Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Fiona

Příspěvek od 800914 »

uz netreba, nevsimol som si ze to tam uvadzas..
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Fiona

Příspěvek od 800914 »

a si kocka..
/nemam makcen/
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Cisilko, ty mas ale dobry oci :D A vkus taky 8)

Zrovna se kroutim nahata okolo notebooku a seskrabuju klistata. Seskrabla jsem dve zakousnuty, dalsi tri pochytala jeste za behu. Ted jsou vsecky mrtvy. Taky se patlam kokosovym maslem, kdyby nahodou nejaky uniklo, tak at chcipne taky. Tak si rikam, jestli se jich nahodou tak trochu nebojim :? Domlouvam bilym krvinkam a vyzyvam je do boje :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Advid »

Nejdřív taková pěkná fotka a pak že jsi nahatá u notebooku. Aby z toho neměl dvdmchl divoké sny. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Fiona

Příspěvek od 800914 »

nestras, mam cerstvo vyprano.. :evil:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

To musis mit trosku ten jin pod kontrolou, a pak budete vyrovnani a nebudete myslet na blbosti, kdyz lidi naprosto vazne mluvi o nebezpecnych klistatech.

http://www.youtube.com/watch?v=c2ZIZMG-WeU" onclick="window.open(this.href);return false;
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Advid »

Když já teď nemůžu sportovat, tak jsem samej jin a nemám to jak vybít. Teda ne, že by mě nic nenapadlo, ale zase nechci mít problémy s ledvinama. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Ahoj, ma zaujala ta fotka zo slavenia slnovratu- si dlho vo Švedsku? Milujem severske štaty,ich tradicie,životný štyl a historiu raz by som tam chcela žiť :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Dnes jsem právě dočetla Tajemství. Určitě můžu říct, že u mě díky okamžité aplikaci došlo k duchovnímu posunu. Ke konci je kapitola o soutěžení a přístupu ke sportu jako takovému. Zajímavé.
Nevím, jestli si z filmu na to vzpomínáš. Záleží na tom, z jaké pohnutky do toho vlastně jdeš. Píšu ti to proto, protože budu na tebe myslet při firemním běhu v září.
m:-)
Pa,pa a užij si hezky zbytek dne :D
dvdmchl

Re: Fiona

Příspěvek od dvdmchl »

a co tam pisou o tom sportu?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Fiona

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Když já teď nemůžu sportovat, tak jsem samej jin a nemám to jak vybít. Teda ne, že by mě nic nenapadlo, ale zase nechci mít problémy s ledvinama. :D
:lol:
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Netýká se to samozřejmě jenom sportu, ale v něm se to dneska objevuje hodně okatě. Upozorňuji, že myšlenky, které uvedu níže, nejsou pro člověka, který nerespektuje duchovní principy a nebo není alespoň naladěn na tuto notu...
Výňatek z Tajemství:
Příkladem takové separace ( vnímání sebe odděleně od druhých ) je soutěžení. Za prvé, myšlenky na soutěžení pocházejí z myšlení o nedostatku, neboť říkáte, že nabídka je omezená. Říkáte, že není dost pro každého, proto musíme soutěžit a zápasit, abychom věci získali. Když soutěžíte, nikdy nemůžete vyhrát, dokonce i když si budete myslet, že jste vyhráli. Jakmile soutěžíte, přitahujete v důsledku zákona přitažlivosti lidi a okolnosti, aby Vám konkurovali v každém jednotlivém aspektu života, a nakonec prohrajete. Všichni jsme spojeni a tvoříme součást jednoho energetického pole, a tak, když soutěžíte, tak de facto soutěžíte proti sobě ( co vysíláme, to se nám vrátí ). Soutěžení musíte z mysli odstranit a stát se tvořící myslí. Zaměřte se na své sny, vize a "z rovnice " odstraníte veškerou konkurenci.
Tak si to tedy může každý přebrat, jak je mu libo. Já tady nemůžu opisovat celou knížku, aby to nebylo vytrženo z kontextu a vysvětlila jsem principy, o kterých se tam mluví.
Když to shrnu, tak se člověk musí zamyslet na tím, z jakých pohnutek to či ono dělá.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Asi mas pravdu Awi. Hlavne s tou separaci. Puvodne jsem se na ten zavod prihlasila jen proto ze jsem se nechala vyhecovat ("...je vedecky dokazane, ze na nejakem ovoci a zelenine, bez masa a karbohydratu, nikdy nemuzes podat nejaky trochu slusnejsi, konkurenceschopny vykon..." - no nejdi tam 8) ) Jenze hodne brzo mi zacalo byt jasne, ze to asi vyhraju tak jako tak, a ze mi to je vlastne fuck. Spis mam opacny problem, a sice jak se zaclenit mezi dospele rozumne lidi, kdyz se chovam jako zjinovane decko. Neposedim v klidu, navic se neumim s lidma dlouho bavit o vecech co jsou mi burt. U jidla jsem nejradsi sama a ticho (caruju), kafe nemusim, alkoholu jsem po jedne tvrde lekci dala navzdy sbohem, nehulim, kolacky se slehackou taky nejim - toz jsem ufon nejvetsi. Sice jeste jedna kolegynka v praci beha, ale ta to zas dela kvuli linii, takze bez navstevy cukrarny ten trenink je pro ni takovy nejaky neuplny, kdyz ted preci "muze". Jeste jeden kolega se nechal vytahnout na mensi beh okolo jezera, ale ho to brzo prestalo bavit, kdyz poznal ze kvuli nemu bezim pomalejc a ani se ze slusnosti nepotim... Zkratka jsem asi dukladne "odstranila konkurenci z cesty"... a taky vsecky lidi...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jeste si budu chvili vylivat srdicko :x
More je plny oranzovych palivych meduz, uz ani nemam chut do toho lizt. Jen jednou jsme tam se psem vlezli, po necely minute vylezli oba celi popaleni. Pes pak pul dne knoural, ja tise nadavala jak dlazdic a snazila se to zakryt usmevem :x Tak aspon s psiskem behame po lese, nastesti se je na cem past, jahudky, boruvky, maliny :) Jeste ze tu ten pes je, mam si s kym pokecat, jedinej jinovej tvor siroko daleko...
Naposledy upravil(a) Fiona dne stř říj 29, 2008 11:14, celkem upraveno 1 x.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

pošli fotku. :) musi to tam vypadať krásne
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
dvdmchl

Re: Fiona

Příspěvek od dvdmchl »

cejtim smutek Fiono, ale neboj to je jenom prechodne. Ja jak jsem ted pernamentne zjinovanej tak vidim, ze to lidi naopak pritahuje. Jako sem pro ne taky ufon, ale vidim ze pokukujou co jak delam.
Poradne se zjinuj. :) Uvidis jak se zacnes smat na lidi, oni ucejtej tu pohodu co salas a pujdou k tobe a muzes si bejt ufoun jak chces velkej.

A ten beh dokonci, vyhraj to s usmevem. :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Zkusim nejakou najit Epony :)
Jinak ale Svedsko nedoporucuju. Je to krasna zeme, krasna priroda, lidi relativne pohodovi, mili... ale vubec se tady netancuje :roll:
Zlata Slovenska krcma... v zari jedu na tyden na Slovensko, juchu :D (:-) m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Zkusim nejakou najit Epony :)
Jinak ale Svedsko nedoporucuju. Je to krasna zeme, krasna priroda, lidi relativne pohodovi, mili... ale vubec se tady netancuje :roll:
Zlata Slovenska krcma... v zari jedu na tyden na Slovensko, juchu :D (:-) m:-)
o rok by som chcela ist do stockholmu alebo helsinki na staž zo školy, chcem sa zoznamiť s týmito krajinami osobne, urobiť si vlastný usudok..možno sa tam raz usadím.. :)
kde na Slovensko sa chystas?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Tady taky ufoun. Mě zase v Čechách vyhledávají samí cizinci. Vlezu do knihkupectví už se mnou pustí do řeči kazašská tlumočnice, jdu po kolonádě, chce si se mnou povídat frantík...asi vypadám mile a neškodně. Je fakt, že nemám vůči nikomu vnitřní předsudky. Vnímám každého individuálně.
A proč být protivka? Akorát musím dávat pozor na některé muže, úmysly nemají tak košer, ale to vidím...
>:-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Dik Dvd :) Pravdu dis. Vic jinu na ne :twisted: Jen jeste musim nejak vycarovat tu pohodu, abych jako mela co salat, ale beru radu k srdci a salat budu 8)

Epony, ja mam na Slovensku dva domy :lol: Jeden na dedince v Stolickych vrchoch pri Revucej, na konci sveta, a druhy tamtez hore na starych lazoch... No, domy, to je tyrochu silne slovo, nazveme to spis kusem zeme ze zbytky nekdejsiho lidskeho obydli. Tam jsem se kdysi pokousela uskutecnit svoje sny o zivote v prirode a v souladu s prirodou... Ted jdu ten v dedine darovat kamaradce jako svatebni dar. Ten "hore" uz davno tak jako tak patri lesni zveri, a ja jsem jen rada ze tam muzu z casu na cas prijit poustevnicit :) Je tam studanka s vilama a zazracnou vodou, co ani v nejvetsich mrazech nezamrza, i kdyz je studena...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Advid »

Fiona píše:... beru radu k srdci a salat budu 8)
Nad kterým "a" má být čárka? :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Awi, jestli ono to nebude trochu tim, ze je to lazenske mesto, a cizinci jsou druznejsi nez nasinci :) A to ze nas muzici lovi beru spis jako velke plus, vsak si predstav, kdybysme je vubec nezajimaly, nebo jeste hur, kdyby delali fory jako my a nebo bysme je musely v pripade potreby lovit samy 8) Memu egu to celkem vyhovuje tak jak to je :wink:

Epony, jestli chces do Svedska, rekla bych ze jeste zajimavejsi nez Stockholm a okoli je zapadni pobrezi, Göteborg a cele pobrezi smerem na sever. Takova prijemnejsi, vrelejsi atmosfera :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Dik Dvd :) Pravdu dis. Vic jinu na ne :twisted: Jen jeste musim nejak vycarovat tu pohodu, abych jako mela co salat, ale beru radu k srdci a salat budu 8)

Epony, ja mam na Slovensku dva domy :lol: Jeden na dedince v Stolickych vrchoch pri Revucej, na konci sveta, a druhy tamtez hore na starych lazoch... No, domy, to je tyrochu silne slovo, nazveme to spis kusem zeme ze zbytky nekdejsiho lidskeho obydli. Tam jsem se kdysi pokousela uskutecnit svoje sny o zivote v prirode a v souladu s prirodou... Ted jdu ten v dedine darovat kamaradce jako svatebni dar. Ten "hore" uz davno tak jako tak patri lesni zveri, a ja jsem jen rada ze tam muzu z casu na cas prijit poustevnicit :) Je tam studanka s vilama a zazracnou vodou, co ani v nejvetsich mrazech nezamrza, i kdyz je studena...
Ma napadlo že niektorí ludia sa usadia na odlahlom meste a žiju tam v sulade s prirodou: http://www.rodovaosada.cz/index.php?ram ... ess&cln=23" onclick="window.open(this.href);return false;
vypada to kuzelne, ale ja by som to asi nedokazala, potrebujem virtualny svet a viac mi sedi život v meste.. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Awi, jestli ono to nebude trochu tim, ze je to lazenske mesto, a cizinci jsou druznejsi nez nasinci :) A to ze nas muzici lovi beru spis jako velke plus, vsak si predstav, kdybysme je vubec nezajimaly, nebo jeste hur, kdyby delali fory jako my a nebo bysme je musely v pripade potreby lovit samy 8) Memu egu to celkem vyhovuje tak jak to je :wink:

Epony, jestli chces do Svedska, rekla bych ze jeste zajimavejsi nez Stockholm a okoli je zapadni pobrezi, Göteborg a cele pobrezi smerem na sever. Takova prijemnejsi, vrelejsi atmosfera :)
Dakujem za radu, ale to, kde pojdem na staž zavisi na tom, v ktorom meste je Akademia umeni..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No, presne o neco podobneho jsem se pokousela... a taky jsem to nedokazala :? Uz jsem to ale rozdejchala a jdu dal. Ale naucila jsem se pri tom pokusu dost slusne zednicit, obkladat a tak 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Myslim ze zrovna tady v Göteborgu jedna je >:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Myslim ze zrovna tady v Göteborgu jedna je >:-)
super :) určite si to zistím na študijnom.
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak uz se vratili vrahouni z rybareni. Nic nechytili :D :lol: (:-) m:-) :mrgreen:

Tak aspon pujdu za nima dolu, trosku se jim vysmat do duse :twisted: Moc dekuju za zvednuti nalady, jde se sálat na salát 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Pomalu dochazim k zaveru, ze zazitky z restauraci mezi vsezravci maji svoje kouzlo. Fakt me to zacina bavit :D

Dnes jsem se opet dobrovolne povinne zucastnila pracovniho obeda, v jedne z nejdrazsich restauraci v Göteborske opere. A jak uz to byva, cim drazsi putyka, tim mensi sance ze maji v menu neco normalniho :roll: Krome vsech moznych kulinarsko-architektonickych vytvoru na talirich meli v menu i jeden jakysi salat - "Caesar salat s krutony, krevetami, kaviarem a sicilskym chlebem". Tak se ptam servirky, jestli maji nejaky obycejny zeleninovy salat. Ona ze ano, tenhle. Tak ja ze si teda dam Caesar salat bez krutonu, bez krevet, bez kaviaru, bez sicilskeho chleba a pokud mozno bez dresingu. Chvili na me koukala, jestli to jako myslim vazne, a pak nesmele rekla, ze v tom pripade tam ale bude jen cinske zeli, rajcata a kukurice :lol: Tak ja ze teda radsi ovocny salat, nejlepe s jahodama, ale jinak je to fuk, hlavne aby tam bylo jen a jen ovoce. A opravdu mi byl prinesen jahodovy salat - asi 5 nakrajenych jahod, strouzek pomerance, strouzek grepu, ministrouzek melounu - jako pro Barbinku :lol: Kdyz to videl sef, a kdyz ze prestal chechtat, tak mi objednal 5 jahodovych salatu a ze pry na jednom taliri, a ten zapichnuty praporek ze taky staci jenom jeden... 8)
Naposledy upravil(a) Fiona dne stř črc 09, 2008 20:24, celkem upraveno 1 x.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Pomalu dochazim k zaveru, ze zazitky z restauraci mezi vsezravci maji svoje kouzlo. Fakt me to zacina bavit :D

