Sweetie

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:
Sweetie píše: je to neuveritelne drahy.
busem se to nevyplatí?

A nedetoxikuješ se už nějak dlouho?
:)
ani ne. a me ted jde o cas, nemuzu si dovolit procestovat dva dny, s cestou zpatky ctyri:)
tak clovek se detoxikuje celej zivot (denne vylucujem), zalezi na urychlovacich jako vita strava, pust. ted jsem mozna pritvrdila vynechanim obcasnych syrovych ryb a pridanim pohybu a odstresovanim aspon co se studia tyka. tudiz se detox urychlil.
joga. ta me ted fascinuje. zacala jsem ashtangu. chci vic a vic umet. konecne nachazim zase cestu. k tomu par posilovacich cviku a asi dvakrat tejdne beh. dneska poprvy vaha o ctyri deka klesla. bricho je o poznani plossi. prijem si drzim stejnej. vzdycky si rikam min a pak se stejne prejim. dneska jsem si pridala do salatu jarni cibulku, a s cili a pomerancovou zalivkou docela zajimava kombinace. mam rada neco jinyho a jeste cibulka nebyla tak tezka.

cisilko, jeste mam pred sebou jeden postgrad. kurz, a ten musim v man., kdyz by se tam vyrojila prace v oboru, tak by presun byl asi nevyhnutelnej ale to bych resila az napresrok, prvni rok musim dochazet pravidelne do skoly tady. to jsem nevedela ze birmingham je vetsi nez man? to centrum se mi zda malinky.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

a to se hodnoti city of..? me centrum prijde maly a nudny v birminghamu vlastne si ho uz nepamatuju :D my mame divadla, MAN arenu, dva nejslavnejsi fotbalovy kluby a vubec :D
ted nevim jestli me cibulka za- nebo odhlenila, nicmene rano jsem se cistila fest. pak krokobeh ale zrovna do nejvetsi sprchy, pak kdyz jsem byla durch me to prestalo bavit a tesne pred domem vysvitlo slunicko. ted vecer joga uz to slo lip. broskve, salat s cibulkou. caj, vino.
dneska mi prisel dopis od praktickyho lekare, ze maj moje vysledky krevniho testu (zapomnela jsem tam v patek volat) a zatrhli ze si ho mam za mesic zopakovat. tak nevim co z toho usoudit, no, v utery jim tam zavolam, co se jim nezda. sef me nutil si ho nechat udelat, tak jsem mu vyhovela. pro klid na neco jinyho jsem musela prinyst 'obet'.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: ted nevim jestli me cibulka za- nebo odhlenila, nicmene rano jsem se cistila fest.
já dnes po chilli. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:
Sweetie píše: ted nevim jestli me cibulka za- nebo odhlenila, nicmene rano jsem se cistila fest.
já dnes po chilli. :)
no, neni se co divit jsou to silny toxiny:
http://www.rawfoodexplained.com/junk-fo ... nions.html
aspon cibuli si uz odpustim.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

Sweetie píše:..moje vysledky krevniho testu.. sef me nutil si ho nechat udelat, tak jsem mu vyhovela. pro klid na neco jinyho jsem musela prinyst 'obet'.
ako ta moze sef nutit na krvne testy? jedine ma snad pravo keby si chodila do prace evidentne pod vplyvom? nie?
ja neviem.. ty to mas vystudovane.. :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

ber to z jeho pohledu (varena strava, minimum pohybu i kdyz trenuje o vikendu mlady fotbalisty, maso denne), kdyz mu urcity obdobi v roce pripadam belejsi nez sadra, nejezeni parkrat v tejdnu celej pracovni den, navic vi ze jen syrova strava, to na neho jdou casto mrakoty. on nestudoval tak nevi o cem je rec, treba permanentni nevyspani v prumeru ctyri hodky denne, s plnym nasazenim v praci pak ve skole a pak jeste studium. asi bych si to neomluvila ani u personalni poradkyne, tu nenavstevu doktora kdyz me chytil bacil (to je zas jina vec), ona je stejnej varak ze jo. no a doktor kdyz u me nic nenasel me poslal aspon na krev. jsem v mensine.
vyrazuju cibuli navzdy jako agresora, vcera se mi snizil tlak a dneska rano odhlenovani. uz ne.
asi prestanu stavovat, a nebo kdyz stavovat tak jen to. travici a vylucovaci organy to nestihaj pojmout.
opet joga, je to narocny. zatim me to bavi, cvicit sestavu, kdyz se pak citim jako po natazeni na skripec.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

o kolko mas lacnejsie ceny v tom velkosklade? mohla by si uviest par prikladov na porovnanie?
rozmyslam ci by sa mi neoplatilo napriklad raz tyzdenne zajst niekam do vacsieho mesta autom a nakupit zelovoc vo vacsom mnozstve do zasoby. hlavne na juicingu by som mohol vela usetrit.

vcera ma napriklad potesila cena za Lichi v ASDE, 2x300g za 3 libry. ale to sa tebe bude zdat zrejme tiez predrazene? neviem to porovnat s velkoskladmi. kym som byval v Coventry, kupoval som u indianov na trhu Lichi v kilovych skatuliach cca za 5 libier ale vela z nich bolo nahnitych alebo z vonku sa medzi nimi tvorili nejake chlpate plesne.
teraz tie z ASDY boli ukazkove egzemplare.. vsetky rovnako ripe a nevyhodil som zo 600g ani jednu.
btw. oba saky skonzumovane pod 20min v zrejme novom osobnom rekorde na breaku v praci. a to som si bol este v polke oplachnut lepkave ruky.
(wanesa ty necitaj. uzivaj si lyzickovy mikrofud kym ta my casovo stresovanii makrofudisti neskazime)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:vyrazuju cibuli navzdy jako agresora, vcera se mi snizil tlak a dneska rano odhlenovani. uz ne.
zajímavé. Já cibuli nesnáším odjakživa. I řecký salát si žádám bez ní. Hildegarda z Bingenu říkala, že syrová je jedovatá, nepletu-li se. Četla jsem knížku jako puberťák, cca 18 let nazpět.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: treba permanentni nevyspani v prumeru ctyri hodky denne, s plnym nasazenim v praci pak ve skole a pak jeste studium.
jasny...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

Sweetie a proc se vlastne takhle huntujes?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Fiona píše:Sweetie a proc se vlastne takhle huntujes?
:) v cem presne?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

cisilko, ceny se meni dle zdroje odkud to zbozi berou a to je dany i sezonou. ani nevim kolik vzdy bedna vazi abychom mohli porovnat cenu za kilo. v prumeru, bedna vinnych rajcat tri libry. bedna okurek, 3.50, bedna kapii 5-7, bedna spenatu nebo salatu max 6 liber ale to je jak pro stado ovci, ted jsou v sezone nektarinky a broskve, to je bedna za tri libry, je jich tam asi 30, no sumarum, cena za kilo asi tesne pod libru. rekla bych ze se to vyplati, v asde bych uz nekoupila nic ani po sleve. a kvalita je nesrovnatelna.

dneska ashtanga treti lekce.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

Jj, a hlavne to ve velkosklade bude nesrovnatelne cerstvejsi nez v kramu po sleve.

Tim huntovanim myslim to co jsi popsala par prispevku vys, kde jsi se snazila pochopit obavy sveho sefa. Skola, prace, studium, malo spanku atd atd. To si stezi dokazu predstavit co to musi byt za stres. A ten jeste nikomu neprospel. Znas ten vyrok o praclovekovi, nebudu ho parafrazovat. Ale biologicky je stres od toho aby kratkodobe zvysil hladinu tech hormonu co zvysi fyzickou silu, rychlost, soustredeni a vse co je potreba k preziti... na ukor docasneho potlaceni dalsich zivotnoch funkci. Kdyz splni svuj ucel, telo se zase zklidni a v normalnim rezimu napravi nasledky zaziteho stresu. Ale na dlouhodoby chroncky stres staveni nejsme. To se nevykompenzuje ani sebelepsi stravou.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

sweetie vsetko naj! hlavne viac volneho casu :)

tie ceny vo velkosklade su zaujimave. po navrate do anglicka musim nejaky najst. monentalne som skoro 100pro raw to by som mohol vela usetrit na surovinach. som zvedavy na kvalitu, napriklad posledne jahody co som kupil z asdy mi pri izbovej teplote zhnili za 24 hodin.. tak dufam ze z velkoskladu bude lepsia nielen cena ale aj qualita.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sweetie

Příspěvek od Samira »

Krasne narodeniny! A nech sa Ti ten dalsi rocik zaobide bez horiacich domov, bolavych noziciek, zapalenych usiek, bez skusok, stresov... Skratka len to naj.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sweetie

Příspěvek od Renáta »

Sweetie, Sweetie, nech žije, žije nám. Nech VITA žije nááááááám! Mňam! :D Všetko najlepšie ti prajem.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sweetie

Příspěvek od Samira »

Renáta píše:Sweetie, Sweetie, nech žije, žije nám. Nech VITA žije nááááááám! Mňam! :D Všetko najlepšie ti prajem.
:D ze si Ty mala uz zase mak-opiat? :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sweetie

Příspěvek od Renáta »

Nemala ešte. :? Keby áno, tak by som napísala Ňááááááááám :D
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Hezkou oslavu v letadle, Sweetuš. A ať vyjde vše co chceš. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sweetie

Příspěvek od martin_hk »

Všechno nejlepší k narozeninám, Sweetie! Ať jsi zdráva, šťastná a případné problémy zdoláváš jako obohacující výzvy, díky jejichž zdolání bude Tvůj život zase o něco krásnější...

:)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Sweetie, Sweetie, nech žije, žije nám. Nech VITA žije nááááááám! Mňam! :D Všetko najlepšie ti prajem.
ano ano
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Sweetie

Příspěvek od lumoska »

Tak sa pridám aj ja k tvojim gratulantom...aj ked asi trosku opozdene :oops: Ako sa hovori prajem ti vsetky tie naj, co tu uz boli spomenute, ale hlavne nech sa ti splnia vsetky tvoje sny a dosiahnes svoje ciele :wink:
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

mockrat dekuju vsem za blahoprani :)
temer k narozeninam jsem dostala titul. jsem tedy LLB Hons. doma uz jsem to oslavit nestacila, nesmeli to vypustit nez komise dala finalni rozhodnuti, v utery. ted uz bych mela pilne studovat postgradual, ale misto toho jsem byla doma, musela jsem. studium je velmi narocny casove, a asi potrebuju pauzu.
neco to stoji, a bere, vlastne jde stranou muj osobni zivot. skoda hovorit, svira se mi hrdlo.
vita jede porad, krom dvou vyjimek doma ale tam to zas vyrovnalo celodenni pracovani na zahrade temer celej tejden - cisteni a natirani, vyklizeni, sekani, prendavani, pleni, plavani:) vylet domu byl narocnej, ale super. plavani, pratele, makani, tak to melo bejt. na svoje narozky jsem v noci letela domu, predtim jsem to stacila oslavit na jihu, pak jeste v praze. dojedla jsem hrasek, snedla polovinu svestek ze stromu (byly celkem dve), ale u strejdy vic, jabka, spenat, chilli, zbytek dodal suprmarket. bracha uz je obden raw.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

daj si pauzu :) postgradual moze chvilu pockat nye?
gratulujem k titulu. co znamena ta skratka?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

