Koľko vážite?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

fairy
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 14, 2006 23:18
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fairy »

zdarecek vsichni....ja mam cukrovku a s zadnym ovocem problem nemam.....jedinny cukry, ktery vlastne prijimam tak sou z ovoce apod. veci a clovek vzdycky nejaky cukry potrebuje......co si budem povidat.ja merim 164 a vazim asi 51kg
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

fairy píše:zdarecek vsichni....ja mam cukrovku a s zadnym ovocem problem nemam.....jedinny cukry, ktery vlastne prijimam tak sou z ovoce apod. veci a clovek vzdycky nejaky cukry potrebuje......co si budem povidat.ja merim 164 a vazim asi 51kg
a to máš po těch 2 letech furt stejný,?, můžeš nastínit denní meny?
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Příspěvek od PetrK »

fairy píše:zdarecek vsichni....ja mam cukrovku a s zadnym ovocem problem nemam.....jedinny cukry, ktery vlastne prijimam tak sou z ovoce apod. veci a clovek vzdycky nejaky cukry potrebuje......co si budem povidat.ja merim 164 a vazim asi 51kg
Kde bereš tu jistotu, že člověk vždycky nějaké cukry potřebuje?
verux
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 27, 2006 23:34
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od verux »

já mám 172cm a 46 kg.moje nejnižší váha byla zatím 44 ale půsty jsem ještě nedržela...stim žádné zkušenosti zatím nemám
.-))
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sil »

Sluníčko píše:tady je kalkulačka http://zena.centrum.cz/bmi.phtml

no já nevím, mě vychází, že stále v pohodě je to mezi 47 - 59 kg. Ale podle praxe - ve 47 bych byla moc hubená a 59 moc tlusná. Ňák moc velký rozptyl...

Jinak já 21,09.
ja takisto tymto tabulkam nerozumiem, podla mna je to uplna hlupost, pretoze mam 162cm/46kg a BMI 17,9.. a to som uz vazila aj menej. aj viac. ked som vazila menej (43kg), moje BMI bolo fakt nizke 16,38 a pritom som sa citila najlepsie. zato podla tabuliek bola takato hmotnost prilis prilis nizka a normalne ok BMI by som mala aj pri hmotnosti 62kg...co uz pri 54kg som bola dost "oplácaná" a citila som sa zle.
BMI je proste zase jedna velka hlupost....
almond
Příspěvky: 59
Registrován: pon říj 09, 2006 14:02

BMI

Příspěvek od almond »

Sil: "ked som vazila menej (43kg), moje BMI bolo fakt nizke 16,38 a pritom som sa citila najlepsie. zato podla tabuliek bola takato hmotnost prilis prilis nizka"


Veď to! Ja som najmenej vážila pri 168 cm 43 kg: A bola som nadupaná energiou! Nikdy lepšie som sa v živote necítila! Viem to porovnať, pretože aj ja som vážila v niektorých obdobia viac (cca. + 7 kg).
You Can If You Think You Can
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Re: BMI

Příspěvek od sil »

almond píše:Sil: "ked som vazila menej (43kg), moje BMI bolo fakt nizke 16,38 a pritom som sa citila najlepsie. zato podla tabuliek bola takato hmotnost prilis prilis nizka"


Veď to! Ja som najmenej vážila pri 168 cm 43 kg: A bola som nadupaná energiou! Nikdy lepšie som sa v živote necítila! Viem to porovnať, pretože aj ja som vážila v niektorých obdobia viac (cca. + 7 kg).
aj ja vravim len z vlastnej skusenosti... keby niekto nechcel verit mojim pocitom, mam aj fotky..na nich je vidno, ze pri 10kg naviac (ked BMI bolo ok), som vyzerala dost zle... :) a tiez som si vsimla, ze nad mojou nizkou vahou sa pozastavuju iba ludia, kt vazia viac a chcu "zhodit" :lol:
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Teda, jak si to tu tak čtu, tak si připadám se svými 48kg a 163cm jako tlouštík. :oops: Ovšem před 2 lety jsem na tom byla mnohem hůř (no jo, vždycky si musím najít nějakou omluvu :wink: ).
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
agnesha
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 09, 2006 23:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od agnesha »

teda prominte mi damy ze se nepripojim k vasemu uchylnemu zavodeni kdo vazi mene, ale myslim ze se upirate na dost bezvyznamny parametr. Ted v lete jsem ztratila dve konfekcni velikosti a vaha se ani nehnula.

BTW: Myslim ze porovnavate neporovnatelne, dost zalezi na telesne konstituci. Me napriklad pri 43 kilech najdete na jipce. A krome toho kosti a kuze tfujtabl, nemohla bych chodit ani plavat a to nemluvim o sexu ... A svaly neco vazi, takze pro me klidne i 55.
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

agnesha píše:teda prominte mi damy ze se nepripojim k vasemu uchylnemu zavodeni kdo vazi mene, ale myslim ze se upirate na dost bezvyznamny parametr. Ted v lete jsem ztratila dve konfekcni velikosti a vaha se ani nehnula.

BTW: Myslim ze porovnavate neporovnatelne, dost zalezi na telesne konstituci. Me napriklad pri 43 kilech najdete na jipce. A krome toho kosti a kuze tfujtabl, nemohla bych chodit ani plavat a to nemluvim o sexu ... A svaly neco vazi, takze pro me klidne i 55.
Milá Agnesho, myslím, že tady nikdo nezavodí. Je tady třeba i vlákno, kolik je vám let a další podobná. To, kolik važím mi plně vyhovuje, i když jiní váží ještě méně. Pro mně je nejdůležitější, že se cítím dobře, jak po fyzické tak po psychické stránce, což se o období před 2 lety nedá vůbec říct.
Uznávám, že ještě neumím dobře používat smajlíky. :wink:
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

175cm (dříve bylo 176), 63-68kg
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sil »

agnesha píše:teda prominte mi damy ze se nepripojim k vasemu uchylnemu zavodeni kdo vazi mene, ale myslim ze se upirate na dost bezvyznamny parametr. Ted v lete jsem ztratila dve konfekcni velikosti a vaha se ani nehnula.

BTW: Myslim ze porovnavate neporovnatelne, dost zalezi na telesne konstituci. Me napriklad pri 43 kilech najdete na jipce. A krome toho kosti a kuze tfujtabl, nemohla bych chodit ani plavat a to nemluvim o sexu ... A svaly neco vazi, takze pro me klidne i 55.
presne, ako som vyssie napisala - takto neprijemne sa na mna a k mojej vahe vyjadruju ludia, kt vazia viac... :roll:

neviem, co je na tom, ze som napisala, kolko vazim, meriam atd... a ze som sa pri nizsej vahe citila lepsie, uchylne.. nikto sa tu nepreteka. no s postami a vitastravou ide vaha prirodzene dolu...

P.S. agnesha - kost a koza nie som, mozem poslat fotky. tak nabuduce poprosim viac respektu :idea:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

To bolo asi iba nedorozumenie kvoli tomu smajlikovi a nic ine, nie?
Myslim, ze tu nikto nezavodi, ani neuraza druheho.
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sil »

Katarína píše:To bolo asi iba nedorozumenie kvoli tomu smajlikovi a nic ine, nie?
Myslim, ze tu nikto nezavodi, ani neuraza druheho.
myslism, ze tu naozaj nik nezavodi, ale co sa tyka urazania.... to, co napisala agnesha moc prijemne nebolo.... aj ja mam na vela veci iny nazor nez hocikto iny, ale zato nebudem svoj nazor pokladat za dobry, spravny a cudzi za zly, nespravny...ved to je cisto subjektivny pohlad na vec...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

sil píše:
Katarína píše:To bolo asi iba nedorozumenie kvoli tomu smajlikovi a nic ine, nie?
Myslim, ze tu nikto nezavodi, ani neuraza druheho.
myslism, ze tu naozaj nik nezavodi, ale co sa tyka urazania.... to, co napisala agnesha moc prijemne nebolo.... aj ja mam na vela veci iny nazor nez hocikto iny, ale zato nebudem svoj nazor pokladat za dobry, spravny a cudzi za zly, nespravny...ved to je cisto subjektivny pohlad na vec...
ágnés nám nastavuje zrcadlo vidění okolního světa mimo sektu,
nevím proč cítím za jejími příspěvky akúsi negáciu (nechtěl jsem napsat zlobu),
ale určitě je chyba ve mně
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ja neviem, mne to pripadalo bez akejkolvek negacie ci zloby, skor, ze nam chcela dobre, aby sa to nahodou nezvrhlo na nejaky anorekticky styl.

Celkovo to tu vnimam tak, ze so zlobou tu nepise nikto a rozlicne nazory mi aspon umoznuju vidiet jednu vec z roznych pohladov.

To je vsak len subjektivny pocit a ako to myslela Anges, vie najlepsie samotna Agnes - takze Agnes, odpis nam, nech v tom mame jasno, cha.
agnesha
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 09, 2006 23:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od agnesha »

Katarína píše:Ja neviem, mne to pripadalo bez akejkolvek negacie ci zloby, skor, ze nam chcela dobre, aby sa to nahodou nezvrhlo na nejaky anorekticky styl.

Celkovo to tu vnimam tak, ze so zlobou tu nepise nikto a rozlicne nazory mi aspon umoznuju vidiet jednu vec z roznych pohladov.

To je vsak len subjektivny pocit a ako to myslela Anges, vie najlepsie samotna Agnes - takze Agnes, odpis nam, nech v tom mame jasno, cha.
No to mi bylo jasne ze se vam to nebude pacit. Ale zabyvate se kravinana, spis nez vaha je dulezity pomer slozek v tele a me na vitastrave neslo dolu ani kilo (to protoze mam celkem oprimalni vahu a uz dlouho se nepreziram] Ovsem obdobi kdy me tlacily kolena navzajem a do kina jsem si brala polstar no nikdy vice. To vase vychvalovani vahy je proste stupidni. neni v tom ani zdravi ani pohoda.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Advid »

Myslím, že ideálna váha je tá, pri ktorej sa človek cíti vitálny. Žiadne "normy".
Tohle napsala almond v prvním příspěvku tohoto vlákna a myslím, že to vyjadřuje názor většiny lidí zde. Žabomyším válkám zdar. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ja osobne som proti Tvojej odpovedi nemala nic.

Co sa tyka tejto: oni sa tu nevychvalovali, skratka kazdy pocituje svoju idealnu vahu individualne. Nezameriava sa na nu nikto, iba pise, aku ju ma.

A ako sa citi, ked ju ma nizsiu alebo vyssiu. Ide im o zdravie a pohodu, takisto ako aj Tebe.
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sil »

No to mi bylo jasne ze se vam to nebude pacit. Ale zabyvate se kravinana, spis nez vaha je dulezity pomer slozek v tele a me na vitastrave neslo dolu ani kilo (to protoze mam celkem oprimalni vahu a uz dlouho se nepreziram] Ovsem obdobi kdy me tlacily kolena navzajem a do kina jsem si brala polstar no nikdy vice. To vase vychvalovani vahy je proste stupidni. neni v tom ani zdravi ani pohoda.[/quote]

ja sa citim zdravo, v pohode a dokonca mi nepripada absolutne stupidne bavit sa o vahe.
agnesha
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 09, 2006 23:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od agnesha »

ja sa citim zdravo, v pohode a dokonca mi nepripada absolutne stupidne bavit sa o vahe.

No asi toho o zdravem zpusobu zivota moc nevis . Sorry, ale takovy kecu jsem uz slysela (ja mam tolik energie a je mi tak skvele...) a videla i to kam vedou takze me to nenechava chladnou. Je mi lito tech kteri to nedejboze budou cist na foru o zdrave vyzive. A trochu je mi lito i vas pokud resite neco tak nesmyslneho. Nic ve zlem, jen uz toho prece jen trochu vim.
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sil »

agnesha píše:ja sa citim zdravo, v pohode a dokonca mi nepripada absolutne stupidne bavit sa o vahe.

No asi toho o zdravem zpusobu zivota moc nevis . Sorry, ale takovy kecu jsem uz slysela (ja mam tolik energie a je mi tak skvele...) a videla i to kam vedou takze me to nenechava chladnou. Je mi lito tech kteri to nedejboze budou cist na foru o zdrave vyzive. A trochu je mi lito i vas pokud resite neco tak nesmyslneho. Nic ve zlem, jen uz toho prece jen trochu vim.
myslim si, ze tu je uz naozaj zbytocne nieco ti pisat.. kedze vsetko, co napisem oznacis, ako stupidne, uchylne, nezmyselne.

P.S.: drzala si uz vobec niekedy post ??
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

agnesha píše:ja sa citim zdravo, v pohode a dokonca mi nepripada absolutne stupidne bavit sa o vahe.

No asi toho o zdravem zpusobu zivota moc nevis . Sorry, ale takovy kecu jsem uz slysela (ja mam tolik energie a je mi tak skvele...) a videla i to kam vedou takze me to nenechava chladnou. Je mi lito tech kteri to nedejboze budou cist na foru o zdrave vyzive. A trochu je mi lito i vas pokud resite neco tak nesmyslneho. Nic ve zlem, jen uz toho prece jen trochu vim.
Agnesh, Agnesh, čosi obdobné sme tu už s tebou celkom dosť nedávno riešili. Pamätáš? Prečo sa zlostíš? :lol: Veď ti nikto neberie, čo vieš. :lol:
Tvoja "psychologička" Rena
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

agnesha píše: Nic ve zlem, jen uz toho prece jen trochu vim.
No vidite, nebolo to nic v zlom.
Uz si tu asi na tuto temu kazdy povedal svoje a mozeme ist na dalsiu, ha.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

já jsem věděl, že ágnes (jediná dlouhodobá vitariánka v čssr, jež návratem k obvyklé stravě život si zachránila) nezklame,
jinak já jsem si s psychoušem pěkně popovídal
Uživatelský avatar
Kallaf
Příspěvky: 186
Registrován: stř říj 11, 2006 22:23
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Kallaf »

ja neviem co tu ta Agneska riesila ale asi sa nudila a tak chcela vyvolat nejaky konflikt.
Dnes som sa dobre pobavil na mojej mame,ked mi zacala vykladat ako strasne chudnem a ze to si len nahovaram ako mi je fajn.Tak som zobral vahu,zavolal na mamu a ked zbadala,ze mam o 2 kila viac ako pred tyzdnom odrazu sa upokojila a za cely den uz o strave nepadlo ani slovo.
Aktualnych 174cm a 66kg povazujem za idealny stav ale ak budu mat rodicia aj nadalej hlupe pripomienky,skusim este nejake 2-3 kilecka pribrat.Myslim,ze pri mojom apetie to nebude ziadny problem.
agnesha
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 09, 2006 23:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od agnesha »

buc11 píše:já jsem věděl, že ágnes (jediná dlouhodobá vitariánka v čssr, jež návratem k obvyklé stravě život si zachránila) nezklame,
jinak já jsem si s psychoušem pěkně popovídal
si snedl neco zkazeneho? :lol:

PS: dlouho se ta pretvarka udrzet neda co :roll:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

agnesha píše:
buc11 píše:já jsem věděl, že ágnes (jediná dlouhodobá vitariánka v čssr, jež návratem k obvyklé stravě život si zachránila) nezklame,
jinak já jsem si s psychoušem pěkně popovídal
si snedl neco zkazeneho? :lol:

PS: dlouho se ta pretvarka udrzet neda co :roll:
já jsem zase přibral, neznáte nějakou diet?
PS. dýl jak do smrti určitě nikoliv
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

buc11 píše:
agnesha píše:
buc11 píše:já jsem věděl, že ágnes (jediná dlouhodobá vitariánka v čssr, jež návratem k obvyklé stravě život si zachránila) nezklame,
jinak já jsem si s psychoušem pěkně popovídal
si snedl neco zkazeneho? :lol:

PS: dlouho se ta pretvarka udrzet neda co :roll:
já jsem zase přibral, neznáte nějakou diet?
PS. dýl jak do smrti určitě nikoliv
a stejně tě mám rád
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

Příspěvek od sil »

po par dnoch postu a teraz uz normalnej stravy som schudla (nebolo to absolutne mojim cielom) a mam opat 43 kg (na 162 cm) ako kedysi. a opat tak ako kedysi sa citim super... telo lahke, priam sa vznasam..
"Hlad a láska určujú celé ľudské dejiny."
Budha
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Teda já mam 168 cm a 51 kg...myslim, že kdybych vážila tak malinko jako mnozí tady, tak by se k nám mamka nastěhovala s papáníčkem :) - už teď je to boj :wink:
bystrinka
Příspěvky: 70
Registrován: ned srp 27, 2006 17:44
Bydliště: Groningen

Příspěvek od bystrinka »

Brezen 2007: 170 cm, 54-55 kg.

Po lonskem podzimnim pustu a s pravidelnym pohybem jsem mela normalni vahu 51-52 kg, od prosince prisly mesice trapeni nad diplomkou, porusovani vita stravy, nadmira orechu a suseneho ovoce :-). De facto se uz ctyri mesice poradne nehybu.

V srpnu 2006 jsem mela kolem 59, v dubnu 2006 pred vysazenim antikoncepce dokonce 63-64. Myslim, ze moje optimum pri pravidelnem pohybu je nekde kolem tech 52 kg.
Pat
Příspěvky: 96
Registrován: pon led 30, 2006 23:54
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pat »

198/73.

Este tak 7 kil a zacnem sa citit dobre. :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

hofikos píše:Teda já mam 168 cm a 51 kg...myslim, že kdybych vážila tak malinko jako mnozí tady, tak by se k nám mamka nastěhovala s papáníčkem :) - už teď je to boj :wink:
já mezi ně nepatřím :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Sluníčko píše:
hofikos píše:Teda já mam 168 cm a 51 kg...myslim, že kdybych vážila tak malinko jako mnozí tady, tak by se k nám mamka nastěhovala s papáníčkem :) - už teď je to boj :wink:
já mezi ně nepatřím :)
:) :) :)

Zjistila jsem, že se přednáškám o jídle můžu vyhnout, pokud vážím těch 52, to je to docela v pohodě. Jak se mi začne váha blížit k 50, tak je to samá přednáška, takže se držim tak nějak mezi 51 - 52 (ale líp se cítím s těmi 50 :) )
Pat
Příspěvky: 96
Registrován: pon led 30, 2006 23:54
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pat »

hofikos... na ake prednasky to chodis?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Pat píše:hofikos... na ake prednasky to chodis?
:lol: Asi nebudem ďaleko od pravdy, že tie prednášky chodia za ňou :wink:
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Renáta píše:
Pat píše:hofikos... na ake prednasky to chodis?
:lol: Asi nebudem ďaleko od pravdy, že tie prednášky chodia za ňou :wink:
nerozumím... :oops: :roll: :? :) prosím upřesnit :wink:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Prednáša ti rodina a asi aj kámoši, nie?
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Renáta píše:Prednáša ti rodina a asi aj kámoši, nie?
jóooo tak, nepřečetla jsem si svůj příspěvek :) jo, přednášky od rodiny, kolegů a tak :D všichni jsou strašně chytrý :D (nejraději mám předkládaný důkazy z Blesku :wink: )
katja
Příspěvky: 21
Registrován: pon bře 26, 2007 9:40
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od katja »

Dříve váha 55 -58 kg
po změně stravy 50 kg
po syrové stravě 46 kg
po 80% syrové stravě 47 - 48 kg při výšce 164 cm
Uživatelský avatar
Jod
Příspěvky: 18
Registrován: pon dub 02, 2007 16:50
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jod »

..192-195cm, 59-61kg :? ..s týmto som sa už asi 5rokov nehol
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Jod
Příspěvky: 18
Registrován: pon dub 02, 2007 16:50
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jod »

..lolz, tak na to by ma dostali :D
Pat
Příspěvky: 96
Registrován: pon led 30, 2006 23:54
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pat »

