Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Fi to mas pravdu, je to jen ma trojnasobna zkusenost a faktem taky je, ze to do ceho ses pustila vyzaduje asi tak 1000x vulove silnejsiho jedince (hehe, uz mluvim jako Bucegi) nez s tim seknout a nadobro si to v hlave bloknout.
Ten opetovny pad neni jen ma zkusenost, ale mluvim s lidma, cize nejakou malou osobni statistiku uz mam.
Uz tak si dokazala neco co dokaze jen zlomek z promile lidi, budu Ti drzet palce abys to ukocirovala, preju Ti to:).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Buci tak to nejak vymyslime :) Treba tu nedeli az se budes toulat nazdarbuh, tak muzem vzit kola atd. Heh, jak je ted v Londyne Teal Scott, tak prave zverejnila blog z ktereho vyplyva ze vcera navstivila moji nejoblibenejsi restiku :D A je z ni podobne unesena jak ja, fakt je to maly zazrak ze neco takoveho v Londyne existuje, natoz v te ctvrti. http://blog.thespiritualcatalyst.com/covent-garden/
koukám na pocasi a ma byt nad nulou a bez deste, to je typicke, ze krom boha i pocasi mi jde vzdy na ruku,
kola nejsou nevyhnutelna lze i pesky,
ja budu bloumat v ne od 6:00 v temnem londonu, pak skouknu svuj hostel na lisson street a mam v planu, ktery zadny nemam, vlastne nic
takze cekam na cas a misto
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No tak na sestou rano to zrovna nevidim, kor kdyz jses tak daleko, ale zas ne tak daleko aby se tam nedalo dojet 8) Na kole netrvam pokud netrvas ty, prece jen chapu ze mistni dopravni jungle muze byt silne kafe i pro zkuseneho ridice odjinud, urcite jsou lepsi zpusoby jak se zabit. Ale pro me je kolo jedinym dopravnim prostredkem, tudiz na nem dorazim, a pak treba vymyslime jak dal 8) Ale vidim to teda tak nejdriv na 9 tu nedeli! Pak muzem trajdat a popijet do nevidim, tj asi tak do 5-6, v 6 mam sambu, tanec i bubny i party v jednom, kde samozrejme budes v pripade zajmu tez vrele privitan a pucej ti i buben, kdyby :)

To se nam to tu toci. Predminuly tyden hurikan Jude, tento tyden Teal, pristi Buc :) A v lednu Dream Theater... ted vsak mame pritomny okamzik ze :br

A kdyby se ti jo nechtelo stepovat hodiny a hodiny v okoli Lisson street, tak treba takovy King's Cross je docela dobry vychozi bod kamkoliv, neni zas tak daleko a je to furt rovne, na vychod :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:No tak na sestou rano to zrovna nevidim, kor kdyz jses tak daleko, ale zas ne tak daleko aby se tam nedalo dojet 8) Na kole netrvam pokud netrvas ty, prece jen chapu ze mistni dopravni jungle muze byt silne kafe i pro zkuseneho ridice odjinud, urcite jsou lepsi zpusoby jak se zabit. Ale pro me je kolo jedinym dopravnim prostredkem, tudiz na nem dorazim, a pak treba vymyslime jak dal 8) Ale vidim to teda tak nejdriv na 9 tu nedeli! Pak muzem trajdat a popijet do nevidim, tj asi tak do 5-6, v 6 mam sambu, tanec i bubny i party v jednom, kde samozrejme budes v pripade zajmu tez vrele privitan a pucej ti i buben, kdyby :)

To se nam to tu toci. Predminuly tyden hurikan Jude, tento tyden Teal, pristi Buc :) A v lednu Dream Theater... ted vsak mame pritomny okamzik ze :br

