Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

culka píše:Ebony to chodia ludia z BRATISLAVY ( jak ta kopnem do kolena ) a ked mate baby radi chlad pridite do Kanady. V tomto nasom eskimakove nam to v zime s vetrom uderi aj na - 50. Vtedy mi uz zamrza aj moc v mechure.
Myslím, že tak nepravděpodobné místo by nebylo. Miláček o ní sní celý život ( ne přímo ve městě ). No, ale já nejsem tak praktická, takže bych nejdříve musela zvládnout několik akcí ve stylu Přežij v divočině. Mínus 50 je tvrdé, ale když bych seděla u kamen s praskajícím dřevem....tedy nejdřív bych si ho musela umět naštípat. (:-)
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Awi, ta divocina to je 900-tisicovy Edmonton a prave teraz je tu horko na hovado. Vcera sme mali 5 den po sebe cez 30, konkretne 35 a dnes to nevyzera ovela lepsie. Este ze mame klimu.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No jo, taky se tesim na zimu, az si zas poradne zaplavu. Jsme dneska s kolegama na konferenci, hotel opet u more, tak jsem tam dnes vlezla si trochu zanadavat na meduzy. V lete je to o nicem. Voda nestudi, meduzy pali, vsude meduzy a lidi. Ale prece jen je more moje laska a nemuzu se k nemu obratit zady jen proto ze je leto. V casech dobrych i v casech zlych :)

Stejne je to zvlastni, ze v zime mi dava silu ledova voda, zatimco v lete se dobijim sungazingem a cimkoliv u ceho se da aspon trochu zapotit. Dneska jsem treba utancovala par kolegu, naramne mi svedci takovy ten stav, kdy uz po par hodinach jedu jako na dynamo 8) Ovsem nutno dodat, ze k nejakemu tanci doslo za celou dobu co jsem v tehle zemi asi tak podruhe...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Katarína »

Cau, Fionka, nech sa Vam obidvom dari na maratone.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od mirunnka »

Taky drzim palce :)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Už tě vidím na stupni vítězů. Běžíme tady všichni s tebou, tak nám to nezkaž, máš na to! :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Dekuji za podporu, stupne vitezu az za rok, v tomto zavode budu rada pokud dobehnu v TOP 3500, a ne hur jak 5 minut za dvdmchl :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Fiona

Příspěvek od Renáta »

Tak som zvedavá, Fiona a Dvdmchl, ako sa vám bežalo. Už môžem pustiť palce? Sláva víťazom, česť porazeným :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Uz muzes tleskat Reni 8)
Dvd pod 51, ja pod 53, tj s veeeeeelikou rezervou na limit :D
takze jsme vyhrali, mame medaile a oslavujeme m:-)
Btw, bylo to krasny :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: Fiona

Příspěvek od hofikos »

Fionko mooooc gratuluji, jsi šikulka a dvd taky :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Katarína »

Blahozelam obidvom!
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Fiona

Příspěvek od Renáta »

Sláááva víťazom! :D
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Gratuluji obema. :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Gratulace!!! :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od hugo »

Také se přidávám ke gratulaci. m:-)
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Fiona

Příspěvek od Sluníčko »

i já :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Vsem moc diky za ucast a podporu :)
Ale ten kdo vyhral byl Dvd :wink: Nejenze vyhral, jeste me jako pravy gentleman tahal prvnich 8 km, a pak utek az kdyz byl k tomu durazne vyzvan :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Tak co? Misto ve vitrine na medaili uz mas zajistene? Jak sis to vizualizovala . Fiono, ty umis carovat!! :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Dnes mam jednicku a s ni i dobrou depku, to se asi cisti nadledvinky :roll:
Pujdu se zasit pres vikend na exoticky ostrov a udelam z jednicky trojku, ha 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Fiona

Příspěvek od dvdmchl »

bylo by fer priznat, ze ten tvuj ostrov je plny jidla. :)
ruze, houby, rasy, ostruziny.....
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No jo, ja to tusila ze to jednou praskne :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak mam za sebou velice plodny vikend :D

