kybl

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

kybl

Příspěvek od kybl »

do papiroveho denicku muze clovek psat cokoli. sem taky. nicmene urcita exhibicionisticka povaha online denicku ho predurdcuje k psani "o neco mene", tak aby zustal prostor pro diskusi, otazky,...
takze rovnou k veci
0500-0710 pred cvicenim trocha vody,hlt v prubehu,trocha potom(celkem tak 3dcl) joga,moc prijemne. nicmene jsem unaveny(spanku malo v posledni dobre-tohle potrebuji vyresit)hlad nemam a nikam nemusim, takze se nakladam zpet do postele
1020 mam zizen, ale ne hlad - nicmene to resim asi 0,75kg jablek (ze zahrady, uz trosku jete - takze s tou vodou to neni tak slavny)
1130 okej vyrazim do knihovny tvorit semestralku - dneska to udelam. od nuly k odevzdani. musim to rozhybat...stavim se na havelaku, tyden uz nemrzlo, mohli by mit v pohode zbozi. (btw za persimmony utracim v posledni dobe nezdrave penize)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: kybl

Příspěvek od Sluníčko »

kybl píše: za persimmony utracim v posledni dobe nezdrave penize)

... :)
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

1130-1400 cvicim kata atd v lese, cesta do mesta, kupuju datle (nebio) a na havelaku asi 3kg vina, v tescu dva lollo salaty (jeden bily, druhy cerveny), dorazim do skoly,250g datli a pak asi 2,25kg vina dal zminene dva salaty (konec pojidani nekdy kolem 1930 byla v tom tak hodka pauzy..kazdopadne prace je sepsana)
cestou domu se stavuju v lese a opet cvicim.
2200 - uleham
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

kyble, kyble..mas tu denicek a mlcis!
...nj tak tedy...slapu do toho co se da...vs je jak nic..zkouskovy pomalu nezaclo a uz nemam co delat (fakt koukam), jinak porad pri starym...cvicim(hlava i obal) a jim a spim...
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

ovoce a ovoce a pak nakej celer a salat a rajcata...jako zaplata na tyrani tela :) vetsinu dni docela tlacim na pilu...tvrda drina (intervaly v lese a podobny veci) kombinovana s lehcimi dny (jen tak chuze a beh, rotoped).

snaha o spanek (po roce rusim(resp restartuju - znova zaklady...nejak mam mezery,nakonec neni kam spechat? no ne?) ranni jogu(ne v pet rano, ale az se probudim a kratsi session)) a spim co to da(9-11h postesti se i vic, obcas i nejaky ten moment pres den)...rozhodne funkcnejsi system.

semestr hotovy... 11zkousek/3tydny (..1xtri v jeden den a 1xdve v jeden den) vsechno prvnim pokusem v prvnim terminu. mimo jine to pricitam prubezne kompletaci semestralnich praci a minimalizaci dochazky do budovy univerzity (resp jen na cviceni k jednomu kurzu) - takova cerebralni hygiena :)

k jidelnicku
banany(tak 10-18 na jidlo), pomerance(par kilo na jidlo...jak kdy,alternuju s mandarinkama, kdyz jsou za rozumnou cenu) a datle(cerstve z diany, jina liga bez cokoli jineho... v kombinaci s okurkou se da (pripadne celer) ale stejne stale tendence se jich prejist...nekdy je to super jindy ne az tolik...), nejaky jablka(domaci,maj slupky...tezko se jich najist), obcas hrozno (sultanky-maj taky hodne slupek, nenajim se jich). rapikaty celer je fajn z hypernovy (maj ho i s listy) ten z tesca moc nema aroma( bez listu), super je z kauflandu (bez listu ale stejne fajn a navic dobra cena). rajcata...takovy ty malicky sou moc dobry...no ale je jich malo...nevim o tom, kde sehnat za rozumnou cenu "prijemne slana" rajcata standartni velikosti...jo a nejake ty salaty...rimsky z tesca a pak ruzne hlavkove...ledovy nejak nemusim,... od vanoc je mi zle jen na nej pomyslim

....budu vdecen za reakce! mejte se krasne... btw pardon, ze nejsem na srazu!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

kybl píše:
semestr hotovy... 11zkousek/3tydny (..1xtri v jeden den a 1xdve v jeden den) vsechno prvnim pokusem v prvnim terminu.

? 11 zkoušek v semestru :? ...kde to jsi? To je děs, ale gratuluji :)
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

fsv na ukacku, sociologie :) ...ten pocet zk zni hrozive, ale da se v pohode
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to tedy zní :)

sociologie by byl další obor, který by mě bavil, u nás jsme ji měli ve dvou semestrech
nejdřív mi to přišlo hrozně složitý, ten jazyk, kterým je to psaný takový "cizí", špatně se mi to četlo (hlavně Havlík, ten nás i zkoušel a když zkouší z vlastní knihy, tak je to zajímavé :) ) a po čase jsem tomu přišla na chu´t, hlavně teď když jsem dělala bak. práci, tu jsem děla u profesora, který vyučuje sociologii, takže ta práce byla psaná z tohoto pohledu, takže i knihy, které jsem všechny četla, byly sociologické
líbí se mi na ní, že kouká na problémy celospolečensky, ne jako psychologie z pozice jedince (nic proti psych. také mě bavila :), ale jako první a následně jako bych vývojem postoupila od jedince ke společnosti, to mě baví více)
Dobře se mi četl Giddens, ale to určitě každému. :)
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

abych se priznal, tak sem se poradne nezacetl ani jednou :) praktikuju metodu prof. petruska - mily kellere, davam ti dvacet minut :) nasleduje listovani knihou a ... hotovo. velmi ucinne.
sociologie dle comta- pramati ved :) jakoze vsechny objima a zastresuje...no neco na tom bude... je to trochu vic nez "bila belejsi..." dneska jako veda muze zit jenom z kritiky a neustaleho zpochybnovani nutnosti vlastni existence... doporucuji
http://www.cooperativeindividualism.org ... ience.html
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

zrovna Keller, byl pro mě naprosto nečitelnej a když jsem Až na dno blahobytu četla podruhé, tak jsem najednou rozuměla naprosto všemu a kniha se mi moc líbila, jako bych překročila nějakou hranici a za ní všemu rozuměla a divila se, že před tím ne.
Já bohužel musím přečíst celé, jinak se cítím divně, jako že jsem to odflákla a nedokáži to z kousků pochopit. Ale u 11 zkoušek se to asi jinak nedá. :wink: :)
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

objednal sem si bednu bananu od pana krejciho (google "rozvoz krejci") tak uvidime...uz driv jsem s nim mluvil, ale nejak nebylo jasno ohledne podrobnosti...ted to vypada dobre...je ochoten namichat i starsi kousky, aby bedna zrala "postupne" :) kazdopadne tohle bude kompletni...hohoooo..uz me neba chodit kazdej den nekam do shopu a kupovat 5-7 kilo...
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

dneska je takovy utahany den...ale da se...

hohoo banany zraji...pomalu je cas na dalsi bednu...aby nevznikla logisticka mezera

ukazuje se, ze dozravaji vsude v byte stejnou (priblizne) rychlosti. baleni do novin asi ma efekt (ale koukam dovnitr moc casto a plyn tak utika :)), igelitka na dno jablka (zraly, scvrkavajici) pak banany, zakryt novinama, lehce vrsek zatizit, umistit k topeni - asi nejefektivnejsi metoda (ani ne do casu, ale dozrajou...hezky, rovnomerne)

v tehle souvislosti by me zajimaly vase osobni zkusenosti - aneb zarucene nejrychlejsi metoda jak premenit nezrale ovoce ve zrale.
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

zivot s banany a rapikatym celerem je lehky...lepsi, nez co jineho..ucim se jist. ukazuje se, ze jediny funkci schema je prijezd o+z v po,st,pa (vzdy bedna bananu a 3x rapikaty celer+pomerance nebo tak neco pro rodinu)
ukazalo se, ze moje nespavost byla zpusobena "hladem"... proste sem nezvladal snist dost na to(tzn tak 35bananu denne), abych obnovil a "vylepsil" telicko poniceny tema blbinama co vyvadim...
hh koupil sem si po 3/4roku novy botky na lezeni (vsechen material(hromady) sem prodal(spis teda rozdal) se zacatkem tohohle dobrodruzstvi)...and so i feel like the biggest assshole :) (obcas si na tuhle veticku od SOAD vzpomenu) .... no a poenta je, ze kdyz je to teda tolikatej par, tak to konecne musi stat za to...jenze sem trochu pozapomnel na to, ze moje nohy uz nejsou zvykle na ty skrpaly - takze klouby na prstech do krve...hh a na krabici je napsano "pain is insane" a pod tim rady jak spravne nakupovat...jedina utecha je, ze kozni epitel se obnovuje rychle a perfektne se prizpusobuje...btw ten navod nedava smysl...ty botky pak moc nefunguji...
jinak se snazim sehnat nejakou brigadu...kdyby jste o necem vedeli...reknete
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Tereza píše:Prosím nutně mi chybí jedna osůbka s přijatelnou jazykovou vybaveností (english is enough) která by byla ochotna pomoct prezentovat naše výplodky na Biofachu v německu od čtvrtka do neděle
doprava, ubytování zajištěno, jídla tam bude mrak (v bio provedení)
Samozřejmě za peníze, že.. (i když ted není na zrovna horentní výplaty..)

súrne!!
please help!

606 656 656
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

ej to sem trochu prospal...
no nevadi... zivot je stejne krasnej hh je mi do zpevu...
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

asi 220kg bananu mesicne...spusta celeru, nejake datle(tak kilo tydne-cerstvych-tohle se snazim omezovat..neze by to byl takovy problem je nejist, ale jsou fajn alternativa k bananum nebo v kombinaci, pripadne z nich duz(namoc pres noc do vody a rano je hotovo), obcas pomerance+pozdeji rajcata (kdyz banany nezraji)...vyjimecne jine ovoce (minimalne jablka - z obchodu nic moc, vino je taky nic moc)..takze banany a banany a banany...a celer...
ja vim, zni to jako nuda. verte vsak, ze je to paradni - jednoduche, ciste a funkcni...super. s kazdym dnem se ucim nove veci. pozoruji co a jak se deje. v tehle jednoduchosti je sila. low fat raw vegan = z meho pohledu (a zkusenosti) jediny funkcni pristup k vyzive. reagujte prosim. jeste vic vsak nabadam ke zkousce. hoj bando
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

a ano, hejbu se...co to da
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

kybl píše:asi 220kg bananu mesicne...spusta celeru, nejake datle(tak kilo tydne-cerstvych-tohle se snazim omezovat..neze by to byl takovy problem je nejist, ale jsou fajn alternativa k bananum nebo v kombinaci, pripadne z nich duz(namoc pres noc do vody a rano je hotovo), obcas pomerance+pozdeji rajcata (kdyz banany nezraji)...vyjimecne jine ovoce (minimalne jablka - z obchodu nic moc, vino je taky nic moc)..takze banany a banany a banany...a celer...
ja vim, zni to jako nuda. verte vsak, ze je to paradni - jednoduche, ciste a funkcni...super. s kazdym dnem se ucim nove veci. pozoruji co a jak se deje. v tehle jednoduchosti je sila. low fat raw vegan = z meho pohledu (a zkusenosti) jediny funkcni pristup k vyzive. reagujte prosim. jeste vic vsak nabadam ke zkousce. hoj bando
v jednoduchosti je síla
taky jsem byl zatížen na banány, nyní prefruju orange, koupil sem i dobrý hrozny za 40, celkem i jahody za 40, omylem i 10kilo banánů tak je budu muset zjesť a šťavím japka, mám i dobrej meloun ale nejak mi neleze
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

buci, až na ty banány si beru kopírák a opisuju (banánů mám tak 2 kila a ujídám s jejich postupným do/pře zráváním, orange + grepy šŤavím, meloun snězen s chutí předevčírem) + jím z dozrávárny hotová manga (po 9 kč) a papáje... :lol:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:buci, až na ty banány si beru kopírák a opisuju (banánů mám tak 2 kila a ujídám s jejich postupným do/pře zráváním, orange + grepy šŤavím, meloun snězen s chutí předevčírem) + jím z dozrávárny hotová manga (po 9 kč) a papáje... :lol:
musím ještě přidat odšťavněný kořeniny a dnes mám salátek z brokolice, avokáda, květáku, hlávkáče, česneku a cibule, papriky, trochu odš´TAVENÝHO rajčete, ale nemá to žádnou chuť, tak tam fláknu asi trochu medu na voběd, a ještě trochu toho pyré z louky a s křenem a pupenama
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

poslednich par tydnu - 5/7dnu v tydnu ve skalach-parada, v podstate kazdy den rano behani;karate co to da (aspon principy), a dalsi blbiny. do toho nejaka ta skola, obcas prace (maaaalo).
jidlo - banany,rapikaty celer. (pomerance - nic moc, z datli mi je divne)...jsem schopen tam natlacit treba 50 bananu (hodne aktivni den) a celeru co to da (2cely treba - na tom by to mozna chtelo zapracovat a hrnout jich tam vic). vetsinou tak dve jidla denne-po akci.
jinak parada. svet je plnej ruznejch lidi a VSECHNO JE MOZNY.
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

konecne se podaril utok na kontiky u alberta - houmlesaci me nepredhonili a vysledkem je hromada paradniho ovoce. ja tusil ze to funguje! jupiijej!
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

:lol: :lol: :lol: Ty máš teda odvahu :wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

kybl píše:konecne se podaril utok na kontiky u alberta - houmlesaci me nepredhonili a vysledkem je hromada paradniho ovoce. ja tusil ze to funguje! jupiijej!
jupí
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

:shock: :shock: :shock:
už se stáří bez penzijního připojištění nebojím :lol: :lol: :lol: jupíjej
Idasek není muž ;o)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Co to jsou ty kontiky???
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

rekla bych kontejnery :lol:
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

popelnice :) houmici to maj ale vychytany a dobre vedej kdy tam nabehnout aby z toho dostali maximum. navic po rozhovoru s nima clovek zjisti kde vsude se da toto praktikovat. hh nicmene jejich zjev jim nedovoluje "pracovat" treba v zazemi hypernovy (ochranka,kamery). a proto do slusiveho obleceni dle poslednich trendu a http://deployview.com/blog/uploaded_ima ... 763589.png
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

:lol:

To mi pripomina, jak jsem se jednou jeste coby vegetarian nechala ukecat na "rybi polivku"... Jednou nas pozval znamy bezdomovec (udajne dobrovolny, z filosofickych duvodu), ze nasel v kontejneru uplne cerstve zmrazene ryby, a ze bysme je meli snist uz jen z ucty k jejich zmarenym zivotum. Ze pry dost na tom ze je lidi zamordovali, ale vyhodit je cele do smeti, to uz je vrchol neucty... No tak jsem mu dala za pravdu a ze si teda dam. Mel takovy fajnovy bejvak v opustene bunce v Bratislave pri Dunaji, celkem romanticke misto, dokonce jakasi priroda okolo, ohniste... :) Jenze to uz nam nerek, ze do te polivky krome ryb dal vsechno maso co ten den nasel. Takze mila polivka byla tak 30% rybi, a zbytek veprova :roll:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

To bolo predsa z ucty k zmarenym zivotom prasiatok. :wink:
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: kybl

Příspěvek od kybl »

nejvic dobry pobyt v orlickych horach s bandou fajn lidi. parada. ovoce sebou (hh chodici stanek s ovozelem:)) ted zas dva dny ve skalach, uzivam si slunce (k tomu musim poznamenat, ze se opaluju dobre jako nikdy - bez kremu a tak...citim jak je slunce paradni). potrebuju se vyspat. a proto adios.
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: kybl

Příspěvek od kybl »

"..........................tady v tomto prostoru si predstavujte uvahu o zivote, normalite a spolecnosti......................"

cast mleti nesmyslu mame uspesne za sebou a nyni je cas na to hlavni /jk :wink:
hroznovy vino - je dobry seminka nerozkousavat, ale polykat cely (dvdmchl to snad rikal i o melounu(necekane nakonec))
ovoce z kramu - vsechno je to shit, ale lepsi nez chleba a sejra.
vsecko to meju jenom tak decente - neze bych chtel zachovat nejaky super bakterie nebo co, ale proste mi prijde, ze z toho stejne moc nesmeju
cim vic tim lip, ale ne moc.
spat co to da, slunit se (rozumne)
hejbat se - tohle je zarazejici. nevim jestli je to mozny pricitat 811 (nejsem si uplne jistej co by mi doug rek na to co delam, ale neva. ps mam pocit ze jim malo salatu a tak, se mi nejak nechce, nakonec co na tom sejde? jo telo uz si vypracovalo system jak me nutit hrnout dovnitr ruzny veci-zadost bananu, celeru(aspol), rajcat, pomerancu, vina - uz rozeznavam:)) ale muj zivot se toci kolem pohybu (ac sem levej - sebehodnoceni) mam radost z toho vseho. zapada to do sebe. koukej makat,jist,flakat se na slunci, spat (dobry poradi). mezi to se nejak vcleni ostatni zivot, kterej ma rozmer "levou zadni". mozna je to tim, ze tahle cela akce je spis zalezitost zivotniho stylu(objev ameriky no ne?).
je to tak jednoduchy. zarazejici pro kazdyho.
dneska ve skole:
"hele jis neco jinyho nez ovoce a zeleninu?"
"ne"
"sem si rikal, ze te nevidim jist a kdyz uz tak tohle"
"jasny"
"a to jako ani chleba rejzi maso a tak? ani rybu?"
"jasny, jenom ovoce zeleninu - tady to vidis" (ukazuju na igelitku s bananama(3kg)-vecere, hroznem(3kg)-netradicne obed a asi 2kg rajcat-vecere spolu se salatem(asi tak 0,5 hodky po bananech))
"okej to je dobry twe"

pred dvema mesici ve skalach:
"to zeres akorat banany?"
"este celer"
"bomba vole to je super, se mi libi"

na karate po soustredeni:
"vzdycky kdyz si sedam k jidlu, tak vzpominam na tebe, jak asi sedis s banama, mam takovej fajn pocit"
"dik, sem za vas taky rad"

u babicky s dedou tak pul roku nazpet:
"to je nejaka sekta tohle?"
"ne, je to normalni"
"jak tohle muze byt normalni?"
"pro jednoho z deseti milionu"
...na zaver smir a dnes vyrazny respekt ze strany prarodicu a jiste vnitrni stesti - to se prolina celym okolim - meli strach a ted po case zacinaji "hej neco na tom bude". nasi premyslej asi nejvic. moc jim drzim palce at taky vyrazi na cestu. sou nalomeny. bych mel radost.

jo byl sem taky na krvi a udelali mi uplne secky testy a dobry...jupiii jej.
reagujte, ptejte se, hadejte, rikejte zkusenosti, vsecko me to zajima. piste to sem, at se to trochu plni :)))
krasny vecer vam vsem!
dvdmchl

Re: kybl

Příspěvek od dvdmchl »

ty opisy dialogu jsou super. Fakt jsem se tu u cteni tomu tlemil. :)

Ale jinak take verim, ze vitarianstvi je zivotni styl. A navic mi posledni dobou pripada, ze zrovinka jidlo je na vitarianskem stylu to nejmene dulezite. Celkem paradox. :)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: kybl

Příspěvek od RadkaS »

dvdmchl píše:ty opisy dialogu jsou super. Fakt jsem se tu u cteni tomu tlemil. :)

Ale jinak take verim, ze vitarianstvi je zivotni styl. A navic mi posledni dobou pripada, ze zrovinka jidlo je na vitarianskem stylu to nejmene dulezite. Celkem paradox. :)
Presne, v jidle mam jasno, takze to je to posledni, co resim :mrgreen:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: kybl

Příspěvek od dgm »

Zacina se to rysovat jako moc pekny denicek a ty jako moc zajimavy clovek. Taky uz skoro rok tusim, ze na vitarianstvi neni to vita nejdulezitejsi, lip se chape, co vsechno je mozne, ze by mohlo nasledovat.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: kybl

Příspěvek od Fiona »

Souhlas :)

Btw, proc jako nekousat seminka z vina a melounu? Aby lip klouzaly? Ja jsem vylozene rada za kazde jedno ktere v nich najdu, ty hybridy bez semen me trosku desi a takovych uz je zel vetsina. Pritomnost seminek mi prijde jako aspon castecne zachovane zivotni funkce rostliny. Vzdyt prece rostlina puvodne tvori plody kvuli semenum, ne kvuli nam a nasim supermarketum...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: kybl

Příspěvek od dvdmchl »

Vzdyt prece rostlina puvodne tvori plody kvuli semenum.
Prave proto, byt to sam nedelam. Chapu semena uvnitr plodu jako soucast dohody mezi rostlinami a bylozravci:
"Me plody sezeres, ma semena v sobe odneses, nekde v dali vyseres."
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: kybl

Příspěvek od Fiona »

Hm, tak to ma logiku i etiku. Je fakt ze pri kousani cockovych a mungovych klicku si vzdycky pripadam jak Herodes. Asi prehohodnotim jidelnicek :?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: kybl

Příspěvek od buc11 »

ty opisy dialogu jsou super. Fakt jsem se tu u cteni tomu tlemil.

Ale jinak take verim, ze vitarianstvi je zivotni styl. A navic mi posledni dobou pripada, ze zrovinka jidlo je na vitarianskem stylu to nejmene dulezite. Celkem paradox.

přesně tak to cítím a tak to i je, prostě se žije a mimovolně se pojídá nevarené
kyblíku skvělé glosy,
maně mě napadlo, jAK MUSÍŠ TÁHNOUT TY BEDNY BANÁNŮ A VODY
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: kybl

Příspěvek od jans »

kybl super :) jsi opravdu inspirativní, banány a řapíkáč taky zkouším jako svou většinovou stravu a i když nedávám taková množstí, tak to zasytí
ad dialogy: typické a přesto vtipné :D
ad pohyb: čím víc, tím líp, to je vyzkoušený
ad mytí: taky to nemeju nějak zvlášť důkladně, tak nějak doufám, že si s tím tělo poradí a že je lepší se nestresovat
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: kybl

Příspěvek od kybl »

parada, dik za prispevky, hreje to. dik dik dik

banany rvu akorat do schodu(zelinar to doveze pred barak) - uz to mam docela zmakly, v panelaku potme - lidi mam pocit vubec nepremejslej (taky to nedelam) jako nevidim do nich, treba tam probiha nejaka reflexe...ale proc si rozsveci kdyz ceka na vytah? kdyz z nej vyleze? se netrefi do zamku nebo co? mam taky zazitych spoustu operaci, ktere nejsou idealni z mnoha pohledu, ale to jednoduchy se snazim odstranovat.

vodu destiluju doma, to je pohodicka. akorat nesmim zapomenout distiller spustit (hh vyrobce rika "mente filtr s aktivnim uhlim aspon jednou mesicne a casto cistete od vodniho kamene" lol filtry mi davno dosly a jak tam narusta ta silena vrstva humusu na dne, tak se postupne odlepuje. je z toho samoudrzbovy stroj.

pozoruju zlepseni v nabidce cerstve produkce o+z. ceny klesaji. zejtra mi to snad vyjde na havelak "prosim nemate nejakou vetsi tasku?"

dneska zas den jak noha. rano pobihani po lese, pak skaly a vecer karate. mazec sem hotovy. zitra je treba napsat projekt bakalarky (fuuuuuuuj) a dat si poradne do tela (doporucuju "hindu-squat" "hindu-pushup" + nejaky dalsi blbinky, neco na bricho, most, naky ty schyby; udelat si kruhovy trenink a jedem, super zalezitost. behem dvaceti minut vypotim vsechnu krev i dusi). naka ta kata a pak se uvidi jestli vyjde rano i na behani.

so+ne+po snad to vyjde kazdy den jine skaly s jinymi lidmi. wohoo. bohuzel budu zas potrebovat jit nekam pracovat a opet nemam predstavu, jak to vsechnou skloubim.

v souvislosti se skolou - opakoval sem kurz logiky a musel to uz tentokrat udelat, podarilo se a tak me muzou vyhodit zas az nejdriv za rok(kuli studijnim povinnostem).jupi.

este jednou dik
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: kybl

Příspěvek od Sluníčko »

ty dialogy jsou opravdu super :)
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: kybl

Příspěvek od kybl »

skaly, lezeni, behani, cviceni, skaly atd. potrebuju do prace abych mohl pokracovat, zatim to neni akutni ale uz to nebude dlouho trvat. krome toho se nemuzu dokopat abych dodelal projekty do skoly (sou hotovy jenom je treba sepsat nejaky ty resume a balbla). hh se to blbe stiha. povedlo se mi na posezeni snist 12kg meloun ani to nestalo mnoho usili. jo a ukazuje se jako paradni taktika ve skalach nesvacit, ale jist (graham o tom furt mluvi "meals over snacking"). takze v podstate na lacno (tak 1-1,5l vody v sobe) hura na sutry a s hladem (tak kolem 12-14 hodiny) to tam nahrnout a pak pokracovat v popolejzani do konce dne a nasleduje dalsi porce a nejakej ten salatek. funguje prekvapive dobre. piti jen po douskach kdyz se zda potrebne a pred jidlem tak 10 minut kolik chci. hm paradni.

me se tak nechce makat!!!! omg...
spanek je kral.
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: kybl

Příspěvek od kybl »

nekolik zpretrhanych vazu v kotniku plus cosi dalsiho tam pokurveneho me uz tri tydny honi po berlich - ou necekal sem jak to bude vyzivny. no ale to je jedno, kazdopadne leto je tady paradni a berle poskytujou spolu s hrazdou a futrama dveri a dalsima blbinama uplne paradni misto na "zaslouzeni si jidla". spanek, slunicko and thats it. dali mi kdejaky leky hh mozna jindy gajs! jinak meloun, vino, broskve (samozber v kutne hore, prej tam byl taky nekdo takovej, kdo cosi rikal o pojidani ovoce. hm kdopak to byl?), sem tam oj. no a pak rajcata celer salatek. to vse v dennich davkach o rozmeru tydenniho prijmu nekerych mistnich vitariancezistu - nechapu :)
Krasny leto vsem lidi!
jupiii
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: kybl

Příspěvek od buc11 »

nějak zde stoupá počet lazárou, ale taky jupííí
Odpovědět