Jista

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Jista

Příspěvek od Jista »

Uz jsem dlouho zanedbaval denicek a tak pridam nejake vita novinky...

udelal jsem si velikou radost a koupil jsem si Angel juicer.Tady v Uk stoji o 8 000 mene nez u nas,tak to docela jde.Mam z nej fakt radost,protoze takova vyteznost me hodne prekvapila.Dokonce to na litr udela asi o dve deci vic nez GS.To me na nem nejvic fascinuje,skoro zadnej odpad.
Stavy jsou krasne husty,tmavsi nez z ty my centrifugy. :D
Tak ted stavim a stavim,parada.akorat to zabere desne casu,centrifuga je rychla,to je asi jedina vyhoda.

Konecne se mi povedlo ve vidine cisteho streva osvobodit se od chleba,i navzdory tomu ze od nej stojim dva metry a koukam na nej cely den :D
Skoro mi uz zmizely lupy...

No a moje krize s varenym uz se take lepsi,uz se to docela da zvladat...

Tak snad ted vse pujde dobrym smerem...
Go Raw
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Jista

Příspěvek od Jista »

Ahoj,nejak zanedbavam denicek... :D
Koho by zajimala moje nova cesta do Indie,tak mrknete sem..

http://www.cestovatel.cz/blog/do-indie- ... t-v-dilli/

Je to tu super,jen ovoce je tu stejna cena nebo drazsi nez u nas,krom papayji za 8 kc za kilo a melounu asi za 12.skoda.ale jinak parada :D
Go Raw
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jista

Příspěvek od Katarína »

Cau, Jista, tak som si to pozrela, zahlasovala som za Teba a chcela som Ti tam nechat aj komentar, ale sa mi to nepodarilo, vraj je to rozbite ci co.

Tak Ti ho pisem sem:
Super putavy popis, tesim sa na pokracovanie, aj na dalsie prestrofarebne fotky. :-D

Prajem vela krasnych zazikov. m:-)
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Jista

Příspěvek od Jista »

dekuju,uz se na tom pracuje... :D
Go Raw
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Jista

Příspěvek od Jista »

Tak bych rad trosku neco napsal do denicku, jednak jsem uz dlouho nic nenapsal,a jednak mam ted "vyroci", dva roky na vita,a tak je dobry si sem neco napsat...
Musim rict ze to byly dva roky vzletu a padu, boju s pokusenim a hodne uceni se..kazdopadne je jiste ze vita je pro me nejlepsi cesta jak jist.
Vse se vyviji hodne zajimavym smerem..momentalne jsem v Oslu a prave jsem si zalozil fimu ktera se bude zabyvat pestovanim a vyrobou stavy z mladeho obili, vyrobou kombuchy a probiotik.take k tomu chci delat masaze a detoxikacni programy pro lidi,s vita dietou a pitim zdravych dobrot..
take chystam raw catering,ale to asi az do budoucna,nejak jsem si toho na sebe nalozil az moc.
Vidim velke pozehnani v teto praci,zvlast kdyz jsem zacal pracovat s tim obilim tak citim silnou podporu prirody...
fascinuje me co vsechno se da nalezt v prirode, je plna uzasnych daru o kterych jsem nemel ani tuseni a je mi radosti se s nimi seznamovat...

trochu me mrzi ze se moc ted nedostanu na forum,nejak neni casu nazbyt.obcas nakouknu co je noveho.

tak jsem moc zvedav kam me dovede treti rok na vita...nacinam v nem v boji proti candide,protoze mi doslo ze ona je za temi potizemi se udrzet na 100 procentech raw.tak jsem nasadil MMS u uvidim co se bude dit dal.

pokud by nekoho zajimal muj blog,tak tady je odkaz,je to prozatimni,na webu se pracuje...
www.lifeforce11.blogspot.com
Go Raw
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Jista

Příspěvek od RadkaS »

Jista píše:Tak bych rad trosku neco napsal do denicku, jednak jsem uz dlouho nic nenapsal,a jednak mam ted "vyroci", dva roky na vita,a tak je dobry si sem neco napsat...
Musim rict ze to byly dva roky vzletu a padu, boju s pokusenim a hodne uceni se..kazdopadne je jiste ze vita je pro me nejlepsi cesta jak jist.
Vse se vyviji hodne zajimavym smerem..momentalne jsem v Oslu a prave jsem si zalozil fimu ktera se bude zabyvat pestovanim a vyrobou stavy z mladeho obili, vyrobou kombuchy a probiotik.take k tomu chci delat masaze a detoxikacni programy pro lidi,s vita dietou a pitim zdravych dobrot..
take chystam raw catering,ale to asi az do budoucna,nejak jsem si toho na sebe nalozil az moc.
Vidim velke pozehnani v teto praci,zvlast kdyz jsem zacal pracovat s tim obilim tak citim silnou podporu prirody...
fascinuje me co vsechno se da nalezt v prirode, je plna uzasnych daru o kterych jsem nemel ani tuseni a je mi radosti se s nimi seznamovat...

trochu me mrzi ze se moc ted nedostanu na forum,nejak neni casu nazbyt.obcas nakouknu co je noveho.

tak jsem moc zvedav kam me dovede treti rok na vita...nacinam v nem v boji proti candide,protoze mi doslo ze ona je za temi potizemi se udrzet na 100 procentech raw.tak jsem nasadil MMS u uvidim co se bude dit dal.

pokud by nekoho zajimal muj blog,tak tady je odkaz,je to prozatimni,na webu se pracuje...
http://www.lifeforce11.blogspot.com
Jisto, at se Ti dari, jsi fakt sikovnej :P !
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Jista

Příspěvek od Jista »

dekuju :D snad se bude darit....
Go Raw
Odpovědět