Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

To vymyslel Forest Gump, ne?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ale pitchu borovu, asi tak. Na tom nic nevyriesis, keby si sa neviem ako snazil. Zivot sa nezastavi, len zato ze nevies ako ist dalej. Zivot ide dalej. Nic s tim nic neudela...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

tiez som prisiel nato ze BOR je najdolezitejsi mineral ktoreho mame nedostaok

ale ma nanapadlo ho prave tam hladat, OK, call it the next project :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

"Ty neveris v dabla ? Jenze on v Tebe veri" .
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Fiona

Příspěvek od lumoska »

(:-)
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Jo, hehehe (:-).
Pro Lumiky (a jiny co nevidi uvozovky z obou stran) to je citat z filmu, ted nevim jestli to byl Constantine, nebo Dabluv advokat, oboji s Keanu Reeves a celkem koukatelny:) .
V jednom vybabral Reeves s dablem, ve druhym pak dabel s Reevesem:).
Anebo to taky mohlo byt v End Of Days s Arnoldem, nekde to tam bylo:).
Naposledy upravil(a) cepheus dne pon kvě 26, 2014 21:47, celkem upraveno 3 x.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jaj, to jsem tomu zase dala :roll: :oops: Asi je z meho posledniho filozofickeho vylevu jasne jak velmi jsem byla strizliva vcera vecer :mrgreen: Ale jak nam bylo dobre :twisted:

Dnes rano pokani v podobe jakehosi sportu, co jsem se po hodine provadeni dozvedela ze se jmenuje cross fit. Spociva v tom ze se dobehne do parku na misto kde jsou posilovaci masinky s vlastni vahou zadarmo (asi 1 km), na tech se udela kolecko, kdy se vyuzije pokud mozno kazda masinka anebo aspon ty co nas bavi, pak kolecko po parku (asi 1 km), kolecko masinky, a tak porad dokola, 5x. Celkem v narocnem tempu, diky cemuz kocovina odeznela pomerne rychle, a kdyz jsme po ceste z parku narazili na krestanske sestry dobrovolnice provadejici zadarmo mereni krevniho tlaku a krevniho cukru, tak jsme se nechali zmerit a vse uplne perfektni 8) Pitka nepitka. Jeste k tomu pridaly evangelium. No neni zivot krasny? :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: plus btw co ja bych si asi tak pocala bez chlapa nekde v Asii, kde jsou chlapi mrnavi, osklivi a patriarchalne zalozeni.
:mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak se na me v posledni dobe samo nebe smeje takovym zpusobem, az mi to zacina vadit :) Protoze vime dobre jake mame sklony na techhle momentech uletet a chtit je udrzet naveky a navzdy... a pak horce placeme kdyz o to vsecko zase prijdeme. Ach jo. Stacilo by tak akorat, zadna happiness, stacil by mir a harmonie, nic navykoveho co vyvolava bolave sinusoidy. Ale ne. Proste se nebe smeje :roll: :br Kdyby se tak toho aspon dalo nasbirat do zasoby, pro casy az se zase vsecko po... Teta Fiona smir se s tim, nebrblej, uzivej, neulpivej...

Pracuju ted u pohodoveho typka kde nedelam skoro nic, vlastne jen sofera a balice kuriva, a i to se nepredru. Okolo vsude drahy k behani ze je ani vsecky nestihnu prozkoumat - kilaky a kilaky mimo provoz, podel reky, v prirode, na vsecky strany. Tak beham jako by mi horelo za pozadim :) Dotycny utrpel pred par roky uraz patere co ho zparalyzoval, ale on neprestal v ramci moznosti cvicit a uz zase chodi, a nenecha si poslouzit, i smeti si sam vynasi :) Stravuje se ultra zdrave, chce se dostat zpet do puvodni formy, vadi mu i ty berle co zatim musi pouzivat. Pro takove lidi se da pracovat 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

clovece pomoz si sam aj Fiona ti pomoze
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Strasne trpim, jak tvrde pracuju :D Dnes jsem si cely den plavala v mori, ted jsem jak znovuzrozena. Politujte me nekdo! :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Strasne trpim, jak tvrde pracuju :D Dnes jsem si cely den plavala v mori, ted jsem jak znovuzrozena. Politujte me nekdo! :mrgreen:
si zase vypisujes nepremyslenu objednavku ?

ked je koze dobre, ide na lad tancovat
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Fiona

Příspěvek od Marci »

Fi nebrblej :) To je v nasi lidske povaze -aspon v te ceske.A mir v dusi prijde :-*
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, vsak si delam prcu :)
Ted si fakt nemam na co stezovat, naopak. Dneska k snidani litr stavy - ananas, ginger, mrkev, spenat, koriandr :delicacy: A dokonce me klient pusti dnes na skok domu. Jupiii :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona píše:Strasne trpim, jak tvrde pracuju :D Dnes jsem si cely den plavala v mori, ted jsem jak znovuzrozena. Politujte me nekdo! :mrgreen:
Klient tě pozve na rande, to zas budou vibrace :shock:.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fiona

Příspěvek od Janek »

Fiona píše:Strasne trpim, jak tvrde pracuju :D :
A na cem?

