Veri

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od Fuujin »

A nemáš do valmezu náhodou cestu ? Ne že by se mi teda dvakrát do tý zimy chtělo..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

i kdybychom to auto pod sněhem našli :lol: , tak pojedem přímo domů, mám s sebou rodinu a tam mě nikde tahat nebude. ale je fajn, že jsi tak blízko, určitě bude nějaký sraz, v teplejších měsících, tak se můžeš zůčastnit, aspoň to nebudeš mít daleko :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

Snad se někdy uvidíme :) ... První co mě v tom snu napadlo, když jsem tě viděla bylo, že se ani nedivim, že nemáš potřebu se malovat, když jsi tak krásná :) a vlasy jsi měli náádherné, prostě víla :D Já si tě tak v mysli zatím nechám, asi je to podvědomí, zobrazení krásné duše :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

veri preju at si to dosyta uzijes. a zatacet na snowboardu, rikam tomu tuleni sport
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

:lol:

Tak jsme v pořádku dojeli domů, o pár kilo lěhčí - bez mého ovozelu :)
Posl. dva dny tam nešel internet, tak jsem si udělala příjemnou pauzu a nevyskytovala se tu.
Sjela jsem za ten týden ten kopec nespočetkrát a jsem nadšená, jak mi to jde, skoro samouk. Ale teď snowboard na nějaký čas nechci vidět :lol: Bráška se učil na lyžích, stál na nich poprvé, ale mamku moc neposlouchal, tak to budeme muset dopilovat buď na zahradě a nebo příští rok. Zato ve vodě v bazénu mu to šlo lépe - nebojí se sám s křidélky, sice neplave, jen se tak podivně plácá a pohybuje :lol: takže prázdniny jsem si užila
Těším se na domácí šťávičky a skládání puzzlí a taky, jak zase do brášky budu cpát ovoce, nebýt mě, tak od rodičů by snad nic nedostal :roll: (a to je přitom mamka zastáncem vita, no nic, má teď horší období :) ). Šťávy mu moc nejedou, zato kiwi miluje. A melouny. Ach ty melouny :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Čím více pomeranče jím, tím více mi chutnají, ať už ve formě šťávy nebo vcelku, ale třeba pomerančová čoko od Terky mi už tak nejela. Žádné jiné citrusy mi tak nechutnají, ani pomelo ani grepy, jen pomeranče. Mám šampón s pomerančovou vůní a citrusové mýdlo, buď je to zimní mánie a nebo jsem pomerančová osoba >:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

je to obdobim,taky je momentalne miluju
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od Katarína »

Veri, tiez to vidim tak, ze teraz mas s najvacsou pravdepodobnostou pomarancove obdobie. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Veri

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já to mám horší - asi mám čokoládové období :evil:
Ale chci to násilně utnout a alespoň přejít čistě na raw čoko, když už nic jiného. A k tomu mi dopomáhej zítřejší půst, amen. :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Veri

Příspěvek od s.arik »

Hugo z Hor píše:Já to mám horší - asi mám čokoládové období :evil:
Ale chci to násilně utnout a alespoň přejít čistě na raw čoko, když už nic jiného. A k tomu mi dopomáhej zítřejší půst, amen. :wink:

Hugo, co takhle recept mlsné Šárky:
lžíce medu, lžíce raw kakaa, 2-3 banány rozmačkat.

dokonalá a hutná čokoládovitá kaše...nevěřila jsem, ale opravdu to chutná hodně jako čokoláda...a pokud jsem ofinance, banány jíš stejně denně, med není drahý a raw kakaový prášek za 250,- 600g docela vydrží :wink:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

Já včera snědla skoro celou studentskou pečeť ... A to jsem si myslela, že není dobrá, tak jsem jí nikdy nejedla ani za vařáctví ...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Veri

Příspěvek od Hugo z Hor »

s.arik píše:Hugo, co takhle recept mlsné Šárky:
lžíce medu, lžíce raw kakaa, 2-3 banány rozmačkat.

dokonalá a hutná čokoládovitá kaše...nevěřila jsem, ale opravdu to chutná hodně jako čokoláda...a pokud jsem ofinance, banány jíš stejně denně, med není drahý a raw kakaový prášek za 250,- 600g docela vydrží :wink:
On je taky dobrý banán v čokoládě - raw kakao + agáve (nebo třeba jakonový) sirup + raw kakaové máslo rozpustit ve vlažné vodě, přelít oloupaný banán, strčit třeba na chvilku do ledničky a sníst. Taky se na tom hodně ulítává :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

Jestli nedáte pokoj, tak si o té zítřejší jedničce můžu nechat zdát :?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od mirunnka »

Fuujin, ty jsi z Dolní Bečvy?????????????????????
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od Fuujin »

