Sweetie

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

ta se bude divit.
dneska jsme odstehovali kancelare, zejtra dalsi maraton na novym miste, vsecko vybalit. jsem mrtva.
byla jsem se zeptat v tom mistnim fitku co a jak, je tam car park,ale plati se za nej, nechala jsme tam blikajici auto bez listku, jako ze za minutu jsem zpatky, jenze jsem se ve fitku zdrzela o pul minuty dyl, kdyz mi hezky trener ukazoval zbezne ty stroje. clenstvi je nejlevnejsi varianta ale ne nejlevnejsi. a jak se vracim k autu uz ho vidim, zrovna si me zapisoval, ukecala jsem to, rekla jsem ze jsem si jen neco zapomnela, tak jsem se pro to vratila, on -jestli hned odjizdim, ja ze jo, tak rek ze at uhanim hned. uf, jinak 70 liber pokuta.
k obedu ovoce-nakrajeny jabka, hrusky, nektarinky, k veceri salat-salat, rajcata, papriky, okurka, zampiony.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sweetie

Příspěvek od Renáta »

Sweetie, buď happy nielen na narodky, všetko najsamlepšie ti prajem :D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Sweetie

Příspěvek od culka »

Sweetie píše: a jak se vracim k autu uz ho vidim, zrovna si me zapisoval, ukecala jsem to, rekla jsem ze jsem si jen neco zapomnela, tak jsem se pro to vratila, on -jestli hned odjizdim, ja ze jo, tak rek ze at uhanim hned. uf, jinak 70 liber pokuta.
Ja to furt hovorim spina policajt. Pockaj, zajtra si jedneho podam. :D

A k tomu zelaniu sa pridavam aj ja.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Všechno nejlepší, Sweetie!!!
Ať se plní všechno po čem toužíš. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Sweetie

Příspěvek od epony »

Sweetie, vsetko najlepsie, nech je tvoj život pestrý a krásny! :D m:-)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sweetie

Příspěvek od s.arik »

Ať se Ti zahojí foot
zralé je Tvé food
a vše je good :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

Sweetie ahoj, vše nejlepší, mnoho štěstí, pohodičky a zdravíčka. Jo a lásku přeji, s ní je to mnohem hezčí :)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Sweetie

Příspěvek od mira »

s.arik píše:Ať se Ti zahojí foot
zralé je Tvé food
a vše je good :)
Ahoj :)
Ona byla dnes dlouho na sluníčku a četla si něco od Hellmouth Windmaker,
tak má poetickou náladu a je třeba Jí odpustit. Zdrávas a šťastnas. :wink:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sweetie

Příspěvek od Eva.cz »

Co máte furt všichni s tím sluníčkem? Co to je? To my tady nemáme:-(((
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Asi bylo jen v Čechách a na Moravě ne.
Taky jsem už dostala sprda od moravské kámošky za to, že chválím jak je slunečno. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Renáta píše:Sweetie, buď happy nielen na narodky, všetko najsamlepšie ti prajem :D
mockrat dik reni, budu se toho drzet :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

culka píše:
Sweetie píše: a jak se vracim k autu uz ho vidim, zrovna si me zapisoval, ukecala jsem to, rekla jsem ze jsem si jen neco zapomnela, tak jsem se pro to vratila, on -jestli hned odjizdim, ja ze jo, tak rek ze at uhanim hned. uf, jinak 70 liber pokuta.
Ja to furt hovorim spina policajt. Pockaj, zajtra si jedneho podam. :D

A k tomu zelaniu sa pridavam aj ja.
a uz dostal co proto? dekuju culko za prani.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:Všechno nejlepší, Sweetie!!!
Ať se plní všechno po čem toužíš. :)
moc diky pavlusiku, touzim po vyhre v loterii a poradny opravdovy lasce, snad to vyjde
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

epony píše:Sweetie, vsetko najlepsie, nech je tvoj život pestrý a krásny! :D m:-)
cauky epony, porad nemuzu uverit ze ty a finsko, posli taky aktualnosti. moc dik a snad takovej zivot se jeste protahne
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

