Jindra

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Pavluska píše: kosou? srpem?
Taky nesnáším hlučící sekačky.
kosou, kosou. Ona ta zahrada má 1000 metrů, ale k sečení je jen asi 35 %. To by bylo malým srpem na dlooouho
smajliss píše:Jindro, jak to vypadá s tím vaším lisem ? Jsem právě objednal lněný olej od agro-el, tak jsem si vzpomněl, že jsem někde četl, že stavíš nějaký šikovný lis, který by zvládl len ? O ten bych měl určitě někdy zájem, pač dělat si doma svůj lněný olej je určo lepší, než kupovaný, žejo :- ) .. (jsem dostal chuť na sirnou patlaninu) .. díky
lis je celkem hotový (pokud ještě nenajdeme důvody k vylaďování - zkoušíme různé druhy semínek) a momentálně je na testování u eujuicers, kteří mají zájem jej odebírat a distribuovat
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Jindra

Příspěvek od smajliss »

super :- ) . .a je už nějaká očekávaná cena ?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
no cenu jen naznačím, páč to ještě není uzavřené - dostali jsme se hodně pod hranici 10 tisíc, což je na české poměry nádhernej výsledek. Jednu dobu už jsme velmi seriozně uvažovali o výrobě v Číně, protože český firmy maj šílený marže. Kvalita nic moc, leč ceny topový. Ale naštěstí jsme našli i pár těch, co nepotřebují být milionářem během dvou tří měsíců.

Osobně dávám na první místo kvalitu a spokojenost zákazníka a v případě tohoto projektu nepochybuji, že to je OK - provedení je robustní, celorerezové, životnost rozhodně nad deset roků. No, je to pěkná věcička.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Jindra píše:
Pavluska píše: kosou? srpem?
Taky nesnáším hlučící sekačky.
kosou, kosou. Ona ta zahrada má 1000 metrů, ale k sečení je jen asi 35 %. To by bylo malým srpem na dlooouho
aha :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

za rana za rosy...

nase narody sa rozmnozovali hlavne vdaka tomu ze na kosenie a hrabanie sena si zabudli nosit kondomy

ta orgasmicka energia nazbierana v kniznici vesmiru nasimi predkami aktivnymi na lukach s kosou a hrablami je tak silna ze uz len pomyslenie na kosenie kosou a hrabanie sena vyvolava silnu sexualnu reakciu, hned sa cloveku privalia vsetky tie zazitky co sa kedysi odohrali prave v spojeni s touto cinnostou
5 2 8
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Jindra

Příspěvek od gabrielik »

Jindro, klepeš a ostríš si kosu sám? Milujem zvuk kosenia trávy, len zatiaľ je to u nás len o tom zvuku. :) Ešte tá žihlava a hrubé byle mi idú lesníckou kosou, ale tráva s normálnou kosou stále kĺže. Neviem či je problém v kose či v technike či v obydvoch. Ale keď som musela hrabať to vysoké nepekné zubaté strnisko, čo ostalo po experimentovaní môjho milovaného, tak sa vo mne žiadne erotické pocity nebudili, skôr naopak. Ale bude z neho sekáč. Už som dostala v našej novej dedine, prvé neviem či pochvalu, alebo ako to nazvať, keď ma videli miestni chlapi s kosou pred bránou... V živote nevideli asi ženu kosiť :) Pritom žena vždy kosila hromady hromady zeleného krmenia, hlavne žihlavy pre kačice, lenže s kosákom. Aj tak si myslím, že kosu vymysleli muži, lebo oni pri všetkom chcú stáť :)

Tak a môj miláčik, keďže pokazil kosačku, tak asi už plánuje rýchlo kúpu novej, ako sa hrozí, tej vysokej trávy a toho množstva. Takže ručné kosenie bude asi na mne, jemu sa to zdá nesmierne namáhavé oproti motorovej. A ten výsledok je fakt biedny.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

chces povedat ze keby kosu vymysleli zeny ze by sa kosilo v pozici na 4 ?
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Jindra

