Jindra

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Jindra

Příspěvek od cepheus »

Litlos píše:Zdravim, nebál bych se nakupovat v eshopech se zbožím pro zvířata, často se tam dají najít věci za zajímavý ceny.
A taky zajimavyho slozeni, zvireci zradla pro domaci mazlicky obsahuje vice % masa, nez vyrobky pro "cloveka moudreho", sranda, nedavno bezelo v TV:).
Kdysi jsem konzumoval lneny seminko z prodejny pro koniky za par supu (zlomek ceny pro homo sapiens) a ziju :D.
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Jindra

Příspěvek od Lenuška »

Litlos píše:Zdravim, nebál bych se nakupovat v eshopech se zbožím pro zvířata, často se tam dají najít věci za zajímavý ceny. Problémem je ale většinou obrovské balení. Např zde:

http://www.centrumkrmiv.cz/product/ryzo ... 20-kg-674/
http://www.rajprokone.cz/ryzove-otruby-20-kg
jojo, na to jsem díky strejdovi gúglovi taky kápla, ale 25kg fakt nespotřebujeme. I kdybych placky pekla denně a ještě sypala papoušovi do krmítka :D
jinak z koňského obchodu taky nakupuju, a koně nemáme. Jen snad koňskou náturu, to jo (:-)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
jo jo, skvělý nápad, ale jsou to fakt velká balení, to by bylo tak pro tři odběratele zároveň a ještě bych to měl na rok :-)
jinak už bych to byl koupil přímo tady od mé kamarádky (btw taky vitariánka)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
k obědu krémová žampionová polévka
já ten Vitamix fakt miluju
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
kámo Jakub dal na fejsbuk cosik zas o svojem kámovi Dípovi,
kterýžto u sebe "doma" píše o motorovej pile a anžto aj já s ňou rád řežu
(idyž teda ten kravál bych rač oželel, ale snažim se v lese kraválovat co nejmíň),
tož to si semkej dám kopiju teho textu, bo se mi fakt páči...
Navíc mi připomíná nejen motorovku a les, ale aj Míru z pily a Míra je taky fajný chalan

Rezal som Drevo Pilou Motorovou..
Je To Dobrý Pomocník.. Pomôže..
Urobí Spústu Užitočnej Práce..
Bol som Úplne Prítomný a Sústredený,
s Plnou Pozornosťou som Používal ten Nástroj.
Ako inak?
Predstavte si, že by som to nebol JA, kto
používa tu Pilu Motorovú, ale by to bola
tota Pila a Ona by Použila Mňa..
To by nemuselo dobre dopadnúť..
To by mohlo byť i Životu Nebezpečné..
Taká Pila Motorová je Dobrý POMOCNÍK,
ale zlý pán..

A tak i s EGOM..
Všetko, čo je Vám dané, má svoj Presný Význam
a Účel. Nie je Tu nič zbytočné ani navyše.
Sústreďte sa tedy Pozorne na Vašu Prítomnosť..
a Použite ten Nástroj (EgoPilu) na rozrezanie
všetkých Pút Nevedomosti..
Mám rád Motorovú Pilu (Ego), Je To Dobrý Nástroj..
A má svoje Presné a Jasné Určenie..
Dobrý Nástroj v Dobrých Rukách.. Vašich.. Máte TO.

.
.
.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

pekne

ked si budem kupovat motorovu pilu tiez si kupim tu znacku Ego,ked tak dobre reze

>:-)
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
daří se raw, daří, vlastně hřích - dělal ženě Vitamixem ořechové máslo z pražených arašídů a ochutnal, johohoj dobroučké
díky Vitamixu mám nové dimenze - třeba dneska jen a jen smoothies, ještě ale na večerní pití zapnu aj Angela,

jsem teď - jen tak, ze zvědavosti - už asi dva tři měsíce ve fázi skoro denních klystýrů,
jasně, občas dva tři dny vynechám, aby střevo nezlenivělo,
nemíním to dělat věčně, teďko ale mám dobrej pocit, že po létech na vařeným očišťuju,
no a taky rád zkouším různý blbiny a teď zrovna to, jak se budu cítit po větší sérii klystýrů
mám dojem, že cílem časem měl být klystýr kávový k očistě jater,
ale double klystýr jsem ještě nedal, jsem líný; akční Šárku na mne, ta už játra sjela víckrát,

co beru jako poznatek jest to, že pocitově nej je jednoznačně urinoklystýr, pak vodní (hladová osmotická),
když přimíchnu trochu jablečného octa nebo solanky, obvykle zůstane minimálně půllitr nevypuštěný,
což - doufám správně - neberu jako záminku k trápení
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
manaželce už jsem dělal třikrát arašídový máslo a zpychl jsem, jak su šikovné a tedy že se pustím do pasty královské, to jest z lískových ořechů
dnes se to stalo. vzal jsem půlkilo lískáčů a začal Vitamixovat. jenže lískáče asi obsahují méně oleje, než vlašáky, bylo to hodně suché, takže jsem přimastil skoro deckou kokosáku.
no a zatímco arašídy jsou komplet hotové a moc dobré samy o sobě, tak tohle z lískových teda nic moc, takže musel nastoupit agave sirup, který jsem původně dávat nechtěl.
jo a poprašek skořice.
výsledek velice velice mňamózní, jak i žena potvrdila. holt, lískový oříšky jsou u mne numero uno.
už to mrazím na plechu venku na parapetu okna a pak nalámu na čokoládky.
poté pečlivě, přepečlivě uschovám a manaželce udělovat budu coby odměnu za drobné úsluhy plynoucí ze svazku manželského :-)))

tohle až si přečte milovnice lískáčů Šárka, ta bude vyvádět...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Jindra

Příspěvek od culka »

Už len kakao do toho a máš nutelu.

K tym drobným usluham manželským sa nevyjadrujem.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

a proč začíná každý příspěvek bílou tečkou? Míra říká, je to zrnko bílého máku, co ti upadlo od úst, nežs promluvil...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Jindra

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jindra píše:.
daří se raw, daří, vlastně hřích - dělal ženě Vitamixem ořechové máslo z pražených arašídů a ochutnal, johohoj dobroučké
díky Vitamixu mám nové dimenze - třeba dneska jen a jen smoothies, ještě ale na večerní pití zapnu aj Angela,

jsem teď - jen tak, ze zvědavosti - už asi dva tři měsíce ve fázi skoro denních klystýrů,
jasně, občas dva tři dny vynechám, aby střevo nezlenivělo,
nemíním to dělat věčně, teďko ale mám dobrej pocit, že po létech na vařeným očišťuju,
no a taky rád zkouším různý blbiny a teď zrovna to, jak se budu cítit po větší sérii klystýrů
mám dojem, že cílem časem měl být klystýr kávový k očistě jater,
ale double klystýr jsem ještě nedal, jsem líný; akční Šárku na mne, ta už játra sjela víckrát,

co beru jako poznatek jest to, že pocitově nej je jednoznačně urinoklystýr, pak vodní (hladová osmotická),
když přimíchnu trochu jablečného octa nebo solanky, obvykle zůstane minimálně půllitr nevypuštěný,
což - doufám správně - neberu jako záminku k trápení
A kdyby sis tam Jindro místo kokosovýho přimíchal kakaový máslo a trošku kakovýho prášku, máš hotovou nutellu (myslím do těch lískáčů, ne do klystýru) (:-)

Já už double klystýry dával, ale tak 4 roky zpátky (teda toto letí ...) a je to v pohodě. Teď když dávám, tak jeden a stačí. A taky urinovej. Do toho kávového se mi ale vůůůůbec nechce. Ale na jaře se chystám na jaterní očistu.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Jindra

Příspěvek od culka »

Hugo z Hor píše: Do toho kávového se mi ale vůůůůbec nechce. Ale na jaře se chystám na jaterní očistu. [/color]
A preco chlapci? Cele to nezaberie viac jak pol hodiny
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
Culka co Ti mam povedat... je to cele o pohodliii
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Jindra

Příspěvek od culka »

Heled ty (ftak lenivy) (:-) (:-) (:-) . Jake pohodlie??? Kolko toho urinoveho klystiru urobis naraz? Lebo ak to musis zbierat, tak na to potrebujes mat vyclenenu nadobu, do ktorej ti zena potom uhorky nezavari. Potom to musis na teplotu tela ohriat, lebo kym sa ti zase nazbiera, tak to prve vychladne.
No a my, co nemame napustaciu hadicu, my sa uz vobec nemame o com bavit.

