Listy (a malá k tomu)

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Listy (a malá k tomu)

Příspěvek od Sumicka »

Vidím to podobně jako Samirka, jako vitarián jsem rok (taky s úlety), ale už jsem absolvovala dost společenských událostí a nemám pocit vyloučení a jiných problémů. Prostě piju vodu a pokud je k dispozici tak si dám zeleninový salát, nebo ovoce. Je to v pohodě. Dokonce jsem to párkrát zvládla i při půstu jenom o vodě.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Listy (a malá k tomu)

Příspěvek od s.arik »

Možná listy myslela spíše rodinu a známé, než nějaké větší jednorázové poloanonymní akce :)

Taky se necítím sociálně vyloučená, ani trošku, jediné co mi vadí je to, že si musím s sebou nosit svačiny, protože už si nemůžu koupit na každém rohu koláček :roll: Ovozel se musí často umýt nebo oloupat, máloco lze sníst koupené z obchodu přímo na ulici. Leda oříšky (i kdyžm máčené by byly lepší), banány (často jsou zelené nebo vůbec), jablko (nemusím mýt, otřu do trika :oops: ) a to je tak všechno.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Listy (a malá k tomu)

Příspěvek od Sumicka »

No jo pohodlné to není, ale na druhou stranu koho aspoň trochu zajímá zdraví tak se na ulici stravovat taky moc nemůže. Já mezi společenské akce řadím jak rodiné tak "poloanonymní " pohybuju se různě. Prostě pokud chci, tak si způsob a cestu najdu. Když nechci tak si najdu x "vážných" důvodů, proč to nejde. Ale tím se nechci nikoho dotknout, každý má svůj názor a důvod proč ho zastává. :D
I když ano, v rámci rodinných návštěv je to někdy náročné. Tlak je podstatně vyšší než u cizích.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Listy (a malá k tomu)

Příspěvek od Eva.cz »

s.arik píše:jediné co mi vadí je to, že si musím s sebou nosit svačiny, protože už si nemůžu koupit na každém rohu koláček :roll:
Já si případám jak agent s teplou vodou, jak pořád přenáším v kabeli nějaké plody, lahve a krabičky :roll: Odpoledne přežiju, to je v pohodě, ale když vyjdu z domu do práce kolem sedmé a vracím se mezi čtvrtou, pátou, tak to už proviant tahám.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Odpovědět