Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Fiona

Příspěvek od mira »

Pavluska píše: Zrovna dneska jsme s kolegou v práci říkali, že zimu snášíme každým rokem hůř. Když byl člověk dítě, těšil se ze sněhu apod. Ale poslední dobou je to už jen "vopruz". V polední pauze fakt syrové salátky nezvládám. Teda nejdřív jo, ale teď horký čaj, horkou polívku a tak. To se prostě nedá. Jinak mi drkotaj zuby, že se nedá ani mluvit. Taková divná lezavá zima. Když se tedy slušně vyjádřím. :(
Vo tom mi vyprávějte :roll:
Dělám od 6 do 15 na každém frostu. Nejhorší jsou ty mokré rukavice,
když je na 0. Tibetští na to mají nějaké fígle, že na sebe hodí mokrý
hadr a představují si teplíčko a hadr se páří, nebo se z hadru, asi nějaký
prisnitz, či co.
Z rána chladný osprch a narvat ruce do gumových termoflašek.
Všeho s mírou.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jsem se zeptala na ty chemtrails :) Ze pry letadla litaj na normalni diesel, tankuje se z cisterny na letisti a zalezi na smlouve spolecnosti s dodavatelem pohonnych hmot, ktera to bude. Takze podobnou konspiraci vidi jako vysoce nepravdepodobnou. I mne prijde dost nepravdepodobne ze by se v tomhle Babylone tolik lidi dokazalo na necem takovem dohodnout... ne ze by se nenasel sem tam nejaky ten psychopat terminator, ale prece jen letectvi zije z dopravy a ne z nemocnosti jako napriklad farmaceuticky prumysl.

Hehe, Pavlusko, mas pravdu, muj prezident je z Afriky, konkretne z kmene Edo. Ale manana ;) Znepokojovat se minim az ve chvili kdy svetlo sveta spatri nejaky konkretni volebni program. Do te doby to beru asi tak, jako kdyz ja vyhlasim ze pristi rok jdu vyhrat PIM :) Dokud me vidno behat jednou do tydne, muzou mit Kenani nadale klidny spanek 8)

Nad bacilama jsem taky premyslela, ale ja jsem jenom prenasec, takze v krvi stejne nebudu mit nic. Takze se na to asi tradicne vybodnu a vyuziju vzacny cas necim smysluplnejsim nez behanim po doktorech :)

Uz se moc tesim do Barcelony na maratonek v breznu :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Fiona

Příspěvek od Sitar »

Letadla lítaj na letecký benzín, což je snad kvalitnější a čistější benzín, ale to jen tak pro pořádek. Taky té teorii moc nevěřím.

Každopádně díky, že ses optala.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Fiona píše:Ale manana ;)
nejlepší návod na pohodu. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Zas mi ochorel dalsi klient. Uz me to nebavi :? Nejdriv jim musim varit, smazit a v mikrovlnce ozarovat fujtajbly, pak pul hodiny drhnout pripaleny nadobi, a pak je krisit z tech nasledku. Moc se podivujou jak to ze chytnou prvniho bacila co leti okolo.

Mily absolvoval v me nepritomnosti tydenni pust a po nem sve prvni 2 dny na fruta. Nemusim asi dodavat ze tim v mych ocich vyrostl nejmin o metr. Tedy az do chvile nez z jeho popisu vyplynulo, ze ten pust drzel na zpusob ramadanu (do 18.00 pust, potom zranice) :) a ze si v praci 5x denne varil banany :lol: No ale nepochvalte ho za tu snahu, ze :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Fiona

Příspěvek od Renáta »

Fiona píše:Mily absolvoval v me nepritomnosti tydenni pust a po nem sve prvni 2 dny na fruta. Nemusim asi dodavat ze tim v mych ocich vyrostl nejmin o metr. Tedy az do chvile nez z jeho popisu vyplynulo, ze ten pust drzel na zpusob ramadanu (do 18.00 pust, potom zranice) :) a ze si v praci 5x denne varil banany :lol:
No, aspoň má zasa normálnu výšku :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Zas mi ochorel dalsi klient. Uz me to nebavi :? Nejdriv jim musim varit, smazit a v mikrovlnce ozarovat fujtajbly, pak pul hodiny drhnout pripaleny nadobi, a pak je krisit z tech nasledku. Moc se podivujou jak to ze chytnou prvniho bacila co leti okolo.

