Fuu Jin

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Dobrej den,
Jsem 17tiletý student střední školy, žijící s matkou která absolutně nemá POCHOPENÍ a TOLERANCI pro něco jiného než ona sama uznává. Nejkrásnější citát z jejích úst považuji něco ve stylu že když přestanu jíst rohlíky, tak dostanu bulimii a nebudu se moct "pořádně najíst".. Jako by mi nestačilo to co jím teď. Takže teď budu muset rohlíky kupovat, aby to viděla a vyhazovat aby to neviděla. Bílé pečivo i celozrné mi způsobuje astma a ekzém, mám to potvrzeno na 100%. Ale ne, to přeci nejde, to je magická nemoc která nejde vyléčit ani ovlivnit, jak říkají doktoři. Ti přeci ví všechno nejlíp a což o to že ona sama už bere milion lentilek, problémy se neřeší ani nelepší. No nic.
Maso díkybohu nemusim, ale teplé jídlo musím o víkendech, takže většinou brambory a soja.
Jsem nezaměstnaný bez přijmu, nemůžu si dovolit se vzbouřit, nedostal bych peníze na koupí jídla a musel bych jíst co kupuje ona a to by mě asi zdevastovalo víc než sem, stačí mi se podívat na ni jak si v sotva 40ti stěžuje co jí furt nebolí a ne díky nechci..
Pokud možno bych rád kdyby někdo poradil co s ní, protože já fakt nevim. A otec je na tom skoro stejně, nerespektuje nic cizího, akorát by mě nikdy nehlídal kolik toho přesně za den sním a čeho.

Jinak dneska ráno dva banány, trocha jablečný šťávy, pak oříšky, dvě jablka a to je zatim všechno. Zítra plánuju z posledních peněz koupit takovou tu zelenou velkou věc.. okurka nebo tak
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
dvdmchl

Re: Fuu Jin

Příspěvek od dvdmchl »

s ni ani s otcem toho moc nenadelas...jedinej clovek s kterym muzes neco delat jsi ty sam...
jestli uz jsi ze skoly venku najdi si praci a bydleni...
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Student střední školy, nezletilej, práce nepřichází v úvahu.. leda na falešný rodný číslo
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
dvdmchl

Re: Fuu Jin

Příspěvek od dvdmchl »

no jo tak par mesicu uz to vydrzis :) a pak bude koleje a brigada, nebo prace a spolubydleni...
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

vítam tě tu
i když to může být někdy těžké, chce to nepouštět se s nimi kvůli jídlu do sporu, raději si myslet svoje a zbytečně to nehrotit, oni časem přijdou na to, že ty řeči na tebe stejně nefungujou.. :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
fllowiee
Příspěvky: 167
Registrován: úte kvě 13, 2008 6:57

Re: Fuu Jin

Příspěvek od fllowiee »

Ja viem, čo prežívaš je to des... Ja to mám podobné veľmi, len u nás aj to mäso do mňa "džgajú"... Akurát s tým rozdielom ,že ja som už na výške, takže ako sa stravujem je výhradne moja vec. Teraz som mala no povedzme zlé obdobie, ale ešte za čias, kedy som bývala doma a snažila sa o vita stravu, tak to bolo neznesiteľné. Pokiaľ sú vaši niečo na štýl mojich, tak s tým naozaj nič neurobíš, oni sa nezmenia. Proste pomaličky si jedz svoje a zároveň aj veci, čo chcú vaši, len to proste obmedzuj, tak aby nevedeli čo sa deje. Ja byť tebou by som im nič nepovedala, pretože som s auž raz poučila. Asi mesiac som bola na vita, nikto o tom nevedel, pretože si ma nevšímali (samozrejme som kúsoček mäsa pred nimi zjedla alebo podobne) až do okamihu, kedy som šla s pravdou von. To ma stále karhali, pindali do mŇa, že ako sa stravujem, pozorovali každé sústo, čo som si dala do úst. No hrúza. Pozri, nie si až v takej zlej situácii. Veď chodíš do školy, nie? A rodičia do roboty, tak kedy ťa vidia jesť, len na večeru. Raňajky, obed si jedz po svojom a tú večeru nejak prežiješ zo začiatku. Aj tak sa ti nebude hneď dať skočiť na vita, tak sa to bude kompenzovať. To zváldneš :)
Ale viem, ako to vie znepríjemniť život....
Pozri oni ti z ich hľadiska nechcú zle, oni si myslia, že to je správne, preto sú takí.

