Panda

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Panda

Příspěvek od bukaj »

Panda píše:Půstem? .... Podrobněji, k videoklipu: Chudáci lidi co takhle trpí (tak jako v tom klipu), tím že se nutí do nějakých diet a přitom strádají a touží po jídle, odříkají si něco přílišným násilím.
Takhle to chápu, jen mi z tvého příspěvku nějak mi vyznělo, že to utrpení je samotné jezení "junk food". Po chvilce přemýšlení jsem objevil ještě dvě další možnosti, jak jsi to mohl myslet.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Omlouvám se za offtopic nepořádek, mělo by to patřit spíš jinam, ale přece jen to tu má jakési opodstatnění, mám v tom dost prsty. :-)

Obrázek
Narazil jsem na server depositphotos.com se 17 miliony kvalitních fotografií a obrázků (sice placený - ale není problém :-) ) - výborný zdroj grafiky např. pro tvorbu webů, her a prezentací. Náhledy mají v dostatečně velkém rozlišení aby se daly využívat (1024x1024). Udělal jsem si > utilitku < kterou se náhledy dají hromadně stahovat a příp. odstranit vodoznak (tj. kdyby někdo chtěl obrázek použít soukromě nebo ho vyzkoušet - jinak pro veřejné použití by se měl zakoupit, samozřejmě ;-) ). Postahoval jsem nějaké výběry (29 tisíc obrázků, 10 GB), zaměřené především na textury pro herní vývojáře - na ulozto hledejte pod heslem "depositphotos rar".

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Ještě jeden zajímavý server - musicfox.com. Obsahuje velkou databázi (asi 1700) doprovodné hudby (tj. bez zpěvu) k prezentacím, videím či do her. Ukázkové skladby mp3 mají plnou délku, jen jsou omezené na 128kbps (tedy pro soukromou potřebu dostatečně dobře použitelné). Pro případné zájemce jsem všechny skladby postahoval - na ulozto hledejte slovo "musicfox". V balících jsou i výběry m3u tříděné podle kategorií.

Obrázek

Dalším zdrojem doprovodné hudby mohou být skladby z programu FruityLoops - zde vygenerované ukázkové skladby z FruityLoops.

Obrázek

Zde naleznete 130 připravených hudebních smyček i s preview programem.

Jak na vytvoření vlastní hudební smyčky? Při vytváření hudebních smyček (tj. krátký úsek skladby, který se neustále opakuje) se často dělají chyby, kdy smyčka nenavazuje správně. Skladbu otevřte ve zvukovém editoru (doporučuji CoolEdit). Vybraný úsek musí být buď ucelenou jednou dobou (typicky 4 takty) nebo uceleným hudebním motivem (typicky 4 doby). Nejdříve úsek ořízněte trochu větší. Potom opticky porovnejte začátek a konec, až najdete místa která se opticky shodují. Dobrým vodítkem jsou údery bicích. Smyčku přetněte na začátku i konci v přesně stejném místě - jděte až na vlny. Zvolte tišší místo (nízká úroveň vln) a přetnutí udělejte při průchodu vlny nulou. Smyčku zkontrolujte přehrátím s opakováním. Smyčku neukládejte do mp3 - tento formát má prodlevy na začátku a konci a neumožňuje navazování smyčky. Zvolte nekomprimovaný wav nebo pro méně náročné aplikace můžete použít Microsoft ADPCM 4-bitovou kompresi.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Panda

Příspěvek od cepheus »

"Nudite se ? Kupte si medvidka myvala" :D ..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

V podmínkách DepositPhotos je tohle, nerozumí někdo tomu co to znamená? (chci tam nahrávat nějaké své fotky a jsou mezi nima např. historické budovy)

"Neposílejte obrázky chráněné právy duševního vlastnictví bez signovaného povolení (výrobky, domovy, domy, objekty, památky, lokace atd.);"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Panda

Příspěvek od cepheus »

".. a do týdna přišel medvídek mýval v bedýnce" ..
".. a tak jednó strécovi Metódovi umyl budíka a troje hodinky tak, že už to nedá nikdo dohromady" .. :D
------------------------

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Panda

Příspěvek od Janek »

Ja ti srovnam cifernik :-)

----

Ke svym fotkam mas sva prava, se tim mysli cizi fotky bez souhlasu jejich autora, kryji se tim proti postihum od autorskych svazu :-)

Jinak Piratska strana to dobre ocurala, dle AZ staci vzit libovolnou fotku a udelat z ni "kolaz" a podle AZ je to nove dilo a neni nutne platit :-)


Sent using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Tak jak jsem pochopil, tak se jedná o autorská práva současných autorů vztahující se k foceným předmětům nebo budovám - pro komerční účely nelze fotit např. moderní budovu (bez písemné smlouvy s autorem), Eiffelovku v noci (návrh osvětlení současným autorem) nebo moderní umělecký předmět. Je to možné jen pro nekomerční účely (např. na web stránky nebo do novin, ale ne jako součást reklamy). Předměty bez autorské ochrany - staré budovy (např. Eiffelovka ve dne) a staré předměty - by měly být bez problémů i pro komerční účely.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Panda

Příspěvek od Janek »

Tos pochopil spatne.

1. Neposílejte obrázky chráněné právy duševního vlastnictví bez signovaného povolení (výrobky, domovy, domy, objekty, památky, lokace atd.)

Vs.

2 Neposílejte obrázky předmětů chráněných právy duševního vlastnictví bez signovaného povolení (výrobky, domovy, domy, objekty, památky, lokace atd.)

Tys citoval 1. Obecne se tim weby chrani pred tim, ze nekdo rekne, ze obrazek xy je jeho a ze web google nebo facebook ho musi proto stahnout a da na to zalobu. Zkratka vystavovat jen tebou vytvorene fotky a nikdo na tebe nemuze, samozrejme zase nemuzes vystavit rozkrok tve milenky bez jejiho souhlasu viz zak. listina prav. Vyfotit celebritu na verejne pristupnem miste a vystavit, to klidne muzes... Ale uz ne vzit fotku jardy vocaska autora a nekde zverejnit, to je v rozporu s obecnym pravem i bodem 1.

Sent using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Panda

Příspěvek od Janek »

Pando, tohle te bude zajimat, 1,2mio dolaru pokuty za par fotek pro agenturu - a presne z tohoto duvodu je licencni ujednani, aby nahodou hosting nemusel solit...

http://diit.cz/clanek/daniel-morel-zvit ... ion-dolaru
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Tip na víkend: O víkendu jsme byli v Drážďanech na Vánočních trzích (jsou celý prosinec), z Ústí n.L. vlak "Vánoční kometa", cesta něco málo přes hodinu, 5 lidí dohromady za jedno jízdné 400 Kč (síťová jízdenka Labe, platí i v Německu a i pro městskou dopravu). Sice chvílemi fujavice, ale bylo tam hezky. Fotky: http://clashot.com/search/dresden.html
Centrum_Galerie.jpg
Centrum_Galerie.jpg (73.37 KiB) Zobrazeno 36393 x
Dresden_Christmas_Market_1.jpg
Dresden_Christmas_Market_1.jpg (64.79 KiB) Zobrazeno 36393 x
Dresden_Christmas_Market_2.jpg
Dresden_Christmas_Market_2.jpg (86.36 KiB) Zobrazeno 36393 x
Naposledy upravil(a) Panda dne stř pro 11, 2013 22:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Dresden_Christmas_Market_3.jpg
Dresden_Christmas_Market_3.jpg (79.63 KiB) Zobrazeno 36395 x
Dresden_Christmas_Market_4.jpg
Dresden_Christmas_Market_4.jpg (38.58 KiB) Zobrazeno 36395 x
Dresden_Christmas_Market_5.jpg
Dresden_Christmas_Market_5.jpg (72.06 KiB) Zobrazeno 36395 x
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Panda