Příspěvek od buc11 »

gabrielik píše:Jindro, klepeš a ostríš si kosu sám? Milujem zvuk kosenia trávy, len zatiaľ je to u nás len o tom zvuku. :) Ešte tá žihlava a hrubé byle mi idú lesníckou kosou, ale tráva s normálnou kosou stále kĺže. Neviem či je problém v kose či v technike či v obydvoch. Ale keď som musela hrabať to vysoké nepekné zubaté strnisko, čo ostalo po experimentovaní môjho milovaného, tak sa vo mne žiadne erotické pocity nebudili, skôr naopak. Ale bude z neho sekáč. Už som dostala v našej novej dedine, prvé neviem či pochvalu, alebo ako to nazvať, keď ma videli miestni chlapi s kosou pred bránou... V živote nevideli asi ženu kosiť :) Pritom žena vždy kosila hromady hromady zeleného krmenia, hlavne žihlavy pre kačice, lenže s kosákom. Aj tak si myslím, že kosu vymysleli muži, lebo oni pri všetkom chcú stáť :)

Tak a môj miláčik, keďže pokazil kosačku, tak asi už plánuje rýchlo kúpu novej, ako sa hrozí, tej vysokej trávy a toho množstva. Takže ručné kosenie bude asi na mne, jemu sa to zdá nesmierne namáhavé oproti motorovej. A ten výsledok je fakt biedny.
Kosa je skvělý nástroj, takřka se s ní nelze na rozdíl od podobných instrumentů seknout, teda sebe a
naklepávání je umění, jde vlastně o tváření oceli a aby se to dokázalo bez zubů a rovnoměrně chce cvik, existují i různé babky (ty kovadlinky) a různé způsoby: proti, či odsebe, ale prodává se i taká pro laikou, s 2 výměnnými válečky, napřed nahrubo dál a pak najemno ostří, dnes se musím zrovna do jedné pustit, mám 3, velkou střední a malou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

gabrielik píše:Jindro, klepeš a ostríš si kosu sám? Milujem zvuk kosenia trávy, len zatiaľ je to u nás len o tom zvuku
ostřím si ji sám, jj, a dokonce nelením a ostřím často, protože sekat s ostrou kosou je fakt žůžo a pohodička. je-li jen trochu otupená, je to hodně znát, už to nebere jak má
buc11 píše:naklepávání je umění, jde vlastně o tváření oceli a aby se to dokázalo bez zubů a rovnoměrně chce cvik, existují i různé babky (ty kovadlinky) a různé způsoby: proti, či odsebe, ale prodává se i taká pro laikou, s 2 výměnnými válečky, napřed nahrubo dál a pak najemno ostří, dnes se musím zrovna do jedné pustit, mám 3, velkou střední a malou.
že je naklepávání umění, to věřím, však taky proto tohle moje levý ruce nedělaj. Kosu si brousím, ale naklepávat zatím neumím.

Budu na to pamatovat a jak se Buci uvidíme, že bys mi to aspoň trochu ukázal, abych to jakože "aspoň viděl"
idyž tata by to vlastně taky měl umět
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

sexi koseni, cesky holky na kurzu s kosou

http://www.youtube.com/watch?v=A0muYIpG ... creen&NR=1
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Jindra

Příspěvek od buc11 »

nádhera, já jsem necitlivá guma, ta síla úderu k danému kladívku musí být pořád stejná ani moc ani málo, má to skvěle rovný, a dělá to od sebe, asi celej život, navíc mi chybí trpělivost a za chvílu bolí i ruka
ten druhej to dělá z rubu, to sem ještě neviděl, taky to má rovný ale trochu zkroucený podélně což ovšem nevadí, já mám navíc zuby, ale taky to kosí, ale musím přidávat švih, za což mě kosáci tunajší kritizují, ale já to beru místo fitka(i když stroj na kosení ve fitku navštěvuji pravidelně)
broušení tupýho, krátkýho ostří je o ničem a zbytečný
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Jindra