Mily absolvoval v me nepritomnosti tydenni pust a po nem sve prvni 2 dny na fruta. Nemusim asi dodavat ze tim v mych ocich vyrostl nejmin o metr. Tedy az do chvile nez z jeho popisu vyplynulo, ze ten pust drzel na zpusob ramadanu (do 18.00 pust, potom zranice) :) a ze si v praci 5x denne varil banany :lol: No ale nepochvalte ho za tu snahu, ze :)
:D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak uz nejsu bezdomovec :) Dnes jsem dostala oficialni potvrzeni ukonceni pracovniho pomeru u agentury a zitra nejspis bude i bydleni 8)
Praci budu delat dal asi tu samou, ale pro soukrome klienty a hlavne v Londyne. Konec kocovnictvi, opet objevim kouzlo pravidelneho spanku a pravidelneho rezimu vubec. Tez mam rada obchudky kde prodavaji misu ovoce za libru, clovek pak nevyprodukuje tolik igelitoveho bordelu. Poridim si kosicek a budu chodit na nakupy s kosickem jako Karkulka do lesa :)

A hura na Barcelonu :D :D :D Uz se tesim jak mala! Predposledni maraton na hodne dlouhou dobu :) PIM bude moje labuti pisen, pak alkalizace, regenerace a zacne se pracovat na dvojcatech... Ted je ale aktualni Barcelona. Beha mi to slusne, od Athen jsem ani nevypadla z formy a furt se to lepsi a lepsi 8) Maj tam hezkou mapu: http://www.barcelonamarato.es/lacarrera_i.htm#
Mapa se otevre klikem na tu sipku v cernym policku a je interaktivni, umi otvirat obrazky pametihodnosti podel trasy :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

:) :) :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Dasha
Příspěvky: 69
Registrován: úte črc 07, 2009 11:52

Re: Fiona

Příspěvek od Dasha »

Fionko, chtela jsem se zeptat jestli si stale cistis zuby Marseillskym mydlem a jestli ne tak jak to fungovalo? Nenasla jsem uz dal ani zminku jestli jses stale spokojena. Diky
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Fiona

Příspěvek od jans »

Dasha píše:Fionko, chtela jsem se zeptat jestli si stale cistis zuby Marseillskym mydlem a jestli ne tak jak to fungovalo? Nenasla jsem uz dal ani zminku jestli jses stale spokojena. Diky
to by mě taky zajímalo, jsem si teď začal čistit zuby těmahle "vitamýdlama", tak jsem zvědav na výsledky :)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Fiona

Příspěvek od mira »

To hlodáte kostku, jako bobři kládu :?:
Všeho s mírou.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jo, od tech dob pouzivam na zuby temer vyhradne mydlo :) To prvni "Marseillske" made in Sweden uz je davno vypatlano, ale rekla bych ze jakekoliv "prirodnejsi" mydlo odvede stejne dobrou sluzbu. Momentalne mam jakesi olivove s prichuti skorice, udajne z jakesi male ultra-natural mydlove dilnicky kdesi na Kypru. Zubni pastu uz bych do pusy nestrcila, hlavne kvuli fluoru.
To hlodáte kostku, jako bobři kládu
Miro, i tak by to slo, ale jinak staci namydlit kartacek a jim pak zoubky zlehka kartackovat ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

