Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Taky gratuluju, sice nevim proč ale tahle show je docela pěkná ;)

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Hlavne traktoristicky sluchatka pres kapucu. Co te to dnes chytlo
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Aha, traktoristický sluchátka, to mi úplně ušlo pozornosti.
Ach.

;)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Hehe, mu zase nedoslo ze to devce umi docela hezky zpivat :D .. mozna bysme zasli jak by nam Janek zabeeekal, Janku udelej videjko :-).
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Super hlas ma divcina :) Dobre ze jsem se nenechala odradit makeupem.

Ano, kulinarstvi zapadni Afriky je pro evropsky jazyk ocistec :mrgreen: Ovsem treba jim uznat ze dokud jedi to svoje, jsou zdravi a dobre vypadaji. Podstatne hur jsou na tom ti co v Evrope zacnou pozirat mistni produkty potravinarskeho prumyslu, z kterych maji neomylny sklon vybirat to nejhorsi.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Ano, kulinarstvi zapadni Afriky je pro evropsky jazyk ocistec :mrgreen: Ovsem treba jim uznat ze dokud jedi to svoje, jsou zdravi a dobre vypadaji. Podstatne hur jsou na tom ti co v Evrope zacnou pozirat mistni produkty potravinarskeho prumyslu, z kterych maji neomylny sklon vybirat to nejhorsi.
jj, někdy jo. I když já si pamatuju na x výborných jídel např. s avokádem, fazolemi, rýží, okrou, kuřecími paličkami ( :oops: ), krevetkami (názvy jídel neznám; jen popisuju co v těch dobrých jídlech bylo ") )... mňam. Ale na nigerijské pochoutky (i stolování) jsem zírala jak zjara. ")
Máš pravdu - když se pak někdy vrhnou na rychlá občerstvení atd, tak je to ještě horší.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Jelikoz jsou casto muslimove, nejedi tucne veprove a maji ten mesic "pustu", nebo ne? :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Maj tam i muslimy, ale vseobecne je to spis krestanska oblast, nebo se mezi sebou bijou. Ja znam odtamtud jen krestany. Zato ted za 2 tydny zacina ramadan, to zas bude sranda v Londyne :) Mam i kamarada co ani neni muslim (ale miluje Rumiho) a taky to drzi, dokonce i jointa si da az po zapade slunka :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Prezerou se opijou se zasexuji az po zapadu slunce :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jo, presne tak to vetsina z nich dela, i kdyz spravne pry se pri ramadanu i po zapadu slunce ma jist jen stridme :) Ovsem my neznabozi (z muslimskeho pohledu) na tom vydelame, jezto ve fastfoodech i v restauracich jsou pred zapadem slunce v te dobe polovicni ceny. Ovsem tam ja stejne nejim, a na trznici ta miska furt za libru, prast jako uhod :) Navic mam ted dietu (samanskou), tudiz ted 2 tydny striktne jen ovoce.

Je to sranda. Presne jak jsem predpokladala i predpovidala nahlas. Jak jsem mesice nemohla zavadit o poradnou praci, ani zakazky se nehybaly, na jidlo bylo tak na jedno obden, hrozba bezdomovectvi nade mnou prakticky kazdy tyden (diky zazrakum jsem prezila), tak mi bylo jasne ze az to prijde, prijde to vsecko naraz. A taky ze jo :) Ted zas pro zmenu nestiham. Najednou me chcou vsude kam jsem posilala zivotopisy 2 mesice dozadu, jako by se domluvili, a ja zas budu muset nejmin pulku odrict. Proste je bud sucho nebo povoden :) Ted je povoden. Nestiham ani vsecku praci co bych rada, a jeste do toho laska a zakazka. Ach jo :roll: :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Je to sranda. Presne jak jsem predpokladala i predpovidala nahlas. Jak jsem mesice nemohla zavadit o poradnou praci, ani zakazky se nehybaly, na jidlo bylo tak na jedno obden, hrozba bezdomovectvi nade mnou prakticky kazdy tyden (diky zazrakum jsem prezila), tak mi bylo jasne ze az to prijde, prijde to vsecko naraz. A taky ze jo :) Ted zas pro zmenu nestiham. Najednou me chcou vsude kam jsem posilala zivotopisy 2 mesice dozadu, jako by se domluvili, a ja zas budu muset nejmin pulku odrict. Proste je bud sucho nebo povoden :) Ted je povoden. Nestiham ani vsecku praci co bych rada, a jeste do toho laska a zakazka. Ach jo :roll: :)
jj, mívám to úplně stejně - vždycky se práce apod. vyrojí naráz a nebo prd. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše: jj, mívám to úplně stejně - vždycky se práce apod. vyrojí naráz a nebo prd. :mrgreen:
takze kdyz se vyroji prd anobo prace, to jako ze ta prace je tedy ta tuha faze ?
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Rudo, nedramatizuj forum ještě víc než dneska je :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

