Veri

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Nějakou dobu už nad tím přemýšlím a ne a ne na nic přijít..už od školního se ve mě bijí jakási dvě já. Vím, které je správné a kterému bych měla dát přednost, ale bez toho druhého bych to zase nebyla já. Každému z nich dělám ústupky a jsou vyrovnané. Řekla bych, že jsem vždy měla jen jedno já, ale školní věk a dnešní doba mě jaksi naučili mít i to druhé. Řekla bych, že tohle "bitevní" pole mých dvou já je líhní i dalších problémů, zloby, neumění se ovládnout, s přáteli, s otcem a on je to vlastně jen problém, který mám sama se sebou, přenesený na jiné věci a lidi. Možná proto mám takovou touhu někam utéct, nechat tady jedno z těch já a už se nevrátit, místo abych tu "bitvu" řešila tady a teď. Taky chápu, že vyřešení asi není otázka jednoho odpoledne, ale spíše dlouhodobá a ráda bych někde začala, jen zkrátka nevím kde..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Veri

Příspěvek od awa »

veri píše:Nějakou dobu už nad tím přemýšlím a ne a ne na nic přijít..už od školního se ve mě bijí jakási dvě já. Vím, které je správné a kterému bych měla dát přednost, ale bez toho druhého bych to zase nebyla já. Každému z nich dělám ústupky a jsou vyrovnané. Řekla bych, že jsem vždy měla jen jedno já, ale školní věk a dnešní doba mě jaksi naučili mít i to druhé. Řekla bych, že tohle "bitevní" pole mých dvou já je líhní i dalších problémů, zloby, neumění se ovládnout, s přáteli, s otcem a on je to vlastně jen problém, který mám sama se sebou, přenesený na jiné věci a lidi. Možná proto mám takovou touhu někam utéct, nechat tady jedno z těch já a už se nevrátit, místo abych tu "bitvu" řešila tady a teď. Taky chápu, že vyřešení asi není otázka jednoho odpoledne, ale spíše dlouhodobá a ráda bych někde začala, jen zkrátka nevím kde..
To nejsou dvě já, ale jedno, které je rozpolcené. Udělej si čas pro sebe, možná to bude chtít vícekrát a naslouchej sobě. Zhodnoť co je s tebou skutečně v souladu a co ne (co děláš kvůli druhým nebo zažitým konvencím apod.). Také pouvažuj jaký člověk chceš být, co je reálné. Až to budeš vědět a cítit jako vnitřně správné, tak si snaž uchovat věrnost sama sobě, svým hodnotám, nezaprodávej se nikomu. Někdy to bude obtížné, může to znamenat dočasnou ztrátu v různé podobě, ale nakonec uvidíš, že jsi díky tomu získala mnohem víc. Mluvím ze své zkušennosti. Každý denně něco řeší, ale ne každý v souladu se sebou. Boj, bitvy není třeba svádět, někdy je lepší nechat věcem přirozený průběh a umět ze situací těžit jako skalnička. Tedy růst, vytěžit i z minima maximum. Nepamatuju, kdy jsem naposledy musela bojovat, ne pokaždé mi v dané chvíli bylo dobře, ale čas ukázal, že nadhled a prostor, který jsem tomu dala, mě posunul a dostal tam kam bylo potřeba a k mému prospěchu. Moje energie je velmi drahocenná na to, aby s ní neužitečně plýtvala na bitvy, které jsou ve většině nesmyslné a hlavně zbytečné.
Poslouchej svou intuici a naslouchej své vnitřní moudrosti, povedou tě a dostaneš odpovědi, které jsou potřeba pro tvůj růst.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Awo, děkuju. Dáš mým neuspořádaným a nesmělým myšlenkám konkrétní podobu a hodíš záchranné lano. Je pravda, že většinu věcí, ke kterým mě "nabádá" ta jedna má část, bych nedělala nebýt druhých a není to to, co doopravdy a trvale chci. Nezapadám vnitřkem, ale vyvažuju to chováním navenek. Jsem navyklá odmalinka se přizpůsobovat, protože jen tak jsem někam zapadla. A taky moc dlouho trvá, než se vůbec s někým spřátelím a pustím ho dál.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Zítra se jde do zoo, protestně se nezúčastním :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od Fuujin »

