alek

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
alek
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 26, 2008 6:26

alek

Příspěvek od alek »

konečne som našiel svoju rodinu...ahoj všetci ktorí pochopili metabolizmus.mám 32 a som z košíc.zatiaľ to skúšam či ten denník bude fungovať.dúfam že áno.chcem vám písať a deliť sa o veci pre nás normálne...
alek
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 26, 2008 6:26

alek

Příspěvek od alek »

tak som tu....o výživu sa zaujímam od 1990 vtedy som prvý krát čítal od Fořta výživa nejen pro kulturisté..tam som prvý krát pochopil ako funguje metabolizmus čo kde a ako trávi a tak.potom medzi 1990-2003 som prečítal strašnú kopu kníh o vitamínoch čo všetko musí človek doplňovat aby mu to fungovalo ako má.a nesmiem zabudnúť že som chodil do posilňovne a strava s tým spätá bola pre mňa teraz šokujúca.keď si pomyslím,že som jedol na raňajky plnú misu ovsených vločiek s pokrájanými jablkami a banánom a to zaliate plnotučným pasterizovaným mliekom po cvičení opäť kopa banánov následne na dva krát celé grilované kurča bez kože a ešte medzi to kopu tabletiek minerálov aminokyselín béčiek zo zvierat a práškov atď.potom prišlo obdobie alkohol a cigarety veď to poznáte.napriek tomu že som vedel že ako sa mám zhruba stravovať som bol lenivý.všetkým kamarátom kolegom som vravel čo majú robiť ale sám som vážil 95kg pri výške 187cm.tak ako príklad nič moc.a potom to prišlo.prvá kniha od WANDMAKER a to bol masaker a už to išlo MALACHOV takmer všetko od neho PARTYKOVA,RUSSEL,DIAMONDOVCI čo som nečítal bol walker ale toho citujú všetci musím si to doplniť...určite to bude zaujímavé...mám za sebou hladovku 1 a 3 dňovú.a skúšal som aj urinu.prestal som fajčiť pred mesiacom a týždeň som na surovej strave ale niekedy si dám tofu syr.čo vy na tofu?asi ho mám vylúčiť tipujem...a poraďte mi prosím už pred 2 mi rokmi som si kúpil iritačnú súpravu na klistýr a čo s ňou riedite vy?ďakujem...
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: alek

Příspěvek od RadkaS »

Vitej :P !
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: alek

Příspěvek od awa »

Vítej mezi námi a ať se ti tu líbí! Co se týká té iritační soustavy, tak nevím jestli myslíš spíš irigační soustavu. Každé má jiný význam. Pokud máš, ale na mysli tu "soustavu" na střevní výplachy, tak už toho tady bylo napsáno hodně. Na horní liště najdeš heslo hledat, tak tam zadej klystýr a vše o tom ti vyskočí, jen to musíš postupně porozbalovat. Stejné to bude i k tofu...Akorát je lepší vlézt tam pod hlavičkou Obsah fóra, ale deníčky jsou taky dobré... :D
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: alek

Příspěvek od Pavluška »

vítej :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: alek

Příspěvek od 800914 »

kosice?
ja som presov.. momentalne ale pobyvam inde, mozme dat stretavku ked pojdem domov na holiday.
alek
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 26, 2008 6:26

Re: alek

Příspěvek od alek »

dakujem vsetkym ste super aj ked vas nepoznam.........ale ide o princip.....idem to citat rad radom.......a este jedna vec -----preco sa mi vsetci smeju ked im vravim ako to u nas funguje.....co uz
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: alek

Příspěvek od 800914 »

dam to sem, pre hugisa, alebo dalsich z vychodu.. mozno sa casom vytvori lokalna spolupatricnost :)
alek píše:ahoj ja som byval na solivare 7 rokov a som spat v kosiciach teraz uvidim ako to dopadne.....ty vsetko tak dodrziavas ako by trebalo alebo mas vynimky...ja som si nechal jednu nerest a tou je pivo,sem tam si dam.......
:) ja som byval rok na trojke, 18 na sekcove, 1 v centre, teraz solivar (kraskova, blizko lesnickej) :) mozno sme boli susedia..
domov ale chodim len semtam na holidays, robim v anglicku treti rok.

zivotostravu som zacal riesit asi v 19tich, po zdravotnych komplikacjach.
sestra bola uz v tom case vegetarian, zacal som bez masa aj ja, a postupne cez knihy, weby a skusenosti, zacal sam pre seba lepsie chapat rozne veci :)
jedlo u mna nie je priorita,, bez dalsich zalezitosti.. slnko, pohyb, PH balanc, dychanie, mental, atd, je pmn akakolvek strava vzdy len polovicne riesenie. :) nanajvys.
zdravim, ozvem sa ked pojdem nabuduce do presova, mozme dat stretavku v kosickom centre, zatial bol tu na fore najblizsie Hugis, z Popradu. mozno by sa pripojil? :)
pivo nie je prekazka. >:-)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: alek

Příspěvek od awa »

alek píše:dakujem vsetkym ste super aj ked vas nepoznam.........ale ide o princip.....idem to citat rad radom.......a este jedna vec -----preco sa mi vsetci smeju ked im vravim ako to u nas funguje.....co uz
Úsměv je tu projevem sympatií a přání toho dobrého, tak přidávám ještě pár. :D :D :D
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: alek

Příspěvek od 800914 »

myslim ze alek myslel "tych druhych".. :) nezasvatenych :)
ze sa smeju ked pocuju o vitastrave..
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: alek

Příspěvek od awa »

Tak to vidíš Aleku, já už nějak ty všelijaké úsměvy druhých " cizích" lidí nevnímám osobně. Akorát si je prohlédnu a pak se usměju já, ten rozdíl je velký...Nemůžu zapomenout na mého německého kolegu Dietra, co si svůj velký maxipupík náramně považuje a nahlas to vždy stvrdí jeho poplácáním a heslem: " GUT BEZAHLT!" To se směju já... (:-)
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: alek

Příspěvek od bstrd »

-ca sa piva tyce, tak som na sebe pozoroval, ze po uprave zivotospravy clovek podstatne menej znesie, sledoval som to po prechode na vegetarianstvo, veganstvo a teraz po zvyseni suroveho podielu, par klystiroch a sanke som si pred par tyzdnami dal jedine pivo (z nejakeho dovodu mi to pripadalo ako lepsia alternativa namiesto kofoly) a docela mi udrelo do hlavy...neni nad to mat organizmus zbaveny usadenin, clovek potom usetri za alkohol (:-)
I gotta ruin my life on my own
Odpovědět