Green bar v Kroměříži

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

Green bar v Kroměříži

Příspěvek od Žanika »

Ahoj, jen jsem chtěla vřele doporučit green bar v Kroměříži, projde se průchodem dolní části náměstí u české spořitelny na ulici Ztracená. je to něco jako vegansky bufet, obědy, celozrnné pečivo a tak, ale dělají tam na počkání i různé ovocné nebo zeleninové šťávy i zelený ječmen a tak. Mají tam plno salátu, moc fajn atmosféru, levné ceny a nevím, co ještě. opravdu doporučuji všem, kdo se do Kroměříže dostanou. I pro mé malé dětičky tam bylo místo. :roll:
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to je krásné
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Green bar v Kroměříži

Příspěvek od Jindra »

Podobná možnost dát si čerstvě lisované ščávy se naskýtá v několika prodejnách po republice, viz http://www.fruitisimo.net/fresh/prodejny
Nechci jim dělat reklamu, ale nemám to daleko do Jihlavy, tak jsem se tam u nich příležitostně stavil a jo, dobrý. Kdož budeš mít příležitost, zkus to.
Ideální to ovšem není - když jsem se "přihlouple" zeptal, jestli by mi poradili, kdybych se zeptal, jak se má taková čerstvá ščáva správně pít, pousmáli se ve smyslu "jak by se asi ščáva měla pít...", takže jsem si připadal jak hlupáček. O nějakém časování evidentně nemají potuchy, stejně jako o kombinování jídla s pitím. Je zřejmé, že personál umí ščávu jen připravit a prodat - nějaké odbornější znalosti tam nejsou. Taky jsem postrádal například možnost ščávu si trochu naředit vodou. Nejvíc mne překvapilo, když jsem se ptal na chuť jednoho z jejich produktů, děvčata odpověděla: "My nevíme, jak to chutná, my to nesmíme ochutnat." Tak to tedy :shock:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Green bar v Kroměříži

Příspěvek od Janek »

Nesmime ochutnat? To spis jsi narazil na iqtyqve... I kdyby to byla pravda in natura, takove veci se nekomunikuji smerem k zakaznikovi :-) spis meli zakazano se tam nadlabnout :>)

Vyšlo dnes: Nápad na Fruitisimo se zrodil za hromadou amerického nádobí
Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sl ... bi-1138062
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět