k.winky

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Katarína »

Nemam to odsledovane uplne presne a navyse ja sa dost zle orientujem v priestore a case. :lol: Prebieha to tak, ze ked zacnem chodit z obchodov domov s tymi zlymi, prestanem ich kupovat a je to. Naposledy som si kupila jeden pred Vianocami, stava bola super a duzinu som dala byvalemu sefovi osobne, lebo som bola sucastou ich vianocnej sluzobnej cesty. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Jo, tak to odpovídá, nejpozději na Vánoce už nejsou ok. Tak jsem trochu ráda, že to není mým špatným výběrem, ale zná to více lidí :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dneska jsem vstávala asi kolem 8, válela jsem se, koukala na telku, brouzdala po internetu.... Pak jsem si udělala asi v 10 třičtvrtě litru pomerančovo-grepovky - 0,5l s ječmenem a 0,25l s macou ... Pak mi volal kamarád, že jeho přítelkyně jela na hory a že hlídá malého brášku, jestli s nimi nepůjdu na půl 12 do kina na nějakou pohádku :) ... No jak se taková nabídka dá odmítnout :D Tak jsem se rychle žbluňkla, upravila, čapla jablíčko a po cestě ho zblajzla (rubín-mňam) ... Čekali na mě chlapci s autíčkem u Globusu a frrr do kina :) Bylo to hezké, všichni 3 jsme se se smáli :) Pak jsme šli společně na jídlo, já si dala ve Freshline salátek a kluci hambáče :? Pak jsme se rozloučili a oni jeli domů a já za sestrou do kavárny, před dvěma dny tam nastoupila, dělá tam servírku ... Kolem třetí jsem přijela domů, dopapala zbytek lifečoko s třešněmi (půlka :) - no co, dlouho jsem jí neměla) a pak zase veget ... Pak špenát s trochou papriky a pórku a vyškrabaný poslední zbytek hořčičného dressingu (zase ho udělám, bylmoc mňam) ... Teď vegetim, čtu si knížku o půstování a psychicky se na něj připravuji, zítra mi začíná, ale cítím se připravená a docela se i těším :) maminka si šla dát odpoledních dvacet a pak si jdem pokecat do čajovny ... Byla včera v Praze u nějakého léčitele, tak mi to chce povědět ... Teď si jdu dát pomeranč a v čajovně možná dáme makadamie :) Jinak už dneska papat nebudu ... V 9 vyzvednu ségruš v práci a jdem ještě protáhnout těla do posilovny :) taky se těším, miluju to, miluju pohyb :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Katarína »

s.arik píše:Jo, tak to odpovídá, nejpozději na Vánoce už nejsou ok. Tak jsem trochu ráda, že to není mým špatným výběrem, ale zná to více lidí :)
Este nerob predcasne zavery :wink:, ja ich az tak casto nekupujem a mozno som este v tejto sezone neskoncila. :wink: Ale ako Ti to pisem, prisla asociacia a mam pred ocami video, ako som uz niekedy v novom roku bola s Frenkym v Tescu, potriasala som nimi, vyhodnotila ich ako nevhodne, nekupila som a povedala mu, ze toto nejdem riskovat a skusim niekedy inokedy.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

k.winky píše:Dneska jsem vstávala asi kolem 8, válela jsem se, koukala na telku, brouzdala po internetu.... Pak jsem si udělala asi v 10 třičtvrtě litru pomerančovo-grepovky - 0,5l s ječmenem a 0,25l s macou ... Pak mi volal kamarád, že jeho přítelkyně jela na hory a že hlídá malého brášku, jestli s nimi nepůjdu na půl 12 do kina na nějakou pohádku :) ... No jak se taková nabídka dá odmítnout :D Tak jsem se rychle žbluňkla, upravila, čapla jablíčko a po cestě ho zblajzla (rubín-mňam) ... Čekali na mě chlapci s autíčkem u Globusu a frrr do kina :) Bylo to hezké, všichni 3 jsme se se smáli :) Pak jsme šli společně na jídlo, já si dala ve Freshline salátek a kluci hambáče :? Pak jsme se rozloučili a oni jeli domů a já za sestrou do kavárny, před dvěma dny tam nastoupila, dělá tam servírku ... Kolem třetí jsem přijela domů, dopapala zbytek lifečoko s třešněmi (půlka :) - no co, dlouho jsem jí neměla) a pak zase veget ... Pak špenát s trochou papriky a pórku a vyškrabaný poslední zbytek hořčičného dressingu (zase ho udělám, bylmoc mňam) ... Teď vegetim, čtu si knížku o půstování a psychicky se na něj připravuji, zítra mi začíná, ale cítím se připravená a docela se i těším :) maminka si šla dát odpoledních dvacet a pak si jdem pokecat do čajovny ... Byla včera v Praze u nějakého léčitele, tak mi to chce povědět ... Teď si jdu dát pomeranč a v čajovně možná dáme makadamie :) Jinak už dneska papat nebudu ... V 9 vyzvednu ségruš v práci a jdem ještě protáhnout těla do posilovny :) taky se těším, miluju to, miluju pohyb :D
teda ty zvladnes veci za den, ja bych na to potrebovala tyden. i kdyz, kdybych si to mozna sepsala..
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Katarína »

Tak chod do Bucovho dennicka a mas to na rok. :wink:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Asi mam krizi :( Jsem strašně roztěkaná a nervózní ... Od rána se učím němčinu, jelikož zítra píšem kompozici ... Nedokážu se vůbec soustředit, jsem nervózní a nesoustředěná ... Asi nemám vyloženě hlad, ale kdybych si dala aspoň šťávu, tak vím, že bych se uklidnila ... Páteční jedničky mi do teď parádně vyhovovaly a nejsem si jistá, jestli jsem na něco víc teď připravená ... Opravdu se teď nějak necítím a nevím, jestli vydržet nebo ne :?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

:cry: :cry: ŠÍÍÍLIM !!!
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Není to třeba tím, že víš, že o bude trvat tři dny? Jedničky přeci zvládáš v pohodě, ale s tím, že to v podst. hned zase skončí, ne? Já nevím, jen tak mě to napadlo...
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Spíš to bude tou němčinou :?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Tak s tím ti nepomůžu :( Ale zkus vydržet aspoň do zítřka, určitě se ozve i s.arik a podpoříte se.

(v nejhorším spácháme hromadný jarní půst, každý délku podle svých možností ;) )
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Děkuju :) Hromadnej jarňák ? S tim se počítá :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

k.winky píše:Děkuju :) Hromadnej jarňák ? S tim se počítá :D
:lol: :lol:
Já se chystám i na tu trojku, ještě před jarem, akorát až po uzavření známek, nejlíp na konci ledna nebo začátkem února :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Asi si o trošku rozumnější než já :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Ahoj, k.winky,
to mě mrzí že jsem tě nemohla kolem páté podpořit on-line!!!! Já totiž dneska pracovala - doučuju středoškolskou matiku. A taky se učím na těžkou zkoušku ve čtvrtek, do toho chtěl chlap něco na notebooku (máme jen jeden), což jsou už asi všechny důvody, proč jsem tady až teď.

Němčina...tu jsem taky doučovala, mám z ní státnice, tak ti po drátu posílám všechno co vím! Ať se ti to všechno vybaví v pravou chvíli na správném místě!

Půst:
mám velké chutě, šíleně mi kručí v břiše (trapas při doučování, ale zase je to lepší než prdět nebo zvracet :lol: ) ale jinak mi není vyloženě zle. Vzhledem k té těžké zkoušce z fyziky zvažuju protáhnout půst - NÉ že bych se cítila při půstu lépe než v návratovce, to ne! Ale mám tolik práce, že třeba na ten žvanec opravdu zapomenuuuuuu :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Katarína »

s.arik píše:šíleně mi kručí v břiše (trapas při doučování, ale zase je to lepší než prdět nebo zvracet :lol: )
:lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Nedávno jste tu mluvili o jakési "vlně chutě k jídlu" ... Vlna se nějak neovladatelně vychýlila směrem vzhůru (:-)

DNEŠNÍ FŮD:
  • 8:00 - 0,5l pomerančovky s ječmenem
    9:45 - mandrinka
    11:15 - mandarinka
    12:50 - jablíčko
    14:30 - banános, 1 ličij
    15:45 - 17:00 - 200g kešunek :oops: :D
    19:00 - 4 listy hlávkáče, hromada polníčka a nějaká zeleninka k tomu +
    hořčičný drssing
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

k.winky píše:Nedávno jste tu mluvili o jakési "vlně chutě k jídlu" ... Vlna se nějak neovladatelně vychýlila směrem vzhůru (:-)

DNEŠNÍ FŮD:
  • 8:00 - 0,5l pomerančovky s ječmenem
    9:45 - mandrinka
    11:15 - mandarinka
    12:50 - jablíčko
    14:30 - banános, 1 ličij
    15:45 - 17:00 - 200g kešunek :oops: :D
    19:00 - 4 listy hlávkáče, hromada polníčka a nějaká zeleninka k tomu +
    hořčičný drssing
Pane na nebi, tomu říkáš vlna žravosti? Já bych brečela hladem...dnes jsem dala celé pomelo, 14 jablek, 3 banány s čokoboby a trošičku sušeného kokosu - programově a masochisticky daleko méně než jindy, protože mám tu "návratovku" :lol:
To, cos snědla ty dnes, je pro mne zde opěvované mikrofúd :wink:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

s.arik píše:
k.winky píše:Nedávno jste tu mluvili o jakési "vlně chutě k jídlu" ... Vlna se nějak neovladatelně vychýlila směrem vzhůru (:-)

DNEŠNÍ FŮD:
  • 8:00 - 0,5l pomerančovky s ječmenem
    9:45 - mandrinka
    11:15 - mandarinka
    12:50 - jablíčko
    14:30 - banános, 1 ličij
    15:45 - 17:00 - 200g kešunek :oops: :D
    19:00 - 4 listy hlávkáče, hromada polníčka a nějaká zeleninka k tomu +
    hořčičný drssing
Pane na nebi, tomu říkáš vlna žravosti? Já bych brečela hladem...dnes jsem dala celé pomelo, 14 jablek, 3 banány s čokoboby a trošičku sušeného kokosu - programově a masochisticky daleko méně než jindy, protože mám tu "návratovku" :lol:
To, cos snědla ty dnes, je pro mne zde opěvované mikrofúd :wink:
Musíš přece dohnat včerejšek :wink: :D
Pomelo tu mám nachystané na zítra, mňamky :)
Honí mi chutě na čokošku :( Jsem v prekérní situaci - došla :shock: :cry:
Zítra musím vyrazit doplnit zásoby :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Hele, já dneska měla 2 litry jablečné šťávy a osm sušených biofíků (=100g), toť vše
na zelené nezbyl čas, tak zítra :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

:shock: Jde se stydět... :oops: ..... :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Jablíčkovou jsem už docela dlouho neměla, asi jí zítra spácham :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

V Albertu mají do zítřka akci na jablka ideální na šťávu - Idared, 2kg/20kč, což je vůbec nejlepší cena na jablka, co jsem kdy viděla, takže odtamtud tahám každý den kolik unesu :lol: Zítra tam jdu holt naposled no, akce končí :(
Jablečnou miluju, piju každý den, myslím, že má i zásluhu na mém každodenním chození na záchod, na vařeném jsem mívala zácpu. Walker píše, že pomáhá střevům, asi se kluk trefil :lol: :mrgreen:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Veri, ty žiješ ze vzduchu nebo co :D
V čem tu šťávu děláte? Já taky beru jablka, dvoukilové pytle, dnes z Alberta.........v Tesu mívají levnější, co druhý nebo třetí týden dvoukilový pytel dokonce za 12,90 :shock:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

s.arik píše:Veri, ty žiješ ze vzduchu nebo co :D
V čem tu šťávu děláte? Já taky beru jablka, dvoukilové pytle, dnes z Alberta.........v Tesu mívají levnější, co druhý nebo třetí týden dvoukilový pytel dokonce za 12,90 :shock:
To si děláš legraci! Jůů! Zítra směr Tesco, snad natrefím >:-) (do kterého Tesca v Ově chodíš?)
(mám odšťavňovač - lis, je v provozu denně)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Tesco-Hrabová.
Ale není to tak vždycky...česká jablíčka nejsou nikdy dražší než 13Kč za kilo, ale dvoukilový pytel za 13 je jen někdy....naposledy byl před Silvestrem, to jsem vzala tři...a od té doby tam nebyla. Tak ať se tam neženeš zbytečně :(
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

No, i kdyby, tak ty za 13 jsou taky dobrá cena :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Veri, právě jsem dojedla starou várku jablek Idared a otevřela dnešní pytel Glosterů z Alberta, 2kg/19,90 :( první tři jablka mají úplně plesnivý jadřinec...manžel se v ovocnářství trochu vyzná a řekl mi, že Glostery jsou na tohle náchylné...už je nebudu kupovat. Stejně mi Rubíny, Championy, Idaredy nebo no-name malá červená česká jablka chutnají více :)

Kupovala jsem je v Albertu v Hrabůvce, pro případ že ty taky...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Já piju denně mandarikovou nebo pomerančovou, někdy s přídavkem grepu :) Zítra bych taky mohla vyrazit na nákupy ns jablíčkovou :) Veri, jaký máš nakonec ten odšťavňovač ?

Jablíčka mám teď oblíbené rubín ... U nás v Globusu mají veliké slaďoučké :P Dneska k sváče ve škole jsem měla Glostera a jádřinec byl též s plísní :?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: k.winky

Příspěvek od listy »

a je plesnivý jadřinec takový problém? my je měli u domácích jablek (jedna z červených odrůd, neptejte se, která, jsem barbar, poznám tak leda goldeny).
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

No nevím, jádřinec samozřejmě vykrajuju, ale na chuti to vizuálně nepřidá a hlavně nevím, nakolik ta plíseň prolézá neviditelně celou dužninou :?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

vyhodit! to neni nic pro lidi. plisen a cokoliv okamzite protkne celej plod, fuj.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

no, ty v albertu za 20/2kg měli idaredy z česka, ne glostery...ale vždycky byla vš. jablka v pořádku, tak třebas špatně narazila
mám lis - compact juicer a nemůžu si ho vynachválit, má hodně dalších funkcí :lol:
teď už pádím do školy m:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

Teda, to je pálka :? tak na to nemám a nejbližší léta mít nebudu. Dát několik tisíc za mašinu, to počká až vyexpeduju děti do školky a začnu pracovat :) A ještě když si představím, že dnes mě zasytí denně jablka za dvacku, zatímco s lisem bych vypila šťávu z dvojnásobného množství, tak to už by fakt nešlo. I tak mě vitariánství přivádí na hranice mých finančních možností (a to bez výstřelků v podobě ananasů a jiných dražších plodů)...holt ten chleba a těstoviny a vařená zelenina vyjdou třikrát levněji :(
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

holt ten chleba a těstoviny a vařená zelenina vyjdou třikrát levněji
Ale víc jak třikrát se ti to vrítá na tvém zdraví a možná i dožitém věku :wink: :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Ale to pak budeš živit i děti, teď jsem pochopila, malou živíš jen ty - kojíš, ne? A to je zadarmo :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Jsem děsný čuně :oops: (:-) radši to ani nebudu zveřejňovat, ale až dojim zásoby ořechů, který jsem udělala (vůbec to nebude problém :)), tak mám ořechy zakázaný :roll: ... Už se moc těším na páteční půst, potřebuji ho jako sůl (metafora :), snad raději ovoce :))

vždycky tak do těch 15h se cítím krásně, jen ovoce a opravdu jen tak, jak tělo potřebuje ... Ráno ječmen, ve škole tři mandarinky, k obědu půlka pomelíta, doma dva banány.... To mi bylo hezky, ale pak jsem byla na ořechových nákupech a už to jelo :roll: (:-)

Jo ještě salátek a drobet sluněnky při výrobě uždibováno (mňamky, ale jak se mi povedla :) s dulse vločkami ) ... Zavařila jsem při tom robota, chudinku :( A teď si nemám v čem udělat chalvu, ale možná jedině dobře, v posledních dnech mi na ní vznikala závislost :)

Jo a vlastně ještě 2 řádky čoko s pomerančem a dva řádky s třešněmi :)

Musim se už krotit :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Příští týden budou KIWI HODY

Dnes jsem v Makru koupila 66 kiwijů >:-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

k.winky píše:Příští týden budou KIWI HODY

Dnes jsem v Makru koupila 66 kiwijů >:-)
Páni, to jsem zvědavá na tvé recepty a ohlasy. mě by se asi po desátém kousku přejedly :) Co se mi fakt nepřejí, jsou citrusy, banány a jablka. Všechno ostatní tak nějak střídám, a zrovna kiwi si koupím jen tak jednou za měsíc, je dost kyselé...budeš je šťavit?
Každopádně dobrou chuť :D
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

veri píše:Ale to pak budeš živit i děti, teď jsem pochopila, malou živíš jen ty - kojíš, ne? A to je zadarmo :wink:
Malá toho moc nesní. A nestojí skoro žádné peníze, vlastně naopak je do rodiny přináší :lol: protože mateřská je můj jediný příjem (nepočítám doučování v malém). Mohla bych doma dělat lecos, ale když ještě studuju, není už vůbec žádný čas. Takže zázraky typu GreenStar až budou děti ve školce a já s titulem na pracovišti :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

S ovocem moc receptů nevymýšlím ... Nejlepší je omýt - spapat nebo odšťavit ... Citrusy jedu taky pořád, hlavně šťávu ... vždycky mám období, že mě něco "chytne" a to je pak 90% mojí potravy :) Teď jsem chytla slinu na to kiwi, tak uvidíme ... Za 2,90ks - nekup to :D

Ráno běháníčko, tak jdu chrnět, DOBROU VŠEM :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

k.winky píše:S ovocem moc receptů nevymýšlím ... Nejlepší je omýt - spapat nebo odšťavit ... Citrusy jedu taky pořád, hlavně šťávu ... vždycky mám období, že mě něco "chytne" a to je pak 90% mojí potravy :) Teď jsem chytla slinu na to kiwi, tak uvidíme ... Za 2,90ks - nekup to :D

Ráno běháníčko, tak jdu chrnět, DOBROU VŠEM :)
kiwi bych taky jedla porad. ale prezraly. jenze nikdy to nevydrzim a snim je jeste kysely.
taky jsem se dneska prejedla, pomerance, mango, kiwi, kale, lici a na zaver celej balik hroznovyho vina, ktery jsem snedla neomyty. bylo mi spatne asi hodinu, uz to slehlo, to je na tom ovoci to kouzelny. ale uz to neudelam, hrozno mi chutnalo, ale prislo mi ze pomer slupka(kterou neumim plyvat)/duznina je asi pul na pul a tak to neni ono. navic chut techhle hybridu je nevyrazna.
taky zacnu zase behat, od ctvrtka.
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

ja bych rad propagandisticky podotknul, ze maraton je az za pet mesicu a to prej dokazou natrenovat i naprosty zacatecnici, natoz pak matadori jako vy dve...
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: k.winky

Příspěvek od awa »

k.winky píše:Příští týden budou KIWI HODY

Dnes jsem v Makru koupila 66 kiwijů >:-)
Ty jo....já snim za rok tak deset kusů max...Přeji pošušňáníčko. :D
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

dvdmchl píše:ja bych rad propagandisticky podotknul, ze maraton je az za pet mesicu a to prej dokazou natrenovat i naprosty zacatecnici, natoz pak matadori jako vy dve...
Dneska ráno jsem si přidala o další kilák víc než obvykle ... Ten maraton je pro mě samozřejmě lákadlo, ale strach je větší :roll:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

awa píše:
k.winky píše:Příští týden budou KIWI HODY

Dnes jsem v Makru koupila 66 kiwijů >:-)
Ty jo....já snim za rok tak deset kusů max...Přeji pošušňáníčko. :D
Děkuji :D My s tím doma určitě problém mít nebudeme :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

další kilák? kolik tak obvykle běháš? já se tu ani neodvažuju napsat, že běhám. dávám tak 600m tipuju :oops: (:-)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

No zatím nic moc, ráno před školou ani moc času není ... Dnes jsem si dala 6,5km, ale tak jako ranní rozcvička to stačí :) V létě to bylo ale jiný kavčo, to jsem vyrazila kolem 6 ráno do přírody, lesy, pole, louky :) a vrátila se kolem 8 plná tolika životní energie a euforie, že jsem ani nevěděla co si s tím počít :D Neznám nic krásnějšho !!
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

Ten maraton je pro mě samozřejmě lákadlo, ale strach je větší :roll:
No a podle vlastni zkusenosti te mohu uklidnit, ze te strach neprejde dokud ten maraton nezabehnes. :) Aneb strach ze tmy se nejlepe prekona pohybem ve tme.
Kdyz si ted kazdej tejden pridas cca 10% na nabehanem objemu, jak radej na www.behej.com, tak by jsi to do kvetna natrenovala jako nic.
A pak ten pocit, kdyz probehnes cilem a zjistis ze jsi prave dokazala neco, co jeste pred par mesici bylo neco nemozneho. Bylo to v risi snu a ty jsi to privedla do realu. :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: k.winky

Příspěvek od Fiona »

Kwinky, tak to ale nebehas ani min ani hur, nez kdyz jsme se s Dvd pod vlivem prilis mnoho vina prihlasili na maraton :) A ten mel byt tehdy za 2 mesice, ne za 4. Dovolim si diagnozu - tvym problemem je strizlivost :P
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Odpovědět