Příspěvek od buc11 »

Parada. Ja to mam bliz na zelnak a navic rozumim i brnenstine.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Řeč ani tak nevadí - protože co my si na takové tržnici můžeme koupit, leda tak kouknout ... a podivit se co lidi všechno potřebují ke svému životu. :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Panda

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:Řeč ani tak nevadí - protože co my si na takové tržnici můžeme koupit, leda tak kouknout ... a podivit se co lidi všechno potřebují ke svému životu. :-)
No prave ja si tu muzu ookecat a cokoliv i koupit a jeste usstrim za cestu.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Panda

Příspěvek od Pavluska »

Panda píše:Řeč ani tak nevadí - protože co my si na takové tržnici můžeme koupit, leda tak kouknout ... a podivit se co lidi všechno potřebují ke svému životu. :-)
hezké fotky. A nevím jak tam, ale na mnoha vánočních trzích je nejen žvanec, ale i praktické věci do domu. Plus i nepraktické - či ne nezbytné, ale krásné (svícny a spol.)... líbí se mi koukat co vše lidská tvořivost dovede. ") Já se třeba na posledních vánočních trzích v podstatě jen pokochala, i když bylo x tužeb "jé, tohle bych chtěla domů", ale nakonec jsem to brala jen jako hezkou galerii a zapila to svařákem (ultravitouš to samozřejmě nesmí :mrgreen: ). ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Vzhledem k tomu že o stravě a zdraví není u mě o čem psát, tak z jiné oblasti. :-) Propadl jsem nové zábavě, fotobankám. Fotím, kreslím a prodávám. Příjmy jakési jsou a hlavně je to docela zábava. Má portofolia:

DepositPhotos, Clashot, DreamsTime, ShutterStock, Fotolia, CanStockPhoto, Pond5, 123RF, Pixmac, MostPhotos

Obrázek
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Panda

Příspěvek od rudo »

aj toto je tvoj web ? bored panda ?

http://www.boredpanda.com/

:mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Škoda že není, má tam hezké fotky. :-)
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Panda

Příspěvek od Zdeníno »

Obrázek

:mrgreen:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Panda

Příspěvek od cepheus »

Heled Mirine, mam novy recept : "Kocour na cesneku" :mrgreen: :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Nádhera!!! :D
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

A hele, já tu mám ještě deníček. Tak jenom pozdravím když už tu jsem. :br
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Panda

Příspěvek od Pavluska »

ahoj :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

:D Alespoň jedna známá bytost, jinak to tu vypadá být nějaké už mrtvé. :-)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Panda

Příspěvek od Pavluska »

jj, vypada to tak. Vim o nekterych lidech co uz vita nejsou, tak uz je to tu nezajima. Ja uz vita taky nejsem a stejne obcas nahlidnu, ale je fakt, ze uz malo. Vnimam to tak, ze zivot je prilis slozity ci pestry, aby byl jen o jidle. Ale je zajimave poslechnout si co nekomu dlouhodobe funguje, poucit se na necich chybach... i kdyz kazdy jsme stejne jiny. :mrgreen:

Jak se mas? :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Jo jo, není to jen o jídle. Je hromada jiných věcí, hlavně v hlavě, co to všechno ovlivňují. Když je v hlavě špatný program, tak s tím ani vita nic neudělá.