Ne, z valmezu.. to máš kousek
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od mirunnka »

Tak jo, až skončí tahle bílá pakárna, tak se musíme někde na trase potkat. A vůbec, jarní vitasraz v malebných Beskydech..................? Co vy všichni na to?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

mirunnka píše:Tak jo, až skončí tahle bílá pakárna, tak se musíme někde na trase potkat. A vůbec, jarní vitasraz v malebných Beskydech..................? Co vy všichni na to?
To nezní špatně ! Nikdy jsem tam nebyla a moc ráda bych to změnila ... Navíc tohle by byla super příležitost :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

Hugo z Hor píše:
Katarína píše:
veri píše:Pěkná holka jsi :D
Ano. :D
veri píše:teď je to koukám asi na mě :lol:
Ano. >:-)
Ano >:-)
´
Ano >:-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

No jo jo, tak já brzo něco vyhrabu :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Po delší době jsem si udělala kuličky (kešu-datle) a následky na sebe nenechaly dlouho čekat - zastavilo mi to pravid. vyprázdnění a vyrašilo něco na čele. Tak jsem si dala klystýr, bříško na záchodě neplesalo (hrozné chvilky), zato po klystýru jsem na tom mnohem lépe.
Uvažuju, že zavedu úterní jedničky, navíc, když do zítřka zasahuje ten nov. Pondělí mi nevyhovuje - zahájení prac. týdne, tak bych místo pátku zkusila to úterý. Od cca sedmi nejím, tak uvidíme zítra. A jestli nebude jednička, tak klystýr teda určitě ano :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

Mě se dneska jednička docela povedla, tak mám radost ... Ty pátky pro mě nejsou úplně ideální, protože většinou v pátek chci s kamarádem do kina nebo u mě spí a nebo vždy něco vymyslíme a to jsem pak mrzutá a unavená ... Dnes jsem to pondělí zkusila poprvé a je to fajn ... No a v pátek mám školu do půl 4 a domů se dostanu v půl 5, takže s sebou vždy musím celý den tahat tašku plnou jídla, což není úplně ideální :? Takže bych to viděla taky na takový odlehčovací den, ale po příchodu domů kolem páté už budu jíst :)

Stejně vím, že si to teď naplánuju a za týden dva budu zase přeorganizovávat, ale to jsem celá já :) Na fáze měsíce moc nehraju, řídím se víc tělem než měsícem, ale něco na tom možná je...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Já se taky měsícem neřídím, jen že to holky zmiňovaly někde v jiném vlákně. Tak jo, zkusím úterní jedničku, snad se nebudu moc motat :lol: A na odpoledne mám naplánovanou návštěvu výživy s bioovozelem, tak na to se taky těším.
K.winky, vybíráte si teď taky ve škole semináře na příští rok? My je máme nahlásit do středy, tak mě zajímá, co si bereš ty.. Já asi biologicko-chemický (tam se bere hl.biologie člověka) a k tomu chemický (příprava k maturitě a na příjimačky na VŠ), nepovinně pak latinu.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

tak seminare..za nas to byly povinne volitelny predmety
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

jojo, to je alternativní název
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Veri

Příspěvek od k.winky »

To mě čeká až na konci roku :) Ale do biologie jdu, to je jasný věc !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

udělala jsem si zase páteční filmový večer, koukala jsem na "an american crime", je fakt, že jsem ukápla slzu, takové filmy mám nejradši, nevím proč.. kdo by nevěděl na co koukat, doporučuju
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Veri

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já zkouknu nějaký film dnes večer, mám v plánu Milionáře z chatrče :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

:D na ten se těším, půjdem na něj do kina, jinak koukám na filmy doma, ale tenhle si chci vychutnat s kvalitním ozvučením.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Veri

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já měl prapůvodně taky v plánu na něj jít s někým do kina ...
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Veri

Příspěvek od s.arik »

Veri, plánujeme s Hugem sraz v čajovně na příští sobotu, přidáš se? :D
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

veri pridas nejaky fotky z parize?
jinak bych si hlavu nelamala s vybavou jidla, tam maj tolik salatu na vyber a ovozel.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

to jo, jenže tam na koupi jídla a následné mytí nebude čas, v tom je jídlo z lifefoodu lepší, tohle si strčím do batohu a můžu rozbalit kdykoli. ale neboj ovozel tam jíst budu :wink: a fotky přidám, určitě :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

paříž se mi blíží mílovými kroky, nemůžu se dočkat, těším se na blešáky a ovocné trhy, to tady moc nemáme.

Deníček zanedbávám, ale teď se mi nějak zachtělo ho vyhrabat - dnes mám neobyvkle dobrou náladu, asi za to můžou džusy - připojila jsem se k macikovi na min.3 šťávové dny, takže dnes:
- 1l pomerančové šťávy (až ve 12:30, nebyl hlad, pito asi hodinu a půl)
- 0,5 mrkev + řapíkatý celer
- banán + jahody + jablečná šťáva
- 0,8 l jablečné šťávy
Cítím se moc fajn, lehce na těle i na duši. Můžou za to i sluneční paprsky, které sem tam vykouknou a docela i hřejí, no, už aby tady bylo léto. Po maturitě chci zvednout kotvy a letět se trochu ohřát, třeba za Květkou k protinožcům. Někam, kde je i v zimě teplo. Takže šetřím na letenku, na zpáteční ale ne, kdo ví, že ano..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Veri

Příspěvek od kveta »

veri,

preju ti krasny zazitky na cestach, a tesim se na zpravy jaky to bylo.

je, to je parada ze si davas stavicky, ktere ti chunaji a povznasi te... a slunicko urcite pomuze. :D
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

Děkuju Květi.
Dnes další šťávičkový den, ale zítra asi podlehnu té kupě pomerančů, tahle várka patří snad k těm nejlepším, které jsem za celou zimu měla - sladoučké, mňam, škoda odšťavit. Jsem jednoznačně pomerančová osoba. Můžu je kdykoli, v jakékoli formě a denní limit nemám :)
- 0,9 l pomerančové šťávy (dnes byl hlad dříve, už v 10:00)
- 0,5l šťávy mrkev+červená řepa
- cca 1,5 l pomerančové šťávy (popíjené po doušcích dlouho)
Dneska mi na balkón na semínka přiletěla sojka! Tu jsem neviděla už dlouho. V noci (jelikož spím při otevřeném okně, slyším každičký zvuk jdoucí zvenku) mě noc co noc budí sova, ale je to příjemné buzení, jen se otočím a zase spím. Ráno mě budí kohout nebo ovce - mám jistotu, že když mě nevvbudí kohout, nahradí ho ovečky. Dneska jsem taky viděla srnky, jen co jsem vykoukla z okna. Jsou tady často, ale většinou je vídávám brzo ráno, když jdu do školy, ale dnes šly asi snídat později.. Jsem moc ráda, že nebydlím ve městě, vesnice je krásné prostředí, jsem obklopená přírodou. A brzo budu sadit, asi vysadím jahůdky, voňavé, bez chemie a s láskou pěstované.
Těším se na pomerančovou snídani..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

K večeři jsem se po už tradiční úterní jedničce příjemně nacpala cherry rajčátky, byla z Maroka, asi skleníková a chemická, ale voňavá a moc chutná. Ty jedničky držím v úterky, vyhovují mi mnohem víc než pátky nebo pondělky (obé jsem zkoušela). Asi si každý musí najít svůj den.
No a už dlouho mě prohání chuť na slaďoučký šťavnatý vodní meloun, ať už je to léto. Je to hrůza, pořád zima a jen tři měsíce v roce teplo. Snad bude aspoň horké léto, pod 25nee :) .
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

...sazeni jahudek - bracha mi dnes oznamil ze zasel mak :) (bez hacku)
krasne jsi popsala okoli kde bydlis, hezky to uklidni. mela jsem predstavu ze zijes v panelaku, nebo aspon v nejaky zurbanizovany ctvrti s rachotem tezkyho prumyslu za rohem :)
dneska je utery ? tak pust nebo rajcata?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

půst a po něm rajčata :D (já ty jedničky držím tak, že přestanu jíst v pondělí okolo šesté a v úterý si po šesté dám něco k snědku, někdy držím do dalšího dne, ale ne vždy se mi chce)

kdepak já a město :D kdo nezkusil vesnici, neuvěří, že z baráčku se do bytu už nechce, připadala bych si jako v kleci
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

shodou okolností jsem byla dnes stejně jako winky na přednášce, jen ne o potravinách, ale o kriminalitě.
přednášel senzační pán, měl úžasný smysl pro humor, i přes to, co všechno zažil (byl šéfem kriminálky v praze a ještě kdovíkde), dělal ochranku i jásiru arafatovi, když byl u nás v čr na návštěvě. vyprávěl nám, že jásir se úplně běžně make-upoval a že se mu na letišti makeup začal roztékat, tak jim v ochrance cukaly koutky :lol: no a husák si prý po pusinkách s ním šel desinfikovat obličej :lol:
no nasmáli jsme se, ale nejen to, vyprávěl i případy českých vrahů, delikventů (člověk by nevěřil, co všechno se u nás stalo) atp. pak nám - holkám poradil pár fíglů, jak se bránit.
byli jsme z něj nadšení, opravdu dobrý chlapík.
no a v pondělí hurá do paříže.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od RAWka »

veri píše:kdo nezkusil vesnici, neuvěří, že z baráčku se do bytu už nechce, připadala bych si jako v kleci
To úplne chápem. Od narodenia som bývala v byte a pred 5 mesiacmi sme sa presťahovali do nášho vytúženého nového domčeka. Máme takú malú záhradku. Malá, ale naša. Máme havinka, mačku, je tu božský klud, žiadny susedia, čo nás každý týždeň vytopia alebo večer začnú vŕtať....je to úžasný pocit...do paneláku už nikdy...možno tak na privát počas školy, ale inak nie:)
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Veri

Příspěvek od Pavluška »

veri píše: pak nám - holkám poradil pár fíglů, jak se bránit.
poděl se. :) Taky znám fígle, ale sebrat další se hodí. Samozřejmě pepřák, poté ono zranitelné místečko a jinak je prý docela síla i udeřit do oblasti ohryzku na krku... a tak... žádné ohledy. Hlavně nepřestat používat mozek. Ženská je hodně chytrý tvor.
A co řekl pán vám?

vitariana už moc nečtu (kriste, to by musel mít den víc hodin), a takhle výběrově na něco narazím. :mrgreen:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

pavluš, třeba nám důrazně doporučil nekupovat slzný plyn, protože pokud by ses bránila feťákovi, akorát mu prý uděláš dobře a nabudíš ho, nijak mu to prý neublíží, to by mě nenapadlo.
no a pak takové rady, na které bych při smyslech třeba sama přišla, ale ve stresu právě při takové situaci si je neuvědomíš - takže jsem ráda, že nám je zopakoval - např. místo snahy kopnout chlapa do rozkroku, kam se kope špatně, protože se při takových chvílích ten chlap právě tam chrání, je lepší přejet mu hdně rychle hřebenem (tím nejjednodušším jednořadovým pánským) po kořeni nosu nebo těsně pod nosem, to ho prý ochormí tak na tři minuty a ještě si zapomene chránit rozkrok :) no a pak dobrá rada, když jdeš třeba sama v noci po ulici a jede za tebou pomalu auto, tak neutíkat směrem, ve kterém jede, ale otočit se a utíkat nazpátek. řidiči bude trvat, než se otočí a i kdyby se neotáčel, tak couvání mu půjde pomaleji než normální jídza. tohle je třeba dost logická rada, ale nevím, jestli bych v dané situaci byla tak duchapřítomná a začala utíkat oním opačným směrem..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
dvdmchl

Re: Veri

Příspěvek od dvdmchl »

Člověče s tím slzným plynem se mi to nezdá. Třeba tenkrát na czechteku jim fungoval dobře.
S tím hřebenem si to zkusím.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

já bych to zkusila ale jen pomalu, ten tlak na kořeni ucítíš rel. dlouhou dobu i po menším tlaku, prý jedna slečna vydloubla oko. u toho jsme se nasmáli, prý na něj pak koukalo ze země..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
dvdmchl

Re: Veri

Příspěvek od dvdmchl »

u toho jsme se nasmáli
:) To je ale půvabný překlep.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Veri

Příspěvek od Fiona »

...přejet mu hdně rychle hřebenem (tím nejjednodušším jednořadovým pánským) po kořeni nosu ...
No ja hlavne nez bych z tasky vyhrabala nejaky pansky hreben... to nemam ani v koupelne, natoz po ruce :) Ale se mi jednou povedlo predstirat ze jsem pro a ze hledam kondom, a vytahnout misto kondomu vystrelovaci nozik. Ten uz mi ale davno davno policajti zabavili :?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Veri

Příspěvek od veri »

věř nebo ne, ale on ten svůj vytasil tak rychle, že jsme požadovali, ať to předvede ještě jednou, asi je to o cviku :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Veri

Příspěvek od Pavluška »

Fiona píše:
...Ale se mi jednou povedlo predstirat ze jsem pro a ze hledam kondom, a vytahnout misto kondomu vystrelovaci nozik. Ten uz mi ale davno davno policajti zabavili :?
to je ta ženská inteligence. Když už se nedá utéct, nastupuje mozek... musí. Místo nožíku bych tasila pepřák.

Díky, Veri, za sharing. Zajímavý s tím hřebenem. :)

Musím běžet.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Veri

Příspěvek od Sweetie »

tak nad tim hrebenem jsem se taky pozastavila, zadny nenosim. tatka mi dycky radil palcema rovnou do oci. tuhle taktiku bych asi volila.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Veri

Příspěvek od Panda »

Tak stačí jen poprosit toho chlapa o půjčení, určitě nějaký hřeben sebou bude mít.

... předstírat zájem ... hm, já myslím že už jenom to ho musí odradit, to přece pak už není to pravé vzrůšo.
Odpovědět