:br
5 2 8
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

Včera byl mezinárodní den přátel a vzpomněla jsem si na náš web. Fio, myslím, že tady máš přátelé, takže např., když jsi bez práce, peněz a jídla, dej vědět, snad bychom pár peněz dali dohromady :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, diky :D
Ono je to tak ze fundamentalne liny clovek jako ja bez prace zas tak moc netrpi, aspon se vyspim a nikdo me nebuzeruje 8) Postit se taky umim (obratit hlad v trumfy), ubranit ojedinelym fyzickym utokum zvenci se zatim taky vzdy podarilo, spat venku se nebojim a v lete tak cinim dobrovolne, casto a rada... tudiz hlad, hrozbu bezdomovectvi apod beru jako dary shora, na otevreni oci ;) Ono to ve finale boli spis ego nez ze by to ohrozovalo zivot, zenovou sferu duse to taky nijak moc nezceri. Tak jsme si pobyli na pousti, ted se ucme plavat, prozmenu se na nas riti velka voda :) Bude sranda, zacina to nabirat obratky. Nechci to zakriknout, ale mozna se dostanu do blazince, k zavislakum a sebevrahum. Nikoli jako pripad, nybrz jako support worker, coz je neco na zpusob krotitele 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

No, nechci se hádat, ale tohle (tj. milodar, na rozdíl třeba od nádoru) by Fio nezkousla 8).
Já bych teda taky měl s tím potíže no.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

na salasi by bacu nenapadlo spravit z vlka strazneho psa :mrgreen:
5 2 8
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

A taky těžko se unáší, že naši přátelé mají hlad. (Je fakt, že situaci bez peněz zvládám podobně jak Fia.) Pokud "levice neví, co dělá pravice", pomáháš upřimně, nezištně, skrytě a rád, tak pomoc je přínosem pro všechny zúčastněné. (když o pomoc stojí a přijmou jí)
Fakt je ale nejlíp, když vše zvládneme, to je jasné. :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jj Zdenino, hadas naprosto spravne :) Uz jen kdyz jsem byla nucena prijmout pomoc v podobe pujcky, me ego se svijelo v bolestech a zalostne skucelo :oops: :roll: A to mi jeste ony dobre duse nabidly pomoc samy od sebe, takze jsem nebyla nucena zebrat. Ale i tak, dokud jsem to nesplatila, nejradsi bych chodila kanalama... :mrgreen: Milodary, brrr, jen pres mou mrtvolu! :twisted:

Dneska jak jsem byla behat tak jsem nasla na pustem ostrove v lese zajimavou houbu. Skoda ze jsem nemela s sebou fotak, vypadalo to trochu jak na Pandore. Rostly vsecky na povalenem kmeni, tvar jak hliva ustricna, velikost jako vetsi bedla, vzorek na klobouku zvrchu tez jak bedla, voni jako bedla, mekka jako bedla. Akorat vytrusnice ze spodni strany klobouku spis pripominaji hribovite nez bedlu. Mam kousicek, co lezel ulomeny pod nima, tak jsem ho sebrala. Jinak jsem vse nechala, bylo by skoda tu krasu nicit, jeste navic kdyz ani nevim o co go. Nevite nekdo jestli nahodou nejsou kouzelne, ci aspon jedle? :) Voni fakt jedle, jak ta bedla. Dle googlu je pry jedla, teda jestli je to fakt ona. Tak uvidime, nasusim, ted uz v dohledne dobe nevarim.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Obrazky z googlu: Obrázek, Obrázek, Obrázek
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

wolfik hra experta na medicinalne houby

ja sosobne uz som zabudol, kedysi som atlas hub vedel naizust aj s talianskymi nazvami

ak je huba medicinalna to znamena ze moze byt lieciva, tak je otazne davkovaanie pretoze aj to co je dobre moze rozvazit

but I am preaching to already converted one, don't I ? :br
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:) To pochybuju, ty medicinalni byvaji spis takove malinke tenke, co jsme jim v detstvi rikali "prasivky" (jak jsme nevedeli o co go). Ale staci ze je pry jedla, voni dobre, tenhle kousicek nasusim. Tu krasu nicit nebudu a tolik hub zas nepotrebuju, bramboracku nebo kapustnicu varim jednou za cas. Jak tamtudy beham prakticky denne, tak jeste mam dva dny, abych nakreckovala pripadne dalsi pohozene ulomky :)

Jeste jedna selfie s ulovkem:
Obrázek
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

a preco mas take velke modre oci ?