Taky čistím marseillským mýdlem, i myju hlavu. Mám olivové s levandulí, jedné známé společnosti z Provence. Při nákupu je potřeba dobře číst etikety... nápis marseillské si napíše dneska leckdo a to složení! Všelijaké nelibé tuky...nejen z rostlinek.
Také jen máznu kartáčkem po mýdle, tlamička napěněna až běda, ale čistí to výtečně. Jen malé ale,...ale snesitelné...po čištění zůstává v puse pár minut mýdlová pachuť, nutno zvykat. Po zubních pastách jsou ovšem taky nelibé pachuťě a navíc celkem dost PEG a ...ione a jiných tyfusů.
V literatuře P.Mayleho lze najít zmínky, že nadšenců čistících si zoubky a atd. přibývá. Patřím k nim taktéž.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak nakonec bude svatba ne jedna, ale tri. Nejjednodussi a nejelegantnejsi reseni, predevsim z byrokratickych duvodu :) Prvni bude v cirkvi tady v Londyne, pred Bohem, 17.ledna, tam dostaneme pozehnani. Druha bude v Cechach v me rodne visce, 8. kvetna, tam obdrzime platny uredni papir. A treti v Nigerii v rodne visce meho muze, datum zatim nespecifikovano. Ta treti svatba uz mozna neni papirove nezbytna, ale bylo by nefer doprat celou srandu jenom nasim a jeho rodine nic. Takze aspon poradnou party, a to oni Naijas umej moooc dobre 8)

A vcera me muj nastavajici opet prijemne prekvapil. Kdosi zacal na vanocni party poucovat jeho temer vegetarianskou teticku o nezbytnosti proteinu, kterezto tema samozrejme vyustilo ve zhavou debatu o vsem co se stravou a zdravim souvisi. A z meho mileho k memu uzasu padala perla za perlou, podrobne a jasne vysvetleni principu detoxu, nutricni potreby, vyhody cerstve stravy, delsi zivotnost veganu, dokonce i o urinotrapii... proste vsecky ty veci co jsem myslela ze mu budu muset servirovat postupne a nenasilne... :lol: On teda ma diplom z fyziologie, ale tenhle druh znalosti jsem necekala ani ve snu. Bylo mi moc prijemne na dusi, kdyz prohlasil ze nejlepsi pro cloveka je cerstve ovoce, a ze by se to jednou rad naucil... jeste kdyby tak pritom neohlodaval kureci nohu s majonezou a nemelo by to chybu... No nikdo neni dokonaly :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Fiona

Příspěvek od veri »

fionooooo, co to nectu, poouhe dobe zavitam sem, mezi "stare zname" a doctu se takovou nadhernou novinuuuuu :D toz at se vam stastne pokracuje v zivote, jako doted no :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fiona

Příspěvek od Sweetie »

juu to teda koukam jaky to vzalo spad. blahopreju k manzelstvi a preju k nemu at jste stastni!
jj, umi delat party, bydlela jsem se spolubydlou i kdyz z rwandy,a kdyz ho jeho pribuzni prisli navstivit, tak se barak snad musel nafouknout nebo co, pro tech tisic druhu pokrmu co vytvorili a pak se naramne bavili. a ja taky.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Fiono, ty tvoje prispevky, to je pohlazeni, at uz se jedna o lidi, o ktere pecujes nebo ted ty novinkyllll
Fiona bude nevestaaaaa :D :D :D :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Fiona

Příspěvek od RadkaS »

awa píše:Taky čistím marseillským mýdlem, i myju hlavu.
Ja v marseillskym mydle peru. Delam sliz a zatim je to to nejlepsi, co jsem pro prani zkusila. Takze uz nic jineho nezkousim. Jednou za cas udelam 12litru slizu a mam na hodne dlouho klid. Mydlo mam ciste veganske, takze pohodicka a bez chemie 8)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Fiona

Příspěvek od RadkaS »

Fiona píše:Tak nakonec bude svatba ne jedna, ale tri.
Fi, gratulace, doufam, ze uvidime nejake fotecky :mrgreen:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Tak nakoniec prisiel na psa mraz. Gratulujem. Islo to rychlo, ale na mna nemas. S mojim suhajom sme sa vlacili 6, slovom sest, tyzdnov a isli sa brat a uz to tahame pomaly 25 rokov. Tak nech to aj vam dlho vydrzi.