U mne se čisté vita jaksi časem vytratilo a přešlo na jakousi zjednodušenou stravu (obvykle vařené brambory či rýže). Zdraví se drží ok, ale přece jen mě už jaksi přestalo bavit neustále napravovat nějaké drobné prohřešky a tak chci teď zas popostrčit vývoj s 100% vita, hlavně ve formě čisté zeleniny (která nejvíc čistí). Tak uvidím jak dlouho mi to vydrží. :-) Zatím se opět objevují obvyklé NLB, na které jsem se nejvíc těšil. :-)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Panda

Příspěvek od Pavluska »

cista zelenina je super :) ja se citim nejsrovnanejsi vzdy po zelenem; cim zelenejsi, tim lip. :mrgreen:
A nejhur asi po premire skrobu. Lepek teda stale nejim. A neco vic chemickeho nejim temer vubec. :)

jj, spatny program v hlave je zly pan... a co nam (mimojine) vse nastrcili do hlavy rodice, skola a jine autority, toho se jen tak nezbavime. :o :)
Ja si ted hlavne rikam co vse muzu a ne co musim... nemusim totiz vlastne nic. :idea: :lol: i kdyz jeste tomu bohuzel uplne neverim (ty chvile kdy tomu verim jsou krasne! ) :br
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Přeprogramování hlavy společností je v pořádku, je to dar - protože to umožňuje poznat své nitro, probudit svého vnitřního ducha a vzepřít se. I různé stravovací směry jsou jen další přeprogramování, než člověk zjistí že v tom to není, všechno je jinak a všechno co potřebuje má uvnitř sebe.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Panda

Příspěvek od Pavluska »

asi ano :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Panda

Příspěvek od Jindra »

ahoooooj Pando
dlabej na brambory a rýži a ať už jsi zpátky na syrovým ovozelu :-)
týýýjo...zdravím Tě po dlouhý době, kamaráááde
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Ahoj Jindro. :-) Brambory neškodí při správném přístupu. Ale neboj, už jsem opět na čínském zelí. :-)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Panda

Příspěvek od Pavluska »

mam mezi pribuznymi hodne lidi, kteri se dozili temer stovky (aktivni fyzicky, i hlava slouzila...) a brambor snedli za zivot vic nez dost. :)
Ale jak byla rec vyse... neni to jen o strave. Nikdo z nich se nevalel jen nekde u tv a spol.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Panda

Příspěvek od Jindra »

Pandooo,

vše nejlepší k narozeninám, pohodičku, zdravíčko, minimum hádek doma :-)
ať se Ti vše skvěle daří

moc Tě zdravím
Jindra
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Děkuji moc!!! :D
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Aha proč bych si tu vlastně nemohl udělat "nekomerční reklamu"? :mrgreen: Založil jsem si blog, zaměřený na své fotky, s důrazem na kočky. Každý den přidávám nový článek. Tak prosím o nahlédnutí a případné další návštěvy! :mrgreen: http://panda38.blog.cz/
flicek.jpg
flicek.jpg (62.84 KiB) Zobrazeno 21797 x
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Panda

Příspěvek od Jindra »

Pando ahoooj
a díky moc za toto info, protože tam máš krásný fotky.
Nechci soudit, ale podle mne to s foťákem umíš, jo jo
Ať se vše daří!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Děkuji Jindro! :-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

A hele Pandův deníček! :D Tak si ho aktualizuji.

- nejsem na práně, ani se už moc nesnažím
- nejsem moc na vita, jen tak trochu
- nejsem moc na půstech, jen tak trochu

Protože už je mi jasné že realita funguje jinak, ne podle přesných pravidel, ale podle toho co cítíme v duši. :-) Takže se učím být v pohodě a hrát si a dělat to, k čemu cítím vyšší vedení.
m:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Panda

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:
sob kvě 16, 2020 19:10
- nejsem na práně, ani se už moc nesnažím
- nejsem moc na vita, jen tak trochu
- nejsem moc na půstech, jen tak trochu

Takže se učím být v pohodě a hrát si a dělat to, k čemu cítím vyšší vedení.
Nevím, jestli Tě chválit :-)
Ale spíš jo. Jít za intuicí je přece fajn.
Pokud ovšem nejseš "na řízkách". I pak to jde, ale dře to.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Panda

Příspěvek od Panda »

Jakže se to říká ... nechval Pandu před večeří 8)
Odpovědět