Dnes jsem se opet dobrovolne povinne zucastnila pracovniho obeda, v jedne z nejdrazsich restauraci v Göteborske opere. A jak uz to byva, cim drazsi putyka, tim mensi sance ze maji v menu neco normalniho :roll: Krome vsech moznych kulinarsko-architektonickych vytvoru na talirich meli v menu i jeden jakysi salat - "Caesar salat s krutony, krevetami, kaviarem a sicilskym chlebem". Tak se ptam servirky, jestli maji nejaky obycejny zeleninovy salat. Ona ze ano, tenhle. Tak ja ze si teda dam Caesar salat bez krutonu, bez krevet, bez kaviaru, bez sicilskeho chleba a pokud mozno bez dresingu. Chvili na me koukala, jestli to jako myslim vazne, a pak nesmele rekla, ze v tom pripade tam ale bude jen cinske zeli, rajcata a kukurice :lol: Tak ja ze teda radsi ovocny salat, nejlepe s jahodama, ale jinak je to fuk, hlavne aby tam bylo jen a jen ovoce. A opravdu mi byl prinesen jahodovy salat - asi 5 nakrajenych jahod, strouzek pomerance, strouzek grepu, ministrouzek melounu - jako pro Barbinku :lol: Kdyz to videl sef, a kdyz ze prestal chechtat, tak mi objednal 5 jahodovych salatu a ze pry na jednom taliri, a ten apichnuty praporek ze taky staci jenom jeden... 8)
(:-) 5 porcii si objednat v restauracii..ty si teda jedlík :P
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Moc hezké. Poutavě napsané a živě jsem si to představila. To víš, to nejlepší k jídlu si stejně vyrobíš ty sama.... :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Pravda, ale zas na druhou stranu treba prinaset svetu osvetu m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

(:-)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Fiona

Příspěvek od hugis »

Mám podobný zážitok zo svadby. Objednaný ovocný tanier predstavoval jeden pokrájaný banán, jednu olúpanú a pokrájanú broskyňu, 6 mini kúskov dyňe a 10 bobuliek hrozna. Keď som to dojedol tak som začal zháňať zbytok dyne, čo sa mi aj podarilo a úspešne som sa dorazil. Ono sa to ani gramážou ani masou neblíži k bežnej uvarenej porcii, tak neviem, čo tety kuchárky viedlo k tomu, že mi to bude stačiť.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, jsem si prave precetla to Evangelium esejskych ve vlakne webove zajimavosti... Buh pry rika nejen ze to staci, ale ze je to mozna az trochu moc preplacane. A jist maximalne dvakrat denne, nejlepe jen jednou. No, neco na tom bude... Nakonec nas mozna pani kucharky odhaduji na velmi procistene a pokrocile jedince, coz me vubec neurazi 8)

Predstav si treba takovy spravny hotel za 100 let. Dorazis tam jako host, dejme tomu lung-gomem nebo tam prilevitujes na koberci. Hned u dveri se te ujme personal, sroluji koberec, probehne check-in, a oznami ti ze vecere se podava na strese hotelu pul hodiny pred zapadem slunce. Bude libo panovi k veceri deci Amazonske rosy sbirane za uplnku, nebo deci vody z Himalajskeho ledovce? Jako zakusek libo housle, loutnu nebo pistalu? :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

:D Hm, to pujde overit.....
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Predstav si, čo si musia ostatní myslieť o človeku, ktorý si na svadbe dá len ovocnu mísu :lol: to na mna pozerali ako na mimozemšťana, ked som si na svadbe dala len prilohu k hlavnemu jedlu - nastruhanu mrkvu s rajčinou a uhorkou :lol:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

epony píše:Predstav si, čo si musia ostatní myslieť o človeku, ktorý si na svadbe dá len ovocnu mísu :lol: to na mna pozerali ako na mimozemšťana, ked som si na svadbe dala len prilohu k hlavnemu jedlu - nastruhanu mrkvu s rajčinou a uhorkou :lol:
>:-) >:-) >:-) Tak to jsme všichni...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jo, a mne se zrovna za mesic zeni bracha, jedem kvuli tomu extra do Cech >:-)
No to bude svatba jak remen >:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Fiona píše:Jo, a mne se zrovna za mesic zeni bracha, jedem kvuli tomu extra do Cech >:-)
No to bude svatba jak remen >:-)
Určitě si to užij! Je to jednou v za dlouhý čas - pěkně si potancuješ, dovíš nejnovější rodinné drby, zasměješ se...a když se něco nepatřičného zblajzne ( většinou si nepochutnáš :( ), tak to tělíčko zvládne. Ale člověk toho musí sníst opravdu maloučko, protože by mu mohlo být celou svatbu pěkně blbě a to nebyl účel setkání. Uvidíš, budeš šťastná...Já bych se těšila a snažila si z toho možného, co bude, si vzít to nejlepší a nabít se.
Určitě to budeš tak mít!
P.S. Možná budeš mile překvapená a budou tam švédské stoly mimo jiné se spoustou ovozel....Připomeň si Tajemství...
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:D
Jj, svatby se daj zvladnout. Mam to "stesti" ze jsem ufon odmalinka, takze mamka je celkem trenovana a jen tak neco ji u me nevyvede z miry >:-)

Jinak dnes jsem VIP, provizorne na mesic jsem byla jmenovana vice-managerem naseho oddeleni (nez se nevice-manager vrati opalena a v dobre nalade zpet do prace) 8) Toz jsem ted velke zvire :twisted:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Fiona píše::D
Jj, svatby se daj zvladnout. Mam to "stesti" ze jsem ufon odmalinka, takze mamka je celkem trenovana a jen tak neco ji u me nevyvede z miry >:-)

Jinak dnes jsem VIP, provizorne na mesic jsem byla jmenovana vice-managerem naseho oddeleni (nez se nevice-manager vrati opalena a v dobre nalade zpet do prace) 8) Toz jsem ted velke zvire :twisted:
To máš v mamince poklad, že je to schopna překousnost a v rámci možností akceptovat.
Ty musíš být u Vás ve firmě, ale roztomilé zvířátko... :D
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

awa píše:
Fiona píše::D
Jj, svatby se daj zvladnout. Mam to "stesti" ze jsem ufon odmalinka, takze mamka je celkem trenovana a jen tak neco ji u me nevyvede z miry >:-)

Jinak dnes jsem VIP, provizorne na mesic jsem byla jmenovana vice-managerem naseho oddeleni (nez se nevice-manager vrati opalena a v dobre nalade zpet do prace) 8) Toz jsem ted velke zvire :twisted:
To máš v mamince poklad, že je to schopna překousnost a v rámci možností akceptovat.
Ty musíš být u Vás ve firmě, ale roztomilé zvířátko... :D
..a ako vice manager im musiš isť prikladom a nastoliť raw food lunch :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, obedy asi neprosadim, ale diky zasilce z Lifefoodu se docela dobre ujimaji raw kafepauzy :)

Vcera se mi zase stala zvlastni vec, myslim ze to zase bude spis detox nez bacil. Po behani jsem si rekla ze trochu srovnam cakry, trochu cvicila a pak asi pul hodiny v kuse stala na hlave. A asi po hodine se mi spustilo takove podivne smrkani, co trva porad. Pritom je mi dobre, necitim se ani trochu zahlenena nebo podrazdena nebo tak. Spis je to takovy pocit, jakoby mi nekde v hloubce za nosem vytryskl pramen :) Trochu podobne, jako kdyz se pri plavani nechtene napiju vody. Je to tak tyden, maximalne 2 tydny po zmizeni ekzemu. Ze by detox postupoval smerem dolu??? Nejdriv kuze u oci, ted dutiny... Osobne to jako byvaly kurak spis vitam, ale moc to neusnadnuje takove ty situace, kdy je treba nekomu vysvetlit, ze to co delam delam pro svoje zdravi :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak pramen za nosem se zastavil po asi 3 dnech, a celkem dle ocekavani mi nabehly uzliny na krku. Zkratka to jde zhora dolu. Tudiz asi z nebe, takze to neresim :D Vidim to tak, ze pozitri zacnou plice vykuckavat popel z meho 3-leteho kurackeho obdobi, a pak se necham prekvapit, pod plicema uz je tech organu docela dost, a s mymi anatomickymi znalostmi ani nevim ktery je nejvys, tudiz dalsi v poradi :roll: S liver flush to vidim asi tak, ze to necham presne na obdobi az me zacnou brat jatra, coz muze byt treba za tyden 8)

A dnes oslavuju. Povedl se mi pulmaraton :D Sice rychlosti bidnou, ale povedl. Je docela prijemne behat s tou vecickou, co mi hlasi do sluchatek kazdy kilometr, predtim jsem to brala tak vicemene od oka a podle mapy. To se vubec neda srovnavat.