A děláš dobře... chudáci zvířata tam
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

veri konecne jsem si precetla reportaz z parize a prohlidla fotky. mooc ti to na nich slusi. vis ze vypadas opravdu o ostin zdraveji nez spoluzaci? je to videt na pleti, jiskre v ocich :)
to je skvely ze se ucis francouzsky. ja jsem si ji na gymplu nemohla vybrat, byla moznost jen nemcina. franinu bych se chtela doucit ale jsem chronickej zacatecnik. a jih francie me taky laka. muj sen byl mit domek u more nejlepe francie...
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Jé, děkuju, Sweetie, taky se tak cítím. Taťka mi pořád říká, že jsem zelená, ale to mi říkal i na nevita a je to nejspíš tím, že nemůže zkousnout moje vegetariánství, takže jen rýpe.
Francouzština je krásná řeč, ale angličtina mi jde líp, je prostě jednodušší. Takže uvidím, jak se mi francouzština bude dařit, ale jih francie je pro mě až na druhém místě, pokud by mi austrálie z nějakého důvodu nevyšla.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Obrázek
(Více tady http://verifoto.rajce.net m:-) )
Dneska jsem měla moc fajn den, po delší době jsem byla venku, aniž bych si domů přinesla lezoucí klíště. Asi jim víc voním :lol: No, uvidíme zítra. A byli jsme s Badym na veterině na pohotovosti, už dva dny kulhá, ale na ohmatání ho packa nebolí, už ale ani nedošlapoval, tak pro jistotu jsme ho tam vzali. Dostal injekci (doktorka se smála, že tak velkou dávku už dlouho nedávala - protože naše psisko má 64kg :D ) a pak dostal lidské prášky, ale to je normální, že se zvířatům dává to, co lidem. Když to můžou lidi, proč by to nemohla i zvířata, že jo :roll: No, tak snad mu bude zítra na pacce líp.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od Fuujin »

Krmíte pejska granulema ?
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Fuujin píše:Krmíte pejska granulema ?
Nejen, ale z většiny ano. Já bych tak svého psa sicee nekrmila, ale nemůžu nic namítat, neplatím to já..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

veri do vaseho pejska jsem se zamilovala. musim si ho poridit. jednou. az budu mit ten nizkoekologickej dum.
http://verifoto.rajce.idnes.cz/25.4.09_ ... 040918.JPG
cica je modelka :) braska roste jako z vody. vy tam mate mlici, stavis?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

to mě těší, že ses nám do něj zamilovala, už jsem mu to byla vyřídit, tvářil se chápavě, myslím, že je taky rád :)

no, upřímně ještě nešťavím, zatím jsem pampelišky jen jedla, kopřivy ještě ani to ne (navíc mi toho bylo dost posekáno), ale dnešní pobyt na zahradě mě na to šťavení nalákal, stejně jako tvůj tip na nápoj kopřiva-řepa, takže od zítřka se na to chystám, asi na oběd :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

je skoro nemožné najít poblíž brigádu, jsem z toho zoufalá, jediné, co mě zaujalo i finančně, je lepení obálek, ale vypadá to až moc podezřele, výhodně a jednoduše (http://www.domprace.cz/jobmarket.html)
zbývá mi zeptat se u nás v krámě, ale z toho na letenku do tepla moc nekápne :roll: ale hledat nepřestanu, do těch tropů se dostanu, i kdybych tam měla dojít pěšky :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od Fuujin »

S tím lepením obálek opatrně, stejná nabídka je na X stránkách na netu od X kontaktů, takže bacha
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

jo jo, nenapíšu jim, vypadá to příliš podezřele, nenapadá mě, která firma by ty zalepené obálky za takové peníze chtěla..ale ta brigáda mě štve, snad si brzo něco najdu
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

jsem šťastná, baví mě život >:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od RAWka »

na čom fičíš? aj ja chcem :P
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

RAWka píše:na čom fičíš? aj ja chcem :P
pomerančová šťáva, pohyb a taky konečně přišlo sluníčko! :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Veri

Příspěvek od kveta »

veri, nedivim se ze je ti hej, pouzivas spravne pohonne hmoty. tak, si to krsne uzivej, jsem v duchu s tebou, jsem rada ze jsi nam dala vedet jak se ti hezky dari. pokracuj v ovocne slunecne krasojizde (:-)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Děkuju Květko, tvoje slova vždycky potěší. V ovocné jízdě pořád pokračuju, teď hlavně na melounech a pořád pomerančové šťávě, ta má u mě stálé místo :)
Doma teď panuje skvělá nálada, mamka dnes udělala státnice! Tak jsme všichni šťastní. O víkendu to půjdeme oslavit. Krom toho a nevl.taťka odjel na pobyt do Rakouska, na čtyři týdny - a když kocour odjede.. :D
A to teplé počasí mi moc svědčí :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Veri

Příspěvek od kveta »

veri, nemas zac, jsem rada ze ti ovoce tak chutna i svedci, u me je stava pomerancova taky velka a casta pochoutka. na melouny uz se taky tesim, mamka uz mi vcera hlasala ze vypukla v cechach melounova zezona, ona je ma taky rada. tvoji mamce blahopreju ke statnicim. co studovala? jijnak s tim kocourem to mame s mamkou taky tak! kdyz jme sami, jsme dve rozdovadeny maly holky. je proste jiny vzduch a prirozene se lip dejcha cha cha cha.. (:-)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Lidičky, jsem celá šťastná ze svojí zahrádky, krásně mi tu roste, zatím v truhlících, skleník nevedu, takže sazeničky předpěstovávám doma. teplé dny jsem trávila na zahradě, už mám poryto, teď to jen zasadit. Poryla jsem dvě místa, jedno méně slunečné, kde nesvítí slunce celý den a druhé s celodenním sluníčkem - pro melouny. Nevím, jestli vyrostou, zatím se jim vede dobře, ale stejnak mi je asi odnese vichřice, až budou venku. zatím se ale kochám tím krásným pohledem, jak se plazí za světlem :)
Zatím mám zaseto: cherry rajčátka, papriky, špenát, hlávkový salát, ředkvičky, okurky, jahody a melouny (piel de sapo a vodní). Všemu se daří, akorát paprikám to trvalo snad přes tři týdny než vyrašily.
A představte si, našla jsem semínko v ananasu, tak hned šup s ním do hlíny, je to asi týden, ale zatím nic neraší. Zítra sem dám nějaké fotky svojí zahrádky :)

Nějak se mi zhoršila pleť, vůbec bych se teď nešířila tím, že jsem vitarián, moje pleť tomu opravdu nenasvědčuje. Že by nová vlna čištění? Že by tělo reagovalo na teplé dny? Je pravda, že jsem se na sluníčku dost vyhřívala..nevím čím to, no ale díky za to, protože mě to nakoplo k nečemu novému - oddedneška se patlám urinou, dneska čtyřikrát: poprvé ráno po vzbuzení byla trochu cítit tím typickým pachem, který měl ale, aspoň se mi to zdálo, pomerančový závan, barva lehce do oranžova. Podruhé kolem oběda (to byla tekutina ze snídaně z litru pomerančové šťávy), úplně čirá, bez zápachu. Potřetí (tekutina z jednoho melounu), úplně čirá a bez zápachu, a počtvrté teď večer (to už jsem dlouho nic nepila, takže zase trochu do oranžova a mírný močový závan, nijak agresivní). Patlání mi přišlo úplně přirozené, ale být na vařeném, to bych na sebe urinu nenapatlala - vzpomínám na ten puch na záchodě, to bych se na obličej neodvážila napatlat, smrděla bych pak jak záchod všem okolo :roll: Dám vědět, jak pleť reaguje. Teď už dobrou noc >:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Re: Veri

Příspěvek od Jirka N »

Lidičky, jsem celá šťastná ze svojí zahrádky, krásně mi tu roste, zatím v truhlících, skleník nevedu, takže sazeničky předpěstovávám doma. teplé dny jsem trávila na zahradě, už mám poryto, teď to jen zasadit. Poryla jsem dvě místa, jedno méně slunečné, kde nesvítí slunce celý den a druhé s celodenním sluníčkem - pro melouny. Nevím, jestli vyrostou, zatím se jim vede dobře, ale stejnak mi je asi odnese vichřice, až budou venku. zatím se ale kochám tím krásným pohledem, jak se plazí za světlem
Zatím mám zaseto: cherry rajčátka, papriky, špenát, hlávkový salát, ředkvičky, okurky, jahody a melouny (piel de sapo a vodní). Všemu se daří, akorát paprikám to trvalo snad přes tři týdny než vyrašily.
A představte si, našla jsem semínko v ananasu, tak hned šup s ním do hlíny, je to asi týden, ale zatím nic neraší. Zítra sem dám nějaké fotky svojí zahrádky
hezký :)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Třetí den se patlám urinou, včera jsem dokonce vypila 2,5dl! Já vypila urinu :lol: můj osobní pokrok :) Dneska si dám před spaním
Pleť se malilinko zlepšila, ale pořád jsem jak strašák, ale upřímně nechápu, co se děje - dneska jsemse probudila s plným nosem, trochu posmrkávám, plus ač ranní vyprázdnění v pohodě, odpoledne řídké, neběhám ale pořád, tak to není průjem.. Je možné, že by fakt nějaká vlna detoxu? Jídelníček mám úplě obvyklý.. (dnes 1l pomerančovo-grep.šťávy, 3 ultraripe banány, celý meloun, na večeři avokádo a před spaním ještě vypiju urinu)(včera nějak podobně, jen na večeři byl salát a místo banánů byl znova meloun..).
Nevím, uvidím, jak se to vyvine, na světě jsou horší věci.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Tak mám za sebou pětidenní sportovní kurz, napíšu o něm pak víc do blogu. Měla jsem v plánu jet na sraz na Dolní Bečvu už dnes, rovnou z kurzu, ale přijela jsem vyřízená a těšila jsem se na brášku, tak pojedu asi až zítra, pokud se nic nezmění a s dopravou to bude proveditelné :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Aaaaaaaaa, lidičky, to se ani nedá popsat, co prožívám. Už chápu, proč sem Káťa (k.winky) tak často nepíše, ono se to prostě nedá stíhat :)) Stěží se dostanu k pc a když, tak mám na práci něco jiného, než pročítání vitariána... :wink:
Tady jsem napsala cosi do blogu, ale je to tak zhuštěné a zdaleka v tom není všechno, co se za těch nejúžasnějších 14dní v mém životě stalo: http://veriobcasnik.blogspot.com/2009/0 ... tuice.html

Snad se máte všichni dobře, přeju vám krásné slunečné a ovocné dny, papa veri
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Veri

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky teď nestíhám pročítat, natož odpovídat. Když ono je venku tak pěkně, na chalupě plno ovoce a krásná příroda, suprmárkety plné lidí, samé slevy ... >:-) (:-) m:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Tak už mám zařízený byt v Praze, příští týden podepíšem smlouvu a zítra jdu na info-schůzku za ředitelem mé nové školy :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Veri

Příspěvek od mira »

Šťastná to žena.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Veri

Příspěvek od Sitar »

Ptal jsem se na blogu, ale tam je ticho po pěšině. Co vás do tý Prahy táhne, děvčata? Ten cvrkot, možnosti a pocit svobody?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Já blog tady v Praze moc nestíhám, tak promiň, už jsem ten komentář aspoň schválila :) No, co mě tu táhne? Skvělí lidé (nad osobní kontakt není), atmosféra prahy atd, neumím to popsat, musí se to prožít. Nechápu, jak jsem to ten rok na vita mohla bez nich přežít, i když vím, že to bylo tak, jak mělo ;) Když jedu "domů" do Ostravy, necítím, jako bych se vracela domů... Naopak, když jedu do Prahy, tak vím, že jedu domů. A to jsem cítila ještě když jsem ani neměla byt a spala u Káti. :D Upřímně si neumím představit, že bych se v září vrátila do Ostravy, ke starému životu..ty lidi tam mám moc ráda, ale nespojuje mě s nimi už skoro vůbec nic. Zato do konce života budu vděčná Míšovi Kreslíkovi za to, že založil Freshness (a nejen za to a nejen jemu, smaozřejmě).. Víš, možná je v tom i to mládí, nechci, aby to vyznělo nějak špatně, to bych nerada, ale asi bych to viděla jinak, kdybych byla zaběhnutá v práci, měla rodinu atp.
Není to teď zrovna příjemné, vysvětlovat kamarádkám, že chci pryč, protože ony to berou tak, že chci pryč od nich. Jenže tak to není...Nechápou moje ovocné nadšení, to, že se dokážu bavit, aniž bych si vypila flašku vína a začoudila, jak tomu bylo dřív nebo že se tady dokážeme půl hodiny bavit o tom, jak je to úžasné, když puká zralý vodní meloun.. A nechápou, že mi ke šťěstí stačí tak malinko. Nic neplánovat (včetně vysoké školy a podobných věcí), netrápit se nad minulostí a už vůbec ne nad budoucností, žít tady a teď..to je to, co jsem poznala tady a od čeho nechci odejít.

Někdy se za náma stav (i vy ostatní :wink: ), třeba teď na Sázavafest, budeme tam mít stánek (už to tu psal Filda) a třeba líp porozumíš tomu, co prožívám :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Veri

Příspěvek od Sitar »

Myslím, že tomu rozumím.

Dneska jsem se stavoval v Biotrendu, ale dozvěděl jsem se, že Katka bude místo dnes zítra a to nevím, jestli mi vyjde se tam ukázat. O Sázavafestu jsme se taky bavili. I když už tyhle masový akce moc nemusím, chvíli jsem o něm přemýšlel, ale teď jsem se podíval na cenu vstupenek a to mě dorazilo. Mohl bych jen ve čtvrtek, ale na jeden den, mimo soboty, nejde vstupenka zakoupit a to je dost šílený. Škoda, určitě bych se mi u vás ve stánku líbilo, ale alespoň ušetřím. ;-)

Líbil by se mi rovněž ten seminář u Doks koncem prázdnin. Počkám si na podrobnější informace.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Nj, lístky stojí dost, ale taky ta akce bude stát za to ;) A na freshness prázdniny bys nejel? To je ještě před tím seminářem u Doks..bude tam hafo lidí, vita i nevita a spousta aktivit, klidně bys myslím mohl vzít i děti :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Veri

Příspěvek od Sitar »

Prvních 14 dní v srpnu mám dovolenou a budeme s dětma cestovat po Čechách autem, tak bychom se klidně mohli stavit. Domluvím se s Michalem, zda-li by bylo možné se tam s dětma a se stanem na den dva zastavit.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

No supeer! Bomba, budu se moc těšit :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

No jo, život je tak krásný, že je škoda ho zabíjet na internetu :lol: Viď Sluníčko :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Veri

Příspěvek od Sitar »

k.winky píše:No jo, život je tak krásný, že je škoda ho zabíjet na internetu :lol: Viď Sluníčko :-)
Jako se vším, něco vezme, něco dá, ne? ;-)

Když se to s ním nepřehání, je to kámoš. Já to s ním trochu přeháním, ale jenom trochu.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Veri

Příspěvek od mira »

Je to zloděj spánku.
Mého rozhodně. :roll:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

zlodej casu.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

k.winky píše:No jo, život je tak krásný, že je škoda ho zabíjet na internetu :lol: Viď Sluníčko :-)
Moje sluníčko má úplnou pravdu! :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Veri

Příspěvek od Sitar »

veri píše:
k.winky píše:No jo, život je tak krásný, že je škoda ho zabíjet na internetu :lol: Viď Sluníčko :-)
Moje sluníčko má úplnou pravdu! :D
Potkaly byste se vy dvě bez internetu?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Veri

Příspěvek od mira »

Načapal vás v nedbalkách. :mrgreen:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Sitar píše:
veri píše:
k.winky píše:No jo, život je tak krásný, že je škoda ho zabíjet na internetu :lol: Viď Sluníčko :-)
Moje sluníčko má úplnou pravdu! :D
Potkaly byste se vy dvě bez internetu?
Netvrdím, že internet je špatný, spíš je jen špatně využíván. Ale ne námi :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Veri

Příspěvek od Sitar »

Jo, je těžké odolat jeho možnostem a nástrahám.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Lidičkyyy,jak žijete? Nestíhám to tady číst, ale jsem si jistá, že se beze mě obcházíte zcela v pohodě :lol: Jen tuším, že Dvd je jednou nohou v Ekvádoru (nebo už oběma? :wink: ) a jinak nic..
Já se mám úžasně, koho zajímá víc, tak jsem dvakrát napsala na blog (http://veriobcasnik.blogspot.com) :)

Awi, mooc se na tebe těším na Harmonii a třeba tam uvidím i další vitaspřízněnce odsud - co vy na to? Budeme tam mít vitarestauraci a kdo by se chtěl přidat buď do pracovního týmu a naučit se tak kouzlit s vitajídlem a nebo se jen přijít podívat a něco zkusit na vlastní jazyk, je vítán!
No a jinak můžete kouknout na http://www.freshbedynky.cz :mrgreen:
Krásný večer nebo spíš brzké ráno :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
dvdmchl

Re: Veri

Příspěvek od dvdmchl »

Ahoj Veri. Prožetl jsem si tvé příspěvky na blogu. Energie z nich přímo čiší. :)
Tak přeju ať se síla z léta přeleje i do podzima a pomůže přes zimu.
Jinak jsem v Ekvádoru kromě jedné nohy také skoro celou hlavou. :)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Veri

Příspěvek od kveta »

veri, to je krasa, blahopreju. nevedela jsem ze mas blog, uz jsem si cast precetla. doufam, ze se tu obcas objevis, a co k.winky? jeste se s ni vidas? jestli jo, tak ji moc pozdravuj. po dlouhy dobe jsem navstivila jeji blog a uz tam delsi dobu nenapsala. mam z tebe veri velkou radost. opravdu jsi hodne vyrostla. preji ti a tvym blizkym jen to nej nej nej.. a hodne slunicka lasky a ovoce..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Veri

Příspěvek od Pavluška »

Také veri gratuluju. Je to optimistické. Líbí se mi na blogu úvodní foto - čekala jsem, že píšeš z Afriky. :))) Ať se všechno daří!
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Veri

Příspěvek od Sitar »

Jiz mam objednanou ovocnou freshbedynku na utery, tak se tesim.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Sitar píše:Jiz mam objednanou ovocnou freshbedynku na utery, tak se tesim.
S mangem, ze jo? :lol: >:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Odpovědět