Tohle znas? http://www.blisty.cz/art/62174.html
Ty jsi ze starsi generace anebo to nesedi? :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Fiona

Příspěvek od Marci »

Jenze kdo na sobe maka,tak tyhle vzdechy ztrati davno v prubehu zivota. :-*
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Fiona

Příspěvek od Janek »

Kdo na sobe maka, neskonci v peci tam popisovane a nepoda svedectvi :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Fiona

Příspěvek od Marci »

Svedectvi muze podat prave jeste, kdyz je nazivu.Zijes-li vedome,vedome i umres. Umrel,jak zil.Tecka.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

A proto mile deti, jeste nez umrete, vyhybejte se premire prace, sve city dejte najevo i tehdy jste-li nasrani ci nadrzeni, a moc se neprizpusobujte, Babylon to stejne neoceni 8) To my moudri vime uz davno :mrgreen:

Klient me na rande nezve, on me tam pousti :) Ovsem ja mam velke srdce a je tam misto i pro nej, tak spolu taky tancujeme. On to potrebuje jako sul, po tom urazu patere.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

a sakra tak som nevedel ze zranena chrbtica sa lieci solou. :P

su chlapci co pouzivaju taky rafinovany sposob na ziskanie dievky - pustaju ju na rande s inymi :mrgreen:
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Rudi, ja uz si Afriku doma zazila, a myslim ze to stacilo ;) Tenhle typek je puvodem z Ghany a je s nim veselo, ma i svou hloubku. Taky si zazil manzelstvi prozmenu s Anglicankou, v praci coby pravnik denne resi rozvody, takze taky nema moc tendence zblbnout se do proti nemu mladych evropskych dev, protoze do toho vidi. Me uz exotika ve smyslu partnerskem presla. Myslim ze uz jen samotny fakt ze nekomu koluje v zilach a v mozku testosteron staci na to abych ho mohla povazovat za tvora z jine planety, i kdyby byl od sousedu :) Chlap proste je a bude jiny zivocisny druh, tak nac si to jeste dal komplikovat mentalitou. Kdyz uz nemuze byt ze stejne planety, tak aspon pribuzna galaxie 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

veris na rozpravku o tom ze estrogen pochadza z Venuse a testosteron z Marsu ?

teda akoze povod - popis minulosti

lebo projekcia buducnosti sa vysvetluje aj takto :

girls go to Mars (tuzba kupat sa v testosterone?)
to get more bars (nahrada lasky cokoladou?)

boys go to Jupiter (utekajme od estrogenu?)
to get more stupider (su pre estrogen prilis inteligentni?)

kazdy text ma minimalne 12 vyznamov a kazdy vyznam ma 12 odfarbeni

takze si vsetko mozme vysvetlit 144 sposobmi :P :mrgreen: :br
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

detska dusa je uprimna a deti povedia pravdu tak jak ju citia a tak male dievcatko este nevie
ze co ma a co nema povedat :P :twisted:
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No jeste to by mi schazelo, resit tu puvod hormonu :br
Nevim jak to bylo a je mi to celkem fuk, vis jak to je, minulost je fuc, jedine co mame je pritomnost, v te jsou hormony tak jak jsou a plav :) Nebo fuck, to mas taky fuk. Hlavni je nedelat z testosteronu nepritele, kdyz pri trose lasky slozi zbrane a muze byt pritelem. Vsak veskera existence je jeden velky sex, ovsem to se dost blbe vysvetluje jedincum pro ktere je vyznam toho slova omezen na fyzickou kopulaci.

Jo, klient me dneska pochvalil, ze tak dobry salaty jako mu delam ja jeste nezazil :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

(:-)

fuck taky dobry

:delicacy:
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Fiono, dej nam recept na salat :-) ale to je v kazde balici prirucce, uzemnit zenu nejakym neotrelym komplimentem, takze je otazka, jak jste daleko s klientem ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Recept na salat jednoduchy:
1/ otevrit lednicku, kouknout co se musi snist jeste dneska, to dat na dno misy
2/ pokud to tam jeste neni, pridat nejake listi, napr spenat apod
3/ nakrajet dalsi zeleninu, treba celer, nebo nastrouhat mrkev
4/ nasypat zrnicka (slunecnice, sezam, pumpkin apod)
5/ cherry rajcata rozkrojit vejpul a vymackat jako zaklad dresingu
6/ neco s vyraznou chuti v malem mnozstvi (olivy, kapary apod), ze sklenice prilit trosku tekutiny
7/ trosku soli a prip. koreni, balsamicky ocet, vse v malem mnozstvi
8/ rozblatit do toho zrale avokado a vse zamichat
:delicacy:

S klienty se nerandi ;) Ono jak si moc neberu servitky kdyz vidim ze s dotycnym se da jednat na rovinu, tak uz samozrejme na to tema prisla rec, a rekla jsem Harrymu bez obalu ze v tehle fazi uz jsou pro nej carerky celkem zbytecne, a spis by se mu sikla zenska, jako zivotni partnerka. On ma vuci tomu vyhrady, protoze porad pajda o holi a neni tak fit jako byval pred urazem. Ale to jen tak brbla protoze ji jeste nepotkal :) Urcite je dost zenskych podobneho zalozeni co by to dokazaly rozdychat, zvlast u tak fajn chlapika jako je on.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Strasne trpim, jak tvrde pracuju :D Dnes jsem si cely den plavala v mori, ted jsem jak znovuzrozena. Politujte me nekdo! :mrgreen:
kde jsi byla? letos si mě předběhla :) Celá jsem se ještě letos tady v UK v moři nenamočila. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:A proto mile deti, jeste nez umrete, vyhybejte se premire prace, sve city dejte najevo i tehdy jste-li nasrani ci nadrzeni, a moc se neprizpusobujte, Babylon to stejne neoceni 8) To my moudri vime uz davno :mrgreen:
amen :)
Nejhorší je lhát sám sobě. Není nad upřímnost. ")))
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Ono jak si moc neberu servitky kdyz vidim ze s dotycnym se da jednat na rovinu, tak uz samozrejme na to tema prisla rec, a rekla jsem Harrymu bez obalu ze v tehle fazi uz jsou pro nej carerky celkem zbytecne, a spis by se mu sikla zenska, jako zivotni partnerka. On ma vuci tomu vyhrady, protoze porad pajda o holi a neni tak fit jako byval pred urazem. Ale to jen tak brbla protoze ji jeste nepotkal :) Urcite je dost zenskych podobneho zalozeni co by to dokazaly rozdychat, zvlast u tak fajn chlapika jako je on.
a ma ji kde potkat? chodí někam?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

V Hastings, rano jsem vylozila Harryho u bratranka a pak se cely den az do vecera mohla splouchat :D
Ale ty to dozenes, pockej v cervenci ;) To spis ja nevim jestli to letos nebylo poprve a naposledy...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

určitě se k moři ještě dostaneš. :)
My měli jet dneska, ale prší, tak ten plán možná pozměníme. Kdoví. Mizím od pc.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

a ma ji kde potkat? chodí někam?
Chodi tam kde ho bavi a neresi :) Ale krome tance ho ucim jeste carovat, at tu nejsem uplne zbytecna. Prece vis jak se to dela 8) Pekne poprosis nebe a nemusis nikam chodit. Mne byl dotycny zazrak dorucen do dvou dnu, jak express delivery od Amazonu, az do kuchyne :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak to vypada ze jsme si s Harrym (soucasny klient) byli asi seslani shury, mame na sebe navzajem nebezpecny vliv :D On me uci opekat plantainy a zasvecuje me do pravnickych veci, coz mi celkem pomaha z nejednoho pruseru. Ode me zas pochytil sprchovani studenou vodou na zaver koupele, a vcera ho polibila muza a rozhodl se (uz bylo nacase!) vymenit svuj invalidni vozik za elegantni slapaci trikolku :) To jsou presne ty chvile kdy me tahle prace bavi 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

az ta dovzdela pravnicky, tak zistis ze chlapci na trojkolke su este pod zakonom
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: On me uci opekat plantainy a zasvecuje me do pravnickych veci...
jak se opékají plantainy? ") Právnické věci se hodí. Kdybys s ním narazila na něco hodně zajímavého, odlišného od ČR, tak se, prosím, poděl. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Rudi tez to tak vnimam. Ale tenhle chlapik mel vsechno o cem blahove snil, byl nestastny a hnal se za vic, az si v tom shonu zlomil pater na krku a skoncil paralyzovany. To mu dalo cas premyslet a dnes je za to vdecny, protoze diky tomu spoustu veci pochopil a je stastnejsi. Kazdy den prezit je pro nej celkem dobrodruzstvi, nechce promarnit ani jeden. Vazi si zivota a toho co je v nem dulezite. A tak to nejak rozchodil, uz davno vstal z voziku a chodi, ale na delsi trate to chce bud to jeho pidifaro na koleckach, nebo kolo. Ona to neni sranda, presedlat po padesatce z voziku na trojkolku, ale k nemu se lip hodi nez ten vozik, na ty jeho vyjizdky. Dnes se priritil z bourky na voziku zmokly jako kure, oni tomu podkluzujou kolecka na blate, a dost blbe se to tlaci kdyz je to zahrabane. Kolo bude lepsi. Na bicykl to jeste nevyda, ale trojkolka je hezka vec :)