medicinalne hribi su naprikald aj tie velke tvrde utvary na stromoch, co rastiu vsade aj v nasich domacich lesoch nepovsimnute a v JPN sa prasok z toho predava asi za 10,000 $/kg wolfik tomu tusim nadava Cagamushroom ?

na SVK je ustav akademie ? niekde na strednojuznom svk venovany specialne len medicinalnym hubam a uz aj vydali nejaky atlas
odtial by sa dalo dopatrat ku info
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jaj, to zni zajimave :) Chaga mushrooms jsem zagooglila, rostou pry spis na severu, tu se prodavaji za £10 plus minus a pry hoooodne zdrave... hm, vyhledove to mozna prozkoumam 8) Tahle moje se pry jmenuje Dryad's saddle a zrovna jako o medicinskem zazraku se o ni nikde nepise, zato pry se z ni da ale delat i papir. No nevim. Ale je nadherna na tom miste na tom ostrove.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fiona

Příspěvek od Janek »

Mam koupene atlasy :-)
https://itunes.apple.com/cz/app/atlas-h ... ?mt=8&uo=4
https://itunes.apple.com/cz/app/ihoubar ... ?mt=8&uo=4

Ale nejsou ouby plisnotvorne, kdysi jsem to zaslechl a nevim zda to neni blud... Co ty zampiony z marketu? Ty jsem nedavno jedl jako relativne bezpecne :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Nektere jsou hlavne divotvorne, coz vetsina atlasu uspesne zamlcuje 8) I kdyz osobne v tomto smeru je sampionem meho srdce jisty kaktus, houby jsou taky fajn :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fiona

Příspěvek od Janek »

Lysohlavky?
Fiona píše:Jo, presne tak to vetsina z nich dela, i kdyz spravne pry se pri ramadanu i po zapadu slunce ma jist jen stridme :)
vsak ja je znam taky dobre, pokrytce opaleny... Ale na zenske to umeji koulet, co? ;-) spousta zen prechazi na islam (chlapa takoveho neznam)...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Fiona

Příspěvek od Lenuška »

nádherné houby, Fio :D taky by mi bylo líto je sebrat. A nádherné oči :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No nevim, v te nasi barevne ctvrti jsem zatim potkala asi tak jednoho (z Iranu) o kterem se da rict ze to jakz takz s zenskyma umi, jinak mi prijde ze je to celkem katastrofa. Chteli by, to jo, ale bud to fakt neumej nebo jsem na tyto typy i navzdory svym sklonum k exotickym uletum tezce imunni 8) Diky Bohu. I kdyz jinak s mistnimi Turky i Pakistanci vychazim moc dobre. Zenska co dobrovolne prejde na islam kvuli chlapovi si nic jineho nezaslouzi, kazdy sveho stesti strujcem.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Fiona

Příspěvek od jans »

divotvorná léčivá houba rostoucí na stromě je Leklokorka Lesklá, v JPN Reishi, řadí se mezi adaptogeny a používá se mimojiné i k léčbě rakoviny, volně rostoucí jsem ji ale ještě neviděl

zajímavá a snad ještě divotvornější a je pak ještě housenkohouba housenice čínská - cordyceps ty obrázky jak roste houba z housenky si nezadají se scénou z nějakého hororu :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

jans píše:divotvorná léčivá houba rostoucí na stromě je Leklokorka Lesklá, v JPN Reishi, řadí se mezi adaptogeny a používá se mimojiné i k léčbě rakoviny, volně rostoucí jsem ji ale ještě neviděl
aha Reishi, wolfik stale spomina tie 2 mena Reishi a Caga

dik za info
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: me ego se svijelo v bolestech a zalostne skucelo :oops: :roll:
ach jo, promiň :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Jinak podle fotky je jasné, proč od pětadvaceti nepočítáš věk. Není potřeba. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:)
Dekuji za info o houbach i za komplimenty, oboje ja rada :wink:

Pavli, budiz ti odpusteno :mrgreen:

Zazivam podivny stav. Tak jsem se tesila az po 17 dnech prijedu z prace domu... a ted, kdyz uz to mam za par, je mi skoro lito opustit tuhle ricku a ten svuj ostrov, kde uz znam vsechny zakouti, kazdou cesticku i kachni rodinku i kolik ma ktera kacat :roll: To je zas sentiment :oops: Jako bych nemela tam kde bydlim taky ricku a dokonce i jezirko s kachnama, husama, labutema. A o kus dal jeste vetsi jezera a ostrovy. Tam se vydam stravit letni slunovrat :) Noc nebo dve na ostrove, s hamakou, spacakem, dekou a kaktusem.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

A je to tady. Takhle to dopada kdyz mi nekdo da do ruky BMW sportaka :roll: Uz prisla prvni slozenka s obrazkem z kamery, doufejme ze zaroven posledni. Ale slusi mi to tam na te fotce v tom zihadle, asi si to ofotim na pamatku pro pripadna vnoucata 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:A je to tady. Takhle to dopada kdyz mi nekdo da do ruky BMW sportaka :roll: Uz prisla prvni slozenka s obrazkem z kamery, doufejme ze zaroven posledni. Ale slusi mi to tam na te fotce v tom zihadle, asi si to ofotim na pamatku pro pripadna vnoucata 8)
veskere kvaltovani tolika pro....
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ja vim Rudi, ale vysvetluj to sportaku :mrgreen: Ono to ma vlastni osobnost i ego, a tezko kralikovi chapat zivotni filozofie treba takove zelvicky. My uz si celkem rozumime, dokonce se nam podarilo zaparkovat i v katakombach o 2 cisla mensi velikosti nez by nam byla na miru 8) A obcas potrebuje trosku provetrat otacky, aby nezrezivelo, tak jako my vsichni. Mne se treba v posledni dobe behalo uz az moc dobre podel te ricky, a bez nasledku. A to nemuzes nepridat obcas sprint, a hned je lip na tele i na duchu.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

mne je lepsie pod duchnou

ale kazdemu podla potreby :P
5 2 8
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

A za kolko ti tu fotku do albumu chcu predat? Tomu mojmu tak raz prisli tri v jednom mesiaci a potom kupil anti-radar. Ale Miki nam vysvetlil, ze ten meraci sersam sa im nezmesti do nicoho mensieho ako minivan alebo truck.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No jo, ale kdyz nemas v cajku svuj vnitrni radar na prusery, tak ani antiradar nepomuze. Asi je to taky druh imunity, ted jeste zjistit jak ji nakopnout do formy, aby fungovala 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

v niektorych demonskych koloniach je antiradar ilegalny a pokuty su este mastnesjie

Fi vymen to falosne zapadne pozlatko za Trabanta a speeding porn shots mat nebudes

you do not get laid in the Trabant, but you do get laid as soon as they see you to get out of it
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Trabant je nanic, privre pampelisku do dveri a bude se tocit minutu na miste nez ji ukrouti a vystreli jako raketa, pak ji stejne zmeri :D.
http://www.rajsmichu.cz/26769?t=7&cPath ... &oid=26769 :lol:
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

Fionko, prosím, jak si sem dala tu fotku bez zeleného podkladu? Díky :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Katarína »

Fiona píše: Jeste jedna selfie s ulovkem:
Jeeej, taka dobrota srdca z Teba vyzaruje, pripominas mi Nastenku z Mrazika. :)
Tesim sa, ze Ti po krusnom obdobi nastala povoden super veci - tak si ju naplno uzi!
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ajli, natahla na Picasu protoze tady to neumim, a Img.

Diky Kati :) Spis dobra nalada rekla bych. To ja se zas umim skaredit kdyz mam svuj den :mrgreen:

Dnes zatim 45 minut Insanity workout, ale jeste neni vecer :roll: Nejak toho mame hodne a vzhledem k tomu ze tyden ma jen 7 dni, musi se to nahustit. Plavani 2x tydne, behani 5x tydne, Tabata nebo Insanity stridave 5x tydne, cross fit 2x tydne, sem tam power joga, a aby se z toho clovek nezblaznil, obcas jeste o samote vyrovnavam tantrou ci prilezitostne hatha jogou. Pozoruhodne na tom je ze telo ani nijak zvlast netrpi nejakou brutalni svalovkou, jak tomu bylo pravidlem pri mnohem mensich davkach behani driv. Akorat si cele telo citim, ale neboli. Nuti me to stavit, telo si to opravdu zada denne. Zaklad vzdy ananas + ginger, k tomu treba mrkev nebo zelene neco cokoliv mam a nechce se mi to jist, tak to vrznu do odstavovace :) Barvu to vetsinou miva jako ridsi prujem, ale chutna to dobre.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Fiona

Příspěvek od s.arik »

Katarína píše:Jeeej, taka dobrota srdca z Teba vyzaruje, pripominas mi Nastenku z Mrazika. :)
to je výstižné.
já si Fionu představovala jako velkou drsňačku a ta víla mě překvapila :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ja z vas fakt dostanu prujem :lol: Vila, Nastenka... sem budu muset hodit neco drsnejsiho na vyrovnani dojmu 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Jsem myslel taky na arci-drsnaka prevlecenyho za latinsko-americkou tanecnici, vida jak pismenka klamou :lol: .
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

Uzivaj si pohyblivost a moznost cvicit.:-) ja uz len spominam.;-) esteze som stihla zazit aspon maraton. Ten este mozno niekedy dam...no poriadny uder, ci kopanec do brucha na otuzenie mi bude chybat.
Celý život žiadne hranice.
Odpovědět