k.winky

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak mírně jsem začala běhat někdy před rokem, následně jsem začala měnit stravování, postupně odlehčovat a vyřazovat ... Až jsem se dostala k září minulého roku, kdy jsem přešla na 100% vita a s tím jsem začala opravdu aktivně běhat ... Tak asi tak, Sweetie :) Když už jsem fakt nemohla, tak už jsem vymýšlela, jak si myšlenkami pomoct ... Taky mě v tu chvíli napadlo, že je to taky trochu jako půstu, taky mám pocit, že umírám hlady, ale nakonec to přemůžu a je mi pak skvěle ... I to mi pomohlo :) Stojí to za to, všem doporučuju !!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/20947129158-beh/

Atmoška nepopsatelně úžasná !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

- 10:00 - 0,5l pomerančovky s MJ
- 17:00 - 3 banánci
- 18:00 - 600g grandiózně sladkého růžového hrozna
- 19:00 - kilo zlatého kiwi
- 21:00 - 4 jahody rozmixované v pomerančové šťávě

Všechno ovoce, co jsem dnes měla mi moc chutnalo, bylo ho dost :-)
Už se těším, až si ho dám zítra zase :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Fuujin »

Jak jíš vlastně samý ovoce, co zuby ? mě třeba někdy i bolej, myju si je po každým jídle teď..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Fuujin píše:Jak jíš vlastně samý ovoce, co zuby ? mě třeba někdy i bolej, myju si je po každým jídle teď..
Mě bolí jen z nezralého, kterému se snažím vyhýbat ...Třeba přemíra pomerančů, nezralý ananas, nezralé kiwi, ale po sladkém zralém nikdy..
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: k.winky

Příspěvek od RadkaS »

Fuujin píše:Jak jíš vlastně samý ovoce, co zuby ? mě třeba někdy i bolej, myju si je po každým jídle teď..
Taky jsem zpocatku pri prechazeni na vitastravu mela problemy s citlivosti zubu a tak... . Ale casem to preslo. Chce to vytrvat
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

a bolí tě fuujine i při zeleném? nebo jen při ovoci?
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Fuujin »

Je to tim že ovoce neni tak alkalický, snažim se jíst co nejvíc greens, to doporučujou skoro všichni raw foodisti co se s tim vypořádali.. S příchodem tepla asi budu pravidelně jíst nějaké jedlé lesní rostliny nebo tak, je to zadarmo, výživný, prakticky bio a zelený taky ;D
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dnes ráno jsem se vzbudila a přemýšlela, jestli se mi to jen zdálo a nebo byl včerejšek opravdu skutečností ... Trochu jsem se pohnula a zjistila, že mě strašně bolí nohy, nebyl to sen - jupíííí :D

Dopoledne jsme všichni vylezli z postelí a přišla i sestra ... Tak jsem nám všem udělala pozdní snídani - smootie z pomerančové šťávy a jahod, všichni čtyři jsme čachtali blahem :-) Já si přidala ještě MJ
Pak jsme jeli s tátou na bazén plavat ... Kvůli lepší regeneraci ... Zaplavala jsem si hezky, i do páry jsem šla, byl to příjemný relax, cítila jasem se pak opravdu dobře, jen ten chlor mi docela dost vadil :? Mám z něj teď úplně vysušenou kůži...
Pak jsem byla v Globusu, duriánky bohužel neměli, ale měli krásné ananasy, dostala jsem na ně velikou chuť, jenže za 69,- ? :? No co, jednou mě to nevytrhne ... A hele, slečna brigádnice to na pokladně spletla a namarkovala mi ho za 32,90,- :) Koupila jsem si ještě jeden Platain, sice takový do zelena, ale nechám ho dojít a uvidím ... Taky jsem byla v Albertu, přišla jsem tam hned na otvíračku ve tři a pán akorát sklízel ovoce a zeleninu z předešlého dne ... Měl tam plný vozík, krásných velikých zralých banánů, jak voněly ! Tak jsem se ptala, jestli si můžu nějaké vzít a on že ne, že to jsou špatné an vyhození, že přinese nové (ty hnusné zelené), tak jsem protestovala, že mě na nich nic špatného nepřijde, naopak a že nezralé nechci ... Tak mi s bolavým srdcem dal jeden trs :) Byli úžasné, takhle dobré banány jsem už dlouho neměla ... Přemýšlela jsem, že si to tam půjde domluvit, aby mi ty jejich "špatné" banány třeba vždycky dali...
Pak jsem jela k babi a cvičit ... Doma jsem chtěla překvapit maminu, tak jsem připravila večeři, měla radost, když přišla, opravdu se mi to povedlo ... Škoda že jsem měla zrovna vybitý foťák a nemohla jsem vám to vyfotit ... Ale tady je když tak recept: http://www.youtube.com/watch?v=tPaUyT-yctY (s prominutím, paní moc na vitariánku nevypadá :lol: ) ... Jen avokádovou kašičku jsem ochutila bylinkovou solí, pár kapkami citronu a nakrájela do ní čerství kopr... papriku jsem koupila bio v Tescu, ale stejně mi moc nejela, nějak mi paprika přestala chutnat..
Souhrnně moc pěkný den :-) A zítra hurá do školy :?

- 12:00 - smootie (pomerančovka, 4 jahody, MJ)
- 15:30 - 4 velcí sladcí banáni
- 17:00 - 700g hrozna
- 20:30 - 4 okurkové rolky, půlka avokáda
- 21:00 - 100g hrozna

Ovoce mi dělá čím dál tím líp jak po těle tak na duši ... A zjistila jsem, že mě zasytí už na dost dýl, dřív jsem už po půl hodině měla hlad a těď se po sladkém ovoci cítím 2-4 hodiny zcela krásně napapaně ... Už ani nevím co je to hlad, žádné výkyvy cukru v krvi ... Prostě ovoce je nad zlato :D
Jo zamilovala jsem se do avokáda ! jako vlastně skoro do všeho ovoce :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

:-)
Přílohy
Praha Půlmaratón_01.jpg
Dva šťastlivci :-)
(194.62 KiB) Staženo 51 x
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

winky moc vam to s tatkou slusi! kolem tebe se ted ale bude motat kluku, to aby si tatka poridil vzduchovku
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Děkujem :-) Tak horké to snad nebude :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: k.winky

Příspěvek od Sluníčko »

tééééédy to byl super popis :!: :!: , napsáno do detailu, co se prožívá :-) to jsou někdy stavy dole vi´d :-) a ty negace, psychika se odčišťuje....je to někdy síla, ale potom ta úleva, nádherný doběh, člověk takový pročištěný, užívá si to ještě následně několik dní :-)
V cíli jsou to opravdu minuty naprosté auforie a slávy :D a to počkej až poběžíš ten maraton a poběžíš do cíle Pařížskou ulicí :D celá ta ulice až do cíle je užívání si zaslouženého vítězství :D

gratuluji gratuluji gratuluji :D :D :D :D
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Děkuji sluníčko, byl to můj první závod a náležitě jsem si ho užila, už se nemůžu dočkat dalších :D Máš pravdu, zbytky endorfínů cítím ještě teď :D Je mi líto těch co se o tuhle nádheru ochuzují... Nejde o výsledky, ale o to zůčastnit se něčeho tak krásného, atmosféra, vnitřní boj a ty pocity ze zdolání překážek - krása, krása, krása !!
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

Holky vy jste super. :) By mně zajímalo, jestli po přečtení vašich příspěvků se může najít ještě jeden jediný člověk, kterej by nezačal o běhání alespoň přemýšlet.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: k.winky

Příspěvek od Fiona »

Gratuluju Kwinky :)
Neni nic hezciho, nez kdyz z nekoho srsi radost z pohybu a vubec z cehokoliv co dela. Urcite tobe i vsem co pobezi PIM budu aspon z dalky fandit!
m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Fiona píše:Gratuluju Kwinky :)
Neni nic hezciho, nez kdyz z nekoho srsi radost z pohybu a vubec z cehokoliv co dela. Urcite tobe i vsem co pobezi PIM budu aspon z dalky fandit!
m:-)
Děkuji Fí, ale mrzí mě, že ty se nezúčastníš :-( Myslíš, že si to ještě opravdu nerozmyslíš ?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: k.winky

Příspěvek od Fiona »

Vylouceno neni nic ;)
Pouze by se muselo skombinovat par dost nepravdepodobnych zazraku, aby to slo, rekneme. Zjistila jsem ze svoje startovne stejne na nikoho prepsat nemuzu, takze to zalezi vicemene jen na tom, jak se to vyvine s praci. Pokud ji jeste v te dobe nebudu mit, nebude problem prijet treba stopem 8) Kdyz to neubehnu, tak to ujdu, to uz me nezabije. Ted v nedeli jsem taky ubehla a dobehla 10K zavod, navzdory tezke kocovine a celkove chabe kondici, a horsi nez tohle uz to nebude.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: k.winky

Příspěvek od awa »

Fiona píše:Vylouceno neni nic ;)
Pouze by se muselo skombinovat par dost nepravdepodobnych zazraku, aby to slo, rekneme. Zjistila jsem ze svoje startovne stejne na nikoho prepsat nemuzu, takze to zalezi vicemene jen na tom, jak se to vyvine s praci. Pokud ji jeste v te dobe nebudu mit, nebude problem prijet treba stopem 8) Kdyz to neubehnu, tak to ujdu, to uz me nezabije. Ted v nedeli jsem taky ubehla a dobehla 10K zavod, navzdory tezke kocovine a celkove chabe kondici, a horsi nez tohle uz to nebude.
Kdepak! Ty přijedeš! Už jsem si to zadala jako přání a ty moje se mi plní. :lol: Někdy to trvá, ale splní se. U lidí mi to funguje celkem spolehlivě. :D Vypadá to, že procházíš fází zakuklení a co nevidět vyletí krásný motýl...
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

taky si to myslim. a blahopreju k nedelnimu zavodu! me uz by po 10 km asi vezli na marach.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Já říkala něco o tom, že se na maraton necítím ? :shock: To není možné ! Já tam prostě budu i kdybych do té Prahy měla běžet pěšky !! Říkala jsem si, že si nedokážu představit, že to co jsem uběhla v pátek bych měla zopakovat hned ještě jednou ... Ale došlo mi, že o to vůbec nejde ... Klidně prvních 25km poběžím, pak když nebudu moc tak půjdu a konec zase doběhnu ... Chci se prostě za každou cenu zúčastnit a za 7h to zvládnu i kdybych si po cestě chtěla ještě někde schrupnout pod stromem ve stínu :)
Hlavně v tom nechci nechat tátu samotného ... Shodli jsme se na tom, že jsme moc rádi, že ten půl maraton jsme běželi spolu a že kdyby jsme běželi každý sám byli by jsme o dost slabší ... Společně jsme prostě tým :wink: A máme i podobné tempo ... On mě hlavně přivedl zpátky na tu myšlenku běžet maraton tím, že mě poprosil, jestli bych se stejně nepřihlásila a neběžela s ním aspoň půlku ... Souhlasila jsem, ale bylo mi hned jasné, že po půlce už to nevzdám ... V sobotu jsem pochopila jednu věc ... Nejde vůbec o to, za jak dlouho, jakým způsobem, ale prostě tam být, zůčastnit se té nádhery, krásně a euforicky to protrpět, vidět ty lidi, jak vám fandí a nakonec proběhnout cílem s nohami na odpis, prosáklý potem a nechat si dát na krk tu krásnou medaili !!

Takže souhrnně, jdu do toho po hlavě ! (I kdybych se tam měla doplazit za 7 hodin :lol: )
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dneska povalování doma, krmení, krmení a krmení :D No jo, klasický nic nedělací den ... U mě je to s tím jídlem a pohybem opravdu v opačné úměře než u většiny lidí :P Ale pravda, že večer jsem byla v posilovně...

Mamka mi dnes volala, že mi koupila raw čoko, tak jsem jí řekla, že je hodná, ale ať si jí spapá ona, nemám na ní ani pomyšlení ... Nevím čím to...
Já jí zase k večeři připravila veliký krásný salát z hlávkáče, špenátu, paprik, okurek, řepy s olivkami, klíčky a raw zálivkou ... Ještě nedávno bych si ho dala s ní, ale teď mi to přijde jako strašná nálož, to by mě teď asi skolilo, ani jsem na to neměla chuť...

Já si dnes pomlsávala jinak :P :

- MJ s citronem
- 0,75l smootie (pomerančovka, hruška)
- přes kilo vína (už není :( )
- 2 jablíčka
- granátové jablko (krvavě rudé, ty krystalky mě očarovaly :D )
- 2 banáni, 13 sladkých datlí (sladká orgie :P )
- MJ
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: k.winky

Příspěvek od Curcuma »

Gratuluji k.winky! :D Jak to tak čtu, snad začnu trénovat taky a příští rok, že by??? :wink:
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: k.winky

Příspěvek od s.arik »

K.winky, jsi dobrá, moc gratuluji a přeji ti, aby tě pohyb dlouho bavil a přinášel ti radost! :D

dvdmchl píše:Holky vy jste super. :) By mně zajímalo, jestli po přečtení vašich příspěvků se může najít ještě jeden jediný člověk, kterej by nezačal o běhání alespoň přemýšlet.
Já když si vzpomenu, jak je mi po 300 metrech, tak teda za sebe a zatím, ne! Raději procházky svižným tempem přírodou...nebo jóga. Já vím, slabota :P
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Jsem nafouklá jak vzducholoď :? :lol: Právě jsem spořádala tuny ovoce ... No jo, učim se :D Ale to ovoce si za to může samo, nemá být tak dobré !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dneska jsem měla kritický den ... Ani nevím čím to bylo, když bylo tak krásně, ale už od rána jsem byla jak praštěná ... Bez energie, slabá, podrážděná ... Celé odpoledne jsem měla v plánu se učit a nakonec jsem té únavě podlehla a usnula u toho ... Snad bude zítra líp ... Zítra mám v plánu jít běhat, na koně a večer sraz s trenérem ... Zítra jsem také zkoušená z motýlů a brouků, tak mi držte palce :wink: Už jdu asi spát, ať jsem tedy zítra čilejší ...

Dnes:

- MJ s citronem
- 0,75l pomerančovky s celerem
- 3 jablek
- 250g cherry rajčat, půl okurky s koprovou omáčkou
- 1 avokádo
- 5 banánů, 3 datle
- zmrzka ( mražený banán, 5 jahod, šťáva z jednoh jablka)
- 0,2 mražené smootie (mražený banán, šťáva ze 3 pomerančů)

:oops: No coment :lol:

Miluju banány !!
Přílohy
Banana_by_blodwen.jpg
Banana_by_blodwen.jpg (16.45 KiB) Zobrazeno 16192 x
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Obrázek
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Panda »

k.winky to je hezká databanka smajlíků co jsi našla, tu jsem neznal.
Obrázek
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Viď ? :-) Je tu i spoustu malých smajlíku ovoce a zeleniny, kteří by se sem hodily :-)

Obrázek
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Panda »

Škoda, že je tak časově náročné ty smajlíky od nich převzít a předělat do vlastní databanky - zkoušel jsem udělat pro fórum databanku smajlíků (http://emoticons.wz.cz/index.html), výhoda je snadné přenesení (stačí kliknout na obrázek a pak vložit do sekvence s Img, možná ještě doplním i automatické vkládání toho Img), ale nevýhoda strašně pomalý přístup na server WebZdarma. A také je to neúnosně pracné to připravit, takže asi bude lepší využítvat jejich server.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: k.winky

Příspěvek od Sluníčko »

k.winky píše:Já říkala něco o tom, že se na maraton necítím ? )
:D
ale určitě trénuj :!: , není to krátký čas do maratonu, dá se toho hodně natrénovat, pokud se Ti to nepovede, tak určitě nestartuj, ono těch druhých 21 km je o něčem jiném :wink: aby Ti to neudělalo zbytečně ošklivý zážitek, pokud však budeš trénovat a i odpočívat :) tak to bude OK a moc moc se na Tebe těším :D
rozhodni se jak to vnitřně cítíš, určitě ne euforicky :wink: :P
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Neboj Sluníčko, tohle určitě nezanedbávám :-) dneska jsem si byla dát svých 14km a večer jsem měla sraz s trenérem, který tam taky pojede ... Všechno jsme to probrali, rozebrali, naplánovali a hurá do toho :D Taky se na tebe moc moc těším a na všechny ostatní, bude to zvláštní setkat se s lidmi, s kterými jsem si do teď jen psala :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: k.winky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Nejlíp by bylo všecko to dobré ovoce ve formě smajlíků naházet tady do fóra (:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak dneska byl dlouhý den, ani jsem se nezastavila ... Škola (z motýlků mám za 2, nějak mi vypadlo systém) pak jsem jela k tátovi do práce a že půjdem teda běhat ... Trošku jsem se tam zasekla a ujedla ze skrýše něco oříšků ... Řekla jsem si, že to ještě zkusím, ale výsledek nebyl jiný ... Chutnalo mi to (ne víc než hrozno, durian, avokádo, banány,...), ale dost suché, pak velká žízeň ... V žaludku nepříjemno, špatné trávení, teď nadýmání, pocit ucpanosti ... Prostě se neponaučím ... Ale vlastně jo, řekla jsem si že už ne a všechny zásoby jsem rozdala do rodiny - máma ségra, tátova sekretářka - spokojenost na všech stranách :D Neříkám, že už oříšek nikdy nevezmu do pusy, ale určitě ne v nejbližší době, teď mi vyhovují plody...
Dali jsme si krásných 14km, počasí příznivé, teplíčko, žádný vítr ... Celou cestu jsem krafala :D A musím se pochlubit, ty moji rodiče mi dělají čím dál větší radost ... Z táty vylezlo, že v létě asi taky trochu zaexperimentuje a zkusí zvýšit podíl syrové stravy (sám od sebe s tím začal!) ... A že mu hrozně chutnají ty moje smootie, jestli když bude kupovat ovoce, tak mu ho budu dělat do práce taky, jako si dělám do školy a mámě do práce :D Byla jsem na vrcholu blaha ! Žádný aprýl to nebyl ... A aby toho nebylo málo, pak mi ještě oznámil, že mi zítra přijde notebooku, který se mi líbil (http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire ... s050b-089/) :shock: No to už jsem myslela, že mě raní mrtvice (ještě že jsem vitouš :-)) ... No a kdybych měla ten sportester, který jsem nechala doma, tak chudákovi asi ruplo pérko...
Pak jsem ještě byla chvíli u táty a pak jsem jela na koně ... Měla jsem skvělou náladu, endorfíny z běhání a prostě jsem se cítila dobře :-) Koníci to ze mě cítili a hned mě běželi přivítat a i hřebec Navaro, který se moc nekamarádí, kope a je takový bručoun ke mě přišel, nechal se hladit a dával mi pusinky :-) Ale byli všichni jako prasátka, takže čistit je bylo fakt něco ... No a pak hurá zpátky do Plzně, v hospodě kousek od nás jsem měla sraz s trenérem ... Plánovali jsme strategii na maraton a probírali nový plán ... Teď se ho hodlám ale opravdu držet ... Víkendy a út, čt ... Jen do toho farlegu se mi moc nechce, ale musím to tělo holt nějak rozpálit ... Navíc mi přibyla OV3, tak jsem zvědavá, jak se to tělu bude líbit ... Dneska jsem si zaběhala krásně, snad to zítra stihnu taky ... Ale školu mám do dlouho, tak uvidíme ... No už musím jít chrnět, jinak zítra (dneska) nevstanu...

DOBROU NOC VŠEM m:-)

Dnes:
  • - 0,8l pomerančovo-grepovky
    - banán
    - půl kila zlatého kiwi
    - hrst raw kešu a hrst pistácií
    - šťáva ze 4 grepů
    - 5 jablek
    - 0,5l pomerančovo-grepovky s MJ
Přílohy
Obraz029.jpg
Navaro se chce líbat (já ne) :-)
(142.63 KiB) Staženo 39 x
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: k.winky

Příspěvek od Sluníčko »

už jsou fotky :-) máš nějaké ? Dám svoje k sobě :)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Je Sluní, díky na info, sluší ti to tam :-) Já když koukla na ty svoje, tak jsem dostala záchvat :lol: (F626) ... Kupuješ si je ? Já na to kašlu 35 euro je hrozně moc !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: k.winky

Příspěvek od Sluníčko »

jéé to jsou pěkné fotky, jde vidět, jak jsi do toho zapálená

to je sranda vi´d, já se také nad těma svýma fotka vždy dobře pobavím :lol:

nene nekupuji, jen si náchávám ten odkaz a píši si číslo, abych se časem na to mohla zase podívat :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: k.winky

Příspěvek od Sluníčko »

mně přijde, že si ani nejsem na některých fotkách podobná :lol:
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

No zapálená tam opravdu jsem, docela to vypadá, že tam s tím pánem závodíme, kdo bude dřív v cíli :lol: Ale ani nevím, že tam někdo kolem mě byl, to jsem už nevnímala :-) Ale aspoň se člověk zasměje..
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

A kde jsou ty fotky ?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

:) Pěkný. A jaký BIB má sluníčko?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

F 381 !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

Jéé Sluníčko je robotka, jí koukaj drátky z uší. :)

Sluší vám to holky oběma.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

:D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: k.winky

Příspěvek od Sluníčko »

dvdmchl píše:Jéé Sluníčko je robotka, jí koukaj drátky z uší. :)

Sluší vám to holky oběma.
:D
no nikdy jsem nechápala, jak někdo může běhat s MP3, ale poslední dva tři roky maraton a teď i půlmaraton takto běhám. Pomáhá mi to překonat určité úseky. Pouštím si meditační hudbu, začínám klidnou a když dochází síly, tak dám dynamickou a ke konci zase klidnou. Na jiný druh hudby bych běhat nedokázala, když člověk běží takto dlouho, tak přesně cítí, co ho vysiluje a co ho nabíjí, dává si na to pozor, dát takovou rockovou hudbu, tak bych si moc nepomohla.... :lol: Když trénuji, tak to běhám bez drátků :) užívám si přírody a jejich zvuků, u závodů jsem změnila taktiku :) a je to dobré. Lépe i utíká čas. Já už totiž tu trasu znám jak své boty, už vím, kde bude vyboulený chodník (kus od Holešovické tržnice, když se to začně stáčet doleva :) ) a podobně :D , trasa už mě nepřekvapuje, tak to i s hudbou lépe utíká :D

Děkujeme :)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: k.winky

Příspěvek od kveta »

k.winky, moc ti fandim, mas stesti ze jsi mlada a bavi te zivot, ze mas tatinka ktery s tebou (nejenom) beha, je dobre ze i jemu zacali chutnat ty tvoje ovocny smoothies, na kterych si s mamkou uz nejaky ten casek pochutnavate. krasne se to vsechno cte. moc ti to slusi, tatka je sympatak, mam pocit jako bych vas oba znala, zajimavy...me se moc libis na obrazku s konikem. preju hodne slunicka a tesim se na dasli zpravy.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

ahoj Květuško, v první řadě ti chci poděkovat, za těch tvých pár milých řádek, protože mi jako vždy vykouzlily úsměv na tváři ! A že jsme ti povědomý ? Jsem si jistá, že se už dávno známe, jen třeba v tomhle životě jsme se ještě nesetkali, ale doufám, že to někdy napravíme :-) Měj se krásně !!

Hurááá, jupííí, mě se splnil sen, sluníčkový sen :D Já si tak přála léto a ono je tady !! Lééto !! Včera byla překrásný den, přála jsem si, aby nikdy neskončil...
Měla jsem sice odpoledku, ale přemluvili jsme profesora a místo tělocviku jsme šli na procházku do lesa ... Jak tam bylo krásně ... Byla jsem jen v sukni a košili, sluníčko pálilo a přesto, že jsem ten den spala jen hodinu a půl (spal u mě kamarád, celou noc jsme povídali :-)), tak jsem měla tolik energie, že jsem musela pořád poskakovat a smát se :) NLB ... A to jsem vlastně ještě měla půst ... Taky jsme se spolužačkou zachránili žabky, které skočily do mraveniště a mravenci je chtěli sežrat :-( Vytáhli jsme je, obrali z nich mravence a dali je k potoku :-)
Pak jsem jela domů, bylo asi pět, po cestě už jsem tedy usnula a cítila se slabě, měla jsem obrovskou žízeň ... Doma jsem si tedy udělala pomerančovou šťávu z vychlazených pomerančů ... Byla jako balzám pro tělo i duši ... Hned po mě přišla i mamka, taky jsem jí šťávu udělala, do lahvičky ještě tátovi, tam jsem mixla navíc jahody (jeho oblíbené) ... No a jela jsem k němu do práce ... Mamina jela do parku bruslit, že pak přijdu za ní ... S tátou jsme šli běhat k řece, pak jsme si pochutnávali, on na smootie a já na sladkém ananasu a hlávkovém salátu, který jsem si koupila v bile (9,90,-), ale byl opravdu obrovský, čerstvý a křupavý ... Pak jsem jela za mámou ... Jé, jak mi ty brusle chyběly ... Byla to krása, měla jsem tolik energie, že jsem se nechtěla zastavit, ten vzduch a to slunce :D
Pak jsme tedy jeli domů ... Šli jsme se ještě projít se psem a já šla brzy spát, aby už bylo zase ráno a já mohla jít ven :-) A hlavně mi nešel internet :lol:

Včera: do 17h hladovění (hlad nebyl vůbec)

- 0,7l pomerančovky
- sladký ananas
- veliká hlávka salátu
- 3 bio pomeranče
- 60g kešu (poslední zbytky, které by mě mohly dráždit)

Cítím se krásně, šťastně a už musím končit, ptáčkové a slunce mě volá ... Musím jít vzbudit mamku, ještě spí :lol: Dnes máme v plánu jet se podívat do Všerub (na naše budoucí bydliště), brusle, posilovna, sauna ... Táta byl ráno v Lidlu a koupil kila úžasného vína a jahod ... K obědu mám připravené mango a hrušky ... Juchůůůů...

Život je tak krásný (:-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak už konečně píšu ...

Včera byl úžasný duriánkový slunný den :D
Vzbudila jsem maminku, udělali jsme si šťávičku a šla jsem se psem ... Cestou jsem natrhala mladé pampeliškové listy a mladé kopřivy ... Pak jsme se vypravili a jeli jsme do Všerub, podívat se na naše nové bydliště ... Jak jsem vystoupila z auta, rozběhla jsem se do pole vstříc sluníčku a té nádheře ... Lehla jsem si do trávy a kochala se výhledem na okolí, je tam opravdu krásně, laskavá energie...
Mamka došla za mnou a spolu jsme tam tak leželi, nahřívali se sluníčkem, povídali si a plánovali, jak si tam vybudujem krásný domov...
Po cestě zpátky u silnice nějací chlapíci prodávali víno, hrušky a jablíčka ... Jablka krásná rudá obrovská ... Tak jsme jich pár koupili...
Po cestě mě napadlo, že bychom se mohli zastavit v Globusu, okolo kterého jsme jeli, prostě mě to bezprostředně napadlo, jestli by tam nemohli mít durian ... Byl tam ! Smál se tam na mě, tříkilový pichlavý chlapík ... Začala jsem vyvádět a dělat ostudu na celý Globus :D Byl krásný, poprvé na živo jsem viděla durian ! Bez rozmýšlení jsem ho čapla a hrdě si ho nesla k pokladně, ale jak píchal :-) Celou cestu v autě, jsem ho držela v náručí a povídala si s ním ... Máma se mi smála a nechápala, že jsem prostě zamilovaná ...
Doma jsem chvíli přemýšlela, jak do něj, ale nakonec jsem se do něj s máminou pomocí dostala ... Byl nádherně zralý a žlutý, až oči přecházely ... Vzala jsem kousek té žluté vaty mezi prsty, až se rozplývala, dala ho do úst a nekecám, skoro jsem omdlela !!! Bože, tohle se ničemu nevyrovná, jakto že jsem něco tak dokonalého neobjevila už dřív ????
Vzali jsme ho s mamkou ke stolu a nechali se unášet durianovým opojením ... Vůbec nesmrděl, nádherně voněl ... Byli jsme obě v sedmém nebi, mamka říkala, že je na mě úžasný pohled, jak si ho vychutnávám a jak jsem šťastná a obě jsme se smáli :-) Kéž by těch komůrek měl víc :-( I té slupky mi bylo líto, jak byla krásná ... Klidně bych ho ale zvládla sama :D
Pak opojeny durianovým kouzlem, nabity sluníčkem jsme jeli do parku bruslit, bylo tu spoustu lidí a my jezdili, jezdili a povídali si...
Pak na chvilku posilovna a jeli jsme ještě do hypernovi koupit rajčátka a avokáda ... Doma jsme si udělali výborný salát (já ho udělala :-)) mamka v něm měla ještě navíc olivy, papriku a klíčky...
Pak na osmou jsme jeli do sauny, kterou jsme měli už objednanou ... Byl to krásný relax, krev jsem měla tak rozprouděnou, až se mi točila hlava :-)
Pak za mnou přijel kamarád na kole, povídali jsme si a nakonec jsem řekla, aby tu tedy zůstal, tak jsme si ustlali, chvíli ještě povídali a on mezi řečí usnul ... Tak jsem mu dala pusu na čelo a šla taky spát ... A už ví, že jsem vitoušek a docela to vzal, už si z toho dělá i srandu ... Když mi třeba říká, že má hlad a já mu přinesu oříšky nebo banán :lol: Ze prý kdyby se mnou měl žít a jíst ovoce zeleninu a oříšky, tak by vážil dvacet kilo i s postelí a máma by ho nepoznala ... Tak jsem opáčila, jak by byl ale zdraví :-) ... Mamina šla ráno na blešák, příští týden už půjdu taky :-)

Teď jdem opět bruslit, už se moc těším :-)

Ať žije božský durian, chci si ho teď dopřávat aspoň jednou týdně, jinak bych na něj pořád myslela a smutnila si ... Kéž bych tak mohla žít v Thajsku ... Ale snad na podzim :-)

Mějte se tu všichni krásně m:-)
Přílohy
P1040178.JPG
P1040178.JPG (215.99 KiB) Zobrazeno 15762 x
P1040175.JPG
(186.06 KiB) Staženo 8 x
P1040172.JPG
P1040172.JPG (188.59 KiB) Zobrazeno 15761 x
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Fotky
Přílohy
P1040184.JPG
(186.78 KiB) Staženo 9 x
P1040180.JPG
P1040180.JPG (218.4 KiB) Zobrazeno 15762 x
P1040179.JPG
P1040179.JPG (197.23 KiB) Zobrazeno 15763 x
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dnes byl opět překrásný den ... I když už sluníčko tolik nesvítilo, tak sem tam vykukovalo a pořád krásně hřálo ... Kamarád u mě zůstal do tří hodin, protože to teprve přijela mamina z burzy a já neměla klíče ... Máme rozbité dveře, takže se bez klíčů otevřít nedají ... Tak chudák ani neměl jinou možnost :lol: Mamina mu ale přivezla taky oběd z Globusu - hranolky a kuře na houbách, a nějaký čokoládový zákusek ... Já jsem se ošklíbala a vzala jsem si nakrájené sladké mango a hrušku :-)
Pak jsem se s ním šla rozloučit a jel domů ... My jsme s maminou jeli opět bruslit, milujeme to :-) Když už jsme byli vypovídané a vybruslené, jeli jsme na solárko, akorát začínalo poprchávat ... Docela jsem se přismahla :) Po cestě domů jsme se zastavili v Albertu a koupili ingredience na salát (super měkká máslová avokáda, bio rajčata, špenát) a banány na zítřejší oběd ... Ještě jsme si povídali, šli se projít s pejskem a pak jsem udělala výtečný salát a moc jsme si pochutnali !
Jen mě od rána pobolívá hlava :? To jsem do teď vůbec neznala, tak ani nevím, čemu to přisuzovat ... Že by včerejší sauna ? Nic jiného mě nenapadá...
Dnes ráno když jsem se jako vždy byla vyčůrat do skleničky, abych si to naplácala na tlamu, tak mě překvapilo, že mi moč poprvé voněla, ovocně...
Zítra jedem na koníky, už se na ně nemůžu dočkat !!!

Včera:
  • - 0,3l pomerančovo-celerovky
    - 2 hrušky
    - půlka tříkolového duriánka
    - přes půl kila super sladkého hrozna
    - půlka hlávkáče s cherry rajčátky a avokádovou kašičkou
    - 3 velká sladká jablka
Dnes:
- kilo vína (možná víc :oops: :) )
- banán
- ovocný salátek z manga a hrušky
- 0,2l okurkové šťávy, hráškový lusk
- hlávkáč, špenát, cherry rajčátka, avokádová kašička

Jdu spinkat a nechat si zdát o durianu a krásném životě který mě čeká....

DOBROU NOC VŠEM m:-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Odpovědět