Sweetie píše:bracha uz je obden raw.
otec sa dal na vegetarianstvo a drzi ho to uz par mesiacov.
vo familii sa teda pomer zmenil z dlhodobeho 2:2 na 3:1 pre nemasozravych.
mamca je v mensine ale dlhodobo konzumuje celkom dost raw zeleniny.
este za bolsevika vraj citala nejaku knihu o prospechu salatov a ked ju babca videla co konzumuje kricala vraj na nu nech surove zeleniny neje lebo ze ju bude boliet brucho :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:daj si pauzu :) postgradual moze chvilu pockat nye?
gratulujem k titulu. co znamena ta skratka?
já myslím, že už jich ma tolik, ze se ani za meno nevejdu
z hlediska klidu mi ta navsteva prijde primo kakafonicka,
za klid povazuju minulou sobotu, kdy jsme robili presuny mezi sklipky
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

spis je to drina v mym veku dosahnout jednoho.
buci jindro lituju ze jsem burcakovinu propasla. navrhla jsem to doma, skoro se jeli na moravu kupovat levnejsi elektrody, no ale pak to nedopadlo. musime delat, az to bude hotovy, pak dorazim.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Hurá! :D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

diky pavlus. dam vedet asi v puli tejdne.
ted studuju na workshopy, to je masaz:)
nejmin se tesim vzdycky po prijezdu, ze nemam prisun zralyho ovoce, konkretne bananu. a jak je zima, ani po tejdnu nedozraly. dneska par zlutych a jeste se mi krivi usta. budu muset vycvicit okoli. a nebo po prijezdu vzdycky hodit hned jednicku nebo sedmicku?
v sobotu ve skladu, koupila jsem dve kila litchi ale za pet. uz je po nich. mit prani, asi by to byl litchi sad.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

Sweetie píše:buci jindro lituju ze jsem burcakovinu propasla
Pavlovice jsou každý rok, takže budeš mít ještě desítky možností. Teď jdeme ještě burčastůru 8/10 Mutěnice
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:ted studuju na workshopy, to je masaz:)
tak se drž. Kdybych potom hned neodpovídala, jsem v nemocnici (ne kvůli sobě).
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re: Sweetie

Příspěvek od Jane »

buc11 píše:tak kotník už mám snad úplně v pořádku a trvalo to při mé neukázněnosti skoro 2 měsíce, tak prst chce třeba ještě víc při tvé ukázněnosti
to píšu pro dvdmchl aby mohl odejít

Dá se nějak vyléčit vyvrknutý kotník "po domácku?" :-)

Nebo je každopádně potřeba zásahu doktora?

Předem díky za každou radu.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Jane píše:
buc11 píše:tak kotník už mám snad úplně v pořádku a trvalo to při mé neukázněnosti skoro 2 měsíce, tak prst chce třeba ještě víc při tvé ukázněnosti
to píšu pro dvdmchl aby mohl odejít

Dá se nějak vyléčit vyvrknutý kotník "po domácku?" :-)

Nebo je každopádně potřeba zásahu doktora?

Předem díky za každou radu.
to uz utek mesic?
jani, a jak s tim doktor pomuze? mozna zabandazuje a poradi ze zaledovat a klid na luzku? doktora bych zvazila brzo po urazu, ujistit se, ze nebyly zniceny/zlomeny kosti; tady v anglii na to stejne nedavaj nic, pouze zrengenujou a doporuci ledovat. ja bych tomu dala cas, led, a pak asi po mesici pomalu rozhejbavat cvicenim. treba stanim jednou nohou na malym ortopedickym mici.

takze jsem pozadala o rocni odklad myho dalsiho studia, byl nezbytny, nevysla bych financne. hledam si pravni praxi, marne. prochazim velkou frustraci. hodne rychle to zapominam.
konecne jsem zacala chodit plavat, tohle mi vyhovuje, jen kdyby se za to nemuselo platit. po delsi dobe jsem sla behat, a nebylo to az tak katastrofalni. chodim na dlouhy prochazky. s pritelem se chystam na lezeni, ale vzdycky do toho neco nebo nekdo vleze. fiona to hezky popsala, kdyz jsem s nim, jsem nepouzitelna, takze na vytvareni hodnot si rezervuju cas jen pro sebe, aspon na tejden, ted na deset dni. cekam kdy to povoli.
stavim ted docela pravidelne, navic pritel me vita uz s pripravenou stavou, taky mu to zachutnalo. ze by se postupne nahradil ten savignon? asi moc ne, vzdycky zajdem na jedno, nebo si to vino vecer dame. ale snizuju.
stavim prevazne jabka s celerem , nebo okurkou, a zelenyma listma. mimo to ovoce- co privezu ze skladu, zluty melouny, hrusky, jabka, a banany. pak nesladkej salat. a porad dokola. dneska v praci cernej caj, pak vecer v osum stava z jablek a okurky, a salat z cukety, rajcat, papriky, chilli a pomerancovy zalivky.
co jsem prestala pit cerveny, kdyz jsem si precetla ze kvuli barve jeste macerujou slupky a kdovijak prihrivaj, se mi srovnala postava, spadly asi ctyri kila, hlavne z bricha a citim se nejak uvolnenejc. jo ty rafinovany cukry.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

dnes rano ve sklade pro ovo, jen zakladnosti, mam omezeny rozpocet, tedy nesladky ovoce na salad, pak levny cox jabka, bedna, co uz mel na vyrazeni, perfektni zralost, bez kyselin, dobry pomerance, bednu mistnich hrusek pro drahyho, a za usetreni na slevach plato obrich mang, a 25 kaki. to uz bude asi vanocni cas nez zmeknou.
tak uz mam aktivovanou giffgaff mobile sit, jsem rada ze jsem odesla od drahyho orange.
sport se nekonal, celej den papirovani. zejtra rano dam plavani.
pomerancovobananovy smothie, banany, a raw salmon po docela dlouhy dobe, meli ho v akci. caj, vino.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

ah, kaki. :delicacy:
S plaváním uděláš dobře. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

je, to se povedlo, ja si zrovna vcera koupila orange :D protoze je jediny kdo ma signal u klienta v prizemi...
kaki by se u me zralosti asi nedozily, ale vlastne to neni vubec spatny napad, mit v predvanocnim case bytik zaplaveny ovocem :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

Sweetie píše:plato obrich mang, a 25 kaki. to uz bude asi vanocni cas nez zmeknou
krapet zavidim, taky bych bral. No, kaki uz jsem ted v tejdnu sned asi 6, byly supr.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

kaki je snad nejlahodnejsi ovoce. s mangama uvidim jak budou zrat, mam obavu ze zhnednou.
ja byla u orange sest let ale moc toho nenabidli za luajalitu:) ne, pryc od smluv, giffgaff ma pokryti O2, takze snad dobry, a mam to o polovinu levnejsi. mam htc desire rok starej, a tak potrebuju jen levny volani a brouzdani po netu.
dneska plavani ctyricet minut prsa v kuse, ani nevim kolik to bylo poolu, ale plavala jsem pomalu na pohodu. jeste ze je vikend o hodku delsi.
stava mix co dum prines, british greens, dve cerveny papriky, okurka, hrozen vina, pet jablek:), par bananu mezi a po. jeste bude salad a v noci vino, nasla jsem sladky po delsi dobe,chardonnay z jizni australie.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: a v noci vino, nasla jsem sladky po delsi dobe,chardonnay z jizni australie.
Sweetuš a není Ti po tom špatně? Mě nakonec vždy po alku je a taky si nedovedu alko představit s lehkým jídelníčkem (a hlavně ovoce jako další kvasič) jako máš Ty. Já k tomu musím mít aspoň salát pořádně zalitý olejem. ")
Nemáš pak o to větší chuť právě na toho salmona apod?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

kdyz ja nevypiju flasku, ale dam si deci dve nez jdu spat. to uz je dlouho po salmonu. na salmona mam chut behem dne, po ovoci, pred ovocem, asi je to zavisly na zenskym cyklu. dneska vecer se mi dostavil ms. po trech letech docela nezvyk.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sweetie

Příspěvek od kveta »

sweetie, zajímavý s tím vínem a hubnutím. lososa jíš syrovýho? tak musíš li ho mít je to lepší. vidím, že jsi se taky pustila do plavání, pohyb a voda dohromady je parádní energizer tak at ti to vydrží. sklenička vína je ok a lepší než vyjedená ledička hihihi množsví hraje velkou roli, jak sama dobře víš. hezký že přítel už taky šťávuje.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sweetie

