vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od buc11 »

o víkendu byla ekšn na letenky po celé jurop jen za 1400 tam a zpět sakumprask, sem to prošvich, ale v říjnu uvažuju opět o avo-mango-čurimo-spajnu
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od hofikos »

Ahoj přátelé. Zítra jedu na svůj první vandřík. Tři dny v přírodě s kamarády, se psy a s plnou výbavou na zádech. Včera jsem si připravila takové tyčinky z pohankových klíčků, ze slunečnice a rozinek. Je to tedy příšerná kombinace, ale neumím si představit, že bych k těm mnoha kilům výbavy přibalovala ještě vodnaté ovoce... Jak to řešíte vy? Teď v přírodě nenarážím na plody, které by mě zasytili... Každá rada dobrá, děkuju :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od 800914 »

napisem sem ako sa bude mat na lanzarote.
zatial je to druhy den, ale vcera ani nepocitam lebo som sa len presuval na juh ostrovceka, z arrecife na playa blanca. bolo to len neakych 40km ale zabralo par hodin lebo som zmeskal posledny vecerny bus. plan b, cakal som na bus do ineho mesta smerom na juh a zbytok cesty som vyshmelil so starym taxikarom nech ma zvezie unoficialo.
zobral som si na tyzden bungalow. nemam tu equipmenty na kempovanie, som len s malym rugsacikom nalahko. ale mam vybeh na vlastnu zahradku, prespat na vzduchu na lehatku pod dekou by sa malo dat, vcera bolo na to dost chladno, ked bude o par stupnov viac skusim ci nebudu otravovat hmyzy.

od soboty nekonzumujem. predchvilou to bola 50-tka, ako amater v tomto uvadzam radsej v h. zda sa to ako lepsi vykon.
aj ked teda vlastne je to prijemna zmena a skor si to uzivam ako ze by som tym trpel.
ale teraz som bol asi 2h saunit /s prestavkami/ a taha ma zbehnut na pifo dole k moru.
teraz som si spomenul ze som dal pivo aj vcera pri hladani autobusky, takze to vlastne neni tak uplne fasting, a mozem ist na jedno vlastne aj dnes.
ale mne staci aj to odlahcenie, ze nedavam nic tuhe len obcas tekutinu. a citim ze je telo v regeneracnom rezime, a ze sa z toho raduje, a o to asi ide.

pocasie zatial nic extra, dost chladno a vacsinou mraky, ale uz k veceru vyslo slnko a malo dobre grady. ocakavam zajtra vypek alebo aspon striedavo s mrakmi.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Pavluška »

To zní krásně a je vidět, jak si rád vydechneš. :)
S tím "pivním půstem" jsi mi někoho připomněl, ale je mi jasné, že u tebe jde o něco jiného. Jen nevím nevím, zda hořké pivo nenastartuje chuť k jídlu. Užívej, užívej, i mráčky, cokoli. Jaká je voda na koupání?
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Pavluška »

a co ty melouny? že by už?
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od 800914 »

pivo som vynechal, dal som pulitr mineral vody a isiel spat.
snivalo sa mi vacsinou o zranici, ale len v tom zmysle ze som hladal co zjest ale nic nejedol, aj o zltom ultraripe melonovi co som videl pocas dna. pichol som do neho prstom a islo ako do mokrej spongie, a vyzeral chutne ale nekupil som. alebo som stal v rade na subway sendvich, bolo predo mnou cca 30 ludi, tak som tam otravoval neaku zensku co ma predbehla, ale odpustil som jej,lebo tam vraj uz stala predtym len odbehla do kina, a ked som sa dostal konecne na rad, nie aby som objednal ale presiel som poza pult pozdravil sa s personalom a zase sa postavil na koniec radu..
potom mi ale doslo ze to bol omyl,a ze chcem jest, tak som to neak vysvetlil novym ludom v rade a predrapal sa dopredu objednat vegie patty, a ked mi vsetko pripravila, so salatom a uhorkami a este aj paradajku rozrezala napoly, zobudil som sa ze uz svita.

rozmyslam co. uz je to 60-tka, a mam chute uz aj v bdelom stave.. asi pojdem kupit ten zlty melon a k nemu neake dalsie fruity, ocakavam dnes 25C, to by som pokracoval vodnatou zivotostravou. mam chladnicku, je cas nalozit ju zasobami.

len skoda ze som nezobral ani manual juicer, mam chut na cerstve scavy, no nic.. este stale je moznost juicit v ustach buco-stylom, vycucavat len tekutinu, a duzinu separovat.

voda na kupanie v mori zatial neviem aka je, ale mal by tu prudit golfoprud, tak hadam to bude ok. a ja do vody aj tak chodim hlavne ked svieti slnko. to zvladam vodu aj chladnu na refresh.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Pavluška »

hele hele :) S takovýma představama v hlavě se na to ovoce vrhneš a vymeteš místní ovozel.

Já se koupu skoro za jakéhokoli počasí, i když mě to stojí nachlazení. Golf to tam může pěkně oteplovat; u Dánska je moře taky teplé už na jaře. Ale jak píšu, já se koupu skoro v čemkoli. :)

nj, tak razím na pár hodin pod zářivky do roboty a pak na chvíli zase klid, protože jsem si nenapl. směny. V takovém počasí a tak...

ENJOY ENJOY
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od epony »

číselko: ticho závidím, uži si to tam! :wink: >:-) :evil:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od 800914 »

hihi.
sungazil som pri bazeniku ale ku koncu zacala byt kosa tak som isiel zapnut savnu /vyzera to tak ze tu saunim sam tak si ju vypinam aj zapinam :) podla potreby/, len som ju nastartoval a uz odchadal von ze pridem tak o hodku ked uz bude vypek, a ako vychadzam z fitnesu pocujem neake hlasy ze prichadzaju. ale nic som nerozumel. no a ako ide oproti mne chlap tak mu zdravim 'helou' /su tu vacsinou anglani ako pozorujem/a on na mna mrkne az tak povedal by som pohrdavo, a odmerane odzdravi 'sevas'. :))
mna skoro toto :)
a hned jednym dychom vravi zene 'aha tady mame saunu'. :)
ani som nestihol oponovat, len mi tak v hlave preskocilo nieco ako 'nojo strejdo, saunu mame, prave som ti ju dal nahriat chytroline/ :)

hh. ale mozno budeme nakoniec kamaradi.. :)
idem dole, asi tam uz budu vycapeni.
zisti ze niesom angol ale brat slovak, mozno sa udobrime.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Pavluška »

:D já takto byla na záchodě v kempíku v zahraničí a po měsíci slyším česká slova: "Tak tady máme záchody". A nakonec jsme se spřátelili, na jeden den před přesunem. :)
Taky už se těším až se někde vycapim, a ať už to je. Nakoupila jsem si na to už zase další plavky, hurá.
Padám z diskuze, beztak tu jen příležitostně zaostřím a zas mizím.

Hezký zbytek pobytu.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od 800914 »

vcera uz v saune neboli,stretol som ich teraz ked som bol nakupit, kyvol som hlavou ze ich registrujem, chlapik sa zachmuril uz im dam pokoj.

co sa stalo teraz som cumel..
okusujem uhorku vyvaleny na sofe a cez otvorene dvere vojde dnu holub.
tak si vravim ze je zrejme z tych odvaznejsich.. len som ho pozoroval a chrustal dalej kukumber. pochodil celu kuchynu zobal okrushiny a kamienky. ked vyskocil na sporak to uz som cumel, nechal som ho aj tak ho nepouzivam. zobal aj tam, potom zoskocil a presiel krizom rovno predomna, nachvilu zastal a vyskocil na stolik kde si vykladam nohy..
normalne som sa zlakol, v tej sekunde mi prebleslo ze neviem co mozem od takeho exemplara cakat, ale ako ma od strachu cuklo, to uz sa zlakol aj on, ale asi to na sebe nechcel nechat vidiet, len akoze kludne zoskocil a odkracal von.

cakam ze este pride, zobral som si fotak ze si ho cvaknem frajera.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od awa »

Jirka N píše::mrgreen:
Ještě se od něj člověk může naučit zdravému sebevědomí. :lol:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od 800914 »

nie to nieje sranda. videli ste od hičkoka Vtaky?!
na noc sa zamknem kujvajs.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Sweetie »

800914 píše:nie to nieje sranda. videli ste od hičkoka Vtaky?!
na noc sa zamknem kujvajs.
kdo by je nevidel.ale ja videla Ptaky :D taky mi obcas probleskne hlavou myslenka kdyz vidim ty obrovsky havrany obcas na trave blizko me
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od neon »

V srpnu bude dalsi Rainbow Family gathering.. Epony :)

European Rainbow Gathering in the Ukraine 22nd July – August 20th

We should know by the end of June where the European gathering will be in Ukraine. Seed camp will begin a couple of weeks before and that’s always the most fun time to be there before the masses arrive..

http://rainbowinfo9.come2me.nl/695200/E ... ing-2009-U


Jinak ted probiha v Holandsku jejich Healing gathering, mit to za rohem tak nevaham :)
What exactly is a healing gathering?
Well the focus is on healing, we will eat mostly Raw Food. Vegetables, fruits
tahini and soaking oats, nuts, ...
I will bring a manual juicer for wheatgrass, nettles and other green stuff. We
will make our own sprouts. For those who are not used to this Raw food can be
very delicious food and versatile.

We will share other ideas about healing with eachtother, like food combining,
breathingtechniques, how to sprout seeds and grains, the use of etheric oils for
healingpractice, massage, reiki, shamballa Multidimensional Healing, and more
welcome, ...

http://rainbowinfo9.come2me.nl/593499/W ... -right-now
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od epony »

si mi nasadil chrobáka do hlavy..dám včas vedieť :) :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
richard

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od richard »

Já jsem s přítelkyní minulý rok byl na dovolené s touhle cestovkou na Řecko a byli jsme spokojeni.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tak kdo půjde příští rok? >:-)
http://www.youtube.com/watch?v=KErCA20x ... embedded#!
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Bafule
Příspěvky: 32
Registrován: pát zář 03, 2010 8:53

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Bafule »

richard píše:Já jsem s přítelkyní minulý rok byl na dovolené s touhle cestovkou na Řecko a byli jsme spokojeni.

Naše rodina s touto cestovkou jezdí.. nebo spíš lítá do Řecka (cca 5x) a vždycky spokojenost :-) )
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od Jindra »

.
Teď mi píše Eva, že jsou ještě volná místa... to mne docela excituje... dovolená v Chorvatsku s metodou RUŠ,

mám za sebou ochutnávku RUŠ a moc se mi to líbí,
navíc možnost cpát se tam čerstvým místním trhovým ovozelem,
to by bylo vitariánství :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vandry,čundry,výlety,dovolené a vše s nimi spojené...

Příspěvek od hugo »

První společné vita putování po Středočeském kraji
https://www.facebook.com/events/5258754 ... l_activity
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Odpovědět