Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Lumi, co to citam? Spievas si requiem? Vsak si len matka, tak ako nasa Pani na nebesiach ;) Dava vsetok zivot a zivot plynie dalej, ako taka rieka vecnosti. Odrodi sa, odstavi sa, laktacne stavy odplynu v dial, pride cas zas to telo rozhybat, aby v nom vsetky stavy prudili pekne zcerstva, ako v horskej bystrine a nie ako v zatuchlej stoke.

https://www.youtube.com/watch?v=JSdxwNwyIJM
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

;-)
Ja som len prudko realisticka....vidiet moje brucho, tak by si chapala. Vsetko sa casom zahoji urcite. Po sekcii vsak plnohodnotny trening uz nehrozi celkom urcite. Nevadi, stoji to za to. Inak som v pohode, ze fnukam nad tym, ze ma nezbiju.:-D:-D:-D
Celý život žiadne hranice.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jak jsem nedavno mela ty narozeniny, tak mi maminka zavolala a v ramci dialogu se me pokusila navratit do reality. Kdyz jsem ji napriklad cela nadsena licila jak se konecne ucim plavat, zvaznela... a ze pry jestli si uvedomuju svuj vek :mrgreen: No, kez by ne. A? Jasne ze by bylo idealni toto pochopit uz nekdy v 7 letech, ale se zkratka nestalo, co uz. Tak mam tolik kolik mam, a se to naucim, vsak jsem jeste nezetlela natolik aby to neslo. Manana 8) Ja vim, zapominam tlit a uhnivat, mea culpa, fuck you matrix.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Asi blizci maji strach o nas :-)

http://youtu.be/zJK_wTQGCrI
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jj, ona to maminka vubec nemysli zle, naopak. Moje prechody ani nastesti nezazila, to by rozdychavala tezko, a ja ji toho jako spravny samorost usetrila. Vsak to ani jinak neslo. S dospelakama na krku by se mi nejspis asi nepodarilo zrealizovat nic :roll: Doted bych nosila brejlicky a rak by me asi nejspis byval zabil, kdybych se chovala jak jsem mela. Navzdory tomu ze jsem se narodila v nestastne generaci Husakovych deti, jsem furt mela relativne stesti na rodice. Mozna nechapali a nepodporili, ale aspon nechali jit si svou cestou. Ne kazdy ma to stesti.

Ovsem nedavno jsme resili tema, co by jako kdyby vlastni decka. Ja asi fakt nemuzu byt matka uz z principu, by mi ty decka odebrali a ja bych na to konto sla nejspis strilet. A fakt nejde o jidlo. Nakrmit, to je nejmin. Bud jime nejlip jak umime, nebo jime to co je a jsme vdecni ze vubec mame co zrat, pokud mame, coz tez v posledni dobe neni pravidlem. Ale pokud by mi nekdo chtel nutit decka nechat ockovat a navlikat uniformy... tasim zbran :evil:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Jak jsem nedavno mela ty narozeniny, tak mi maminka zavolala a v ramci dialogu se me pokusila navratit do reality. Kdyz jsem ji napriklad cela nadsena licila jak se konecne ucim plavat, zvaznela... a ze pry jestli si uvedomuju svuj vek :mrgreen: No, kez by ne. A? Jasne ze by bylo idealni toto pochopit uz nekdy v 7 letech, ale se zkratka nestalo, co uz. Tak mam tolik kolik mam, a se to naucim, vsak jsem jeste nezetlela natolik aby to neslo. Manana 8) Ja vim, zapominam tlit a uhnivat, mea culpa, fuck you matrix.
no jo a ze zrovna maminka cpava dceri ten matrix do hlavy

ktovie kedy sa americtina vyvinie tak ze sa zacne nadavat :

You matrixfucker

namiesto toho stareho matherfucker
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fi, a v CZE vraj zachvilu zase chlapci vojensku uniformu povinne
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Fakt? Tak tam teda rodit nebudu :evil:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Fakt? Tak tam teda rodit nebudu :evil:
v Israelsku by ti nepomhlo ani dceru porodit
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No tak tam taky ne, no. Ono kdovi jestli vubec zabreznu. Pokud jo, zacnu to resit. Urcite nebudu nikomu rodit vojaky ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

a taky bacha nerodit pravniky - zadnej analnej bez tabletky nebo pres prsiplast
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Pravnici se nerodi, pravniky produkuje doba bordelova. Ale i v temnote nejvetsi existuje svetlo... i pro pravniky. Vojaky nevim, mozna nektere.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Ovsem nedavno jsme resili tema, co by jako kdyby vlastni decka. Ja asi fakt nemuzu byt matka uz z principu, by mi ty decka odebrali a ja bych na to konto sla nejspis strilet. A fakt nejde o jidlo. Nakrmit, to je nejmin. Bud jime nejlip jak umime, nebo jime to co je a jsme vdecni ze vubec mame co zrat, pokud mame, coz tez v posledni dobe neni pravidlem. Ale pokud by mi nekdo chtel nutit decka nechat ockovat a navlikat uniformy... tasim zbran :evil:
:) něco cítím dost podobně...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: ja ji toho jako spravny samorost usetrila...
samorostům zdar :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

tasit zbran, aby dalsi clovek nebol nuteny do zbrane

je taky kontraverzny paradox.

Keby sme skusili rozpustit armady sveta laskou, mozno by sme skor uspeli :idea: :?:
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona píše:Ale pokud by mi nekdo chtel nutit decka nechat ockovat a navlikat uniformy... tasim zbran :evil:
Jj, ženské zbraně jsou velice mocné. 8)
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

:-D:-D:-D zlata. Nastastie existuju aj osvieteni pediatri. 8) a tak mozem mat deti veselo a nikto mi na ne nesahne.
Ak sa nic nezmeni najblizsich tak 20 rokov.:-D
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fi

vraj ked vies ako sa peklopkavat, tak si priklopkas toho spravneho chlapa

http://evolvingwisdom.com/callingintheo ... ine-class/

:br
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:lol:

No nevim Rudi, mozna mas pravdu, zatim se mi osvedcily spis jine metody. Ale neni vsem dnum konec ;)

Ale uz vim jak vydelat milion. Napisu knihu o tech svych sexualnich karambolech, to bude bestseller :mrgreen:

Uz jsem pochopila proc me Buh ma rad. Ona to musi byt celkem sranda pozorovat to moje pojasene ego, jak se projevuje a co produkuje za story.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše::lol:

No nevim Rudi, mozna mas pravdu, zatim se mi osvedcily spis jine metody. Ale neni vsem dnum konec ;)

Ale uz vim jak vydelat milion. Napisu knihu o tech svych sexualnich karambolech, to bude bestseller :mrgreen:

Uz jsem pochopila proc me Buh ma rad. Ona to musi byt celkem sranda pozorovat to moje pojasene ego, jak se projevuje a co produkuje za story.
ja som poklopkavanie zatial neskusal, tazke nemozem potvrdit ci sa tym da privolat moj muz mojich snov

ak by mi prisiel nahodou aj bez klopkania, a Tebe by nahaodou prisla zena tvojich snov, mozme si ich potom vzajomne vymenit

:P
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Fiona

Příspěvek od Syrovozrout »

Pavluska píše:
Fiona píše: ja ji toho jako spravny samorost usetrila...
samorostům zdar :mrgreen:
"Všichni jsme samouci, dokud do toho institucionali­zované školství nezasáhne."
http://dolezite.sk/O-hruzach-statniho-s ... 2wABz.html
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fiona

Příspěvek od Janek »

Vitej v klubu, nas s kritickym myslenim, o kterem je tez hovoreno, toto neprekvapi, neb to vskutku neni zadny novy poznatek, nekterym to vsak muze pripadnout jako cerstva konspirace...

Viz viewtopic.php?p=168565#p168565 prvni veta, vice nez pred rokem...

...a tento citat jsem daval take nekolikrat:

„Povinná školní docházka je nejlepší způsob, jak zotročit společnost.“ Lev Nikolajevič Tolstoj
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Jendooo .. "My mu nerozumime, ale my mu verime, my ho stejne jednou vyhodime" :D.
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

Fio, bylas nakonec o slunovratu na tom ostrově?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

ajla píše:Fio, bylas nakonec o slunovratu na tom ostrově?
no jasne, tak na to si zvedava :P

ved si sprav svoju predstavu vo svojej hlave :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Fiona

Příspěvek od minsc »

Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Ale uz vim jak vydelat milion. Napisu knihu o tech svych sexualnich karambolech, to bude bestseller :mrgreen:

Uz jsem pochopila proc me Buh ma rad. Ona to musi byt celkem sranda pozorovat to moje pojasene ego, jak se projevuje a co produkuje za story.
klidně si přečtu první řádky. Děkuju. :)
Jaké ego a story? hodně se toho vyvíjí samo... ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, no jo, tak jsem si az doted myslela ze svatojanska noc a slunovrat jsou totez, a jelikoz jedu spis dle efemerid nez kalendaru kde jsou jmeniny, za svatojanskou noc jsem automaticky povazovala tu z patka na sobotu (21), kdyz teda slunovrat byl okolo 6 rano. A tu jsem stravila na ostrove :) Dokonce se mi tam pritrefila i pramicka s dvema dekama, luxus o jakem se mi ani nesnilo. Nadhera. Pak jsem se dozvedela ze pry original svatojanska ci benatska ci jak se to jmenuje je v noci na 24., ale koho zajimaji jmeniny, ze. No a ta stala tak trochu za starou belu :mrgreen: Vecer pred tim me kdosi serval jak male decko, za to ze jsem mela tu drzost se zeptat jestli se nechce pomilovat :roll: A jak se tak pozoruju, zjistuju ze vubec cela ta moje "romantika" pripomina spis scenar na komedii nez cervenou knihovnu, a ze zacit psat o tom knihu je asi tak nejlepsi zpusob jak to obratit do pozitiva. Pokud to bude publikovatelne tak nejaky ten milionek by nevadil, a pokud ne (a dopisu to), aspon si budu mit na starobu v cem pocitat a tlemit se :) Akorat to chce nehrat si na memoary a psat to v primem prenosu, ryzi pritomnost, protoze tak jak to pise zivot, to se vymyslet snad ani neda.

Treba jako tady me docela bavi obcas cist plky zpred 6 let, takovy mily suvenyr. Je to tu trosku unikat, mame tu denicky a pisou nam do nich i ostatni :) V jinych vlaknech zase resime stolici, porody, pusty apod, to tomu dodava nadcasovy rozmer 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

on tu svatojánskou noc slaví každý nějak jinak, a někdy jindy, co jsem si všimla. :)

No to je blbec, kdo odmítl! :shock: :)

A když se tady člověk vrátí v čase, tak se musí smát, co si tenkrát myslel, doufal, případně obhajoval a jak je na tom teď... že jo?! ") já sebe už radši zpětně moc nečtu, ale někdy se něco vynoří a chce se mi strašně smát. Jaký telátko jsem byla. A vím na 100%, že to samé si budu myslet o tomto za 5 let. ")

:mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše: Jaký telátko jsem byla. A vím na 100%, že to samé si budu myslet o tomto za 5 let. ")

:mrgreen:
:P
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, Pavli, kdyby jen odmitl, na to mel pravo a to bych respektovala :mrgreen: Ale takhle me zprudit az mu srsi z oci blesky... no vsak rikam, tohle se fakt hodi uz jen do zabavne literatury. Ale nutno dodat ze o dva dny pozdeji v ramci nejakeho lucidniho zachvevu prosil o odpusteni s pugetem lilii :roll: :lol: Telenovela. Radsi se zabyvat treningem na maraton nez nejakym sexem, alespon na nejblizsich x mesicu ci let, nez zmoudrime a prejdou nas podobne bejkarny. Uz jsem se prihlasila 8) Istanbul to jisti.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

aha :) Ono se to nějak uklidní, sedne...
Já taky nedávno dostala lilie - vím, že řezané kytky nemáš ráda, ale docela pěkně voní, co?!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Jinak ještě jsem chtěla napsat, že jsem si vedla jakési zápisky z cest (zapsané včas, abych nezapomněla), teda jen do nějaké doby a to bylo počteníčko zpětně. Třískala jsem se smíchy, i když mi bývalo v ten daný okamžik krušno. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Zejo? :)
Ranhojice si mozna jeste dnes vecer pustim, pokud me na chvilku prestanou libat muzy. Uz mam prvni kapitolu, ta ma nazev Sen noci svatojanske, snad se pan Shakespeare neobrati v hrobe. Trochu to jeste ucesu a zkoriguju a poslu ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

Fiona píše:Hehe, no jo, tak jsem si az doted myslela ze svatojanska noc a slunovrat jsou totez
Je to totéž:

http://www.severskelisty.cz/tradice/trad0061.php

a když jsme tu noc prožili venku v pohodě, tak jsme podle tradic "hodní" (:-)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

Fiona píše:Trochu to jeste ucesu a zkoriguju a poslu ;)
Nám takýýý, prosím...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

ajla píše:
Fiona píše:Trochu to jeste ucesu a zkoriguju a poslu ;)
Nám takýýý, prosím...
taky prosiiim

pretty please
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ahojte decka, zdravim po pul roce, ze slunneho Buenos Aires :)
Sice ma Argentina povest asi nejmasozravejsi zeme sveta, ale ve skutecnosti se tu vyborne naji kdokoli, tedy i ja. Ovoce i salatu hory, a zatim nejrozmanitejsi a nejchutnejsi vyber vegetarianskych jidel co jsem kde zazila :delicacy:

Proc to ale pisu. Drahy me sice dlouho dopredu varoval at se pripravim na "hemisfericky sok", jak to nazyva, a je pravda ze to cloveku dobre rozhodi kolecka v hlave vsemi smery. Ale na to uz si pomalu zvykam, ze stare zivotni jistoty ohledne toho kde je napravo, nalevo, nahore apod zde neplati. Jina vec me zarazi.

V Londyne jsem byla vecne ve stresu, od ktereho jsem si celkem casto pomahala veselou pitkou se spolubydly, a kdyz uz se pilo, tak se taky kourilo. Presto jsem jakoby zazrakem byla porad zdrava jak rybicka, dobre 2 roky zadna nemoc. Kdyz uz me vyjimecne polechtal nejaky bacil, kopla jsem do sebe stavu z ananasu a zazvoru a hned bylo po brebere, utok odrazen v prvni linii.

Akorat tesne den pred odletem jsem chytla brutalni chripku ci co to bylo, a nedalo se to odrazit nicim co znam. Cestu sem jsem prokaslala, prosmrkala a protrpela v horeckach. Tady me po priletu cekalo leto, slunicko a pohoda, takze hned bylo lip, a da se rict ze akutni stadium nemoci preslo uz behem toho prvniho dne. Uz neboli ani krk ani nic. Akorat mam nejaky podivny druh asi nejspis detoxu... Nepiju, nekourim, stastna jsem jak blecha, vzduch je tu tak 100x cistejsi nez v Londyne. Jsem tu uz tyden, tyden vicemene zdrava, presto porad posmrkam 5 baliku kapesniku kazdy den. Kvanta, nechapu kde se to bere...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Nepises nic o klidu na luzku a poceni 7 dnu... To se ojeb.vat donekonecna neda a jednou za cas se to musi vylezet, jinak ...:(

Skutecnost, ze se virus siri v podminkach zimnich a vlhkych a nesiri se v horkych a suchych (leto) je znama, takze to chce na jih zdrhat driv nez zacne zima :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:D Obavam se ze klasicke zababusene marodeni tu fakt nehrozi... Ani periny tu nemaj. Ale dopravam si vydatny odpocinek na strese na slunicku, popijim mate a je mi blaze. S turistikou to neprehanim, zatim se spis obeznamuju s nejblizsim okolim a se zaklady preziti v nove jungli. Mily zatim nic ode me nechytil, nastesti. Trochu blbe za techto okolnosti je ze v tehle zemi se na potkani liba kazdy s kazdym, a furt po mne lezou nejake male deti. Kdyz je varuju tak se mi vsichni smejou.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Katarína »

Parada, uzi si, Argentina je super!

Ja osobne som ziaden hemisfericky sok nezazila, ani len casovy posun na mna nijako nevplyval. Pre fruktarianov a vitarianov raj na Zemi. A hlavne pohodicka. Jasne, ze sa smeju z toho, ze ich varujes. Ja som sa tam citila uplne prirodzene. Skor mi pripadaju divne tie rozne obmedzenia, co sa praktizuju v nasich koncinach. ;)
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak tak, je tu super a hlavne pohoda :)

Hemisfericky sok mel u me velice mirny prubeh a trval asi 3 dny, ktere jsem si celkem uzila. Ani jsem pri tom neprisla o ridicak jako nekteri.

A tamto uz vim jiste ze byl detox, psychosomaticky. Me telo se rozhodlo vypudit ducha Londyna. Smrkani je delsi verze, da se to zkratit. Poradne se vybrecet a nasledne poradne vypotit, nejlepe tak ze se protancuje cela noc :mrgreen:

Tady se mi fakt libi, asi se sem v nejblizsi dobe prestehuju naneurcito.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Fiona

Příspěvek od Jindra »

.
je to příjemné čtení, Fiono, čiší z Tebe fajná energie,
přeju i nadále takovou pohodičku :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

Fiha. Same novinky. To ti moc prajem aby si bola stastna.:) Mne by sa teraz tiez zislo trosku slniecka.
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

No pockaj a to ty si tam este len na dovolenke? ja ze uz ako trvalka
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No ja jsem tu ted oficialne spis na pruzkumne misi :) Abych zjistila jestli se tu pro nekoho jako ja da zit, a ono nejen ze da, ono to vypada na idealni misto k zivotu, po vsech strankach. Hlavne jak me v Londyne vsichni porad varovali pred udajne vysokou kriminalitou, tak tady me neznamy chlapik nahanel pres 7 bloku, aby mi vratil bankovni kartu co jsem omylem nechala v bankomatu :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Jojo dokud neni prus.r, idealni je to skoro kdekoliv v teple u vody :-) jak to mas s pojistenim a duchodem :-)

Ad bankomaty: a ja myslel ze bankomat kartu spolkne - a penize vyda az po odebrani karty... Me v CR jeden, jine narodnosti, donesla kartu ob 3 ulice a jeste me pracne vyhledal aby mohl zvonit na spravny zvonek :-), huh... Kartu jsem si telefonem nechal ihned vydat novou, prece jen, nebyla to kreditka :-)

S tou kriminalitou na jihu to bude mozna tak, ze hodne lidi je pohostinnych a par lidi te rozreze na kousky... Take je vetsi pravdepodobnost zmizet, nez tady... No ale kdo se boji, nesmi do lesa.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Mam to o to jednodussi ze pojisteni ani duchod nemam nikde, tudiz o ne nemohu prijit :) Zadni kolecka budu muset poresit nejak jinak, nejlepe zhohatnutim, ci alespon moudrymi investicemi, ovsem zatim v tomto smeru zel moc moudra nejsem.

Ano, presne na takove fungovani bankomatu jsem zvykla z Evropy, ze napred vrati kartu a az pak vyda penize. Tady, kdyz uz penize vyda (v prumeru kazdy paty), tak pocka asi 10 sekund a pak se zepta jestli chci jeste neco. Ja musim zmacknout ze ne a teprve pak mi vrati kartu. A podobnych veci je tu vic, co fungujou uplne jinak.

Jeste ohledne mistni financni gramotnosti, mistni mena se oficialne jmenuje peso, ale vsichni misto toho rikaji mango. Takze se tu plati mangama a jedno mango jedle vyjde zhruba na 7 mangos papirovych :) To ovsem plati jen do radu stovek, vyse uz se pouzivaji jine vyrazy. Treba pro milion se pouziva stejny vyraz jako pro panske prirozeni :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

To su dobre historky.:D
a Janku neboj....Fionka sa dobre vyda a bude mat dochodok dobre zabezpeceny este. Ak mame teda verit, ze niekto z nasej generacie este bude mat dochodok.:D
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Fiona

Příspěvek od minsc »

Tak to pozdravuj SSmany :) Ale pořád jich tam bude míň než ve VB.

Teď je rok 1988. Margaret Thatcherová zahajuje třetí období ve funkci a mluví sebevědomě o tom, že Konzervativní strana dovede v nepřerušeném sledu zemi až do příštího století. Mojí nejmladší dceři je sedm a bulvár se rozepisuje o možnosti vytvořit koncentráky pro lidi s AIDS. Nové protidemonstrační jednotky mají tmavá hledí přileb, jejich koně taky tak, jejich auta mají nahoře otočné videokamery. Vláda vyjádřila touhu vymítit homosexualitu, dokonce i jako abstraktní pojem, a člověk může jen hádat, proti které menšině se začnou vytvářet zákony příště. Přemýšlím o tom, že seberu celou rodinu a brzy, někdy v příštích pár letech, z téhle země vypadneme.
Vládne tu zima a zlé úmysly a mě se to tu už nelíbí.

Dobrou noc, Anglie. Dobrou noc, BBC a V jako Vítězství.
Pěkně zdravím, Hlase Osudu a V JAKO VENDETA.

Alan Moore
Northampton, březen 1988


https://www.youtube.com/watch?v=NQbfTAWe3no
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Odpovědět