Koľko vážite?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Ahoj, tak se přidám - mám asi 166cm, mívala jsem 167, ale už jsem se zřejmě scvrkla :lol: a moje váha je kolem 49-51. Kdyby byly 2-3-4 kilíčka navíc nezlobila bych se :lol:
Idasek není muž ;o)
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

Pavluška píše:
RadkaS píše:Jo,jo, my holky mame tu vahu spojenou minimalne jeste s psychickou pohodou. V tomhle to maji kluci asi jednodussi.
ano, psychika je úplně všude a za vším. Já včera ukončila půst (3 dny, jako asi desetkrát už letos) protože jsem měla pocit, že je všechno na prd, že mě nic netěší a nebaví (vše je v hlavě)... Tak jsem si vychutnala kousek melounu. Ale ten pocit štěstí je někde jinde než v jídle, jen já ho zas teď chvíli nemůžu vydolovat. A všechny vzletné myšlenky a pocity které mě vždy napadaly zas někam zapadly.
To v čem to mají kluci jednoduší je minimálně možnost víc důvěřovat lidem.... my holky se narozdíl od některých vyšinutých týpků na nikoho nevrháme a neobtěžujeme (nebo určitě méně často). To nic, jen mě zas ovlivnilo dnešní další štěstí na "výjimečné" lidi. Asi mám fakt hodně potentovanou karmu z minula.
Jestli myslíš že máš potentovanou karmu - tak ale když jsem měla takové myšlenky, kdosi chytrý mi řekl, že nic netrvá věčně. Věř mu, měl pravdu. Trpělivost, držím ti moc palce :P
Idasek není muž ;o)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Díky, jsi hodná. Samozřejmě jsem to tu včera trochu přehnala. Lidé, kteří nemají kde spát, co jíst nebo se ocitají v oblasti válečných konfliktů by se mi vysmáli. A právem. Vždycky se snažím nacházet ve všem pozitiva, ale občas prostě kotel buchne. Omlouvám se za saze (zbytečné).
Jinak si opravdu myslím, že je pro lidi důležité věřit v dobro a mít v sobě takový ten klid, který se projeví i na fyzickém zdraví, potažmo i na té diskutované váze organismu, když už jsme v tomto vlákně.

Idasku, ano, nic není neměnné, takže asi i těžko může dlít pozemská lidská bytost stále v blaženém klidu mysli (ale může se vrátit, naštěští). Člověk na sobě musí stále pracovat. Kroky zpět a přešlapování na místě jsou asi inventář té cesty.

Každý má dost svého, tak hupky šupky do práce.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

Proc myslis ze kluci se zakonite musi na nekoho vrhat a obtezovat?:) ja mam teda velkej problem lidem duverovat taky.
be free, be just, be innocent :p
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

O zákonitosti jsem nic nepsala. :wink:
:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Pavluška píše:O zákonitosti jsem nic nepsala. :wink:
:)
my za to nemůžem, VELKý nás obdařil takovou hormonální výbavou s kterou si většina (před 2 měsícema jsem zjistil že i já) neumí poradit, natož ovládnout a to se nepočítám mezi vyšinuté jedince :D

a teď vážím 75, to je tím, že jsem musel zvýšit na 3 avokáda denně, abych je do středy dojedl, vymyslel jsem: odštavený topinouše a mrkev, do toho hlávkáč+ avo + cesnak+ močený datle-mix, syrový ava se mi už trochu protivijó
Lucy
Příspěvky: 140
Registrován: stř srp 23, 2006 12:45

vesely prispevek z cest

Příspěvek od Lucy »

Nevedela jsem, kam prispet, ale asi jsem udelala svuj rekord v pribirani na vaze, tak jsem to hodila sem.

Konecne mi konci pobyt ve Statech a s nim spojene stravovani na univerzitnim kampusu, chronicke nevyspani na koleji a dalsi neduhy. Trpim americkym syndromem, podarilo se mi za 4 mesice zestarnout o nekolik let a pribrat 12 kilo. :shock: Po roce jsem ted navic onemocnela chripajznou s horeckama, taky zase na me leze senna ryma, mam osklivej ekzem, jak jsem zas zanesena, a mimo jine navstevuji od zacatku sveho pobytu mistniho psychologa. No proste MOOOC zajimave jsem si to zavarila :lol:
Rozhodne jsem si splnila "svuj Americkej sen" :lol: :lol: :lol: supersize me :lol:

Dneskem zahajuji dlouho odkladany delsi pust, zbyvaji mi tu do konce pobytu 3 tydny. Myslim, ze se zadari, jelikoz uz nemam na jidlo finance :lol:
Bohuzel je americkym nesvarem mit vsude jidlo zdarma, ale to je vetsinou ten nejhorsi junk.

Myslim na Terez, jak se ji pustuje, bude to motivujici behem pustu vedet, ze nekdo hladovi jeste dyl, nez ja.

Vsude dobre, home, sweet home. :D
A adios zdejsim tlustoprdum. Po pravde konecne chapu, proc jich tu je tolik a soucitim s nimi :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leni
Příspěvky: 71
Registrován: stř úno 21, 2007 15:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Leni »

Lucy píše:Nevedela jsem, kam prispet, ale asi jsem udelala svuj rekord v pribirani na vaze, tak jsem to hodila sem.

Konecne mi konci pobyt ve Statech a s nim spojene stravovani na univerzitnim kampusu, chronicke nevyspani na koleji a dalsi neduhy. Trpim americkym syndromem, podarilo se mi za 4 mesice zestarnout o nekolik let a pribrat 12 kilo. :shock: Po roce jsem ted navic onemocnela chripajznou s horeckama, taky zase na me leze senna ryma, mam osklivej ekzem, jak jsem zas zanesena, a mimo jine navstevuji od zacatku sveho pobytu mistniho psychologa. No proste MOOOC zajimave jsem si to zavarila :lol: Rozhodne jsem si splnila "svuj Americkej sen" :lol: :lol: :lol:
Dneskem zahajuji dlouho odkladany delsi pust, myslim, ze se zadari, jelikoz uz nemam na jidlo finance :lol:
Bohuzel je americkym nesvarem mit vsude jidlo zdarma, ale to je vetsinou ten nejhorsi junk.

Myslim na Terez, jak se ji pustuje, bude to motivujici behem pustu vedet, ze nekdo hladovi jeste dyl, nez ja.

Vsude dobre, home, sweet home. :D A adios zdejsim tlustoprdum. Po pravde konecne chapu, proc jich tu je tolik a soucitim s nimi :lol: :lol: :lol:
Tak to je mi líto, že se ti ten pobyt nevyvedl... ačkoliv popravdě k americkýmu snu jsem poměrně dost skeptická... V každým případě sweet home už tě čeká :wink: Držím palce při půstu a jen tak mimochodem, když už jsem v tomhle fóru... mě se povedlo prožít si svůj "sen" tady a shodou okolností přibrat taky 12 kg, čímž jsem taky dala vzniknout osobnímu rekordu, kterej fakt nemá obdoby... takže aspoň v tom nejsi sama :P
Lucy
Příspěvky: 140
Registrován: stř srp 23, 2006 12:45

Příspěvek od Lucy »

Leni, dekuju moc za milounkou odpoved. Ono to tu zas nebylo vubec spatny, uzila jsem si tu spoustu skvelych lidi, zazitku a mist. Jen pokracovat v soucasne zivotosprave, tak me to zcela jiste brzy zabije :lol: :lol: :lol:
Mas pravdu, americkej sen je blbost, ja jsem ho nikdy nemela, udelat ze sebe supersize umim i v Praze :lol: :lol: :lol:

Jsem ted urazila jednoho Amika, kdyz se me ptal, odkud jsem, tak mu povidam, ze z Ruska. A on ze ze kteryho mesta, tak povidam z Prahy a on jako ze to neni v Rusku. Tak ja na to, ze sice ne, ale stejne si to vsichni Amici myslej, tak se hrozne rozcilil, ze je mam slusne receno za nevzdelance :lol:

Ten pust hrozne potrebuju, aspon 10 dni, nejradeji bych ale cele 3 tydny. A to ne ani tak kvuli vaze, jelikoz zas tak obezne nevypadam, ale hlavne opet vyladit organismus, abych nemela vsechny ty zdravotni obtize, co jsem si zpusobila, a taky bych zas chtela tu cistou vyrovnanou mysl a pocit, ze moje duse lita a vubec telo nepotrebuje. Snad to zvladnu, nebude se mi pustovat snadno vzhledem k me zanesenosti, nejhorsi jsou ty dny bez energie, co clovek potrebuje udelat spoustu veci a pritom se vsude jenom plazi jak matoha a tesi se, ze si da horkou sprchu a zaspi to. Ale miluju ty uklizeci stavy, tu vnimavost vuni a vseho a pak tu velmi snesitelnou lehkost byti na konci pustu, prvni sousta... a tak. Ja mam radost jak male decko :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Lucy píše: Jsem ted urazila jednoho Amika, kdyz se me ptal, odkud jsem, tak mu povidam, ze z Ruska. A on ze ze kteryho mesta, tak povidam z Prahy a on jako ze to neni v Rusku. Tak ja na to, ze sice ne, ale stejne si to vsichni Amici myslej... :lol:
s Prahou v Rusku mám stejnou zkušenost :?
Uživatelský avatar
Leni
Příspěvky: 71
Registrován: stř úno 21, 2007 15:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Leni »

Sluníčko píše:
Lucy píše: Jsem ted urazila jednoho Amika, kdyz se me ptal, odkud jsem, tak mu povidam, ze z Ruska. A on ze ze kteryho mesta, tak povidam z Prahy a on jako ze to neni v Rusku. Tak ja na to, ze sice ne, ale stejne si to vsichni Amici myslej... :lol:
s Prahou v Rusku mám stejnou zkušenost :?
No, nevím, jak v Americe s Prahou, ale zato mám nějaký tušení jak s Českou republikou :( Moje bývalá učitelka angličtiny byla nedávno v US a říkala, že provedla menší soukromej výzkum - ptala se, kde leží ČR... Výsledky: většina Američanů se domnívá, že v Africe :shock: v těsném závěsu za Afrikou následuje Asie, nejlépe střední :roll: a na třetím místě se umístila kupodivu... Evropa :lol:
Na druhou stranu, nevím, kde se na to ptala, takže jestli to bylo někde uprostřed ničeho, je jasný, že lidem stačí, že vědí, že na severu je Kanada a když pojedou na jih, dostanou se do Mexika 8)
Uživatelský avatar
sil
Příspěvky: 82
Registrován: čtv říj 12, 2006 13:21
Bydliště: Trnava

supersize me

Příspěvek od sil »

ouh, hello everyone !

tak ja na oplatku zdravim zvacsena z UK. hmm, tiez takmer prekonavam 3rocny vahovy rekord.. hmm, mam o 9 kil viac nez je moja najnizsia vaha, pri kt sa citim dobre... zvladla som to za necele dva mesiace.. tu som este len mesiac. mesiac pred odchodom som sa rozhodla si uzivat domacu stravu, restiky, bary, atd.. v nicom som sa absolutne neobmedzovala, post nehrozil, jedla vela.. hroza.
tiez planujem post, neviem kedy, pretoze vzdy mam priserny problem zo zaciatkom. skusala som zacat v piatok i sobotu, oba dni som podlahla presne o 16tej :lol: zajtra tu budem skusat opat..
samozrejme, ze sa chcem vratit k svojej povodnej vahe... nejde ani tak o to, ze by to bol daky trend, kt ma ovlyvnuje... ale fakt sa citim v svojom tele zle. plet hrozna, vlasy taky.. no najhorsie je aj tak to tazke telo... chcem behat a je mi to neprijemne, vselikde ma tlaci.. :? no coz, tiez skusenost.. akokolvek radsej byt vychrtla a pocuvam tie reci ohladom mojej vahy, ale citit sa lahucko, ako to, co zazivam teraz.. anyway, aspon mozem dlhsie postovat a nebude zo mna tak rychlo kostlivec...

tak snad sa, co najskor ozvem, ze postujem... :D
"Hlad a láska určujú celé ľudské dejiny."
Budha
Uživatelský avatar
Baska
Příspěvky: 15
Registrován: pát bře 02, 2007 22:00
Bydliště: momentalne Francuzko

Příspěvek od Baska »

ahoj
ja mam 190cm a momentalne 64 kil-a stale sa to pomaly znizuje.100 percentnou vitariankou som dnes presne 2 mesiace-a uz som schudla zo76 na 64-co je dost-a kedze to ide dole, myslite si ze je to normalne???jem vacsinou len ovocie-ale dokazem ho zjest ozaj vela-aj 8-10 bananov na obed rano asi dve jablcka a vecer trochu zeleniny ale cez den este to nejake ovocie prihodim.aj ked mi tato vaha vyhovuje uz viac schudnut by som nechcela...myslite ze moje telo len vylucuje teraz vsetko zle a po case trochu naberiem???viete mi poradit co jest aby som trochu nabrala???zvyknem si dat aj avokado ci nejake orechy ci susene ovocie-ale uz ani to nezabera.je to normalne v mojej situacii???diky moc
Dokazes vsetko, co chces!-preto verim ze sa mi podari vyhrat aj tento boj....
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Baska píše:ahoj
ja mam 190cm a momentalne 64 kil-a stale sa to pomaly znizuje.100 percentnou vitariankou som dnes presne 2 mesiace-a uz som schudla zo76 na 64-co je dost-a kedze to ide dole, myslite si ze je to normalne???jem vacsinou len ovocie-ale dokazem ho zjest ozaj vela-aj 8-10 bananov na obed rano asi dve jablcka a vecer trochu zeleniny ale cez den este to nejake ovocie prihodim.aj ked mi tato vaha vyhovuje uz viac schudnut by som nechcela...myslite ze moje telo len vylucuje teraz vsetko zle a po case trochu naberiem???viete mi poradit co jest aby som trochu nabrala???zvyknem si dat aj avokado ci nejake orechy ci susene ovocie-ale uz ani to nezabera.je to normalne v mojej situacii???diky moc
taky jsem mel tak malo tak 2 roky pri 198, ale posledni rok, co jim avo kazdy den a moceny orechy, ty jsem ale jedl porad, jsem pribral na 75
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

organizmus je inteligentna vec, ak mu davas kvalitny material+pohyb. zvysovat vahu sa ale takcitak da, hlavne je pri pohybe zapojit silu cim sa podpori budovanie vacsej hmoty, strava sa pri tom ak treba upravi.
Uživatelský avatar
Baska
Příspěvky: 15
Registrován: pát bře 02, 2007 22:00
Bydliště: momentalne Francuzko

Příspěvek od Baska »

cize ono to nieje v tom ze niekde robim chybu?viem ze v kazdom pripade je ziva strava lepsia ako ta mrtva-ale nechcela by som si ublizit a ani rodine-ktora pomalicky zacina tiez-co ma tesi.a tych orechov cez den len tych 30 gramov?vlastne ani sa nemusim pytat-lebo ked ich zjem viac tak ma boli zaludok-asi uz organizmus zistuje co je pre neho dobre-teda sa domnievam:)ale diky za podporu-mala by som to vazne skusit s tym sportom-velmi ma to laka, ale na momentalnom mieste na to nieje prilezitost-nevadi budem chodti aspon plavat a mozno neskor.aj tak dakujem a ked este niekto ma skusenost z nabranim vahy-tak vopred dakujem za dotazy.
Dokazes vsetko, co chces!-preto verim ze sa mi podari vyhrat aj tento boj....
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

pisu ze zakladom budovania uzitocnej hmoty su aminokyseliny. bez pomoci dalsich tisic+1 zlucenin by toto ale nemohlo fungovat. vsetko co potrebujes jest v strave rastlinnej pritomno, hlavne sa pmn vyhnut dlhodobej jednostrannosti, tot reagovat na momentalne potreby. vsetko je ale spojene dohromady az tym pohybom, teda aspon z mojho sa mi overuje ze ak dlhsie zatvrdnem aj ta najidealnejsia krma neni prijimana idealne a naopak ak sa pekne vypotim dokazu zapadnut idealne aj dosti tazke kombinacje. cize len som chcel cca podotknut ze leto je tu, necum nanho z bytu.. :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to máš pravdu (v celém článku) také to tak vidím
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od komonice »

Hlavní otázku zadala totální vychrtlina :wink:
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
osmacice
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 18, 2007 15:00

Příspěvek od osmacice »

No já mám 59kg a 175cm,doufám,že už nezhubnu,už teď jsem vychrtlá:-(
Asi budu muset začít aplikovat ty banány s vlašákama.
Infinite love is the only truth, everything else is illusion. www.davidicke.com
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Aktuální "půstíková" váha je 59,3 kg na 182 cm výšky. Obrázek
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Kallaf
Příspěvky: 186
Registrován: stř říj 11, 2006 22:23
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Kallaf »

Hugo z Hor píše:Aktuální "půstíková" váha je 59,3 kg na 182 cm výšky. Obrázek
Prihlas sa do konkurzu na hlavnu rolu vo filme o koncentracnych taboroch...urcite vyhras :D
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

...no,nevim jak Hugo,ale kdyby to bylo třeba na mě,tak úsměv na konci bych nebral a od srdce a nahlas bych Tě poslal do riti..., nebo třeba aj česky...
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Čtu si to až teď, člověk byl rychlejší ...
Ale reagovat na Kallafa nebudu, jelikož veškeré poznámky o mé váze, ať už se smajlíky, či bez, beru dávno s nadhledem. Důležité je, že mě to takhle vyhovuje, prospívám a dobře se mě daří. Takže ať si říká kdo chce, co chce, tyhle řeči jsou pro mě "průchozí"
:wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Kallaf
Příspěvky: 186
Registrován: stř říj 11, 2006 22:23
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Kallaf »

Vdaka za odozvu.Vidim,ze moja provokacia splnila ucel.Inak to kto kolko vazi mi je (hezky cesky)"u prdele".Nech si kazdy vyzera ako chce.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

osmacice píše:No já mám 59kg a 175cm,doufám,že už nezhubnu,už teď jsem vychrtlá:-(
Asi budu muset začít aplikovat ty banány s vlašákama.
Nebo Sluněnky. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
osmacice
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 18, 2007 15:00

Příspěvek od osmacice »

Tak s těma banánama jsem to asi přehnala,zase mi narostl špek na břiše.Zkusím v omezeném množství ty sluněnky:-)
Infinite love is the only truth, everything else is illusion. www.davidicke.com
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Ty budou asi horší, než banány.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Mnohem horší (leda by se to aplikovalo lžíce sluněnek jako náhrada za 5 banánů :wink: )
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Ja po prechodu na raw strasne zhubla, i 2 kg tydne. Ze zacatku jsem byla z toho rada, ale pak uz to bylo moc. Ja nikdy nebyla tlusta... Napravila to posilovna a orechy.

V soucasnosti vahu ignoruju, ridim se pocitem a zrcadlem.

Ale mi strasne zhubnul chlap :P On byl takovy medvidek, kdyz jsme spolu zacali zit. Pak to prislo. Vecere zadna, tedy spis to co on povazoval za veceri^^, v lednici jen zelenina, na stole sklenice s klickama... Chvilku to resil najezdama na pizzerii a McDonald, ale nakonec lenost zvitezila :) Ted si da obed v praci, a doma pak uz jen se mnou salatky, ovoce a jine raw dobroty, nacez shodil za pul roku 35 kilo, a je tak rad ze uz vubec nebrbla :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Povedala som to Frenkymu a spytal sa, ci potom zmizol. :lol:
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

off topic:
Katarína, domluvila jsi už kamínkům? Nebudu teď nejspíš 2 týdny na vitarianovi (nebo velmi zběžně), tak aby mi neuteklo nějaké info o tom, jak se Ti daří.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od bstrd »

vyska 175
vaha 75
bmi 24,5 co je pol bodu pod nadvahou, ovsem pupek este stale mam, po dvoch mesiacoch na prevazne surovej strave slo 5 kilo dolu a nevadilo by mi keby zmizlo este 5 dalsich...
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od hugis »

bstrd: nemaj boja, zmizne
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od bstrd »

-po pol roku pokusov o nedosledny raw s niekedy dost divokymi uletmi k vareninam vyska zostala a vaha uz je par mesiacov okolo 65...cize spokojnost, aj ked mi miestami trochu trcia kosti, nevydrzim dlhsie sediet na tvrdej podlozke anobrz uz postradam pohodlne tukove sedatko na zadnici a mama ma niekedy podozrieva z anorexie :mrgreen:
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od buc11 »

dvdmchl

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od dvdmchl »

No nevím, ale sebrat matce dítě je dost hnus. V podstatě rozbili rodinu a nikomu nepomohli. Celkem typickej přístup státních úřadů.
Vždycky mě naštve, když někde čtu jak se státní úředník chová k lidem jako k majetku státu. Přitom ten úředník je také člověk, kde se to v nich bere? To jsou vážně tak hloupý a bezcitný?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od veri »

dvdmchl píše:No nevím, ale sebrat matce dítě je dost hnus. V podstatě rozbili rodinu a nikomu nepomohli. Celkem typickej přístup státních úřadů.
Vždycky mě naštve, když někde čtu jak se státní úředník chová k lidem jako k majetku státu. Přitom ten úředník je také člověk, kde se to v nich bere? To jsou vážně tak hloupý a bezcitný?
maji problem sami se sebou :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
VeGaN_BA
Příspěvky: 196
Registrován: stř kvě 05, 2004 16:25
Bydliště: Bratislava

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od VeGaN_BA »

:) čo tu čítam, tak tu je snáď zväz kostlivcov...
183/90, chlapci a dievčatka, najedzte sa konečne :)
manželka 160/56 a to ešte aj kojí dieťa-89cm/11.5kg...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od buc11 »

oni to snáď dali preč
já jsem čet jen nadpis a stejně PMN, kdo se neumí postarat ani o funkčnost svojho těla, ako to dopadne s někým nevinným v jeho opateri?
Pozn: dělaje 3 roky tajemníka, jezdíval sem kvůli nedostatku ochrankárou s úradničkami do problémoš rodin, a odebírání dětí byla jejich jediná životní šance (spíš tech dětí).
Doporučuji jako adrenalin, skok padákem hadra a je to levnější

to vegan: prečo?
a ty čísla, to je chlubení nebo postesk?
dvdmchl

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od dvdmchl »

Nedali to pryč, jen ten odkaz nebyl úplnej. http://aktualne.centrum.cz/report/stalo ... ?id=650849

Odebírání dětí je to nejjednoduší řešení. Válka je taky to nejjednoduší řešení. A DVD tvrdí: "válka je pro zbabělce, statečnej člověk umí žít v míru". Stejné je to s odebíráním dětí a jakýmkoliv jiným "jednoduchým" řešením.

Místo odebrání dětí by šlo zapojit sousedy, pracovat s celou rodinou jako s celkem. Pomaloučku, polehoučku....
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od mira »

VeGaN_BA píše::) čo tu čítam, tak tu je snáď zväz kostlivcov...
183/90, chlapci a dievčatka, najedzte sa konečne :)
manželka 160/56 a to ešte aj kojí dieťa-89cm/11.5kg...
Jest ta hmota aktivní, nebo airbag :?:
Dle aliasu soudím, že tvůj chrám stál bratrem hrnce.
Neomezuji se a 185/78.
Vyšší hmotnost naberu jen v pase,
což je pro mne pasé,
nehodlám být jako prase. :roll:
Všeho s mírou.
VeGaN_BA
Příspěvky: 196
Registrován: stř kvě 05, 2004 16:25
Bydliště: Bratislava

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od VeGaN_BA »

mira píše:
VeGaN_BA píše::) čo tu čítam, tak tu je snáď zväz kostlivcov...
183/90, chlapci a dievčatka, najedzte sa konečne :)
manželka 160/56 a to ešte aj kojí dieťa-89cm/11.5kg...
Jest ta hmota aktivní, nebo airbag :?:
Dle aliasu soudím, že tvůj chrám stál bratrem hrnce.
Neomezuji se a 185/78.
Vyšší hmotnost naberu jen v pase,
což je pro mne pasé,
nehodlám být jako prase. :roll:
Ten nick mam odvtedy, ked som sem prisiel, nemenil som ho, neznamena, ze si varim potravu... Len pre ilustráciu: Nedavno bola odstavka v Bratislave, tunel SITINA, kde sme robili vymenu 180ks (1ks-50kg) starých záložných batérií za 180ks nových. 12hodín v kuse s minimalnymi prestávkami som ich vykladal, prekladal a inštaloval do políc, odkial sa staré vyberali a nove ukladali. Samozrejme, že tam boli aj ostatný ludia (všežravci) ktorý nosili jednu bat. dvaja, ja som ich nosil sám. S urcitostou mozem tvrdit, ze 90% z tých 360ks batérii, som mal aspon 1x v ruke. Môžes si urobiť záver o mojej fyzickej kondícii :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od buc11 »

VeGaN_BA píše:
mira píše:
VeGaN_BA píše::) čo tu čítam, tak tu je snáď zväz kostlivcov...
183/90, chlapci a dievčatka, najedzte sa konečne :)
manželka 160/56 a to ešte aj kojí dieťa-89cm/11.5kg...
Jest ta hmota aktivní, nebo airbag :?:
Dle aliasu soudím, že tvůj chrám stál bratrem hrnce.
Neomezuji se a 185/78.
Vyšší hmotnost naberu jen v pase,
což je pro mne pasé,
nehodlám být jako prase. :roll:
Ten nick mam odvtedy, ked som sem prisiel, nemenil som ho, neznamena, ze si varim potravu... Len pre ilustráciu: Nedavno bola odstavka v Bratislave, tunel SITINA, kde sme robili vymenu 180ks (1ks-50kg) starých záložných batérií za 180ks nových. 12hodín v kuse s minimalnymi prestávkami som ich vykladal, prekladal a inštaloval do políc, odkial sa staré vyberali a nove ukladali. Samozrejme, že tam boli aj ostatný ludia (všežravci) ktorý nosili jednu bat. dvaja, ja som ich nosil sám. S urcitostou mozem tvrdit, ze 90% z tých 360ks batérii, som mal aspon 1x v ruke. Môžes si urobiť záver o mojej fyzickej kondícii :)
obdiv
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od mira »

Taky v práci tahám všecko sám, co druzí nosí dva a ještě ke
konci směny lkají, jak je všechno bolí.
Ich si naložím ještě doma na žerď, kdežto oni si doma otevřou
lahváč a u jednoho to neskončí.
Trénink a střídmost zlehčuje břímě.
Všeho s mírou.
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od anndulicka »

Já mám 39 na 160 cm, myslíte, že ztloustnu po medu? Doma je peklo
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Rawbiker »

U mňa sa to teraz zastavilo na 174/59 aj ked žerem ako kyselina.Zo začiatku som nikdy nešiel pod 60 ale od poslednej jari, 7čky pôstu to išlo o 2-3 kila dole.Leto som zase nezvládol a pridal ryžu + ovči syr lebo bolo treba závodiť a váha stúpla stabilne o 4 kg a aj forma sa celkom zlepšila. Fakt by ma bavilo byť celý rok ovozelo ale tých par kíl svaloviny proste neviem bez vareného nabrať.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od mira »

Tahini s medem :?: , fyzická zátěž a budete prostorově výraznější :mrgreen:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Rawbiker »

To používam, ako náhradu za chemicke energetické gély a podobné humusy.Ale priberací účinok je slabý.Vždy na jeseň prejdem na 100% vita ale v lete to nejde.Skúšal som na jar vydržať čo najdlhsie na raw ale keď prišli ťažké tréningy a preteky tak som bol za pár dní ako z koncentráku.Myslím,že príčina asi nebude v tom,že si moje telo ešte nezvyklo na čisto rastlinnú stravu.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od k.winky »

anndulicka píše:Já mám 39 na 160 cm, myslíte, že ztloustnu po medu? Doma je peklo
Asi by ti to jedině prospělo :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Odpovědět