Jindra

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Nebo naopak začala snášet 5D vejce.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Jindra

Příspěvek od cepheus »

Jo, pravda, to by mohly - dlouhy, siroky, vysoky, dvojity a chlupaty - to je presne 5D, to je pravda :D ..
Kdepak 3 rozmery, to uz nefrci :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Jindra píše:Funguje to na syrovém skvěle, včera zas opět ověřil. Našlapal jsem v Bucově rajonu 80 km v pařáčku, občas solidní kopečky, ale jen lehce orosen. Žádné to těžké pocení jak před léty
jo a ještě k tomu raw foodu jsem zapomněl... v sobotu jsem s mým vařáckým mladým v lese řezal+štípal dříví. Synek se ošíval a pořád si stěžoval, jak ho otravujou a štípaj komáři, he he; kdyby o těch komárech nemluvil, ani bych nevěděl, že tam jsou, na mě vůbec nešli (a vůbec jsem si na raw foodu všiml, že nejen komáři, ani mouchy mne tak nevyhledávaj a klíště už jsem na sobě neměl ani nepamatuju)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Pavluska píše:
Jindra píše: Dovezl k nám soukromník ovozelinář melouny z Řecka a to je teda medově sladkej ščavnatej úžas, těžko to popsat, snad jen slovem "ráááj"
ach, to mi nedělej... :| :delicacy:
Chybí mi řecké trhy. Tak snad za dva dny trhy zdejší...
Pavli, se omlouvám... řádek níže radši ani nečti...

dnes opět zakoupen řecký meloun, cca 16 kg, mňamózní až delikátní záležitost, johooj

Týýý jo, tak před třemi dny jsem skoro nahej dělal v letním pařáku dřevo na topení jen ve slipech a teniskách, před dvěma dny ve skoro třiceti stupních rajtoval na kole, a dneska... teplota 8 °C, bunda a tlustý trekový boty (protože do těch jediných mi nenateče voda z toho permanentního deště)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

já to jakože radši nečtu :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Nečti, je tam moc erotiky. :)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Jindra

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jindra píše:... před dvěma dny ve skoro třiceti stupních rajtoval na kole, a dneska... teplota 8 °C, bunda a tlustý trekový boty (protože do těch jediných mi nenateče voda z toho permanentního deště)
Já dal kolo do servisu. Při těch mých jízdách nevydrželo zadní kolo a popraskaly mi dvě špice a zrovna na straně kazety s převody. Tak jsem to tam odnesl, vzal jsem i to přední, ať mi to v rámci záruky vycentrují, je to taky nějaké rozhozené a bude to až příští pátek. Bych neřekl, že kola Olpran již jsou takové kurvítka. Jsem se s tím novým krosovým kolem zatím nějak nesžil (i když ho už mám asi rok) a asi se vrátím k tomu přes 10 let starýmu horskýmu.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
pokora
Příspěvky: 75
Registrován: pát led 18, 2013 19:43

Re: Jindra

Příspěvek od pokora »

Jindra píše:Pro rýži jsem šel cca před čtyřmi, pěti dny Pando do Billy (k těmhle rozsáhlejm regálům s průmyslovou výrobou já nechodím, takže jsem docela zíral, jaká je v rýži široká nabídka, teda to je dneska takovejch druhů a výrobců a skoro na každé je nápis parboiled, tak jsem se až obával, jestli vůbec seženu rýži, která by fakt ještě byla rýží) a byla to náhoda, že zrovna byla (a ještě do úterka pořád je) v akci tahle naturalka a dokonce bio, tak jsem hned tři vzal. jo jo, klíčí.
Troška z hlubin fóra.. :)

Jindro či další zkušení rýžoklíčilové: klíčí jakákoliv natural nebo jenom zmíněná biobilla?
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od mira »

Dobře mi vyklíčovala červená rýže, ale ačkoliv se to nedalo jíst, nedbal jsem, přece nevyhodím takovou investici, a snědl ji.
Je to vynikající věc na bolení břicha, tedy když ho člověk nemá a přeje si ho mít.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
Hugo vše nejlepší k dnešním narozeninám přeju, pohodičku, zdravíčko a šťastnou rodinu.

Nenašel jsem Tvůj deníček, tak píšu třeba sem, jistě máš script, kterej si Tvoje jméno odchytí,

jo a moc moc díky za tu práci pro nás všechny - administrování tohoto serveru ;-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od hugo »

Díky moc za přání! Skript zatím nemám, procházím fórum ručně :D

Deníček už není, nějak nemám co psát.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

hugo píše: procházím fórum ručně :D
:shock:

Také všechno nejlepší! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Jindra

Příspěvek od gabrielik »

Jindro, ako dlho a na kolko percent sa musím (st)RAW(ovať), aby ma komáre, ovady a mušky mršky nevideli? Zatiaľ je to ťažké. Ale mám podozrenie že keby som išla normálne na varáckom, tak ma na našej novej záhrade zožerú zaživa. Takto ma len tak zo slušnosti okusujú. Dokonca aj keď sa pôstim.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

Kde a kdo tu psal o aromaolejích odpuzujících obtížný hmyz? Fiona? nebo ta psala jen o riciňáku a palmovém na opalování?

Jestli máš doma libovolný EO, který ti voní, můžeš ho dvě tři kapky spolu s nějakým základem (oliváč třeba) nanést na kůži, předloktí a lýtka, možná by to trochu zabralo?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Protikomáří aromaolej = česnek, případně cibule, máta, šalvěj, rozmarýn. Nebo sníst chvíli předtím kvasnice.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:Protikomáří aromaolej = česnek, případně cibule, máta, šalvěj, rozmarýn. Nebo sníst chvíli předtím kvasnice.
to člověk pak musí tak smrdět, že je bude kór přitahovat :-)))

Né, Pando máš recht, je to tak, akorát teda ty kvasnice - to ještě neznám a ty bych teda nedal, to ostatní ano, kdyby bylo třeba
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Z těch kvasnic se pak prý vylučují kůží vitamíny B (s potem) a komáři to nesnášejí. Prý to funguje i proti klíšťatům. Lidi užívají např. B-komplex Forte (1 nebo 2 tablety), následující den na ně pak hmyz nejde, říkají že je to účinnější než jakékoliv jiné prostředky (i repelenty). ... Hm, za 2 týdny jedu na Moravu, tak to bych mohl mít příležitost vyzkoušet (jsou tam vždy kvanta komárů). Ale raději se asi nechám štípnout než užívat něco nenormálního. :-)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

s B-ckom proti komarom je to podla mojich skusenosti volovina, ked si chce komar pichnut, tak si pichne
5 2 8
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Jindra

Příspěvek od luca »

Panda píše:Z těch kvasnic se pak prý vylučují kůží vitamíny B (s potem) a komáři to nesnášejí. Prý to funguje i proti klíšťatům. Lidi užívají např. B-komplex Forte (1 nebo 2 tablety), následující den na ně pak hmyz nejde, říkají že je to účinnější než jakékoliv jiné prostředky (i repelenty). ... Hm, za 2 týdny jedu na Moravu, tak to bych mohl mít příležitost vyzkoušet (jsou tam vždy kvanta komárů). Ale raději se asi nechám štípnout než užívat něco nenormálního. :-)
že je B vitamín proti komárům, to jsem ještě neslyšela
ale proti klíšťatům to prý fakt funguje
na mě klíšťata nikdy nešla a v posledních letech ani komáři, repelenty jsem nikdy nepoužívala
a to moje máti vždycky bědovala, že když nejím maso, musím mít nedostatek B vitamínu ... >:-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Jindra

Příspěvek od Fiona »

Na komary levandule, na klistata pry rozmaryn. Asi to funguje, nevim. Loni jsem nemela kousanec zadny. Letos jsem se jeste nesebrala jit na nakup olejicku, tudiz jsem porad bez levandule a uz mam kousance dva :evil: A vzdycky nekde na lytkach, nikdy ne jinde. Ono mne zas ta levandule taky kdovijak nevoni, teda voni ale ja chci vonet radsi po ruzich nebo po fialkach. Ale vypada to ze premuzu lenost a aspon lytka budou levandulova.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

gabrielik píše:Jindro, ako dlho a na kolko percent sa musím (st)RAW(ovať), aby ma komáre, ovady a mušky mršky nevideli? Zatiaľ je to ťažké. Ale mám podozrenie že keby som išla normálne na varáckom, tak ma na našej novej záhrade zožerú zaživa. Takto ma len tak zo slušnosti okusujú. Dokonca aj keď sa pôstim.
no... divoká zvířata jí taky syrově a že by to plně zabránilo útokům hmyzu... to si nemyslím. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Na komary levandule, na klistata pry rozmaryn. Asi to funguje, nevim. Loni jsem nemela kousanec zadny. Letos jsem se jeste nesebrala jit na nakup olejicku, tudiz jsem porad bez levandule a uz mam kousance dva :evil: A vzdycky nekde na lytkach, nikdy ne jinde. Ono mne zas ta levandule taky kdovijak nevoni, teda voni ale ja chci vonet radsi po ruzich nebo po fialkach. Ale vypada to ze premuzu lenost a aspon lytka budou levandulova.
měla jsem takovou olejovou směsku proti hmyzu od Hádka a normálně mi přišlo, že to na mne šlo všechno ještě víc...myslím, že tam ty mrchy cítily květinový podtón...
Ad B-Komplex: jednou na vícedenním školním výletě jsem se B-Komplexem předávkovala (brala jsem ho celkově víc dní a jeden den jsem dozobala skoro celé plato, ehm), protože mne muchničky dováděly k čirému šílenství a kromě zvracení se nic moc nekonalo. ") Tak to se musí brát asi hodně dlouhodobě? Na pijáka piva (taky vit.B) prý taky nejdou, jenže tomu odéru se vyhýbám i já. ")
Klíšťata na mne už dlouhodobě skoro vůbec nejdou (ťuk na dřevo), ačkoli v okolí jsou a já se nevyhýbám ani vysoké trávě...chodím teda v gumákách.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Někde psali že to B se začne vylučovat až po vícedenním užívání (než dojde k přesycení), do té doby ho tělo zužitkovává. Účinnost je větší spíš na klíšťata než na komáry.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

gabrielik píše:Jindro, ako dlho a na kolko percent sa musím (st)RAW(ovať), aby ma komáre, ovady a mušky mršky nevideli? Zatiaľ je to ťažké. Ale mám podozrenie že keby som išla normálne na varáckom, tak ma na našej novej záhrade zožerú zaživa. Takto ma len tak zo slušnosti okusujú. Dokonca aj keď sa pôstim.
Bral jsem to za řečnickou otázku, proto jsem nereagoval... protože i když jsem na raw poctivě, tak stačí dát na chuť něco, co není košér (občas dám něco málo slanýho - buráky, tyčinky) a to se pak člověk potí (a přitahuje hmyz) úplně jinak
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Jindra

Příspěvek od cepheus »

Panda píše:Někde psali že to B se začne vylučovat až po vícedenním užívání (než dojde k přesycení), do té doby ho tělo zužitkovává. Účinnost je větší spíš na klíšťata než na komáry.
Hehe, mi to pripomnelo jeden hooodne stary vtip :

"Byla Velka Rijnova revoluce v rijnu ?" - nebyla, byla v listopadu
"Jmenoval se Lenin opravdu Lenin ?" - nejmenoval, jmenoval se Uljanov
"Byl Stalin Stalinem ?" - nebyl, jmenoval se Džugašvili
Tak kde je pravda ?? :D))
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Panda píše:Někde psali že to B se začne vylučovat až po vícedenním užívání (než dojde k přesycení), do té doby ho tělo zužitkovává. Účinnost je větší spíš na klíšťata než na komáry.
také jsem slyšela, že se to musí brát dlouhodobě.

btw, do koňského repelentu (proti mouchám) se používá citronella. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

stejne je otazka ci to B-cko funguje tak ze je ho v tele uz prebytok a sa vylucuje a to je to co odpodzuje mikropriserky

alebo ci doplnenim B-cka sa vselico v tele nepomeni a tie zmeny su skutocnou pricinou toho ze tie mikropriserky uz na cloveka nemaju chut ?

ak by to bolo to samtone B-cko, tak by predsa slo vyrobit nejake Bcko vo forme kremu alebo kvapaliny a sa tym zbvpnku natret a miktorpsiserky teda odplasit ? ved by sa to vyoarovalo a smrdelo lepsie a da sa to hocekdy rychlo aplikovat ked sa vcadza do zamoreneho uzemia

myslim ze ide o nejake hlbsie zmeny v tele priapdne zlozenie krvi co ich odpudzuje nie ten B-ckovy smrad, iank mi to nedava ziadnu logiku, ale na druhej strane logike sa verit neda vsakano lebo pochadza z hlavy ?
5 2 8
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: Jindra

Příspěvek od ovekyska »

s béčkom proti komárom to hlása aj Jarda Zajicek.
Skúšam to toto leto, keďže prírodný repelent z namoceneho hrebicka v alpe nezafungoval absolútne.
no neviem, moje detí jedia rovnako, nie raw a aj mäso a staršiu dostipali, mladšia mala zo 3 stipance. Manžel dostipany do zúfalstva, ja minimum. a to teraz docela tlacim mäso a iné mnamky.
no teraz tu akosi komáre nemáme, takže neviem, ale čochvíľa pôjdeme k vode, tak uvidíme.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

tady http://zena.centrum.cz/zdravi/zivotni-s ... m=carousel
píší, že "B-komplex ovlivňuje vlhkost kůže, člověk se méně potí a stane se pro klíště méně atraktivním. Klíště cítí krev a přisává se na kůži tam, kde je vlhká a tenčí," uvedla Dagmar Hulínská z Centra epidemiologie a mikrobiologie Státního zdravotního ústavu v Praze.

"Vitaminy skupiny B totiž prostupují póry na kůži a vydávají specifický odér, který my lidé sice necítíme, ale klíšťatům i jinému obtížnému hmyzu je velmi nepříjemný," popisuje Marcela Ernstová, ředitelka společnosti Rapeto, která vyrábí a distribuuje potravinové doplňky.


To o tom pocení se mi moc nezdálo, protože pes se nepotí a kolik toho nachytá... ale jestli to (vitamíny B) vytváří ještě určitý odér, tak to pak chápu...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

Máš jmeniny, tak si dej do nosu :P Třeba mák, jako dnes já.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
Šárko děkuju, dal jsem, ikdyž ne zrovna nejlepší kombinaci, ale moc mi ten mákomed chutnal, to teda jo :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
tohle se mi líbí, to si schovám,
ovoce že způsobuje vysoký cukr v krvi?, ale kdepak, nezpůsobuje,

opakovaně jsem zkoušel něco podobného - jen subjektivně, bez obj. měření,
když jsem dal banány (po Bucovsku, ultra ripe) a ještě "přismahl" medem, že už to bylo fakt jak cumel, tak pak po desítkách minut následovala hyper a pak hypoglykemie,
zatímco bez medu to bylo v pohodě - vlastně jsem si ověřil pravdivost co říká Zuzka ve svém malém povídání
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

Jindra píše:.
tohle se mi líbí, to si schovám,
ovoce že způsobuje vysoký cukr v krvi?, ale kdepak, nezpůsobuje,

opakovaně jsem zkoušel něco podobného - jen subjektivně, bez obj. měření,
když jsem dal banány (po Bucovsku, ultra ripe) a ještě "přismahl" medem, že už to bylo fakt jak cumel, tak pak po desítkách minut následovala hyper a pak hypoglykemie,
zatímco bez medu to bylo v pohodě - vlastně jsem si ověřil pravdivost co říká Zuzka ve svém malém povídání
Jindro dik za link, Zuzka je pekne odstrasujuci priklad.

podla nej banany su glukoza podla teba banany bez medu nezvysuju cukor, vzajomne si oponujete

Zuzka vymyslela ze ked zje fruktozove ovocie ze si nenameria glukozu ani inzulin, a co tym chce povedat ?
a tiez tam tvrdi ze bunky vedia jest fruktozu - skade na to prisla

a ze bunky su plne tuku a inlzin s glukozou sa tam nezmestia - kde na to prisla a ale ze fruktoza sa tam bez problemov zmesti ?

hele je to krasna holka ale silene ukecana a keca rychleji nez stiha premyslet co je jasny symptom precukrovaneho mozgu.

tak si krasne vyrobila diabetes

bezovocna surova strava diabetes lieci, zaujimave ze sa zda ze o tom rozmysla a hlada odpovede ale ze toto nejak uspesne ignoruje.

prisla na to ze clovek nema detektor na fruktozu a nema ani ziadny mechanizmus voci fruktoze a tak teda cez fruktozu obchadza vsetky bezpecnostne systemy, to sa ale vie vseobecne a davno


jo a ma na ladnicke mikrovlnku a propaguje inulin - co je jed zo skupiny fruktantov
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

rudo píše:podla nej banany su glukoza podla teba banany bez medu nezvysuju cukor, vzajomne si oponujete
asi jsem to blbě napsal páč si neoponujeme, no chce to ode mne trochu upřesnění,
Zuzka tam totiž zmiňuje mám dojem deset banánů, tož to já nedám, běžně si jich mixuju 4-5 ks střední velikosti (čili někdy jen tři obrovské či šest malých) a po tak malé dávce mi křivka nevyběhne, ale když jich dám víc anebo ještě dosladím medem, tak to už asi jo - tak jak Zuzka popisuje, páč pak cítím hypo = slabost, nutkavej hlad, pocení
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

Jindra píše:
rudo píše:podla nej banany su glukoza podla teba banany bez medu nezvysuju cukor, vzajomne si oponujete
asi jsem to blbě napsal páč si neoponujeme, no chce to ode mne trochu upřesnění,
Zuzka tam totiž zmiňuje mám dojem deset banánů, tož to já nedám, běžně si jich mixuju 4-5 ks střední velikosti (čili někdy jen tři obrovské či šest malých) a po tak malé dávce mi křivka nevyběhne, ale když jich dám víc anebo ještě dosladím medem, tak to už asi jo - tak jak Zuzka popisuje, páč pak cítím hypo = slabost, nutkavej hlad, pocení
hmm ale kde je potom teoria ze ovocie nezvysuje krvny cukor ?

glukozove ovocie - banany ho zvysuje a je to len o mnozstve kedy to zacitis vyrazne

a fruktozove ovocie nezvysuju glukozu a fruktoza sa nemeria

to je problem ked keca pekna holka tak chlap prikyvne na vsetko... aj tak si to slubne naduvajuce sa tricko nevyzliekla
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

rudo píše:hmm ale kde je potom teoria ze ovocie nezvysuje krvny cukor ?
glukozove ovocie - banany ho zvysuje a je to len o mnozstve kedy to zacitis vyrazne
přesně toto jsem chtěl odpovědět - je to jen o množství
jj, tu zmínku o tričku lajkuju
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
žena že prý potřebuje natrénovat na kole, aby stačila Bucovi, až spolu vyrazí, tak jsme dali trochu kopečků,
pátek a sobota "na skok" dva dny cyklojezdit do Jeseníků s noclehem gratis v autě (eště že máme kombíka)
první den to bylo prd, jen 40 km, večer termálek,
druhý den už klasika, 90 km, moc moc fajn kopečky,
jj vynikající akce
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Jindra

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já se s kolem nemám rád, zrovna včera mi prasknul řetěz, budu zítra nýtovat a velmi silně mne hlodá myšlenka, že to kolo vrátím zpět do obchodu a dovezu si zpět z chalupy toho svého horského starouše >:-)
Na horách jsem raději po svých a kochám se.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Jindra

Příspěvek od bukaj »

Hugo z Hor píše:Já se s kolem nemám rád, zrovna včera mi prasknul řetěz, budu zítra nýtovat a velmi silně mne hlodá myšlenka, že to kolo vrátím zpět do obchodu a dovezu si zpět z chalupy toho svého horského starouše >:-)
Na horách jsem raději po svých a kochám se.
Jsem na tom stejně, řadši než chodím než šlapu. A když už svah nestojí za moc, tak s hůlkama.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
když ono má každý z toho něco do sebe...
rád chodím aj cykluju. vybírám podle toho, kolik chci vidět... pokud se chci vyloženě kochat, jdu pěšky. pokud toho chci stihnout a vidět víc anebo pokud je cíl vzdálenější, vyhrává cesta na kole
hlavně se snažím vyhnout autu, to beru jako nejhorší variantu
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

ja se taky radsi kocham s holkama
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

predpokladam ze kluci zajeli do polstiny

http://translate.google.com/#pl/cs/kocham

a Bukaj tam ma preklep na hulky
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Jindra

Příspěvek od bosto2 »

Rudo človeče ty máš nejaký silný sexuální apetit :lol: Takhle jsme se chytali za slovo každýho v pubertě. Mě už to v mém věku dávno přešlo, teď už po celý den myslím jen na to jídlo :|
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Rudo človeče ty máš nejaký silný sexuální apetit :lol: Takhle jsme se chytali za slovo každýho v pubertě. Mě už to v mém věku dávno přešlo, teď už po celý den myslím jen na to jídlo :|

tomu sa hovori zivotna kapitulacia
5 2 8
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Jindra

Příspěvek od bosto2 »

Asi tak, co se dá dělat.
Ale jsem rád, že mě tohle přešlo, ušetřím spoustu peněz a nemusím úchylně koukat na źeny jako spousta ,,normálních" chlapů
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

bosto2 píše:Asi tak, co se dá dělat.
Ale jsem rád, že mě tohle přešlo, ušetřím spoustu peněz a nemusím úchylně koukat na źeny jako spousta ,,normálních" chlapů
za sociku sa kapitulacii a prezieraniu hovorilo ze si : budujes pomnik nad padlym hrdinom

a s tym setrenim penazi somn to nepochopil, ved su aj baby neprofesionalky ?
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

Ty jsou právě nejdražší :mrgreen: znám se.
Co toho sežeru, porodím a nepracuju...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

bosto2 píše:Ale jsem rád, že mě tohle přešlo, ušetřím spoustu peněz a nemusím úchylně koukat na źeny jako spousta ,,normálních" chlapů
co já bych za to naopak dal, aby mne tohle přešlo,
pěkný holky, v létě spoře / sexy oblečený, zbytečně rozptylují od radostí života
"naštěstí" už je jiná doba, než za mé puberty - tehdá bylo pokoukáníčko,
dneska už má polovina mladých holek nadváhu a velký pozadí, takže už to chlapa ani extra nevzrušuje
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
bosto2
Příspěvky: 112
Registrován: sob črc 20, 2013 22:19

Re: Jindra

Příspěvek od bosto2 »

ono to přišlo samo, já to nějak necílil ale teď pozoruji že žít sám je výhoda. Aspoň mám čas pro rodinu a známé pěstovat na zahradě ovoce a zeleninu.
Prostě jsem pánem svého času i když kolikrát nestíhám.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

Jindra píše:
bosto2 píše:Ale jsem rád, že mě tohle přešlo, ušetřím spoustu peněz a nemusím úchylně koukat na źeny jako spousta ,,normálních" chlapů
co já bych za to naopak dal, aby mne tohle přešlo,

prestan jest tuky a daj sa cisto na fruktozu, prejde ta vselico

pěkný holky, v létě spoře / sexy oblečený, zbytečně rozptylují od radostí života
"naštěstí" už je jiná doba, než za mé puberty - tehdá bylo pokoukáníčko,

hehe za mladi bolo vsetko lepsie, vraj krajsi zajtrajsok, prdlajs krajsi bol predvcerajsok
ludska pamat je velmi selektivna vymazava to co nechce a koncentruje to co chce, o 20 rokov si z tych holek co dnes uvidis budes pamatat len tie sexy



dneska už má polovina mladých holek nadváhu a velký pozadí,

velky pozadi to znamena ze tucna prdel ?
herecka co hra Vikar from Dimbley teraz povedala, ze pokial stale moze mat sex, tak vobec nie je moc tlsta


takže už to chlapa ani extra nevzrušuje
5 2 8
Odpovědět