Držím palce :)
All of us have a place in history. Mine is clouds.
Richard Brautigan
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Dík za podporu - tvůj deníček sem četl skoro celej hlavně kvůli tomu podobnému stavu v rodině..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
fllowiee
Příspěvky: 167
Registrován: úte kvě 13, 2008 6:57

Re: Fuu Jin

Příspěvek od fllowiee »

No tak rada poradím, ale sama to ešte nemám neja zrovnané. Akurát zajtra večer idem domov a normálne sa bojím toho, že budem musieť jesť klasicky kura s ryžou :D ale už to mám vymyslené, pôjdem až na neskorý bus domov, tak a večer ja nejedávam. A potom bude mamča v robote tažke papám svoje :D :D so mnou nevybabrú
All of us have a place in history. Mine is clouds.
Richard Brautigan
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Dneska sem nesnídal (nesnídám skoro nikdy) a ve škole sem se tak do polsedních dvou hodin cítil že mě asi klepne pak najednou změna a byl sem ok. Sněd sem 5 malých banánů a docela sem neodolal a snědl nějaký housky co se tváří celozrně, nějaký slunečnicový nebo co...Teďka si dám pár oříšků a vzhůru do čajovny kde spolužák slaví narozeniny
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Pavluška »

vítej :)
Všechno nějak dopadne. Do konce školy coby kamenem dohodil a sháněj brigádu, pokuď to jinak nepůjde.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Díky za přivítání

Jinak mimochodem, je možné aby mi bílá mouka a nejspíš celkově pečivo způsobovalo bronchiální asthma ? Protože když žádné pečivo nejím tak nemám ten den při cvičení nebo tanci (dělám takovej kondičně náročnější tanec..) žádné obtíže, jen jako normální člověk. Když sním třeba jen kousek rohlíku nebo něco, tak se hned zadýchám a mám ten klasickej pocit divný vysušující tekutiny v krku - astmatici znaj... Pečivo jím snad od mala denně, z bílý mouky, takže bych tomu osobně věřil.. Co si o tom myslíte ?
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

podle me skodi obecne. skrob (bilou mouku) telo neobsahuje a je pro nej nestravitelny. veskery ziviny do bunek telo musi prijmout v tekutym stavu. aby se skrob rozstepil na jednoduchou glukozu (rozpustnou ve vode), stoji to telo hodne usili. navic streva se tim bilym povlakem zalepi jako lepidlo, pusobi to jako nepropustna hmota na strevnich stenach, ktera zabranuje vstrebavani latek do tela, telo se vic a vic oslabuje a uz se nemuze branit astmatu, ma co delat aby se toho bilyho nepritele napred zbavilo.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Hm, to zní rozumně. Já sem vždycky měl asthma a tak spojený spíš s mléčnýma výrobkama a jejich podobnou schopností napatlat se na střevo jako popisuješ.. nenapadlo mě že škrob dělá to samý. A tzn. že třeba brambory jsou to samé ? brambory jsou v podstatě to jediný co neodmítám jíst vařený (nojo, rodiče..)
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
dvdmchl

Re: Fuu Jin

Příspěvek od dvdmchl »

mlecne vyrobky spise zahlenuji, a to jeste jenom nekoho....varene brambory nejsou zase tak strasne...bile pecivo je hrozne...
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Pavluška »

jj, pokud něco vařeného podle rodičů musíš, raději si dej brambory než rohlík. A postupně sám uvidíš a ucítíš co dál. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

a jez hodně syrového křenu, ten ti uvolní, co máš usazené v dutinách :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fiona »

Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Křen :D Ten pálí, to mě zabije.. ale zkusim, sranda musí bejt...

Jinak dík za ty odkazy moc, to bude helpful..

Kód: Vybrat vše

    Začnou-li se shromažďovat hleny, je často prvním symptomem který se objeví, pocit průvanu a nutnost kýchání. Běžnou reakcí na to je: „Uhnal jsem si nachlazení!“ Dovolte, abych vás uklidnil. Vy nejste ve stavu „uhnat si nachlazení“. Je to nachlazení, které užene nás!
Miluju tuhle pasáž :D

Každopádně, prý i Pasteru na smrtelné posteli poznal že důležitý je terén, ne patogeny

edit: Sem to přečetl celý, ten popis astmatu, řekl jsem si "OMG to je ÚPLNĚ přesný !" Až mi zamrazí v zádech jak je to pravdivý.. Já zkusím nějak s matkou usmlouvat malý test, třeba nejíst pečivo do pátku a pokud se mi asthma zlepší tak déle.. Ona teoreticky jde ukacat na krátkodobější věci (to mě přeci nemůže ohrozit, sice i tak je to směšné, ale to víte, vařící rodič a tak) ale pak to pozvolna projde třeba i nafurt, jen na ni člověk nesmí nic hr bum ode dneška sem raw vegan :D

Jinak dneska ve škole 2 jablíčka, třetí už nějak nemám chuť, cítím se docela OK a pak si půjdu koupit pár banánů a pak se uvidí. Okouknu místní "Ovocentrum", mají tam prý hrozně pěkný výběr a je to pár ulic od domova.
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

Jinak, walker ještě v knize píše:
Šťávová směs karotka-celer-endívie pomáhá také při astmatu a senné rýmě za předpokladu, že se příčina této choroby (obyčejně mléko nebo koncentrované škroboviny a produkty z cukru) vyškrtne navždy z jídelníčku.
cca na 0,5l: 250g karotka, 150g celer, 50g endívie :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Co je to Endívie ?
Každopádně vysadit ty věci zkouším, schválně co to udělá na delší dobu
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

čekanka, aspoň doufám :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Mát koupila půlku chleba, rohlíky a nějakou černou čokoládu ať prej mám proteiny.. dobrej vtip. Tak sem ji sněd. Je mi blbě, točí se mi hlava a sem nějakej divnej. Snad se z toho vyspim.

Edit: Je to humus. Až teď is všímám že v tom je cukr, nevim proč ale sem jak v transu, se mi nikdy nestalo.. co to je ? sem se už tak brzo očistil a teď takhle reaguju jen na čokoládu ? Humus, už to nikdy nesním..

Edit2: V minulosti sem trpěl na úzkosti ale tohle je humus. Tohle už nikdy, zítra jdu 100% raw, mám toho DOST. A kdybxch tu už nebyl, sem mrtvej.
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Vejmutovka »

Hlavně klid.
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Proč kdyř je člověku pěkně debilně tak mají rodinný příslušníci tendenci křičet, kecat nesmysly a považovat to za argumenty ? je to isce snaha pomoct, ale opravdu krásná pomoc
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fiona »

Abys to nemel moc lehky :P
Kdo ti rikal ze zivot je pericko, kecal. Keep smiling :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Fuu Jin

Příspěvek od dvdmchl »

ale nekecal, jen je to pericko desne malinky...
jednou jsem takhle jel se svou skodou 120, Marenka se jmenovala, a najednou mi pred ocima zacalo poletovat malinke pericko. Tak jsme ho zacal odhanet, protoze mi prekazelo ve vyhledu. A najednou z niceho nic, pani prede mnou zacala odbocovat doleva. Bum. Jen jsem stihnul malinko stocit volant. A ponauceni? Nikdy neodhanej pericko.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

Fuujin píše:Mát koupila půlku chleba, rohlíky a nějakou černou čokoládu ať prej mám proteiny.. .
ja bych to nejedla. cokolada, rafinovanej cukr, stabilizatory, dalsi jedy a kakao, vsechno stimulatory, kysely, chudak tvoje mlady telo ty mu davas. kdysi bylo moje heslo - rodice si musi zvykat. ted bych se za tu poznamku stydela, v kontextu jak jsem tenkrat smyslela, ale ve smyslu zdraveho zivotniho stylu, bych heslo opet oprasila.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fiona »

Aneb jak rika stara teta Fiona: Rodice ma kazdy takove, jake si je vychova :P
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

Jo jo, v 17 už by rodičům asi mělo dojít, že jejich dítě má vlastní názor, byť se jim nemusí líbit :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fuu Jin

Příspěvek od awa »

dvdmchl píše:...
jednou jsem takhle jel se svou skodou 120, Marenka se jmenovala...
Tak vidím, jak muži mají ke svým vozítkům citové vztahy. Manžel říká octávce Bobino makej! a kámoš své bejvalé 120 láskyplně Žofinko moje....
Asi si ten svůj černej šuplík taky pojmenuju...už to mám! Cosa nostra.... (:-)
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Fuu Jin

Příspěvek od midsummer »

veri píše:Jo jo, v 17 už by rodičům asi mělo dojít, že jejich dítě má vlastní názor, byť se jim nemusí líbit :)
To je, bohužel, zbožné přání mnohých - i starších. Rodiče to často nepochopí nikdy, pořád "to všechno vědí líp" :wink: . A tak je člověk musí vychovávat a vychovávat, a mít s nima trpělivost, protože oni se nedaj a nedaj :x
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

midsummer píše:To je, bohužel, zbožné přání mnohých - i starších. Rodiče to často nepochopí nikdy, pořád "to všechno vědí líp" . A tak je člověk musí vychovávat a vychovávat, a mít s nima trpělivost, protože oni se nedaj a nedaj
nas tatka vzdycky rikal, ty nase deti si mysli, jak tak genialni deti muzou mit tak debilni rodice.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:ale nekecal, jen je to pericko desne malinky...
jednou jsem takhle jel se svou skodou 120, Marenka se jmenovala, a najednou mi pred ocima zacalo poletovat malinke pericko. Tak jsme ho zacal odhanet, protoze mi prekazelo ve vyhledu. A najednou z niceho nic, pani prede mnou zacala odbocovat doleva. Bum. Jen jsem stihnul malinko stocit volant. A ponauceni? Nikdy neodhanej pericko.
jsem se zamyslela.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

To byl teda humus. ještě dneska dopoledne mi bylo divně a hrozně mě bolelo v krku, aspoň vím z čeho.. Už nikdy
Každopádně včera na mě ještě máti vyhazovala nějaký její inteligentní lékařský knihy a odkazovala na bulimii - to že to nesedí to je vedlejší, JE TO PŘECI ZLO, PROTOŽE JE TO PROTI JEJÍM ZNALOSTEM a znalostem tisíci stránkové knihy.. že je o tom mnoho jiných knih je vedlejší
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Fuu Jin

Příspěvek od midsummer »

Mně ten rodičovský přístup přijde prostě nepochopitelný: já mám už velkou dceru a co se týká jejího stravování, tak jsem vždycky respektovala její názor - vlastně od malička. Prostě to nepochopím. Ale vím, že je takových rodičů spousta, a že ta "divná" jsem spíš já :wink: . Jinak ze svého hlediska bych doporučovala diskuze nehrotit - jen se to ještě zhorší. Já vím že to vůbec není jednoduché, ale fakt asi bude lepší asertivní přístup: trvat na svém, ale příliš neargumentovat. Je to únavné, vysilující, a navíc ať už pak sníš cokoliv, tak ti bude špatně už z psychických důvodů (hádky, rozrušení, pocit beznaděje).
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

