Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

RadkaS píše:Deivisi, taky Te zdravim. Kde jsi byl? A nebo jeste jses?
:lol: :lol:
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Honza píše:Co je s Mlejdou či s JenouL. Dlouho se tu neozvali...
:lol: :lol: :lol:
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Freestyle

Příspěvek od Pavluška »

Ahoj všem!
Před nedávnem jsem sklouzla ke kompromisům,takže 100%-ní vitariánství bylo v tahu.Ale únava atd mě zas vrátily k "vám".Mé tělo mi už vařeniny vymlouvá a já se zas pomalu škrábu na vrchol své aktivity a pohody.
PS:Až se zas naplánuje nějaké pražské setkání,pokusím se dorazit.Praha je teď mým druhým domovem ( o víkendu většinou ale nepohrdnu návratem do domova prvního). :-)
Pohodový volný den všem.Pa.
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Freestyle

Příspěvek od Radka »

Pavluška píše:Ahoj všem!
Před nedávnem jsem sklouzla ke kompromisům,takže 100%-ní vitariánství bylo v tahu.Ale únava atd mě zas vrátily k "vám".Mé tělo mi už vařeniny vymlouvá a já se zas pomalu škrábu na vrchol své aktivity a pohody.
PS:Až se zas naplánuje nějaké pražské setkání,pokusím se dorazit.Praha je teď mým druhým domovem ( o víkendu většinou ale nepohrdnu návratem do domova prvního). :-)
Pohodový volný den všem.Pa.
Čau Pavluš,
moc dobře tě chápu, i když každý asi "zkusí vařené" z jiných důvodů i na různě dlouhou dobu..
Držím ti pěstííí, ať těch skluzů už moc nezažiješ! :wink:

A nemusíš čekat jen na nějaký ofišl vita-meeting, prostě až budeš mít čas a chuť, napiš a můžem se sejít i jen tak ve dvou, ve třech.. s Johnym, Ondrou.. no s kým budeš chtít.. je nás tu víc, co máme teď Prágl jako 2. home..
...s těmi "většími" srazy je to pak složitější domluva.. tož ako chceš..
pa
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Zdar Radko, jsem se te chtěl už dávno zeptat proč jsi před nedávnem rezignovala na svou dokonalou češtinu? :wink:
Nevědomost je tak lehká!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Freestyle

Příspěvek od Pavluška »

To Radka: Až si vyšetřím kapku času,určitě se ozvu.Tento měsíc mám sice trošku zafláknutý brigádou(a také by měl být zafláknutý učením na zápočtové testy,ovšem to ehm... moc se mi do toho nechce :-) )
,ale jen co se nějak časově osvobodím,hned se po vás všech budu shánět. :wink:

Doufám,že mé vařeninové úlety skončily.Bylo mi po tom tak zle,že už se z toho snad poučím.
Jo,jo,není nad syrový salátek a jiné zelené i nezelené pestré pochoutky.
Pac.
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Honza píše:Zdar Radko, jsem se te chtěl už dávno zeptat proč jsi před nedávnem rezignovala na svou dokonalou češtinu? :wink:
:)
Hoj Honzi,
na nic jsem záměrně nerezignovala, píšu vždy prostě tak, jak mi to přichází na mysl.. nic víc v tom nehledej! Takže dle tebe to se mnou nejspíše jde z kopce..? :shock:

PS: Stejně, nemyslím si, že má čeština byla dokonalá.. :wink: Jen jsem (byla?) zvyklá mluvit a psát spisovně... což doufám stále přetrvává, jen tady na Diskuzi a třeba v mailech to my friends atd. se to přirozeně trochu zvrhává.. :wink:

A vůbec, viním z toho Johnyho! :P No řekni, jak by ses pak choval (a jaký sloh bys užíval) ty, kdybys (už tak překypující energií) přišel k němu na návštěvu a on tě již na úvod přivítal panákem zeleného životabudiče z pšenice, po nějaké době ti přinesl pod nos sklenici dalšího brčálově zbarveného moku z ječmene+pšenice, poté do tebe nalíval šťávu z šípků a aby toho nebylo málo, pak ještě donesl z lednice vychlazený juice z hrušek... no lahoda a energie máš pak opravdu na rozhazování! :twisted:
A to nepočítám, když ti naservíruje v kelímku rostoucí zelené, kteréžto máš "přikázáno" si nůžkama ustřihnout a žvýkat 20 minut jako kravička.. :lol: Mimochodem, už jsme nasadili další várku.. :P

Nu ale nestěžuji si, to se rozumí, je to přeci všecho tak dobrééé... takže právě teď jsme si nakrájeli jablíčka z Petřína a kapustu a bude super džusík a hlavně pěkná hromada zbytků po odšťavení - nejlepší dobrota pod sluncem! Ale asi jen pro mě, že Ondro??!! Moc dobře si vzpomínám, na tvé znechucené xichty, které si v červnu házel, jen co ses na mně - ládující se tím zeleným bahnem - podíval.. :D

Takže přeji všem dobrou chuť!

PS: Ale vrchního "kuchaře" Johnyho vám nedám! :lol:
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Johny píše:
Honza píše:Zdar Radko, jsem se te chtěl už dávno zeptat proč jsi před nedávnem rezignovala na svou dokonalou češtinu? :wink:
:)
Hoj Honzi,
na nic jsem záměrně nerezignovala, píšu vždy prostě tak, jak mi to přichází na mysl.. nic víc v tom nehledej! Takže dle tebe to se mnou nejspíše jde z kopce..? :shock:

PS: Stejně, nemyslím si, že má čeština byla dokonalá.. :wink: Jen jsem (byla?) zvyklá mluvit a psát spisovně... což doufám stále přetrvává, jen tady na Diskuzi a třeba v mailech to my friends atd. se to přirozeně trochu zvrhává.. :wink:

A vůbec, viním z toho Johnyho! :P No řekni, jak by ses pak choval (a jaký sloh bys užíval) ty, kdybys (už tak překypující energií) přišel k němu na návštěvu a on tě již na úvod přivítal panákem zeleného životabudiče z pšenice, po nějaké době ti přinesl pod nos sklenici dalšího brčálově zbarveného moku z ječmene+pšenice, poté do tebe nalíval šťávu z šípků a aby toho nebylo málo, pak ještě donesl z lednice vychlazený juice z hrušek... no lahoda a energie máš pak opravdu na rozhazování! :twisted:
A to nepočítám, když ti naservíruje v kelímku rostoucí zelené, kteréžto máš "přikázáno" si nůžkama ustřihnout a žvýkat 20 minut jako kravička.. :lol: Mimochodem, už jsme nasadili další várku.. :P

Nu ale nestěžuji si, to se rozumí, je to přeci všecho tak dobrééé... takže právě teď jsme si nakrájeli jablíčka z Petřína a kapustu a bude super džusík a hlavně pěkná hromada zbytků po odšťavení - nejlepší dobrota pod sluncem! Ale asi jen pro mě, že Ondro??!! Moc dobře si vzpomínám, na tvé znechucené xichty, které si v červnu házel, jen co ses na mně - ládující se tím zeleným bahnem - podíval.. :D

Takže přeji všem dobrou chuť!

PS: Ale vrchního "kuchaře" Johnyho vám nedám! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Samozřejmě jste určitě pochopili, že jsem výše uvedený příspěvek napsala já a ne Johny! Neuvědomila jsem si, že jsem na jeho pc automaticky přihlášena jako on... Jsem to ale trdlo! :oops:
Ale spíše to bude tím, že už se můžu soustředit jen na to, že na mě čekají ty zbytky! :D
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

To Radka
jak jsme si vsimli tak i na ty minisrazy je to evidentne problem se domluvit, na petrine byla ucast opravdu minimalni a radka se neozvala... a ja uz se ted v australii asi s nikym z vas nesrazim
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Tereza píše:To Radka
jak jsme si vsimli tak i na ty minisrazy je to evidentne problem se domluvit, na petrine byla ucast opravdu minimalni a radka se neozvala... a ja uz se ted v australii asi s nikym z vas nesrazim
Tož kurňa! :twisted:
Asi začnu mít výčitky svědomí, že jsem si jednou dovolila místo vita-srazu chtít být někde jinde s někým jiným...
...a že pokud neodpovím na sms obratem, dopustila jsem se neodpustitelného hříchu, neřku-li přímo trestného činu...

A Austrálii zatím Terez vážně nechystám...
pomóóóóóc :lol:
Lída
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:44

dotaz Radce

Příspěvek od Lída »

Ahoj,
z některých tvých vstupů mám dojem, že používáš urinoterapii. Přiznám se, že už delší čas sbírám informace a odvahu ale zatím jsem se neodhodlala. Předsudky jsou strašná věc! :(
Můžeš mi poradit jak začít a tak nějak trochu popsat co to se mnou udělá?
Neznám nikoho, kdo by urinu užíval.
Díky
Lída
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Hle jak se opřeli do Diamondových
https://www.zdravcentra.cz/?act=k-10&di ... ategorie=0
Zajímavé je, že to je asi o té jejich první knížce na níž autor naráží a kterou jsem nečetl, protože druhý díl je už o vitariánství který tam nezmiňuje.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

K tomu neni co dodat. Nekdy mi pripada, ze cim vic maji ty "hlavy pomazany" titulu, tim jsou blbejsi... :roll:
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: dotaz Radce

Příspěvek od Radka »

Lída píše:Ahoj,
z některých tvých vstupů mám dojem, že používáš urinoterapii. Přiznám se, že už delší čas sbírám informace a odvahu ale zatím jsem se neodhodlala. Předsudky jsou strašná věc! :(
Můžeš mi poradit jak začít a tak nějak trochu popsat co to se mnou udělá?
Neznám nikoho, kdo by urinu užíval.
Díky
Lída
Ahoj Liduš,

tvůj dojem je přesný, jen je pravda, že mé urino-vstupy jsou poněkud old, momentálně piju jen juicíky.. ale není v tom nijaký záměr.. prostě to tak je.. rozhodně moč nezatracuji a tobě ji vřele doporučuji! Hlavně pokud se ještě chceš hodně čistit nebo půstovat.. s ní to jde rychleji a hlavně s mnohem lepšími výsledky..
Také k ošetření pleti, pokožky, vlasů.. (pokud trpíš na jakékoliv pupínky, ekzémy.. prostě cokoliv tě trápí a nemůžeš se toho zbavit s pomocí běžných léků a mastiček z lékáren) no a samo je dobrá jako desinfekce - hojí rychle a efektivně! :)

Hodně informací posbíráš na starší Honzově diskuzi (link najdeš v odkazech), kde se (nejen) v mých příspěvcích dočteš o mých fakt fresh začátcích, dojmech, zkušenostech.. teď už bych to tak dokonale popsat nedokázala.. tak si to vyhledej a pročti.. a ber to hlavně jen jako takové "vodítko" při startu.. jinak si to ale dělej podle svého a do ničeho se nenuť.. ale na předsudky zapomeň a to rychle! :wink: To přeci nejsi ty, ale názory ostatních a po těch ti může být víš co.. Za své zdraví si zodpovědná jen ty sama a pokud chceš urinu používat, tak to dělej a neposlouchej lidi, kteří o tom nic nevědí, jen umí kritizovat, urážet, posmívat se a žít podle "pravidel", o kterých ani nepřemýšleli, jen je převzali od ostatních atd. atd.... no nebudu se přeci rozčilovat! :D

Tak zlom vaz a napiš, jak to jde!
A propoóóó, mám tady zveřejněn článek o urině, takže more details there...
R.
Lída
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:44

díky

Příspěvek od Lída »

Starší diskuze i články jsem už prošla. Dobré věci :D
Dík za podporu , začátky nejsou snadné, ale vím že výsledky budou, o tom naprosto nepochybuju. Jen to v sobě zlomit! :twisted:

Prostě nekacat a začít!
No, uvidím jakej budu hrdina. 8)
Lída
Lída
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:44

Hle jak se opřeli do Diamondových

Příspěvek od Lída »

No, ten článek je vážně úsměvný.
Zdravá strava na tom asi není marketingově právě nejlíp .. :)
Určitě se dá více vydělat na doplňcích tkzv. zdravé výživy , složitých dietách a pobytech na hubnutí, a následné rekonvalescenci .
Někdy mám dojem, že ti otitulovaní stojí sami sobě v cestě, horší ovšem je že zblbnou spoustu lidí, kteří nemají odvahu si to vyzkoušet sami na sobě nebo které to prostě nezaujme, když to nedoporučuje někdo s hromadou titulů a v bílém plášti. Co je jednoduché je podezřelé, levné a tudíž nebezpečné pro systém.
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: díky

Příspěvek od Radka »

Lída píše:Starší diskuze i články jsem už prošla. Dobré věci :D
Dík za podporu , začátky nejsou snadné, ale vím že výsledky budou, o tom naprosto nepochybuju. Jen to v sobě zlomit! :twisted:

Prostě nekacat a začít!
No, uvidím jakej budu hrdina. 8)
Lída
Přesně! Tak se mi líbíš! :lol:
Takže do toho ty Hrdino!
:wink:
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

musim pripustit, ze clanek me dost dostal. Predpokladam, ze autor nic z toho nevyzkousel... :evil: Docela by me zajimalo, jestli tu knihu aspon poradne precetl.
Sice normalne nesouhlasim s tim, ze cim vic titulu, tim vetsi blbec (taky nejaky ty tituly mam... :twisted: ) ale tenhle je fakt korunovanej!!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Mě šokoval tím, že vlastně ani pořádně lidem nic nenapsal, nevysvětlil, vůbec neni jasný kdy se myslí večer, kolik je to hodin a podobně. Velice povrchní.
To vypadá jako že to snad napsal nejak narychlo na zakázku nebo nevim "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

Ahoj vsem, jsem ve foru novy, tak Vas vsechny zdravim.
K tomu clanku jen asi toto: Pokud se nepletu tak autor prof. MUDr. Rajko Doleček, DrSc je "znamy" dietolog z dob pred '89. Takze jeho nazory jsou asi trosku jinde nez Vase( nase :o) ).
Tot vse Ahoj David
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

Clanek mi pripada pouze jako vztekly vypad proti vecem, ktere nejsou v souladu s jeho nazory - je jen negativisticky. Nezduvodnuje,jen napada, bez jakyhkoli overitelnych skutecnosti...
ze zvedavosti jsem nasla jeho stranku "www.zhubni.cz" a nakoukla do poradny a na vzorovy jidelnicek. Kdyz pominu to, ze je "vareny" (ok, jeho nazor,na to ma kazdy pravo), tak me dostalo naprosty minimum ovoce,zeleniny i piti... chudaci lidi.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Tak nejak jsem mel averzi na www.doktorka.cz a lecktere tamni prihlouple diskuze a hlavne permanentni reklamy na tamni produkty. Ted jsem nahodou pri loveni nejakych informaci objevil celkem zajimavy clanky jak o vitarianstvi tak o obecne o zdrave strave.
Mozna obcas stoji asi za to tam nakouknout.
http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziv ... sp?id=1583
http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziv ... asp?id=146
http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziv ... sp?id=2530
....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

zloděj! ;)

Příspěvek od Radka »

To TVX:

Hej Péťo,
koukám koukám... zrak mě fakt asi nešálí při pohledu na tvůj "podpis"... hmm, neměla bych to brát jako krádež know-how, svého supr nápadu? :lol: :lol: :lol:
... ještě se poradím se svým právníkem! ... ale myslím, že ti to za tu částečnou originalitu asi prominu.. zasmála jsem se! :D
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

K tomu článku

Příspěvek od Johny »

Rozhodně nechci obhajovat názory toho titulovanýho, ale ti Diamondovi bych řekl že taky nesnědli Šalamounovo hovno. Je to opět jenom systém, a ten může i víc uškodit než pomoct, když ho někdo dogmaticky následuje. O tom, jaký jsou fáze v organismu by se dalo asi dlouho polemizovat, ale možná právě proto, že je tolik různých názorů, znamená to, že nejsme všichni stejní a každýmu pocit hladu, žízně, chuti, potřeby spánku atd. říká jasně, co má dělat aniž by o tom přemýšlel a hrabal se ve všemožných moudrých teoriích. Nehledě na to, že když podřídím svůj život systému, vlastně přestanu žít. Není divu, že se objevují protinázory k tomu, co je viděno příliž jednostranně a fanaticky. A obě strany budou mezi sebou neustále bojovat, dokud nepochopí, že to podstatné je úplně někde jinde.
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

tvx píše:Hle jak se opřeli do Diamondových
https://www.zdravcentra.cz/?act=k-10&di ... ategorie=0
Zajímavé je, že to je asi o té jejich první knížce na níž autor naráží a kterou jsem nečetl, protože druhý díl je už o vitariánství který tam nezmiňuje.
Mno, já jsem se při čtení článku jen usmívala.. ono je lehoučké takhle zkritizovat a v podstatě dost zesměšnit něco, co si autor jistě ani ve svých nejodvážnějších snech nezkusil... nestojí mi zkrátka za to, abych se hlouběji zabývala jeho názory... Až si všechny rady Diamondíků testne sám na sobě a napíše "posudek" nový, tak to bude každopádně o něčem jiném.. ale to už myslím nebude o čem "polemizovat" a možná tu budeme mít nového člena..? :wink:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Radka

Příspěvek od tvx »

No, tvuj slogan mě přímo vyprovokoval, ani nevíš jak mě mrzí že se mi nepodařilo aby i podobně zněl... vzhledem k mý tvořivosti nebude asi nastálo tak kdyžtak vymysli zatím licenční podmínky "c)


jinak v tom článku ani snad vlastně žádný názory nebyly, krom toho že se ovocem ráno nenají, večer se po jídle nevyspí a ve škole se učil něco jinýho "c)

Házím půstík tak asi kecám z hladu "c)))))
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Radka

Příspěvek od Radka »

tvx píše:No, tvuj slogan mě přímo vyprovokoval, ani nevíš jak mě mrzí že se mi nepodařilo aby i podobně zněl... vzhledem k mý tvořivosti nebude asi nastálo tak kdyžtak vymysli zatím licenční podmínky "c)


jinak v tom článku ani snad vlastně žádný názory nebyly, krom toho že se ovocem ráno nenají, večer se po jídle nevyspí a ve škole se učil něco jinýho "c)

Házím půstík tak asi kecám z hladu "c)))))

Můj personal lawyer už je na cestě a budeme schůzovat asi až do noci, to by tak hrálo, abys mými nápady jen tak ledabyle disponoval a měnil si je, jak je ti libo! :lol:

Půstík si tedy raději prodluž ještě o několik dní, to ti pak pomůže být hodně nad věcí a náš definitivní smluvní verdikt s tebou nezacloumá.. :D

Btw: taky ho dnes házím a vlastně i Ondra... no nadešla zřejmě nějaká very good půstovací konstelace či co... tak ať se z té nadnášecí energie nikdo z nás nepo..! :P
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

pořídil jsem si ten "zelený sušený ječmen" a chci se zeptat - nemáte někdo tušení proč je tam napsáno, že není vhodný pro děti do 3 let?
PS: jinak po vypití je to úžasný pocit! Škoda že mé tělo není čistě vitariánské, to by to ocenilo mnohem lépe. :(
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

ječmen

Příspěvek od Johny »

Myslím, že je to jenom kvůli zákonům protože se jedná o potravinovej doplněk. Ale je logický, že to nemůže uškodit, ne ???
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Sušenej ječmej je pěkná droga, každý ráno se tim nalejvám.
Pěkně do půllitrový láhve, přidat vodu, protřepat, nemíchat, mírně odležet a po doušcích hltat "c)
Když jsem uvažoval zdli bych zvládnul se tím zásobit sám, asi bych musel mít ječmenu celý pole.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
VeGaN_BA
Příspěvky: 196
Registrován: stř kvě 05, 2004 16:25
Bydliště: Bratislava

:)

Příspěvek od VeGaN_BA »

Keby si sa odstahoval do AFRICA tak by si jedol ovocie ktore by sa dopestovalo v afrike...
Vseliake veci su lepsie ako drotom do oka, napr sa opit na mol :) z toho vytriezvies ale to vypichnute oko ti uz asi nik neda dokopy. Solcanku ani morsku sol nepotrebujes k zivotu... Podla prispevku, teraz si uz neni mlady? To uz ti tiahne na 80r?
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Pán řekl Noe:

"Za šest měsíců na Zem sešlu déšť, který bude trvat čtyřicet dní a nocí. Voda zaplaví celou zemi, hory i údolí a všechno zlé bude zničeno. Chci, abys postavil archu a zachránil pár zvířat od každého druhu. Tady na ni máš plány."

Šest měsíců uplynulo jako voda. Obloha se zatáhla a začal padat déšť. Noe seděl na dvorku a plakal.

"Proč jsi nepostavil Archu, jak jsem ti přikázal?" zeptal se ho Bůh.

"Odpusť mi, pane, " řekl Noe. "Snažil jsem se seč jsem mohl, ale stalo se tolik věcí. Plány, které jsi mi dal neschválilo Město, a tak jsem musel nechat udělat nové. Pak jsem měl další problémy, protože Město tvrdilo, že archa je nepovolená stavba, takže jsem musel běžet na Katastr sehnat si k ní povolení. Lesnická Správa požadovala povolení ke kácení stromů a byl jsem žalován Ochranáři Zvířat, když jsem se snažil pochytat ta zvířata, jak jsi nařídil.

Ministerstvo Životního Prostředí požadovalo vyjádření o Ekologických Důsledcích záplavy. Vnitro ode mě chtělo předběžné plány šíření vody. Na Finančním Úřadě zablokovali má aktiva, protože tvrdili, že se snažím vyhnout placení Daní tím, že opustím zemi. Úřad Práce měl podezření, že ilegálně zaměstnávám Ukrajince, takže jsem musel dokazovat opak. Je mi líto, pane, ale nemohu tu archu dokončit dříve, než za pět let."

Náhle přestalo pršet, obloha se vyčistila a vysvitlo slunce. Noe se podíval vzhůru a zeptal se:

"Pane, znamená to snad, že ses rozhodl nezničit nás svět?"

"Správně," odpověděl Bůh, "úředníci to udělají za mne."



( www.gewo.cz )
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

to all topic: proboha lidi - to se to tu utrhlo, to je příspěvků, to ani nestačím číst! Něco dočtu, dám obnovit a zase nová várka bez ohledu na denní dobu. Práce mi kvůli tomu stojí. Šetřete mě prosím! :D :D
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

jojo, sem na tom stejne, od rana sem nekukla na jiny stranky nez sem.. coz zase nemusi byt tak zly ze jo :P
marie pavelkova
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 25, 2004 19:34
Bydliště: Ostrozska Lhota, CR/Great Dunmow, Uk

Dej tip na Den pred Novym Rokem

Příspěvek od marie pavelkova »

Nevite nekdo o nejake prijemne-levne-vzdelavaci -motivujici -zabavne-cool akci na Silvestra?? Brainstorming vitam! Beru vsecky napady!! :idea:
"Don`t worry `bout that, embrace it!!" ;-)
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

No jestli seš štíhlá kočka a nemáš nic v plánu, tak já ti zábavu obstarám :))))) ne, vážně, máš pravdu, taky vůbec nevím co budu na silvestra dělat, tohle už řeším třetí rok a zas nevím:(( takže lidi dávejte tipy:p
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

co třeba ohlídat nám prcka a my bychom někam s ženuškou vyrazili :c]
do rána budem doma...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

tvx píše:co třeba ohlídat nám prcka a my bychom někam s ženuškou vyrazili :c]
do rána budem doma...
též uvažuji o nějakým srubu na ten poslední víkend, potřebuju se nastartovat na půstik
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

No a co třeba vylézt na nějaký ten kopec v okolí, pak se posilnit tím špenátovo-celero-okurkovým lomcovákem a pak jet po zadku dolů? (-:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Tina
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 30, 2004 16:56

Re: lesni zahrada

Příspěvek od Tina »

Zuzi, :lol: díky za tu adresu na zahrady, už se těším na jaro, jak podle toho textu budu naši zahradu měnit, hurá nemusím okopávat !!! Pampelišky a sedmikrásky, i stromy už máme, i krtky, ještě nějaké trvalky a jídlo bude růst samo, super. Ta protivná zima mi teď uběhne s příjemým očekáváním :D , Tina
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

tekknoparty? co to je? nekde sem o tom slysel.;)
be free, be just, be innocent :p
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Dej tip na Den pred Novym Rokem

Příspěvek od Pavluška »

Mám nápad.Budu se učit!!! :twisted:
Mimochodem: Kdyby mi někdo chtěl nalít do hlavy tu tolikrát zde zmiňovanou genetiku,nebyla bych proti a můj zápočtový test také ne.
OK,dělám si legraci. :wink:
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

Krasne Vanoce vam vsem, preju hlavne hodne lasky, pochopeni a tolerance, at je na svete vsem lip!!
Uživatelský avatar
deivis
Příspěvky: 24
Registrován: úte čer 29, 2004 9:34

Příspěvek od deivis »

Krasne Vanoce !!!
..vitarian.cz rulezzzz..
Jerabina
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 04, 2004 10:44
Bydliště: Teplice

Potřebuji poradit.....

Příspěvek od Jerabina »

Ahojky lidičky :lol: potřebovala bych poradit velmi mě zaujala kniha která je tu na těchto tránkách k stáhnutí dá se někde na netu objednat? Jerabina
marie pavelkova
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 25, 2004 19:34
Bydliště: Ostrozska Lhota, CR/Great Dunmow, Uk

Tipy na den pred....

Příspěvek od marie pavelkova »

Dekuji Vam vsem vrele! Inspirace prinesla plody... :wink:
"Don`t worry `bout that, embrace it!!" ;-)
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Re: Dej tip na Den pred Novym Rokem

Příspěvek od lumyska »

Pavluška píše:Mám nápad.Budu se učit!!! :twisted:
Mimochodem: Kdyby mi někdo chtěl nalít do hlavy tu tolikrát zde zmiňovanou genetiku,nebyla bych proti a můj zápočtový test také ne.
OK,dělám si legraci. :wink:
myslíš oblíbené příklady s hrachem, mouchama a koněma - ať žije pan Mendel ;-) Nebo máte nějaký lepší zápočtový test, než to, co jsem zažila já? :-)
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

tak já nakonec dnes sedím v laborce, za chvíli jdu pasážovat buněčné kultury a pak jdu domů nemocnit, jo, jo - původní představa byla úplně jiná, ale holt se občas stane, že ne vše vyjde tak, jak by si člověk přál. Jinak vám všem přeji, abyste si užili dnešní večer a moc to nepřehánějte s opíjením - taková opice po špenátové šťávě by mohla být zajímvá :D
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

Dobry napad Lumysko s tou spenatovou stavou, zrovna tady mam spenat, rapikaty celer, zeli a jablka, tak jdu na to, bude ze mne konecne zelena opice. :-)
Drzim palce na vyleceni.
Odpovědět