evoluce

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: evoluce

Příspěvek od cepheus »

Pandi, Pandi ..
-------------------
"Nehazte perly svinim ani zlate nahrdelniky slepicim, zaslapou tyto klenoty do blata".
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: evoluce

Příspěvek od Panda »

Občas ještě zapomínám.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: evoluce

Příspěvek od mira »

Přiložený prasnímek zachycuje průkopníky prapaleozoologie při jejich prasnaze určit stáří uloveného prakusu
prazvěře pomocí pradiokarbonové metody přímo v praterénu. Je třeba mít ve větší úctě jejich prapráci, kterou
vykonávali navzdory nepřízni prapodnebí, v nesnesitelném horku, kdy na sobě mnohdy ani nebylo lze snést
praoděv a čelících obtížnému získávání prapotravy na od teprve budoucí civilizace odloučených prapracovištích.
Tento důkaz o jejich existenci nám přinesl dotěrný, necudný a lačný prafotograf, kterého byli nuceni odehnat
od odchyceného poraženého a ohlodaného pranálezu všemi dostupnými prostředky.
238
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: evoluce

Příspěvek od buc11 »

mira píše:Přiložený prasnímek zachycuje průkopníky prapaleozoologie při jejich prasnaze určit stáří uloveného prakusu
prazvěře pomocí pradiokarbonové metody přímo v praterénu. Je třeba mít ve větší úctě jejich prapráci, kterou
vykonávali navzdory nepřízni prapodnebí, v nesnesitelném horku, kdy na sobě mnohdy ani nebylo lze snést
praoděv a čelících obtížnému získávání prapotravy na od teprve budoucí civilizace odloučených prapracovištích.
Tento důkaz o jejich existenci nám přinesl dotěrný, necudný a lačný prafotograf, kterého byli nuceni odehnat
od odchyceného poraženého a ohlodaného pranálezu všemi dostupnými prostředky.
238
zrovna včera byl o nich film v tv na prima zum, tedy o australopitekovi, myslím, že to je foto snad přímo z toho
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: evoluce

Příspěvek od Panda »

Adam a Eva? Fuj to jablko vypadá být tvrdé jak šutr, že jim to za tu srandu stálo.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Panda píše:Adam a Eva? Fuj to jablko vypadá být tvrdé jak šutr, že jim to za tu srandu stálo.
hm jak tak koukam na tu Evu, tak by se divil kdyby to bylo tvrde a vubec to Adamovi stalo
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

Stvoreni na Zemi mi pripada nejpravdepodobnejsi viz film Prometheus. Zkratka zasah zvnejsku.

Anebo uz jsou dukazy evoluce? Kdysi se rikalo, ze jsme se vyvinuli z opice, no nevim.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: evoluce

Příspěvek od Panda »

Janek píše:Kdysi se rikalo, ze jsme se vyvinuli z opice, no nevim.
Někteří ano.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

A jak se to pozna, ty ses z opice? Nebo jak to myslis? ;-) pokud to nebyl joke.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: evoluce

Příspěvek od Panda »

Byl ... Pohledem do zrcadla.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: evoluce

Příspěvek od Fiona »

Existenci nejruznejsich mutaci nepopiram, ovsem na teorii evoluce je pro me nepochopitelna ta idea ze clovek by mel byt "vyssim" vyvojovym staiem opice... v cem jako???
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Existenci nejruznejsich mutaci nepopiram, ovsem na teorii evoluce je pro me nepochopitelna ta idea ze clovek by mel byt "vyssim" vyvojovym staiem opice... v cem jako???
vseobecne jako ne, ale nektere lidske mutace uz jedou na 30-60 bananech denne a prestali pojidat potkany a bambus
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

Fiona píše:Existenci nejruznejsich mutaci nepopiram, ovsem na teorii evoluce je pro me nepochopitelna ta idea ze clovek by mel byt "vyssim" vyvojovym staiem opice... v cem jako???

Ze by tim ze umi mluvit? Opice take neumi organizovat skupiny o >100 jedincich
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: evoluce

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Existenci nejruznejsich mutaci nepopiram, ovsem na teorii evoluce je pro me nepochopitelna ta idea ze clovek by mel byt "vyssim" vyvojovym staiem opice... v cem jako???
tak jen dalším, jen v případě kdyby opice nebyla jiná větev než my,
a proč se nikdo nediví tomu, že nášim společným předkem byla měňavka nebo i takřka nesmrtelný volvox globator?
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

Takze Promethea resp. Jeo prvnich par vterin, jste nevidel nikdo ?:-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: evoluce

Příspěvek od ravima »

buc11 píše:...a proč se nikdo nediví tomu, že nášim společným předkem byla měňavka...
No, evoluce je zajímavá hlavně před měňavkami. Vyšší druhy, natož opice, mě moc nezajímají. K odmítnutí evoluce mi totiž bohatě stačí začátky, tedy vznik informace a s tím spojené věci, taky první buňky, atp.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

Amoeba Invaders rulez :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: evoluce

Příspěvek od Fiona »

No jo, mate to holt neznabozi tezke, kdyz pro logickou obhajobu viry v atheismus defacto musite prijmout za sve myslenku, ze pochazime z menavky :twisted:

Mne by ta menavka ani neprekazela, pokud se bozska tvoriva sila z nejakeho duvodu rozhodla za ucelem meho stvoreni vydat se touto cestou, tj pres menavku, proc ne. Spis nechapu proc jako by mela byt menavka neco min nez clovek. Protoze je malinka??? Pokud by nekdo z nas dokazal se svym telem predvadet takove divy a metamorfozy jako ta menavka, typicka reakce vetsiny homo sapiens by byla takova, ze jedni by ho meli potrebu odstranit, a druzi by mu padali k noham a zalozili nove nabozenstvi :roll:

Dobre, clovek umi mluvit, ovsem pokud jde o komunikaci, kam se i se svyma smartphonama hrabe na mravence nebo vcely, davno ovladajici telepatii. Umi postavit letadlo, ale na ptaky jsme kratky :) A tak dale. Uz jste treba nekdo videli placici opicatko, a opodal opici matku lamajici si hlavu proc to dite rve?

Prijde mi ze jakakoliv fyzicka prevaha jednoho zivocisneho druhu nad jinym druhem se pocita pouze do te miry, do jake urcuje postaveni druhu v potravinovem retezci. Nikoliv pokud jde o kvalitu druhu, natoz kvalitu ci dokonalost zivota. Clovek sice muze povazovat ostatni druhy za menecenne, aby si snadneji zduvodnil jejich zotroceni a konzumaci, ale je to podobne osviceny postoj jako pred 200 lety na jihu dnesnich USA, kde cernosi nebyli povazovani za lidi, "protoze neumeji cist"...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:
Prijde mi ze jakakoliv fyzicka prevaha jednoho zivocisneho druhu nad jinym druhem se pocita pouze do te miry, do jake urcuje postaveni druhu v potravinovem retezci. Nikoliv pokud jde o kvalitu druhu, natoz kvalitu ci dokonalost zivota. Clovek sice muze povazovat ostatni druhy za menecenne, aby si snadneji zduvodnil jejich zotroceni a konzumaci, ale je to podobne osviceny postoj jako pred 200 lety na jihu dnesnich USA, kde cernosi nebyli povazovani za lidi, "protoze neumeji cist"...
ano

ono Darwinizmus vznikol na objednavko ako zaklad ideologie rasizmu
a v tom vyvojom retazci mala akoze najvyssie stat ta biela anglosaska rasa a este nad tym rodiny s modrou krvou.

otraokarsky rasizmus vznikol davno predtym ako sa predavali cernosi na juhu USA
britske otrokarstvo najprv predvalo odchytavalo a ked bolo treba zabijalo Irov, so zameranim a znicenie keltskej kultury ako pozostatku po vedickej civilizacii

az ked uz viac Irov nebolo tak sa vrhli do afriky po cernochov, ovsem za tych sa platilo menej ako za Irskeho otroka
5 2 8
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: evoluce

Příspěvek od bukaj »

rudo píše: britske otrokarstvo najprv predvalo odchytavalo a ked bolo treba zabijalo Irov, so zameranim a znicenie keltskej kultury ako pozostatku po vedickej civilizacii
Takže Keltové mají co s védickou civilizací také co dočinění? Nestudoval jsem to moc, ale zatím jsem se z tvých příspěvcích dovtípil, že hlavním pokračovatelem védické linie byli Slované.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

ze sa prave na to pytas

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 5on_paNlTM

http://czechnewstv.cz/hry-bohu/

ja by som skor povedal ze vedicka civilizacia to bola a je slvanska civilizacia
ktora sa rozlizla kade tade, napriklad Island, a z nej odvodene akesi zriedene alebo upravene vedy sa potom posunuli inym civilizaciam napriklad do Indie, Ciny.

povodne vedy sa zachaovali len na dalekej Sibiri chranene od vplyvu krestanstva a inych modernych necivilzovanych vplyvov, v skratke sa da napisat Anastasia

co sa tyka Keltov - Celtic - moje chapanie je ze Kelti prisli z nasich uzemi a vzali so sebou do novych oblasti vedicke info, ovsem to co dnes vieme o Celtic je hodne zriedene a pomenene zo slovanskeych ved

ale stale vysoko prevysujuce to co sucasna necivilizacia forsiruje a preto vsetko Keltske muselo byt nicene tak ako bolo nicene vsetko povodne slovanske a mohutne utoky na Rusko pocas storoci a tiscroci.

Zakial bezny slovan, naprikjlad slovak kludne zapreda vsetko za nejaku nemecku marku teraz uz euro, zatial v Rusku sa podarilo uchranit este vela.

zdanlivo to nesuvisi s evoluciou, ale ked sa zacneme pozorne pozerat na rozne civilizacie a rozne rasy tak musime vidiet ze rozne rasy prisli na ZEM zrazu - rasa sa zrazu objavila na urcitom uzemi a vo velkom pocte jedinocov nebol ziadny evolucny proces pomalej premeny nejakej rasy na inu.

Cas ked rasy zrazu na ZEMi sa objavili boli rozne, dalo by sa povedart ze vzdy nastalo akesi masove zhmotnenie myslienky-energie v ludsku rasu.

je to dost podoibne ako nahle zjavevnia sa urcitych druhov zvierat, ktore v sucastnosti pozname alebo pozname uz ako davno vyhynute a rovnako ako zhjavenie sa roznych tvorov ktore vacsina ludi povazuje za vymysly alebo rozpravky, a pritom tieto tvpory sa nemohli nejako vyvinut evolucne jedinci este stale prezivaju kade tade hoci vacsina takychto stvprenych druhov uz zanikla

napriklad morske panny alebo yetti ale mozme ist aj do inych veci

napriklad co je s tymi kostrami ktore realne existuju a ftky su vlne k dispozicii - ludske kostry ludi ktory mali vysku 10-20 metrov

a rovnako sucasne trpaslicie kmene nemaju ziadny evolucnu vyvojovu vetvu.
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: evoluce

Příspěvek od buc11 »

ach jo
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

4 rasy z kozmu ET - na nasej Zemi, to tiez popiera evoluciu

http://www.youtube.com/watch?v=XEQdvYFMBAU

priznal to kanadsky minister obrany
5 2 8
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: evoluce

Příspěvek od bukaj »

rudo píše:ze sa prave na to pytas

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 5on_paNlTM

http://czechnewstv.cz/hry-bohu/

ja by som skor povedal ze vedicka civilizacia to bola a je slvanska civilizacia
ktora sa rozlizla kade tade, napriklad Island, a z nej odvodene akesi zriedene alebo upravene vedy sa potom posunuli inym civilizaciam napriklad do Indie, Ciny.

povodne vedy sa zachaovali len na dalekej Sibiri chranene od vplyvu krestanstva a inych modernych necivilzovanych vplyvov, v skratke sa da napisat Anastasia

co sa tyka Keltov - Celtic - moje chapanie je ze Kelti prisli z nasich uzemi a vzali so sebou do novych oblasti vedicke info, ovsem to co dnes vieme o Celtic je hodne zriedene a pomenene zo slovanskeych ved

ale stale vysoko prevysujuce to co sucasna necivilizacia forsiruje a preto vsetko Keltske muselo byt nicene tak ako bolo nicene vsetko povodne slovanske a mohutne utoky na Rusko pocas storoci a tiscroci.

Zakial bezny slovan, naprikjlad slovak kludne zapreda vsetko za nejaku nemecku marku teraz uz euro, zatial v Rusku sa podarilo uchranit este vela.

zdanlivo to nesuvisi s evoluciou, ale ked sa zacneme pozorne pozerat na rozne civilizacie a rozne rasy tak musime vidiet ze rozne rasy prisli na ZEM zrazu - rasa sa zrazu objavila na urcitom uzemi a vo velkom pocte jedinocov nebol ziadny evolucny proces pomalej premeny nejakej rasy na inu.

Cas ked rasy zrazu na ZEMi sa objavili boli rozne, dalo by sa povedart ze vzdy nastalo akesi masove zhmotnenie myslienky-energie v ludsku rasu.

je to dost podoibne ako nahle zjavevnia sa urcitych druhov zvierat, ktore v sucastnosti pozname alebo pozname uz ako davno vyhynute a rovnako ako zhjavenie sa roznych tvorov ktore vacsina ludi povazuje za vymysly alebo rozpravky, a pritom tieto tvpory sa nemohli nejako vyvinut evolucne jedinci este stale prezivaju kade tade hoci vacsina takychto stvprenych druhov uz zanikla

napriklad morske panny alebo yetti ale mozme ist aj do inych veci

napriklad co je s tymi kostrami ktore realne existuju a ftky su vlne k dispozicii - ludske kostry ludi ktory mali vysku 10-20 metrov

a rovnako sucasne trpaslicie kmene nemaju ziadny evolucnu vyvojovu vetvu.
Když už jsme u těch Keltů, včera jsem v nějakém časopise zahlédl název keltská jóga (wyda). Je zajímavé, že mi to přišlo pod ruku, jelikož jsem se zrovna rozhodoval, na který druh jógy začnu od září chodit. Vypadalo to na ashantangu, ale i hatha se mi líbí. Teď mám nový druh ke zkoumání.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

vdaka za nove info, pojem keltska joga som zatial nestretol, mrknem na to

inak co sa tyka vyberu, podla mna je najlepsie si v nejakom solidnom studiu zaplatit permanentku a chodit kazdy den ak ej mozne aj 2x na vsetky druhy co ponukaju povcas tyzdna a spravit si na vlastnom tele odozvu co je co, telu bude postupom casu menit potreby.
niecomu sa intuitivne vyhnes spociatku co bude posobit prilis zatazujuco, ja osobne nemam rad tie striktne delenia a zvyraznovania rozdielnosti

moj ucitel ma najvyssiu akreditaciu z 3 rozmych stuponov a cvicime vsetko dokopy podla momentalnej situacie a zlozenia zakaznikov, z kazdeho stylu co momentane je vhodne a pravdu povediac neviem povedat ze z ktoreho stylu prave nieco robime ...
5 2 8
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: evoluce

Příspěvek od mira »

buc11 píše:ach jo
Ach ne?
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: evolucerna

Příspěvek od mira »

rudo píše:
Panda píše:Adam a Eva? Fuj to jablko vypadá být tvrdé jak šutr, že jim to za tu srandu stálo.
hm jak tak koukam na tu Evu, tak by se divil kdyby to bylo tvrde a vubec to Adamovi stalo
Rudy vkus je zarážející, neboť Eva na svůj pravěk nevypadla zas tak zle. Asi jako celá tlupa jejích současnic, když ráno opustí brloh a nestihnou se uhrabat a zamaskovat před zkoumavým pohledem Adamitů, kterých jsem už v zamrzlém stádiu vývojového vývinu z Melbournské savany už také na vlastní oči spatřil početnou skupinu, než zmizeli v křoví, větvoví, nebo hostinci IV. c.s.
Třeba ani ta Teal, když ráno vypadne z houně, nemusí vyhlížet o moc lépe, než paleo Evičák.
Všeho s mírou.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

:mrgreen:

Postavu má Eva moc pěknou, vysportovanou :)
Ještě trochu makeupu a spol. a už by se líbila i odpůrcům. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

Panda píše:
Janek píše:Kdysi se rikalo, ze jsme se vyvinuli z opice, no nevim.
Někteří ano.
:mrgreen:

a není to jedno? někoho to snad uráží? Já beru klidně za pramáti i měňavku. Je mi to prostě jedno. Dávnou historii nezměním a beru co je...tak jak to je dnes. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše::mrgreen:

Postavu má Eva moc pěknou, vysportovanou :)
Ještě trochu makeupu a spol. a už by se líbila i odpůrcům. :)
s tymto sa stretavam casto ked ma rozne presviedcaju o nejakej inej zene ze je pekna a mala by sa mi pacit,

teda klasika - zena chlapovi chce nanutit jeho emocie pocity preferencie...

a ked sa na oplatku spytam - predstav si ze si lesba - vybrala by si si ju ? tak dostanem vynadane

:mrgreen: >:-) :twisted:
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

s evoluciou nie je problem s tym ze z koho by sme pochadzali
ale s tym ze je to cele podvod a je to aj logicky nezmysel a tak clovek odmieta byt klamany a odmieta byt za debila

teda clovek na strane odporcov evolucie
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: evoluce

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
Panda píše:
Janek píše:Kdysi se rikalo, ze jsme se vyvinuli z opice, no nevim.
Někteří ano.
:mrgreen:

a není to jedno? někoho to snad uráží? Já beru klidně za pramáti i měňavku. Je mi to prostě jedno. Dávnou historii nezměním a beru co je...tak jak to je dnes. :)
vzpomenu li pradědy z obou stran, byly to pěkný paka, notoričtí opilci, prochlastavší domky i s majetkem, jeden prochlastal dokonce hostinec, takže ta opice by byla docela terno a to neuvažuju to rebro
myslím, že to dost osvětluje o mně a mém životastylu
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:
Pavluska píše::mrgreen:

Postavu má Eva moc pěknou, vysportovanou :)
Ještě trochu makeupu a spol. a už by se líbila i odpůrcům. :)
s tymto sa stretavam casto ked ma rozne presviedcaju o nejakej inej zene ze je pekna a mala by sa mi pacit,

teda klasika - zena chlapovi chce nanutit jeho emocie pocity preferencie...

a ked sa na oplatku spytam - predstav si ze si lesba - vybrala by si si ju ? tak dostanem vynadane

:mrgreen: >:-) :twisted:
nic jsem nenutila. Byla to jen legrace. :mrgreen:
Jinak já jako lesba je moc i na mou fantazii, ale kdybych žila ve stejné době jako ona Eva, asi bych nevypadala o nic lépe. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: vzpomenu li pradědy z obou stran, byly to pěkný paka, notoričtí opilci, prochlastavší domky i s majetkem, jeden prochlastal dokonce hostinec, takže ta opice by byla docela terno a to neuvažuju to rebro
myslím, že to dost osvětluje o mně a mém životastylu
to máš fuk... důležité je jaký vedeš život Ty a o žádném prochlastaném hostinci u Tebe nevím. :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:s evoluciou nie je problem s tym ze z koho by sme pochadzali
ale s tym ze je to cele podvod a je to aj logicky nezmysel a tak clovek odmieta byt klamany a odmieta byt za debila

teda clovek na strane odporcov evolucie
nevím proč podvod, spíš něčí názor (za který byl Darwin církví pěkně peskovaný), ale ok... každý z nás ať si věří čemu chce.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

Tyhle kategoricke nazory o podvodu nechapu.

Kdo mel sachat pidvod rudo, vysvetli...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:

Jinak já jako lesba je moc i na mou fantazii, ale kdybych žila ve stejné době jako ona Eva, asi bych nevypadala o nic lépe. :)
no jo a preto mi je luto kazdeho Adama, ktory by mal zit v tej dobe a cakat na evoluciou, prave ze preto by sa taky vyvojovy stupen nerozmnozil, proste Adamovi mi to vzdy zvadlo
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
rudo píše:s evoluciou nie je problem s tym ze z koho by sme pochadzali
ale s tym ze je to cele podvod a je to aj logicky nezmysel a tak clovek odmieta byt klamany a odmieta byt za debila

teda clovek na strane odporcov evolucie
nevím proč podvod, spíš něčí názor (za který byl Darwin církví pěkně peskovaný), ale ok... každý z nás ať si věří čemu chce.
podvod pretoze vsetky zlozky vedy ked sa k tomu postavia seriozne a predlozia vsetky doterajsie nalezy, tak pridu k zaveru ze na evoluciu nie su ziadne dokazy, ani jeden a vsetko co sa naslo z vykopaviek evolucii odporuje a nadalej sa evolucia vyucuje na skolach

tak ako to moze byt len nazro Darwina ktory dostal za to po papuli od fatikanu ? keby skolstvo slo podla vedeckcyh poznatkov, tak by evolucia ako slovo uz bola davno zabudnute
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: evoluce

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
buc11 píše: vzpomenu li pradědy z obou stran, byly to pěkný paka, notoričtí opilci, prochlastavší domky i s majetkem, jeden prochlastal dokonce hostinec, takže ta opice by byla docela terno a to neuvažuju to rebro
myslím, že to dost osvětluje o mně a mém životastylu
to máš fuk... důležité je jaký vedeš život Ty a o žádném prochlastaném hostinci u Tebe nevím. :wink:
já to cítím v genech,
toho hostince je mi líto , v jobovce se na něj chodím dívat
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

Challenge :-) Aspon muzes vytvaret hodnoty sam za sebe a ne tezit z dedictvi predku :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: no jo a preto mi je luto kazdeho Adama, ktory by mal zit v tej dobe a cakat na evoluciou, prave ze preto by sa taky vyvojovy stupen nerozmnozil, proste Adamovi mi to vzdy zvadlo
jak by tehdejšího Adama vnímala dnešní žena si taky nedělám iluze - prostě tehdy bylo tehdy a dnes je dnes... ale podoba tam je...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: podvod pretoze vsetky zlozky vedy ked sa k tomu postavia seriozne a predlozia vsetky doterajsie nalezy, tak pridu k zaveru ze na evoluciu nie su ziadne dokazy, ani jeden a vsetko co sa naslo z vykopaviek evolucii odporuje a nadalej sa evolucia vyucuje na skolach

tak ako to moze byt len nazro Darwina ktory dostal za to po papuli od fatikanu ? keby skolstvo slo podla vedeckcyh poznatkov, tak by evolucia ako slovo uz bola davno zabudnute
myslíš že ti všichni učitelé, profesoři jsou úplní pitomečci, když věří těm dle Tebe "nedůkazům"? :)

Vysvětluješ si nějak, že určité skupiny zvířat si jsou geneticky podobné (takže mají asi společného prapředka...)? Nebo na geny nevěříš vůbec?
Mohla bych tu popsat stránku, ale asi by jsi to zase smetl ze stolu...

Našla jsem tu bucův úvodní příspěvek a s tím se taky tak nějak ztotožňuju. :mrgreen:


Nic ve zlém. Vždyť jde o věc, která se udála tak dávno, že ji ani naši dědové nepamatují... tak nač emoce...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:
já to cítím v genech,
toho hostince je mi líto , v jobovce se na něj chodím dívat
:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: evoluce

Příspěvek od bukaj »

Pavluska píše:
rudo píše: podvod pretoze vsetky zlozky vedy ked sa k tomu postavia seriozne a predlozia vsetky doterajsie nalezy, tak pridu k zaveru ze na evoluciu nie su ziadne dokazy, ani jeden a vsetko co sa naslo z vykopaviek evolucii odporuje a nadalej sa evolucia vyucuje na skolach

tak ako to moze byt len nazro Darwina ktory dostal za to po papuli od fatikanu ? keby skolstvo slo podla vedeckcyh poznatkov, tak by evolucia ako slovo uz bola davno zabudnute
myslíš že ti všichni učitelé, profesoři jsou úplní pitomečci, když věří těm dle Tebe "nedůkazům"? :)

Vysvětluješ si nějak, že určité skupiny zvířat si jsou geneticky podobné (takže mají asi společného prapředka...)? Nebo na geny nevěříš vůbec?
Mohla bych tu popsat stránku, ale asi by jsi to zase smetl ze stolu...

Našla jsem tu bucův úvodní příspěvek a s tím se taky tak nějak ztotožňuju. :mrgreen:


Nic ve zlém. Vždyť jde o věc, která se udála tak dávno, že ji ani naši dědové nepamatují... tak nač emoce...
To je jako říct, že většina lékařů jsou pitomečci. Nejsou, jen systém není nastavený tak, aby učil lékaře léčit. Místo toho lékaři vesměs potírají symptomy (a někdy ještě špatně). U profesorů je to to samé. To co se naučí předávají dál, což neznamená, že nejsou chytří, moudří či vzdělaní.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

bukaj píše: To je jako říct, že většina lékařů jsou pitomečci. Nejsou, jen systém není nastavený tak, aby učil lékaře léčit. Místo toho lékaři vesměs potírají symptomy (a někdy ještě špatně). U profesorů je to to samé. To co se naučí předávají dál, což neznamená, že nejsou chytří, moudří či vzdělaní.
bukaji, to jo, ale mezi doktory jsou taky docela rozdíly a (systém nesystém) existuje v dnešní době hodně doktorů, kteří se věnují i alternativě či ji alespoň neodsuzují... (já měla občas opravdu dobré zkušenosti - chirurg výslovně doporučoval v pooperačním období emocionální klid, pozitivní myšlení....atd).
Jinak profesoři (ti co se opravdu věnují vědě) se mi zdá docela předhánějí v tom, kdo přijde s něčím novým (na tom si přeci budují jméno) a díky tomu se už kolikrát mohou zahodit staré učebnice či si tam aspoň poznámkami něco upravit....

Hezký večer
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
rudo píše: podvod pretoze vsetky zlozky vedy ked sa k tomu postavia seriozne a predlozia vsetky doterajsie nalezy, tak pridu k zaveru ze na evoluciu nie su ziadne dokazy, ani jeden a vsetko co sa naslo z vykopaviek evolucii odporuje a nadalej sa evolucia vyucuje na skolach

tak ako to moze byt len nazro Darwina ktory dostal za to po papuli od fatikanu ? keby skolstvo slo podla vedeckcyh poznatkov, tak by evolucia ako slovo uz bola davno zabudnute
myslíš že ti všichni učitelé, profesoři jsou úplní pitomečci, když věří těm dle Tebe "nedůkazům"? :)

Vysvětluješ si nějak, že určité skupiny zvířat si jsou geneticky podobné (takže mají asi společného prapředka...)? Nebo na geny nevěříš vůbec?
Mohla bych tu popsat stránku, ale asi by jsi to zase smetl ze stolu...

Našla jsem tu bucův úvodní příspěvek a s tím se taky tak nějak ztotožňuju. :mrgreen:


Nic ve zlém. Vždyť jde o věc, která se udála tak dávno, že ji ani naši dědové nepamatují... tak nač emoce...
ucitel a profesor je clovek ktory vystudoval ucitelstvo a to dokazal len tak ze v sebe akceptoval to co osnovy predkladaju, kto to v sebe neakceptoval ten zo skoly vyletel pripadne to vs sebe citil ze by to ucit nemohol a tak na ucitelstvo ani nesiel.

vedci v odboroch dnes uz otvorene sa bavia o dokazoch ne-evolucie, takze nie vsetci vedci sa uz daju dnes umlcat naschval pisem umplcat a nie oklamat kedze kto je schopny rozumiet svojmu odboru tak nikdy sa oklamat nedal akurat nemal odvahu prehovorit

je to podobne ako s lekarmi a vakcinaciou - skusky by nezlizili ak by si mysleli o vakcinacii to co vacsina tu na fore ovsem neskor sa niektorym rozsvieti a anpsiu pre verejnost aj pravdive clanky ako sme mohli nedavni vidiet aj od slovenskeho lekara co naisla o ockovani deti do casaku pre rodicov a link tu prebehol.
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: evoluce

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše:
Vysvětluješ si nějak, že určité skupiny zvířat si jsou geneticky podobné (takže mají asi společného prapředka...)? Nebo na geny nevěříš vůbec?
samozrejme ze si to vysvetlujem

a na geny verim ale asi uplne inak ako sa to predklada v medicine, napriklad si uplne inak vysvetlujem to co medicina nazyva geneticke choroby

rovnake geny u zvierat podobnych je to iste ako ze kazde auto ma 4 kolesa (male auta pre osobnu dopravu ) a ma jeden volant a ma brzdy a jeden motor a jednu prevodovku\

ale to neznaena ze sa ferrari nejak evolucne vyvinulo z trabanta, v zmysle ze na vyrobnej linke vo fabrike sa nejakymi chybami v procese a chybami v dodavke suciastok stalo ze na konci linky vypadlo ferrari a kontroli vo fabrike trabant to pustili von ako novy experiment

ten co navrhuje auta sa pouci z predslcyh modelov okopiruju z konkurencie co moze a snazi sa nieco upravit aby to bolo o nieco lepsie rychlejsie spolahlivejsie bezpecnejsie alebo vhodnejsie na nejaky specialny ucel.

ale tak ako Mira nedokazal nahadzat do mixera nejake suciastky a nemohol dufat ze ked to bude miesat vypadne z toho funkcny mlyncek na mak

tak to nejde ani s vyrobou novych druhov zvierat

musis presne vediet co chces a ktore zlozky sa hodie a ktore nie a potom zacnes skusat a nepodarky vyhadzujes (hoci niektore preziju mimo povodny plan)

uplneanalogicky ako dnes MOnsanto a ine firmy vyrabaju nove rastliny skladanim genov odinakial ovsem oni maju specificky ciel a tak vyrabaju rastliny co vyhovuju im a nie ludstvu alebo prirode...
co je analogia tomu ze fabrika moze z vyrobnej linky vypustit uzitoicne auto, napriklad hasicke alebo sanitku, ale moze tiez vypustit tank na nicenie.

ked si schopna sa nezaujate pozriet na jednotlive zvierata tak si vies presne povedat na ake funckie boli specificky navrhnute, dnes niektore povodne funkcie uz nedokazeme zistit a odhadnut ako sa svet zmenil co nas moze popliest

naprikald preco malu v Egyote faroni taku zabavu v sutaziach najrychlejsich geoardov - cheatah a preco si ich teda nechali tak naprojektovat, preco si niekto nechal naprojektovat clovek-strom, ale spievajuce morske panny, yetiho, mamuta, zirafu , bernardinskeho psa (ok to je lahke nechcelo sa mu nosit na chrbte sud s rumom)...

:mrgreen:
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: evoluce

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: naprikald preco malu v Egyote faroni taku zabavu v sutaziach najrychlejsich geoardov - cheatah a preco si ich teda nechali tak naprojektovat, preco si niekto nechal naprojektovat clovek-strom, ale spievajuce morske panny, yetiho, mamuta, zirafu , bernardinskeho psa (ok to je lahke nechcelo sa mu nosit na chrbte sud s rumom)...
no, trochu chápu toho bernardýna (tam člověk opravdu zasáhl při šlechtění), ale zbytek ne... prostě nějak neakceptuju, že gepardy si primárně nechal vytvořit člověk.... atd... zpochybňuješ důkazy o evoluci, ale mne přijdou logičtější než to co píšeš Ty. Je to o názoru a to tu nevyřešíme. Mizím z vlákna (zlaté deníčky). Jsou lákavější věci, které mohu dělat po práci, než být v nekončící debatě. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: evoluce

Příspěvek od Janek »

rudo píše:
Pavluska píše:
rudo píše: podvod pretoze vsetky zlozky vedy ked sa k tomu postavia seriozne a predlozia vsetky doterajsie nalezy, tak pridu k zaveru ze na evoluciu nie su ziadne dokazy, ani jeden a vsetko co sa naslo z vykopaviek evolucii odporuje a nadalej sa evolucia vyucuje na skolach

tak ako to moze byt len nazro Darwina ktory dostal za to po papuli od fatikanu ? keby skolstvo slo podla vedeckcyh poznatkov, tak by evolucia ako slovo uz bola davno zabudnute
myslíš že ti všichni učitelé, profesoři jsou úplní pitomečci, když věří těm dle Tebe "nedůkazům"? :)

Vysvětluješ si nějak, že určité skupiny zvířat si jsou geneticky podobné (takže mají asi společného prapředka...)? Nebo na geny nevěříš vůbec?
Mohla bych tu popsat stránku, ale asi by jsi to zase smetl ze stolu...

Našla jsem tu bucův úvodní příspěvek a s tím se taky tak nějak ztotožňuju. :mrgreen:


Nic ve zlém. Vždyť jde o věc, která se udála tak dávno, že ji ani naši dědové nepamatují... tak nač emoce...
ucitel a profesor je clovek ktory vystudoval ucitelstvo a to dokazal len tak ze v sebe akceptoval to co osnovy predkladaju, kto to v sebe neakceptoval ten zo skoly vyletel pripadne to vs sebe citil ze by to ucit nemohol a tak na ucitelstvo ani nesiel.

vedci v odboroch dnes uz otvorene sa bavia o dokazoch ne-evolucie, takze nie vsetci vedci sa uz daju dnes umlcat naschval pisem umplcat a nie oklamat kedze kto je schopny rozumiet svojmu odboru tak nikdy sa oklamat nedal akurat nemal odvahu prehovorit

je to podobne ako s lekarmi a vakcinaciou - skusky by nezlizili ak by si mysleli o vakcinacii to co vacsina tu na fore ovsem neskor sa niektorym rozsvieti a anpsiu pre verejnost aj pravdive clanky ako sme mohli nedavni vidiet aj od slovenskeho lekara co naisla o ockovani deti do casaku pre rodicov a link tu prebehol.
Pouč nás, čímpak se snížila úmrtnos (novorozeňat, kojenců, dětí, seniorů), prodloužil věk?
Které vakcíny jsou ok a které zbytečné? Jsi na to asi expert.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: evoluce

Příspěvek od buc11 »

přesně kvůli tomuto jsem vám založil tu vyšší moc, myslím, že admin je už už nachystán nás zase přehodit do zatracení offtopiků,
no nic, založím si pak nové, třeba: přesvědčení evolucionáři a evolucionisté navždy a nikdy jinak
Odpovědět