DiaEu

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: DiaEu - diabetes a ja

Příspěvek od Sweetie »

v koncentraku se lidi nedobrovolnym pustem nedotlko nachlazeni a vubec lehci civilizacni onemocneni. is se dostal na radu.
dneska snad chybi motivace. ten pustik musim co nejdriv zkusit.
taky uz se mi to v ustech tribi, stavu spolknu a slupky a tvrda slozka zustava a tu vyplivnu, driv to usta neumela. bohuzel odstavnovac dyl nehrozi. co je prosim TULB?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: DiaEu - diabetes a ja

Příspěvek od veri »

Sweetie píše:v koncentraku se lidi nedobrovolnym pustem ...
Neřekla bych, že lidi v koncentráku drželi půst (nemyslím, že by většina z nich o půstu jako léčbě vůbec věděla), podle mně se nedobrovolně podvyživovali, což znamenalo nejíst výživně=ovozel a jíst jednou denně minimum - trávicí proces nedostal pokyn k zastavení a přitom nedostával to, co potřeboval - což vedlo k podvýživě, ne k půstu...
Ale jen můj názor
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: DiaEu - diabetes a ja

Příspěvek od awa »

buc11 píše:
V koncentráku by se našli ..
Morse jde na to dobře a věřím mu v klíčovostech, ovšem na všechno taky ještě nepřišel a asi ani nevyzkoušel.
možná bych potřeboval k LB ještě cukr a raka, abych tu mizernou vůli posílil.
A juices jsem stále přímluvce(vláknina je PMN, proti TULB),a PMN kdo je nemůže má bohužel svůj problém
Add. koncentrák...... toho bych se s velkou pravděpodobností ani nedočkala, skapala bych dřív než by mě dopravili. Ale koncentrák bych jako hladovkový režim neuváděla, sem tam něco humusoidního snědli...plesnivé a shnilé atd. a byli vystavěni extrémům ve všech možných rovinách...to nebylo ulehčení tělu....těch toxinů ze stresu a bolesti, no radši to nebudu rozvádět.
Add. Morse...neustále prověřovat...zrovna včera večer jsem si pročítala jeho úvahy o různých tělech a spiritualitě. Pustil se na duchovně - filozofickou rovinu a tam si PMN naběhnul. Tohle je celkem špatně průkazné a určitě bych nemluvila konkrétně o tělech... jako by vše mělo ohraničenou formu a to nemá. Osobně bych volila raději energie a frekvence třeba daných emocí, které se fyzicky objeví v nějakém časovém rámci. Taky jeho některé prohlášení jsou zmatečné a zavádějící, alespoň v rovině, ve které se vyjádřil. Předpokládám, že by to se mnou neměl jednoduché, vášnivě bychom diskutovali, musel by mi hodně vysvětlovat na základě čeho a z jakého úhlu, abych to byla schopna akceptovat. Takhle to pro mě jsou v některých formulacích hlouposti, které nehodlám šířit dál...prostě to tak PMN není.
Add cukr a rak:PMN je úplně jedno, co má člověk za chorobu. Jen to musí mít v hlavě v pořádku a podívat se na toho z toho správného úhlu a v tom bývá ten problém...všechno má nějaké řešení, ale ne vždy je možné ho zrealizovat hned ( nedostatek poznání, zkušeností, náhledu, chybějící vhodné vlastnosti...). Celou dobu tvrdím a za tím si stojím, že každý se zná sám nejlépe a tudíž si sám nejlépe pomůže. Tedy 95% mého zdraví je v mých rukách ( hlavě atd. ) a těch 5% jen v rukou lékaře ( pomůže odhalit nemoc, navrhne zajímavé věci :( ...)
Add. juice... nemám s nimi problém, celkem mi chutnají, ale líp se cítím po kousání plodů...pro mě se zdravými zuby zcela přirozené, taky nutno posilovat tyto svaly.... (:-)
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: DiaEu - diabetes a ja

Příspěvek od dgm »

awa píše:
buc11 píše:
V koncentráku by se našli ..
Morse jde na to dobře a věřím mu v klíčovostech, ovšem na všechno taky ještě nepřišel a asi ani nevyzkoušel.
možná bych potřeboval k LB ještě cukr a raka, abych tu mizernou vůli posílil.
A juices jsem stále přímluvce(vláknina je PMN, proti TULB),a PMN kdo je nemůže má bohužel svůj problém
Add. koncentrák...... toho bych se s velkou pravděpodobností ani nedočkala, skapala bych dřív než by mě dopravili. Ale koncentrák bych jako hladovkový režim neuváděla, sem tam něco humusoidního snědli...plesnivé a shnilé atd. a byli vystavěni extrémům ve všech možných rovinách...to nebylo ulehčení tělu....těch toxinů ze stresu a bolesti, no radši to nebudu rozvádět.
Add. Morse...neustále prověřovat...zrovna včera večer jsem si pročítala jeho úvahy o různých tělech a spiritualitě. Pustil se na duchovně - filozofickou rovinu a tam si PMN naběhnul. Tohle je celkem špatně průkazné a určitě bych nemluvila konkrétně o tělech... jako by vše mělo ohraničenou formu a to nemá. Osobně bych volila raději energie a frekvence třeba daných emocí, které se fyzicky objeví v nějakém časovém rámci. Taky jeho některé prohlášení jsou zmatečné a zavádějící, alespoň v rovině, ve které se vyjádřil. Předpokládám, že by to se mnou neměl jednoduché, vášnivě bychom diskutovali, musel by mi hodně vysvětlovat na základě čeho a z jakého úhlu, abych to byla schopna akceptovat. Takhle to pro mě jsou v některých formulacích hlouposti, které nehodlám šířit dál...prostě to tak PMN není.
Add cukr a rak:PMN je úplně jedno, co má člověk za chorobu. Jen to musí mít v hlavě v pořádku a podívat se na toho z toho správného úhlu a v tom bývá ten problém...všechno má nějaké řešení, ale ne vždy je možné ho zrealizovat hned ( nedostatek poznání, zkušeností, náhledu, chybějící vhodné vlastnosti...). Celou dobu tvrdím a za tím si stojím, že každý se zná sám nejlépe a tudíž si sám nejlépe pomůže. Tedy 95% mého zdraví je v mých rukách ( hlavě atd. ) a těch 5% jen v rukou lékaře ( pomůže odhalit nemoc, navrhne zajímavé věci :( ...)
Add. juice... nemám s nimi problém, celkem mi chutnají, ale líp se cítím po kousání plodů...pro mě se zdravými zuby zcela přirozené, taky nutno posilovat tyto svaly.... (:-)
Je, Awi, vis, ze bych to rada zazila, tu tvoji diskuzi s Morsem...nekde driv jsem narazila na jeho osobni www.stranku, ale ted to zanic na svete nemuzu najit.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: DiaEu - diabetes a ja

Příspěvek od awa »

Však už trénuju na brilantní angličtinu...abych vůbec stíhala vnímat. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: DiaEu - diabetes a ja

Příspěvek od Sweetie »

awa citace:'Add. juice... nemám s nimi problém, celkem mi chutnají, ale líp se cítím po kousání plodů...pro mě se zdravými zuby zcela přirozené, taky nutno posilovat tyto svaly.... '
tak to se mi libi!!!
DiaEu
Příspěvky: 68
Registrován: pát bře 14, 2008 19:58
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od DiaEu »

..........
Naposledy upravil(a) DiaEu dne pát říj 30, 2009 1:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Re: DiaEu - diabetes a ja

Příspěvek od smaldas »

DiaEu

juhuuu, co se deje na tomto poli?! jsem zpet- stale diabetic jednicka- to se asik nezmeni vid?! :shock: :D zvedava coze noveho pri diabetesu a raw vareni :mrgreen: ?!
DiaEu
Příspěvky: 68
Registrován: pát bře 14, 2008 19:58
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od DiaEu »

..........
Naposledy upravil(a) DiaEu dne pát říj 30, 2009 1:42, celkem upraveno 1 x.
DiaEu
Příspěvky: 68
Registrován: pát bře 14, 2008 19:58
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od DiaEu »

.........
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: ........

Příspěvek od Xion »

Ahoj DiaEu.
Teda, poviem ti pravdu, z tvojho dennika som uplne jelen. Chcel som si precitat nejake starsie denniky, rad si citam o skusenosti inych a naraz som si vsimol, ze si predvcerom vymazala vsetky svoje prispevky (ale jeden ti aj tak unikol! ;-)).
Teda, som z toho uplne jelen, pretoze ma nenapada ziaden dovod, preco by to niekto urobil. Som teda dost zvedavy (ja viem, nemam sa starat, budem skoro stary :-)). Ved tie prispevky mali svoju energiu, boli unikatne na cas, v ktorom boli vytvorene, boli kusok z teba v tom case, a patrili k tym dialogom, aby sa z nich ostatni (napriklad ja :-)) mohli nieco zaujimave docitat.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: DiaEu

Příspěvek od mira »

S ohledem na nevidomé vitažerce, překopán deník do braillu.
Všeho s mírou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: DiaEu

Příspěvek od Renáta »

Ale, veď tu človeka neviaže absolútne nič k ničomu. Ak chce, pokojne sa môže zmazať. Niekedy zmazať pomôže viac ako namazať sa. Najmä nech to pomôže Diaeu. Načo to skúmať?
Teda, neviem, či je pochopiteľné, čo som napísala, asi to zmažem.
dvdmchl

Re: DiaEu

Příspěvek od dvdmchl »

Lol, nechte už toho mazání. :) Připomíná mi to Mandragoru...
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: DiaEu

Příspěvek od Xion »

Renata, predstav si, ze by napriklad Panda jeden den zmazal vsetky svoje prispevky a uz sa tu neukazal. :-) Teda, keby sa mu to vsetko podarilo zmazat, tak by sa uz neukazal asi nikde. :-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: DiaEu

Příspěvek od Renáta »

No, ale čo s tým narobím? Ak sa raz tak rozhodne.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: DiaEu

Příspěvek od Xion »

Nehovor, ze by si nebola ani trochu zvedava, preco to urobil. :-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: DiaEu

Příspěvek od Renáta »

V tomto smere som už úplne slobodná. Všetko je tak, ako má byť.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: DiaEu

Příspěvek od Fuujin »

Co nám říkala průvodkyně když jsem byl před rokem v Osvětimi, tak lidi v koncentráku dostávali denně kousek chleba a lžičku marmelády nebo másla a k tomu "kávu" (čti vodu s kdovíčím) nebo vodu.. Kdoví kolik je to pravdy, ale docela bych tomu věřil.
Taky nám povídala že když si jedna vězeňkyně chtěla utrhnout jablko, tak ji dali do té věznice metr x metr na dva dny za to, takže šance dostat živiny nebyla
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: DiaEu

Příspěvek od kveta »

mira píše:S ohledem na nevidomé vitažerce, překopán deník do braillu.
lol, genialni

tez souhlasim s renatou: neni co resit, zij a nech zit. ze?
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Re: DiaEu

Příspěvek od smaldas »

.. nooo.. ale me nektere zkusenosti od DiaEu aj pomahaly v teprva dva roky trvajicimu diabetesu.. jasne.. zij a nechej zit.. nechavam.. ale fakt nektery veci- stavy- ja u dibetesu nepoznam..
..DiaEuuuuuuuuuuuu.. :roll:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: DiaEu

Příspěvek od Panda »

Xion píše:Renata, predstav si, ze by napriklad Panda jeden den zmazal vsetky svoje prispevky a uz sa tu neukazal. :-) Teda, keby sa mu to vsetko podarilo zmazat, tak by sa uz neukazal asi nikde. :-)
Nevhodný příklad :lol:
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: DiaEu

Příspěvek od Xion »

Ja suhlasim s tym, ze tu clovek nema ziadne zavazky. S prirodzenou zvedavostou sa to vsak nijak nevylucuje, preto nemam absolutne nijak zly pocit z toho, ze som sa opytal. Ziaden strach, cestne priznavam, ze nevyvijam na nikoho ziaden natlak ani nic neriesim. :-)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: DiaEu

Příspěvek od Xion »

Panda píše:
Xion píše:Renata, predstav si, ze by napriklad Panda jeden den zmazal vsetky svoje prispevky a uz sa tu neukazal. :-) Teda, keby sa mu to vsetko podarilo zmazat, tak by sa uz neukazal asi nikde. :-)
Nevhodný příklad :lol:
Akoze nevhodny, ved si sa zasmial. :-) Takze splnil svoju hodnotu, tym sa stal vhodnym. :-)
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: DiaEu

Příspěvek od dgm »

Ju, vidim DiaEu online :D :D

--

Hm, tak vyplasena, to me mrzi.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Nyquis
Příspěvky: 42
Registrován: pát říj 23, 2009 1:52

Re: DiaEu

Příspěvek od Nyquis »

Zajima me jak je to se specialni obuvi pro diabetiky. Proc ma vliv a cim je specificka?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: DiaEu

Příspěvek od buc11 »

teď už to chápu proč se to může smáznout, taky sem to na čemsi udělal, sem byl zde odhalen jaxik pro mne nečekaně
Odpovědět