k.winky

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dneska jedu až podezřele mikro :) Ve škole jsem měla 3 mandaríny a před chvílí, když jsem přišla domů 0,5l pomerančovo-grepové šťávy ... Hlad žádný :) V lednici mám ale delikátní dulse sluněnku, tak za chvíli půjdu do Penny koupit nějaké rajčátko k ní :wink: a dám si jí k večeři s polníčkem...
Dnes mě po škole mamina vyzvedla na zastávce a jeli jsme se kouknout na nějaké pozemky do Všerub, sháníme totiž místo, kde by jsme si postavili domeček :) Jůů, já už bych tak strašně chtěla !! Máme teď nějaké peníze, co jsme prodali pozemek v Sušici, tam jsme měli takovou "chalupu" - 25ar pozemek a hrubá stavba domu ... Když jsem byla mimino, tak to tam naši koupili a mamina tam se mnou pak strávila celou mateřskou, milovala jsem to tam, bylo tam krásně a cítila jsem se tam doma, protože jsem tam byla odchovaná a strávila tam celé dětství ... Bylo mi moc líto, vzdát se toho, ale přišla finanční krize a přeci jenom něco jako takové letní sídlo si nemůžem dovolit ... Hlavně vše začalo chátrat, protože nebyli peníze na dostavění a my jako dvě ženský se nemůžem o tak velký pozemek sami starat ... Hlavně to není zrovna blízko ... Tak jsme se s tím nakonec s těžkým srdce rozloučili, že si postavíme domeček někde u Plzně místo toho ... Od narození bydlím s rodiči v bytě, ale jelikož se naši před rokem a půl rozvedli a byt je vlastně tátovo, tak něco hledáme ... naši spolu mají sice hezký kamarádský vztah, ale přece jenom to tak nejde...
V těch Všerubech je to krásné a hlavně by jsme to měli i výhodně, tak to musíme do pátku rozmyslet, je to už poslední šance, je na to víc zájemců ... Je to ale moc hezké místo, s výhledem, u lesíka, cítili jsme tam obě krásnou čistou energii, mám z toho dobrý pocit, tak uvidíme :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

Ja si tak znovu se zalibenim procitam svuj motivacni text, napadlo me ze uz tomu chybi jen link na registracni stranku: http://www.praguemarathon.com/index.php ... ubject=708
Tak ted uz jenom zapatrat v diari po nejakem dalsim silenci, doporucuju nejakyho penisaka. Koupit lahve cerveneho a vecir kliknout na link.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Vy jste ale manipulátoři :) Když já se bojím toho, že po 10kilometru přijde krize a někde se tam složim :shock: :roll: :lol: S těmi 10% by to možná šlo, to zní reálně... Ten pocit musí být opravdu dokonalost, já běh přímo miluji a tohle si dokázat musí být opravdu božský zážitek ... Já nevím, mám v hlavě pořád spoustu pro a proti :?
je mi jedno za kolik bych to uběhla, klidně těch 7 hodin :lol: Pro mě by byla výhra dostat se do cíle...
Můžu slíbit, že o tom popřemýšlím...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

dvdmchl píše:Ja si tak znovu se zalibenim procitam svuj motivacni text, napadlo me ze uz tomu chybi jen link na registracni stranku: http://www.praguemarathon.com/index.php ... ubject=708
Tak ted uz jenom zapatrat v diari po nejakem dalsim silenci, doporucuju nejakyho penisaka. Koupit lahve cerveneho a vecir kliknout na link.
Dvd, o jednom skvěle šílenym adeptovi vím, to je ten který se mnou chodí běhat každé ráno a někdy i odpoledne, běhá tak 80km týdně, můj tatík :D Běhání má taky jako slušnou drogu a hodně na mě dá, takže smotat ho na maraton by vůbec nebyl problém :D Už jsme o tom hodně mluvili (snili)

S vínkem nevím, oba jsme abstinenti :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

:)
krize prijde zhruba na 30km...nebo tak nejak....a neslozis se, jen to bude cele bolet, tezke nohy, hledani dalsi motivace pokracovat, premejsleni proc tam jsi...ale v cili to vsechno odezni...
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: k.winky

Příspěvek od macik »

k.winky, to je jako bych četla svůj příběh...prodávám teď naši chalupu, protož mám strach, že máme moc úvěrů (pět-jeden velkej a čtyři malý v celkové hodnotě toho velkýho) a kdyby přišla finanční krize (na nás zatím naštěstí nijak nedolíhá), tak bychom mohli přijít o bydlení...chalupa je místo, kde jsem jsem byla v dětství každé léto, až do mé dospělosti tam bydleli babička s dědečkem a teď tam mám na hřbitově pochovanou maminku...jenže se to o to nezvládáme starat a všechno tam hrozně chátrá a tak to s těžkým srdcem prodávám...nebudou z toho extra prachy, ale splatíme tři menší úvěry a zůstane nám jeden velkej a jeden malej a celkové měsíční splátky budou téměř o polovinu nižší......ale sranda to není, no...furt jsem si malovala, že se tam časem odstěhujem a budu tam mít vytoužený srub, ale holt se musím chovat rozumně a doufat, že bude jinde jindy jiný pomezek, který splní mé touhy.....je to jako vytrhávat kus sebe, ale i když maminka ještě žila, tak jsme si furt říkaly, že člověk nesmí lpět na materiálních věcech a je třeba chovat se přiměřeně situaci...a že bychom to měli prodat....tak to teď dělám, ale dobře mi z toho není
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: k.winky

Příspěvek od Fiona »

dvdmchl píše::)
krize prijde zhruba na 30km...nebo tak nejak....a neslozis se, jen to bude cele bolet, tezke nohy, hledani dalsi motivace pokracovat, premejsleni proc tam jsi...ale v cili to vsechno odezni...
A hlavne do toho cile muzes v pripade krize nejhorsi i dojit ci dokulhat, jako my, a medaili taky dostanes :) Uplne stejnou jako ten kdo dobeh na 4. miste. Chce to jen dostat se do cile v limitu, a ten je na PIMu velkorysy :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Macíku, mluvíš mi z duše, moje pocity a trápení jsou úplně totožné ... Vzpomínek je moc - Když si vzpomenu, jak jsme v létě po večerech seděli u ohně, pekli chleba, táta hrál na kytaru a zpívali jsme ... Studoval astrologii, koukali jsme na to krásné nebe poseté hvězdami a on nám o nich vyprávěl (takové nebe ve městě není :( ) ... V létě jsme se starali o tu velikou zahradu, pěstovali jahody, broskve, okurky, jabloně, angrešt a na podzim lezli pod ořešákem a maminka pak pekla štrůdl ... Jezdili jsme tam i na Vánoce ... Po večerech topili v krbu, já si vylezla na svojí palandu a dívala se na televizi a pokojně usínala ... Jak nádherně se tam spinkalo !! Ráno jsem se vzbudila, slezla po žebříku dolů a pustila si pohádky ... Pak jsme šli všichni snídat na zahradu, sluníčko pálilo... V poledne maminka udělala oběd a ten jsme jedli také na zahradě... Výhled na celé město a daleko na lesy ... Hodiny na náměstí odbíjely.... Večer víno, svíčka, přišli i sousedi a seděli jsme na zahradě do noci ... Chodili jsme k Otavě, koupat se, je tam i golf, hřiště a park, chodili jsme i hrát tenis :) když ještě maminka neměla auto, jezdili jsme vlakem, to bylo taky moc hezké, měla jsem ráda ty cesty ... Tatá přijel vždycky v sobotu po práci ... V zimě jsme to měli kousek na hory, Sušice je přece brána Šumavy..... Tam jsme byli rodina ...
Už o tom nedokážu mluvit dál, bolí to, mám to všechno před očima, ty nejšťastnější chvíle života jsem strávila právě tady ... Říkám si, že nikdo mi to místo nevzal, vždy se tam můžu přijet podívat, je to minulost a jen materialismus a od toho se člověk musí umět oprostit ... Snažím se říkat si, že to bylo krásné a život jde dál, tak nebudu smutná, naopak budu vděčná, že jsem tam mohla tolik času strávit a prožít tolik hezkých chvil ... V životě jsou situace, když člověk musí uvažovat racionálně a vzdát se i věcí které miluje i když to působí bolest ... Život jde dál a musíme ho nechat plynout a přijímat nové...
Posílám ti spoustu sil, ať to zvládneš, vím jak je to těžké, ale ty krásné vzpomínky ti už nikdo nevezme !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Ty brďo, vy jste aktivisti, to je něco, než to tu člověk všechno přečte :) Teď už ale mažu do toho Penny :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

MOJE DNEŠNÍ VEČEŘE :D
Obrázek

Obrázek

Tak a je po mikro food (:-)
Naposledy upravil(a) k.winky dne stř led 14, 2009 19:22, celkem upraveno 2 x.
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

DNEŠNÍ PAPÁNÍ:
  • 6:50 - ječmen s citronem
    9:45 - mandarinka
    10:45 - 2 mandarinky
    14:30 - 0,5l pomerančovo-grepové
    16:30 - 50g makadamií
    17:45 - ta nádhera viz. výše :lol:
Dala bych si ještě něco sladkého :oops: :D :P
Kdyby mi fungoval robotek, už se tam mele sezam s medem :(
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Taky tak zbožňuješ pomerančovo grepovou šťávu? :D
A jak ti vůbec dopadla ta kompozice, co? :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

veri píše:Taky tak zbožňuješ pomerančovo grepovou šťávu? :D
A jak ti vůbec dopadla ta kompozice, co? :D
No 20kg pomerančů zmizelo na šťávu, než jsem stihla mrknout :D Mám jí každý den :)

Mám 2, tak jsem docela spokojená, děkuji za optání :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Gratuluju k pěkné známce. A krásné večeři:)

Dvacet kilo?!!! Tý jo, takže ty půllitry co tady píšete, to je 100%? Já myslela, že to jsou šťávy jako ty moje - jeden nebo dva vymačkané plody a dolité vodou do půllitra :D
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

:)
děkuji..
2kg - 24,90Kč - z kila je půl litru, takže 249Kč - 10l šťávičky :) to už myslím není tak hrozné :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: k.winky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jojo, tak nějak to s tou ščávou bude, já si ještě, když ji odšŤavuju, do ní prsknu pár snítek čerstvé máty a pak to už vůbec nemá chybu. (:-)
Dnes jsem měl vyjímku, vyšťavil jsem si kilo hroznového vína, sehnal jsem levnější, kilo za 40 kč, tak to padlo všecko >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

kde kupuješ 2kg za 25kč? asi v makru, ne? v tescu měli kilo za 13kč, ale to už je nějaký ten den zpátky a ty už jsem snědla, nebo spíš vypila :lol:

S.arik - jak jednou zkusíš 100%, už se ti do řeďené nechce :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

jak jednou zkusíš 100%, už se ti do řeďené nechce
Pociťuji to podobně :D

2kg síťky jsem koupila asi před dvěma týdny v Lidlu, jak je nějaká akce, tak to tam vždycky vybrakuju :D A když je to třeba omezené, kolik si můžeš vzít kusů, tak vyrazíme celá famílie :lol:
Za poslední týden jsme ten citrusovač skoro zavařili :D a pomerančíky jsou fuč :( Byli ale úžasné, takové ty malé sladké s tenkou kůrou...

Jinak až na pár výjimek v Makru až tak výhodně není, naopak, spoustu věcí mnohem dráž ... Jen někdy dobré akce, to se musí sledovat ty letáky :) viz. to včerejší kiwi :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

A když je šťavíte v těch spešl citrusovačích, není tam velký odpad dužniny oproti normálnímu jezení celého pomeranče? Nechci zase trapasit s penězi, ale kilo pomerančů mám tak na tři dny :? denně nemůžu za sebe utratit víc jak 60Kč........hmmmm, tož možná vyzkouším menu 0,5l pomerančové, čokoládka a kilo jablek (:-) ale to bych brečela hladyyyyyy :wink:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Ale tak pro jednou se nic nestane, když si uděláš radost, místo čokošky si kup 3-4 pomeranče a máš půl litru nebeského nápoje :) ... Hele můj spešl citrusovač stál 500,- :wink: A nemůžu si ho vynachválit, jede denně :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

jojo, ale kiwi měli slevněné o dost i jinde, já v makru v životě nebyla :lol:
spíš závidím ty mladé kokosy :)

hlásím - v intesparu ananas za 27kč a v hypernově 2kgpomerančů za 20kč (kilo stojí 10kč, pokud koupíte 2kila) a litchi je slevněné v tescu.

Interspar a tesco beru zítra útokem, s hypernovou to bude horší, je daleko :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Tak tak, když občas vymeteš akce, nevyjde to až zas tak draho, já vypiju denně tak 40 kč a sním 20, takže za těch 60 mi to vyjde. To i vařáci jsou na tom hůř...
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Já si beru tu Hypernovu a Interspar, samozřejmě oboje na ten pitný režim :D
Díky za info :) Ty br´do, kilo za 10Kč to je opravdu paráda !
A co se týče těch mladých kokosů, nesmutni, je to pěknej hnus :? zlatý starý kokosáci :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Jj, koukala jsem, že nejsou drahé. Věřím vám, že jsou šťávy výborné, ale já mám zatím extázi i z těch celých pomerančů, takže u nich zatím zůstanu. Fakt si pochutnám i na jednom nebo dvou, zato šťávy je ve 2-3 malinko :)

Ale mapuju terén do budoucna...čase pořídím více raw-pomůcek :lol: ale spíše mne zajímají mašinky, co by mi udělaly zelenou vodu třeba z náruče jetele >:-) a pampelišky. Citrusy si můžu vytlačit ručně na kusu plastu za dvacku.

takže GreenStar :D
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Já dneska viděla mladé malé kokosy z Cejlonu v Albertu, ale za 12Kč se mi do nich nechtělo jít, především z ohledem na mé hojné zkušenosti s plísní :?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

takže GreenStar
to je můj velký sen :( ale zatím hodně dopředu nereálný :( Teď šetřím na auto, na které se těším jak malej Pepa na Vánoce :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

k.winky píše:Já si beru tu Hypernovu a Interspar, samozřejmě oboje na ten pitný režim :D
Díky za info :) Ty br´do, kilo za 10Kč to je opravdu paráda !
A co se týče těch mladých kokosů, nesmutni, je to pěknej hnus :? zlatý starý kokosáci :lol:
:lol: tak hnus, jo? :lol: :lol: hned mám lepší náladu :lol:

To umí i levnější přístroje než GS. Já mám mašinu za 4200kč a umí byliny, veškeré zelené, kořenovou zeleninu, měkké (ananas, pomeranče aj.), homogenizovat, nadrtí a umele i oříšky, udělá oříškové máslo, zmrzlinu a když na to nasadíš střívko, tak i domácí párky :lol: Ale to opravdu nevyužiju :D Nemůžu si ho vynachválit :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Tak když už jsme u těch snů, tak můj je Angel Juicer, to GS je oproti němu nicka :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

veri píše:
k.winky píše:Já si beru tu Hypernovu a Interspar, samozřejmě oboje na ten pitný režim :D
Díky za info :) Ty br´do, kilo za 10Kč to je opravdu paráda !
A co se týče těch mladých kokosů, nesmutni, je to pěknej hnus :? zlatý starý kokosáci :lol:
:lol: tak hnus, jo? :lol: :lol: hned mám lepší náladu :lol:

To umí i levnější přístroje než GS. Já mám mašinu za 4200kč a umí byliny, veškeré zelené, kořenovou zeleninu, měkké (ananas, pomeranče aj.), homogenizovat, nadrtí a umele i oříšky, udělá oříškové máslo, zmrzlinu a když na to nasadíš střívko, tak i domácí párky :lol: Ale to opravdu nevyužiju :D Nemůžu si ho vynachválit :wink:
Tyy jo, o tom popřemýšlím :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Jo jo, popřemýšlej :D Ber, dokud platí rodiče :oops: :lol: (myslím to v dobrém :wink: )
A jak snadno se čistí - za minutu mám rozloženo a umyto dohromady.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

veri píše:
k.winky píše:To umí i levnější přístroje než GS. Já mám mašinu za 4200kč a umí byliny, veškeré zelené, kořenovou zeleninu, měkké (ananas, pomeranče aj.), homogenizovat, nadrtí a umele i oříšky, udělá oříškové máslo, zmrzlinu a když na to nasadíš střívko, tak i domácí párky :lol: Ale to opravdu nevyužiju :D Nemůžu si ho vynachválit :wink:
jak se to jmenuje?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

s.arik píše:
veri píše:
k.winky píše:To umí i levnější přístroje než GS. Já mám mašinu za 4200kč a umí byliny, veškeré zelené, kořenovou zeleninu, měkké (ananas, pomeranče aj.), homogenizovat, nadrtí a umele i oříšky, udělá oříškové máslo, zmrzlinu a když na to nasadíš střívko, tak i domácí párky :lol: Ale to opravdu nevyužiju :D Nemůžu si ho vynachválit :wink:
jak se to jmenuje?
Compact juicer :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Compact Juicer, dostala jsem sice zváštní slevu, to je asi ten háček, ale jinak je tuším o 1500dražší, no.
Já slevy docílila tak, že jsem se měsíc dožadovala (na juicers.cz) Healthy Juiceru elektrického a když ho furt neměli, jako omluvu mi nabídli tenhle za tak dobrou cenu. Zkuste to taky, ještě než dostanou ten Healthy juicer :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

k.winky píše: Compact juicer :)
jo jo, koukám, že jsem mu udělala docela dobré jméno :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

veri píše:Jo jo, popřemýšlej :D Ber, dokud platí rodiče :oops: :lol: (myslím to v dobrém :wink: )
A jak snadno se čistí - za minutu mám rozloženo a umyto dohromady.
Kéž by platili :? Uvidím až bude nějaký brigáda :wink: Vypadá to fakt parádně a když i říkáš, že jsi spokojená... Jojo, S.ariku, pojď jdem škemrat :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: k.winky

Příspěvek od hugis »

dvdmchl píše:ja bych rad propagandisticky podotknul, ze maraton je az za pet mesicu a to prej dokazou natrenovat i naprosty zacatecnici, natoz pak matadori jako vy dve...
Omyl. Vzhľadom na fakt, že to je začiatkom mája tak už len necelé 4 mesiace. Tým samozrejme nechcem odradiť k.winky od toho aby sa toho zúčastnila. Zober si to takto: Čo najhoršie sa môže stať. Normálne nedobehneš a niekde v tichej zákrute sa nenapadko vytratíš. Žiadna verejná potupa, či posmech. Často nedobehnú ani regulérny pretekári, takže sa nie je čoho báť.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: k.winky

Příspěvek od Fiona »

Nemusis se vytratit :) Muzes si z toho udelat vybeh kolik dokazes, a zbytek prochazku. Chodcu je opravdu hodne a casto maji smysl pro humor, takovy pochod maratonskych marodu taky stoji za to :wink: Ale mirnym joggingem se to da zabehnout za cca 4:30. Budes-li po 25 km sem tam pajdat a sem tam popobihat jako my, mas sanci na cas okolo 5 h. Takze do 7 (mozna i do 5) hodin by ses vesla uz ted, s tim jak behas ted :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:ja bych rad propagandisticky podotknul, ze maraton je az za pet mesicu a to prej dokazou natrenovat i naprosty zacatecnici, natoz pak matadori jako vy dve...
za me: teda, velice si vazim takovyho pochopeni az duvery, to me mile prekvapilo a povzbudilo. teda aspon ze ten zitrejsi beh nevynecham.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:Ja si tak znovu se zalibenim procitam svuj motivacni text, napadlo me ze uz tomu chybi jen link na registracni stranku: http://www.praguemarathon.com/index.php ... ubject=708
Tak ted uz jenom zapatrat v diari po nejakem dalsim silenci, doporucuju nejakyho penisaka. Koupit lahve cerveneho a vecir kliknout na link.
piju bily a premejslim o tom penisakovi... :twisted:
jo ale to aby byl vita ze jo?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

hugis píše:
dvdmchl píše:ja bych rad propagandisticky podotknul, ze maraton je az za pet mesicu a to prej dokazou natrenovat i naprosty zacatecnici, natoz pak matadori jako vy dve...
Omyl. Vzhľadom na fakt, že to je začiatkom mája tak už len necelé 4 mesiace. Tým samozrejme nechcem odradiť k.winky od toho aby sa toho zúčastnila. Zober si to takto: Čo najhoršie sa môže stať. Normálne nedobehneš a niekde v tichej zákrute sa nenapadko vytratíš. Žiadna verejná potupa, či posmech. Často nedobehnú ani regulérny pretekári, takže sa nie je čoho báť.
winky to da.
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

teda aspon ze ten zitrejsi beh nevynecham.
:) parada, takze se prihlasis? Fakt to neni tak strasny a da se to zvladnout. A navic tam bude hodne lidi z fora a bude srazik...
jo ale to aby byl vita ze jo?
Jelikoz zen vita je mnohem vice nezli vita muzu, tak za sebe muzu rict, ano musi bejt vita. :)
winky to da.
Obe to date ! Jste prece statecny, silny, vytrvaly...
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

kdyz ja zadnyho vita bezce neznam (to uz bych s nim hned kamaradila) asi podam inzerat :)
ty umis lamat. ja nemam vydrz. mohla bych se utrenovat,ale vydrz nenatrenuju. beh je pro me muceni, jsem slaba v nohou. sprinty mi sly a kratky trate ale nejsem vytrvalec, to by byla ostuda, asi bych nestacila ani chodcum. ale zejtra pujdu znova behat.
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

si udelej z behu meditaci...pekne nosem dejchat, pomalaoucku, polehoucku...a soustredit se na okamzik, prat si aby ten beh nikdy neskoncil...nejhorsi ze vseho je premyslet o tom kde uz je cil...
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

hugis píše:
dvdmchl píše:ja bych rad propagandisticky podotknul, ze maraton je az za pet mesicu a to prej dokazou natrenovat i naprosty zacatecnici, natoz pak matadori jako vy dve...
Omyl. Vzhľadom na fakt, že to je začiatkom mája tak už len necelé 4 mesiace. Tým samozrejme nechcem odradiť k.winky od toho aby sa toho zúčastnila. Zober si to takto: Čo najhoršie sa môže stať. Normálne nedobehneš a niekde v tichej zákrute sa nenapadko vytratíš. Žiadna verejná potupa, či posmech. Často nedobehnú ani regulérny pretekári, takže sa nie je čoho báť.
to je sice hezké, ale nejsem takové povahy ... Když už by jsem do něčeho takového šla, tak abych si sebevědomí zvedla, něco si dokázala a ne abych jela domů s pocitem, že můj první maraton dopadl takto...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dnes škola až do půl 4 :? Ale zase od půl 10, protože jsem ráno zaspala a ujel mi autobus :lol: ale mrzelo mě to kvůli tomu, že jsem nemohla jít běhat :(
  • 7:45 ječmen s citrónem
    9:00 - 7 ličijů
    10:00 - mandarína
    10:50 - mandarína
    13:45 - hroznové víno
    14:00 - 2 banány
    15:30 - jablíčko, banán
    16:45 - 100g pistácií
    17:15 - 2 lněné krekry s rajčatovou čalamádou
    17:30 - zeleninová salát s francouzským dressingem - fuj, fuj, fuj :?
Dneska díky tomu, že jsem měla školu mi to vydrželo na ovoci docela dlouho, takhle mi to plně vyhovuje :) Až po ty pistácie mi bylo krásně lehce, ale ten salát mi teď dráždí žaludek :?
Asi se víc přeorientuji na to ovoce, ty saláty večer mi nedělají už moc dobře, začínají na mě působit moc těžce a o tom dressingu ani nemluvím....

No konec o jídle, jdu běhat, kdybych si to náhodou s tím maratonem rozmyslela :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:si udelej z behu meditaci...pekne nosem dejchat, pomalaoucku, polehoucku...a soustredit se na okamzik, prat si aby ten beh nikdy neskoncil...nejhorsi ze vseho je premyslet o tom kde uz je cil...
jo to mi pomaha, nejhorsi je zacatek, ale pak najednou clovek zacne o necem premejslet a ani nevi ze ubeh kilak.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Včera běh úžasný - 11Km, což je dvojnásobek jak obvykle ... Celé udýchané nosem, pocity krásné, až skoro předávkování endorfíny :D Dala bych víc, ale ujel by mi poslední autobus :(

Vím, že pro vás je taková vzdálenost denním chlebem ale pro mě to je pokrok :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

16-17h odpolední - největšá půstová krize :shock: Na stole jsou zralé banány, voní mi až jsem :cry: Jdu radši na návštěvu k sestře :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Před hodinou 3/4 l jablečné šťávy, od té doby hrozné křeče v břiše - nechápu...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

Včera běh úžasný - 11Km, což je dvojnásobek jak obvykle
gratulace :) za mesic uz das 20.....
Odpovědět