VITArecepty.cz

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Pavel Chodil
Příspěvky: 21
Registrován: pon říj 29, 2012 22:20
Kontaktovat uživatele:

VITArecepty.cz

Příspěvek od Pavel Chodil »

Rád bych vás pozval na novou stránku s VITA recepty http://www.vitarecepty.cz/, kde najdete spoustu živých receptů (a bude jich ještě přibývat).

Stránka VITArecepty.cz je nově vzniklá databáze VITA receptů (živých, neboli syrových či RAW FOOD receptů) pro inspiraci ostatních lidí. Svůj VITA recept zde může přidat úplně každý: http://www.vitarecepty.cz/uvod/. Součástí této stránky je také blog, kde může opět úplně každý přiblížit ostatním způsob žití svého života. Zapojit se můžete už nyní.

Děkuji za podporu, budu rád za vaše komentáře a budu přešťastný, když se taky zapojíte do chodu webu. Buďme živí! Přidat se můžete i na naší facebook stránce: http://www.facebook.com/vitarecepty.

Máte silné osobní zkušenosti se syrovou stravou? Chtěli byste se podělit o vlastní zážitky na syrové stravě? Rádi byste šířili váš životní styl dále mezi lidi? Výborně, přidejte se k nám! Stránka VITArecepty.cz – sdílené recepty vitariánů obsahuje také sekci blog, kde může přispívat úplně každý. Přejít na VITA stravu totiž není jenom o receptech, ale také o motivaci, která se dá přenést jen prostřednictvím slov. Více informací: http://www.vitarecepty.cz/uvod/ Těším se!

Obrázek
Navštivte můj blog. Pavel Chodil
Odpovědět