Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Legoš

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Legoš »

Zdravim, mozna mi pomuzete s jednou myslenkou co se mi dnes vnutila.

A to ze bych to tady zabalil a odstehoval se nekam jinam :D rozumejte do Evropy.
Je pravda ze jazykova vybavenost je na nule. Studium sem skoncil ekonomkou (sš).
Rad bych nekam do velkomesta.
Kam by jste sli vy? A proc?
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od s.arik »

Mně nikdo nechybí, formulovala bych to jinak, sem tam s vděčností vzpomenu na každého, kdo mne kdy inspiroval či inspiruje k něčemu, co je mi sympatické, ať už je to "nesladké vita" nebo ekodrogerie nebo cokoliv jiného pro mne dobrého...

Na některé, co zdůrazňovali zelené, si vzpomínám, ale tenkrát jsem to (možná chybně) chápala pouze ve smyslu "k tomu kilu idaredu přidej hrst špenátu" a ne "omez jablka a žij především ze zeleného a tuků+bílkovin"...jasně, určitě nebyl Olfess první na světě ani první na vitoušovi, co naznačoval low-carb směrem, jen byl prostě první, od kterého jsem si to přečetla a "přijala". Každého osloví něco jiného a někdo jiný, klidně si ťukejte na čelo (:-) mír!
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Pavluska »

Šári, já Ti rozumím. :wink: :) A ťukání na čelo rozhodně neproběhne. ")
Jsem taky ráda, že jsem se postupně odklonila od kil ovoce - ale že mi to dalo časově zabrat. Přitom jsem v průběhu let stále taky poslouchala jak je důležité zelené a celkově jídelníček vyvážit... chtělo to čas a vlastní zkušenost (zuby a spol.).
Každopádně někdo může fungovat úplně jinak (buc) a beru to. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Pavluska »

Legoš píše:Zdravim, mozna mi pomuzete s jednou myslenkou co se mi dnes vnutila.

A to ze bych to tady zabalil a odstehoval se nekam jinam :D rozumejte do Evropy.
Je pravda ze jazykova vybavenost je na nule. Studium sem skoncil ekonomkou (sš).
Rad bych nekam do velkomesta.
Kam by jste sli vy? A proc?
proč velkoměsto? :)
Pokud vyjedeš hned bez jazykové přípravy, tak budeš pravděpodobně (na začátku) pracovat manuálně... nevadí?

Já jsem v Anglii, ale kdybych byla typ, který se snadno učí cizí jazyky, byla bych asi ještě jinde.... Už jsem si tu ale i tak nějak zvykla a nemám větších námitek proti ničemu tady....teda pár drobností oproti americe, ale tam je zas něco jiného.... ") No a oproti jižním státům si nepřipadám jak lovná zvěř, což je paráda - hned se líp dýchá.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od rudo »

ja kdybych do cudziny,

tak se rozhoduju medzi ceskem a ruskem

(no jo kuliva holkam) ale kdyby radsi to slo bez toho velkomesta, takovy Krkonose
5 2 8
Legoš

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Legoš »

Dneska sem byl turistovat v nemecku.
Bohuzel koleno se silene ozvalo, nevim uz co stim.

Byl jsem se podivat v nemeckem kauflandu a priznam se ze se nedivim ze lide touzi po sladkem, slanem, mastnem. Tolik polotovaru, sladkosti, cukrovin a bramburku co tam maj na vyber.
Zitra se musim poradne najist a asi si nasusim cukety.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od culka »

Susene cukety???? To je akoze dobre?

Ja len, ze som to asi prehnala na jar a teraz zacinaju rodit a ja budem potrebovat aspon tri zaludky alebo hejno kacic, co mi pomozu.

Aka cudzina, chod a skus, ale osobne ak este raz, tak ja uz rozhodne nie. Uz vela rokov si vravim, ze som mohla radsej do hovna slapnut ako do Kanady.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Janek »

Legoš píše:Zdravim, mozna mi pomuzete s jednou myslenkou co se mi dnes vnutila.

A to ze bych to tady zabalil a odstehoval se nekam jinam :D rozumejte do Evropy.
Je pravda ze jazykova vybavenost je na nule. Studium sem skoncil ekonomkou (sš).
Rad bych nekam do velkomesta.
Kam by jste sli vy? A proc?

Ty si vem pir tuzku a napis si co ches v dalsich 5, 10, 15 letech delat. CILE.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Legoš

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Legoš »

Tak vcera jsem toho zladoval dost: 1 meloun cantalope, 1 banan, 6 broskvi, 2 kukurice, 2 brambory, 1 okurku, 1 trs hroznu, 1 papriku, 4 rajcata.

Na papirek bych si napsal asi pouze: spokojene zit
Je mi 21let a za 1-2 roky se odstehuju od mamci, tesim se jak si zaridim bejvak, tesim se na nakupy, tesim se jak zacnu kulturne zit. Proste se tesim na zmeny.

Muj sen byla F. cizinecka legie, takze kdyby mi to zdravi dovolilo, vratil bych se tam.

Moje nejvetsi trapeni mi pusobi leve koleno, nejpis trpim na mekkou chrupavku v koleni.

Dnes se tesim na meloun, ten mi bude v zime schazet.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Janek »

Ja to tusil, ze zmeny ve strave clovek zacne delat, fora cist, az kdyz je pozde (zdravotni problemy).
to ja mel loni paleo dietu a leto mam domaci pekarnu a pecu :-)
Pristi rok to bude prana :-)

Vratil by ses tam, takze jsi tam prosel? Jak dlouho? Podle me dnes uz je to o nicem, mozna tak pred 15-25 lety... Vychyzim ze zkusenosti vlkodlaka a zaskodnika.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Celoroční farmář
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 17, 2018 23:49

Re: Začátek - chutě a kolik toho za den snist?

Příspěvek od Celoroční farmář »

No kolik toho sníst je pro mě dost problém. Vždy si řeknu že se nesmím přejídat a večer se ocitnu v gauči jak funím přecpáním :lol:
No ale aspoň sem si přikázal že nesmím jíst po 20h večer a jednou týdně držím půst, abych to vše strávil.
Odpovědět