Vcera jsem si rekla ze dam 3 km co nejrychlejc, at vidim jak na tom jsem. Myslela jsem ze to bude sranda, vzhledem k tomu ze bezne beham vic jak dvojnasobek, ale jsem se precenila. Vybehla jsem jako blesk, ale uz po 2 kilometrech jsem byla hotova. Ani jsem to nedobehla...

Tak jsem si dneska rekla, ze dnes pobezim prozmenu pomalinku, ale co nejdal, a uvidim jak daleko dobehnu. Stanovila jsem si nanejvys troufaly cil - 10K. Coz za mesic a tyden pobezim zavodne, ovsem ted jsem si vubec nebyla jista jestli to vubec dam. Tak jsem se sourala takovou tou rychlosti, jako bych mela v gatich a nechtela aby to vypadlo :) V pohode u prehrady, relax, pozorovala jsem pribehy kachnich rodinek pri brehu, babicku co je krmila, sem tam mi Paula Redcliff oznamila ze jsem odsourala dalsi kilometr... az jich nakonec bylo 21 :D Tak jsem pak radsi bezela domu, protoze uz byla dost tma, aby me nahodou neprekvapil nejaky uchyl, ovsem na tvari usmev veliky :D Domu jsem dorazila za tmy, zjistila ze v kuchyni praskla zarovka, tak jsem pak stavila mrkev a celer pri svickach...dustojny zaver vikendu :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Advid »

Moc hezké, gratuluju. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Fiona

Příspěvek od Sluníčko »

také gratuluji :)
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Fiona

Příspěvek od hugis »

Ďakujem za pochvalu v mojom denníčku a posielam virtuálnu ďakovnú pusu. Dúfam, že mi za to nepríde ten tvoj švédsky viking vybrať vnútornosti. 8)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jsem dnes malem vypadla z okna :)
Buduju si nahore na pude takove hnizdecko-meditovnu-atelier-trucovnu. Je to relativne obyvatelne, akorat tam poslednich 40 let nikdo neuklizel a nezkulturnil. On cely tenhle stary dum ma takova zvlastni zakouti, odkud kdyz se vyhazou hory bordelu za posledni pulstoleti, tak maji sve zvlastni kouzlo... dokonce mame i dum holubi, pokojicek holubi apod, to taky kazdej nema :D A ja si zkratka rekla, ze chci svoje male kralovstvi, kde si to udelam podle sebe a kam mi nesmi zadny pocitac, budik, a podobne.

Tak si tam suruju okno, venku slunicko, a najednou vidim velikanskou duhu. Chci ji videt vic, zaklanim vic a vic, az jsem ztratila rovnovahu (to bude ten jin) a jen na posledni chvili se chytla futra. Nebyt toho futra, stalo by za tyden v novinach: "Pricina smrti - duha" :lol: Koneckoncu, dokazu si predstavit mnohem blbejsi duvod smrti nez duhu 8) Zvlastni je, ze casto potkam duhu zrovna tehdy, kdyz v sobe neco zasadniho vyresim nebo se pustim do neceho noveho...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Jsem dnes malem vypadla z okna :)
Buduju si nahore na pude takove hnizdecko-meditovnu-atelier-trucovnu. Je to relativne obyvatelne, akorat tam poslednich 40 let nikdo neuklizel a nezkulturnil. On cely tenhle stary dum ma takova zvlastni zakouti, odkud kdyz se vyhazou hory bordelu za posledni pulstoleti, tak maji sve zvlastni kouzlo... dokonce mame i dum holubi, pokojicek holubi apod, to taky kazdej nema :D
rada chodim na povaly, človek tam najde častokrat dizajnerske kusky :) ja mam na to uchylku :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Odpovědět