A kdyby se ti jo nechtelo stepovat hodiny a hodiny v okoli Lisson street, tak treba takovy King's Cross je docela dobry vychozi bod kamkoliv, neni zas tak daleko a je to furt rovne, na vychod :)
aha, nenapadlo me ze to mas daleko
kingsCross, jestli je to to nadrazi, by urcite slo, (Z lisson 4 km) a jeste nejaky to presnejsi misto urceni tam?
dam ti klidne vic casu, treba v 11:00?
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Ja uz se tak tesim :D :D :D
na to vase setkani.
:D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Ja uz se tak tesim :D :D :D
na to vase setkani.
:D
sadisto jeden, z ciziho.... :mrgreen:
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

ne že buce svedeš Fio
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

Viděl bych to u toho staryho cervenyho nadrazi s tou vezickou a hodinama, na rohu Euston a Pancras road u vylezu z St.Pancras station v tech 11?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak jo 8) Akorat ze tech vylezu je tam vicero, ale presne mezi stanici St. Pancras a King's Cross je zastavka autobusu kde stavi pouze c. 46 a 214, cislo zastavky je T (jsou jich tam jinak mraky, ale T je jenom jedna :) )
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Fi, nechcem vam tu do toho velmi vstupovat, ale prave pozerame Millenium. To Svedsko ti je krasna krajina.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Tak jo 8) Akorat ze tech vylezu je tam vicero, ale presne mezi stanici St. Pancras a King's Cross je zastavka autobusu kde stavi pouze c. 46 a 214, cislo zastavky je T (jsou jich tam jinak mraky, ale T je jenom jedna :) )
no ale roh EUSTON a Pancras road pod tou červenou vezickou je jen jeden, ne?
dobre, jdu do street view popozerat tu zastavku s tym cudnym cislom.

Tak jsem ji uz nasel, tak tam.

Ted jsem pochopil, ze to je vlastne tam jak jsem myslel, jen kousek dal za bednama s novinama
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jj, ten roh je jen jeden, ale zato velikej a zalidnenej jak mraveniste. Taky je tam schodiste, po kterem bych v pripade zmatku behala nahoru a dolu jak se znam, a to taky nemusi byt ;)

Jo, Svedsko je krasny. Akorat se odtamtud blbe lita letadlem kamkoliv, musi se to brat pres Londyn vetsinou. Taky tam moc nefandej dovolenym v prvnim roce prace, coz je dalsi duvod proc se odtamtud blbe lita. Ale presun do Londyna nic nevyresil. Sice se odsud dobre lita kamkoliv, ale zas na to nejsou zdroje. A kysliku tu taky moc neni.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Jj, ten roh je jen jeden, ale zato velikej a zalidnenej jak mraveniste. Taky je tam schodiste, po kterem bych v pripade zmatku behala nahoru a dolu jak se znam, a to taky nemusi byt ;)

Jo, Svedsko je krasny. Akorat se odtamtud blbe lita letadlem kamkoliv, musi se to brat pres Londyn vetsinou. Taky tam moc nefandej dovolenym v prvnim roce prace, coz je dalsi duvod proc se odtamtud blbe lita. Ale presun do Londyna nic nevyresil. Sice se odsud dobre lita kamkoliv, ale zas na to nejsou zdroje. A kysliku tu taky moc neni.
ja jsem se potkal s hugem na zelnaku a to jsme nemeli ani domluveny a ani se neznali
dobre se lita i z mnichova, porad odtam maji kanary sice bez snidane ale za 5,5 a silene me to znervoznuje

premyslim co dat do batohu, asi jabka a banany, hadry dam asi vsechny na sebe kdyz budu bivakovat pred stanstedem
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jo ten chraplak je hezkej, az bych rekla skoda ho na takovy songy, ale co uz, kazdy at si zpiva co mu libo. Neboj Zdenino, ja nejdu svadet nikoho, nejak me to preslo, asi uz jsem dostala rozum nebo tak neco. A mozna je to jen instinkt respektujici prirodni zakony, treba takove andulky se taky pari jen pokud maji kam klast vajicka, a moje cimricka ma bez pochyby silne antikoncepcni efekt.