s.arik píše:Ať se Ti zahojí foot
zralé je Tvé food
a vše je good :)
ty jo sary, tak na to cekam, jen doufam a ted i s tvym pranim ze se to da dohromady (to foot) a zraly food je boj sehnat ale pak je to good.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Jindra píše:Sweetie ahoj, vše nejlepší, mnoho štěstí, pohodičky a zdravíčka. Jo a lásku přeji, s ní je to mnohem hezčí :)
cauky Jindro, diky a mas recht s laskou to je jina dimense a musime se o ni snazit v kazdym veku jinak je zivot vo nicem.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

mira píše:
s.arik píše:Ať se Ti zahojí foot
zralé je Tvé food
a vše je good :)
Ahoj :)
Ona byla dnes dlouho na sluníčku a četla si něco od Hellmouth Windmaker,
tak má poetickou náladu a je třeba Jí odpustit. Zdrávas a šťastnas. :wink:
ale prospelo ji to :) diky moc, stesti je to hlavni, kdo ma stesti, ma i to zdravi.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Eva.cz píše:Co máte furt všichni s tím sluníčkem? Co to je? To my tady nemáme:-(((
tak tady navzdory predsudkum taky, az se nedalo verit, ale podzim uz nastal a prave dnes, kolem paty uz se razne ochladilo, to v patek nebylo.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sweetie

Příspěvek od Samira »

Vidim, ze idem zase s krizkom po funuse - takze dodatocne vsetko naj ;)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sweetie

Příspěvek od s.arik »

Sweetie píše:
mira píše:
s.arik píše:Ať se Ti zahojí foot
zralé je Tvé food
a vše je good :)
Ahoj :)
Ona byla dnes dlouho na sluníčku a četla si něco od Hellmouth Windmaker,
tak má poetickou náladu a je třeba Jí odpustit. Zdrávas a šťastnas. :wink:
ale prospelo ji to :) diky moc, stesti je to hlavni, kdo ma stesti, ma i to zdravi.
Prý tam vysekl "trapnou básničku", to bych přešla, ale když se líbila, nemohu se chlubit cizím peřím, to byl On :)
S tím přáním se ale ztotožňuji. Ať se ti daří.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Samira píše:Vidim, ze idem zase s krizkom po funuse - takze dodatocne vsetko naj ;)
ale nejdes, dnes je ten nejhlavnejsi den, lektor mi oznamil ze jsem dostala supr vysledek ze zkousky ,timto tedy rocnik uzavren a jsem dovolena postoupit dal, do posledniho rocniku. oddychla jsem si, byly to nervy to cekani. ja jsem skoro rano dostala infarkt, predchazela tomu divoka noc, no proste nervy. tak aspon neco doreseno. mela jsem stesti, ted mi volal spoluzak ze na rok odlozeno, nedali mu to.tady je to fakt kruty, jeden pokus a pak rok cekat.
dostala jsem v praci dort, kulatej, piskotovej, s naplni z malin a jahod s maslovym kremem a posypanej cokoladovyma pilinama. moc hezky vonel, a dneska jsem kazdymu rozdala az zapomneli na me (me pohlidat jestli jsem mela, dobrovolne jsem si nedala); tak to je fajn, minulej dort kolegy jsem chutnala a druhy den jsem citila nasledky.
noha blba, kdyz to srovnam s druhou, tam kde je druha zdrava noha rovna na plose na nartu, tam ta druha zranena ma hrb a je to tvrdy-kost. myslim si ze tam asi zlomenina byla (ale proc to nevideli na rentgenu?) a blbe to srostlo, pac jsem to nemela v gypsu, planuju objednat se k praktickymu at me nekam posle.
jinak kdyz stavim, tak me to prozene, hlavne ananas s necim, tak uz nestavim, zabere to cas i penize.
zkousim behat, ale ta noha..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sweetie

Příspěvek od s.arik »

gratuluji k postupu :)
s dortem jsi dobrá, já bych se asi zviklat nechala...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

diky moc :)
musim to upravit, mela jsem s sebou nastesti ovocnej salat, ten me naplnil a tak jsme lehce odolala, ale vonel opravdove, neosizene.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky gratuluji k postupu. Ovocný salát je lepší nežli piškotový dort. >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

dobrá zpráva, doufám, že ještě za rok se dožiju té závěrečné
taky mám dnes jednu, už nemusím povinně do jižních čech, jen dobrovolně,
takže si můžu vybrat, ale musí být hezky, rád bych zmákl ještě korčule z čb na hlubokou
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sweetie

Příspěvek od Samira »

