štěstíčko

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

??
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 1:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Stesticko, neviem, ci som sa obidvakrat nejasne vyjadrila, ale zaujimalo ma to, preco si bol s nimi viac nez super kamarat, nie ci si vedel, ze dostanes kosom.

Ale napis nejaku inu odpoved nez to, ze ony to tak chceli. Ako hovorili ucitelky na ZS ziakom, ktori sa vyhovarali, ze oni by sa nenahanali, keby ich nenahanal ten druhy: "Keby si sedel na stolicke, nenahanal by Ta okolo nej."
štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

??
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 1:37, celkem upraveno 1 x.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Katarína píše: Ale napis nejaku inu odpoved nez to, ze ony to tak chceli. Ako hovorili ucitelky na ZS ziakom, ktori sa vyhovarali, ze oni by sa nenahanali, keby ich nenahanal ten druhy: "Keby si sedel na stolicke, nenahanal by Ta okolo nej."
Kati, tak neviem, akosi mi napadla Hevierova báseň - možno ju poznáš:

Učiteľka povedala,
že som trúba Jerichova,
nechcem sa jej do toho pliesť,
takto ma však nevychová.

Učiteľka povedala,
že som sprostá ako doga,
takto ale ľahko stratí,
dobrú povesť pedagóga.

Učiteľka zahlásila,
že sa teší na penziu.
Neviem, nemá ani tridsať,
asi učiť nebaví ju.

Učiteľka frfotala
ešte kopu ďalších rečí.
Ja ju ale nepočúvam,
veď sa vraví - TICHO LIEČI. :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

štěstíčko píše: Ozvala se mi jedna holka 21 let... Někdy mi stačí jen přečíst si pár řádek od té osoby a vím jaká je... a ta co se mi ozvala je citová... není sice ideální... protože dívku, která přichází z mého kraje poznám hned. Ale není ani taky snadné pro ty neideální na něco takového odpovědět.

Ahojky, Tvůj inzerátek mě pohladil na srdíčku... krásná slůvka :o)... Doufám, že jsi mě našel. Byla jsem ve tvých snech, běhala jsem po rozkvetlé louce v bílých šatičkách, mé dlouhé vlasy mi spadávaly na ramena, ale utekla jsem ti. Ale teď jsi mě kouzelně oslovil, tak se již nechci dál skrývat :-).

A tak jsem si vyměnili pár sms než jsem se sešli. Zrovna měla problém (což u žen co mně osloví není nic nového) a chtěla se rozejít se svým přítelem.

Ježíš, ty jsi úžasný. Moc moc děkuju. Těším se až se uvidíme. Děkuju ti moc za tvá krásná slovíčka. Píšeš mi tak krásné smsky. Strašně moc ti přeju abys našel stejně úžasnou a hodnou slečnu.

Pak jsme se sešli a ještě v ten den mi večer napsala...

Ty jsi tak úžasný a milý človíček! Ještě teď jsem celá taková rozevlátá, taková klidná a bezstarostná. Máš silnou energii, co mě úplně omámila, až jsem se chvěla a nepřemýšlela nad tím co dělám. Děkuju za krásné odpoledne.

Jenže pak se vždy stane něco co tu ženu úplně změní ze dne na den a ona vytvoří zdi, které má logicky sama sobě precizně zdůvodněné... Takže mi hned ráno poslala...

Víš ty jsi mě včera úplně zblbnul. Já jsem ale úplně jiná, realistická a ty jsi z jiného světa. Možná jsem se chovala pěkně, ale nebyla jsem to já. Rozhodla jsem se dát svému příteli ještě jednu šanci. S tebou chci být jen kamarádka.

Tak jsem ji napsal, že jsem na tohle zvyklý, protože tento scénář se furt už pár let opakuje... takže už ho ani moc neprožívám ani v dobrém ani ve zlém.

Napsala mi o tom e-mail...

Že to nakonec tak dopadá... víš, ty jsi zvláštní člověk. Sám jsi říkal, že ti to hodně lidí už řeklo, nejen já.

Je opravdu málo lidí takových jako jsi ty, a proto je těžké mezi nimi hledat takové, aby si s tebou rozuměli ve všem. Ze začátku to je pěkné, protože ty pěkně píšeš, úplně normálně, roztomile, jako obyčejný kluk, ale potom, když se s holkama sejdeš, tak poznají, že zas tak obyčejný kluk nejsi.

Víš, uvědomila jsem si, že máš určitě velký dar, máš moc dobré srdíčko, jsi hodný, milý, pozorný, usměvavý, ale podle mě nestojíš pevně reálně nohama na zemi.

Jako by jsi létal v oblacích, máš své vlastní teorie, vše si vysvětluješ tak nadpřirozeně, esotericky, spiritualisticky, záhadně... ani nevím, jak to pojmenovat. Ty na svět pohlížíš s nadhledem... a já na svět pohlížím tak, jak se mi jeví a jak ho většina lidí vidí, čili reálně. Ty vše bereš spíš z nějakého hlubšího hlediska, kterému moc nerozumím.

Přesto jsem tě tak nějak obdivovala, a bylo mi vedle tebe moc hezky. Byla jsem na tebe zahleděná, příjemně unavená, jako při nějaké relaxaci, jako při omámení nějakou drogou. Ale bylo to tím, že ty máš silnou energii, kterou byť nechceš, rozdáváš okolo sebe. A já jsem se tou energií nechala unést až tak, že jsem se nechovala, jak se normálně chovám.

Vždyť víš, že jsem na tebe jen koukala, měla jsem podepřenou hlavu a usmívala se. Chtělo se mi tak nějak spát, byla sem malátná a přitom se celá chvěla jako při milování. Jindy se směju, povídám blbosti a jsem taková vysmátá a dělám si srandu i sama ze sebe. Ale s tebou mi to prostě nešlo. Máš takový uklidňující hlas, dokážeš člověka odhadnout, jaký je... a to všechno mě docela děsí.

Ale jestli budeš chtít, můžeme zůstat dál kamarády, psát si a někdy se třeba sejít... Ale nesmíš na mě nechat zas působit tu svou energii, jinak budu zase úplně zblblá :-)))).

Taky jsem si díky tobě uvědomila, že s přítelem jsem vlastně spokojená. To, že mi nikdy nic ani k narozeninám nekupuje a šetří na mě, a na své kamarády penězi nešetří, s tím jsem se zatím ještě nesmířila, ale jsem osobnost a promluvím si s ním o tom. To, že mi říká, že jsem tlustá, tak to holt je blb, že mi to říká, ale já vím, že modelka taky nejsem.... jen je to pako, že mi to říká i když si to pak u mě žehlí tím, že zas říká opak a opěvuje mě, když se chce přitulit. A ty další a další neshody, co mě na něm trápí, tak ty se budu snažit taky řešit. Vztah je přece o komunikaci a doufám, že se nakonec dohodnem.

Nevím, jak nám to s přítelem dlouho vydrží, ale teď vím, že chci být s ním. Každý má spoustu chyb a zlozvyků, to nikomu nezazlívám, jen je musí umět používat tak, aby vědomě nikomu neznepříjemňoval život a osobní štěstí.

Měj se krásně, přeji ti příjemný víkend a budu ráda, když mi napíšeš a zůstaneme přatelé :-))


No a nakonec pro srovnání úplně jíné srdce a to srdce jen 16 leté dívky.

http://www.oslikuv.net/skola/ot147.htm

A reakce na to od nějakého chlapa.

http://www.oslikuv.net/skola/ot193.htm
Není tohle už nějak moc? Dávat sem přímo nebo přes odkazy slova, které patří jen Tobě a jsou mezi dvěma lidma, takto veřejně. No já nevím, i kdybych měla sebevětší problémy nebo já nevím co, tak bych to, co bych si takto intimně s někým psala, nedávala veřejně. To by, mimo nějakých velkých egoistů, udělal si myslím i každý chlap (žena). Prostě jsou věci, které se veřejně takto neřeší. Není to vůbec fér vůči těm holkám, dávat veřejně na odiv to, co ony napsaly...Jsou věci, které by si měl člověk řešit sám nebo prostě nechát jen pro sebe.
Je to ale Tvůj deníček, ale nedalo mi to...je to můj názor.
Teď to fakt už vypadá tak jako "...podívejte jakej jsem dobrej..."
Já Tvoje příspěvky na počátku četla a i teď čtu, i když nestíhám už úplně vše pořádně, u mnoha jsem věděla, co tím myslíš a chápala jsem Tě, nějaké šly mimo mě a nějaké už mi přišly, že už se tady omílá stále to podobné dokola a je to už o ničem. Moc se to rozmnělňuje a není tady ten nadhled, kdy kolikrát méně je více. Spíš už mi to přišlo, jak nějaká léčba...vypisováním.

Ale nic ve zlým :wink: :) jen se mi chtělo zareagovat.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Sluníčko píše: Není tohle už nějak moc? … Je to ale Tvůj deníček, ale nedalo mi to...je to můj názor.
Teď to fakt už vypadá tak jako "...podívejte jakej jsem dobrej..."
… Moc se to rozmnělňuje a není tady ten nadhled, kdy kolikrát méně je více. Spíš už mi to přišlo, jak nějaká léčba...vypisováním.
Jo jo, nějak mi mluvíš z duše. Moje Ego sice dosahuje olbřímích rozměrů, ale mám kvalitní a dobře udržovaný brzdy. Tady, zdá se, někdo nebyl už dlouhou dobu v servisu. Ale řešením je snad na to nereagovat, jinak tu samoléčbu jenom podporuješ a brzo se to TVX nevejde na server.

štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

??
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 1:37, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

štěstíčko píše:
Sluníčko píše:Teď to fakt už vypadá tak jako "...podívejte jakej jsem dobrej..."
No vidíš, a já chtěl jen ukázat jaký rozdíl je v srdcích žen... co mi tvrdily, že mě milují, a že je všechny trumfne jedna 16 letá holka.

Osobně si myslím, že každý kdo má smysl pro cit, se na chvíli naladí a třeba si popláče... Ale většinou lidé odsuzují... něchtějí to vidět, protože sami toho nejsou schopni tak je to asi uráží...
E?

štěstíčko
Příspěvky: 288
Registrován: sob kvě 05, 2007 9:56

Příspěvek od štěstíčko »

??
Naposledy upravil(a) štěstíčko dne pát bře 07, 2008 1:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

štěstíčko píše:
Sluníčko píše:Teď to fakt už vypadá tak jako "...podívejte jakej jsem dobrej..."
No vidíš, a já chtěl jen ukázat jaký rozdíl je v srdcích žen... co mi tvrdily, že mě milují, a že je všechny trumfne jedna 16 letá holka.

Osobně si myslím, že každý kdo má smysl pro cit, se na chvíli naladí a třeba si popláče... Ale většinou lidé odsuzují... něchtějí to vidět, protože sami toho nejsou schopni tak je to asi uráží...

Nemohu za to, že jsem dostával pořád jen samé pochvaly... na co jsem šáhnul to se mi dařilo... a tak se učím být flink, trochu sobec a egoista... protě jako každý chlap na ulici... aby ženská měla pocit že bez ní by byl ztracený... ale jde to těžko.
mě nejvíc vadilo to, a na zakladě toho jsem zareagovala, že jsou to intimní věci a ty by měly zůstat mezi vámi :wink: dál už jsem si tak doreágovávala :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Hm, tiež som mu zopár strán vyššie vyčítala a aj som dostala odpoveď :wink:
štěstíčko píše:
Renáta píše:Hm, no neviem, neviem, či by sa mi páčilo, keby moju intímnu korešpondenciu niekto zverejňoval... Prosím ťa, prečo to robíš?
Zřejmě se stydíš za to co cítíš... a považuješ něco za intimní. Jak bys mohla sdílet krásu, romantiku? Poněvdaž je tu přítomno to přikrášlování kupení toho co je podle tebe krásné jen pro sebe... těžko někdy poznáš o co přicházíš... Třeba v tantře je potřeba odložit nejprve stud a přijmout se i se svými nedostatky... jen tak se lze otevřít a splynout s někým... kýmkliv kdo je na tom stejně jako ty aniž by bylo třeba nějakých svolení dobývání her a či citů. Ale jak říkám na to ženy přicházejí až hódně pozdě.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Reni, ja som zasa na to, co som sa pytala, nedostala ziadnu odpoved ani na treti raz, a to som ani nikomu nic nevycitala.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Katarína píše:Reni, ja som zasa na to, co som sa pytala, nedostala ziadnu odpoved ani na treti raz, a to som ani nikomu nic nevycitala.
Hm, veď ani ja som vlastne nič nevyčítala, len som sa spýtala, prečo to robí? No a dozvedela som sa len to, že ťažko poznám, o čo prichádzam... :wink:
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Stalo se něco?
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ale nie, to bolo vsetko v dobrom :wink: :
Renáta píše:Hm, tiež som mu zopár strán vyššie vyčítala a aj som dostala odpoveď :wink:
štěstíčko píše:
Renáta píše:Hm, no neviem, neviem, či by sa mi páčilo, keby moju intímnu korešpondenciu niekto zverejňoval... Prosím ťa, prečo to robíš?
Zřejmě se stydíš za to co cítíš... a považuješ něco za intimní. Jak bys mohla sdílet krásu, romantiku? Poněvdaž je tu přítomno to přikrášlování kupení toho co je podle tebe krásné jen pro sebe... těžko někdy poznáš o co přicházíš... Třeba v tantře je potřeba odložit nejprve stud a přijmout se i se svými nedostatky... jen tak se lze otevřít a splynout s někým... kýmkliv kdo je na tom stejně jako ty aniž by bylo třeba nějakých svolení dobývání her a či citů. Ale jak říkám na to ženy přicházejí až hódně pozdě.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ale Stasticko to asi s nami vzdalo...
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tak zas nekdy, opatruj sa.
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Poucne, precetl jsem si ted to vlakno cele od zacatku a zda se mi patrne, ze stesticko, prestoze byl mirny, neagresivni a prezentoval jen sve <i>nazory</i> dokazal nektere z pritomnych dovest temer k silenstvi, pomluvam jeho, nadavkam. Nakonec si kopnul skoro kazdy. Kdyby byl agresivni, asi bych si toho nevsiml a nechal se uvest tou vlnou, takhle je mi to ale lito a stesticko timhle asi odvedl tu praci, ktera zase otkryla neopracovany, mozna schovany kousek nas samych. Znam dalsiho takoveho kamarada, smysl setkani s kterym poznavam casto s tydenim zpozdenim. Kazdopadne ti stesticko preju na tvych cestach vsechno dobre a diky za tvuj cas straveny s nami.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

martine, neviem teda ci si cital vlakno aj v case vzniku, alebo az teraz /navyse tiez bez suvislosti asi osemdesiatich prispevkov stesticka samotneho/ po par dnoch, v tom casopriestore to ale bola pmn zaujimava, tolerantna debata, tak ako pisal svoje nazory stesticko, pisali aj dalsi, nestretol som sa ani s vytocenim diskuterov temer k silenstvi, ani s naznakmi pomluv jeho, ani s nadavkami/nakopnutiami zadnice inymi ako motivacnymi priatelskymi s usmievakom.
to uz je ale teraz pmn ako rozoberat co vraj povedala pri plote horackova blazkovej v nedelu pred dvoma tyzdnami.
ja som z toho osobne namal ziadne pocity ze by chcel stestickovi KTOKOLVEK zo zucastnenych skodit, komentoval to aj serafik s tvixikom, bolo citit ze kazdy chce naopak pomoct poskladat to cele do nejakej suvislosti, kazdy sam podla vlastneho citu a logiky.
mozno mas ale pravdu.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Nuz, ono keď si svoje písačky ktokoľvek poupravuje na otázniky, tak sa v tom naozaj ťažko hľadá čokoľvek. :wink:
Dúfam, že tieto úpravy nespravia aj ďalší, to by teda vitarián vyzeral 8)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

jediny sprosty slova tu zaznely z ust Stesticka.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Děcka, to hromadný mazání o půlnoci (to každej normální spí, že ?) se mi nelíbí ... štěstíčko je PMN hrozně neštastnej člověk a potřeboval by pomoct ... štěstíčko přistaň na zemi a začni zas komunikovat + zdravý životní styl (syrový + sport + sluníčko bla bla však to znáš) a PMN "není boha" aby jsi se z toho nedostal, držím PALCE !!
Mac
Příspěvky: 49
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:41
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Mac »

??
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

standiku, ja mam z toho tiez zmiesany pocit.
ak sa v cloveku vybudzuje citlivost, treba pmn ostavat otvoreny.
stesticko je uz sice mimo dratu, tak si len tak do vzduchu zapolemizujem, ze mozno keby, ako pises, trochu uzemnil tu hlavu v oblakoch, mozno by sa veci menili. je ale urcite tazke pripustit si vlastnu omylnost, zoskocit z piedestalu a tesit sa zase z beznych veci, ako v troch rokoch, kedy clovek objavoval a vnimal a prezival. na to je uz tazko spomenut.
uz davnejsie som cital zaujimavu teoriu, ze co robi cloveka nastastnym je rozdiel medzi tym co by chcel mat, a stavom v ktorom sa nachadza.
ak je to predstava 50 palcovej plazma obrazovky aku si kupil pred mesiacom sused naproti, je napatie medzi snom a skutocnostou pomerne male, pretoze cesta k realizacii je pomerne lahka.
ak je ale clovek neustale zamestnany myslienkami na vysoke duchovne idealy, napatie moze byt giganticke, pretoze cesta k realizacii moze byt velmi nelahka.
je preto potrebne prijat svoju existenciu so vsetkym co k nej patri, nepolarizovat, nevyberat pre zivot len sfery idealizovane, otvorit oci a hladat zmysel a krasu aj v tych prizemnych malickostiach, pocuvat vtacky spevacky, dotykat sa telesnosti a hmotnosti, nasavat pachy, len tak je mozne na jazyku okostovat chut zivota ako celku.
narodili sme sa s nehmotnym obsahom, a ma to zrejme zmysel.
rovnako tak je tam ale aj to teleso, delit jedno od druheho je pmn nezmysel.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

800914 píše:standiku, ja mam z toho tiez zmiesany pocit.
ak sa v cloveku vybudzuje citlivost, treba pmn ostavat otvoreny.
stesticko je uz sice mimo dratu, tak si len tak do vzduchu zapolemizujem, ze mozno keby, ako pises, trochu uzemnil tu hlavu v oblakoch, mozno by sa veci menili. je ale urcite tazke pripustit si vlastnu omylnost, zoskocit z piedestalu a tesit sa zase z beznych veci, ako v troch rokoch, kedy clovek objavoval a vnimal a prezival. na to je uz tazko spomenut.
uz davnejsie som cital zaujimavu teoriu, ze co robi cloveka nastastnym je rozdiel medzi tym co by chcel mat, a stavom v ktorom sa nachadza.
ak je to predstava 50 palcovej plazma obrazovky aku si kupil pred mesiacom sused naproti, je napatie medzi snom a skutocnostou pomerne male, pretoze cesta k realizacii je pomerne lahka.
ak je ale clovek neustale zamestnany myslienkami na vysoke duchovne idealy, napatie moze byt giganticke, pretoze cesta k realizacii moze byt velmi nelahka.
je preto potrebne prijat svoju existenciu so vsetkym co k nej patri, nepolarizovat, nevyberat pre zivot len sfery idealizovane, otvorit oci a hladat zmysel a krasu aj v tych prizemnych malickostiach, pocuvat vtacky spevacky, dotykat sa telesnosti a hmotnosti, nasavat pachy, len tak je mozne na jazyku okostovat chut zivota ako celku.
narodili sme sa s nehmotnym obsahom, a ma to zrejme zmysel.
rovnako tak je tam ale aj to teleso, delit jedno od druheho je pmn nezmysel.
Haj hou. Nelze, než absolutně souhlasit. :)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Nemyslim ze chtel Stesticko ukazat ze je dobrej,spis v praxi ukazat to o cem celou dobu mluvil a co ho trapi.
nejprve mel tady k lidem duveru,pak poznal ze to lidi nepobiraji a vznikl problem.
Ja se nedivim,pokud opravdu nejak v zenach vzpusobuje takovy rozpor,jeden den ho milujou,druhy den odchazi,to musi bejt tezky.
zase mel stesti ze potkal takovou slecnu ktera mu hezky vysvetlila v cem je problem.
Ono i kdyby se chtel vypsat,neni se cemu divit.Nekdy je clovek sam,a hleda jine lidi co muzou pomoci,poradit,jen uz hodne zablokovani nebo hodne svobodni lidi to nedelaj.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

souhlas s čísélkém a ještě jsem si vzpomněl na jedno hezký přísloví ale určitě ho zdrbnu :
Člověk je šťastný jen do té chvíle než začne PŘEMÝŠLET o tom - jestli je šťastný ... tím se řídím
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Podla mna by sa Stestickov dennicek nemal mazat. Prispevky boli jeho a mal pravo s nimi robit, co uznal za vhodne. Viem, ze takto to sice zostalo dost bez hlavy a paty, ale aj tak to ma zmysel. Stesticko rozpravalo o mnohych temach, o ktorych diskutujeme aj po jeho odchode. A keby niekedy v buducnosti sem chcelo nieco pripisat, nech tu svoj dennicek ma ako ktokolvek iny.

Mam otazku, ktoru som sa ho chcela spytat, ale kedze tu nie je, opytam sa Jistu:
Jista píše:Uz i vedci dokazali ze etericke telo travy reaguje stresem pokud ji nekdo vyrve,ale dela ji moc dobre pokud ji krava ukusuje.Protoze k tomu byla stvorena.
Stesticko pisalo o osobnom kontakte s kvetmi, ako sa tesili z jeho pritomnosti. V inom prispevku zasa spominal nieco v tom zmysle, ze ludia povazuju za divne, ked nieco urobi a nic za to nechce, ako keby nemohol dat napr. zene kvet len tak.

Neviem, ci to bol len priklad, alebo tie kvety dava. A v akej forme, ci aj v rezanej. A ako to kvety, ktore vnima, beru: ci ich to boli, alebo su rady, ze sposobia radost, alebo nieco uplne ine.

Na zaklade anologie s tym, co pises o trave, vytrhnute z korenov nie su.
Ale aj tak mi je nejako luto darovat alebo chciet rezane kvety. Tie, ktore aj tak dostanem, vzdy prijmem a s laskou sa o ne staram. Vacsinou darujem kvety v kvetinaci, alebo teraz som mame k MDZ priniesla z USA semienka nezabudok.

Nie som z tych, co by plakali nad odtrhnutou mrkvou a ano, aj strom je zivy. Ale napr. plod na nom dozreje a spadne, ci ho uz clovek zje alebo nie, a je to trochu ine. Zaroven sa mi ale paci Tvoje vysvetlenie o nesebeckosti prirody. Myslim vsak, ze ani clovek nie je z toho vynaty a nie je apriori sebec, ale vzdy zalezi na konktretnom jednotlivcovi.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Este som chcela vtedy zareagovat na to, ako Stesticko pisalo, ze zistilo, ze ludia uznavaju toho druheho vtedy, ked ma take iste nazory ako oni.

Myslim, ze ide o to, ci uznavame my sami seba a ako sa spravame, ci nas uz niekto vidi, alebo nie. Ziskat uznanie od inych mi ako dobry ciel nepripada.

Iste, su ludia, ktori su spokojni len vtedy, ked im niekto pritakava. Ale o uznanie takych teda vazne nestojim. Osobne uznavam takych ludi, ktori mozu mat nazor mozno o 180 stupnov odlisny od mojho, ale je ich, stoja si za nim na zaklade urcitych suvislosti a nemenia ho podla toho, ako vietor fuka. Takito ludia ma mi vzdy prinesu do zivota nieco hodnotne.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já myslím, že prostě nějaké květy mají poslání těšit nás na louce a nějaké rostou prosto pro ten účel, potěšit nás ve váze :)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Katarino,je tu urcite hodne uzasnych lidi na svete,ale mam za to ze bohuzel nase prirozenost je sobecka,tj.nicemu a nikomu neslouzime.
A proto trpime.Kdo zacal slouzit necemu,ci nekomu,tak je ceste ke stesti.
Je to logicke,jsme jedini kdo jsme vypadli z toho kolobehu.nastesti uz je hodne lidi na ceste ke zmene.
Kdyz si ale uvedomim co je po nas lidech zadano abychom se zaradili zpet do radu,tak si neumim predstavit ze se to jednou podari.myslim vsem.tak uvidime...
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Myslím, že mě ve štěstíčkově deníčku uniklo spousta věcí k přečtení .... V práci se sice k netu dostanu, ovšem nad spoustou štěstíčkových příspěvků jsem musel taky přemýšlet, což při mé mozekdegradujícnovysávajícnědeptající stereotypní práci jaksi nejde. Část příspěvků jsem přečetl přes víkend, ovšem zbytek byl umazán. Takže na nic reagovat radši nebudu.
Co se týká vztahů, jsem "možná" na tom podobně jako štěstíčko, jen nejsem zvyklý osobní věci ventilovat na veřejnost a, ač to taky není asi optimální, dusím je v sobě, řeším si je sám, v utřizování myšlenek mě semtam pomůžou půstíky, aktivně/pasivní relax na chalupě, kocour, zahrádka. Naopak negativně na mě poslední dobou působí současný pracovní poměr, ale zase naopak bych o něj nechtěl natrvalo přijít, spíš bych bral tak půlroční dovolenou na "výmaz".
Obrázek
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Jista píše:Katarino,je tu urcite hodne uzasnych lidi na svete,ale mam za to ze bohuzel nase prirozenost je sobecka,tj.nicemu a nikomu neslouzime.
Zaroven je podla mna niekde hlboko v ludskom srdci prirodzenost, ktora chce dobro.
Jista píše:A proto trpime.Kdo zacal slouzit necemu,ci nekomu,tak je ceste ke stesti....
Uplny suhlas.
Jista píše:Je to logicke,jsme jedini kdo jsme vypadli z toho kolobehu.nastesti uz je hodne lidi na ceste ke zmene.
Kdyz si ale uvedomim co je po nas lidech zadano abychom se zaradili zpet do radu,tak si neumim predstavit ze se to jednou podari.myslim vsem.tak uvidime...
To ano. Radsej sa nad tym nezamyslam az do takej hlbky, kde ma to zacne akurat tak deptat a paralyzovat a snazim sa radsej prispiet aspon tou trochou, co mozem urobit ja. Inspiruju ma ludia, ktori robi krasne veci. Dnes hned zrana ma napr. tiez potesil e-mail od kamosa, ktory ide tento piatok + sobotu vysadzat stromceky: www.proharmonia.sk
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak si ak říkám :roll: , jestli to tady ještě vše Štěstíčko pozoruje :shock: , jestli pozoruje co se děje od té doby, co vše vymazal...a nebo jestli to vymazal a prostě udělal tlustou čáru za vším tady a už sem ani nenahlíží 8)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Nuž, opustiť tento web z akýchkoľvek dôvodov by mi bolo ľúto. Veľa sa tu dozvedám a stále sa mám od vás čo učiť.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Sluníčko píše:tak si ak říkám :roll: , jestli to tady ještě vše Štěstíčko pozoruje :shock: , jestli pozoruje co se děje od té doby, co vše vymazal...a nebo jestli to vymazal a prostě udělal tlustou čáru za vším tady a už sem ani nenahlíží 8)
vsadil bych boty, že se sem dívá ...
víte, já nevěřím v upřímnost těch co halasně a s pompou hlásají "lásku ke všemu" atd. (teď mně napadá např. zpěvák Honza Nedvěd) - "kážou vodu pijí víno" - ale vidím je jako nemocné lidi, kteří zaslouží pomoct... rád pomůžu budu-li umět :?
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Katarino,me to zamysleni take boli,take na to moc nemyslim.A to i pokazde kdyz se nekde stane nejaka katastrofa tak me mrzi ze porad jsem jeste ten co na tom ma svuj podil,a nejsem schopny to zmenit.A to se snazim,tak jako dlouho to asi bude trvat nez se podari i tem co se nesnazi.ale jsme na dobre ceste...
vlada
Příspěvky: 16
Registrován: sob bře 06, 2004 22:09

Příspěvek od vlada »

Sluníčko a spol,
je škoda že ve vám podařilo štěstíčka odsud vyštípat, myslím si, že sem přinesl uragán názorů k přemýšlení a k neosobní polemice. Bylo to něco jiného než běžný kecy, nutil nás i když jsme s ním nemuseli ve všem souhlasit o věcech přemýšlet a to se musí uznat, že?

Štěstíčko byl pro nás jinej tudíž nezařaditelnej a to je holt špatně. Došlo to tak daleko, že v polemice se štěstíčkem tvx dělil diskutující na stoupence a nestoupence štěstíčka. Myslím, že zde štěstíčko získal jistou zkušenost a tuto diskuzi zcela vypustil.

Něco podobného si tu zažila s tvdým atakem 100% fruitariánka Květa, která po nevybíravých osobních útocích zejména Standy na tento web s….

Ze své vlastní 3leté zkušenosti s živou stravou vím, že tato strava totálně mění psychiku a změkčuje povahu.

Myslím, že spousta lidí kteří jsem chodí konzumuje i maso, nebo se v jídle nekontroluje, přežírá se a tudíž je všechno vitariánství na prd. Prezentují se tady lidé, kteří snědí neuvěřitelné množství jídla, kupují metráky ovoce a myslí si. že při tak přetěžovaném organizmu je syrová strava spasí. Za ty celé 3roky na živé stravě, jsem absolutně bez nemocí. Nemohu pochopit jak někdo při dodržování určitých zásad může vážně onemocnět. Někteří z vás dokonce píjí alkohol. K čemu pak je to všechno úsilí? Někteří z vás děláte všechno proto, aby jste si vybičovávali svoje chuťové pohárky všelijakými mlstvami viz. kšeft Terezy. Jenže opak je pravdou. Že je něco dobré, ještě nemusí znamenat přínos pro vaše zdraví.

Střídmost a nenáruživost a ukázněnost je nejdůležitější ze všeho.

Je velice důležité svoje chutě na jídlo ukáznit a ne se nechat jimi zotročit.

Toto jsou moje zkušenosti a na tom všem dennodenně na sobě pracuji.

Jak daleko kdo jste kam došel, na vás prozrazuje vaše komunikace, jaké zaujímáte postoje.


Vlada
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Vlado: Asi jsi dál než já, já se snažím, není to pro mě asi tak jednoduché jako pro Tebe.

Ohledně štěstíčka, myslím že jen on sám ví proč odešel, PMN je to jeho věc.
Střídmost a nenáruživost a ukázněnost je nejdůležitější ze všeho.
Můžeš mi vysvětlit obzvláště to druhé slovo? Opravdu nevím co tím myslíš.

Mohl bys popsat jak ses k živé stravě dostal a jaká byla tvá cesta? Může to být inspirující.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

vlada píše:Sluníčko a spol,
je škoda že ve vám podařilo štěstíčka odsud vyštípat, myslím si, že sem přinesl uragán názorů k přemýšlení a k neosobní polemice. Bylo to něco jiného než běžný kecy, nutil nás i když jsme s ním nemuseli ve všem souhlasit o věcech přemýšlet a to se musí uznat, že?

Štěstíčko byl pro nás jinej tudíž nezařaditelnej a to je holt špatně. Došlo to tak daleko, že v polemice se štěstíčkem tvx dělil diskutující na stoupence a nestoupence štěstíčka. Myslím, že zde štěstíčko získal jistou zkušenost a tuto diskuzi zcela vypustil.

Něco podobného si tu zažila s tvdým atakem 100% fruitariánka Květa, která po nevybíravých osobních útocích zejména Standy na tento web s….

Ze své vlastní 3leté zkušenosti s živou stravou vím, že tato strava totálně mění psychiku a změkčuje povahu.

Myslím, že spousta lidí kteří jsem chodí konzumuje i maso, nebo se v jídle nekontroluje, přežírá se a tudíž je všechno vitariánství na prd. Prezentují se tady lidé, kteří snědí neuvěřitelné množství jídla, kupují metráky ovoce a myslí si. že při tak přetěžovaném organizmu je syrová strava spasí. Za ty celé 3roky na živé stravě, jsem absolutně bez nemocí. Nemohu pochopit jak někdo při dodržování určitých zásad může vážně onemocnět. Někteří z vás dokonce píjí alkohol. K čemu pak je to všechno úsilí? Někteří z vás děláte všechno proto, aby jste si vybičovávali svoje chuťové pohárky všelijakými mlstvami viz. kšeft Terezy. Jenže opak je pravdou. Že je něco dobré, ještě nemusí znamenat přínos pro vaše zdraví.

Střídmost a nenáruživost a ukázněnost je nejdůležitější ze všeho.

Je velice důležité svoje chutě na jídlo ukáznit a ne se nechat jimi zotročit.

Toto jsou moje zkušenosti a na tom všem dennodenně na sobě pracuji.

Jak daleko kdo jste kam došel, na vás prozrazuje vaše komunikace, jaké zaujímáte postoje.
Vlada
konečně konstruktivní pozitivní náhled
a) patřil jsem asi mezi příznivce luckyho a dokonce i většině jeho náhledů, ale vstupuje-li někdo do různých podobných diskusí musí počítat s nestejnými náhledy stejně tak s různými úrovněmi komunikacích jichž jsme schopni a jak správně říkáš nás a tedy i tebe charakterizují.(Z toho pramení i moje pochybnosti o rodových osadách a podobných pokusech, že pokud spolu nevyjdou lidi podobných zaměření u diskusí natož pak při běžném žití). (Mimochodem podobné a PMN i mnohem horší je to na jiných diskusech, třeba boreliích, či chlamydiích, to my jsme zde miliusové)
Proč vyštípali, mohlo to být i naopak, že bych tu zůstal sám se štěstíčkem a tebou. PMN je to problém štěstíčka, že si to neuměl vyargumentovat, a že si vše vymazal je legitimní, páč je na to tu nástroj avšak o lecčems to svědčí. Osobně až budu odcházet (třeba k brethariánům, ty svoje škryndy tu nechám, páč nevěřím, že by se k nim někdo mohl někdy vracet)
ad kveta: jsa stále příznivcem květy jen poznámka, že se taky tak nějak vymazala ze svýho fora a z předešlého byla vykázána. ...ale taky se mi to jevilo rozhodně nevhodné
ad b/ o změkčování povahy příliš tento příspěvek PMN nesvědčí, ale možná se mýlím
Přihlašuji se tedy k výše zmíněným přežíračům ovoce, ale upozorňuji, že se jedná o můj náhled osobní, a těžko někdo druhej může hodnotit jím-li moc či málo. Vím, že při vyšších výdejích energie, by to mohlo být i málo.
Jako neukázněnec (pozor opět z osobního posouzení) svou přítomnost zde omlouvám tím, že nebýt pravděpodobně tohoto, nebyl bych tak daleko kde jsem a možná bys tak proti nám jakožto optimální vitarián tu zůstal sám i bez štěstíčka. Navíc nemusím být členem sekty vitariánů, ale můžu si jest syrový jen tak pro radost, že mi to dělá dobře a vepřovou hlavu si dát jen někdy než aby se jedla furt. Když se ti bude chtít nahoď sem prosím tě svůj stravovací režim pro inspiraci, tedy ke kterému schematu vitošů se hlásíš.
Teď trochu obdivu, věřím, že je to jak píšeš a stáváš (to bez ironie) se mým guruem (přiznám se, že rovněž pochybuji o masové přítomnosti ultravitariánů na tomto servru) a s těmi chorobami a onemocněním plně souhlasím. A to, že probíhá můj souboj s borelií zatím asi neúspěšně přičítám své nedokonalosti. Se závěrem naprostý souhlas, ale nemusí to být nutně cílem všech přítomných.
Hlavně neodcházej.
Ad tereza: nevím, kde bereš vše vitariánské, určitě si sám vypěstuješ včetně semen a nepodporuješ tedy cizí "kšefty" třeba výrobců postřikoidních zelenin a ovocí
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

v) neber to tak osobne. debata so stestickom sa tykala stesticka pred mesiacom. nie nas dnes.
a rozvijala sa pmn nie preto ze chcel ktokolvek stesticka urazit alebo vypudit, ale preto ze v nej on sam pokracoval. a ziadna agresia nebola pmn pricinou toho ze nepokracuje. to vie asi len stesticko, preco stalo za to kompletne sa vymazat.
si fakt presvedceny ze poznas motivacie zucastnenych z toho ze si precitas par utrzkov debaty ktore uz vlastne jednak ani nedavaju ziadnu suvislost a druhak su uz uplne mimo casopriestor?
a ak si teda presvedceny ze bolo nasimi neukaznenymi prispevkami stesticku ukrivdene, nemyslis ze by si v tom pripade mozno teraz pre zmenu ty sam nenaruzivy mohol v tom svojom dvakrat tak ukrivdit napriklad slunicku alebo kseftarke tereze?
Naposledy upravil(a) 800914 dne úte bře 18, 2008 10:53, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neon »

Přidám se k tomu co už bylo řečeno.
Jestli to není spíš štěstíčkův problém, pokud se vůbec o nějaký problém jedná, protože štěstíčko při svém, zenovém pohledu, harmonickém stavu, stavu Nuly, určitě bere všechny věci tak jak jsou a všechno je tudíž v pořádku a nikdo ho odnikud nemůže ani vyhnat, ani připoutat, vše prostě plyne a on jen smazal své staré příspěvky.. určitě ne proto, že by ho někdo urazil, protože Gurua urazit/vypudit odnikud nelze :)

Já se s jeho osobou seznámil poprvé až včera, zato celkem důkladně. Četl jsem jeho oslik web, který byl psaný kolem roku 2003 a pak jsem si našel v Google cache co psal na tohle fórum. A to co psal zde mi přišlo hodně nevyrovnané, jakoby to nebyl ten člověk nad věcí, který psal ty texty v roce 2003. Tady řešil hodně ženy a jeho problémy s nima a trošku jsem cítil, že to nebere v pohodě, ale stěžuje si. Hlavně mi v jeho slovech chybí ta proklamovaná radost a láska, kterou popisuje jako základ života ve svých článcích. Otázka je kdo píše ty texty na web a kdo píše sem. Možná o tom svém pohledu na něj zbytečně kecám, ale dělám to proto, že na mě jeho webové články silně zapůsobily, je tam hodně moudra a nových, zajímavých pohledů, se kterými jsem se již setkal třeba u Osha a krija jogy (karmajogy).
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

vlada píše: Ze své vlastní 3leté zkušenosti s živou stravou vím, že tato strava totálně mění psychiku a změkčuje povahu.

Myslím, že spousta lidí kteří jsem chodí konzumuje i maso, nebo se v jídle nekontroluje, přežírá se a tudíž je všechno vitariánství na prd. Prezentují se tady lidé, kteří snědí neuvěřitelné množství jídla, kupují metráky ovoce a myslí si. že při tak přetěžovaném organizmu je syrová strava spasí. Za ty celé 3roky na živé stravě, jsem absolutně bez nemocí. Nemohu pochopit jak někdo při dodržování určitých zásad může vážně onemocnět. Někteří z vás dokonce píjí alkohol. K čemu pak je to všechno úsilí? Někteří z vás děláte všechno proto, aby jste si vybičovávali svoje chuťové pohárky všelijakými mlstvami viz. kšeft Terezy. Jenže opak je pravdou. Že je něco dobré, ještě nemusí znamenat přínos pro vaše zdraví.

Střídmost a nenáruživost a ukázněnost je nejdůležitější ze všeho.

Je velice důležité svoje chutě na jídlo ukáznit a ne se nechat jimi zotročit.

Toto jsou moje zkušenosti a na tom všem dennodenně na sobě pracuji.

Jak daleko kdo jste kam došel, na vás prozrazuje vaše komunikace, jaké zaujímáte postoje.


Vlada
Mam s jidlem uplne tu samou zkusenost. O mnozstvi je to predevsim. Clovek to na sobe uplne lehce vysleduje. Kdyz to prezenu, hned se to pozna, citim takovy tlak v tele, nebo lehke motani hlavy, dokud to opet nesrovnam, mam rozhozene i vyprazdnovani. Telo mi to rika, tak jako u vseho. At se k telu chovam jak se chovam, telo mi da vzdycky vedet, co si o tom mysli :P . Jsem na syrove strave 3 a pul roku, vypada to, ze mame stejne zkusenosti, a vzhledem k tomu by me zajimalo, jaky postoj jsi za ty 3 roky zaujal k B12?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Vlado, jsi si jisty, ze jsi cetl vsechny prispevky stesticka?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

neon, a co ty? :) nechystas pre zaujimavost napisat nejake detaily vztahu k strave atd?
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neon »

Jako myslíš partnerských vztahů a stravy?
Nebo mého vztahu ke stravě?

Protože moje partnerské vztahy jsou těžká krize a něco tak depresivního zde nemůžu ani vytahovat :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

neon píše:Jako myslíš partnerských vztahů a stravy?
Nebo mého vztahu ke stravě?

Protože moje partnerské vztahy jsou těžká krize a něco tak depresivního zde nemůžu ani vytahovat :-)
např. já když jsem vyřadil zrní, tak mi hodně odlehlo
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neon »

"Odlehlo" je pro mě moc symbolické, nevím co si pod tím představit :shock:
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

tož Vlado :

Něco podobného si tu zažila s tvdým atakem 100% fruitariánka Květa, která po nevybíravých osobních útocích zejména Standy na tento web s….

hledal jsem, hledal ...

soukromně - Květo, neznám Tě ale tvoje příspěvky jsou tak "andělské" - promiň, nevím jak to napsat abych neurazil ale není to jen póza ? Víš, jenom, že je to nějak nápadně, "okatě" rozněžněný a happy, že to vyvolává otázky a pochybnosti ... (No tak doufám, že jsem to nenapsal moc arogantně, snad se neurazí. Jen mi to už delší čas vězí v hlavě tak jsem se optal, no)

A ještě, promiň, nedá mi to nerýpnout si další otázkou. Znám Tě jenom tady z té mrňavoučké fotografie u Tvého jména. Jenže na ní mi vůbec nepřipadáš "happy" ale spíš naopak, fakt promiň, tohle veřejně napsat ženě - strhaná, unavená, bez energie, nezdravě pohublá. Pravda taky nevím kolik Ti je let.

Jestli toto jsou nevybíravé osobní útoky ... Já mám nohy do X, poďobanej ksicht od akné, skoro do 10 let jsem se počůrával, špatně vyslovuju ř ... no hotová katastrofa :-) ... ale když budu někde někomu "vykládat planety" o zdravý stravě musím počítat s podobnými nepříjemnými dotazy

nyní odcituji tebe :
...běžný kecy...s…na prd... kšeft Terezy

nicméně s tebou souhlasím v tomto :
ak daleko kdo jste kam došel, na vás prozrazuje vaše komunikace

doporučuji ... více čerstvýho luftu, sluníčka, spánku a pohybu a bude to dobrý, uvidíš :-)
Odpovědět