Buci jabka ani banany netahej, zrovna ty jsou tu nejlacinejsi. A flasku zas ti nevemou do letadla, tak nevim. Ze by teda ty brusle, abys neletel naprazdno? :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

10kg kotuc z cinkarne by colnikom dobre poplietol hlavu
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

no já tě jen tak škádlim Fio :)

Ale jak je vidět, nepotřebuješ extra nástroje, kapelu atd., s minimem akordů a textu (viz jednu sloku omílá Karla dokola), přesto může chraplák působit zajímavým podmanivým dojmem. Nalaď hlas (chlast platí buc) a místo samby mu zabrnkej You belong to me.

ale asi vymejšlim zbytečný ptákoviny, možná by stačil durian 8)
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

Jaj to jsem dneska zlej :)

tak alespoň další hezkej hlas:
http://www.youtube.com/watch?v=lHyFV8oOHTc
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: A mozna je to jen instinkt respektujici prirodni zakony, treba takove andulky se taky pari jen pokud maji kam klast vajicka, a moje cimricka ma bez pochyby silne antikoncepcni efekt.

Buci jabka ani banany netahej, zrovna ty jsou tu nejlacinejsi. A flasku zas ti nevemou do letadla, tak nevim. Ze by teda ty brusle, abys neletel naprazdno? :)
jasně, taky rozmnožení odkládám na dobu, až bude větší budka. :mrgreen:

brusle do příručáku neeeeeee (všude to i vždycky píšou... kvůli těm ostrým hranám)! :)

Teď jsem si zas zrovna zalítala a ohledně příručáků docela buzerovali. Jo a taky jsem viděla jak s hlavníma zavazadlama (co jdou dolu) třískali na ty vozíky venku - poučné to vidět (panáček tam s takovým malým batohem mrsknul schválně z výšky jako by to chtěl opravdu rozbít napadrť). Nic cenného bych do zavazadlového prostoru nedala ani za nic. I když strejc, co to tam mrskal, trochu zvolnil, když mně viděl jak na něj civím přes sklo. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Pavli natoc na mobil a hod videjko na net
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Musim si tu vylit srdce, a sice ze tento rok konecne miluju vanoce a tesim se na ne jak mala, uprimne! Posledni 2-3 roky bylo toto vicemene na urovni afirmace, alias pokusu smirit se s nemennou skutecnosti ze zbytek sveta vanoce slavi a cim driv se s tim smirim a prestane me to srat, tim lip pro mou malickost. Doted se mi tedy uz jakz takz darilo vzhlizet k zimnimu slunovratu, s tim ze pak se to otoci a vsechno bude tak nejak lepsi nez ta hruza do slunovratu. A je pravda ze priblizne v obdobi slunovratu zazivam zazraky, uz delsi dobu. Ale do te doby, vanocni atmosfera = galeje...

Takze tento rok revoluce. Uz mam vybrany darecek (ano, pro me, jen a pouze 8) Ostatni drazi moji dostanou stiraci los, at se jim deje dle karmy, milion jim preju a dal si meju ruce. Srdce mam plne lasky, ovsem rozpocet tak akorat na ty stiraci losy). Do vanoc budu na to makat a se na to tesit, a pak, v case milosti & povanocnich slev, si to dopreju :twisted: A bude sranda nejvetsi. Copak ja, ja si vystacim s hrackou, i bez toho muzu byt a vlastne je mi dobre. Srdce me boli spis za kapry, za zvirata co se dostanou do role vanocniho darecku-mazlika a za Matku Zemi, ktera pak odnese ten bordel az se to bude vsecko uklizet po tech pokryteckych orgiich. Konkretne na vanoce mam bratry muslimy tak nejak radsi nez obecne v prubehu roku. Jo a jeste ty stromky co taky za nic nemuzou. Jsme to banda debilu, hlavne ze se hrde nazyvame Sapiens... merry Xmas
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

A kdyz uz tu mame tu verejnou vylivarnu, dovolim si zaspekulovat i pokud jde o tzv partnerstvi. Manana. V mem veku (po jedinem spontannim potratu, coz byl jediny muj az potud pokus o rodinu) asi netreba nejakou rodinu resit. Co na tom ze jsem vzdy chtela decko ci 3. Momentalne asi rodinka nebude a je cas se s tim smirit. Coz vyznamne ovlivnuje moji ochotu se kurvit (nejak netreba, i kdyz ocenuju ze ze strany chlapcu by zajem byl... jednou dozajista i to pomine :roll: ) Nuze, jeste porad vypadam relativne k svetu (az moc), ovsem neverim si. Vysledek???

Netusim. Laska mi nechybi. Miluju. Ze to nic neznamena, je mi vic nez jasne. Prave proto ze miluju, je mi proti srsti upinat se na dotycneho. Preju mu vsecko co chlap muze asi tak ocekavat od zeny, a vzhledem k tomu ze mu to nemuzu dat, povazuju absolutni svobodu pro nej za jedine mozne vychodisko. At si najde nejakou co mu to dat muze, az na to bude ready. S mym vrelym pozehnanim.

Takze na sex kaslu, commitment zrovna tak. Nemam zapotrebi, radsi se budu toulat po hrbitovech, tam je mi nejlip (touto uchylkou "trpim" odmalinka). Je mi jasne ze je to tak trosku trapne a pateticke, ale ted v listopadu me nic lepsiho nenapada. Po vanocich budu mit keyboard, tak budu komponovat a treba prijdu na neco genialniho, ale ted se budu toulat po hrbitovech az do vanoc, pak uvidime co zas prijde za haluz.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

po cintorinoch som sa tiez rad flakal bol tam klud,naozajstny pokoj a tiez som tam chodieval na rande, ako sa zacalo zvecerievat tak vsetci zmizli, kazda lavicka bola volna a nikde nikoho, pokial nemrzlo ovela lepsie ako v kine, parada
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Vylet po Londyne s Bucem velice inspirativni 8) Dalsi dukaz ze opravdovy milovnik ovoce najde ovoce i v zime uprostred Londyna. Zatimco ja se po ranu jeste probouzela, Buc uz vedel kde roste tis a jak se na nem past, aby se clovek vyhnul udajne smrtelne jedovatym castem rostliny, tak jsem zas po dlouhe dobe ochutnala neco organickeho, primo ze stromu.

Vcerejsi jidelnicek: vetsi mnozstvi bobulek tisu, pul pytliku suseneho durianu, 3 jabka, ale (degustace vsech co v te putyce meli, po pintach).
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Fiona

Příspěvek od luca »

Fiona píše:Vylet po Londyne s Bucem velice inspirativni 8)
před časem jsem bucovu návštěvu u mě označila úplně stejným adjektivem
tak to na tom asi něco bude ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

luca píše:
Fiona píše:Vylet po Londyne s Bucem velice inspirativni 8)
před časem jsem bucovu návštěvu u mě označila úplně stejným adjektivem
tak to na tom asi něco bude ...
Abych nakonec vsechny zajemkyne zvladl. Joke. Zrovna sedim u nas na lisson st na ginesu. Od 4 je v akci za 3. Fi pred chvili jsem koupil 2avo hned k jidlu a platil tema jednopencema u cernosky. Byla to legrace a chvilu to vzalo. Jinak nemelo to chybu, a nebo jo? Joke. Jedine prekvapeni byla vyska, akorat ke mne. Vlastne i vek. Ze je mila a hezka jsme cekali. Kudy jsme po londyne nebo gde putovali moc netusim bo jsem byl zahackovan v dialogu. Snad british museum a special sex shop kde byla nadeje neco vzit na vecer. Mozna lepsi vyvrcoleni (schvalne) prinesla zaverecna hospudka se vsema alema cemuz jsem svemu osudu vdecen a trochu se i desim co mne jak se tak vse vyviji prinese. Nutno jeste zminit nocni pobyt na letisku kde jsem byl po 2 hodinovem lezeni v skrytu vyveden 2ma samopalniky a tak vrativ se do odletovky se nakonec provalel uspesne do rana v prachu na zemi v predtim orangove bunde
mezi podobnymi existencemi.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Adjektivum neni sprosty slovo ? :D
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:Pavli natoc na mobil a hod videjko na net
pozdě a já bych to stejně neudělala... napsala jsem varování a kdo cestuje, tak to stejně ví. Natáčet někoho a aby pak přišel o práci, neee, to já ne.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: radsi se budu toulat po hrbitovech, tam je mi nejlip (touto uchylkou "trpim" odmalinka). Je mi jasne ze je to tak trosku trapne a pateticke, ale ted v listopadu me nic lepsiho nenapada.
hřbitovy jsou hezké... teda pokud se tam jde člověk jen projít a neteskní po blízkém člověku.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