Jednak se mi konecne povedlo udelat nauli, s takovym tim prelivanim bricha doprava a doleva. Sice zatim jen v predklonu a trosku krecovite (videla jsem na youtube jogina co to delal v lotosu), ale povedlo, zazrak 8)

Druha vec, po asi tak mesici pouzivani Marseillskeho mydla namisto pasty me napadlo vzit zrcatko a udelat inspekci ustni dutiny. Tartar pryc (seskraban a vystouran pinzetou pred cca 2 tydny), dasne splhaji vys po zubu, a takove ty malinke tmave tecky co odjakziva zdobily stred plochy mych stolicek skoro uplne zmizely (pocet snizen z neznmeho vysokeho poctu na 2 malinke), je tam vsude bilo, jakoby tam nikdy nic nebylo :D Takze se na zlate plomby asi vybodnu. Kdyz teda to znovuobnovovani zubni skloviny opravdu funguje, jednoduse si necham odstranit amalgamy a hotovo. Radsi mensi diru nez zdroj rtuti v puse :)

A za treti, behani dostalo uplne novy rozmer. Jednak jsem prestala furt dokolecka obihat jednu prehradu (dik dvd :) ), a vydala se dal a dal za ni objevovat nove horizonty. A hle kolik kras je na tom svete :o Dalsi dve tajuplne prehrady objeveny v jeji blizkosti, take dve vyhlidky idealni na sungazing, tez jsem objevila verejnou ice-hall, budou brusle >:-) Navic mi konecne doslo, jak pri behu pouzivat prevodovku (dechovou) - dlouhy pohodovy beh na trojku (tri odrazy na nadech a tri na vydech), do kopce a pri rychlem behu na dvojku (dva a dva). Predtim jsem behala furt na dvojku a bylo to takove, ehm, malo efektivni 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Druha vec, po asi tak mesici pouzivani Marseillskeho mydla namisto pasty me napadlo vzit zrcatko a udelat inspekci ustni dutiny. Tartar pryc (seskraban a vystouran pinzetou pred cca 2 tydny), dasne splhaji vys po zubu, a takove ty malinke tmave tecky co odjakziva zdobily stred plochy mych stolicek skoro uplne zmizely (pocet snizen z neznmeho vysokeho poctu na 2 malinke), je tam vsude bilo, jakoby tam nikdy nic nebylo :D Takze se na zlate plomby asi vybodnu. Kdyz teda to znovuobnovovani zubni skloviny opravdu funguje, jednoduse si necham odstranit amalgamy a hotovo. Radsi mensi diru nez zdroj rtuti v puse :)
Tie amalgamy tiez idem odstranit v blizkej dobe, najradšej by som dala biele plomby, lenže som počula, že nevydržia dlho, zvlasť nie na stoličkach..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Fiona

Příspěvek od jans »

Fiona píše: Jednak se mi konecne povedlo udelat nauli, s takovym tim prelivanim bricha doprava a doleva. Sice zatim jen v predklonu a trosku krecovite (videla jsem na youtube jogina co to delal v lotosu), ale povedlo, zazrak 8)
To gratuluji, jak dlouho se o to už pokoušíš? By mě zajímal časový horizont, kdy se toho člověk může dočkat :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No, kdysi jsem se to chtela naucit na vylepseni brisnich tancu, zkousela jsem donekonecna, a nic. A ted jsem nedavno cetla na joginskem webu jak se pri tom postupuje, a pak se povedl hned prvni pokus, i kdyz nerikam ze zrovna stylove :D Tady: http://www.yoga-age.com/asanas/nauli.html

Epony, toho se prave trochu bojim, ze nevime co je za svinstva v tech bilych. Zubari nam to urcite nereknou ani pokud to vedi, coz taky neni jiste jestli vedi. Ale i kdyby to bylo relativne ciste, dosli k tomu na zaklade tyrani zvirat v laboratorich, a vubec, ja jim neverim ani dobry den. Ta volna dira mi prijde tak nejak jako ze necham prostor duchu :) Kdovi, treba se ty mensi znovu vyplni, a namisto te vetsi naroste treti zub...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Fiona

Příspěvek od RadkaS »

epony píše:Tie amalgamy tiez idem odstranit v blizkej dobe, najradšej by som dala biele plomby, lenže som počula, že nevydržia dlho, zvlasť nie na stoličkach..[/color]

Ja amalgany za bile plomby vymenila a zatim jsou bezproblemove a drzi. Myslim, ze jsem je menila tak pred 5-ti lety.

Je fakt, ze nevime, co obsahujou bile plomby, ale vime urcite, co obsahuji amalganove :evil:
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Fiona píše:No, kdysi jsem se to chtela naucit na vylepseni brisnich tancu, zkousela jsem donekonecna, a nic...
Viděla jsi někdy tančit mužskýho orientální tance? Je to hodně sexy. Miláček si to včera zkoušel se mnou a líbíl se mi tak, že jsem se často zastavila a pozorovala....a to musím říct, že třes poprsím neumíme zatím ani jeden...
Taky tímto poznal, že to není až tak jednoduché a že se jen nekroutíme... :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Awi, pravdu sice mas, ale prosim uvedom si ze ziju uz pres mesic v celibate, tedy s rozhozenymi hormony a bez vyhlidky na brzkou napravu :roll: Taky bys nevypravela hladovemu ci dlouhodobe posticimu o lahodne chuti manga ci litchi... :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

To jsem tě trápit nechtěla. Na to jsou jiní. (:-)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Awi, pravdu sice mas, ale prosim uvedom si ze ziju uz pres mesic v celibate, tedy s rozhozenymi hormony a bez vyhlidky na brzkou napravu :roll: Taky bys nevypravela hladovemu ci dlouhodobe posticimu o lahodne chuti manga ci litchi... :lol:
:lol: :lol: všetko zlé je na niečo dobre, vezmi si to takto 8)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Dnes jsem polozila zaklad nove tradici. Budu behat kazde rano >:-)
Sice jen 1 km, protoze rada prichazim do prace okolo pul sedme, abych pak ve 3 mela padla nebo mohla pripadne nadelavat nejake to extra volno. Ale zas jsem to dala opravdu v tempu, aby se telo probudilo, zahralo a pamatovalo si to aspon do obeda. Cas 3:45 :D Tedy i se sprchou to bylo cele casove narocne asi jako 1 cigareta. Kdybych vydrzela timhle tempem bezet 10K, byla bych ten Midnattsloppet vyhrala... 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Fiona

Příspěvek od Sluníčko »

parádní tradice :D
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona, kedy tu hodis nejake fotky krasneho Švedska? netrpezlivo cakam >:-)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak jo :wink:
Přílohy
venku na utesech
venku na utesech
bohuslän1.jpg (2.79 KiB) Zobrazeno 13123 x
bliz, uz mezi lidma
bliz, uz mezi lidma
bohuslän2.jpg (3.84 KiB) Zobrazeno 13122 x
mesto
mesto
sweden-goteborg.jpg (35.88 KiB) Zobrazeno 13123 x
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

a jeste jedna...
Přílohy
Poseidon, pohansky patron mesta :)
Poseidon, pohansky patron mesta :)
poseidon1.jpg (3.48 KiB) Zobrazeno 13115 x
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

dakujem! krasne pristavne mesto. nie je Goteborg nahodou mesto študentov? :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Katarína »

Fiona píše:Tak to by se ti libilo v Kalifornii u Point Reyes, tam jsou v mori termalni prameny, a za uplnku kdyz je odliv si muzes na dne morskem v miste pramenu vyhrabat v pisku dolicek, a v nem se rochnit az do prilivu, jsou krasne teploucke :)

Ja taky nemusim studenou letni vodu. Bud opravdu hezky teplou, nebo opravdu studenou zimni 8) Ta letni nema tu silu, ktera v tobe vyvola malou smrt a znovuzrozeni. Proste jenom studi a nic z toho... Taky mam radsi ocean nez jen more. More mi prijde jako vetsi jezero. Ocean bije a zije uplne jinak, jako zivel ktery si te vezme do parady :D Kdyz jsou primerene velke vlny, jsem schopna do nich skakat jak v tranzu cele hodiny. Takove bylo Ambleteuse, nejkrasnejsi za odlivu v noci, tam vzadu za dunama :) Ale na to taky musi byt aspon November, aby se ty vlny poradne roztancovaly :roll: Casto jsem na vas myslela, jak se asi rochnite v oceanu v mem milovanem Ambleteuse, a pri pohledu na stohy papiru na mem pracovnim stole touzila promenit se v delfina, nebo aspon v meduzu :) Btw, jakto ze nemate zadne fotky z Ambleteuse? Na ty jsem se tesila tak trochu nejvic... :wink:
Cau, Fionka, presuvam sa z prednasok a kurzov radsej do Tvojho dennicka. Tak s tym miesteckom v Kalifornii si sa do mojho vkusu trafila uplne presne.

Ad. fotky z Ambleteuse: tam sme prisli az vecer, trosku sme sa poprechadzali po clenky vo vode tou piesocnatou plazou a obdivovali pustovnickov, ktorych priebezne odnasali vlny. Bolo ich dost tazke v tom neustalom pohybe nafotit a fotku sem davat nejdem, lebo hoci zucastneni maju s tou tmavou rozmazanou vecou spojene pekne spomienky, ostatnym by velmi prinosna nebola...

Este som rano trochu cvakla dvdmchl, ked jedol jackfruit, ten sice tmavy a rozmazany nebol, ale toho si uz jackfruit videla jest na inych foto. Tiez prechadzka plazou po clenky vo vode, ale uz individualna, lebo kazdy si robil, co chcel, a kedze jeden ucastnik vypravy bol vacsinou stale hladny, tak sa tam az tak dlho neprechadzal a isiel sa venovat inym zalezitostiam. :wink:

Potom sme si isli pozriet tu komunitu. Jeden mily chalan nas tam vsade povodil, bolo to velmi pekne a inspirativne. Tam sme neurobili fotku ziadnu, len sme nasavali atmosferu.

Celkovo sme necvakali na styl japonskych turistov, zhodli sme sa na tom, ze lepsie je nerusene vnimat krasu prostredia a zachytavat ju spomienkami. Obcas sme nejake to foto urobili, aby sme to mali zachytene aj tymto stylom + mohli sa podelit s ostatnymi. Ale zaver bol ten, ze kto to chcel vidiet vsetko, mal sa pridat a neskuhrat teraz o fotky, ved pozvani boli vsetci. :wink:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:) m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak to rychle behani po ranu nebyl moc chytry napad. Asi by to chtelo nejdriv pomalu zahrivat motor, a ne se vyritit ven na 5 minut s rozespalym a ztuhlym telem. Autu bych neco takoveho nikdy neudelala, tak nevim proc jsem si myslela ze nozkam to prospeje. Ted se nemuzu divit ze mam neprijemnou bodovou bolest ve svalu a musim prerusit trenink. Opet chvili pred zavodem, uz asi tradicne :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Fiona píše:Tak mam za sebou velice plodny vikend :D

Jednak se mi konecne povedlo udelat nauli, s takovym tim prelivanim bricha doprava a doleva. Sice zatim jen v predklonu a trosku krecovite (videla jsem na youtube jogina co to delal v lotosu), ale povedlo, zazrak 8)

Druha vec, po asi tak mesici pouzivani Marseillskeho mydla namisto pasty me napadlo vzit zrcatko a udelat inspekci ustni dutiny. Tartar pryc (seskraban a vystouran pinzetou pred cca 2 tydny), dasne splhaji vys po zubu, a takove ty malinke tmave tecky co odjakziva zdobily stred plochy mych stolicek skoro uplne zmizely (pocet snizen z neznmeho vysokeho poctu na 2 malinke), je tam vsude bilo, jakoby tam nikdy nic nebylo :D Takze se na zlate plomby asi vybodnu. Kdyz teda to znovuobnovovani zubni skloviny opravdu funguje, jednoduse si necham odstranit amalgamy a hotovo. Radsi mensi diru nez zdroj rtuti v puse :)

A za treti, behani dostalo uplne novy rozmer. Jednak jsem prestala furt dokolecka obihat jednu prehradu (dik dvd :) ), a vydala se dal a dal za ni objevovat nove horizonty. A hle kolik kras je na tom svete :o Dalsi dve tajuplne prehrady objeveny v jeji blizkosti, take dve vyhlidky idealni na sungazing, tez jsem objevila verejnou ice-hall, budou brusle >:-) Navic mi konecne doslo, jak pri behu pouzivat prevodovku (dechovou) - dlouhy pohodovy beh na trojku (tri odrazy na nadech a tri na vydech), do kopce a pri rychlem behu na dvojku (dva a dva). Predtim jsem behala furt na dvojku a bylo to takove, ehm, malo efektivni 8)
Fiono, dej prosim nejake zakonceni o tech zubech do vlakna Zuby, zubni kazy, at maji lidi pred ocima dukaz, ze to nekomu funguje. :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, no jo, funguje, ale je otazka co ze mi to vlastne funguje, abych byla v obraze za co vlastne kopu...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Btw, nechce se vam nekomu jet okolo slunovratu na cundr za polarni kruh? Namisto slunce polarni zare, kolkolem divocina? >:-) Taky je mozne navstivit ledovy chram, a kdovico jeste... no oslavit ten slunovrat opravdu slunovratne :)
http://www.youtube.com/watch?v=1sU6CpQz-D4
http://www.youtube.com/watch?v=_HyiJiO0pzs
Akorat je blby ze na tom videu jim uz ten kostel taje... stavej ho kazdy rok znova a kazdy rok uplne jinak...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

To by bolo super, ale kedy sa tam chystas? Akurat som na nete vyhladavala iné varianty Islandu a síce Laponsko, Finsko..hlavne by som chcela vidiet krasnnu prirodu, nejak tie ladove stavby, polarne žiary..a chcela by som ist november- december..
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

hehe, akurat som precitala poriadnejšie tvoj prispevok- počas slnovratu- čiže okolo vianoc? a na kolko? :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

A nebojite sa baby, ze vam tam volaco zamrzne.
Mne uz teraz lepi, aka zima nas zase caka. A polarnu ziaru mozem vidiet aj z mojho backyardu (zahradky, takto tu robime z dvoch reci jednu )
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Prave pres vanoce, zakladni myslenka byla utect od povinnych vanoc nekam kde bydli Santa Klaus :) A je mi to jedno, muze byt treba tyden, 10 dni... vlakem, stopem, pripadne kdyby nas bylo vic muzeme pronajmout i karavan... ja jsu flexible 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

culka píše:A nebojite sa baby, ze vam tam volaco zamrzne.
Mne uz teraz lepi, aka zima nas zase caka. A polarnu ziaru mozem vidiet aj z mojho backyardu (zahradky, takto tu robime z dvoch reci jednu )
a kde bývaš, Culka? (Ja sa nebojim zimy, ja ju mam naopak rada) :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

V Edmontone. Zimu som mala tiez rada, kym sme neprisli do Kanady.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Prave pres vanoce, zakladni myslenka byla utect od povinnych vanoc nekam kde bydli Santa Klaus :) A je mi to jedno, muze byt treba tyden, 10 dni... vlakem, stopem, pripadne kdyby nas bylo vic muzeme pronajmout i karavan... ja jsu flexible 8)
jeeee, ja idem! konečne by som totiž chcela prežiť iné než tradičné Vianoce, hlavne nech sú dobrodružné :D So mnou teda počítaj tak na 85%
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ale ta aurora, nocni duha co tancuje m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Odpovědět