Myslela som si, ze ten moj len toleruje moje stravovanie, ale minule sa ho ktosi pytal co by mal a ako robit a moj muzicek vysvetlil inymi slovami, co by som povedala aj ja. Nie nadarmo sa hovori "aky isiel, taku nasiel".
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fiona

Příspěvek od Sweetie »

hm to je zajimavy culko. zatim neco pozoruju na brachovi (ohledne zdravejsiho jezeni/nejezeni) i kdyz do oci by mi cokoliv z toho nepriznal
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Fionko, gratuluju. Moc moc přeju příjemného inteligentního partnera - aspoň se tak zdá. :)
A třetí svatbu, tu si rozhodně nenech utéct!!! Jaký plánuješ ohoz? :)))
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

jej, dekuju :)

Culko, krasny pribeh, ale nebud si tak jista ze na vas nemame ;) My jsme se totiz videli jednou a to jeste ne moc zblizka, za 2 tydny me online pozadal o ruku... ovsem vaznou svatbu planujeme az od tretiho setkani, takovych 5 tydnu po prvnim 8) Jedine co nam stoji v ceste je hora papiru...

Pavlusko, svatebni ohoz tak nejak vyplynul ze situace. S ohledem na omezene fondy jsem prosla charity shopy, koupila troje saty co se mi hodily do skladanky a ted z nich kompiluju jedny, original 8) :D Kam se hrabou pujcovny, neni nad umeni...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Dasha
Příspěvky: 69
Registrován: úte črc 07, 2009 11:52

Re: Fiona

Příspěvek od Dasha »

Fionko taky gratulace a ostatnim diky za rady porady.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Ju, tak to bude paráda. :) Jestli ještě ke všem Tvým dovednostem šiješ, tak hluboko smekám. Já mám už dlouho někde zavrtanou guinejskou látku na šaty a ještě nebyl čas a chuť ani navrhnout střih pro švadlenu. Už se lehce stydím, ale vem to čert. Zas tak jako Ty nespěchám. :lol:

Ať žije láska na první pohled :D
Mě spíš přijde divné "oťukávání" v řádu let, i když záleží na okolnostech.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Fiona

Příspěvek od Renáta »

Fi, fíííha! :wink: Pripájam sa k početným prianiam.
Áno, nech žije láska na prvý pohľad. Aj u mňa to tak bolo, no potom sme sa spolu vláčili :D 6 rokov. Inak by som sa musela vydávať ako 16-ročná :wink: Tak sme to nechali na 22.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Ano, taky verim v lasku na prvni pohled :D
Seznamili jsme se, kdyz mi bylo 16, on necelych 18, boze, ten byl tak krasnej :D :D :D a hned ten vecer mi rekl, ze se zamiloval, poto,m jsme spolu chodili 4 roky a vzali se...
Ted jsme spolu uz ... noooo, moc dlouho :lol:
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Fiona

Příspěvek od mira »

"Drsní" chlapci se k těmto věcem neradi vyjadřují, ale také vám tu
zdárnou společnou pouť přejí, aby to nevypadalo, že závidí. :mrgreen:
Myslí to doopravdy tak, jak mluví, strávník strastiplný?
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Fiona

Příspěvek od awa »

To bych se až lekla, kdyby mě někdo požádal o ruku za tak krátkou dobu, co mě zná.
Ale musím přiznat, že mě na přednášce hned první den nabídl snatek jeden vzdělaný vietnamec. Byl smutný, že jsem vdaná. Dodnes jsme dobří přátelé a smějeme se tomu.
Některé kultury jdou přímo na věc a neztrácejí čas.
Tak přeji hodně vzájemné tolerance a skvělou jízdu v páru!
Svatbu si užij se spoustou legrace, vzpomíná se na to celý život.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

Ahoj Fionka,

ako som uz napisala do dennicka aj RadkeS, som tu novy zaregistrovany user, ale obzeram si tieto stranky uz zopar mesiacov. Kedze ma velmi zaujali prave Tvoje prispevky, Tvoj humor, nadhlad a zivotaschopnost (alebo ako nazvat to, co z Tvojich riadkov citim), dovolujem si vliezt i do Tvojho dennicka.

Strasne moc Ti drzim palce, nech Ti kazda jedna svadba vyjde ;) a nech si stastna. Uz teraz sa tesim na foto a report, ako to dopadlo.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Fiona

Příspěvek od Sitar »

Fio, to jsou mi věci. Opravdicky přeju.

Ženil jsem se rovněž ve stádiu zamilovanosti, což je značně nerozumné, ale což... ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Dekuju :)

Mam pocit ze tenhle rok zacina az podezrele dobre :) Dokonce bez kocoviny - ani kapka alkoholu na silvestra! 8) Na to jsem fakt hrda, neco takoveho uz tu hooodne dlouho nebylo. Taky od noveho roku konecne bydlim :D Ve ctvrti kterou mam opravdu rada pro jeji barevnou a lidskou atmosferu, primo na high street, ovsem s oknama do zahradky, takze ke vsemu jeste i relativni klid... Pokojicek sice miniaturni a kuchyn sdilena se spolubydlama, ale koupelnicku mame vlastni a cena lidova, co vic si prat v tehle zivotni fazi :)

Pracovni vyhlidky vypadaji priznive, i kdyz jeste to nemam jiste...

A nejvic ze vseho si ted vychutnavam behani :) Ten necekane povedeny maraton v Athenach me tak nakopl, ze ted furt beham a beham a nevim kdy prestat... i nozky uz na trenink uplne jinak reagujou nez driv. Driv jsem mivala po narocnejsim behu svalovku, ted ne. Jen po rychlejsich usecich nebo sprintech na hranici maxima citim takove nejake mravenceni jeste druhy den, ale je to spis prijemne. Zaroven takova lehkost, nozky perujou jako struny >:-) Vylozene se v tom vyzivam. Jak jsem se driv musela premahat dokopat se k jakemusi treninku aspon jednou za 3 dny, kdyz se blizil zavod, tak ted beham kazdy den, casto i dvakrat denne, a furt mam pocit ze mi to nestaci. A citim jak se vykonnost zvysuje kazdy tyden, jsem si jista ze uz ted bych dala maraton na rovince hluboko pod 4 hodiny... ovsem ambice ohledne PIMu sahaji mnohem vys 8) Bude to labuti pisen, tak at to stoji za to :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Fiona

Příspěvek od jans »

Fénix rozpřáhl perutě a okolí jen hledí nehnutě, zarytě a na PIMu budu asi hledět taky dost mrzutě až se mihneš v protisměru kolem. :D
Jen tak dál, vypadá to, že letos fakt nic nepodceňuješ. :)
Na ten Tvůj PIM čas jsem fakt zvědavej. 8)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

no vida! :) tak tfuj tfuj
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fiona

Příspěvek od Sweetie »

no nemam co dodat, ty original Fiona saty mi udelaly radost :)
moc preju at to slape do PIMu
a mate tam taky snehovou kalamitu? dneska jsem s autem dobruslila do prace asi za dve hodiny 5 MPH, nastesti jsem nikoho nezabila jen jsem jemne narazila do druhyho vanu, protoze jsem zacala brzdit, ale pan rek ze nema zadnou skodu a spis mel strach o me at dojedu v poradku. zejtra uz do prace nejedu. :)
dvdmchl

Re: Fiona

Příspěvek od dvdmchl »

