Koľko vážite?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Rawbiker »

S madom opatrne, hlavne čo sa týka kvality, aby nebol miešaný s cukrom alebo prehriaty.Ja som vlani používal vela medu ale tento rok bola slabá úroda,no aj tak si myslím, že moj organizmus je dost presladený lebo s ovocím sa neobmedzujem takže mad mi až tak nechýba.Problém nízkej hmotnosti bude asi hlavne v trávení lebo to moje nefunguje práve optimálne a najviac ma štve,že pri rozumnom množstve vareného je o trochu lepšie.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od awa »

k.winky píše:
anndulicka píše:Já mám 39 na 160 cm, myslíte, že ztloustnu po medu? Doma je peklo
Asi by ti to jedině prospělo :-)
Měřim stejně, ale mám tak o 11-12 kg víc. Tuhle váhu jsem měla někdy ve čtrnácti-patnácti, zrovna moc mi to neslušelo (ovšem na závodní běhání to bylo super, tam každé deko navíc překáží).
Kolik je ti let? I to má vliv. Z medu, pokud ho budeš jíst hodně, dostaneš akorát průjem, ve velkém množství je to přírodní projímadlo. Nejdřív je potřeba rozumět a chápat sama sebe, aby si rozuměla i svému tělu a dala mu co potřebuje. Co otestovat své tělo pravidelným přísunem kvalitní listové zeleniny, umožňuje lepší růst svalů, banány a trojrozměrným cvičením na zesílení svalstva? Popřemýšlej, sleduj svoje pocity, odpověď můžeš znát jen ty.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od buc11 »

awa píše:
k.winky píše:
anndulicka píše:Já mám 39 na 160 cm, myslíte, že ztloustnu po medu? Doma je peklo
Asi by ti to jedině prospělo :-)
Měřim stejně, ale mám tak o 11-12 kg víc. Tuhle váhu jsem měla někdy ve čtrnácti-patnácti, zrovna moc mi to neslušelo (ovšem na závodní běhání to bylo super, tam každé deko navíc překáží).
Kolik je ti let? I to má vliv. Z medu, pokud ho budeš jíst hodně, dostaneš akorát průjem, ve velkém množství je to přírodní projímadlo. Nejdřív je potřeba rozumět a chápat sama sebe, aby si rozuměla i svému tělu a dala mu co potřebuje. Co otestovat své tělo pravidelným přísunem kvalitní listové zeleniny, umožňuje lepší růst svalů, banány a trojrozměrným cvičením na zesílení svalstva? Popřemýšlej, sleduj svoje pocity, odpověď můžeš znát jen ty.
tak, tak, já jsem přibral na avokádu
já vím, že to asi nepůjde, ale příčinou může být nános a tak dyž se (půstikem) odstraní , pak se přibere
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od anndulicka »

Když já mám pocit, že jsem něco pos.... Měla jsem hrozný stresy, do toho přišlo úmrtí blízké osoby a já jsem najednou začala odmítat jídlo, asi cca měsíc jsem jedla jenom jednou denně a to ještě nízkoenergetickou stravu a teď když chci jíst normálně (ovoce), tak je mi skoro po všem špatně... mno a rodičům to nevysvětlíte, bo vypadám jak anorektička. Je mi po všem zle, moje tělo úplně jídlo odmítá :(
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Sitar »

anndulicka píše:Když já mám pocit, že jsem něco pos.... Měla jsem hrozný stresy, do toho přišlo úmrtí blízké osoby a já jsem najednou začala odmítat jídlo, asi cca měsíc jsem jedla jenom jednou denně a to ještě nízkoenergetickou stravu a teď když chci jíst normálně (ovoce), tak je mi skoro po všem špatně... mno a rodičům to nevysvětlíte, bo vypadám jak anorektička. Je mi po všem zle, moje tělo úplně jídlo odmítá :(
Ani kdybys šla na celý den do lesa bys nedostala hlad? Nebo hlad máš, ale tělo to přesto odmítá?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od RadkaS »

anndulicka píše:Když já mám pocit, že jsem něco pos.... Měla jsem hrozný stresy, do toho přišlo úmrtí blízké osoby a já jsem najednou začala odmítat jídlo, asi cca měsíc jsem jedla jenom jednou denně a to ještě nízkoenergetickou stravu a teď když chci jíst normálně (ovoce), tak je mi skoro po všem špatně... mno a rodičům to nevysvětlíte, bo vypadám jak anorektička. Je mi po všem zle, moje tělo úplně jídlo odmítá :(
Telo vi, co dela, urcite jsi nic nepos... . Ale poznamka Sitara je namiste. Jdi do prirody. Prochazej se, behej, pracuj venku... kontakt s prirodou, pohyb v prirode Ti doda, co potrebujes. Tak supkej :P
anndulicka
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 09, 2009 17:36

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od anndulicka »

:D Jo děkuju, máte pravdu, přírodu zanedbávám, mohla bych to zkusit :D No mám hodně stažený žaludek, jsem velmi štíhlá, moc nesportuji, takže nemám svalíky a bojím se, že tělo půjde s váhou dolů. Když vám to asi povídat nemusím, ale miluju tu skvělou náladu a energii na mikrofoodu!!!! Ale nikdo mi to nevěří, že se tak dá žít, takže pořád bojuju a bojuju až jsem z toho celá vyčerpaná :(
Uživatelský avatar
Esterka
Příspěvky: 146
Registrován: pon črc 28, 2008 12:25

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Esterka »

Netušila jsem, kolik vitariánů má problém s nízkou váhou. Tady je na tohle téma zajímavá diskuse: http://www.freshness.cz/forum/topics/nizka-vaha
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Sitar »

Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od mira »

Není líná se najíst. Snad se toho rekordu dožije a neodře si břicho při chůzi,
které snad bude ještě schopna.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od culka »

To ako ked prisla pani takejto velkosti ku gynekologovi na kontrolu. Ten sa dival a dival a nakoniec hovori: "Milostiva pani, mohli by ste si uprdnut, prosim vas, aby som sa zorientoval"
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Sweetie »

to je dobry
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Kometa »

Jsem na více méně vita ani ne 3 týdny, z čehož ten první týden byl spíš méně vita, a už mam centimetr přes boky dole a celkově cítím, že hubnu. Což je dobře. Mívala jsem dřív přes boky 104cm, během podzima jsem dietou a sportem zhubla na 99cm.

Co jsem onemocněla a žrala vše, dost sladkého abych si uklidnila nervy, přibrala jsem zas na 102,5 cm :oops: (důsledně všude píšu cm, aby vás někoho nenapadlo, že jde o kila, to prosím neee :D )

Škoda jen že nemůžu sportit, že i když zhubnu, furt tam bude ta rozkydlost. V zimě, kdy nebylo kde to ukazovat, jsem měla stehna jak z kamene a teď na léto jsem jak rosol. Ale tak snad se v dohledné době uzdravím a zas to budu moci nějak zformátovat :)
Uživatelský avatar
Josef Benes
Příspěvky: 62
Registrován: úte říj 25, 2005 4:44

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Josef Benes »

Ahoj, mám 177/63-65.
Vitarián jsem od 1.1.2000, ale 100% cca od 2003.
RAW
kartika
Příspěvky: 33
Registrován: úte kvě 18, 2010 18:15
Bydliště: Praha

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od kartika »

normálka to byla váha cca 55 při 169, na vita to jde tak na 49 a ano, taky vypadám nezdravě.... to by mě ani netrápilo , jen mě štve, že když už zvládám vita na sto pro - tak mám permanentně nafouklé břicho.... nevíte co dělám špatně? pokaždé když se vrátím na vařenou, břicho mizí
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Rawbiker »

Osobna skusenost ma naucila,ze ak ma niekto problem s okolim koli nizkej vahe mal by este viac schudnut lebo ked sa potom vratite do sucasneho stavu vsetci budu spokojni,ze priberate :P
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Sweetie »

no, nedavno jsem se zvazila, protoze jsem pozorovala ze asi ztracim vahu a zchudla jsme asi sest kilo, uz si nepamatuju, neco mezi 40 a 50 na 172. vypadam dost bidne,pocitam zebra, poprvy za svuj cas na vita. nesportuju, spis hodne pohyb pracovni, a stres. svatky tomu taky nepridali, par dnu neco zarazeno varenyho a z toho se vitarian spis jeste zcisti. asi zkusim znova to avokado.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od tristazmista »

ja mam 183cm a 74 kilo... na vita pres dva roky, driv se byl vychrtlej, mel sem i 63 kilo, cpal se orechama a podobnejma tucnejma srajdama jako avokado..... Ted mi staci jist hodne zeleniny, ovoce(aspon 2000 kalorii denne) a pit dostatek vody, jak sem nepil tak sem vypadal jak kostlivec a vubec sem nemel zadek :)
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od s.arik »

176 cm, 62 kilo, ale mám obavu, že už jsem to sem jednou psala :P
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od hugo »

Ať je tu taky někdo vyžraný: 198 cm/94 kg
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Jindra »

hugo píše:Ať je tu taky někdo vyžraný: 198 cm/94 kg
tuhle váhu jsem měl někdy ve dvaceti, krátkodobě na vojenský stravě, dneska 186 cm/ 70 kg.
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Rawbiker »

s trochou vareneho mi ide vaha raketovo hore takze z 56 v lete na 63 teraz... o.k. priznavam toho ovcieho syra a brambor bolo obcas viac nez trocha :wink: aj ked na 174 cm to je celkom ideal vaha ale uz 2 tyzdne sa zase drzim vita tak som zvedavi ako rychlo to pojde dolu
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od lumoska »

hm, tak ja mam 179 cm rano, vecer 177 cm :D a momentalne vazim 58-61 kg, podla stavu zaludka a hrubeho creva :D Najlepsie som sa citila ked ta horna hranica bola 56 kg. Avsak pri tejto vyske som mala uz aj 45 kg, kedy ma doktorka vyhlasila za anorekticku :shock:, ale ja som vzdy vazila malicko ...a pribrat sa mi podarilo pred 5 rokmi po roku aktivneho kazdodenneho drylu na karate, konfencna velkost oblecenia sa mi vsak nezmenila :) Aktualne miery: 90-63-90
To vsetko na v podstate prevazne varenej strave. Na vita si chcem dovolit stratit max na tych 55 kil, potrebujem aku taku hmotu, aby som sa vyrovnala chalanom na treningu :D
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Koľko vážite?

Příspěvek od Arion »

Ahoj, já se přidám taky :) Výšku mám 175, váha se teď po 7 měsících raw vegan diety stabilizovala na 60-62kg. Podle mně je to v pohodě. Ale slyšel jsem, že existují nějaké speciální tabulky, podle kterých se dá spočítat kolik člověk po přechodu na raw může ztratit. Občas lidi hubnou až moc, což svědčí o tom, že jejich duchovní vývoj neodpovídá jejich současnému typu stravování, pak se jím doporučuje zahrnout mléčné výrobky do jídelničku. Naštěstí u mně to hubnutí nebylo až moc silné, asi 15kg po 3 měsících raw.
Obrázek
Odpovědět