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:sexi koseni, cesky holky na kurzu s kosou

http://www.youtube.com/watch?v=A0muYIpG ... creen&NR=1
tady bych se už bál, jsou dost blízko a ta třetí dokonce asynchron
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Jindra

Příspěvek od gabrielik »

nádherné to je, skvelé, ja by som ani tu pesničku nepotebovala, stačil by mi k tomu zvuk padajôcej trávy :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Jindra

Příspěvek od buc11 »

gabrielik píše:nádherné to je, skvelé, ja by som ani tu pesničku nepotebovala, stačil by mi k tomu zvuk padajôcej trávy :)
včera jsem naklepával a půl dne kosil, já mám půl hektaru takže si to nemusím šetřit
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
máme sice už aj benzinovou sekačku, ale stejně se těším na ty chvíle s klasickou kosou
žádnej hluk, žádnej smrad,
ten typyickej zvuk kosení mi hraje v uších,
je to taky bezva tělocvik, moc fajn a momentálně vítanej - potřebuju shodit dvě kila, zase jsem poslední týdny holdoval tučnejm raw pochoutkám s oříšků a semínek, co si dělávám... jak kdybych mohl za to, že je lněný olej taková pochoutka... anebo mixnutý sezamový semínko, sezamový olej, terčino kakao, mňááám... anebo jen lněný semínko v medu dle Budwig, taky mlaskačka
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Jindra

Příspěvek od gabrielik »

Jirko, vravel si že si kupoval Lidl mixer, od štvrtka ho majú aj u nás, prosím poreferuj viac a v kocke. A hlavne ako dlho ti vydržal a čo potom s ním, bol si ho reklamovať? Rozmýšlam že by som zásobila aj mamičku, ked som ju naučila robiť smoothie, ale jej mixer ma tak min. 50 rokov a je už v tak dezolátnom stave, že sa zapína strčením do zásuvky :) Zase by som jej nechcela kúpiť niečo z čoho bude nešťastná že sa to pokazilo.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
ne Jirko, nýbrž Jindro :-) No tenhle mixér už mám potřetí - pokaždé jsem přehřál motor, když jsem mixoval delší dobu hustší směs, čili beru to na sebe - moje chyba, avšak reklamace pokaždé naprosto OK, bez problému výměna za nový kus.

Mixér má velkou skleněnou nádobu, dostačující výkon, vysoké otáčky - podle mne skvělý poměr mezi podávaným výkonem a cenou, však taky proto už ho teď z LIDLu mám koupenej zas.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Jindra

Příspěvek od gabrielik »

:oops: Jááj prepáč mi to premenovanie, asi som prepracovaná.
Sledujem, že si sa tešil že ho zas majú a bežal si si kúpiť. A to si si ich naozaj kúpil dva? Ja asi teda do toho pôjdem, a kúpim aj mamičke. Určite to bude dobre investovaných 25 eur, aj vzhladom k tomu, že food procesor, ktorý mám vyhliadnutý je pri cene 300 zatial v nedohladne a za rucny spiralizér som vyhodila 30. Clovek ked je nespokojný sám zo sebou a zivotom, tak kupuje potom drahé krámy, čo vôbec nepotrebuje :) Este ze je milovaný s novým krovinorezom spokojný. A smoothie je to, čo používam skutočne každý deň. A ešte aký je hlučný? ale myslím že môju starú ETU - zbíjačku od nova nič neprekoná. To bol svadobný dar z pomsty ... :)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Alespoň může Jindra Jirka slavit jmeniny 2x do roka.
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Jindra

Příspěvek od gabrielik »

Poznám jedného, tiež moc milého Jirku z Kroměříže s ktorým občas pracovne skypujem, to bude asi tým :)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

správně Pando, a kdyby jen dvakrát
gabrielik píše:Poznám jedného, tiež moc milého Jirku z Kroměříže s ktorým občas pracovne skypujem, to bude asi tým
srovnání s kýmkoli milým mi lichotí, já jsem totiž 80 % dne zamračený protiva
gabrielik píše:aký je hlučný? ale myslím že môju starú ETU - zbíjačku od nova nič neprekoná. To bol svadobný dar z pomsty ...
wow, hlučnost neřeším, nebolí mne, ale kdybych měl odpovědět, tak mi přijde takový spíš jako hlučnější, to jo, ale zas žádná hrůza,

a ta ETA to je ten oranžovej model "ETA Turbo?" Znám, mám, starý snad 40 roků, ale pořád šlape a používám ho hlavně s nástavcem "kafemlejnek" na drcení semínek. No jestli máš tuto ETA, tak ten mix z LIDLu ale hlučnější není, to zas ne
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
jitulinda
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 29, 2012 8:12
Bydliště: Brno

Re: Jindra

Příspěvek od jitulinda »

Ahoj Jindro:-) vzpomněla jsem si že je to vlastně skoro právě rok, co jsme se potkali na nádraží v Novém Městě! Zrovna v pondělí zase vyrážím na školní výlet, ale tentokrát to jsou Beskydy :-)
strava tam má být formou velkých bufetů a švédských stolů, tak věřím, že po této stránce bude pohoda :delicacy:
Tobě, Vodnáři,
dávám představu budoucnosti, aby mohli lidé vidět jiné možnosti. Poznáš bolest samoty, protože ti nedovolím, abys zosobňoval moji lásku. Ale proto, že lidem ukážeš nové možnosti, dostaneš dar svobody, aby jsi s její pomocí mohl sloužit lidem.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

jitulinda píše:strava tam má být formou velkých bufetů a švédských stolů, tak věřím, že po této stránce bude pohoda :delicacy:
ó jé, tak to dopadneš :-)))
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Hm, snídaně párky, vajíčka, sýry, rohlíky .... chudák vitarián zůstane o hladu.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Panda píše:Hm, snídaně párky, vajíčka, sýry, rohlíky .... chudák vitarián zůstane o hladu.
třeba se tam najde ovoce...
Je pravda, že já se takovýmhle snídaním většinou vyhýbám a mám svoje zásoby. Když jsem to jednou neudělala, tak jsem si mohla vybrat, zda chci šunkovou pěnu nebo něco jiného na housku... :? .. "hm, tak asi čaj"... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Ovoce se tam možná najde - v konzervě. :-)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:Hm, snídaně párky, vajíčka, sýry, rohlíky .... chudák vitarián zůstane o hladu.
a to je dneska vlastně standard - pobyt v hotelu je už běžně "včetně snídaně", wow děkuju pěkně :-(
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
to si sem k sobě dám na památku, to je opravdu pěknééé

pírko

http://www.youtube.com/watch?v=dnDeo0yh ... r_embedded
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
jitulinda
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 29, 2012 8:12
Bydliště: Brno

Re: Jindra

Příspěvek od jitulinda »

šmankote to já počítám s tím, že bufet znamená výběr ovozelu!!!! :? :roll:
Tobě, Vodnáři,
dávám představu budoucnosti, aby mohli lidé vidět jiné možnosti. Poznáš bolest samoty, protože ti nedovolím, abys zosobňoval moji lásku. Ale proto, že lidem ukážeš nové možnosti, dostaneš dar svobody, aby jsi s její pomocí mohl sloužit lidem.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Jindra píše:
Panda píše:Hm, snídaně párky, vajíčka, sýry, rohlíky .... chudák vitarián zůstane o hladu.
a to je dneska vlastně standard - pobyt v hotelu je už běžně "včetně snídaně", wow děkuju pěkně :-(
jj, kolikrát už i v hostelu. V usa jsem byla v hostelu, kde by si klasický šetřivý vařáček dost užil. Za pár drobných bylo ubytování i jídlo (to bylo prostě v ceně) a nealko pití. Já využívala (z časových důvodů) jen pití... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

jitulinda píše:šmankote to já počítám s tím, že bufet znamená výběr ovozelu!!!! :? :roll:
neboj se, třeba budeš mile překvapena. :wink: Někdy se dá s personálem dobře domluvit...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
skvělý víkend za námi, dobrý pocit z výkonů,
nadělána hromada dřeva na topení (zítra pozítří budu dále štípat),
pěkný dlouhý cyklovýlet s ženou, s níž v další den výběh terénem,
skvělé chvíle trávené s rodinou,
jen ale zatím nepřekonal závislost na mixu kokosu s rozinkama a kakaem, je to mňamózní sladkost (že já do tý raw kuchařky Věry Talandové nahlížel, ch jo), kór se surovinama od Terky z LF, je to na chuti znát, mlask
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Jindra píše:jen ale zatím nepřekonal závislost na mixu kokosu s rozinkama a kakaem, je to mňamózní sladkost
ááá tak to vypadá na změnu časů - došlo mi těch 1.5 kg rozinek a zatím se držím před koupí dalších, takže mix už nevyrábím, jupííí

včera naprosto úžasný světový, ba přímo vesmírný rekord, stále tomu nemohu uvěřit...
předevčírem byla žena běhat svou trasu 14 km a já se přidal na kole, což mi vyhovovalo - na střídačku kolmo/poklusem,
včera jsem si řekl, že to zkusím poklusem celé
týýý jo, já to dal. Z Města na Tři Studně a zpátky (terénem, po polňačkách a lesích), hodina a půl běhu, tak na to já prosím čekám padesát let :-)
pochybuju, že jsem někdy něco tak dlouhého běžel, asi ne
na kole jo, to třeba stopade, ale běh není moje hobby, nicméně něco do sebe to má a rozhodně se běháním budu zabývat

dnes jak včera pařmo hodně přes 30, takže už brzo ráno štípal dříví a okolo 11h už dost teplo, tak zasedl ke kancelářské nenáročné práci
k obědu manželčin zeleninový šopáček, jóóój ten teda je
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

dobrý výkon :)
A žena běhá i při půstu? Jestli jo, klobouk dolů.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

Pavluska píše:žena běhá i při půstu? Jestli jo, klobouk dolů.
ne, poklonkování kloboukem se nekoná, při půstu neběhá,
při půstu doma šlape cca hoďku a půl na... jak se tomu říká... elipsoidním cyklotrenažeru,
ale šlape na něm tak rychle a s takovou zátěží, že z ní leje, já bych to vydržel deset minut,
rozhodně je to výkon srovnatelný s výběhem, akorát že není na lesním vzduchu, chyba,
jen škoda, že není takhle dobrá aj v posteli (((-:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Jindra

Příspěvek od rudo »

myslis jako ona naplno v posteli 90 minut a ty odpadnes po 10 minutach ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

rudo píše:myslis jako ona naplno v posteli 90 minut a ty odpadnes po 10 minutach ?
nezdržuj, potřebuju ocud vypadnout ven štípat dřevo na topení :-)

v posteli odpadnem po deseti minutách oba, kór v tomhle hicu - máme v bytě šestadvacet

a jak doštípu, valím pro meloun, sice za 13 nebo 14 Kč/kg, ááále, mlasknem si aj za tuhle cenu, je to dobrota,
a sníme ho s ženou na posezení, aby nám "neodešel" jak tady Pavlušce
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Jindra píše: a sníme ho s ženou na posezení, aby nám "neodešel" jak tady Pavlušce
jj, to jsme měli udělat taky a nečekat ani den. :)
A stejně smekám - máš ženu terminátora. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Jindra