Sweetie píše:timto tedy rocnik uzavren a jsem dovolena postoupit dal, do posledniho rocniku...
To je uzasne, blahozelam :)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:
Pavluska píše:Všechno nejlepší, Sweetie!!!
Ať se plní všechno po čem toužíš. :)
moc diky pavlusiku, touzim po vyhre v loterii a poradny opravdovy lasce, snad to vyjde
To je dobrý!!! Nedávno jsem rozjímala nad svým životem a došla jsem k totožnému přání... :shock: :lol: (kolikrát člověk dělá v práci někomu debila a přitom s penězi v ruce by mohl hned realizovat svá přání, zažít trochu opravdové svobody a ještě pomoci těm co to opravdu potřebují... myslím, že jsem vyspěla do bodu, kdy bych prachy nevyhodila oknem; no a opravdová láska nepotřebuje komentář).
Sweetuš, ať ti vyjde oboje nebo aspoň ta láska. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

A také gratuluju ke zkoušce!!!!!!!!!!!!!!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sweetie

Příspěvek od Eva.cz »

Nejdřív brácha, teď ty... samé dobré zprávy. Super :)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:dobrá zpráva, doufám, že ještě za rok se dožiju té závěrečné
taky mám dnes jednu, už nemusím povinně do jižních čech, jen dobrovolně,
takže si můžu vybrat, ale musí být hezky, rád bych zmákl ještě korčule z čb na hlubokou
:) taky doufam (teda v sebe!:) to je supr zprava, jizni cechy planuju v rijnu, ted letim jen na vikend ten pristi, a to asi budu vic v praze. od 8/10 budu praha krumlov, praha, krumlov, bracha ma 13. promoci. tak to uz by moh bejt prostor pro setkani a pocasi jeste neni tak spatny.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:
Sweetie píše:
Pavluska píše:Všechno nejlepší, Sweetie!!!
Ať se plní všechno po čem toužíš. :)
moc diky pavlusiku, touzim po vyhre v loterii a poradny opravdovy lasce, snad to vyjde
To je dobrý!!! Nedávno jsem rozjímala nad svým životem a došla jsem k totožnému přání... :shock: :lol: (kolikrát člověk dělá v práci někomu debila a přitom s penězi v ruce by mohl hned realizovat svá přání, zažít trochu opravdové svobody a ještě pomoci těm co to opravdu potřebují... myslím, že jsem vyspěla do bodu, kdy bych prachy nevyhodila oknem; no a opravdová láska nepotřebuje komentář).
Sweetuš, ať ti vyjde oboje nebo aspoň ta láska. :)
ted na to zpetne koukam co jsem to napsala:)) ja uz si nekdy rikam ze snad ta loterie by byla lepsi :D ale podle numerologie jsem prej umelec, bohem, tak by mi to asi nic nerikalo, jen to ucineny druhych zajistenymi by bylo na miste. chtelo by to ten kapital, to jo, do zacatku. prachy jsou vetsinou v rukach blbcu.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Evi, Sami, Hugo, diky moc za prani. dneska mi zas omezeny sef rek ze jsem anorektik, kdyz ostatni rozebirali co jim, ostatni vi, co je cilem, pac poslouchaj co rikam, on ne. on si dela napul srandu ale stejne to bylo od nej sprosty. je to nemoc a je to stejny jako kdyby o me rozsiril ze mam rakovinu nebo syfilis, bez lekarskyho vysetreni. ostatni ho uzemnili, byli na my strane, ja jsem ho taky odpalila ale me se to pak pozdejc fakt dotklo. navic moje kondice s jeho se neda srovnat. no nic.
snad bude ticha noc, vcera jsem neusla, soused to vosolil, party do sesti do rana.
dneska jsem myslela ze pust, nepovedlo se, pred chvilkou jsem se nacpala. a tak jsem si rikala ze zejtra mozna kdyz mam skolu az do vecera, ale uz jsem si pripravila ovocnej salat:)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:ted na to zpetne koukam co jsem to napsala:)) ja uz si nekdy rikam ze snad ta loterie by byla lepsi :D ale podle numerologie jsem prej umelec, bohem, tak by mi to asi nic nerikalo, jen to ucineny druhych zajistenymi by bylo na miste. chtelo by to ten kapital, to jo, do zacatku. prachy jsou vetsinou v rukach blbcu.
Momentálně bych taky brala spíš výhru a tím kapitál. Jenže jsem vlastně taky bohém. A nebo strašně hodnej (blbej) člověk a nemohla bych mít zaměstnance, protože by mě oškubali. I když zas někdo tvrdil, že mám potenciál být pedant, ale nevěřím (jen malilinko a určitě bych vytýkala špatné chování k druhým lidem nebo zvířatům, ehm). No, jen trochu utvrdit asertivnost, zkrotit potulné myšlenky, vybrousit soustředěnost a asi by se to dalo ustát, ale jsme zpátky u kapitálu a ten není. :)
Jinak když sleduju čáry na ruce, tak prý levá ruka jsou schopnosti, dovednosti, předpoklady a pravá reál. Na té levé mám jednoznačně cestu za bohatstvím, ale na té pravé (reál) nedosahuje tam kam na levé. Tj. schopnosti asi parádně zahazuju (bohémstvím, že by?)... Mimochodem, sleduju si ruce od základky, kdy jsme měli na chvíli zajímavou učitelku na občanku a ta celou jednu hodinu věnovala právě čtení z ruky, a rozhodně se ty čáry během života mění. Zajímavé. Sorry za odbočku.
Jestli jsou prachy většinou v rukách blbců, to nevím. Ale někdy jo.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: dneska mi zas omezeny sef rek ze jsem anorektik
Jestli je v horší kondici, může to být i závist (že máš své zásady...). Kdo z nás vitoušů (i nás věčných začátečníků) nezažil podobné situace včetně pracovního prostředí?! Nedá se nic dělat, člověk se musí obrnit vůči strachu druhých, závisti i nepochopení. Nejlepší je brát to s lehkostí nebo humorem i když je to totálně stupidní (jako nařčení z anorexie apod).
Snad se nebudu opakovat, ale jedna nadřízená (většinou vyfasuju šéfa chlapa a ženu podšéfovou) mě chtěla i vážit na váze pod svým dohledem. Důrazně jsem odmítla, ale musela jsem několikrát. Nejposlednější nadřízená se na mě vřele usmála když jsem si dala pečivo, kdežto při předchozích ovocných svačinkách mě sledovala kysele. Sama řešila svou váhu a myšlenkově se tím trápila a motala se v kruhu kolem toho co smí a co nesmí a to, že se krotila v pečivu, brala jako OMEZENÍ. Jakmile viděla "hřešit" někoho druhého, zvedlo jí to náladu. Nebo nevím. Třeba jsem jí konečně v tu chvíli přišla normální. Tolik moje vnímání situace. :) Ono je to někdy podobné s cigaretami, alkoholem apod.

Uf, mizím od pc, dnes jsem to značně přepískla. :oops: :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:
buc11 píše:dobrá zpráva, doufám, že ještě za rok se dožiju té závěrečné
taky mám dnes jednu, už nemusím povinně do jižních čech, jen dobrovolně,
takže si můžu vybrat, ale musí být hezky, rád bych zmákl ještě korčule z čb na hlubokou
:) taky doufam (teda v sebe!:) to je supr zprava, jizni cechy planuju v rijnu, ted letim jen na vikend ten pristi, a to asi budu vic v praze. od 8/10 budu praha krumlov, praha, krumlov, bracha ma 13. promoci. tak to uz by moh bejt prostor pro setkani a pocasi jeste neni tak spatny.
hmmm, aKorát jestli už nebudu v robotě
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

help, v sobotu mam jit s kamaradama na ''prochazku'' na pet hodin pres hory a doly a ja uz jsem to prislibila. navic nemam poradnou obuv. to je pruser. teda hlavne moje kondice. no to si asi dam. ale prej je na konci hospoda:)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sweetie

Příspěvek od hugo »

Procházka nemůže uškodit a kdyby něco, spravíš se v té hospě :D
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

Sweetie píše:help, v sobotu mam jit s kamaradama na ''prochazku'' na pet hodin pres hory a doly a ja uz jsem to prislibila. navic nemam poradnou obuv. to je pruser. teda hlavne moje kondice. no to si asi dam. ale prej je na konci hospoda:)
To dáš (:-) Boty neřeš, dá se jít i ve FF, ale už vlastně moc ne, začíná být zimno. Já si sice nedávno koupil nové outdoorové tenisky s vibramovou podrážkou, ale předtím jsem i na ty těžší terény chodil v klasických teniskách mejd in čajna zakoupených v akci v Hypernově kdysi loni za 300 kč. Ještě by se v nich dalo na hory v nouzi jít, ale chodím už v nich jenom po městě, jsou za zenitem :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sweetie

Příspěvek od Renáta »

Hugo z Hor - vidím, že počúvaš mantry. :wink: Trochu sme o nich debatovali u S.arika. Pekné, že?
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

Trošku jsem se do jedné „zaposlouchal” a i když je to pořád dokola, tak jsem ji nechal hrát asi 2 hodiny. :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sweetie

Příspěvek od Renáta »

Veď vidím. Len hrala, alebo si sa pridal?
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

Přidal jsem se taky na chvilku, přiznávám se. Snad mi do zítřka z toho neuvadnou kytky.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:help, v sobotu mam jit s kamaradama na ''prochazku'' na pet hodin pres hory a doly a ja uz jsem to prislibila. navic nemam poradnou obuv. to je pruser. teda hlavne moje kondice. no to si asi dam. ale prej je na konci hospoda:)
5 hodin není moc. >:-)
A v čem běháš? Pokud nemáš pohory apod, tak asi v tom...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

hugo(-ve) moc dik za podporu ta sedla, to jsem totiz chtela slyset:) treba muj tatka zvladnul i vyslap na Tristolicnik se snehem po kolena v polobotkach a ja jsem po nem:)
pavlus to jo a treba vyssi kopec nakejch 600m to je min oproti vystupu na Klet.
me to jen trosku vystrasilo pac jsem si odvykla a oni delaj horolezectvi, ehm. takze pro ne je prochazka trosku jinej pojem nez pro me. ale vypada to fakt na hodne linej vylet,tak to udejcham. mam starost o to chodidlo jeste pred par tejdny jsem byla o berlich a kost je vyvysena, je tam hrb. do bot se dostanu.
preci jen jsem zasla do shopu a sehnala jsem dobry salomony a nepromokavou bundu. vypada to na pekny prehanky a vichr.
kolegyni dneska chytly zada, podle me ledviny a streva s tim, sahala si tak nekam tam. a stejne si myslim, ze nic jinyho neboli, svaly preci neboli kdyz se nepouzivaj, kdyz boli bricho tak taky neboli svaly, ale streva:) rekla jsem ji at pije vodu (je dehydrovana, neveme ovoce do huby, pije caj s mlikem a tak pet cigaretek denne) a da si dlouhou koupel.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sweetie

Příspěvek od Renáta »

Môže to byť aj žlčník, ten sa potvora vie tváriť, že jeden si myslí, že má žalúdočný vred. A nie, žlčník... No, nech dá pôst a bude.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

No půst bych potřeboval i já, ovšem není vhodná konstelace. Přeci ten burčák nenechám zkazit. A ještě taky gália melouny, klasický meloun, banány, manga, broskve, avoše, brokolici. To by byla věčná škoda, kdyby se to všecko za jeden den zkazilo (:-) >:-)

A vlastně jo, takový polopůst si udělám, jak pojedu na výlet :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Tak jak? :) Doufám, že chodidlo ok.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

Moje jsou OK obě, včetně kolínka :D
aha, to asi nebylo na mě :roll:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Jej, Hugo, tak se ptám i na ty tvé. Ale odpověď už mám. :) Supr! :lol:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

ten vylet na Peak District by super. Pocasi na pomery i pralo, silna fujavice s polojasno. vyslap byl docela lehky, ale dalka, slapali jsme 7 hodin. cestou dolu uz jsem citila vsecky upony. zakonceno pivnim festivalem, tak super, pivo mi po takovym spalovani neudelalo nevolno.
minulej vikend cesko, docela jsem si to uzila, praha, krumlov, bylo to rychly v pondeli hned zpatky. ale zkolila me chripka, ted nachlazeni, po jak dlouhy dobe? rok. a zas nasledky piti vic piva a nevyspani pri cestovani. jeste vykaslavam, smrkam. ne, pivo uz ve vetsi mire nez dve nedam.
ve stredu jsem shlidla koncert Nick Cave, by fantastickej, ve vyborny forme.
ted v patek zas cesko, az do 17tyho, v tom brachova promoce. beru si s sebou uceni, uz to prituhuje, musim psat disertacku. uvidim co me ceka.
Odpovědět