To ani ne, mozna vyjimecne pri navsteve hrobu konkretniho cloveka. Ale na takove to podzimni zadumcive toulani mi staci jakykoliv hrbitov pobliz, se starymi zarostlymi hroby. Nadherne syrovy unik od vsudypritomneho vanocniho kyce, v tiche ucte a souzneni s pomijivosti, matkou moudrosti. Takova chvilka poezie :) Jo, a ode dneska se tam uz zase pasu, jak zamlada. Tehdy na jahodach, ted a tady na tisech co me naucil jist Buc. Tomu rikam spravne poeticka listopadova pastva, okusovat na potemnelem hrbitove mezi starymi hroby plody smrtelne jedovateho stromu, ve spolecnosti veverek a vran. :twisted: 8)

Btw, jeste ze jsem se poradne napasla nez jsem dorazila "domu". V kuchyni uz zase hrajou videohry na plne pecky a vsude je namotane takove to cervene strapate, sem tam trpytka, jakoze asi stastne a vesele. Tu se zkratka jist neda, na zabiti toto.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Fiona

Příspěvek od Lenuška »

Fio, tisáčky jsou jedovaté jen když de polykají i s pecičkami, ne? Nebo je v tom nějaký jiný fígl?
Také si z dětství pamatuji, jak nám vtloukali do hlavy, že jsou jedovaté...
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Fiona

Příspěvek od dgm »

Fiona píše:
Btw, jeste ze jsem se poradne napasla nez jsem dorazila "domu". V kuchyni uz zase hrajou videohry na plne pecky a vsude je namotane takove to cervene strapate, sem tam trpytka, jakoze asi stastne a vesele. Tu se zkratka jist neda, na zabiti toto.
Soucitim...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Fiona

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:Fio, tisáčky jsou jedovaté jen když de polykají i s pecičkami, ne? Nebo je v tom nějaký jiný fígl?
Také si z dětství pamatuji, jak nám vtloukali do hlavy, že jsou jedovaté...
tohle před nedávnem (hmmm, no možná už to bylo loni, ten čas letííí) pěkně popisoval Míra - nejspíš u sebe, to bylo pěkný počtení
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Fiona

Příspěvek od Lenuška »

Jindra píše:
Lenuška píše:Fio, tisáčky jsou jedovaté jen když de polykají i s pecičkami, ne? Nebo je v tom nějaký jiný fígl?
Také si z dětství pamatuji, jak nám vtloukali do hlavy, že jsou jedovaté...
tohle před nedávnem (hmmm, no možná už to bylo loni, ten čas letííí) pěkně popisoval Míra - nejspíš u sebe, to bylo pěkný počtení
jo, už jsem si to našla. Požmoulat v puse (:-) a pecičku vyplivnout.
teď ještě někde najít krásný tis :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jo, presne tak :) Jsou vyborne, sladke a nekysele, akorat to chce zvysenou bdelost, zvlast u nas co mame bezne ve zvyku vsecky pecicky kousat a polykat, reflex je svina. Tak me tak napadlo, v pripade rozkousani a spolknuti, jaka davka by stacila na otravu, a jaka na pripadnou smrt? Jedna pecicka asi tezko...

Dale, spousta veci v prirode co jsou bezne oznacovany za "jedovate" jsou ve skutecnosti pouze halucinogenni. Docela by me zajimalo jakeho druhu je ten tisi "jed"... A co kdyz je tam treba nejaky jo vzacny vitamin???

Kazdopadne je to ted jedine dostupne cerstve ovoce ze stromu, takze pul kila denne to jisti :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Fiona

Příspěvek od Lenuška »

vygůglila jsem, že se ze semen rozmnoží jedině tehdy, když projde zažívacím ústrojím ptáků. To ovšem neznamená, že lidi nemůže otrávit. Ale myslím, že kdyby se semínko nerozkousalo, tak to jedovaté příliš nebude. To by byl strom sám proti sobě, když musí být stratifikovaný ...
už se těším, až vyjedu za Prahu. Asi při hledání tisů navštívím pár vesnických hřbitovů :D

k té vánoční výzdobě: mně to dokonce leze na nervy tak, že už ani nic doma nezdobím. Jakmile člověk vyjde ven, je pod palbou stromků a ozdob a světýlek, tak ať mám aspoň doma klid...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