Příspěvek od s.arik »

v bytě 29,7 st. a meloun v Jilemnici vůbec, v sousedním městě min za 17 :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:v bytě 29,7 st. a meloun v Jilemnici vůbec, v sousedním městě min za 17 :)
před dvěma hodinami jsem se vrátil z návštěvy tadyhle za Bucem, vlezl do zabedněnýho bytu a tam 28 °C. Pěkná sauna. Honem otevřít na noc okna nalapat do bytu chladný vzduch.
Mít to tak takhle zadarmo v zimě, když je venku mínus patnáct...
Na jihu u Buce bylo přes den 34, výheň jak bejk a já v tom na kole našlapal rovných 80 km, krásný výlet mezi vinicemi a Lednicko-Valtickým areálem. Narazil jsem před polednem pod kapličkou Zimarky na dva stromy úžasně tuzexově slaďoučkých třešní, takže se konal nízkonákladový oběd, lehce jsem to přehnal (rozuměj "nacpal jsem se"). Úžasná dobrota.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Jindra píše:...lehce jsem to přehnal (rozuměj "nacpal jsem se")...
Příprava na Bucovu plánovanou schovávačku?
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Jindra píše: slaďoučkých třešní, takže se konal nízkonákladový oběd
mňam! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
Pando něpanimaju :-))

Pavli a to jsem netušil, jaké další stromy objevím příště - ještě šťavňatější, ještě sladší...

Funguje to na syrovém skvěle, včera zas opět ověřil. Našlapal jsem v Bucově rajonu 80 km v pařáčku, občas solidní kopečky, ale jen lehce orosen. Žádné to těžké pocení jak před léty na vepřuKnedluZelu. Na oběd mířil na minule zmíněný strom třešní, ale cestou dříve zavadil o jiný, ještě tuzexovější, to se již ale najedl zkušeněji, jen do polosyta (trochu rozhodoval i fakt, že vyšplhav do koruny stromu zjistil, že vedle mne již jsou dráty obecního rozvodu, asi jen 400V a nikoli 22 kV, neboť to na mne nejiskřilo), takže žádný břichotlačení, jež se na další cyklovýlet nehodí; v Kyjově pak v LIDLu dal bio okurku, velice dobré osvěžení, sorry vita, ale k třešním i okurce přiložil pár slaných arašídů, vydržím pak takto na troše jídla makat řadu hodin. Cestou zpátky za Mutěnicemi těžce zmokl, úplně stejně jak při témže výletu před rokem, a stejně to bylo moc fajn, jen teď musím prosušit cyklobrašny a máznout skřípající reťaz.

Dovezl k nám soukromník ovozelinář melouny z Řecka a to je teda medově sladkej ščavnatej úžas, těžko to popsat, snad jen slovem "ráááj"
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Jindra píše:Pando něpanimaju :-))
buc11 píše:...a fruitové konkurenty jako špačky, nea atd nemám moc rád, třeba takový rudo by mi na parcele vůbec nevadil a nic bych nemusel schovávat jak pozítří před jindrou
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

Jindra píše: Dovezl k nám soukromník ovozelinář melouny z Řecka a to je teda medově sladkej ščavnatej úžas, těžko to popsat, snad jen slovem "ráááj"
ach, to mi nedělej... :| :delicacy:
Chybí mi řecké trhy. Tak snad za dva dny trhy zdejší...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jindra

Příspěvek od Panda »

Pavluska píše:Chybí mi řecké trhy. Tak snad za dva dny trhy zdejší...
Pořiď si Řeka a trhni mu.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Jindra

Příspěvek od Pavluska »

to by mne nynější přítel hnal :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Jindra

Příspěvek od Jindra »

.
aha, díky Pando za explnejšn, to jsem přehlédl,
a tak proto si včera Buc lebedil, že jsem mu tam na zahradě nic neujed,
ale není to, že by Buc byl skrblík, nýbrž že já u něj jen uložil auto a valil na kolo, vrátiv se - žel - až za tmy, kdy již ovozel na zahradě jsem nehledal
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Jindra

Příspěvek od cepheus »

buc11 píše:.. třeba takový rudo by mi na parcele vůbec nevadil a nic bych nemusel schovávat ..
hahaha :mrgreen: :D .. by si musel poschovavat drubez, bo by Ti ji zblbnul kecama o spiknuti rotchlisek a prestala by snaset ze vzdoru vejce :D ..
Odpovědět