Inac, uz sa tesim na tu dobu, ked to konecne vyskusas a prides tejto kave na chut. To potom budes vychvalovat do nebies ako kedysi Budwig mix alebo teraz Vitamix. A ja budem zase len oci pucit, ze preco ludia nepocuvaju, ked im to uz davno hovorim.
m:-)
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

Jindra píše: uschovám a manaželce udělovat budu coby odměnu za drobné úsluhy plynoucí ze svazku manželského :-)))
to ta bude stat vo FRC uz je pokuta 1500 eu za plateny sex, urcite to brusel nanuti do vsetkcyh eu kolonii a protektoratov

uz zostava len ten sex na fakturu
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

Aha, tak já si dám příště pozor, abych s mužem nespala v den jeho výplaty.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

s.arik píše:Aha, tak já si dám příště pozor, abych s mužem nespala v den jeho výplaty.
co brusel nevidi...
pokial ta nebonzne suseda co spehuje
alebo to nedas do danoveho priznania
:mrgreen:
si len veselo uzivaj
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Jindra

Příspěvek od Janek »

Prostitutky prejdou na bitcoin :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

culka píše:Inac, uz sa tesim na tu dobu, ked to konecne vyskusas a prides tejto kave na chut. To potom budes vychvalovat do nebies ako kedysi Budwig mix alebo teraz Vitamix. A ja budem zase len oci pucit, ze preco ludia nepocuvaju, ked im to uz davno hovorim
Culka dík za tohle lákavé nakopnutí,
počkej... a to jako vážně? to vono to fakt tak účinkuje?
ještě mi k tomu jednou něco napiš a já tu kávu fakt dám :-)
už by to chtělo okusit, konečně...

a jestli máš zkušenost - jako že vlastně určitě jo -, uvítám poznámku, kterak to provést,
co já mám návod, kafe se vaří... raw varianta by prosím Tě nebyla?
dííík :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

Netvrďte mu nikdo, že se káva musí pražit a vařit, to zabíjí enzymy! :D a snižuje šanci, že se dobrý Jindřich ujme našeho pytlíku nepražených kávových bobů, tvrdých jak šutr, ale výluh by z nich třeba udělat šel...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Jindra

Příspěvek od Hugo z Hor »


Nepražená třeba tady.

Tak já to tedy asi taky zkusím (ale asi s praženou bio). Vyhradím si tento víkend a aspoň po dlouhé době vyzkouším, jestli mi ještě funguje přístroj na espresso >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
já jsem si až pak, co jsem odjel z netu, uvědomil, že s tím raw jsem to přehnal
a že raw kafe z praženýho polotovaru nejspíš neudělám :-)))

Hugo jestli to kafe ešče nemáš, maj ho u vás v IKEA, šetrně pražené bio,
právě s takovým to prubnu taky
chudák káva
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Jindra

Příspěvek od culka »

Suhajici, vitajte v klube.

Najprv som pouzila normalnu kavu, az potom som kupila organicku. Rozdiel som teda necitila ziaden, no ale telo je blbec a nie vzdy povie.
V Gersonovych knihach sa odporuca uvarit si kavu na cely den a potom nariedit, takze ja ju uvarim v mozno 3-4dcl precedim cez sitko co bolo ku Greenstaru. To je take najhustejsie a dolejem RO (reverzne osmozovou) vodou do litra. Tym sa zaroven ochladi a ak nie, tak prihodim par kociec ladu. Ladostroj je tiez na RO, takze stale "kvalitna"voda.
V kupelni to potom prelejem do gumovej flase, prinesiem si knihu a vankus pod hlavu a dalej uz vies. Akurat, ze kava po tych 15 minutach vytecie cela, ale po urinovom klystire si len tak z domu odist netrufnem.