dgm píše:
Fiona píše:
Btw, jeste ze jsem se poradne napasla nez jsem dorazila "domu". V kuchyni uz zase hrajou videohry na plne pecky a vsude je namotane takove to cervene strapate, sem tam trpytka, jakoze asi stastne a vesele. Tu se zkratka jist neda, na zabiti toto.
Soucitim...
taky...
ohledně videoher. Nějaký vánoční řetěz by mi byl putna. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: k té vánoční výzdobě: mně to dokonce leze na nervy tak, že už ani nic doma nezdobím. Jakmile člověk vyjde ven, je pod palbou stromků a ozdob a světýlek, tak ať mám aspoň doma klid...
mne to už nevadí. Nevidím to denně - do civilizace jedem tak cca jednou týdně a to se přežije. Dokonce je některá dekorace hezká. A Vánoce jako takové mám už vyřešné (dárky předané) a pak hurá pod palmy. Každého volba. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Je to hlavne o presile. Ano, respektuju svobodu kazdeho, proto nebudu komentovat kdyz jedinec bez fantazie potrebuje mackat joystick a zabijet nudu videohrami. Tedy pokud tak cini v soukromi sve ubikace, pripadne v uzavrene a izolovane spolecnosti podobne postizenych, manana, hlavne at nemusim byt u toho. Ale pokud to jede na plne pecky v kuchyni, ktera je spolecna celemu domu, a v te kuchyni (co drive, pred prichodem bedny, slouzila i jako spolecenska mistnost) se neda uz ani najist, tehdy uz to dost zasadne zasahuje do moji svobody, sere me to a uz jsem parkrat byla i zla :evil: A bude hur. Uz ze zoufalstvi vysilam telepaticke prosby vsem podomnim zlodejum v okoli, at se toho ujmou s mym pozehnanim. Taktez uz nenadavam kdyz kuraci nechavaji odemcene dvere na zahradu (a kolo si pro jistotu zamykam o topeni, kdyz uz cekam navstevu) :twisted: Ja to rozbijet navzdory pokuseni nebudu, musela bych to zaplatit a za chvili by tu byla nova :evil: Nejake cervene strapce bych tez rozdychala, nebyt pocuchanych nervu, tem to fakt neprida.

Btw, dnes jsem si nechala udelat HIV test, trval asi 5 minut a hned jsem mohla na te pidizkumavce pozorovat vysledek. Pracovnice charity me odchytily jen tak na ulici, tak dobre, proc ne. Doba evidentne pokrocila, minule (pred 15 lety) mi brali celou strikacku krve a na vysledek se cekalo 3 tydny... Ted mi vzali z prstu krve jen asi za 3 kapicky :) Jeste jsem za ochotu nechat se testovat dostala 4 kondomy se spoustou lubrikantu. Takze si to ted teoreticky 4x muzu rozdat i s individuem co me nevzrusi :mrgreen: At zije charita.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Jeste jsem za ochotu nechat se testovat dostala 4 kondomy se spoustou lubrikantu. Takze si to ted teoreticky 4x muzu rozdat i s individuem co me nevzrusi :mrgreen: At zije charita.
(:-) Fio, Ty máš vždycky závěry!

ad spolubydlení: už bych do toho nikdy nechtěla jít a doufám, že nepůjdu... takový ty lahůdky když se člověk vrátí z práce a kuchyňská linka je plná zaschlých zbytků a spol.... ne, děkuju, nechci!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Buc uz z Londyna stihol ujst ?
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

http://www.youtube.com/watch?v=9l-YYqjhVi4

Mistr Eckhart rozeznává vnějšího člověka, kterému náleží všechno to, co poutá duši. Ten druhý člověk, který je v nás, je člověk vnitřní. Není ani vzpomínkou, ani očekáváním, to všechno jsou věci, na které sedají mouchy. Kdyby jich nebylo, jak bychom mohli poznat cestu?

