půst a 40kový žáček, spíš guru

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: půst a 40kový žáček, spíš guru

Příspěvek od buc11 »

Zdeníno píše:
buc11 píše:ad 1. dobře přijímám politruka
ad 3. s tím ti moc neporadím, ale jsem rád že toto se mi v hlavě neděje, věřím, že na rozdíl ode mne skonáš s vědomím plně naplněného života
ad 2. 5. nenapadá mne proč výše zacílené duchovní bytosti hledáš zrovna mezi pojídači nevařeného, máš pocit, že je mezi nimi většího zastoupení?
Prosím o radu, na kterou adresu si mám jít podebatovat o durianech?, kde mě nebudou označovat durianovým kibicem, všimni si, že já u každé věty se neoháním durianem třeba jak je zdravý naproti tomu kritiku 811 najdeš takřka ve všech forech, jakto že je to viděno tak jednostraně?, to už je dáno, rudo dobrý, buc zlý?
Ano, já bych byl pro cenzora ohledně jak mají psát, je-li někdo hrubý, urážlivý, svárlivý, zlý tak ať je smazán, včetně mne,
pamatuju, jednou jsem napsal pepkovi, že píše slintíky a hned jsem toho litoval, ale tehdy se naštestí nedalo mazat, takže jsem si to vyžral, ale byl smířlivý a po jeho věřím mi odpuštění, se snažím trochu kontrolovat. A dotkne-li se některé mé sdělení někoho, jsem ochoten se nad ním znovu zamyslet a popř.omluvit nebo zrevidovat
Vím, že tato debata je bezpředmětná, já už stejně nikam nevstoupím, ale co na tom
Tak není třeba ztrácet drajf a chápati má mravním ponaučování doslovně buci, leč jaksi výstražně, podobně jako biblické "svádí-li tě k hříchu tvá ruka, utni ji". Kdybych to měl brát doslovně nemohl bych sem již psát, ruce nemaje, jakož ostatně i všechny údy (hmm, to je docela dobrý koan – jak si utnout poslední úd?).

Já ani pořádně nevím, co to ta 811 vlastně je, asi jde o nějaké poměry zřejmě, ale nezajímám se o to, tak nemůžu se o všechno zajímat, zbláznil bych se. Jo, mlhavě si vybavuji, že se ruda někde zmiňuje o 811, ale tak netušil jsem že jde o velblouda, nikoli komára. Nečtu všechno co napíše, jako ostatně u nikoho, jenom v tématech, které tak nějak sleduji (což dělám leckdy i rychle a povrchně), a když hodíme společnou řeč, tak se dívám, je-li reakce. Zdá se mi, že tu ty svý bitvy z hlediska vlivu na svět trochu přeceňujete. :) Já vlastně ani nevím, jestli ta rudiho fruktóza je gud nebo ne, totiž pro mě nejsou aktuálně gud žádný cukry, asi mám kandidu, sem dneska našel sušenky ve skříni, bylo mi to líto vyhodit, tak jsem to kretén sežral, a nesedlo mi to, není mi gud, budu muset hodit půst, asi nejlépe i od vitariánu.

Btw je škoda, že rudo není mladší a Renáta svobodná, možná bychom měli vitarianu svatbu. Co se škádlívá, to se rádo mívá.
zdenino, já si s tebou rovněž rád píšu, ty jsi mi taková vnitřně ideologická oponentura (ty nechoď pryč, prosím sem tam nakoukni, mnoho směřuji mimoděk tvým směrem k pozlobení)
já se to snažím brát jen jako výměny názorů, objevení ostatních postojů, pokud možno bez citového vkladu,
a jsem dost samolibý, takže čtu takřka jen sebe(nečet jsem to ani tu předtím, tak jsem možná mimo a proto ani neznám podstaty sporů např. mezi vámi 40ítkaři /prosím, prosím, jen se k tomu už nevracet/, a tím se tak izoluji od nepěkných příspěvků, což mi umožňuje setrvávat ve svém krásném vnitřním světě-, tady jsem to začal já nevinným sdělením, že se vracím jak ztracený syn k pavlovu stádu a vyvolalo to tady tu šílenost, čekal jsem jen od půstařů poklepání že jsem vítán a od odpůrců, že stejně žádnej půst nedokážu a mělo to skončit), a kdo je na vita nebo ne mne nechává chladným, jde mi jen o sebe, ale to ty dobře víš, nikdy sem to netajil
nedávals mne taky s někým dohromady, nebo si to pletu?
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: půst a 40kový žáček, spíš guru

Příspěvek od gabrielik »

Ľudí tu neodrádza tá rôznorodosť, ale hádky.
Odpovědět