Sweetie

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

no jo vlastne. Kdy to mas mit dopsany?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

Sweetie píše:mi oznamili ze mam vsecky zkousky! jupi!
wow! gratuluji! skončí Ti aspoň nějaké stresování se školou...
Sweetie píše:par mesici,lezici na aru, pod maskou, slepa, s dvaceti napichnutyma jehlama, hadicema, kamerama.ze bych vubec mohla pokracovat studovat, kdyz jsem bojovala o holej zivot.(o tom si napisu po disertacce)
:shock:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

tak to je skvělé, já už to bral jako nevrending
teď nastane to pravý žití
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sweetie

Příspěvek od Samira »

Sweetie píše:sami, jde jen o zvyk.
Hmm, mne ide hlavne o moje pohodlie, ne-stres, moznost venovat sa sebe, konickom... S tym sa mi skola nezlucuje, mala som jej plne zuby uz v 23 rokoch. Preto som nesla ani na doktorandske.
O to viac obdivujem ludi, co su schopni studovat neskor (castokrat popri rodine, detoch, i ked tam uz badam iste zanedbavanie seba a blizkych).
Este raz gratulujem.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sweetie

Příspěvek od kveta »

sami, ve většině případů je to baví..
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sweetie

Příspěvek od kveta »

sweetie, doufám, že jsi ok, tím ležením na áru jsi mě tak trochu vyděsila. přeju vše nejlepší.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

jindro dik, zkoncila asi pulka stresu. uz je to aro za mnou, tak v pohode. bylo to neprijemny ale to uz byly jen detaily. pro speedy recovery mi pomoh pustik a ovo.
buci, mas z pulky pravdu, on je to trosku neverending story, jeste disertace ta ted jen hori, pak od zari zrejme dalsi kurz, jeste nevim kterej, podle moznosti kdo mi puci, a pak dva roky praxe.
sami, dik, mas recht, je to na ukor vseho.
kvetus, vse v poradku to uz je davnejc. jeste doznivaj stavy jako nekdy tezko zvladnutelna slabost, ale to se s vetsi duslednosti vita stylu treba vychyta.
dasne! zas mrchy se smrskly, dneska jsem si toho vsimla, snedla jsem ananas a pak nejak jsem si sla vycistit zuby a vidim rozdil, mam nekde odhaleny krcky a ted jakoby dalsi rana do zad mezi prednima dolnima jakoby ta dasen byla mekka, ne pruzna zdrava a ustoupila. a u dalsich vedle se krcky nejak prohloubily. to je sok, spis se to posledni roky zlepsovalo. musim na prohlidku.
takze hned spenatovka, celerovka a ananas a dalsi kyselosti uz nechci videt!
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sweetie

Příspěvek od martin_hk »

Sweetie píše:jindro dik, zkoncila asi pulka stresu. uz je to aro za mnou, tak v pohode. bylo to neprijemny ale to uz byly jen detaily. pro speedy recovery mi pomoh pustik a ovo.
buci, mas z pulky pravdu, on je to trosku neverending story, jeste disertace ta ted jen hori, pak od zari zrejme dalsi kurz, jeste nevim kterej, podle moznosti kdo mi puci, a pak dva roky praxe.
sami, dik, mas recht, je to na ukor vseho.
kvetus, vse v poradku to uz je davnejc. jeste doznivaj stavy jako nekdy tezko zvladnutelna slabost, ale to se s vetsi duslednosti vita stylu treba vychyta.
dasne! zas mrchy se smrskly, dneska jsem si toho vsimla, snedla jsem ananas a pak nejak jsem si sla vycistit zuby a vidim rozdil, mam nekde odhaleny krcky a ted jakoby dalsi rana do zad mezi prednima dolnima jakoby ta dasen byla mekka, ne pruzna zdrava a ustoupila. a u dalsich vedle se krcky nejak prohloubily. to je sok, spis se to posledni roky zlepsovalo. musim na prohlidku.
takze hned spenatovka, celerovka a ananas a dalsi kyselosti uz nechci videt!
Aro!? To snad, probůh, ne. Asi bych to tu někde našel, takže se nebudu ptát, co přesně se Ti stalo, ale asi to poukazuje na to, že zdraví je opravdu skládanka z mnoha dílku, které nikdy nemáme stoprocentně pod kontrolou. :( Pevné zdraví, Sweetie.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetus, to byla ta noha, ne?! Nebo neco jineho?
Krcky mam taky zas trochu odhaleny, budu muset konecne k zubari na preventivku.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

ne nic s mym zdravim spolecnyho. naopak, zdravej zaklad me zazracne ze vseho dostal. v cinzaku kde jsem bydlela vypuk pozar a bouchla elektrika. v patre pode mnou.bydlela jsem v poslednim, tretim, a jako jedina tam tehdy zustala. nebylo uniku pres schodiste. mela jsem zustat v byte ale to v ty hruze mi nedoslo. zustala jsem na schodisti v pasti. zachranili me hasici, mysleli si ze jsem mrtva. to je hned jak clovek nema kyslik. prej me drzel v podpazi jak kote. probrali me v zachrance, kdyz mi dali dejchnout. to jsem chtela zase radsi umrit to bylo nesnesitelny. pak me dali na 24 hodin do anestezie. a pomalu druhej den resit ze nemam kam z nemocnice jit:) stalo se to na podzim noc pred nez jsem mela letet do prahy na brachovu promoci. ja si to sem napisu vic v detailu ale ted nemam kdy kdyz sepisuju praci. ono to melo pak dlouhej psychickej dopad, clovek si to hned neuvedomil.pac my strasne na svy tela pospichame. a to je moc spatne.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

Sweetie, ty jses taky agent 8) Hlavne ze vime kde jsi kdy sehnala zlevnene manga, ale zes nam zazrakem neshorela se dovime po roce. Ach jo, Sodoma Gomora :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Sweetie

Příspěvek od lumoska »

Waw....jak z filmu :shock: No mas ty zazitky....ale mas pravdu, cloveku to dochadza postupne...mna tiez uz zo 2 razy privadzali k zivotu, hlavne ta dilema potom cim si clovek taku priucku vyrobil.
Celý život žiadne hranice.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Sweetie, ty jses taky agent 8) Hlavne ze vime kde jsi kdy sehnala zlevnene manga, ale zes nam zazrakem neshorela se dovime po roce. Ach jo, Sodoma Gomora :)
to teda! :D
Dikybohu za happy end!!!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Fiona píše:Sweetie, ty jses taky agent 8) Hlavne ze vime kde jsi kdy sehnala zlevnene manga, ale zes nam zazrakem neshorela se dovime po roce. Ach jo, Sodoma Gomora :)
:D ted uz se smeju. chapu, je potreba vedet souvislosti, jinak se neda reagovat. vysvetlenim snad je, ze ja se sem chodim odreagovat. a tak si davam nacas se sverit s takovym story. je to pracny a unavny jit zpatky a vypsat se, pac to melo takovych ruznych zvratu a historek i pote. nicmene meli byste to vedet, dluzim to, uz vas znam nejakej rok a tohle forum mi pomohlo moc.
pavlusko konec dobry vsecko dobry. to asi neplati o my skole,dneska schuzka s vedouci rocniku a vyhlidky na tridu v kterou sem doufala asi nic moc, pocita se to jeste slozitejc a prisnejc, tak ze me solicitor asi nebude, nechci riskovat neco za jmeni studovat s nulovym efektem. pac by me s horsim akademickym profilem tezko nabidli trenink smlouvu.
meloun chytil plisen ,nestacim ujidat. tady v anglii je proste vlhko, vsecko se kazi. dneska jsem zjistila co mi tu chybi. cast roku! tady je proste tejden leto, brzy v dubnu a pak neco jako lepsi zima a pak hned fujavice, kratky dny, dest a podzim a zima. nic se nemeni. kde je tak touzebne ocekavany leto, letni nalada, koupani u vody, zrani tresni, merunek, zahradky s pivem atd? po zime vlezly sychravy dlouhy by si to jeden tady na tom ostrove zaslouzil a ono nic, jede se dal jakoby bez letni pauzy.tohle asi dlouho nevydrzim.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

hele tak uz mas po skole, sbal se a prijed do Londyna :) tady mame leto uz od brezna nebo dubna, a jeste par mesicu bude ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Sweetie

Příspěvek od dvdmchl »

No a tady je léto už od května a ještě tak dva měsíce bude :) Pryč z anglie, je tam těsno a přelidněno...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: dneska schuzka s vedouci rocniku a vyhlidky na tridu v kterou sem doufala asi nic moc, pocita se to jeste slozitejc a prisnejc, tak ze me solicitor asi nebude, nechci riskovat neco za jmeni studovat s nulovym efektem. pac by me s horsim akademickym profilem tezko nabidli trenink smlouvu.
meloun chytil plisen ,nestacim ujidat. tady v anglii je proste vlhko, vsecko se kazi. dneska jsem zjistila co mi tu chybi. cast roku! tady je proste tejden leto, brzy v dubnu a pak neco jako lepsi zima a pak hned fujavice, kratky dny, dest a podzim a zima. nic se nemeni. kde je tak touzebne ocekavany leto, letni nalada, koupani u vody, zrani tresni, merunek, zahradky s pivem atd? po zime vlezly sychravy dlouhy by si to jeden tady na tom ostrove zaslouzil a ono nic, jede se dal jakoby bez letni pauzy.tohle asi dlouho nevydrzim.
Jakoze dalsi studium? Ja uz se v tom ztracim. :) A to co mas dostudovano ted, to na slusnou praci nestaci? ... pripadne na ten pekny snatek? :mrgreen: (vtip, samozrejme)
To tam je porad takove vhlko? Jak jsi daleko od more a jaktoze je to uplne jine pocasi nez v Londyne?... az tak?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sweetie

Příspěvek od kveta »

sweetie, doufám, že už se na tebe bude usmívat jenom sluníčkový štěstí, těch těžkých chvil máš za sebou už dosti. tak co budeš, když nemůžes bejt solicitor? po tolika studiích..
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sweetie

Příspěvek od kveta »

martin_hk píše:
Sweetie píše:jindro dik, zkoncila asi pulka stresu. uz je to aro za mnou, tak v pohode. bylo to neprijemny ale to uz byly jen detaily. pro speedy recovery mi pomoh pustik a ovo.
buci, mas z pulky pravdu, on je to trosku neverending story, jeste disertace ta ted jen hori, pak od zari zrejme dalsi kurz, jeste nevim kterej, podle moznosti kdo mi puci, a pak dva roky praxe.
sami, dik, mas recht, je to na ukor vseho.
kvetus, vse v poradku to uz je davnejc. jeste doznivaj stavy jako nekdy tezko zvladnutelna slabost, ale to se s vetsi duslednosti vita stylu treba vychyta.
dasne! zas mrchy se smrskly, dneska jsem si toho vsimla, snedla jsem ananas a pak nejak jsem si sla vycistit zuby a vidim rozdil, mam nekde odhaleny krcky a ted jakoby dalsi rana do zad mezi prednima dolnima jakoby ta dasen byla mekka, ne pruzna zdrava a ustoupila. a u dalsich vedle se krcky nejak prohloubily. to je sok, spis se to posledni roky zlepsovalo. musim na prohlidku.
takze hned spenatovka, celerovka a ananas a dalsi kyselosti uz nechci videt!
Aro!? To snad, probůh, ne. Asi bych to tu někde našel, takže se nebudu ptát, co přesně se Ti stalo, ale asi to poukazuje na to, že zdraví je opravdu skládanka z mnoha dílku, které nikdy nemáme stoprocentně pod kontrolou. :( Pevné zdraví, Sweetie.
sweetie, k těm dásním a vůbec všeobecně zubům, POZOR na nedozrálé ovoce.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

aha, kveti, no u me to uz moc nehrozi, exo uz jen vyzraly, horsi jsou jabka, ale tlumim to zelenym. chtela bych nejakej zarucak na zceleni dasni, jako jesterce ocas.
ted jsem neco hledala tak jsem projela par foto od roku 2008, a fakt nejlip vypadam kdyz mi je nejhur. to je strava minifud, porad ve strehu-telo a mysl napinat na co to de atd beru si z toho ponauceni teda bez tech emoci. i kdyz ted je mi taky hrozne, ale ne nejhur.
podle buce ted jedu obcas gaspaco, stava z rapiku, okurek, rajcat a jedno jabko, nema chybu. dosly melouny, a to nevim jestli vadi, nektarinky taky a ty zopakuju, mam britsky letni jabka dve bedny, jsou sladky a zda se minimum chemie. kolegynka slibila otrhat hrusen a donyst igelitku. docela jsem nabrala takze vypoustim nejaky to vejce, rybu, nic to neprineslo, jedu vege a az odevzdam (jestli) tak to zacne, to fitnes:)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

No, s jabkama ted problem tak trosku. Stary moucnaty uz se samozrejme nechce, ted kdyz prisla jejich sezona. Ovsem dokazat je roztridit na prvni pohled, to uz chce tak trochu experta :roll: ja osobne radsi dojizdim co zbylo z jahod a melounu, plus jsem rada za njke to stavnate jabko, vzacny to ukaz.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

ja jsem na ne narazila ve skladu, byly to ty nejlevnejsi, oproti vsem moznejm z new zealand atd. novy se najdou v suprmarketech, u pakistancu tezko.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: docela jsem nabrala takze vypoustim nejaky to vejce, rybu, nic to neprineslo, jedu vege a az odevzdam (jestli) tak to zacne, to fitnes:)
Sweetuš, ale to nabrání může být i z nedostatku pohybu. Já tedy po rybách nepřibírám. Po takových záležitostech se maximálně po... 8) Vejce nevim, ale ta by ten potenciál mít mohla.
Držím pěsti s budoucím pohybem. Já se včera dokopala zase k nějakému posilování a dnes skučím. Ale dám si to zas. Je to droga, ale člověk se k ní musí dokopat a dobře si zapamatovat ty endorfinové stavy.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:
Sweetie píše: docela jsem nabrala takze vypoustim nejaky to vejce, rybu, nic to neprineslo, jedu vege a az odevzdam (jestli) tak to zacne, to fitnes:)
Sweetuš, ale to nabrání může být i z nedostatku pohybu. Já tedy po rybách nepřibírám. Po takových záležitostech se maximálně po... 8) Vejce nevim, ale ta by ten potenciál mít mohla.
Držím pěsti s budoucím pohybem. Já se včera dokopala zase k nějakému posilování a dnes skučím. Ale dám si to zas. Je to droga, ale člověk se k ní musí dokopat a dobře si zapamatovat ty endorfinové stavy.
nepohyb a obrovskej stres. mozna presah vsechny ty dosavadni, i ta dylka nepohybu. ale to rozchodim. pavlus jen tak dal. nicmene dneska wild alaska salmon :roll:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: nepohyb a obrovskej stres. mozna presah vsechny ty dosavadni, i ta dylka nepohybu. ale to rozchodim. pavlus jen tak dal. nicmene dneska wild alaska salmon :roll:
ano, při stresu se hubne jen do určité doby. A pohyb, ten je jasný.
Salmona jsem dnes měla taky, co to píšu... chtěla jsem napsat, že jsem ho měla v ruce, ale nekoupila. No je vidět z toho co píšu, že jsem si ho koupit opravdu chtěla. Ale koupila jsem si místo něj marinované tofu. :oops: 8)
Ted mi schnou vlasy, ale jeste se cvicit pujde. :)
Drž se, holka. Pohybu se také dočkáš.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Jo, jinak z mé zkušenosti bílkoviny (i oříšky, tofu...) klidní nervy a to samé např. listová zelenina. Já když chroupu salát, tak to je jak "kozí meditace".
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:Jo, jinak z mé zkušenosti bílkoviny (i oříšky, tofu...) klidní nervy a to samé např. listová zelenina. Já když chroupu salát, tak to je jak "kozí meditace".
:lol: ditto, ten byl dneska taky, ten nevynecham. romaine,watercress, rajcata, okurka, paprika, zampiky, orange zalivka.
dvdmchl

Re: Sweetie

Příspěvek od dvdmchl »

Já si na to obvykle dávám špeka, ale to není vita páč tam přesahuju teplotu 42 stupňů.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:Já si na to obvykle dávám špeka, ale to není vita páč tam přesahuju teplotu 42 stupňů.
ted jsem se hluboce zamyslela kdy ja naposled? snad 2006
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: snad 2006
to byl také můj nejvíc zhýralý rok v historii. Ale ohledně kouření myslím (asi) tenkrát jen egyptská vodní dýmka.

No nic, jdu se teda protáhnout.

Ať se vše daří!!!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dvdmchl

Re: Sweetie

Příspěvek od dvdmchl »

No vidíš pak nemáš bejt ve stresu.Zanedbáváš prožitek náhodných spojů synapsí v hlavě.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

dneska v pet sklad, zas me kluci rozesmali a probudili z polospanku, zasoby nafasovany, okurky, papriky, rapik, peach, britsky svestky-moc sladky, melouny vodni, honey, oranges, cukiny, methi. sla jsem stavit methi a gaspaco, a jsem plna, desne to zasyti. musim si prelozit kus ceskyho prava do anglictiny, netusila jsem jak je to tezky, pac u spousty ceskych vyrazu nevim co znamenaj :) at prsi!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše: prožitek náhodných spojů synapsí v hlavě.
jo tak takhle to je.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

dneska staveni, zelena, gaspac, jeste jsem plna, jen to pomalu filtruju, neuveritelny.
nastvalo me ze muj blizky sel na interview, a bylo mu receno ze podminka je jen plynna anglictina. vyroba motoru. on ji studoval, technickou ale pouziva pasivne, kdyz je v cechach ze jo. kam ten svet speje, stavejici na ekonomickych hodnotach.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

to mě nepřekvapuje... :| :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

http://menmedia.co.uk/manchesterevening ... nd-salford
je to i u nas, no snad stale pod kontrolou. doufam ze bude mit repro v patek otevreno. kina jsou zavreny, obchody v centru. ten link nabiha pomalinku.
cisilko vy tam taky mate vymyty primitivy?
fi, nechod radsi do prace!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

Sweetie, ja jsem v praci od pondelka do pondelka, takze v pohode, dokonce mam min prace protoze klient se boji vychazet. Ale ty si radsi honem nakup, dokud mas kde! :wink:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:no jo vlastne. Kdy to mas mit dopsany?
v patek jsem to nechala vytisknout s velkymi pataliemi jak jinak, ale nakonec jsem to stihla odevzdat nez zamkli skolu:) coz mi jeste titul nezarucuje. o vikendu jsem se skoro vznasela, i kdyz tak nejak pesudopracovne, jako pulrocni zehleni, pribirani se horou uctu, atd. ted jdu sledovat film, po asi roce? medisonsky mosty. fakt nikdy jsem je nevidela, a preju si je shlidnout asi dvacet let:)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Hurá hurá. :)
Medisonské m. jsem jen četla jako knížku a pěkný.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

dik :) trochu se vznasim, oddychla jsem si. tak ted postupne zase fit. dneska trochu posilovani, i se stehovanim nabytku. ta jednicka bude brzo. asi se domluvim s bucem.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

dvdmchl píše:Já si na to obvykle dávám špeka, ale to není vita páč tam přesahuju teplotu 42 stupňů.
ja vapo :) tiez to neni Rooo ale tam to zas nepresahuje 180. inymi slovami netvori sa combustion.
http://www.fuckcombustion.com
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

Sweetie píše:http://menmedia.co.uk/manchesterevening ... nd-salford
je to i u nas, no snad stale pod kontrolou. doufam ze bude mit repro v patek otevreno. kina jsou zavreny, obchody v centru. ten link nabiha pomalinku.
cisilko vy tam taky mate vymyty primitivy?
fi, nechod radsi do prace!
mame asi 30 000 obyvatelov a aj tu uz vyhorel john lewis a este daco. teraz som vo watforde u kamosky a modre blikacie svetla vidno pravidelne cez okno celu noc. neviem co riesia. ale je to okraj londonu tak mozno aj rioterov. ja riesim ze neviem uz normalne v noci spat, som zblbnuty z nocnych smien. boli sme sice hore dlho ale ja ako ten zubaty rumun cakam na svitanie kym zalahnem.
rano ide na sud svedcit tak sa par hodin snad dospim. potom do brightnu alebo kde k moru, odtialto uz je len cca hodka najuch. predvcerom sme boli na nejakej plagi pri chichestri. fukalo tam ako keby overclockli haarp aj tu kuvy.
vyslo ale zopar funny fotos. chystam sa uz dlhsie prerobit a doplnit pics na picsase, vacsinu este niekedy od francuzka alebo este skor mam este stale niekde na SD vo fotaku. som uz ani neviem odkedy v zacarovanom kruhu lenivosti. mal by som sa asi motivovat a zmenit zivot ako ten co dlabal priesvitne pirule dnes vo filme co sme pozerali. Limitless videli zte? Zapletka okolo pirul co startuju mozog na 100%. Na kolko idem prave teraz po prebdenom dni a noci o pol siestej nadranom radsej ani netipujem. Ovladam akurat velky palec pravej ruky a dve otvorene oci. Z vonkajsieho pohladu 300% Hawkingovej kapacity. Z vnutorneho 0.5 promile.
Naposledy upravil(a) 800914 dne úte srp 16, 2011 6:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:dik :) trochu se vznasim, oddychla jsem si. tak ted postupne zase fit. dneska trochu posilovani, i se stehovanim nabytku. ta jednicka bude brzo. asi se domluvim s bucem.
se mnou nic nebude, max. na pivo
i kolegyně mně v pondělí nadává, teď se ale nedá, odščavil sem si čerstvou pampeliškovou a kopřivovou zelenou, jsou zas nový, mladý a vynikající, naščavil i pár petek hrušek hniliček a už začíná i hrozno, je skvělý taký jsem ještě neměl a "jen" 2x stříkaný, rovněž namletej mak s konopným jest potřeba zkonzumit, bo by zkvásnul, nemluvě o rynglích, 3 bednách banánů, melounu, švestkám a durancím, zeleným loupacím ořechům, otevřenýmu sentickýmu a olivám, meruňkovým peckám, oranž. melounu a 1 broskvi. Vynechal jsem rajč-zelegaspačo s krásně dozrávajícími avoši a hlávkáčem.
Takže mi chybí akorát oba cukrové melouny, zelený a orange, který zakoupím zítra v brně, takže vidím to tak v listopadu po burčáku
no jo 10.9. se blíží
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

Ty jsi Sweetie taky nadšenec leteckých dnů - už asi víš o tej nehodě red arrows. mrzuté :(
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Jindra píše:Ty jsi Sweetie taky nadšenec leteckých dnů - už asi víš o tej nehodě red arrows. mrzuté :(
je to smutny. hlasili to celej den, dlouho nemohli zjistit co se s nim stalo, pak zprava ze to neprezil. videla jsem je letos v Cosfordu. v Bournemouthu jsem se jedinkrat koupala v anglii v mori.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

No jo, ale jestlipak za měsíc zavítají tady do Ostravy... Když jsem je tam před pěti lety viděl poprvé, fakt jsem učurával, byli úúúžasní
Jo je to smutný
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Jindra píše:No jo, ale jestlipak za měsíc zavítají tady do Ostravy... Když jsem je tam před pěti lety viděl poprvé, fakt jsem učurával, byli úúúžasní
Jo je to smutný
je ho skoda, takovej peknej sikovnej kluk. jindro, to je tezko rict jestli te letos uspokoji, nekde pisou ze budou litat v 8 clenny formaci, jinde ze ani na 200tis ucast divaku a to doma v anglii neprislibujou ucast az do dne udalosti.. vic nevim.
trochu behu nebo spis indiansky chuze, minulej tejden dvakrat, vcera, snad bude chut o vikendu. zarazuju jogu, ucim se, ale jsem neohebna. vsecko stuhly. trochu zamereni na brisni svalstvo, ale je to bida, sklapovacku udelam asi na potreti, s bidou kolo, to je demotivujici. vzpominam si ze kdysi mi zabrala kalanetika, to se i neco rysovalo. tak ted nevim jestli maly kratky cviky a spis vydrzet co nejdyl, nebo kratky a intenzivni cviky. pribiram deko denne. tuku. mozna stitka na stary kolena? doted za tri leta na vita nebyl problem s vahou. vyradila jsem obcasnou rybu, uz dva tejdny law fat raw VEGAN. nejakej detox se projevuje. vim co moje telo potrebuje, takhle funguje dobre, jeste se neprezirat, to by byl ideal. no nic, jdu hledat joby, situaci udrzim maximalne dva mesice, ale porad nic neprichazi, a dokoupit let, zpatky ho mam ale domu jeste nevim jak. mozna to vezmu pres brno s ryanair. je to neuveritelne drahy.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

ak mas problem najst tam hore job skus hladat ponuky u nas v Midlands. ak ta uz nedrzi v Manchestri skola tak si vlastne mobilna pripadne sa za jobom prestahovat.. vies ako sa hovori o tom Mohamedovi co ide nakoniec za horou sam :)
holka co nemohla najst job v Londyne prisla sem a nasla rychlo. byvala nejaky cas emergencne u nas v livingroome a dnes sme sa mimochodom s nou a mojim spolubydlom dohodli ze od 2.9. pojde s nami na novy dom na mesiac a potom sa uvidi. my ho berieme na seba s kamosom predbezne na 6 mesacnu zmluvu. tak mozno od oktobra by si mohla mat izbu kebys nasla uspokojivy job niekde v okoli.
autom to mas od nas cca 20 min do Coventry, Northampton, Leicester. to su cca rovnako velke mesta okolo 200-300 tisic obyvatelov. keby si nasla dobry job v niektorom z nich mohla by si bez problemu denne commutingovat.
Dalo by sa v podstate dochadzat aj do Birminghamu /druhe najvacsie po Londyne, cez milion/ to by zabralo trochu dlhsie. po A45 nieco cez polhodku.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: je to neuveritelne drahy.
busem se to nevyplatí?

A nedetoxikuješ se už nějak dlouho?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sweetie

Příspěvek od 800914 »

tiez som chcel skocit pozriet teraz cez leto domov ale listky od 250 vyssie..
tak som to nebookol a dohodol sa s mamcou a segrou ze im booknem nieco na oktober alebo november a pridu ony sem pozriet. segra tu ma kamosov z obdobia ked tu rok zila a pracovala. a chcem s nimi spravit nejaky dlhsi vylet ked uz tu budu. zmenim dovtedy dufam avto za LPG kombik, chcem uz konecne bojkotovat ropu. s LPG vyjdu vylety ovela lacnejsie ako benzinom alebo dieslom. rozmyslam spravit s nimi nejaky celo-UK okruh a pozriet zaujimavosti.
Odpovědět