Čímž jaxi netvrdím mimochodem, že netasím meč ;) Ale od té doby, co jsem v posledních letech skončil s dárečky (stejně jsme si kupovali – tedy dospěláci – blbosti), představou být jaksi v onu dobu milovaně akceptován v milovaném kruhu, či nějakými bilancemi, je ta jakási neviditelná vánoční atmosféra opravdu pěkná, taková jakoby tichá nenápadná radost. Narodil se Kristus Pán, supr, říká buddhista :).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Fiona

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Je to hlavne o presile. Ano, respektuju svobodu kazdeho, proto nebudu komentovat kdyz jedinec bez fantazie potrebuje mackat joystick a zabijet nudu videohrami. Tedy pokud tak cini v soukromi sve ubikace, pripadne v uzavrene a izolovane spolecnosti podobne postizenych, manana, hlavne at nemusim byt u toho. Ale pokud to jede na plne pecky v kuchyni, ktera je spolecna celemu domu, a v te kuchyni (co drive, pred prichodem bedny, slouzila i jako spolecenska mistnost) se neda uz ani najist, tehdy uz to dost zasadne zasahuje do moji svobody, sere me to a uz jsem parkrat byla i zla :evil: A bude hur. Uz ze zoufalstvi vysilam telepaticke prosby vsem podomnim zlodejum v okoli, at se toho ujmou s mym pozehnanim. Taktez uz nenadavam kdyz kuraci nechavaji odemcene dvere na zahradu (a kolo si pro jistotu zamykam o topeni, kdyz uz cekam navstevu) :twisted: Ja to rozbijet navzdory pokuseni nebudu, musela bych to zaplatit a za chvili by tu byla nova :evil: Nejake cervene strapce bych tez rozdychala, nebyt pocuchanych nervu, tem to fakt neprida.

Btw, dnes jsem si nechala udelat HIV test, trval asi 5 minut a hned jsem mohla na te pidizkumavce pozorovat vysledek. Pracovnice charity me odchytily jen tak na ulici, tak dobre, proc ne. Doba evidentne pokrocila, minule (pred 15 lety) mi brali celou strikacku krve a na vysledek se cekalo 3 tydny... Ted mi vzali z prstu krve jen asi za 3 kapicky :) Jeste jsem za ochotu nechat se testovat dostala 4 kondomy se spoustou lubrikantu. Takze si to ted teoreticky 4x muzu rozdat i s individuem co me nevzrusi :mrgreen: At zije charita.
a mně k těm kondomum lubrikant nechtěla dat a to jsem říkal že se s přítelem neobejdem, ale to je ta moje english, jako kdyz jsem se ptal na bakinghem pelis, stoje kousek od neho spoluturistky, taky nechtela rozumet
s temi 28hodinami te lituju, je nutne si stale pripominat ze cas je relativni anebo spis vubec neexistuje
ja uz vanocni atmosferu zas miluju, je to totiz o mne a mym rozpolozeni, ktere je mimodek stale lepsi a lepsi, coz je sileny
Ano mira je tisacky objevitel, budiz mu slava
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Zdeníno píše: ...co jsem v posledních letech skončil s dárečky (stejně jsme si kupovali – tedy dospěláci – blbosti)...
no právě když lidé kupují blbosti, tak je lepší se na to vykašlat. :)
Nechápu takové to nakupování dárků, "aby něco bylo"... nechápu a ani nechci chápat. Já tomu vždycky věnuju čas a i když je to třeba drobnost, snažím se o praktičnost a co by dotyčný opravdu ocenil. Pokud má člověk nějaké hobby atd, tak se dá koupit dárek vcelku snadno (člověk i ví, který materiál, barva, autor knihy, kt. dotyčný ještě určitě nemá... potěší...). S některými lidmi bez zájmů je to o poznání těžší.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: ja uz vanocni atmosferu zas miluju, je to totiz o mne a mym rozpolozeni, ktere je mimodek stale lepsi a lepsi, coz je sileny
:mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No, vzhledem k tomu ze predvanocni silenstvi dokazu maximalne tak tolerovat, rozhodla jsem se tento rok darovat bliznim krome stiracich losu za £1 i ty 4 kondomy od charity, co by mi stejne nejspis propadly driv nez je pouziju :) Stastne a vesele. Akce typu hledani co nejlepsiho darku pro konkretniho cloveka me davno presly, hlavne pote co jsem kdysi komusi z blizkeho okoli predplatila (a krev pri te sume potila) pobyt ve wellness centru vcetne jacuzzi a kryosauny (slo o novomanzelsky par), a dotycni si to za 3 roky platnosti nebyli schopni ani vybrat... :roll: Ne, stiraci losy to fakt jisti :br

Zjistila jsem z wikipedie ze tis se doziva i nekolik tisicileti. A sakra, to chci papat. Nejvic jedu je v listech (tedy spis bodlinach), ovsem v peckach taky. Nejednou v historii se stalo ze obyvatele oblehaneho mesta radsi zvolili smrt otravou tisem, nez se nechat zajmout a zotrocit. V tomto je chapu maximalne. Aniz bych planovala predcasny odchod z teto rozporuplne existence, je dobre mit a znat spojence co sam dokaze prezit tisicileti a kdykoli je schopen pomoct mi na onen svet, bylo-li by treba 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Predvanocni cas pro me kazdy rok znamena nejvetsi zaprah a stres, at to chci nebo ne. Ovsem, na vanoce jako takove musim priznat ze se mi dejou zazraky. Vetsinou ani ne ze strany lidi, jako spis... jak to nazvat? Treba kdyz tyden za polarnim kruhem vyhlizite polarni zari, s chabym vysledkem, a ona zrovna na stedry vecer si vzpomene roztancovat se primo nad vasim hostelem, predvest nejen spiralu, ale jeste ji pred vasima ocima rozmotat a umotat v srdce??? :roll: Apod. Tyto zazraky se mi deji bud na stedry vecer presne, nebo presne ve slunovrat, asi o 3 dny drive. Miluju je a tesim se na ne, aniz bych tusila co je pro me prichystano tento rok. Jen vim ze to bude lepsi nez nejake zlate prasatko :) Proto svym zpusobem tento kouzelny cas miluju a tesim se na nej. Akorat me irituji ty mamonarske povinne orgie co tomu predchazeji, a totalni nepochopeni ze strany mas o co go. Degradace svatosti svinemi, jimz nehodno perly hazet. Tak jim nic hazet nebudu, a svatost si uctim jako vzdy...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:No, vzhledem k tomu ze predvanocni silenstvi dokazu maximalne tak tolerovat, rozhodla jsem se tento rok darovat bliznim krome stiracich losu za £1 i ty 4 kondomy od charity, co by mi stejne nejspis propadly driv nez je pouziju :) Stastne a vesele. Akce typu hledani co nejlepsiho darku pro konkretniho cloveka me davno presly, hlavne pote co jsem kdysi komusi z blizkeho okoli predplatila (a krev pri te sume potila) pobyt ve wellness centru vcetne jacuzzi a kryosauny (slo o novomanzelsky par), a dotycni si to za 3 roky platnosti nebyli schopni ani vybrat... :roll: Ne, stiraci losy to fakt jisti :br
:) no vidíš, že víš, co potřebují... :wink: :mrgreen:
Ad předplacenéhý pobyt - to ze zásady nedaruji, protože se nám stalo, že než si to obdarovaní vybrali (a moc chtěli), jeden z nich odešel do nebe a druhý sám nikam nejel. Takže tohle fakt ne...

Každý to vnímáme svými okuláry. Já dřív přeci taky neměla ráda Vánoce. Dnes mám radost, když se strefím s dárkem pro babičku a spol (jo, dám si vážně záležet a vůbec se za to nestydím; ani nevím proč bych...). Co se týče dárku partnerovi i sobě, tak jedem za teplem. Tomu se přeci nedá moc vytknout?! 8)
Nijak víc neblázním. O cukroví, extra výzdobě ani megaúklidu nemůže být řeč. Plavky, ručník... a jedem. Tyhle Vánoce budou jedny z nejlepších.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

co bolo skor ? hrbitov alebo tie Tisy co tam rastli ?

mozno tam kde bol Tisovy haj a jak tam ludia otravou padali zacali tam kopat jamy nech ich daleko nenosia.
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Predvanocni cas pro me kazdy rok znamena nejvetsi zaprah a stres, at to chci nebo ne.
já je (Vánoce) spoustu let nenáviděla... ze dvou důvodů, které se za ty roky postupně vystřídaly či nechutně doplnily. Dnes jsou ty důvody pasé.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět