bstrd

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

-štvrtý deň v práci po desiatich dňoch voľna, už ma to nebaví a ešte tu dva dni budem smrdiet...doslova, bo žerem kvantá cesnaku, mixujem mrkvovo-ľanovo-feferónkovo-cesnakové brutality, k tomu reďkev s jarnou cibuľou, rajčináma a nejaký ten rohlík k tomu....feferonshit sterilizovaný z teska obsahoval mrte soli, sem-tam ma z nej hlava pobolieva tesne po žranici, druhýkrát kúpim origoš papriku pálivú alebo nič...ale to len na večeru, ráno a na obed tlačím grepy a jabká...zistil som že mi chýba behanie, nevzal som si boty z domu plus sa teraz v tom vetredaždi aj tak dalo utekať akurát tak sa niekde schovať...ale na budúcu šichtu obutie uzmem a každý deň si aspoň na kúsok vybehnem, nech kolegovia čumia, aj tak som tu za exota už dávno...inak vetrydažde som si užil, v rámci práce vybiehať a zrážky v gumákoch merať, ale aj v nedeľu, keď to bola najkrutejšia kruťáreň, som si vyšiel cez pauzu v plátených teniskách skrzevá potoky sa po asfalte rinúce s batohom na dokúpenie zásob, šupnul som si do uška náležitý soundtrack k okolitej slote a zažíval pritom extatické pocity, vrcholným bol záver songu "graveyard polka" od DAMN LASER VAMPIRES, čo znie jak hodne zúfalý nick cave čo kričí nevedno čo v portugalštine a za ním banda psychopatov hrá divokú apokalyptickú polku s dominujúcim akordeónom....človek sa pritom brodí, vlhkosť pomaly ale isto preniká vrstvami oblečenia a hlavou víria všelijaké veci...z času na čas rád šupnem takéto "meditačky", no napríklad nezákonná polovička moja len hlavou krúti...a na kolibe v lese dneska boli popadané stromy cez cestu krížom-krážom, ale keď som na ne kukal tak len také čo mali ňáke chabé korene, poriadne zakorenení jedinci zostali stáť napriek vetrudažďu
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

-ha...dneska prvý tohtoročný melón...stál skoro dve eurá za necelú štvrťku a vychutnával som si ho pod miniatúrnou strieškou vedľa trhoviska za búrky...aspoň som sa potom nemusel umývať...už sa teším ako bude postupne klesať cena a aspoň u mňa stúpať spotreba

-v pondelok som si nepekne uletel na varenostiach a v utorok strávil nejaký čas uctievaním porcelánového oltáru, pri pohľade do ktorého som skonštatoval, že v tomto živote už bolo dosť čínskych slížov :mrgreen: takže som sa zaprisahal a zahájil komplet prestup na 100%, minimálne na leto...zatiaľ sa darí, uvidím dokedy mi to vydrží...
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: bstrd

Příspěvek od Sweetie »

a porad delas ve vega restauraci? ano, bez si zabehat, beh vyleci zavislosti. tak snad ti to vydrzi pres cely leto!
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

Sweetie píše:a porad delas ve vega restauraci? ano, bez si zabehat, beh vyleci zavislosti. tak snad ti to vydrzi pres cely leto!
-vo vegežrádelni som nikdaj nerobil, asi si ma s niekým pletieš...akurát som párkrát varil pre nejaké vyhladované kapely na turné a pokútne distribuoval vegánske občerstvenie na punkových koncertoch pred garážou (je dobre že v punku neveria na hygienické kontroly)...jo a kedysi zamlada keď som robil v špitáli som umýval riady v kuchyni, čo ma bavilo viac než by sa mohlo zdať...to by bolo vše čo sa týče mojej kariéry v gastropriemysle :mrgreen:

-priebežne behám a hodne ma to baví, včera som ale bol rád že stojím na nohách, počas pracovného procesu som si odbiehal blinkať, keď prišla školopovinná exkurzia ktorú som sprevádzal, tak som nevedel či neohodím chudákov decká aj s učiteľkou :roll: rozbúrený bruch sa ale skľudnil, energia sa pozvoľna obnovuje, takže je dobre...myslím že tento zážitok som potreboval na uvedomenie si istých vecí a motiváciu vytrvať....
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: bstrd

Příspěvek od Sweetie »

jeeeje, tak mi to promin!
clovek se porad uci, i v tom jidle. tak at jde vita.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: bstrd

Příspěvek od Panda »

Sweetie píše:jeeeje, tak mi to promin!...
To byl Xion.
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

-melóóóóóny...zbohom akékoľvek myšlienky na majkrofúd, dnes padlo tri a pol kila na posedenie, čistá rozkoš a nevýslovná slasť...kam sa hrabe sex...melóóóóóny

-inak poctivo čisto ovocním už tretí deň (ak teda nepočítam škoricu nasypanú na banány) abych telesnú schránku od hrubého sajrajtu vypucoval...darí sa

-čo sa pomýlených identít týče, nič si z toho nerobte, mne sa to stáva bežne a to sa jedná o ľudí naživo, prídu ku mne, pozdravia, ja chvíľku pozerám a následne sa otážem "a ty si kto...?"