Pavli, roastovany zraly plantain je fruita spasa pri prilezitostech typu barbecue, kde se pece prevazne maso. Haloumi se moc neujalo, ale tenhle plantain to je pohadka :delicacy: Recept: vyberes zraly plantain, polozis na rost a peces na grilu :) Kdyz zacne hnednout otocit, pak vyndat a jist jeste teple. Udajne to ma hodne potassium a magnesium :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

plantain je to, comu sa hovori divoky neslachtene banan ?

ma to druhy skrobov asi ako surovy zemiak a preto ho treba tepelne premenit na stravitelne sacharidy ?

domorodci to pecu na ohniku na bananovych listoch ?

asi ako zbojnici si piekli zemiaky v pahrebe ?
5 2 8
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Fiona

Příspěvek od minsc »

rudo píše:az ta dovzdela pravnicky, tak zistis ze chlapci na trojkolke su este pod zakonom
Kdežto chlapci na dvojkolkách jsou nad zákonem...
http://www.youtube.com/watch?v=T6xscuS9H8U
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:lol:
Tak ta je hezka, ale nevim jestli ji zahrat Harrymu az si zapali :mrgreen: Takova...ehm... explicitne nenechava :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Sevas Fifi, tak nám zase raz všetko najlepšie.
Šampanské už chladim. :oops: :wink:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Jo, jo, taková nenechavá, to jo...
http://www.youtube.com/watch?v=22MB2NDgjzc&t=40
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Fiona

Příspěvek od minsc »

Explicitně nenechavá, jo, to si celá ty :twisted:

Obrázek
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

culka píše:Sevas Fifi, tak nám zase raz všetko najlepšie.
Šampanské už chladim. :oops: :wink:
tak já se připojuju. Už jsem připila výborným bílým vínem... :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Dekuji, dekuji, dekuji :) Sice to neslavim, ale na vinko kazda zaminka dobra. Tento rok mam pocit ze uz jsme to zapili asi tak 3x :roll:

Dneska jsem si privrela prst do dveri a ani ranni dokonale vita juice nezabranil fialovemu fleku na nehtu. Ach jo, chudak prstik, nemuze za to ze me cosi sere a projektuju agresivitu :evil: Ty mezicasy mezi duchovnim vhledem a jeho integraci v kazdodennim zivote me obcas dohaneji k silenstvi. Ale radsi takhle nez uplne bez pokroku. Jednou snad i pochopim jak se pohnout bezbolestne, do te doby se budu hybat tak jak umim, manana.

Dnes oslavuju, jsem bez dluhu :D :br Jak krasne cislo muze byt takova nula, hlavne kdyz pred ni neni minus :) Timto prosim movitejsi jedince, co maji tuto konkretni oblast davno vyresenou a jsou na koni, aby byli tak laskavi a zdrzeli se jizlivych poznamek. Kazdy mame neco, pro me je toto vazny duvod k oslave. Euforicky pocit z toho vyplyvajici vzdalene pripomina svobodu - byt je to v casoprostorove realite naivni predstava a moc dobre to vime. Show must go on.

K jidlu - kupodivu sekam dobrotu. Ani ne ze bych musela ci chtela, spis to tak nejak vyplyva ze situace. Dnes Harry mel volno a tak varil polivku, africkou. V konecne fazi to nesmrdi az tak hrozne, a v nouzi nejvetsi by se to snad dalo i pozrit. Ovsem jak to varil, pripominalo to oderem menstruaci obezni nemocne zenske (normalni kramy takhle nesmrdi), coz me odradilo na veky veku. Tak jsem se diplomaticky vymluvila, ze prece jenom dnes a zitra budu muset pozrat to co je v lednici a jinak by se zkazilo, treba to nacate avokado atd :mrgreen: Cimz jsem si zajistila ze nevarim a tim padem dnes a zitra papam dusledne vita. At zije pravda a laska.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše: Jak krasne cislo muze byt takova nula, hlavne kdyz pred ni neni minus :)
sakra uz som toho s tou devkou matikou vselico preskakal, ale nula bez minusu, na to musela prist Fiona

no jo neni devka jako devka, ze jo :mrgreen:
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Tys pojem "kladna nula" jeste neslysel :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tomu se rika koan 8) Ovsem kdo nevi jak zni potlesk jedne ruky, ten to nepochopi :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: a tak varil polivku, africkou...
z Tvých popisů by se člověk afrického jídla občas bál. :)
Naštěstí vím, že nic moc se vaří právě v Nigérii a okolí - tj. i ta Ghana nebo odkud je (můj názor).
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět