Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Fiona

Příspěvek od Vejmutovka »

mirunnka píše:A já jsem z těch, co úplně přesně ví, co by se dělat mělo a hlavně nemělo a naprostou většinu času se tím řídit nedokáže. :oops:
Ale vážně: kdo nezažil nepochopí, co to je přežírat se vším možným do bezvědomí a zároveň si brečet do talíře bezmocí a hnusem ze sebe samé. Tož tak.
Už jsem to tu myslim psala vloni, ale podle me by bylo uzitecnejsi se obratit na nejakeho odbornika pres poruchy prijmu potravy nez blbnout psychiku a telo dalsim kontraproduktivnim pustem. Ja uplne chapu, ze ses znechucena a nejradsi by ses vseho toho balastu zbavila naraz a jednou provzdy, jenze takhle to ne vzdycky funguje.
No, tady na Vitarianovi to asi zrovna moc vitany nazor nebude :wink: .
Pinus strobus
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Fiona

Příspěvek od s.arik »

Samira píše:(A zavidim to hrozno, vcera som videla v obchode krasne hrozno, no po ovonani som ho nevzala... Citila som len chemikaliu a igelit, nic hroznovite :( )
Tak ti teda pěkně děkuju za radu :evil:
V Kauflandu krásné hrozno, vzala bych si, určitě by mi chutnalo...ale čichla jsem si...a nešlo to vzít :mrgreen:
Tak jsem ušetřila.
No, jak se to vezme, grepů jsem si nabalila za 150Kč :o šest kilo m:-)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Vejmutovka píše:
mirunnka píše:A já jsem z těch, co úplně přesně ví, co by se dělat mělo a hlavně nemělo a naprostou většinu času se tím řídit nedokáže. :oops:
Ale vážně: kdo nezažil nepochopí, co to je přežírat se vším možným do bezvědomí a zároveň si brečet do talíře bezmocí a hnusem ze sebe samé. Tož tak.
Už jsem to tu myslim psala vloni, ale podle me by bylo uzitecnejsi se obratit na nejakeho odbornika pres poruchy prijmu potravy nez blbnout psychiku a telo dalsim kontraproduktivnim pustem. Ja uplne chapu, ze ses znechucena a nejradsi by ses vseho toho balastu zbavila naraz a jednou provzdy, jenze takhle to ne vzdycky funguje.
No, tady na Vitarianovi to asi zrovna moc vitany nazor nebude :wink: .
Tak jo, ja se teda ujmu toho protestu, ve vsi ucte :)

Myslim ze s uklidem tela je to dost podobne jako s uklidem domu. Bylo by jiste naivni ocekavat ze jednorazove vygruntovani udela poradek navzdy nebo ze dokonce vyresi problem bordelarstvi jedince. Na druhou stranu, neznam nic lepsiho proti bordelu nez ze se vygruntuje 8) A zvlast na jare. A zvlast pokud clovek nema nejcistsi svedomi :) To se s pripadnym resenim problemu na psychologicke urovni prece nevylucuje. I kdyby to dlouhodobe nic nevyresilo, aspon se v tom dome na chvili dalo chodit a trosku se tam vyvetralo, to neuskodi :) Furt lepsi nez to tam jen popraskovat ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Fiona

Příspěvek od bstrd »

-ano, lepšie než nariekať nad bordelom je aspoň zpolovice upratať...polovičný bordel lepší než komplet humus :mrgreen:
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Fiona

Příspěvek od Sitar »

Fio, co provaz? Já se pomalinku zlepšuju.

Prosim Tebe, co je to Home Office a proč Ti tam zadržují doklady? Stačí stručně. Dík.

Jinak mi Tvůj současný život přijde dost dobrodružnej, přelomovej, náročnej, šťastnej i nešťastnej, prostě takovej správnej mix. ;-)

Nevíš náhodou něco o dvdmchl? Nějak se dlouho neozval, lump jeden.
Doplnění: teď koukám, že tu byl včera přihlášenej, tak je asi v pořádku, jenom nepíše.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fiona

Příspěvek od Sweetie »

Sitar, neco jako u nas ministerstvo vnitra.
s provazem nevim jak je Fi nizko a dvd taky nenapsal
Vejmutovka
Příspěvky: 228
Registrován: čtv říj 09, 2008 19:08

Re: Fiona

Příspěvek od Vejmutovka »

Fiona píše:
Vejmutovka píše:
mirunnka píše:A já jsem z těch, co úplně přesně ví, co by se dělat mělo a hlavně nemělo a naprostou většinu času se tím řídit nedokáže. :oops:
Ale vážně: kdo nezažil nepochopí, co to je přežírat se vším možným do bezvědomí a zároveň si brečet do talíře bezmocí a hnusem ze sebe samé. Tož tak.
Už jsem to tu myslim psala vloni, ale podle me by bylo uzitecnejsi se obratit na nejakeho odbornika pres poruchy prijmu potravy nez blbnout psychiku a telo dalsim kontraproduktivnim pustem. Ja uplne chapu, ze ses znechucena a nejradsi by ses vseho toho balastu zbavila naraz a jednou provzdy, jenze takhle to ne vzdycky funguje.
No, tady na Vitarianovi to asi zrovna moc vitany nazor nebude :wink: .
Tak jo, ja se teda ujmu toho protestu, ve vsi ucte :)

Myslim ze s uklidem tela je to dost podobne jako s uklidem domu. Bylo by jiste naivni ocekavat ze jednorazove vygruntovani udela poradek navzdy nebo ze dokonce vyresi problem bordelarstvi jedince. Na druhou stranu, neznam nic lepsiho proti bordelu nez ze se vygruntuje 8) A zvlast na jare. A zvlast pokud clovek nema nejcistsi svedomi :) To se s pripadnym resenim problemu na psychologicke urovni prece nevylucuje. I kdyby to dlouhodobe nic nevyresilo, aspon se v tom dome na chvili dalo chodit a trosku se tam vyvetralo, to neuskodi :) Furt lepsi nez to tam jen popraskovat ;)

No to je otazka, jestli tohle plati u vsech jedincu. U nekterych hladoveni vede k naslednemu precpavani a tak porad dokola. Je spis na skodu. Vzdycky je podle me lepsi zacit hledanim priciny, proc se veci dejou tak, jak se dejou.
Pinus strobus
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Sitar, s provazem jsem niz a niz 8) Teda jeste tam nejsem, ale kazdym dnem ohebnejsi a ohebnejsi, a konecne se v tom ohybani zacinam vyzivat. Ze zacatku celkem opruz jak to slo ztuha, ted je to zazivnejsi :) Stejne nechapu jak jsem za relativne kratky cas mohla tak nehorazne ztuhnout, ztezknout a zpohodlnet. Uz zas dam nohu za hlavu a v lotose vydrzim i bez bolavych ksichtu :) Jinak termin na ten provaz mam do 5.6., to se stihne 8)

Vcera a predevcirem vecer jsem byla behat, jak jsem pri te pustovaci prestavce mela naval energie. Bezelo to uplne samo, lehounce, rychle (na moje pomery), ne a ne se uhnat... Subjektivne jsem mela pocit ze bych v tom stavu dala maraton i pod 3:30. I hlava cistejsi, jako by se tam zaostrilo nebo tak neco, plus prival inspirace. Jako bych odhodila tezky bagl plny smradlaveho blata a odehnala cerny mrak nad hlavou. Kuze jako nova. Proc tyhle stavy trvaji tak kratce? :)

Dnes tedy konec prvniho celeho dne druhe sedmicky (nejmin) v poradi. Kupodivu zatim bez chuti. Mirny bolehlav, ale to nejspis proto ze jsem roztrzita a zapominam poradne pit. Citim v kostech ze se blizi konec hloupe bezmocnosti :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Samira píše:
Fiona píše:Neni docisteno, neni hotovo, jede se dal.
Fi, a podla coho vies, ze je docistene a hotove?
Podle celulitidy :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Preco mas termin do 5.6., co mas vtedy narodeniny?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Fiona

Příspěvek od s.arik »

Fiona píše:
Samira píše:
Fiona píše:Neni docisteno, neni hotovo, jede se dal.
Fi, a podla coho vies, ze je docistene a hotove?
Podle celulitidy :mrgreen:
(:-) jo, to já mám na stejném postu lehké akné, až zmizí i to, budu dokonale zdravá m:-)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

Fiona píše:
Samira píše:
Fiona píše:Neni docisteno, neni hotovo, jede se dal.
Fi, a podla coho vies, ze je docistene a hotove?
Podle celulitidy :mrgreen:
(:-)
To by som musela nejest (odhadujem) tak dva roky :D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Celulitida, to je co???
Take mi nepridelili.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No, ta celulajda by me jako az tak moc nevytacela. Ale mi ukaze co je muj detox zac...<<<<<<<<<娨
Nechapu svoje posledni pochody. Miluju fida - tak nejak nadcsove. Nejradsi bych ho vzala necim po hlave, jezto mi nabourava zivot. Ale je zel zlatej. Takze mi nezbyde nez se prizpusobit.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

Fiona píše:Nechapu svoje posledni pochody. Miluju fida - tak nejak nadcsove. Nejradsi bych ho vzala necim po hlave, jezto mi nabourava zivot. Ale je zel zlatej. Takze mi nezbyde nez se prizpusobit.
Myslim, ze mas uplne normalny vztah :) Ja by som toho mojho tiez niekedy zabila, ale bola by to skoda. Prijemne vecer hreje v posteli :)
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od mirunnka »

Vejmutovko, máš pravdu. A Fiona má taky pravdu. A já taky. :D
Taky se mi z toho vyvrbila kaskáda. V neděli jsem zryla celou zahradu ( za pět minut dvanáct, ještěže bydlíme tak vysoko a všecko rostlinstvo má lehké zpoždění ), tahala dřevo, osekávala větve. Nedalo se hladovět. Ale jídlo bylo z většiny pastva. Od pondělka do sobotního poledne je to brnkačka, to jen tak sedím v prázdném krámě, blbě koukám a z nudy přemýšlím, co pojíst. Takže proti půstu se staví jen ta hlava. Dneska se nestaví. 8)
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od mirunnka »

Vcera a predevcirem vecer jsem byla behat, jak jsem pri te pustovaci prestavce mela naval energie. Bezelo to uplne samo, lehounce, rychle (na moje pomery), ne a ne se uhnat... Subjektivne jsem mela pocit ze bych v tom stavu dala maraton i pod 3:30. I hlava cistejsi, jako by se tam zaostrilo nebo tak neco, plus prival inspirace. Jako bych odhodila tezky bagl plny smradlaveho blata a odehnala cerny mrak nad hlavou. Kuze jako nova. Proc tyhle stavy trvaji tak kratce?

Protože nedokážeme VĚŘIT, že by mohly trvat dýl/pořád ?
Protože ČEKÁME, že pominou?
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Fiona píše:Nechapu svoje posledni pochody. Miluju fida - tak nejak nadcsove. Nejradsi bych ho vzala necim po hlave, jezto mi nabourava zivot. Ale je zel zlatej. Takze mi nezbyde nez se prizpusobit.
to bude normální. :) 8) Partner vždy nabourá život - ten nemůže zůstat stejný jako byl, když byl člověk samostatná jednotka. :wink:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

mirunnka píše: Protože nedokážeme VĚŘIT, že by mohly trvat dýl/pořád ?
Protože ČEKÁME, že pominou?
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

Samira píše: Ja by som toho mojho tiez niekedy zabila, ale bola by to skoda. Prijemne vecer hreje v posteli :)
To sa velmi nevyspis
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:)))))

---

No tak ten muj slavny pust opet dopadl vselijak. Od jiste doby se jakoby nedokazu dostat pres 7, i to s odrenyma usima :?

Proc ja blbec nezustala na prane, tehdy kdyz se mi pred 2 lety seply ty spravne okruhy a fungovalo to... Proc jsem byla tehdy presvedcena ze se musim vratit k jidlu???

No nic, uplnek, radsi me berte dneska s rezervou :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

Rezervu so sebou kotulat nebudem ;)
Tak ako si vlastne dopadla? Cim si zaklincovala ten post?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No, Sami, navratovkou by se to zrovna nazvat nedalo, ale zas to mohlo byt i o hodne horsi, a nebylo ;) Prevazne ovoce, po par dnech sem tam ochutnani tech fujtajblu co varim Fidovi a sem tam susenka, mala. Umim to podelat i hur 8)

Ted sekam dobrotu na ovoci a ve stredu nebo ctvrtek vyplachnu jatra a zlucnik :) A kaminky si schovam a pak je budu vedecky zkoumat 8) Teda spis umelecky. Jsem zvedava jestli z nich pujde udelat svicka a jestli to bude horet :mrgreen:

A jeste jeden fenomen pozoruju uz delsi dobu, akorat nevim co si z toho vyvodit. Pokud nosim primo na tele kus odevu treba i tyden v kuse, nesmrdi, vubec, naopak hezky voni. Dyl jsem zatim nezkousela, ale rezerva tam jeste bude. Ovsem staci abych na sebe neco vzala jednou, pak to odlozila na zidli treba jen na 2 dny, a uz to neni ono. Ne ze by smrdelo, ale uz nevoni tak hezky ciste jako kdyz je ciste nebo nesundane... proste uz z toho nemam nejlepsi pocit. Cim to je? Nemuze to byt treba tim, ze mimo vlastni auru se telesna stopa zacne automaticky rozkladat, zatimco uvnitr aury drzi pohromade???
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Fiona píše:sem tam ochutnani tech fujtajblu co varim Fidovi

A kaminky si schovam a pak je budu vedecky zkoumat 8) Teda spis umelecky. Jsem zvedava jestli z nich pujde udelat svicka a jestli to bude horet :mrgreen:

...Nemuze to byt treba tim, ze mimo vlastni auru se telesna stopa zacne automaticky rozkladat, zatimco uvnitr aury drzi pohromade???
Děkuji, Fio, zas o kus veselejší den. :lol:

k té "auře" mám ještě jednu teorii, ale nechci Tě naštvat (i když nejsi urážlivá :P ). Aneb o zvyku našeho čichu na látku, které je vystavený nepřetržitě - přestává ji vnímat.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

Fiona píše:Jsem zvedava jestli z nich pujde udelat svicka a jestli to bude horet :mrgreen:
Jezkovy voci! :D
Fiona píše:Pokud nosim primo na tele kus odevu treba i tyden v kuse, nesmrdi, vubec, naopak hezky voni.
Toto som neskusala... Ale jedno viem isto. Su dni, kedy si velmi prijemne voniam (prva polovica cyklu), ale v druhej polovici mam problem sama so sebou vydrzat. Robila som aj nenapadnu anketku a nikto nic neprijemne necitil, zevraj si to len nahovaram. Nie je to smrad (ako stare fusakle, alebo 100x prepotene tricko), skor je to intenzivna "cudzia" vona. Ze by sa mi vplyvom hormonov menili cuchove vnemy?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ja mam subjektivni pocit ze citim vzdycky vsecko 8) Tj nic mi neprijde cichove neutralni, vsechno ma svou vuni, ja pak rozlisuju ty barvy... ale muze byt ze mam proste jen otupely nos jen na nektere konkretni pachy... no to by pak ovsem byla soda :mrgreen:

Dnes mam intox, jupiii :D Vcera jsem po dlouhe dobe jedla prostopasnosti a dneska me boli hlava, dutiny zahlenene a kuze svrbi. Dokud se timhle nebo podobnym zpusobem projevoval detox, bordylky teprve opoustely moje bunky. Ted pri poslednim puste jsem detox moc nepocitovala, zato ted ten intox pocituju intenzivne. To znamena ze ty fujtajbly uz aspon nejsou v mych bunkach doma, kdyz uz nejsem schopna je do sebe necpat :D :D :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak to vypada ze uz asi nejsem vitarian. Pokud zrovna neblbnu, coz je posledni dobou jev cim dal tim ridsi a take mnohem umirnenejsi nez kdysi, vypada to ze je ze me ted fruitarian :) I kdyz hodne okurkovej. Ale uz me prestalo bavit okusovat rostlinkam korinky a stonky, jen proto ze jsou maly a krehky. Stromum taky neohlodavam kmeny.

Tuhle pulnoc jsem vubec samy vjem :roll: Pred chvili mi doslo ze vsecko v zivote dostavam z lasky, a jako by to nebylo dost, citim ze je na ceste nejaka hodne dobra zprava co dneska dorazi. Netusim o co by mohlo jit, ale radsi si rano privstanu, umeju hlavu a uklidim, kdyz uz cekam andela :) Takze bych mohla uz konecne zalizt do pelechu, at ho nezaspim :mrgreen: Tak dobrou noc
m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Tak kdo dnes dorazil? :)
Přílohy
Fallen%20angel%202.jpg
Fallen%20angel%202.jpg (22.84 KiB) Zobrazeno 14662 x
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Fuj, to jsem zas nahodila moc velký. :shock: :)
Ne ne, bude líp, neboj.

Fio a co kafe? Piješ?
Okurky miluju, ale čistě na nich mi to teď nešlo. Ale chtěla jsem... :) Některé jsou skvělé. I bílé papriky. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Fiona

Příspěvek od culka »

A ked uz si si tu hlavu umyla, este rychlo oholit nohy a tak nejak sa cela prichystat :wink:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

culka píše:A ked uz si si tu hlavu umyla, este rychlo oholit nohy a tak nejak sa cela prichystat :wink:
A z anjela sa zase vykluje jej zakonity ;)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No, vy jste dobry, chlap a andel :roll: :lol:
Tak nevim, vypada to ze se Sybilla zas jednou sekla, nebo lepereceno videla komara a spletla si ho s velbloudem :) Ten den opravdu prisla posta a v ni (konecne) karticka s NIN cislem, coz je sice fajn, ale ne zrovna ten kalibr co jsem vetrila :roll: Taky se mi podarilo najit na netu nekolik zajimavych inzeratu na praci, takze pokud by mi nahodou nekdo odpovedel a ja snad i dostala praci, jeste furt je teoreticky sance ze se proroctvi splni 8) Ovsem mam obavy ze bude snazsi reseni stat se breatharianem nez sehnat slusnou praci. A to je vse slavny soude...

Jo, jeste jsem si vcera vecer sla zabehat, a jak jsem byla nastvana ze nemuzu na PIM, potrebovala jsem toho vzteku vybehat fakt hodne. Sama jsem byla prekvapena jak dlouho se mi darilo drzet ostre tempo aniz bych se nejak zvlast unavila, i kdyz uz byla citit bolest v lytkach. Nejaka bolest prece nasranym nevadi 8) Cim vic jsem si uvedomovala perfektni formu, tim vic me stvalo ze ji nemuzu vyuzit v Praze a o hoooooodne si zlepsit osobak. A cim vic stvalo, tim vic telo masochisticky pridavalo plyn. Nakonec z toho byl presne pulmaraton za 1:37, tedy vcetne semaforu, prestoze jsem jich vetsinu ignorovala. Hm, to uz je jiny kafe, jina liga 8) Takze ciste teoreticky, pokud pred pristim maratonem vykonam strategickou navstevu u taticka a vyslechnu si jeho nazory na mou osobu a zivotni styl, mozna padne i tratovy rekord :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Však co bys nechtěla? malý anděl (pošta) taky anděl. :)
Sportovní výkon z "nas. ..." znám taky. = vypuštění páry; a člověk do toho dovede vložit děsně moc. Já dávala kilometry v moři po neshodách se šéfem, až se na mě chodili koukat lidi jak na sportovní atrakci.
Člověk ví, co mu pomůže. Dusit něco v sobě je konina...
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Fiona píše:Takze ciste teoreticky, pokud pred pristim maratonem vykonam strategickou navstevu u taticka a vyslechnu si jeho nazory na mou osobu a zivotni styl, mozna padne i tratovy rekord :mrgreen:
:lol:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Pavlusko, ty mi rozumis :) :) :)

A kafe nepiju. Jedna z vyhod nezamestnanosti 8)

Ale mozna si pletes zviratka. Neni to kun, je to rak ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od martin_hk »

Fiona píše:Jo, jeste jsem si vcera vecer sla zabehat, a jak jsem byla nastvana ze nemuzu na PIM, potrebovala jsem toho vzteku vybehat fakt hodne. Sama jsem byla prekvapena jak dlouho se mi darilo drzet ostre tempo aniz bych se nejak zvlast unavila, i kdyz uz byla citit bolest v lytkach. Nejaka bolest prece nasranym nevadi 8) Cim vic jsem si uvedomovala perfektni formu, tim vic me stvalo ze ji nemuzu vyuzit v Praze a o hoooooodne si zlepsit osobak. A cim vic stvalo, tim vic telo masochisticky pridavalo plyn. Nakonec z toho byl presne pulmaraton za 1:37, tedy vcetne semaforu, prestoze jsem jich vetsinu ignorovala. Hm, to uz je jiny kafe, jina liga 8) Takze ciste teoreticky, pokud pred pristim maratonem vykonam strategickou navstevu u taticka a vyslechnu si jeho nazory na mou osobu a zivotni styl, mozna padne i tratovy rekord :mrgreen:
Velmi slusny sportovni pocin. :mrgreen: Maratonu jiste pobezis jeste spoustu, mozna by stalo zapremyslet nad "cilenejsi" pripravou... Tak kvalitni pulmaraton Te k tomu urcite bez problemu vymotivuje. :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Fiona

Příspěvek od jans »

martin_hk píše:
Fiona píše:Jo, jeste jsem si vcera vecer sla zabehat, a jak jsem byla nastvana ze nemuzu na PIM, potrebovala jsem toho vzteku vybehat fakt hodne. Sama jsem byla prekvapena jak dlouho se mi darilo drzet ostre tempo aniz bych se nejak zvlast unavila, i kdyz uz byla citit bolest v lytkach. Nejaka bolest prece nasranym nevadi 8) Cim vic jsem si uvedomovala perfektni formu, tim vic me stvalo ze ji nemuzu vyuzit v Praze a o hoooooodne si zlepsit osobak. A cim vic stvalo, tim vic telo masochisticky pridavalo plyn. Nakonec z toho byl presne pulmaraton za 1:37, tedy vcetne semaforu, prestoze jsem jich vetsinu ignorovala. Hm, to uz je jiny kafe, jina liga 8) Takze ciste teoreticky, pokud pred pristim maratonem vykonam strategickou navstevu u taticka a vyslechnu si jeho nazory na mou osobu a zivotni styl, mozna padne i tratovy rekord :mrgreen:
Velmi slusny sportovni pocin. :mrgreen: Maratonu jiste pobezis jeste spoustu, mozna by stalo zapremyslet nad "cilenejsi" pripravou... Tak kvalitni pulmaraton Te k tomu urcite bez problemu vymotivuje. :)
jj, hodně dobrej výkon, tady v Olomouci bys s tímhle časem byla na bedně na druhým místě a to tu na trati nebyly žádný semafory :D
nasranost je dobrej motivátor anebo nějakej smutek, když to prostě člověk potřebuje vyběhat
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluška »

Fiona píše:Pavlusko, ty mi rozumis :) :) :)

A kafe nepiju. Jedna z vyhod nezamestnanosti 8)

Ale mozna si pletes zviratka. Neni to kun, je to rak ;)
:) jj... moc dobře.

Ano, za rakem je hlavně myšlení. Proto jsem se rozhodla filtrovat nepříjemné situace a lidi, jak jen to půjde. V pracovním prostředí si kolikrát nevybereme, ale ve volném čase ano. :)

už melu z posledního, tak na kutě. :D
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Fiona

Příspěvek od Sweetie »

jen kratce, je uz pozde, ale prece, jses vyborna a drzim palce at vyjde supr job. to musi prijit. a co ty doklady?
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od epony »

Fiona píše: Netusim o co by mohlo jit, ale radsi si rano privstanu, umeju hlavu a uklidim, kdyz uz cekam andela :) Takze bych mohla uz konecne zalizt do pelechu, at ho nezaspim :mrgreen: Tak dobrou noc
m:-)
aj ku mne by uz mohol nejaký prísť na návštevu, upratané mám stále.. :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od mirunnka »

Fio, dělala jsi u nějaké ošetřovatelské ši pečovatelské agentury, žejo? Pročpak už tam nejsi? Nebo nesleduju dost pečlivě dění a něco mi uteklo?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak ja jdu proti proudu a just si denicek rusit nebudu 8)
To vam prece nemuzu udelat, co byste si tu pocli bez tech mych plku. Kde jinde clovek napise jak si sel vybehat depku a sproste pri tom nadaval, a sklidi za to ovace jak Sablikova? Ne, mam vas rada, a mam rada tento vylevnicek, je mi jako vlastni robatko, neublizim mu :) Jeste tak dejme tomu obcas pri vymene chlapa tu a tam promaznout par veticek :mrgreen:

Miru, s tou praci jsem skoncila sama na vanoce. Oficialne proto ze jsem se vdavala a live-in prace je neslucitelna s jakymkoli vlastnim zivotem. Sice vyborna skola zivota, vrele doporucuju, ale trvale se to delat neda. Uz jsem pomalu zapominala jake to je mit bydliste nebo moct si neco naplanovat s lidma pres vikend. Nemluve o tom ze az na par vzacnych vyjimek jsou ti klienti upiri energie, clovek tam musi byt 24 hodin nonstop, a ceho je moc toho je moc, stacilo... Nehlede na to ze uz je nejvyssi cas oprasit jazyky. Jak je nepouzivam, zapominam. Takze si zas pujdu sednout nekam do kanclu na par mesicu ci let...

Jinak ted funguju v takovem prazvlastnim rezimu, ani strava ani pust. Od rozhovoru s Jerichem mam v hlave brouka. Sice uz davno vim ze nejen jidlem ziv je clovek, ale v posledni dobe to i telo bere jako prosty fakt, a zacina vnimat jidlo spis jako nostalgicke hobby nez jako zdroj. Sice jim, ale tak nejak spis ze zvyku. Nebo taky nejim, jak kdy. Vetsinou jsem cely den bud bez jidla, sem tam caj, nebo 2-3 jabka nebo pomerance. Uz mi ani moc nevadi ze jsem uplne svorcova a defacto ani nemam na jidlo :) Je to uleva. I presto se muzu kdykoliv najist, Fide vzdycky donese nejake ovoce kdyz je kosik prazdny. Spis je problem ze ja to dojidam vicemene ze soucitu, aby to tam neshnilo, kdyz uz to Buh dal a je to tady. A kdyz tam nic neni, jsem jenom rada :roll: Treba je to jen takove obdobi, nevim...

Dneska v noci jsem misto spanku vitala novy mesic v hluboke kontemplaci ci quasi-meditaci. Par veci mi doslo, neco se otevrelo, neco se sepnulo. Po vychodu slunce jsem si sla trochu zdrimnout, ale vzbudil me telefon a ejhle, mam praci, dostala jsem ji primo po telefone :) Snad i perspektivni, a co je vubec nejlepsi, je to jen 5 km od domu (tj na londyske pomery defacto za rohem), tudiz idealni pro clovicka co nema ani floka na MHD, ale ciste nahodou se pripravuje na maraton... :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Fiona

Příspěvek od ajla »

Fionko, obdivuji tě, jak umíš s přehledem a pohodově zvládát nejrůznější životní situace. Díky, že nerušíš deníček, nebo patříš mezi ty, které ráda čtu. :)
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od mirunnka »

Miru, s tou praci jsem skoncila sama na vanoce. Oficialne proto ze jsem se vdavala a live-in prace je neslucitelna s jakymkoli vlastnim zivotem. Sice vyborna skola zivota, vrele doporucuju, ale trvale se to delat neda. Uz jsem pomalu zapominala jake to je mit bydliste nebo moct si neco naplanovat s lidma pres vikend. Nemluve o tom ze az na par vzacnych vyjimek jsou ti klienti upiri energie, clovek tam musi byt 24 hodin nonstop, a ceho je moc toho je moc, stacilo...

Tak tohle chápu zcela naprosto úplně. Taky jsem v Irsku vydržela utírat prdelky a krmit velká miminka jen půl roku a pak jsem shořela jako papír. Skláním se před lidma, kteří tuhle práci dokážou přijmout bez výhrad jako poslání a umí si nepustit k tělu celou tu beznaděj kolem.
Držím všechny palce, ať už se tvá cestička kroutí kamkoli.
Jo, a vidíš: tys na toho anděla tak spěchala......on se jenom cestou stavil na panáka. :lol:
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Fiona

Příspěvek od bstrd »

Fiona píše:Sice uz davno vim ze nejen jidlem ziv je clovek, ale v posledni dobe to i telo bere jako prosty fakt, a zacina vnimat jidlo spis jako nostalgicke hobby nez jako zdroj.
:mrgreen:
Fiona píše: Vetsinou jsem cely den bud bez jidla, sem tam caj, nebo 2-3 jabka nebo pomerance.
-toto som tiez zazil, moc dobre, skoda ze to nevydrzalo dlhsie nez par dni
I gotta ruin my life on my own
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Asi se stal zazrak. Fide je ted vegetarian, prej :)
A bere to zgruntu. Ze nikdy nebyl na mliko, na vejce ani na syry, tak je vlastne rovnou vegan. Uz dva dny. Dneska jsem byla na skoleni v novy praci, a on si sam navaril. Spagety se zeleninou :) Doted vzdycky za maso alias zaklad pokrmu povazoval kure a k tomu sardinky jako koreni.
Konvertoval udajne z "duchovnich duvodu" :D (jsme koukali na video kde byly mmj trpici zviratka ve velkochovech). Chce to dotahnout na fruitariana a vyhledove snad i na breathariana. Tak mu fandim, i kdyz chlapec jeste zrejme nevi co ho ceka za boje.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiona

Příspěvek od Panda »

Jé, chudák, tak to raději ať ani nečte fórum, ať ho to neodradí předem. :-) Je dobré mít na začátku růžové brýle a pak až při ohlédnutí zpět si uvědomit že to všechno stálo za to.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Fiona

Příspěvek od Samira »

Fi a Tvoje (ne)jedenie sa vyvija ako?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, Pando, on by moc rad, nebyt toho ze se tu keca cesky :) Byt tu tak nejake english vlakno nebo sekce, uz by tam byl...

Sami, ja jsem ted hrde konvertovala k fruitarianum, tj jsem fruitarian uz mozna i nejaky ten tyden :) Ani ne tak z etickych duvodu, spis jsem si uvedomila ze muj vrely vztah k milovanym salatkum stoji a pada s pritomnosti nakladanych oliv. Bez nich to nechci. Takze vlastne jen stara znama zavislost na chuti... Bez oliv a koreni mi to listi a korinky nic nerika. Potrebuju v zivote zavislosti?

A okurka a spol je vlastne ovoce :) Nehlede na to ze ovoce vemu do ruky a jim, nemusim se s tim patlat a spinit nuz a misku 8) Zaroven to krasne usnadnuje komunikaci s okolim. Vysvetlovat lidem co ji vitarian nebo raw vegan byl obcas nadlidsky ukol. Jako fruitarian to vysvetlim jednou dvema vetama a kazdy ma jasno :D Zrovna vcera jsme s novyma kolegynema obedvaly v parku, holky sendvice (z Tesca po 2,50 + 15 minut stravenych samotnym nakupem), ja cerne hrozno (z miskoveho poulicniho prodeje za 1 libru a 1 minutu) a holky dosly k zaveru ze je to prinejmensim nesmirne prakticke :)

Zato mam ale trosku obavy o toho myho vegetarianka. Zacal tahat domu hromady bilyho chleba, spaget a susenek. Driv pro nej tyhle sra*ky neexistovaly... Sice k tomu chroupe mrkev, ale mam pocit ze ty jeho africke chilli masoviny byly mensi zlo nez tohle. Aspon na tom evidentne prospival, je otazka co s nim udelaji tyhle prefabrikaty. Budu to muset vzit do svych rukou a pekne mu vyvarovat rejzi, cocku a fazole, plus patlat co nejchutnejsi salatky, aby mel co nejvic syrovyho. Ach jo... To je tak, kdyz si nekdo mysli ze ted je fruitarian a ma tyhle cinnosti z krku :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Odpovědět