-dnes som cestou v daždi cez svojho druhu les za svojho druhu potravou objavil svojho druhu malú gumenú chobotnicu...teda aspoň predpokladám že to má byť oktopus, anóbrž disponuje len šiestimi tentáklami a poctivé hlavonožce ich majú mať osem...ukoristil som ju do záhrenia a dumal či za ňou narieka nejaký nezletilec, čo si nedáva bacha na svoje veci
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: bstrd

Příspěvek od Panda »

bstrd píše:-čo sa pomýlených identít týče, nič si z toho nerobte, mne sa to stáva bežne a to sa jedná o ľudí naživo, prídu ku mne, pozdravia, ja chvíľku pozerám a následne sa otážem "a ty si kto...?"
No, pokud neřekne "Přece tvoje manželka!"...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: bstrd

Příspěvek od cepheus »

Panda píše:
bstrd píše:-čo sa pomýlených identít týče, nič si z toho nerobte, mne sa to stáva bežne a to sa jedná o ľudí naživo, prídu ku mne, pozdravia, ja chvíľku pozerám a následne sa otážem "a ty si kto...?"
No, pokud neřekne "Přece tvoje manželka!"...
Pando !!! Thumbs up ! :mrgreen: :D
Ano, to není pomýlená identita, to je senilita, to jseš jinde .. :D :)
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

-jo, manželka...a v ruke bude mávať svatobnou fotkou z las vegas, kde som úplne namol a oddáva nás elvis...senilita v tridsiatke, to som dopadol...heh, skôr sa jedná o ľudí, ktorých mi niekto predstavil, prehodili sme spolu tri vety a oni po piatich rokoch čakajú, že si ich hneď vybavím :roll:

-dneska bez melónov a bez chobotníc...prvé síce mali, ale nechceli mi v tesku predať polovičku a keby som dovliekol aj ten najmenší 6 kilový, tak ho určite spráskam na posedenie...stačí že moje momentálne porcie majú jedno kilo a je ich 4-5 denne...prežieram sa, ale vlastne keď odpočítam pomarančové, banánové a grepové šupy, tak nejaké kilo môžem ubrať...a všetko je to z minimálne 75% voda, takže sa vlastne neprežieram ale prepíjam...hádam sa to po pár dňoch upraví na normálnejšie porcie...

-inak okrem ovocu pojedám aj agátové kvety keď idem okolo nejakého chutne rozkvitnutého stromu, móóóóc dobréééé
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: bstrd

Příspěvek od buc11 »

bstrd píše:-
-dneska bez melónov a bez chobotníc...prvé síce mali, ale nechceli mi v tesku predať polovičku a keby som dovliekol aj ten najmenší 6 kilový, tak ho určite spráskam na posedenie...stačí že moje momentálne porcie majú jedno kilo a je ich 4-5 denne...prežieram sa, ale vlastne keď odpočítam pomarančové, banánové a grepové šupy, tak nejaké kilo môžem ubrať...a všetko je to z minimálne 75% voda, takže sa vlastne neprežieram ale prepíjam...hádam sa to po pár dňoch upraví na normálnejšie porcie...

-
to já dělám od začátku a nic, žiju
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: bstrd

Příspěvek od Sweetie »

presne, jen se bstrd prejidej, ovocem. jeste ze ne rizkem byt ctvrt kila vazicim.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: bstrd

Příspěvek od Eva.cz »

bstrd píše:-melóóóóóny...zbohom akékoľvek myšlienky na majkrofúd, dnes padlo tri a pol kila na posedenie, čistá rozkoš a nevýslovná slasť...kam sa hrabe sex...melóóóóóny
Ano, to bych podepsala: melóóóóóny!!! Můžu je denně, celodenně, pořád, jen občas něčím proložit a zase bych pokračovala a i teď, co sedím u pc, tak myslím, na toho obra v lednici!!!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

6 rokov...skoro tak dlho som tu nebol...zivot medzitym isiel dalej a mne sa podarilo potratit realny odhad vlastnych moznosti a schopnosti a pustil som sa do pochybnych aktivit ako su zakladanie rodiny ci nakup nehnutelnosti...nasledovalo samozrejme zlyhanie a z neho vyplyvajuca dusevna nepohoda, vdaka ktorej momentalne vazim nieco mierne cez 100 kilogramov, zeriem maso a antidepresiva, navstevujem psychiatricku aj psychoterapeutku, mam dlhy na par rokov splacania a dosti negativny postoj k samemu sebe...striedavo sa pokusam zo sebou nieco urobit a striedavo na to rezignujem...uz dlhsie sa pohravam s myslienkou skusit to znovu na surovo a dat do pouzitelneho stavu aspon telesnu schranku, v ktorej by sa duchu trochu viac pacilo...tak som dnes zacal pôstom a uvidim co sa z toho vyvrbi...
I gotta ruin my life on my own
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: bstrd

Příspěvek od Xion »

Niekedy je lepsie 75% vita, ako pokusat sa o 100 a padnut na nulu.
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

vyzera to, ze ak sa sem nebudem chodit denne spovedat, tak ziadne pokroky nenastanu...rozhodol som sa ze si budem davat dosiahnutelne ciele a pracovat na ich realizacii...momentalne mam v plane stahnut hmotnost na dvojcifernu hodnotu, vaha mi zvykne ukazovat 103 kg...dnes davam ovocny den, nakupil som 2 kila zlacnenych zrelych bananov a 5 kilovy melon, to by mi na dnes mohlo stacit...zajtra dam vediet viac
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

tak vcera som bol cisto melonovy, dnes do tretej bananovy a potom rajcinovo-cibulovo-rohlikovy...rano som si bol aj zabehat, dal som len 2 km, co je slabota, ale mal som mesiac behuneschopnu nohu skrzeva natiahnuty sval, tak sa este len rozbieham...zajtra to vidim na surove ranajky aj obed a polosurovu veceru...pozvolna sa mi navracia pocit vita-lahkosti, akurat slnko a teploty nad 30° mi to kazia celkovy dojem :roll:
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: bstrd

Příspěvek od bstrd »

vcera podvecer trochu viac varenosti...ovsem dnes rano som ubehol 4 km...dnesny den bude melonovy, uz mam polovicu 6kiloveho v sebe, druhu dam na obed
I gotta ruin my life on my own
Odpovědět