k.winky

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Jojo, zima už je pryč a teď bude jen líp, děkuji za milá slova Pavluško :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak jsem zase u táty v kanclu ... Ráno jsem vstala a udělala si klystýr s urinou, šlo toho hodně ošklivého ven a cítila jsem pak velkou úlevu, když se přinutím zítra vstát, tak bych ho dala znova ... I třeba na dvakrát ... Dávala bych ho častěji, ale mám problém s tím, že ráno je vždycky někdo doma a to na to nemám soukromí ... Možná bych chtěla začít s klystýrovou kůrou, asi znovu pročtu Walkera...
No a pak jsem jela do Plazy do Adidasu a koupila si běžecké kalhoty, mikinu, šálu a dokonce i boty :D Ale nechala jsem tam majland, i když to bylo všechno z podzimní kolekce, takže ve slevě...
No a hned jsem to šla ozkoušet, byla jsem poprvé běhat s tátou jeho trasu (14km) ... Foukal docela silný vítr a už v půlce jsem měla dost, ale to jsem samozřejmě nemohlla přiznat, to by byla prohra :) On tohle běhá téměř každý den ... No a za pár dní mě čeká půlmaraton, prý bude v přímém přenosu na ČT4, a očekává se účast 7tisíc lidí ... Tak jsem ráda, že mám aspoň tu novou výbavu ... U kalhot i u mikiny byla gumička do vlasů z přívěškem adidas :D Já mám vždycky největší radost z takových hovadin :D
No a při běhu jsem měla stažený bolavý, chvílemi i křečovitý žaludek, taky že jsem nic nejedla, jen ráno voda s limetkou ... Ani teď nemám hlad, asi si dám ananas, ale až dýl....
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

to jsou ty faze mesice. mam spatny vyprazdnovani uz treti den. a pritom svy jidelni nebo pohybovy zvyky absolutne nemenim. nalada pod psa, neuroticno, skepticno, nevrlo, nesoustredenost. ne jen ze mam tesne pred uzaverkou projektu, to jsou vyssi sily.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak dneska naprosto spokojený den :) jako skoro každý ovocný :)
  • - 13:00 - 0,3l madarinkové
    - 15:30 - 75g duriánka (bože to byla slast)
    - 16:00 - půlka malého ultraripe ananasu
    - 18:00 - pár kuliček růžového vína
    - 19:00 - 0,3 zmzlinového shakea (kokosové mléko + mražený banán) -
    pohádka, ještě teď se olizuju :P
Dneska jsem si připadala jako po půstu, žaludek jsem měla úplně slažený a vůbec jsem neměla po třebu jíst ... Bylo to tím delším během, jak říkám, čím víc se hýbu, tím míň potřebuju jíst :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

tak to ses dneska pochlapila jak ctu. kdy ze je ten pulmaraton, budu ti drzet palce/pesti
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Sobota ... Ale nevím, jestli se mám těšit nebo bát :roll:

No limit jsou tři hodiny, tak snad to stihnu :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: k.winky

Příspěvek od Fiona »

Stihnes :)
Ale ne ze to stihnes pod 2:01, to mi nedelej!
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

:lol: to nehrozí
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

Jj hrozí. Já myslím, že to dokážeš. :)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Díky za důvěru, ale budu ráda, když se tam vůbec dopazim :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dneska jsem měla po dlouhé době ořechy, para (kokosák nepočítám) ... A nějak mě to nenatchlo chutí, ani konzistencí ... Ani jak mi bylo potom ... Ovoce je prostě nej ... Asi až dojím zásoby ořechů (nijak se do toho kupodivu nehrnu), tak už je asi vyhledávat nebudu...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Mám to stejně, když jsem si po delší době dala kešu, chyběla mi šťavnatost a vůně a divila jsem se, že mi to dřív na vita mohlo tak chutnat a hlavně co mi na tom chutnalo. Dnes jím velmi výjimečně jen slunečnici a dýni ze zahrádky, ale opravdu svátečně. Ještěže jsem si s tělem začala tak rozumět.
winky v sobotu ti budu moc fandit :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

No je to fakt zvláštní, ještě tak před dvěma měsíci bych se po kešu utloukla a teď mi to ani nepřijde jako jídlo, ale nějaká suchá divná hmota :?
škoda peněz za ty raw od Terky :lol: a to mám ještě pistácie ... Asi je sním, do příštího roku :lol: , namočené po malých dávkách :) Nebo na mlíčko aspoň, to mi pořád chutná...

Díky Veri, budu na vás myslet, až budou těžknout nohy a snad mě to popožene :) hlavně aby se povedlo počasí...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dnes:
  • - 0,75l grepo-pomerančovky
    - 5 jablíček
    - 3/4kg růžového sladkého vína
    - 150g paraořechů
    - 2 okurky
    - 2 hrušky
No tak dneska jsem si ten včerejšek pěkně vynahradila :lol:
Dneska mi nějak nevyšlo moje dopolední "šťáva only" ... Přisuzuji to tomu, že mi došel MJ :( Až budou penízky, musím ho koupit, vytvořila jsem si na něm dobrou závislost :D
Ale po para mi není tak lehko jako jen po ovoci....
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: k.winky

Příspěvek od kveta »

k.winky, jde ti to prima, copak je MJ?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

kveta píše:k.winky, jde ti to prima, copak je MJ?
Mladý ječmen :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dnes jdu od 17h na přednášku "zelené potraviny", tak dám pak echo :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Přednáška docela zajímavá, ale nic nového ... Líbil se mi ale pan Dr. Lacina, který to přednášel, měl smysl pro humor a dobré názory...

Jinak včera:
  • - 0,75l pomerančovko-grepovky s celerem
    - 500g zlatého kiwi
    - výýýborný salátek (polníček, cherry, kašička z avokáda)
    - 3 jablka
    - bondi zmrzka, 0,3 mandarinková s malinami
    - hrstka ořechů (kešu, pistácie)
Teď jsem zase u táty, byla jsem na brigádě, 4 hodiny jsem chodila v mrazu a dešti, už po dvou hodinách jsem necítila nohy ... Větší peklo jsem už dlouho nezažila, tohle už nikdy !! Za to mi ani ty peníze nestojí...
Včera jsem si udělala radost a koupila si novou aromalampičku a dva olejíčky do něj (palmorůže, grep)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak jsem si dnes udělala ještě jednu radost a koupila si povlečení ... Tohle:
http://www.scanquilt.cz/x_images/6afd67 ... 790f1c.jpg

Jsem na tu oranžovou prostě úchyl :D

No a dnešní papů ... Jako cítím se harmonicky, hezky mi to sedlo, ale není to zrovna optimální jídelníček :lol:
  • - kilo růžového vína
    - 2 jablka
    - 0,75l jablečné se špenátem
    - banán
    - kešu, pistácie (hříšně mnoho) :oops: :P
    - 0,25l mrkvové (už mi to fakt nejede)
Kdo říkal, že už mi ořechy nejedou ? Ne snad já ? :shock: :lol:
Nerada přiznávám svoje úlety, ale těch kešu bylo fakt hafo ... Když oni ty od Terezky jsou opravdu božské, takové jemné měkkě... Raději jsem to nepočítala, ale nebojím se tipnout si tak 400g ..... :oops: :)
No co, jednou mě to nezabije ... Ale přijde mi, že ten míša na břiše nějak nabývá rozměrů :?

Koupila jsem si včera v Hypernově tři košíky zlatých kiwi a dneska v Albertu tři vaničky jahod za 19,90,- a něco kolem 3 kil úžasných sladkých růžových hroznů na 39,90,- ... Máma pak ještě ty samé koupila v Kauflandu a k tomu 2 manga za 14,90,- ... Sice vypadají docela slibně, ale mango už nějakou dobu moc nemusím ... Zato to růžové víno až běda :D Na podzim to byla závislost na bílém a teď to růžové ... Utloukla bych se po něm ! Ale to ovoce má tu výhodu, že člověk pozná kdy má dost - plný žaludek ... U oříšků to tak bohužel nefunguje ... Takže dokud mi chutnají, raději se jim vyhýbat ... Taď tedy i tátovu bytu :lol:

Duriánek bohužel zítra nebude :-( Pan Kučera psal, že přijdou až v pátek, tak snad se mi to s ním povede nějak domluvit a zastavím se pro něj v sobotu po PIMu...

Jdu si užívat pohody nových peřinek a vůně z aromalampičky, báááj m:-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Jo a zaznamenala jsem jeden účinek vita stravy - hodně se mi zpevnily nehty (jdou o dost hůř kousat) :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Fuujin »

U oříšků to poznám tak že dostanu křeče :D
Jinak já dneska sněd nějak 250g kešu, takže nejsi sama.. Asi nějakej den úchylek na kešu
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

To bude tím měsícem !

(sice na to nevěřím, ale ať to máme na co svést :))
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Já dneska shodou okolností kešu taky měla a zase si je dlouho nedám, je mi po nich divně ještě teď a to jsem měla jen 60g, což je (oproti 200gramové dávce, kterou jsem kdysi klidně mohla sníst bez následků) opravdu málo :)
Winky a hrozno jsem si teď taky oblíbila, jím ho denně :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: k.winky

Příspěvek od Pavluška »

k.winky píše:To bude tím měsícem !

(sice na to nevěřím, ale ať to máme na co svést :))
On ten měsíc prostě nepřestane existovat. :lol:

Když už jsme u toho, dala jsem si včera 250 g para s pár listy římáku a bájo. Akorát dneska už následně nebyl ani hlad. :) A v lednici nám zbylo pivo a já odolávám. I bez něj se mi chce spát jako kotěti.
čus
nevitapavluška (chce-li někdo procenta, tak snad šede až devadesát %).
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

Pavluška píše:
k.winky píše:To bude tím měsícem !

(sice na to nevěřím, ale ať to máme na co svést :))
On ten měsíc prostě nepřestane existovat. :lol:

Když už jsme u toho, dala jsem si včera 250 g para s pár listy římáku a bájo. Akorát dneska už následně nebyl ani hlad. :) A v lednici nám zbylo pivo a já odolávám. I bez něj se mi chce spát jako kotěti.
čus
nevitapavluška (chce-li někdo procenta, tak snad šede až devadesát %).
a proc? sede az devadesat?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

vino jsem si taky oblibila a hroznovou stavu. u stavy zustanu (vystavit se da levny s jadyrkama) ale vino bez jadyrek jsem sla onehda nastesti 'vyhodit' a tak mam blok. coz je dobre, je na me drahy.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Přijde mi to jako tak dokonalý plod, že je mi líto ho šťavit, šťáva mi už tolik nechutná...

Reakce z oříšků na sebe nenechala čekat :? Cítím dneska zakydaný žaludek a pořád ty ořechy ... Nechuť k jídlu, ale stejně jím ... Ráno oteklost, únava, fuj, jako po vařeném, to už dělat nebudu !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak už je to lepší, ale opravdu jsem se dnes cítila hrozně zaneseně a těžce ... Dali mi ty ořechy zabrat, aspoň je to zase ponaučení...

Byla jsem si dneska zacvičit a vlezla jsem i na pás (hodně svižných 20min.), chci trochu rozhýbat ten metabolismus ... Mám teď nějaké špatné období a necítím se dobře ve svém těle ... Chybí mi půst, potřebovala bych asi jedničku ... Chtěla jsem jí dát zítra, byl by na to i docela příznivý den, jelikož jdu ze školy cvičit a pak na brigádu do půl deváté, ale mám doma 5kg grandiózního vína, přes tři kila jahod, kilo a půl kiwi a 30kg pomerančů :D

No ještě uvidím, ale asi by mi bodnul ... A pak najedu na ovoce a haldy zeleně, po tom mi je nejlíp ... Ořechy oleje a další vymoženosti mi nijak dobře nedělají ... Ty co teď ještě mám spotřebuji na mléko do koktejlů a třeba jednou v týdnu si dám hrstku před cvičením, ale pak už určitě dlouho kupovat nebudu ... A taky hlavně bych chtěla 2-3kg shodit, cítím, že mi nějak překážejí, ale nevím, jak na to :? Chci teď zařadit nějaké ty intenzivnější krátké běhy, tak uvidíme, jak tělo bude reagovat ... Hlavně chci teď přidat disciplínu zase v tom posilování, opravdu když jsem chodila 3-4x týdně, tak jsem si připadala skvěle ! Tělo pevné a pružné ... Bohužel s tím časem je to horší, ale nějak si ten program budu muset upravit...

Už chci léto, abych mohla každé ráno vyběhnout a vítat vycházející sluníčko, mít spostu čerstvého a zralého ovoce a cítít se lehce a svobodně ... Připadám si teď nějak zatíženě a dost špatně mi to ovlivňuje i psychiku ... Ta zima mě už ubíjí, ať už je aspoň dvacet stupňů ... Mám pocit, že další zimu už nevydržím, bude to asi kruté, vrátit se z Thajska do těhlech rovnoběžek :?

Už mi taky chybí duriánek, každý den myslím na jeho jedinečnost :D :D :P Myslela jsem, že bych si ho v sobotu vyzvedla, ale Radka mi trochu zvyklala, tak teď nevím, jestli to zkusit nebo ne...

Dnes:
  • - 0,3l pomerančovky s limetkou
    - 2 very big appel
    - kilo růžového vína
    - 3 malý ultraripe banánci
    - salát (kopa hlávkáč, špenát, polníček), 250g cherry, kašička z avokáda s
    bylinkovou solí a pažitkou
    - 6 kiwijů
Naposledy upravil(a) k.winky dne čtv bře 26, 2009 23:24, celkem upraveno 1 x.
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: k.winky

Příspěvek od Pavluška »

Sweetie píše:
a proc? sede az devadesat?[/quote][/quote]

je tolik důležitějších věcí než jídlo. :lol:

sorry za špatnou citaci, jsem ve spěchu.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

aha, me by dulezitejsi veci nezabranily jist co chci.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: k.winky

Příspěvek od Pavluška »

Sweetie píše:aha, me by dulezitejsi veci nezabranily jist co chci.
mě právě také ne :lol:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tome nerozumím, tak proč jsi sešla z cesty ? Já myslela, že ty už jsi vita dlouho ... Ale samozřejmě je to jen tvoje volba...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: k.winky

Příspěvek od Pavluška »

k.winky píše:Tome nerozumím, tak proč jsi sešla z cesty ? Já myslela, že ty už jsi vita dlouho ... Ale samozřejmě je to jen tvoje volba...
mě nebaví nějaké přímé cesty bez zastávek, zajímavých zakoutí... :) a věřím v sílu ducha. :) s vita si hraju od roku 2004.
V létě si zase sortiment rozšířím; nyní není chuť dotovat tělo jen dostupným ovozelem. Hlavně být v pohodě a neupnutý fanaticky na jídlo. (necpu do sebe shity horem dolem... nejsou jen extrémní cesty, jsou i zlaté, co tak nesnáší Buc).
Padám do práce, pa.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: k.winky

Příspěvek od kveta »

k.winky, moc rada si k tobe chodim cist, predstavuji si zive ty kupy ovoce u vas doma, a citim z tebe tu ovocnou spokojenost. (:-)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Tak dnes jsem si dala malé hladovění na vytrávení ... Ráno jsem se zase probudila jak praštěná, oteklá a všechno mě bolelo, taky mě pálila žáha ... chuť k jídlu jsem ani celé dopoledne neměla, tak to nebyl problém ... Ze školy jsem přišla před třetí a stejně jsem hlad pořád nepociťovala ... Měla jsem v plánu nejíst jen ve škole a doma si už něco dát, nechci dnes půstovat, zvlášť po delší době, když zítra běžím, jen jsem se chtěla trochu odlehčit ... Udělala jsem si klystýr, voda mi nějak nešla udržet, asi jen 4 minuty (normálně čekám 15min.) ... Ale ven toho šlo hoooodně ... Hlavně ty ořechy, jsem ráda, že jsem to ze sebe dostala ... Teď jsem si udělala pomerančovu šťávu s MJ ... I když jsem si říkala, že hlad nemám, tak čvachtám blahem :-) Za chvíli na brigádu a asi půjdu dnes brzy spát, musím mít na zítra hodně sil ... Včera táta přivezl startovní čísla, tričko, batoh a spoustu kravin od PIMu ... Už se nedá couvnout :? Mám docela obavy, hlavně z toho počasí...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dnes:

- 0,5l pomerančovky s MJ
- 0,7l pomerančovky s celerem
- 700g výtečného sladkého růžového vína

:D Je mi very goood, jen mám plné bříško vína :)

Zítřek už je za dveřmi, trochu se těším, víc obávám :?
co si vezmu s sebou ? Ráno asi pomerančovku s MJ před odjezdem a na potom víno do krabičky ... Jinak na závod raději prázdné bříško ... Snad se na nás usměje sluníčko :) Jdu hajat a číst si maratonské noviny ... Spát půjdu brzo, ať jsem ready :wink:

DRŽTE MI PALCE :!: m:-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

kveta píše:k.winky, moc rada si k tobe chodim cist, predstavuji si zive ty kupy ovoce u vas doma, a citim z tebe tu ovocnou spokojenost. (:-)
Jsem ráda, že se ti u mě líbí, ovoce je krásná věc !! :-) Miluji ho, ta síla co mi dává je neuvěřitelná ! V tvém deníčku si čtu také moc ráda, vždycky jsem duší s tebou u protinožců obklopená duriany :-) Když si je nemůžu vychutnávat na živo, tak je jím aspoň s tebou a mangem v myšlenkách a představuji si tu rajskou vůni a chuť ... Děkuji, že mi to umožňuješ :-) Snad se budeme taky moct setkat, až přijedeš do ČR...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: k.winky

Příspěvek od kveta »

mila k.winky, neni dulezite vyhrat, ale je dulezite se zucastnit. drzim ti palce k tvemu asi prvnimu maratonu. urctite si prineses hezke zazitky, zvast kdyz ti bude v krvi kolovat fruit power (:-) a preju at vam vsem sviti slunicko.

urcite se v lete sejdeme, nejsi tak daleko od marjanek, tak to snad vyjde. az se priblizi cas, domluvime se i s awi, a treba se jeste nekdo k nam prida.

jsem rada ze ti moje ovocna cesta dava radost a inspiraci. a ze jsme se tu sesly. m:-)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Před necelou hodinou, jsem přijela z Prahy ... Jsem ŠŤASTNÁ, ŠŤASTNÁ, ŠŤASTNÁ !!!!

Byl to jeden z nejkrásnějších zážitků mého života ... Ráno jsem se probudila s balvanem v břiše a byla hrozně nervozní ... Po cestě v autě jsme se s tátou uklidňovali a čekali, co nás to vlastně čeká ... Jel s námi i náš trenér, který běžel taky, ale štafetu ... Pořád jsme to všechno ještě rozebírali, co by jsme měli a neměli ... Můj vysněný cíl byl 2:30 a tátovo 2:20, takže jsme ani neměli v plánu běžet spolu ... Hlavně jsme nepředpokládali, že na startu budeme zařazeni ve stejném koridoru ...
Auto jsme nechali na Zličíně před Metropolem, převlíkli jsme se na záchodech a jeli metrem ... S námi už spousty dalších běžců ... Na místě jsme byli v 11:30 a tak tak jsme si ještě stihli dát batohy do úschovny a dojít si na záchod ... Byli tu hory lidí, spousty národností (79) a prostě to davové šílenství, adrenalin a nervozita, které se tou masou stupňovaly ! Cítila jsem se dobře, oblečení i boty mám parádní a v 10h jsem měla pomerančovku s velkou dávkou MJ, která mě pěkně nabila :-)
Na na poslední chvíli jsme se zařadili do svého koridoru (s potěšením jsme zjistili, že jsme ve stejném) ... Hudba hrála, adrenalin stoupal a výstřel !!! Pomalu jsme se posunovali do předu a startem proběhli déle jak za 4 minuty od odstartovnání ... Na sportestru jsem si zapnula jen stopky, tep jsem si měřit nechtěla, jen by mě to znepokojovalo a omezovalo ... Vypočílala jsem si, že bych měla běžet tak těch 7min. kilometr, což se mi zdálo reálné ... Nakonec jsem z radostí zjišťovala, že se mi daří kilometr za něco málo přes 6min. a cítím se dobře...
Bylo nádherné počasí ! 10 stupňů, sluníčko svítilo ... Navíc já zbožňuju Prahu a hlavně tu nádhernou romantickou Vltavu !! Bylo krásné okolo ní běžet ... Měla jsem v plánu trochu si loknout na 15.km na občerstvovačce, ale pila jsem už na 10.km, sluníčko docela pálilo a běžela jsem v rychlejším tempu než jsem zvyklá (ten dav člověku prostě nedá :-)) ... Taky že mi to dost pomohlo, sice jsem si jen trochu lokla vody, ale hodně mě to osvěžilo a běželo se pak o dost líp, chytila jsem úplně novou mízu !
do 18. kilometru jsme běželi s tátou spolu ... I když to nebylo v plánu, prostě jsme měli stejné tempo ... Byli jsme za to moc rádi, hodně jsme se hecovali a pomáhali si ... Taky je krásné, že jsme něco takového mohli prožít společně ... Skoro celou cestu jsem měla rohlík na tváři :-) Lidi, prostředí, atmosféra,... Nic z toho nemělo chybu !
Ale na 17.km mi přišla menší krize, nohy ztěžkli a už to nebylo tak radostné ... Po 18.km mi táta řekl, jestli se nebudu zlobit, když to trochu natáhne a opustí mě ... Řekla jsem že ne, ale samozřejmě líto mi to bylo ... Nechtěla jsem mu to ale kazit, chápala jsem, že chce být co nejlepší a přála jsem mu to :-) Na druhou stranu je dobré, že jsme spolu vydrželi až sem, přeci jen jsem malá a on má o dost delší krok...
Teď to ale přišlo, byla jsem tu sama, nohy těžké, už zbýval jen kousek, ale já klesala na duchu :? Negativismu jsem měla plnou hlavu ... Pak jsem si řekla ale NE ! Už je to jen kousek, dostala jsem se až sem, na odpočinek bude času dost a začala jsem předbíhat všechny co běželi přede mnou ... Bylo mi hrozně, všechno mě bolelo, nevnímala jsem, jen si v hlavě přehrávala "TY TO ZVLÁDNEŠ, TY NA TO MÁŠ" ... Vyloženě jsem ten konec rvala hlavou ... Ve finiši jsem sáhla až na dno svých rezerv a cílem proběhla sprintem ... Ten pocit, když jsem tou bránou prolítla, všichni pískali, gratulovali a dostala jsem medaili na krk, se nedá popsat ... Chtělo se mi omdlít vyčerpáním, chtělo se mi brečet, nohy, záda a hlava bolely, ale já bylo ta nejšťastnější z nejšťastnějších ! Čekal tam na mě táta a gratulovali jsme si ... Měla jsem to 2:20:09 a on 2:17:09 ... Nad naše očekávání, takže maximální spokojenost :-) Jsem na něj hrdá ! Jsme si díky tomuhle zase o kousek blíž :-) Vzali pití, jablíčka a banány, já mu ovoce ale nechala, protože jsem na jídlo neměla ani pomyšlení...
Obvolala jsem všechny své blízké, kteří na to čekali a doma sledovali v televizi ... Všichni mi blahopřáli a že jsou na mě hrdí, byla jsem za to šťastná ještě víc, jestli to bylo vůbec možné...
Vrátili jsme čipy, nechali si na medaile vyrazit jméno a čas (teď jí z toho krku minimálně týden nesundám !! :D A jeli na Zličnín ... Měli jsme tu sraz s trenérem, najedli jsme se a hurá domů ... Po cestě bylo co probírat...

Jedním slovem, byla to NÁDHERA !!!!!
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: k.winky

Příspěvek od veri »

Jéé, winky, krásně se to čte! Moc moc gratuluju, myslela jsem na tebe celý den! I to sluníčko vám krásně vyšlo, super! ještě jednou gratuluju, je vidět, že ze sebe máš radost :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Už se těším na další závody, tenhle byl můj první a byla to nádhera !!
Maraton nepoběžím, je to za šest týdnů a opravdu se na to necítím ... Půl maraton byl krásný, ale představa, že bych to měla dát ještě jednou je nereálná ... Nic nevzdávám, jen odkládám na pozdější datum (příští rok), kdy budu připravenější ... bylo by pro mě o dost horší, kdybych to nezvládla, než to, že to o rok odložím ... Chci si to užít a ne tam zkolabovat ... Už se ale těším na 15km v Písku (duben), Plzeňský půl maraton (květen), půl maraton Novohradské hory (červen), Plaský půl maraton (září) ... Na všechno se už neuvěřitelně těším !!!

sláva běhu :D :D :D :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

K.winky, gratulujuuu. :) Mám velkou radost...super jste to oba zvládli...
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Moc děkuji :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: k.winky

Příspěvek od Pavluška »

winky, také gratuluju. Tobě i taťkovi. :) Z popisu je radost přímo cítit. :) :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: k.winky

Příspěvek od Fuujin »

Blahopřeju.. tohle budu říkat když se mě bude ptát někdo na důkazy raw food stravy, že je prospěšná... Překvapilas
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Dekuji všem, taky že ta radost je veliká a trvá ... Motivuje mě v běhání vytrvat a snažit se zlepšovat ... Fuujine ty jsi mě potěšil zvlášť, že bych měla být nějakým vzorem :-), půl maraton ještě není tolik, jsou tu v běhání větší borci :-) Viď Fí a Dvdmchl :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: k.winky

Příspěvek od RadkaS »

Teda, Winky! Nadhera :P ! Pri cteni mi jela celym telem husina. Az bych si to skoro taky zkusila :P , jen tak. To je parada. Fakt velka gratulace, jsi jednicka!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: k.winky

Příspěvek od Sweetie »

no winky! jsem na tebe hrrddaaa! ty jsi sikulka sikovna a statecna. jak jsi psala zes to rvala uz jen hlavou, to me rozesmalo a pripomnelo jedno rceni ze 'kdyz clovek rika ze nemuze, tak jeste z poloviny muze'. asi ten pocit po zavode neda k nicemu prirovnat vid. tolik endorfinu. a winky, zacala jsi behat az na svym odlehcenym stravovani nebo uz jsi behala driv?
dvdmchl

Re: k.winky

Příspěvek od dvdmchl »

jsou tu v běhání větší borci :-) Viď Fí a Dvdmchl :-)
Spíše Advid a Sluníčko. My jsme jenom takový vyklusávači.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: k.winky

Příspěvek od k.winky »

Prej vyklusávači :lol: Tak já myslela hlavně ty, co tu to teď aktivně navštěvují :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Odpovědět