Jod píše:..192-195cm, 59-61kg :? ..s týmto som sa už asi 5rokov nehol
Ahoj Jod. No mas podobne BMI , ako ja predcim som zacal posilovat. Precitaj si tuto diskusiu viewtopic.php?t=87&postdays=0&postorder ... 71dd22723d
Kedze pises ze si s tym nehol, vyzera to, ze si sa snazil ale neslo to. Plne ta
chapem, ked s tym chces nieco robit. Ak budem vediet, poradim.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

Jen neco malo ze zkusenosti. Mam 183cm a vazim 65kg a uz asi 5let se to nehlo at sem jedno tak ci onak. Myslim, ze vaha tela je prave takova jaka ma byt, pokud nelitate v nejakem stravovacim extremu. pokud se nekdo bude fakt moc prejidat a este nezdravych jidel, bude mit nadvahu ale stejne nebezpecne je i to jist jen ovoce a pomijet dulezite slozky ve strave jen kvuli vizi extra stihle postavy. Nejlepsi cesta ke zdravemu a stihlymu telu bude vzdy jist tolik kolik si telo rekne a mit dost pohybu. Fakt to neprehanejte s podilem ovoce ve strave, nezapominejte ze konvencne pestovany a preslechteny ovoce neni cestou ke zdravi. Pokud mate vlastni vypestky, zavidim vam ;)
be free, be just, be innocent :p
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Tak to závidím, já jsem schopná mít se změnou stravování takový výkyv že by člověk řekl že to ani racionálně není možný. :-) Jasně že je ve hře ještě pohyb, ale třeba loňské léto jsem se fakt nezastavila a změna v jídelníčku v podstatě žádná, přesto jsem se nedostala na váhu, kterou jsem chtěla. Občas mi přijde že už mi zbývá opravdu jen půst. Dřív ještě před vegetariánstvím a dalšími posuny v jídelníčku jsem byla asi paradoxně mnohem štíhlejší. No nic, to je jen výlev. Beztak se jedná o zanešení asi, zvlášť to vidím teď že mě zas často bolí hlava, prostě za ty roky stihla asi zanést důkladně celé tělo. Musím se s tím poprat no.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Pavluška píše:Tak to závidím, já jsem schopná mít se změnou stravování takový výkyv že by člověk řekl že to ani racionálně není možný. :-) Jasně že je ve hře ještě pohyb, ale třeba loňské léto jsem se fakt nezastavila a změna v jídelníčku v podstatě žádná, přesto jsem se nedostala na váhu, kterou jsem chtěla. Občas mi přijde že už mi zbývá opravdu jen půst. Dřív ještě před vegetariánstvím a dalšími posuny v jídelníčku jsem byla asi paradoxně mnohem štíhlejší. No nic, to je jen výlev. Beztak se jedná o zanešení asi, zvlášť to vidím teď že mě zas často bolí hlava, prostě za ty roky stihla asi zanést důkladně celé tělo. Musím se s tím poprat no.
Jo,jo, my holky mame tu vahu spojenou minimalne jeste s psychickou pohodou. V tomhle to maji kluci asi jednodussi.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

RadkaS píše:Jo,jo, my holky mame tu vahu spojenou minimalne jeste s psychickou pohodou. V tomhle to maji kluci asi jednodussi.
ano, psychika je úplně všude a za vším. Já včera ukončila půst (3 dny, jako asi desetkrát už letos) protože jsem měla pocit, že je všechno na prd, že mě nic netěší a nebaví (vše je v hlavě)... Tak jsem si vychutnala kousek melounu. Ale ten pocit štěstí je někde jinde než v jídle, jen já ho zas teď chvíli nemůžu vydolovat. A všechny vzletné myšlenky a pocity které mě vždy napadaly zas někam zapadly.
To v čem to mají kluci jednoduší je minimálně možnost víc důvěřovat lidem.... my holky se narozdíl od některých vyšinutých týpků na nikoho nevrháme a neobtěžujeme (nebo určitě méně často). To nic, jen mě zas ovlivnilo dnešní další štěstí na "výjimečné" lidi. Asi mám fakt hodně potentovanou karmu z minula.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Odpovědět