miroslap

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
miroslap
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 28, 2014 21:43

miroslap

Příspěvek od miroslap »

Ahoj, nějaký čas už jsem vegetarián sportovec a před pár týdny se ze mě stal frutarián, protože chci dělat svět lepší :D. Prostě být šetrnější vůči životnímu prostředí a taky chci vyvrátit mýty o stravě, že bez masa a tak to nejde.

Dělám silový trojboj a vrh koulí, takže silové sporty. Vrh 15,02m, dřepnuto 180kg, bench 170 a mrtvý tah rovných 200, takže to jde pánové!
Vážím 95kg a měřím 185cm (15% BF).

Rád bych se tu dozvěděl více o stravování jako frutarián a byl rád za vaší kritiku. Občas sem napíšu stravu a tak podobně. Jím hlavně ovoce (ráno), pak během dne většinou ořechy a semena a k večeru ovoce + semena. Hlavně mám rád banány a mandle.

miroslap
miroslap
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 28, 2014 21:43

Re: miroslap

Příspěvek od miroslap »

Ahoj, dneska jsem snědl asi 2kg banánů, hodně ořechů, spoustu semen a zeleniny. nechce se mi to celé rozepisovat..

Často teď narážím na lidi, co mě od tohoto životního stylu a přesvědčení odrazují (i trenér a týmoví kolegové v práci, rodina..). Nevím, co jim na tom vadí. Stejně si myslím, že maso, vejce a další tydle blivajzy tělo spíš zatěžují a nepřináší nic dobrého. Proč tak trpíme tolika nemocemi? No protože většina se cpe denně masem a pak se diví...

Osobně chci jednou přejít až k breathariánství, ale to prý nejde jen tak.. má s tím tady někdo zkušenosti? I co se týče argumentace vůči masožroutům...

Mira
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

miroslap

Příspěvek od Janek »

miroslap píše:protože chci dělat svět lepší :D. Prostě být šetrnější vůči životnímu prostředí
Kompletni setrnost asi znamena, ze nepodporujes ty dovozovy ovozely pres pul sveta a nejlip kdyz konzumujes jen, co sam sklidis, nebo vypestujes ... Na silovy sporty tu je dost temat, jen pozor ze raw nerovna se vitarian...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: miroslap

Příspěvek od xHardCorex »

Som zvedavy ako bude pokracovat.
Z kolkych % je tvoja strava surova?

To co tu pise jedalny sektar Janek si nevsimaj. Jeho modla je forum o jedle a cele jeho bytie smeruje tymto smerom.
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: miroslap

Příspěvek od Jindra »

miroslap píše:Ahoj, nějaký čas už jsem vegetarián sportovec a před pár týdny se ze mě stal frutarián
Rád bych se tu dozvěděl více o stravování jako frutarián
@miroslap koukni na tohle video, vitarián sportovec, moc fajn kluk,
rád se s Petrem vídám, velmi ochotně předává své znalosti a zkušenosti,
vlastně je současně též kolega tady z tohoto fóra (kdybys chtěl zkouknout jeho texty, tak tu má nick Neo),
na téhle jeho přednášce jsem letos v Praze taky byl, zajímavý, to se Ti bude líbit
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: miroslap

Příspěvek od rudo »

miroslap píše:Ahoj, nějaký čas už jsem vegetarián sportovec a před pár týdny se ze mě stal frutarián,

Dělám silový trojboj a vrh koulí, takže silové sporty. Vrh 15,02m, dřepnuto 180kg, bench 170 a mrtvý tah rovných 200, takže to jde pánové!
Vážím 95kg a měřím 185cm (15% BF).

miroslap
no len aby bolo jasne ze na frutarianstve si si svaly a silu nevybudoval to sa neda za par tyzdnov

FrutarianOne ked presiel na frutarianstvo tak vraj stratil mnozstvo svalov aj sily a v podstate zacal budovat svaly od zaciatku

dostal sa nazad

on tvrdil ze to predtym boli varene svaly a ze tie zmizly a ze potom mu narastli surove svaly

inak frutarian je tak volna definicia, niekto do toho zahrnuje oprechy semiacka atd

a niekto to berie sytriktne formou 811, teda ken ovocie na vecne veky a nikdy inak

nicmenj daj si bacha na kombo ovocie-orechy to je zabijak, nikdy nie spolu
5 2 8
Odpovědět