No a bezi teda tu Prahu s tebou, nebo ne?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Toz original saty nebudou :( Zaprve uz se nehodi k memu novemu image, pote co jsem shodila dredy, jezto se ukazalo ze zdaleka nejsou tak bezudrzbove jak se zdaly byt... a ja jsem fundamentalne liny clovek. Tak jsem je oplakala a pak za 22 hodin rozebrala. Ted uz teda mozna nejsem original krasavice za kterou se otoci pul ulice, ale zas vypadam jako inteligent, coz ma taky svoje kouzlo :) A jezto nemam ani sici stroj ani cas sit, volim jednoduchost. Coz se ovsem vubec nelibi teticce meho nastavajiciho (jinak zlata pani), ktera se s elanem sobe vlastnim iniciativne ujala role tchyne a arbitra pres obrady. Hluboky respekt k Fidelove duchapritomnosti a rozhodnosti, s kterou ji odkazal do patricnych mezi 8) Jinak bych asi skoncila navlecena do otresnych, o 2 cisla vetsich bilych megasatu z treti ruky, ve stylu vanocni stromecek vydavajici se za princeznu :lol: Ale jsme vybojovali celkem slusny kompromis, saty jsou pekne. Sice nijak originalni, ale aspon elegantni a jednoduche, a jako bonus jeste i modre 8) Ufff, uz aby to bylo za nama... to vdavani je fakt opruz. Ovsem natocit to jako film, byla by z toho slusna komedie :roll: Jeste ze aspon ten chlap je normalni, dokonce i v tehle predsvatebni davove hysterii :)

Co se tyce stravy, az se sama divim jak ted prirozene sekam dobrotu. Nevim jestli je to tvrdym behacim treninkem, ze si telo samo zada opravdove ziviny, vypada to ze mu konecne doslo ze na blbosti nemame cas ani zdroje (enzymove). Pojidam prevazne jabka, spenat a granatove jabka. Prilezitostne kdyz se na trznici najde pekna papaja nebo hrozno. Uz mam kosicek a chodim s kosickem :) Pecicky pak muzu strilet z okna rovnou sousedum do zahradky a nemusim vynaset kos plny bordelu, jupiiii :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

dvdmchl píše:No a bezi teda tu Prahu s tebou, nebo ne?
jj, bezi :) uz mame registraci a vsecko. zatim se mi podarilo vytahnout ho ven behat jen jednou, a na pulmaratonu mi to tezce natrel, jeste okolo me stacil behat dokolecka... cimz jaksi zdiskreditoval moje argumenty, ze na maraton se trenovat musi :roll: on udajne bezi na spirit, ja mu to neberu a si o tom myslim svoje. teprve maraton neuprosne ukaze pravy stav veci - vsak ty o tom neco vis Dvdku, ze :) :) :) Btw, na PIMu mi budes chybet...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

co se dá dělat. :) Modrá barva šatů je určitě úžasná. Na ty dredy jsem se Tě chtěla zeptat, vidíš. Lákaly mě moc, ale kámoška mi popisovala, jak dlouho schnou, když se smočí ve vodě a to mě odradilo. Jak dopadly vlasy po jejich odstranění? Ok?
A kam střílíš větvičky? :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Tak ať se vám oběma skvěle běží! :)

jejeje, neodolám a vložím odkaz týkající se trochu maratonu. Nekoukám na televizi (nemám), ale tohle je můj malý seriálový relax:
http://www.gufy.cz/Serial_detail.aspx?ID=1185925
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
dvdmchl

Re: Fiona

Příspěvek od dvdmchl »

Tak to je super, ze bezi. Vzkazuju ze ma muj obdiv. :)
Treba se na nejakem maratonu nekde zase potkame.

Po tom co mi to natreli mistni mladici chodim pravidelneji behat se psem do udoli nahoru a dolu. Psa to desne bavi a me taky, pac beham do pul tela v ruce mam hul, cesty nejsou, jen pesinka, a pripadam si jako druid v tech hrach co jsem driv hraval. Tak ted si je hraju sam se sebou. :)

Drzim palce a at svatba dobre dopadne.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Pavlus, ty dredy sice byly nadhera, ale prece jen jich bylo 101 a kazdej jeden bylo treba kazde dva tydny obnovovat, jak odrustaly... zbytek si asi snadno domyslis :) Copak schnuti, schnout mohly samy a ja se pri tom mohla venovat jinym cinnostem, coz se ovsem neda rict o motani a hackovani... jen pro ilustraci, jak brutalne to vypadalo, a jak byly obetovany ve jmenu svobody :)
Přílohy
DSC00106.jpg
(99.67 KiB) Zatím ještě nestaženo
DSC00091.jpg
(93.5 KiB) Zatím ještě nestaženo
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

tybrďo! Jo a Fio, vypadáš každým dnem mladší. Úžasný. :wink: :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fiona

Příspěvek od Sweetie »

ty brdo. na ty druhy vypadas na 15. saty jsou detail. a kdy ze se kona anglicka svatba?
a pavluska me predbehla a uz tam to svy brdo necham :)
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Fiona

Příspěvek od jans »

dvdmchl píše:a pripadam si jako druid v tech hrach co jsem driv hraval. Tak ted si je hraju sam se sebou
:lol:
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Fiona

Příspěvek od bstrd »

Fiona píše:Ted uz teda mozna nejsem original krasavice za kterou se otoci pul ulice, ale zas vypadam jako inteligent, coz ma taky svoje kouzlo :)
:lol: vsecko dobre prajem, uzivaj si to doplna
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od martin_hk »

Fiona píše:
dvdmchl píše:No a bezi teda tu Prahu s tebou, nebo ne?
jj, bezi :) uz mame registraci a vsecko. zatim se mi podarilo vytahnout ho ven behat jen jednou, a na pulmaratonu mi to tezce natrel, jeste okolo me stacil behat dokolecka... cimz jaksi zdiskreditoval moje argumenty, ze na maraton se trenovat musi :roll: on udajne bezi na spirit, ja mu to neberu a si o tom myslim svoje. teprve maraton neuprosne ukaze pravy stav veci - vsak ty o tom neco vis Dvdku, ze :) :) :) Btw, na PIMu mi budes chybet...
Na spirit se ale neda behat v delsim casovem horizontu dlouho. :) Kdybych na vojne vedel, co vim ted, behal bych tehdy urcite mnohem lip. Mam o cca. 5 kg. min nez tenkrat, pocity pri behu jsou nesrovnatelne komfortnejsi a to beham jen ob den. Strava dela divy, stridmost se asi opravdu vyplati, nejen kvuli zdravi, ale vsemoznym sportovnim pocinum. Preji mnoho uspechu pri behu i v zivote....
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Fifina, uz sa ti to krati. A cepiec uz mas?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

culka píše:Fifina, uz sa ti to krati. A cepiec uz mas?
:lol: Ani cepiec ani papuce na drezuru muza :) Zato ale ted za trest sedim a vysivam zavoj. Musim :evil: Opet kompromis. Bud si ho usiju sama a aspon z latky co se mi libi, nebo mi bude narazena na hlavu klasika a la bila zaclona s trpytkama :roll: Taky vyrabim tiaru (tez dobrovolne povinne). V tomto se nade mnou snad slitovalo nebe. Sice na ni obetuju krasny naramek, ale primo na ulici pod nohama jsem nasla presne takovy kus plisku jaky na to potrebuju, velikost i ohebnost presne sedi :) Zrejme to vypadlo z nejakeho auta pri nehode, budu to muset ocistit od spinaveho oleje, ale kazdy kdo aspon jednou zkousel sehnat v Londyne maly kousek plisku specifickych vlastnosti pochopi, o jaky zazrak se jedna :)

Musim ovsem uznat ze teticka ma muj hluboky respekt nejen jako clovek, ale tez jako oponent 8) Nase vyjednavani podminek miru ma svoje kouzlo :lol: Ona sice mini ustoupit ze svych pozic jen hodne tezko a v omezene mire, ale zase dobre slysi na padne argumenty, jako napriklad "ty saty byly krasne, ale nemame na ne dost velky kostel" nebo "modra bude dobre ladit k tem modrym zidlickam" :) No je s ni sranda...
Na spirit se ale neda behat v delsim casovem horizontu dlouho. :)
Jj, uz jsem se pokousela vysvetlit ze spirit se projevuje mmj treninkovou disciplinou... ale manana, tyhle veci stejne clovek zacne chapat az okolo 30. km ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Odpovědět