midsummer píše:Mně ten rodičovský přístup přijde prostě nepochopitelný: já mám už velkou dceru a co se týká jejího stravování, tak jsem vždycky respektovala její názor - vlastně od malička. Prostě to nepochopím. Ale vím, že je takových rodičů spousta, a že ta "divná" jsem spíš já :wink: . Jinak ze svého hlediska bych doporučovala diskuze nehrotit - jen se to ještě zhorší. Já vím že to vůbec není jednoduché, ale fakt asi bude lepší asertivní přístup: trvat na svém, ale příliš neargumentovat. Je to únavné, vysilující, a navíc ať už pak sníš cokoliv, tak ti bude špatně už z psychických důvodů (hádky, rozrušení, pocit beznaděje).
To zní rozumně... Jinak ona to má z otce protože ten jí taky furt ve všem kontroloval a bu**roval..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Vejmutovka »

To chce nebrat tak vážně sebe ani rodiče. Oni to s takovým puberťákem taky určitě nemají jednoduchý :-).
Pinus strobus
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Vejmutovka píše:To chce nebrat tak vážně sebe ani rodiče. Oni to s takovým puberťákem taky určitě nemají jednoduchý :-).
Che che, to je fakt
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Jinak dneska při příchodů domů 6 banánu, pak jablečnou smoothie s trochou citronu, ořechy, 2 celozrný minirohlíčky (matka..) a teďka jím hrášek.. sice z konzervy ale co už jinak :D A cítím se dobře
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Panda »

Fuujin píše:...a teďka jím hrášek..
Hrášek z konzervy - to mi připomnělo, myslel jsem, že mražený hrášek bývá živý, tak jsem ho jednou zkusil naklíčit a nic, samé mrtvolky. Bylo tam napsané "hluboce zmražený".
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Fuu Jin

Příspěvek od tristazmista »

Panda píše:
Fuujin píše:...a teďka jím hrášek..
Hrášek z konzervy - to mi připomnělo, myslel jsem, že mražený hrášek bývá živý, tak jsem ho jednou zkusil naklíčit a nic, samé mrtvolky. Bylo tam napsané "hluboce zmražený".

kazda rostlinka vydrzi jine mrazy.... ten hrasek byl asi hodne premrazenej :D
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fuu Jin

Příspěvek od veri »

to asi ne, spíš byl blanšírovaný
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

On myslim neni mraženej.. mají ho normálně v regálu co je "na suchu" m:-)


Sem teďka snědl tři jabka (oloupaný) a začal sem kašlat, nevíte proč ? :D
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

tristazmista komentoval Pandovo hrasek, ne tvuj. ten tvuj je uvarenej!
asi ti skocil drobek do kolacovy dirky. nez se vozenis, tak to prejde. (asi byly strikany. zkuse je loupat, nebo je poradne vydrhni pod vodou.)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Nechceš co píšu číst víckrát ? :D
Já nekomentoval komentář trismatizty ale komentář pandy čili pandin hrášek
A jabka byly loupaný.. a vydrhnutý taky - asi byly začarovaný
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

tak promin. :)
zkus jinou odrudu.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Nojo, slevněnýmu koni se radš na zuby koukej.. hlavně v albertu
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

mne nebio vubec nedelaj dobre. sice nekaslu ale projede mnou jakoby vlna jedovatin.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Fuujin »

Tak já tady ještě bio jablka nepotkal, se pozná asi podle toho že se to samo do sebe nekutálí co ? tady to někdy i samo leze to nebio.. škoda mluvit - Sem ut upřímně nenašel snad ještě nic bio
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fuu Jin

Příspěvek od Sweetie »

u jablek je to opravdu rozdil, zkus zapatrat po nejaky bio farme, na internetu, jestli je v okoli, kam dovazi, nebo treba ti nekdo na foru poradi jak najit levny bio ovoce.
Odpovědět