Fuu Jin

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Ha ha. Úspěch.
Sem se koukal na jedno video na youtube kde chlápek mluvil s jiným chlápkem, který díky raw stravě shodil, cosi si vyléčil atp a přišla máti a něco se ptala a prej co to je za video. Tak sem kápl barvu a taky sem když už sem byl u toho řekl že tu mám dvě knížky o tom v češtině které by si mohla přečíst. sem to otevřel a proběhli sme to zběžně a že si to teda taky přečte, že by si to nejradši vytiskla (nemáme ale barvu) a tak různě sme se o tom ještě bavili.
Takže už jen ta skutečnost že kolem toho existují knihy zdá se ji trochu ubezpečila, že to není jen moje vymyšlenost.
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
crevasse
Příspěvky: 38
Registrován: pon dub 09, 2007 22:44

Re: Fuu Jin

Příspěvek od crevasse »

Paráda, blahopřeju.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

no tak vidis. to ja bych mohla prinest knihovnu plnou raw vyzkumu a stejne by to nepomohlo.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Sweetie píše:no tak vidis. to ja bych mohla prinest knihovnu plnou raw vyzkumu a stejne by to nepomohlo.
Nechtěl bych..

Jinak sem ve škole sněd tu mrkvo-banáno-jabkovou smoothie a chutnala dobře i ten druhej den
Dneska sem si udělal kombinaci salát-brokolice-jabko-dva_banány která mi zachutnala hodně, takže mám i várku na zítřek v ledničce. Jinak sem přišel na to, že asi nakonec máme v čem umlít semínka (!!) takovej ten S rotující nůž, takže sem rozemlel trochu pohanku, přidal vodu ,vytvaroval těsto, které sem rozetřel na peč. papír, usušil a vznikly pohankový sušenkovitosti který dobře chutnaj a zaháněj chuť na pečivosti a sušenkovitosti a tak. Zítra si udělám další, jen škodaže mám tak malej radiátor...
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

aspon se jich neprejis. testo neochucujes?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

v čem mixuješ ty smoothie? stálo to málo? >:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

proklatě-nízkootáčkovej-mixér.. přilívám trochu vody, jinak to prostě neumixuju.. Je to soušást kuchyňskýho robotu na všechno možný, cena nevim

Jinak těsto neochucuju, nenapadá mě čím a chutná mi to i takhle.. leda tam přoidat třeba trochu rozmixovanýho jablka nebo něčeho ? já nevim, mě to vyhovuje takhle, že to jim s nějakým ovocem třeba, ale i samotný
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

dí, já tu svoji hračku ještě na smoothies netestovala, tak zkusím, třeba to taky půjde
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Vrací se mi lupénka.
Měl sem teplý brambory v sobotu, jinak nic co normálně ne a mám zase bublinky na obou dlaních. ale popraskaný ruce od mrazu už skoro nemám, až na ty krvavý který se ale hojej.
Začínám mít pocit že ta lupénka může bejt taky z přežrání tuků takže sem dojedl poslední para ořechy a odzítřka nekupuju aspoň do víkendu žádný ořechy. Pokud to nepomůže tak nevim... Jinak dneska ve škole green smoothie z brokolice, listů salátu, banánů a myslimže jablka, pak během školního dne jablko, doma asi 5 banánů, datle ,pomeranč. Nazítřek sem si připravil green smoothie ze stejnýho receptu.. Pomeranče sem už chvíli neměl a otepluje se, takže zítra si asi pár dám
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

telu co nejvic odlehcit, takze smoothie, salat, rapik, cinsky zeli. a orechy jen pro chut.
uvidis jak se lupenka lekne
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Tak mám zas bublinky po celé pravé dlani, mezi prsty a na levý ruce tak půlku. Jestli to tak půjde dál do konce týdne bez zlepšení tak nevim, co si o tom budu myslet..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

tak si sem od zitrka zacni psat bod po bodu co jsi jed. za tyden zhodnotime. mozna uz na tebe prisel detoxifikacni priznak.
dvdmchl

Re: Fuu Jin

Příspěvek od dvdmchl »

Urina nezabírá?
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

urina pochybuju ale můžu zkusit někdy
Každopádně dneska asi 4 banány, z toho 2 byly ve smoothie s trochou brokolice a listy čín. zelí, pak balík rozinek a pár hrášku z lusků
Každopádně vypadá to trochu na ústupu, nějak rychle se bublinky hojej... ale pořád je jich tu docela dost
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

tak schvalne co zejtra :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

jinak jak jste se s mamkou skamaradili ohledne vitarianstvi, uz spolupracuje? :)
zkus taky pomerance a jabka a celer rapik aspon.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fuu Jin

Příspěvek od awa »

Sweetie píše:jinak jak jste se s mamkou skamaradili ohledne vitarianstvi, uz spolupracuje? :)
To, si piš, Sweetie...malé krůčky, jsou taky úspěch. Maminka nemá srdce z kamene a když na to půjde Fuu laskavě a pokaždé za snahu poděkuje, tak nemá mamča šanci dlouhodobě odolávat... :D
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

celer sem v žádným obchodě už chvíli nepotkal, a já se po něm koukám.. za to sem dneska koupil špenátový listy zabalený, zítra ráno dám do smoothie jestli stihnu udělat
Jinak dneska ráno ve škole snídaně smoothie z banánů, trochu brokolice a listů čín .zelí, 3 banány, 2 jabka, pak doma 400g sušených datlí, nevimkolik banánů, asi 4-6, 2 pomeranče k večeru.. Jinak se mi to zdá zatim tak nějak stejný, ale lepší než na začátku týdne
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

a co kapustu, tu do smoothie pridavas? a obcas zvejkej petrzel kudrnku. a co normalni zeli, nakrajeny na jemnounko, k televizi.
az na ty datle si tedy vedes velmi dobre. chce to trpelivost s exemama.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

jasne awi, trvat si na svem, ale diplomaticky :)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Telku nesleduju, zelí mi vůbec nejed, to jí zas máti.. já sem z něj když sem byl malinkej vrhal takže ho ani moc nechci zkoušet, myslimže se bez nějk nějak obejdu..
Každopádně o kapustě do smoothie uvažuju, docela mě vzhledem láká (dřív sem ani nevěděl jak se to jmenuje)
Jinak datle sou moje náhrada za sladký, taková úchylka.. uvažuju že si v zdravým obchodě koupim čočku, dá se to nějak raw změkčit a jíst ? docela mi chutná a je i výživná prej.. jinak lupúénka se zdá být trošku lepší, už se mi nedělaj ty fáze kdy to elý dopraská, zeschne a svědí, bublinky se vysušej a zmizej docela rychle.. cukr za to mohl hodně
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fuu Jin

Příspěvek od awa »

Nic si z toho nedělej, já taky zelí nejim...ani nic z brukvovitýho a prospívám bez toho. Mrzet člověka může jen to, že tyto poživatiny mívají velmi příznivé ceny....ale je to nesmysl se tím zabývat, když tělo nežádá.
Řapíkatej celer jsem dneska koupila v Kauflandu za 14,-CZK, zatím nejlepší cena na jakou jsem u něj narazila....tak pokud je u Vás Kaufáč, tak by ho tam taky mohli mít.
Osobně jím řapíkatej jen ob dva tři dny, na mě je velmi aromatický. Nezapomeň ho jemně oloupat ( provázkovitý vlákna ), jinak to budeš žužlat a nakonec vyplivneš... :lol:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

je to me nenapadlo. ja ho jenom zuzlam a plivu.
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Čočka

Příspěvek od Renča »

Fuujin píše:uvažuju že si v zdravým obchodě koupim čočku, dá se to nějak raw změkčit a jíst ? docela mi chutná a je i výživná prej..
V poslední době je docela problém čočku sehnat. Já kupuju jen červenou neloupanou bio a klíčím ji. Dávám si ji skoro každý den večer do salátu (někdy místo ní naklíčené mungo). Mají ji jen v Coutry Life a nikde jinde. Půl kila stojí 47,- Kč - tedy v Praze.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Včera sem jed banánů 4-6, 3 pomeranče, 2 naši, 100 g mandlí
dneska smoothie z dvou banbánů a šťávy z listů čín. zelí a špenátu (diporučju, je to jemnější a chutnější než všechno do mixéru) a 200G rozinek
Ruce sou řekl bych horší, samá bublinka, ale už to nevysychá nepraská tak výrazně.. celkově je to na nic, horší mi to to jak mám ruku na zahřátým notebooku..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

fuji, zkusila bych (treba jen na tri dny!) vyradit uplne suseny ovoce. pls. a rozhodne si myslim ze s exemem telo zacalo bojovat. proces asi nebude nejjednodussi, ale kazda zmena i kdyz momentalne k horsimu znamena ze se neco deje. jestli to chces urychlit, zarad jeden den nejezeni a zkus tu urinoterapii (ranni moc), potirej si tim treba jen kousek. (osobne jsem to jeste nezkusila a neplanuju ale verim ostatnim ze to ma takovy rychly ucinky). a vic odstavnuj, treba karotku, tak je levna vid?
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Fuu Jin

Příspěvek od kveta »

ahoj fuu jin,

souhlasim se sweetie, chci ale dodat, ze i pres orechy, semena a susene ovoce, je tvoje dieta mnohlem lepsi nez ta predchozi, a tim padem se obcas zbavuje toxinu. v tomto obdobi, se zdravotni stav muze zhorstit. jestli je tvuj zhorseny stav exzemu kratky a po te se rychle hoji, je to detox. jestli se jenom zhorsuje a to delsi dobu, je to neco v tvem jidelnicku. taky by ti urcite v tezkych chvilich pomohla cerstva aloe vera. a co mydlo pouzivas. praci prasky? to vse exzem drazdi. navic u exemu trva dlouho nez se vyleci a taky asi vis ze mu neprospiva stress. a jeste vysadit orechy a suseny ovoce jako test bych zkusila dyl nez 3 dny, jak doporucuje sweetie, nebot ze zacatku muze telo reagovat tak, ze se ti exzem zhorsi.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

No tak teď sem skoro rozhodnutej s ním na nějakou dobu skoncovat, sem jedl pohanku co tu zbyla a rozinky chvíli na to, takový křeče, fuj to je humus, ani se nenarovnám, tělo mi dává dobře najevo že tohle fakt ne..
Jinak mýdlo ne, šampon ne (citron mačkanej, to dělám už hodně dlouho, asi tak dva roky, protože to vim že mi hodně dělalo zle na tu lupénku).. používám jen deodorant a zubní pastu.. zubní pasta je Elmex, ale snad zubní pasta není to nejdůležitější, ten deodorant nějak nevim čím nahradit zatim
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Hugo z Hor »

Deodoranty jsou taky na BIO bázi, mrkni třeba na biosféře:
http://www.biosfera.cz/search.asp?EXPS= ... chType=all
http://www.biosfera.cz/zubni-pasty-ustn ... 95&pV_165=
I zubní pastu používám z biosféry víc než rok a jsem s ní navýsost spokojen :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Byl hlad a nebyly peníze.
4 banány, 3 mandarinky, asi 6 nějakých koláčků, nějaký bio kukuřičný plátky nebo co...
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
senbja
Příspěvky: 18
Registrován: pon dub 25, 2005 11:36
Bydliště: Jeseníky

Re: Fuu Jin

Příspěvek od senbja »

Fandím všem mladým, kteří moudře jdou za hlasem své duše a dávají přednost stravě podporující zdravý život.
Kdybych se v mládí živila jinak, byla bych ušetřena spousty zdravotních problémů.
Nenechte se odradit a řiďte se signály svého těla. To jediné vám může radit dobře. Nikdo jiný nežije ve vaší kůži, takže může těžko vědět, co opravdu potřebujete.
I ti, kteří jedí RAW, mohou mít odlišný jídelníček. Všechno je jen otázka chutí a fantazie.
Jsem ráda, že aspoň "na stará kolena" mohu dělat něco pro to, aby mě nebolela. :D
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Tak v posledních dnech sem žil hlavně z jablek,sušených datlí, pomerančů, mrkve a taky sem nově objevil petržel, která mi zachutnala tak že ji teď jím denně nakrájenou na hranolky nebo kostičky (mrkev si taky tak sekám) k nějakýmu seriálu nebo tak - Petržel mi hrozně voní, nemůžu si pomoct, aby čerstvý banán mi tak nevoní.. Když už o banánech tak ty teďka kupuju spíš vzácně, neboť nejlevnější 45Kč/kg.. Už se těším na léto a taky už ubíhá čas kdy mi buáde 18 a možná budu moct dělat v ovocentru ve skladu. Od spolužáka známý tam dělal a prý si mohlo brát neprodejné věci, třeba spadl meloun, praskl, tím se nedal prodat tak si ho vzal.. Což by pro mě bylo naprosto úžasný, brigáda kde se najim a ještě vydělám, co ještě můžu chtít víc ?
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Jo jinak tělocvik sem zvládal skvěle, necítil sem dechové potíže (přeftím 4krát přeběhnout tělocvičnu a dost), tanec taky zvládám několikrát tolik, to mě spší dřív bolí nohy než nestačím s dechem.. Takže bronchiale považuju za odstraněný, dokud nesním nějaký pečivo. Alergie nevím, neměl sem šanci ozkoušet..
Jinak mě trochu pobolívá koleno, ale to přikládám týdennímu sezení u PC o prázdninách.
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Dneska ve škole 4 jablka, doma smootihe banán+ledový salát, datle, petržel, kukuřice, pár mandarinek..
Každopádně ve škole sme se spolužákem v počítačích koukali na film, on během toho jedl chleba a mě už ani nějak nebraly chutě na něj. Dokonce sem si čichal k němu, abychom zjistili co to tam dali za pomazánku (školní jídelna) a ani se neobjevilo slinění nebo nějaká touha po tom chlebu. Díky bohu že už mám tu závislost takhle daleko, teď si to jen nezkazit.
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

nezkazis, ja v tebe verim
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Dík, taky v sebe věřím



lol
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Ráno sem měl pár oříšků, k obědu salát (kukuřice, okurka, petržel), pak několik jablek, rozinky (půl kila :D) a před chvílí sem si bingnul a dal si balení sýra a kousek čokolády - je mi divně, chce se mi spát a ani se nemussím hábat abych cítil že se mi blbě dejchá.. no aspoň vím že nejen pečivo, ale i mléčný výrobky mi ničej bronchiale.. ale už se zlepšuju, od posledního bingu to bylo myslim přes dva týdny
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

teda takhle jsem nehresila ani jako varak. jo, mlecny vyrobky jsou jed. priserne zahlenujou -reakce okamzita, telo nevi jak se jich nejdriv zbavit.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Fuu Jin

Příspěvek od kveta »

ne jen mlecny vyrobky, ale i ty z obili jsou silne jedovaty a mely by byt mezi prvnimi ktery by se mely bez milosti odstranit z jidelnicku. navic obiloviny jsou silne navykove.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: Fuu Jin

Příspěvek od hofikos »

No ono ani půl kila rozinek neudělá zrovna dobře, což? :D
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Ty rozinky ani ne.. to ten sýr
Jinak ano, obiloviny nejsou pro lidi, způsobovaly my ekzéma a bronchitýdu, nejím je už přes měsíc
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Je to tu


Dneska sem byl v kroměříži za rodinou a zpátky, pak sem nakoupil, doma sem tancoval asi půl hodiny, nohy sotvaz vednu.. pak sem začal kopat oběma nohama do vzduchu asi od výšky hlavy, obě nohy střídavě tak aspoň 40krát, ale pořád příliš mnoho energie, tak sem začal zkoušet boxerský chvaty a různý úskoky, sotva těma rukama teď pohnu ale pořád mám tolik energie že nevim co s tim a musi mse hejbat, tímhle tempem mě raw foodism zabije ! help

Jinak sem měl ráno snídaňový jablko, bio sušený meruňky nesířený, banán+3jabka, kešu, banánovo-brokolicové smoothie, pomeranč, slunečnicový semínka a piju rajecvodu

Kdybych nepřišel, ucvičil sem se k smrti nebo tak něco
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Pavluška »

:D výkopy, tancování atd není zlé. Co se ti nezdá? Že by nesnesitelná lehkost bytí? :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Citace rozhovoru mne spolužáka na icq:
Spolužák : "To je hustý co to s tebou dělá :D"
Já : "Myslíš jako v dobrým nebo špatným ?"
SPolužák : " no v dobrým, dřív jsi byl rád žes došel do školy a teď bys snad doběhl i do olomouce :-D"


No mě spíš vadí že se vzbudim s přetrenovanýma svalama a budu rád když vstanu :D
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Pavluška »

Fuujin píše:SPolužák : " no v dobrým, dřív jsi byl rád žes došel do školy a teď bys snad doběhl i do olomouce :-D"
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

Fuujin píše:Citace rozhovoru mne spolužáka na icq:
Spolužák : "To je hustý co to s tebou dělá :D"
Já : "Myslíš jako v dobrým nebo špatným ?"
SPolužák : " no v dobrým, dřív jsi byl rád žes došel do školy a teď bys snad doběhl i do olomouce :-D"


No mě spíš vadí že se vzbudim s přetrenovanýma svalama a budu rád když vstanu :D
az takhle? :) to mam z tebe radost. no tak vybehni a bez a bez jako forest gump m:-)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Tak zhruba do pondělí sem se stravoval asi vitariánsky, akorát sem jedl každý den sušené datle nebo rozinky nebo tak. V ú terý mi na narozeniny otec koupil půl kila datlí, asi 300g kešu, raw čokolády atp, načež sem se těcho věcí přežral a nějak sem je začakl vyhledávat víc než dřív.
Takže sem se rozhodl udělat krok zpátky, tohle prostě nemůže být zdravé, a dočasně se pojmenovávám veganem. Teď snídám kváskový chleba s trochou tofu a hodně listy špenátu, během dne bude ovoce a další zelenina. Chci postupně zase vyřadit moc těch sušených věcí, takže se vracím zpátky k téhle fázi ktero usem možná přejel moc rychle a postupně se vrátím zase na raw food. Myslím si že sem devastoval tělo víc ořechama a sušeným ovocem denně (i 400g datlí někdy) než pár plátky kvásku, s kterým navíc dokážu pojíst velké množství zeleniny. Asi tak. Nechci totiž nikde lhát jak moc vita se mi daří.
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Panda »

Fuujin dobrá cesta! :-) Takže také občas Total Reset. ;-) Také zjišťuji, že ořechy a sušené jen velmi omezeně a spíš mě už opustily.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Fuu Jin

Příspěvek od k.winky »

To mi přijde rozumné, hodně štěstí :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Odpovědět