No a ak to naozaj funguje ako ocista pecene, tak si zabil dve muchy jednou ranou.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Jindra

Příspěvek od culka »

s.arik píše:Netvrďte mu nikdo, že se káva musí pražit a vařit, to zabíjí enzymy! :D a snižuje šanci, že se dobrý Jindřich ujme našeho pytlíku nepražených kávových bobů, tvrdých jak šutr, ale výluh by z nich třeba udělat šel...
:lol: Este by to mohol nalozit do sklenenej nadoby a nechat vyluhovat za oknom. :wink:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Jindra

Příspěvek od Fiona »

Culka, kava pry cisti pecen jen coby klystyr... pry! :wink:
Ja to nechapu. Kafe nejradsi piju, ciste horke cerne, chutna mi. Do klystyru se momentalne neobtezuju, na to jsem prilis zdrava. Az se mi pritizi, mozna se uracim nalivat si kafe tam one kam slunce nesviti, ale zatim radsi oralne :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

slunce nesviti ? :?:
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

máme kilogram této: http://www.salviaparadise.cz/kava-brasi ... p-961.html , okusili jsme jen pár zrnek.
jsou tvrdá a bez výrazné chuti, neužijeme.
pošleme kamkoliv poštou za třeba stovku (kávovné, balné i poštovné v jednom), zájemce nechť napíše svou adresu do SZ.
Jindro, pardon za inzerci, ale když se to téma načlo :wink:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Jindra

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jindra píše:Hugo jestli to kafe ešče nemáš, maj ho u vás v IKEA, šetrně pražené bio,
právě s takovým to prubnu taky
chudák káva
Jindro, už mám, zrovna jsem se vrátil a nesu si 100g tohohle: http://www.oxalis.cz/bio-dominicana-paraiso/d-71557/ (:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Jindra

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tak abych poreferoval a shrnul to - celkem jsem provedl 3 kávovo klystýrové procedury (so, ne, po) a nepozoruji na sobě nic zvláštního. Tedy jen krom zbobkovatění stolice.
Ani vlastně nevím, jaký má být výsledek snažení, protože jsem se ještě ke Gersonovým elaborátům (z časových důvodů) nedostal >:-)

Ta káva neskutečně hezky voní (a taky chutná - ano, ochutnal jsem), až je mi ji líto tímto směrem do sebe nalévat za ty peníze. Pokud se odhodlám k dalším procedurám, tak si propříště koupím bio kafe z Intersparu, 250g za 56kč
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
tohle jsem teď četl a moc se mi to líbí, to si sem dám, abych to měl pořád na paměti,

Pánové nezapomínejte na to, že žena, která je vedle vás, stále touží po maličkostech, kterými jste ji "dobývali" na začátku vašeho vztahu. Neberte ji jako samozřejmost. Je stále tam, toužící a milující i když upracovaná a v depresi. Stále touží po květině, snídani do postele a nebo nějakém drobném překvapení, jakože vynesete koš a nebudete u toho reptat.

Dámy nezapomínejte na to, že muž, který je vedle vás, stále touží po tom, aby byl pro vás ten okouzlující rytíř, který vás dobýval. Tím, že berete všechny povinnosti na sebe mu berete možnost být oním rytířem. Neberte ho jako samozřejmost. Je tam, toužící a milující i když to ne vždy dokáže dát najevo tak, jak si představujete. Nekoukejte na to jak, ale kolik úsilí ho to stálo. Stále touží po vaší péči a nebo nějakém drobném překvapení, jakože ho necháte dívat se na fotbal bez řečí a komentářů.

Respekt je důležitý v jakémkoliv vztahu, i když to může znamenat, že se rozejdeme.

Milujte a nebo s láskou propusťte.
Respektujte, věřte a odpusťte.


je to u mne naprosto aktuální, horko těžko dávám dohromady svůj vztah k manželce,
hooodně jsem to poslední měsíce až roky podělal a teď je mi z toho psychicky hodně zle, ale dobře mi tak, láska bolí,
manželce bylo zle taky, akorát že já blb to neviděl,
teď už zas mám oči konečně otevřené,
žena však naopak uzavřela své srdce
dobře mi tak
upřímně a moc moc doufám, že zas bude mezi námi dobře,
moje žena a moje děti jsou mi pravou láskou a udělám vše, abychom byli opěť šťastní

ach jak je mi zle ze sebe samotného
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

Jindro, skus Ho'Oponopono

s cielom odpustit najprv sebe a potom vo vztahu ku inym ludom

ked sa to robi spravne tak to zarucene funguje
5 2 8
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Jindra

Příspěvek od ajla »

Teď máš příležitost, Jindříšku, připravit rodině nádherné vánoce, stromeček, jídlo, dárečky, které jim udělají radost, pak se v děkovném objetí nalezne vše krásné pro milující rodinu :D
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
už na tom pracuju a daří se, je to skvělé. Nepolevím, vydržím. Bude fajn, to je jisté.
Ajlo díky za milá slova.
Rudo díky za zajímavý tip.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Jindra

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Jindra

Příspěvek od Lenuška »

rudo píše:Jindro, skus Ho'Oponopono

s cielom odpustit najprv sebe a potom vo vztahu ku inym ludom

ked sa to robi spravne tak to zarucene funguje
Tak to je prvně, co jsem dala rudovi palec nahoru.

Jindro, to je moc fajn, žes "prozřel".
Dej ženě čas, každý je na své cestě na jiném milníku, někde se určitě sejdete. :D
Úsměvem, pomocí v domácnosti a pohlazením muž dosáhne víc, než by si myslel :D

Přeji ti, abys měl dost trpělivosti a našel klíč k jejímu zamknutému srdci
a už jej nikdy neztratil...

Lenka
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
doma vcelku pohoda, dělám "co můžu", ale zase "ocaď pocaď," ono slyšet od manžela stokrát za hodinu "Miluji Tě" taky nebude příjemné,
určitě lépe ten úsměv, pomoc (nejen) doma, pohlazení, popovídání u punče
(toto vše již příjemně absolvováno a i nadále pokračuje)
pozor - nehraju žádné divadýlko - pochopil jsem, že život může být i vážný; , ode mne je to zcela upřímné

cítím, že jsem procitl proto, abych nepropásl poslední příležitost
zní to děsivě, ale je to tak - takto to cítím,
mám poslední příležitost a šanci,
protože buď náš vztah bude zase vztahem lásky, tolerance, pochopení, přijetí toho druhého,
anebo... anebo se rozejdeme

zcela jednoznačně dělám vše pro návrat tepla a lásky plného vztahu

nejvyšší, nejvyšší čas, že jsem se probral a ano, prozřel, že se mnou má milá psychicky velmi strádala,
manželka je živá bytost, která samozřejmě potřebuje lidské teplo a cit
a vím, že toho se jí nedostávalo,
nyní moc doufám, že se nenašel a nenajde nikdo natolik "ochotný," aby její citové strádání kompenzoval
a vlastně zneužil (ano, zneužil) jejího nepříjemného rozpoložení, kdy byla poněkud sama a slabá,
a když třeba někdo takový je, tak že pochopí, že moje paní má milujícího manžela
a hlavně nesmírně fajn a šikovné dvě správňácké děti
a že by nám rozbíjel rodinu, která už jen minimálně kvůli dětem má smysl
třeba Bůh dá, aby dotyčný zde na můj text narazil a aby prozřel také

vše zlé je k něčemu dobré,
já se v našem vztahu dostal na samotný krásný začátek
(mnou kreslenou tlustou čáru podobně popisuje v tomto podnětném videu část od 24:00 do 26:36)
a ženu miluji jako snad nikdy dříve a vím, že je to již neměnné
jestli někdo pochybuje - může. já to však vím. vím to.
svoji ženu miluji jako snad nikdy dříve a vím, že je to již neměnné
p.s. v tom videu se praví "on se to dozví" - a já se dozvěděl
Lenuška píše:Jindro, to je moc fajn, žes "prozřel".
Dej ženě čas, každý je na své cestě na jiném milníku, někde se určitě sejdete. :D
Úsměvem, pomocí v domácnosti a pohlazením muž dosáhne víc, než by si myslel :D

Přeji ti, abys měl dost trpělivosti a našel klíč k jejímu zamknutému srdci
a už jej nikdy neztratil...

Lenka
děkuji, děkuji moc

čas je nezbytný. dlouhodobější strádání nelze vymazat "na počkání"
na lásku si počkám jak dlouho jen bude třeba
láska - ta pravá, upřímná, hluboká - za to stojí
a budu pro ni dělat vše, co jen moje city umí

ten klíč opět najdu a již ho neztratím, neboť ho uložím v srdci svém
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Jindra píše:láska - ta pravá, upřímná, hluboká - za to stojí
a budu pro ni dělat vše, co jen moje city umí
mám brainstorming a v tyto dny i hodiny se neustále vyvíjím :-)
dospěl jsem k tomu, že ne, nebudu pro lásku dělat vše, co jen moje city umí
to by totiž bylo jakési "hraní divadla"
to bych prostě nebyl já... nešlo by to z mého nitra, z mého srdce

a tak nějak jsem to dělal doposud a jak to dopadlo... ne, to není ono

namísto trápení s tím "jestlipak dělám pro lásku vše, co jen mohu"
a nepřirozeného lámání si hlavy, co bych ještě mohl dělat lépe,
je potřeba dělat to, co je pro Tebe nejlepší
protože co je pro Tebe nejlepší, je zároveň nejlepší i pro ostatní - i když to tak někdy nevypadá

a tak dělám, co je pro mne nejlepší - především, od druhých nic neočekávám
když nic neočekávám, nemohu být zklamaný, že se mi něčeho nedostalo
když nejsem zklamaný, je mi fajn, je mi dobře, což se projeví i navenek na fajn vztazích s ostatními
a tak se mají všichni fajn, protože nikdo "neprudí"
a že jsem dřív "prudil", jo jo

a už vím, že cokoli manželka pro rodinu dělá, dělá s láskou a jak nejlépe umí
a za to si jí vážím, za to ji miluji
a jsem šťastný právě za takovéto manželství

je toho za poslední hodiny hodně nového, ještě se vrátím, teď zas zpět k rodině
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
panečku to je "zima"
venku sedm stupňů (pro pořádek... sedm stupňů nad nulou)

24/12 odpol s dětmi do kostela na vánoční pohádku a poté troubení,
večeře u dětí tradičně řízková s brSalátem, já s ženou zeleninový talíř,
pouštění lodiček a rozbalení dárků, bylo fajn
Vánoce tedy vydařené a po ulehnutí dětí den završen povídáním s manželkou dlouho do noci

ráno jsem dal 15 km výběh, chvílemi sněhem ledem blátem, ale byla to krááása
k obědu pár kousků raw cukroví

za chvíli bude cca 6 km výběh na kopec za město s manželkou, jupííí

P.S. po návratu... tak jsme výběh ještě natáhli na rovných 10 km, moc fajné
P.S.2 už vím, odkud "vítr vane", už vím, kdeže klíč k srdci mé ženy, ale zveřejňovat nebudu,
do mého inteligentního kamaráda bych tohle oblbování mamky od dětí neřekl
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
večer zase bezva posezení s manželkou
dlooouhé povídání a velké souznění

děkuji Ti, příteli, žes vstoupil do mého života a nyní že jsi se jal prověřit kvalitu mého manželství, které je naštěstí opravdu založené na důvěře, lásce, úctě,
uznávám však, že jsem si toho nevážil dostatečně,
proto Ti děkuji - už bylo na čase, aby mi někdo "otevřel oči"
dal jsi mi ten nejcennější vánoční dárek, jaký jen jsem momentálně mohl dostat

vše je jak má být a život je krááásný!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
pohoda,
sestavujem kuličkovou dráhu a lámem si hlavu nad logickou hrou, která zabaví rodinu včetně dědečků :-)
včera i dnes opět výběh
život je krásný, když se umí žít

teplé počasí, odpoledne ještě bude cyklovýlet
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

Mindok je super, Miruška má ChocolateIQ a AquaBellu, opravdu to zabaví i dospělé (ještě jsem nevyřešila všechno a možná to ani nezvládnu, ne časově, ale nedostatkem IQ).
Známí hrozně vychvalují Perplexus, zatím jsem se neodhodlala koupit.

Tak přeji pohodu v rodině už napořád. To je dobře, že máte děti, ony naštěstí většinou způsobí, že od sebe rodiče nejdou při první nesouladu a mají motivaci hledat cesty zpět (k sobě).
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Jindra

Příspěvek od cepheus »

Jindra píše:děkuji Ti, příteli, žes vstoupil do mého života a nyní že jsi se jal prověřit kvalitu mého manželství, které je naštěstí opravdu založené na důvěře, lásce, úctě,
uznávám však, že jsem si toho nevážil dostatečně,
proto Ti děkuji - už bylo na čase, aby mi někdo "otevřel oči"
dal jsi mi ten nejcennější vánoční dárek, jaký jen jsem momentálně mohl dostat
Sice Jindrichu z narazek a naznaku netusim absolutne o co u Vas ted bezi a kdo sem zaroven chodi a cte to tu, ale at je to kdo chce pripomnelo mi to :D :

"Ten jenž obdělává ženu mou je i přítel můj, neboť ten, kdo orá pole mé, šetří i pluh můj" :lol: (:-) ))) ..
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.

ano, cyklovýlet ještě byl, už se pak rychle setmělo tak manželce silným světlem nasvětloval cestu
(to cree led světlo fakt perfektní, cyklistům doporučuju, v noci už jezdím radši než ve dne)

obídek byl mňam (mix banánů s kakaem, obloha z kokosu a lesního ovoce, viz foto),
k večeři s ženou šopák dle její skvělé receptury
letošní svátky se mi raw daří oproti minulým rokům skvěle

doma pohodička
život je krásný
(ale mi to trvalo pěkných roků, než jsem se ho naučil žít)
Přílohy
pudink.JPG
pudink.JPG (83.56 KiB) Zobrazeno 20485 x
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
dopol opět výběh na kopec, odpol cyklo do ZR (20 km)... vzpomínám, kdy jsem byl tři dny před koncem roku na kole; sníh nikde, silnice suché, to je teda "zima" :-(

supr den, doma pohodička a vlastně ještě líííp
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
probudiv se tuze tuze hladový (bodejť ne, noc byla krátká :-))) výjimečně jsem posnídal pomelo

výběh na kopec, zeleninový oběd, rodinná návštěva a teď valím na kolo, když je venku nádherně
doma ještě nádherněji
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Jindra

Příspěvek od culka »

:lol: Ty sa nieco nabehas cez tieto sviatky.

Vies co sme robili my? 24 sme vecerali uz o pol tretej. Uz predtym syncek zahlasil, ze tento rok nepride, lebo od piatej robi. 23 sme si nezavisle poslali odkazy, on nam, ze by prisiel skor a ja jemu, kedy ho uvidim. Lepsi darcek nie je ako ked ich mam pod kridlom.
Taaakze synacik odisiel pracovat , dcera aj s tym jej sa zasili do izby a my dvaja starci sme zobrali flasku bieleho a jednu kubansku cigarku a isli sme palit ohen. V hlbokej debate o prenose filmov v dobe, ci dalsom postupe renovacii, ci inej laskavej teme, sme tam vydrzali az do uplnej tmy, teda asi do piatej. Zivym ohnom sme dobili baterky a mohli sa vratit dnu.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

dobře, že se to lepší. ")
Jinak já to tušila (zní to trapně, ale nevím jak jinak to formulovat)... jak jsi psal o málo intimnostech. Žena, pokud je ve vztahu ne úplně šťastná (po všech směrech), tak tohle moc nezvládá. Leda by trpěla přehnaným chtíčem. A i ta by to v případě dlouhodobého strádání (ono to na první pohled jako strádání ani vypadat nemusí - ale i pokud je to maličkost, co ženu dlouhodobě trápí, tak je to důležité...), myslím, prostě nedala...

Ohledně posílení vztahu po krizi - určitě ano. Znám to a je to nebe a dudy. Kdybys viděl co udělala s přítelem hrozba toho, že už se na to s konečnou platností vy... - od té doby (už vlastně docela dlouho) se začal chovat mnohem otevřeněji, o všem víc mluvíme (když je to potřeba)... a o tom to (mimo jiné) je. Zajímat se o pocity, přání toho druhého... naslouchat... ale samozřejmě ze sebe zároveň nedělat hadr na podlahu... nevzdávat se kvůli partnerovi toho co nás nejvíc baví atd...
No, proč to píšu. Vztah je teď moc fajn, ale po té zmiňované velké krizi mi trvalo obnovení, posílení důvěry atd cca půl roku (na 100% se to dřív nevytáhlo.. furt se - občasně - vynořovaly různé pochyby, i když jsem moc chtěla opak). Chce to čas a nejlépe co nejmíň kiksů od protějšku (Tebe).
Netuším, zda jsem ta pravá k radám (nejsem v mnohaletém vztahu, ale hodně pochytávám i ze zkušeností okolí), ale podle mne je to vážně o upřímnosti, otevřenosti, sdílení, zájmu o druhého a zbytek se nějak vyřeší. Lásku ani nezmiňuju. Ta je jasná. :)



Jen tak dál... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

kazda zena chce spravit z muza svoju dovernu kamaratku

potom sa cuduje, ked uz na nu neposobi muzsky
a chlap sa cuduje ze preco ho uz zena prestala zaujimat ako zena
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:kazda zena chce spravit z muza svoju dovernu kamaratku

potom sa cuduje, ked uz na nu neposobi muzsky
a chlap sa cuduje ze preco ho uz zena prestala zaujimat ako zena
to jsou extrémy, Rudo. Myslím, že Jindra měl v poslední době problémy v komunikaci se ženou...

Ale jinak trošku souhlasím. ") Nic se nemá přehánět...

(ovšem proti přílišnému "zkamarádčení" vztahu je vcelku jednoduchá věc a to pravidelné - variabilní - intimnosti ") ne?!)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
rudo píše:kazda zena chce spravit z muza svoju dovernu kamaratku

potom sa cuduje, ked uz na nu neposobi muzsky
a chlap sa cuduje ze preco ho uz zena prestala zaujimat ako zena
to jsou extrémy, Rudo. Myslím, že Jindra měl v poslední době problémy v komunikaci se ženou...

Ale jinak trošku souhlasím. ") Nic se nemá přehánět...

(ovšem proti přílišnému "zkamarádčení" vztahu je vcelku jednoduchá věc a to pravidelné - variabilní - intimnosti ") ne?!)
variabilne intimnosti znie velmi zaujimavo :P

chlap nema prirodzenu potrebu vsetko zene hovorit, vo vztahu by mal kazdy zostat aj sam sebou svojou osobnostou so svojim vnutornym aj vonkajsim svetom.

navyse chlap berie kazdy rozhovor vazne, nejak automaticky si mysly ze zena pocuva co on hovori a zena to zoberie na vedomie a podla toho sa v buducnosti zariadi. Chalp si neuvedomuje ze zene ide najme o ten proces rozpravania a nie je dolezite co sa povie a za par dni ani nebude vediet co vlastne ten chlap povedal zostava jej len pocit ze chlap vydrzal pri nej celu noc neico rpozpravat, miesto toho aby siel radsej spat a bol rano cerstvy pre skutocny zivot.
5 2 8
Odpovědět