Příspěvek od Renáta »

kveta píše:sweetie, zajímavý s tím vínem a hubnutím. lososa jíš syrovýho? tak musíš li ho mít je to lepší.
Surový losos, ten z umelých chovov, čo je u nás väčšinou k dispozícii, je dobré svinstvo. Nebrať!
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

Rybu už taky nemusím, ale o vánocích si dám z důvodu částečného splynutí s okolím, taky syrového lososa volně žijícího a každoročně se takto ujišťuju, že ji opravdu nepotřebuju k žití a nějaké cykly ani ms u sebe nepociťuju.
„Plaval” jsem včera maximálně ve vaně, ale dělají nám v domě nový výtah, takže 8 poschodí několikráte denně po schodoch >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

kveta, je to zajimavy, ale asi je to pravda, funguje jak na povel. jj, jedine syrovyho, varenej by me prizabil. ale tak pet deka asi za dva mesice. to uz bych se pohorsila nad tim vinem, to vlastne denne i kdyz v mini mire.

renat, to ja vsecko vim :) ja si kupuju jen divokyho aljasskyho. i kdyz ty skotsky farmy prej az nejsou tak horky.

hugo, ceskyho cerstvyho kapra si taky porci dam. tradice.

tak uz je asi po nem, ale bricho jeste zapasi a citim nizsi tlak.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: dneska vecer se mi dostavil ms. po trech letech docela nezvyk.
no no, me ms ted prislo taky az po vine. :)
Salmona jsem dnes videla v tescu a byl lákavý i syrový, ale nekoupila jsem. Teď na chvíli nemám chuť. Ne že by ty dnešní bezlepkové sušenky byly lepší. Ani ptáci to nechtěli žrát. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

kdyby se mel dostavit po vine tak mi v zivote neodejde :D ja to pricitam mensimu odstresovani po studiu a sorvnani se telesny schranky po deseti letech brani antikoncepce. me to vsecko trva trikrat dyl nez ostatnim. ale je to nezvyk, bricho je jeste citlivy.
taky si rybu zas dyl nebo navzdy nedam. jsem bez ni hezci.
dneska v praci caj, po praci ashtanga yoga, trochu kliku, stava z greens, okurky, jablek, salat z hlavkace, papriky, cukety,rajcat, chilli, pomerancovka. 2 pukly banany. zejtra by melo bejt plavani a vlastne predtim bych mohla stihnout i beh. to podle lenosti a pocasi.
jedno kaki na plate uz pekne zmeklo. manga zacinaj flekatet. takze zbyde budu rada mozna tretina.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

ajaj, odstredivka doslouzila. ze jako jdu dzusovat, vsecko pripraveny, a ona ani nehekla. tak to pujde rano do servisu, ale pochybuju, ze to opravi. ze me vzdycky tak rozhodi kdyz se neco rozsype:) misto toho pomerancovo bananovy smothie, asi prehnano, uplne me to uspalo.
dnes plavani, ale zacalo se to tam zaplnovat tak jsem to po pul hodine se svym sklonem ke klaustrofobismu vzdala. ted zas posilat zivotopis kde se da.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

jeste v pondeli jsem byla na vysledcich druhyho krevniho testu, B12 deficit, na hranici, ale potvrzen. doktor sam rek ze stravou to neni, spis ze se mi v zaludku nevytvari ten spravnej protein ktery prenasi b12 dal. :?: a ze teda s injekcema jeste pockame..a pak to uzavrel, ze muzu zkusit pridat vic zivocisnych produktu, jako vejce, syry, mliko, aby se mi vyssim prijmem zivoc. protejnu B12 lip absorbovala.. jak se vlastne prichazi na ty hodnoty, mam pocit ze b12 deficit ma snad kazdej druhej bez injekci a suplementu:) jsem deviant.
Odpovědět