Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

"A Jewish man is obligated to say the following prayer every day: Thank you God for not making me a gentile, a woman or a slave." (Talmud, Menahoth 43b-44a)

8)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:No to jsem si dala :roll: V praci sotva lezu, schody pozadu, dobre ze ne po ctyrech :cry:

Byt na sebe hodna... zkusim, ale jeste predtim budu zla, na ironmany :twisted:

Pozitivni efekt teto tortury je neuveritelne zpevnene telo behem min nez tydne a absence chute na cigu. Mozna bych mohla nafotit par aktu nez zas zlenivim a zmeknu :mrgreen:
:) tak to už zní trochu jako odezdikezdi...
Ale každý u sebe ví, co na něj platí, takže dělej co uznáš za vhodné. :)))

Já v něčem taky potřebuju kontrasty. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Zdeníno píše:Však já s tebou nepolemizuji Fio.
Jenom bych si tipnul, že některý z těch ironmenů prostě hezky vypadá (resp. voní?). ;)
a jen ať. Fio si už pořádného chlapa/životního parťáka zaslouží. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:lol:
Pavli, takovy jakeho si zaslouzim, nebo on me, mi nesmi do domu!
Kdyz uz, tak zodpovedneho, charismatickeho, oddaneho, zdrave fungujiciho, hlubokomyslneho atd, at zije utopia 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

oddany a hlubokomyslny

to akosi nejde dokopy alebo ano?
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No asi nejde no :) Vsak zato jsme furt a furt sami, ve smyslu tom onom, a tak to asi zustane :roll: Ale nakonec je planeta stejne premnozena a vse na cem zalezi se odehrava v jine rovine, takze houby zle. At zije zdrava strava a kecy o sexu :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

:mrgreen:

na sexe jedina vec naozaj zadarmo su tie kecy
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fi, vidim ze si este neskusene dievca, tak ti dam jednu radu do zivota:

ladoveho medveda na Sahare nehladaj
slona v Antarktide nehladaj
poriadneho chlapa v Londyne nehladaj

kazdy druh potrebuje tie spravne zivotne podmienky

prid ku nam do Terchovej

tam ked si junak na Gruni zvyskne
panom v Brusely strachom srdce stisne
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Rudi, nehladame, nehladame. Len sa snazime dusu zachranit, tu a tady, pre pripad ze by to bol posledny den zivota, co nikdy nevies. Chlap zivot nevyriesi, ale sama pritomnost jedlych objektov v bezprostrednom okoli vie zvysit vibraciu, ktora potazmo vie zarobit na ake take zazraky pozemske ;) Tak ako napriklad priaznive pocasie.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

tak vsetko najlepsie ku zvysenym vibraciam :P
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ovsem na letni slunovrat bych si docela zasukala, uz jen z ucty k tradici. Ale ne jen tak vselijak. Kvalita, metamorfoza, otevrene nebe. No jdeme na to :twisted:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Ovsem na letni slunovrat bych si docela zasukala, uz jen z ucty k tradici. Ale ne jen tak vselijak. Kvalita, metamorfoza, otevrene nebe. No jdeme na to :twisted:
nafot nafilmuj, vzdelavaj nas tradiciami :br
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak je to dohodnute, nadherny objekt je pro, a rad 8) Laska bude, sen noci svatojanske, otevrou se brany do nebe i do jeskyni kde jsou skryte poklady. To by bylo aby chlap rekl ne, kdyz hezky pozadam :) Zdenino mas v tom zmatek, je krasne byti zenou. Video nebude Rudi, sorry, cas to odnese jako vse ostatni ;) Jaj, jeste vic jak mesic. Budu poctive cvicit, at to stoji za to :twisted:

Pokud jde o stravu, jde to tak nejak samo. Vubec mi nejedou fujtajbly, naopak. Dnes vecer decka z baraku delali barbecue, ja k tomu nadelala salat pro vsechny vcetne me, ale jak jsem si par hodin pred tim dala hrozno a tresne z trznice, uz jsem nebyla schopna se dokopat to pozrit. Jak jsem v posledni dobe diky chudobe byla zvykla jist 1x denne a to jeste ne kazdy den, nejak mi to stacilo, navzdory fyzickemu vykonu podanemu v prubehu dne (cca 100 km na kole, jen dnes, nikoli kazdy den). Ale na to jsme taky zvykli. Zname zrava obdobi kdy nedelame nic, stejne jako nezrava obdobi kdy je jedno co delame, proste je to tak, az do odvolani. Dnes mi nekolik lidi nabidlo jidlo, ovoce, zadarmo... ale ja byla zrovna plna :) Pul kila hrozna a za dve hrsti tresni, tot vse. A vcera odstaveny ananas se zazvorem. Zitra salat. A ne, fakt se nesnazim hubnout ani nehubnu. Jsem furt stejna, mozna mi trosku tvrdnou svaly, jak makam. Mam pocit ze vypadam lip a lip, ale nevazim se. Hadry mi sedi furt ty same, i tak mam vse elasticke co se nezehli. Lytka furt boli, z toho prepaleneho behu ve stredu, ale jinak jsem v pohode.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona píše:je krasne byti zenou.
Objektivně ano, subjektivně už nikoli.
Obrázek

Neboť radost z "on chce" nemůže prostě logicky dlouho vydržet :).
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

Fio, ráda tě tady zase vidím. Plno "starých známých" chybí: buc, číselko, ava, květa, sweety ... no, je to jejich volba. Myslela jsem, že jsi někde ve světě za dobrodružstvím, jak jsi plánovala. Ať se daří :br
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Vsimli jste si, jak se krasne ozivi cele forum, kdyz se zde Fiona objevi?
Jako Bozi zavlazeni :D :D
Radost cist :)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše::lol:
Pavli, takovy jakeho si zaslouzim, nebo on me, mi nesmi do domu!
Kdyz uz, tak zodpovedneho, charismatickeho, oddaneho, zdrave fungujiciho, hlubokomyslneho atd, at zije utopia 8)
Fio, nesnažíš se naznačit, že toho úžasného si nezasloužíš, že ne?!!
I když vlastně sranda je, že já toho svého našla v období, kdy jsem si řekla, že mi všichni chlapi můžou vlízt na záda. No a v tom období jsem měla nakonec mraky nápadníků a to ještě takových, že z toho šlo přebírat (snad jsem nepřebrala). ")
Jinak z toho výčtu se mi zdá vyjde dobře dost chlapů. 8) Samozřejmě každý má i pár svých much, ale to my taky.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Co par much, hejno masarek mate, kdyz prijde na vec a chcete nas mermomoci nastvat :D .
Ale zase "Bez zenske a bez tabaku smutno je v baraku" :) .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Vsimli jste si, jak se krasne ozivi cele forum, kdyz se zde Fiona objevi?
Jako Bozi zavlazeni :D :D
Radost cist :)
jj sukanie je zaujimavejsie ako zradlo :mrgreen:
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

No jo, rudi, to vidis ty, ale ja jeste krom toho ctu o lasce, pohybu, nadlidskych vykonech. A co ten odstaveny ananas se zazvorem? :)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

dgm píše:No jo, rudi, to vidis ty, ale ja jeste krom toho ctu o lasce, pohybu, nadlidskych vykonech. A co ten odstaveny ananas se zazvorem? :)
ano jasne vsetci citame playboja koli vedeckym clankom :mrgreen:

zazvor dobry, teraz ako sa schladilo varim zazvorovy caj kazde rano

ananas nemozem v akejkolvek forme
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

dgm píše:.. o lasce, pohybu, nadlidskych vykonech.
No, nekdo to takto zkratka ma .. o tom sexu :D.
Treba takovy rudo v podpisu L O V E a LOVE OF POWER (laska na silu) uz ma a tipuju v jeho veku pri kopulovani uz to nadlidsky vykon byt muze taky :D :lol: .
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Zdenino píše:Neboť radost z "on chce" nemůže prostě logicky dlouho vydržet :)
Pravda pravda, a proto treba vychutnavat pritomny okamzik :) Osobne tez nepovazuji erekci trvajici dele nez par hodin za zdravotne ci jinak zadouci.
Pavluska píše:Fio, nesnažíš se naznačit, že toho úžasného si nezasloužíš, že ne?!!
Ne, pouze zduraznuji ze trvam na tom ze chci toho uzasneho co chci, a nikoli to co by odpovidalo mym zasluham 8) To aby to vesmir nepopletl :)
rudo píše:ano jasne vsetci citame playboja koli vedeckym clankom :mrgreen:
:D To nevim, ale ja osobne to mam v posledni dobe naruby, citam vedecke clanky kvuli playboyom :roll:

Vcera plavani. Uz mam jednodilne plavky, ale jeste pry budu potrebovat "piskotku", cepicku a brylicky, protoze pry na te vode neumim ani lezet, natoz dychat... :roll: No budiz. Ale zrovna vcera jsem zachranila mouchu, co se topila uprostred bazenu. Bylo prijemne a hralo to u srdce, videt ji jak se skrabe po moji ruce, a jak se pak na sousi otrepava od te vody, tak srandovne jak to umi jenom mouchy :) Kdybych byla plavala "poradne", byla bych ji ani neuvidela v te vode.

No nic, jdu podat dalsi nadlidsky vykon, beh 7 km, bez ironmanu, tempem cloveka co se ma rad.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše:Co par much, hejno masarek mate, kdyz prijde na vec a chcete nas mermomoci nastvat :D .
Ale zase "Bez zenske a bez tabaku smutno je v baraku" :) .
tak určitě. :) Ono je to vzájemné.
O tabáku tu nepiš, Fio abstinuje... (mně to ale taky voní a připomíná bývalou lásku, ale kvůli tomu si zdraví ničit nebudu). 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:
Pavluska píše:Fio, nesnažíš se naznačit, že toho úžasného si nezasloužíš, že ne?!!
Ne, pouze zduraznuji ze trvam na tom ze chci toho uzasneho co chci, a nikoli to co by odpovidalo mym zasluham 8) To aby to vesmir nepopletl :)
tak to jo. :)
já si nakonec snad akorát přála, aby to už nebyl cholerik a jo, skončila jsem s flegmoušem. ") A rozhodně jsem si nevybírala rozumem, úsudkem, protože to byl totální úlet, který flegmatismus nenaznačoval (tak to musel řídit asi jedině Vesmír). :mrgreen:
Ale jak říká Ceph, každý má stejně nějaké mouchy. Optimismu zdar! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

bez zenske a bez tabaku, neni smrad v baraku
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

zato čistě chlapská domácnost voní. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

ak myslis modernych EU muzov, tak nie, striekaju viac chemikalii na seba aj do vzduchu ako zeny
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ja ani nevim jestli momentalne hledam chlapa pro zivot. Tedy tak, nehledam, a samozrejme bych rada kdyby se vyskytl, ale to ted neni priorita. Nechci se k nicemu a nikomu upinat, a uz vubec ne jit do vztahu s ocekavanim ohledne budoucnosti. Ani podminky tomu zrovna nenahravaji, napriklad jeste porad nejsem ani rozvedena (je to drahe jak svina a penizky nejsou na to), atd. Takova vseobecne nehotova situace. Coz ale zase nemuze byt vymluva pro zanedbavani lasky a jinych zivotnich radosti 8) Lasku treba respektovat a milovat, a vubec pri tom netreba ocekavat za to jakekoli vyhody, jako napriklad ze me za to bude dotycny milovat take apod. Totez se sexem. Sexovat treba tehdy kdyz to zada priroda, a nespekulovat pri tom. Vsak mozna prave proto ti to Pavli vyslo ;)

Btw, tech kilometru jsem dneska dala asi 12, misto planovanych 7. Nejak mi to zachutnalo, endorfiny a tak :) Takovy ten druh transu, kdy se cloveku just nechce prestat.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

Zaujimave vas citat zeny.:-)
Ja by som len tak z potreby sexovat s niekym asi nevedela. Neviem.....
Celý život žiadne hranice.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Lumi, to asi malokdo ;) Na nejakou potrebu ani neverim, nadrzenost se da resit i jinak a lip. Spis tu chtel basnik naznacit ze hodla ctit lasku a ohen tehdy kdyz prijde... bez projekci a nadeji do budoucna. Zadnou budoucnost uz v tomto smeru nemam, ve smyslu zalozeni rodiny, tudiz odpada i prirozena potreba dotycneho si pripoutat. Svym zpusobem je to osvobozujici, muzu si tak v ohledu partnerstvi dovolit mnohem vetsi autenticnost. Pokud by si toto nekdo chtel vylozit jako "sex bez lasky", tak cetl zbytecne, nic nepochopil. Ja osobne to vnimam spis jako "lasku bez potreby" :wink:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

suhlas Lumi, zaujimave citat, konecne to nie je forum len o zradle :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

Ahaaaaa....ja som trochu zbrzdena teraz.;-) mne treba polopasticky. Laktacna demencia.;-)
Celý život žiadne hranice.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Aha, myslim ze taky mam trosku poblaznene hormony :) No ale mame Maj, jeste furt, kdo neblazni nema maj.

Novy job s sebou jako bonus obnasi kolovodoterapii. Ta spociva v presouvani se na biku hodinu a pul tam a hodinu a pul zpatky, podel ricky, mezi jezirky, hausbotovymi locky a nakonec jezery :D Protijed proti London syndromu. Jsem nejak cim dal tim vic fit a ani nevim jak :) Tez nejaka moc ziva na tuhle pokrocilou hodinu. Ze by 3 hodinky tantry dnes po navratu z prace, nebo jsem dala do te polivky opravdu moc chilli? :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

moj sen je pre pobyt v anglii, taka ta uzucka lodicka co sa nou da plavit po kanalaoch a byvat v nej.
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Pokud by si toto nekdo chtel vylozit jako "sex bez lasky", tak cetl zbytecne, nic nepochopil. Ja osobne to vnimam spis jako "lasku bez potreby" :wink:
dost dobře napsáno :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Kazdopadne je toto pro me ponekud depresivni tema. Asi me jeste ceka nejaky ten shadow work :) Ale nema smysl pred tim utikat. Utect treba z Londyna, cim driv tim lip. Dokud jsem tady, jako by nic na svete nedavalo smysl. Vsecko je tak nejak provizorni. Uz zas mam obdobi kdy mi moc nejede jidlo, i kdyz zdravejsi momentalne prevazuje. Exodus!!!!!!
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Kazdopadne je toto pro me ponekud depresivni tema. Asi me jeste ceka nejaky ten shadow work :) Ale nema smysl pred tim utikat. Utect treba z Londyna, cim driv tim lip. Dokud jsem tady, jako by nic na svete nedavalo smysl. Vsecko je tak nejak provizorni. Uz zas mam obdobi kdy mi moc nejede jidlo, i kdyz zdravejsi momentalne prevazuje. Exodus!!!!!!
sa Ti to snazim uz niekolko rokov naznacit

diabol ma 3 hniezda a London je jedno z nich
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Druhe bude Vatikan a treti? Ze by Satanska Mahala v Srbsku?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Rudi pochybuju ze by na tom diabol byl tak spatne ze by mel jen 3 hnizda. Tedy nepochybuju... vim ze treba uz jen diabol menom HSBC jich ma tisice, a tim to nekonci. Navic i kdyby ano, jeste furt treba pocitat s pripadnym dostrelem, a ten je v dnesni dobe celkem daleko. Takze jedini dablove co pripadne hodlam resit jsou ti co se jim povedlo uhnizdit ve me vlastni hlave, kdyz uz jsem to dopustila. Ale ani proti tem neminim bojovat, to je ztrata casu a energie. Zasvitime na ne svetlem a vymalovano 8)

Proti Londynu v zasade nic nemam, je takovy jaky je, je tu i to i to. Ze to neni vhodne zivotni prostredi pro neco jako ja, jeste neznamena ze by to bylo horsi mesto nez kdejake jine. Mne na nem konkretne nejvic vadi jak je velike a nekonecne, a to jak nemam na presun. Ale mohlo by byt hur. Zas netreba brblat, nikdo me nenutil se sem presunout a to ze se momentalne nejsem schopna pohnout z mista tez neni nici vina.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Jj souhlas, treti hnizdo je u ruda v hlave :| .
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Já teda Londýn taky spíš nerada, i když některá zákoutí ujdou. Jako celek moc ne. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše:Jj souhlas, treti hnizdo je u ruda v hlave :| .
tady je sranda :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Fiono ty nemas na presun a neni londyn 2 nejdrazsi mesto? Tak rekni Shreckovi a on te presune jinam, ne? :-) rudo a kde v londyne je to hnizdo, staci ulice.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Pavlusko sranda musi byt i kdyby na chleba nebylo, znas ne :mrgreen: ..
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Janek píše: rudo a kde v londyne je to hnizdo, staci ulice.
To nevis ? To uz tu rudo-vsevedo psal, ulici si uz dogooglis sam :).
rudo píše:22. 07. 2013. narodi sa kralovske satanca dnes ? ... cest praci, na vecne veky a nikdy viac
Vice vyzivneho myslenkoveho prujmu na toto tema najdes zde :D : viewtopic.php?f=18&t=1537&p=171008&hili ... ca#p171008
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fi, pleties si malych osobnych a roznych lokalnych demonov s demonom hlavnym co sefuje planete Zemi

a osobne potom sa cudujes ked maly osobni demonikovia tak machruju a su tak drzi, ked sa maju moznost nachadzat priamo v energetickom poli sefa
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Janiku, Shrek, moje velka laska zpred cca 6 let uz je davno nekde v Cambodgi (potom co vypalil dum ve Vietnamu) a resi vlastni veci, urcite nema zapotrebi ted presouvat byvale frajerky intercontinental, ma toho dost i beze me, R.I.P. (plus btw co ja bych si asi tak pocala bez chlapa nekde v Asii, kde jsou chlapi mrnavi, osklivi a patriarchalne zalozeni).

Ano, Londyn je predrazeny a dlouhodobe neobyvatelny, o tom zadna. Resi se pouze to ze jak to zaridit aby odsud clovek vystartoval relativne zivotaschopny, nekam kde se da zit, aspon chvili.

Rudi, demonikovia jakehokoli druhu maji jen tolik moci kolik jsi jim dovolil. Jsem rada za tuhle zkusenost, i kdyz to boli. Ale jinak bych to asi byla neprokoukla.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fiona

Příspěvek od Janek »

Hlavny demon, co sefuje Zemi, toho casu teda asi Britska Kralovna ... ? Huh. A me je a byla tak sympaticka!? :-) Rudo nekoukej tolik na Alexe Jonese nebo podobne posuky.

Fiono, tvuj manzel byl rakosnik? Kde se zit da? No, Radovan rikal, ze v JAR:-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:
Rudi, demonikovia jakehokoli druhu maji jen tolik moci kolik jsi jim dovolil. Jsem rada za tuhle zkusenost, i kdyz to boli. Ale jinak bych to asi byla neprokoukla.
ale ano,

akurat ze to nedovolovanie na niektorych miestach a v niektorych spolkoch stoji dost vela energie a casu, ktora potom nezostava na priejmene a konstruktivne

a ked na tych miestach vacsina populacie demonom podlahne mas okolo seba len ludi akych mas a mesto ake mas.

Niektore objektivne veci sa ale nedaju vybavit tym, ze sa tvarim ze ten velkodemon neexistuje a teda nijako ma neobmedzuje

to je take falosne new age nabozenstvo
5 2 8
Odpovědět