Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Josef Ilta »

PavelM píše:
Ahoj ve spolek,
Možná si někteří zde vzpomenou na můj příběh, který se tu dost kontroverzně rozebíral a který je ještě pro mnoho zúčastněných otevřen, včetně mě. Byl sem tu pod nickem KutilPepíno.
Už sem tu dlouho nebyl a myslel si že už ani nebudu. Jelikož se tu objevil Pavel Mácha, který mě onehdá v červnu leta páně 2010 označil na svých stránkách jakožto odstrašující příklad a lháře, který si svůj 40ti denní půst vymyslel . viz zde: http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php? ... ce=message
Nemohl sem se k tomu u něj nikdy vyjádřit, páč sem nebyl vpuštěn do této diskuze ani na jeho server a Pavel mi na mé soukromé maily přestal reagovat, dle svého rčení že na hlupáky nereaguje, donutil mě k tomu, abych se ho tady zeptal veřejně.
Pavle proč ze mě udělal lháře a podvodníka? Svůj 40ti denní půst sem si nevymyslel a to, co sem napsal ve svém autentickém deníku je Pravda a nic než Pravda.
Proč sis vymyslel další lži, že sem tě kontaktoval pod jiným nickem a mailovou adresou, jakožto začínající půstař, že sem na tebe sesílal v mailech hromy a blesky a podobný nesmysly? Nikdy sem to neudělal, mám naši mailovou debatu ještě pořád uloženou, čili ji mohu klidně doložit.
Proč si mě odsoudil na základě pouhých svých domněnek, když sám o5 hlásáš, že člověka nikdy nelze odstřelit na základě svých domněnek?
A v neposlední řadě bych se tě rád zeptal, když o5 svérázně zdůrazňuješ, jaxi karma každého najde a každý si tedy ponese následky svého jednání. Proč se taky nezamyslíš sám nad sebou a nezeptáš se sám sebe, proč na tebe někteří lidé jedovatě plivou a házejí špínu a lži?
Není to třeba tím, že to samé děláš ty a tudíž se ti vrací, to co vysíláš?
Dle rčení „čistému vše čisté“ je dost patrný, že ani tak vypůstovanej člověk až breatharian, jako seš ty, máš sice dokonale vyčištěný a fungující tělo, ale charakter, mysl a duch se ti zrcadlí ve tvém okolí. Používám jen pouhou logiku, jak všude hlásáš a hledám Pravdu taxe k tomu prosím po skoro dvou letech vyjádři.
Děkuji Pepíno
No když chceš pravdu, tak tady ji máš

Ta druhá ženská, kterou si balil, sliboval jí duchovní zasvěcení a zval na rande, jsem byl milý pepíno já...... Když mi napsalo několik žen, že tato svinstva provozuješ, nemohl jsem tomu uvěřit a proto jsem se přihlásil na zdravi-az.cz jako žena. Zabrals na první nahození a fakt jsem začínal už mít strach že mě fakt ojedeš....

A teď se běž podívat do zrcadla.... Máš cos chtěl, tisíckát jsem Ti řek, nech to tak být, zapoměň na to...

Toť jen další tvá lež a neodpovězení na mé otázky, čili vlastně taky odpověď jak na tom seš se svým egem a který nikdy nebude schopno posypat si hlavu popelem a uznat, že´s udělal chybu.
Pa
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Sbohem
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Josef Ilta »

PavelM píše:Sbohem
Amen ;-)
Taxe zase loučím a mějte se tu hezky. Pro mě je to vyřešený páč Pavel nebyl schopen odpovědět na mé otázky, místo toho si o5 pomohl překroucenou lží. Čte to tady se mnou i má manželka a společně sme se tomu zasmáli, páč ji skoro vše o tomto říkám a čte si se mnou většinu toho, co sem kdy napsal, čili do zrcadla se mohu f klídku dívat nadále .Mj. Na A-Z sem byl registrován den stř úno 09, 2011 2:18 pm a Pavlik mě vyvěsil již půl roku před tím, tu nějak nezapadá že? :-) To že se občas sejdu s nějakou osůbkou, se kterou se navzájem přitahujem a máme potřebu si pokecat v realitě, je Pravda a myslím, nic neobvyklého. To, že si Pavel okolo sebe vytvořil takovou malou sektičku, ve které jsou lidi ochotní se za něj bít nehledě na to, kde je Pravda je jeich a jeho věc.Paxou ti, kteří mu tzv. nelezou do zadku a ty je potřeba co nejvíc pošpinit, tak to vidím já. Mě naopak několik žen napsalo o Pavlovi, jak je balí přes půst, ale o to tu přece nejde že? :-) Každý si může udělat svůj pohled na věc. Každopádně, pro mě je to uzavřený a je mi už zcela jasný, že ani breatharián nemusí disponovat, pokorou, empatií, Láskou ani upřímností.
Tak čusík a pusík ;-)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Breatharián(i) v aukci

Příspěvek od mira »

Herdech, tady to vře jak v Máchově buňce.

http://beznadejnikluci.webgarden.cz/jak ... -odmitnuti
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od macik »

hoši, vyřizujte si své účty s pavlem někde jinde, tady na to vcelku asi nikdo není zvědavý, držte se názvu tématu.......

já osobně si nemyslím, že býti brethariánem se rovná býti osvíceným, takže ani podobné kvality od breathariána neočekávám..určitě to s nějakým duchovním vývojem souvisí, ale nevidím rovnítko mezi dosažením breathariánství a dosažením nejvyššího stupně duchovního vývoje, ať už je jím cokoliv...tudíž rozebírání pavlova charakteru v jiných oblastech jeho života je vcelku irelevantní věc, která sem nepatří...
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Naprosto správně macíku

- obrazně řečeno, berte 40tku v půstu jako řidičák na auto, breatahriánství jako řidičák na náklaďák a osvícení něco jako licenci na formuli 1. To znamená, že než se v dalším cvičením vyjezdíte, musíte najezdit ještě hodně tisíc kilometrů, než Vás do formule vůbec někdo pustí.

- v druhé věci, posuzování charakteru, také naprosto správně.
posuzovat učitele čehokoliv, je nesmysl. Správný učitel nikdy neřekne JÁ jsem dobrý a umím to a to. Učitel je od slova učit. Pakliže chcete vidět, jak je dobrý učitel, musíte se dívat ne na učitele, ale zásadně na jeho žáky. To, jak si vedou žáci, je správným měřítkem učitelových kvalit, ne on sám... Učitel je učitelem až tehdy,pokud něco umí a hlavně! když má žáky. Čím lépe svoje žáky na život připraví a čím více se jim věnuje, tím déle jeho učení přežije. To je jen jednoduchá logika.

V neposlední řadě je potřeba znovu upozornit, že pust.cz vznikl na základě neustále se opakujících dotazů okolo půstu a ne proto, že bych chtěl někomu něco ukazovat, nebe dokonce šaškovat s Duškem na podiu nebo v médiích. Server vždy fungoval stylem optej se co nevíš, tady máš odpověď a udělej to. Nikdy se s nikým nediskutovalo kolem dokola stylem nevěřím, dokaž ukaž. Každý, kdo to zkusil, ze serveru letěl a mohl si najít jiného učitele. Tak to fungovalo a funguje už patnáct let. Je potřeba jít dynamicky dopředu a co se dozvím, to je třeba hned zkusit a ne ztrácet drahocený čas dokazováním čehokoliv nevěřícím Tomášům. Od okamžiku, kdy se člověku jen trochu podhrne opona a uvidí, co ho ještě čeká za práci, si hodně rychle rozmyslí, zda bude ztrácet čas handrkováním se s někým, dokazováním nevěřícím atd.. Pust.cz je hotový projekt, uzavřený systém, který bez problémů a díky kalendáři bezpečně a spolehlivě produkuje jednoho čtyřícítkáře za druhým. a tak to má být, tak to má fungovat. Systém, který dobře funguje, nepřináší jeho autorům žádné starosti a nepotřebuje žádnou údržbu - naopak, přináší pouze a jen radosti z úspěchu druhých.. A o tom to je... :wink:
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Josef Ilta »

dovolím si nesouhlasit, jmenuje se to tu breatharian v akci, čili je to zde o tom, jak své akce provádí zatím jediný mediálně známý Český breatharian, který jasně ukázal, že o duchovním vývoji toho moc neví a má před sebou ještě velký kus cesty. Tudíž může všem jeho žákům, detailně radit co a jak při půstu, ale v duchovních věcech, kde si hraje na samosoudce a Boha, vyslílá na lidi co s ním nesouhlasí ZLO a veřejně jim škodí, by radit oPravdu neměl. Jinaxi myslím, že hry na žáka a učitele, je v tomto případě stejné jako ponížený a povýšený a dle toho se taky zde přítomný breatharian chová, když někdo na jeho servru nebyl pohodlný a nešel mu na ruku, tak ho jednoduše smazal, odstranil jeho komentáře a bylo, jak za komančů :-) Já chtěl rovnoprávnost a kamarádství, taxem byl pověšen, jakožto podvodník a lhář. Hledal sem vždy chybu v sobě a čekal od pana Gurua inteligentní a ducholpnou odpověď,na mé konkrétní otázky, která by mi vytřela zrak. Dočkal sem se již výše uvedeného žumpoidního svinstva, čili sem spokojen, páč se sám zapletl do vlastních sítí a ty jeho rádoby inteligentní a zkušené odpovědi, dle kterých sem 40 naporvé nemohl dát sou jen plané plky na který mu naletěla spouta lidí, která mě následně linčovala, páč dyž jejich vůdce něco řekne, tak je to Pravda. Je to omyl a o5 projev povýšenosti, jako jeho vyjadřování ohledně Jardy Duška, Monforta i žumpy, páč nevidím rozdíl, mezi žumpou v TV a na internetu. Čistě hypoteticky : i kdybych někoho znásilnil, nebo dokonce zabil, dyž to přeženu, tak si žádnej učitel na světě nemůže dovolit, mě za to odsoudit, to je pouze rukách Boha. Jinaxi myslím, že TOP učitel pro každého, je člověk sám sobě, za pomocí své vlastní intuice, nebo-li svého vnitřního hlasu. Své jméno sem po skoro dvou letech očistil a tudíž už to tu nemusím a nemám potřebu dále rozebírat i kdyby sem seslal sám velký učitel tucet submisivních oveček, který budou tvrdit, jaxem je vojel a podobný úchylnosti, který sem opravdu nepatřej. Děkuji, že sem se konečně dozvěděl Pravdu.
...na rohu ulice, vrah o morálce káže a z úst, jako hadi mu syčely věty... Můj opravdový duchovní učitel Karel Kryl
Mějte se Pránicky ;-)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od hugo »

Pokud se chcete dál dohadovat, tak prosím buď tady nebo přes SZ příp. email. Díky.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Josef Ilta »

ok Hugo buď v naprostým klídku, děkuji Ti, za dočasnou registraci, páč díky tomu sem se mohl konečně veřejně obhájit a dočkal se satisfakce po letech jakoby tváří v tvář s Pavlem, páč díky němu, sem tuto šanci neměl. Pokud by to Pavel chtěl řešit osobně, nemusel se převlíkat do jiných nicků, jak je zdá se jeho normální praxí, mohl mi klidně zareagovat v mailu, nebo v SZ, nebo mi mohl klidně zavolat, páč sem dostupnej a neutajovanej a mohlo se to vyřešit v jedné minutě, jak sám nabádá jiné jím poškozené bytosti. Jelikož z toho udělal věc veřejnou a vyvěsil to na svém řádně cenzurovaném webu, taxe z osobní kauzy stala prostě věc veřejná do které se zamotala spousta lidí, někteří tušili vo co gou, někteří ne, někteří jen pokrytecky mlčeli, nebo se rýpavě vyjadřovali na obě strany v zákrytu svého nicku atd. Každopádně jak už sem uvedl, neodpověděl mi ani na jednu z mých základních otázek, týkající se mého půstu z 0 na 40 a mého deníku, který sem k tomu v té době autenticky a poctivě psal každý den, včetně 20ti dní návratovky a jeho chováním vůči mé osobě. O tom byla řeč o ničem jiném. Namísto toho odpověděl slovy řádnýho žumpaře, který žumpu sám vytváří a tudiž je jejím strůjcem, který se dle mě usadil až na samém dně a nestačí mu ani nekonečný šnorchl na to, aby mohl sdýchat s čistým svědomím. I přes toto jeho chování, hlásá o duchovně vyspělejších lidech (Jaroslav Dušek, Henri Monfort apod.) kterým nesahá sám hlasatel Pravdy ani po kotníky, že sou taky lháři a že konají na místo dobra zlo. Myslim, že dodržování Čtyřech dohod, který Jarda Dušek propaguje, by se mu hodilo ke spokojenému žití, bez konfliktů. Mohl bych jako správný žumpař vytáhnout a hodit sem linky, na kterých byl Pavel hledaný na ofigo stránkách Poicie ČR, podezřelý z páchání podvodů, osočování a na cti utrhání, nevyřešené finanční machinace v ČR i na Slovensku, podivné požáry a intriky, různá fóra, včetně jeho Aeronovin, kde se vyjadřuje, dost arogantně, až urážlivě a kde má jasný problém s mezilidskými vztahy a jeho TOP výplodem o hlupácích. Dle mě a Rainmena "pro hlupáka, každý hloupý"

Závěr : Opravdu sem naivně věřil, že tak vypůstovanej člověk, co dosáhl breathariánství, o čemž nepochybuji, musí být nutně pokornej, milej, vlídnej, trpělivej a Milující svého žáčka jak nádherně píše na svém vyladěném webu. Kde vypouští moudra o duchovních věcech a supertajným rychlostartu, po kterém se jde pořádat Tollamore párty s grilovaným masem. Páč sem si na sobě všiml, že po každém delším půstu, co jsem od té doby absolvoval, včetně mé první čtyřicítky i pokusu o přechod na breathariánství začátkem tohoto roku, které mi nevyšlo, mě to vždy psychicky a duchovně posunulo, páč sem si všiml, že už nejsem třeba tak vznětlivej, urážlivej, pokornější v dopravě vůči "blbcům" co na mě ukazují fakáče, dyž jedou v jednosměrce, vůči své manželce, která byla jedna z posledních, co mě dokázala vytočit atd. Ponaučení a důkaz pro mě je jasný a děkuji, za lekci Pavle. Nechovám k tobě absolutně žádný negativní postoj, ani nic takového nevysílám, páč bych tím ubližoval pouze sobě, to už mě můj dosavadní život naučil. Jen sem ještě tak nedokonalej, že mám potřebu se obhájit, dyž sem křivě napadenej. Jinak vím, že nic se neděje náhodou, čili sem si tu špínu i nějakým svým chováním zasloužil, přijmul sem to a požehnal. Duchovně vyspělej člověk, by nad tím mávnul rukou, čili sem ještě na cestě a vím to.
Jinak mě můžeš Hugo zase klidně smazat, páč už se f týhle žumpě oPravdu nemínim máchat, je to pro mě uzavřená "příšera z Máchova Jezera, do značný míry zašpiněná voda sinicema, virama a parazitama" Pokud by chtěl něco někdo v budoucnu se mnou řešit, jsem zaregistrovanej v žumpě zvané facebook, kde sem založil uzavřenou skupinu Půst=dokonalý lék=cesta z Matrixu=Breatharianství, kde si f klídku debatujem s zatím cca 35 lidmi o půstech, jejich průběhu a taky o věcech nenormálních
a paranormálních bez urážek, povyšování, osočování, her na žáka a pana učitele a zveřejňování svých nepodložených domněnek, potažmo lží. Zatím tam vládne upřímnost, pokora a Láska.
čili Pavle s Bohem Stejně tě Miluju ;-)
Mějte se vypůstovaně a nebo radši Pránicky na vždycky :-)
Pepíno Tatrmaníno pro někoho možná i prudíno té už fuck fuk, pořád si stojím za tím, že
" upřímnost je největší forma Lásky" .... Donald Walsh
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

macik píše:hoši, vyřizujte si své účty s pavlem někde jinde, tady na to vcelku asi nikdo není zvědavý, držte se názvu tématu.......

já osobně si nemyslím, že býti brethariánem se rovná býti osvíceným, takže ani podobné kvality od breathariána neočekávám..určitě to s nějakým duchovním vývojem souvisí, ale nevidím rovnítko mezi dosažením breathariánství a dosažením nejvyššího stupně duchovního vývoje, ať už je jím cokoliv...tudíž rozebírání pavlova charakteru v jiných oblastech jeho života je vcelku irelevantní věc, která sem nepatří...
Uplnou "nahodou" zrovna ted sleduju jeden dokument o starem Egypte a jeho uceni, kde se rika, ze duse se reinkarnuje cca 700x za jeden Slunecni (kosmicky) rok t.j. jeden obeh Slunce okolo stredu Galaxie, ktery trva 25920 let.
To je 12 cyklu (znameni zverokruhu na obloze), ktera jsou viditelna pred vychodem Slunce na obloze v urcite vyseci na horizontu a kam mimo jine (zase nahodou) kouka znama Sfinga v Gize.
No a techto 12 useku po 2160 letech je lidske dusi predurceno k tomu, aby dosahla dokonalosti a splynula tak se svoji podstatou, stala se ohleduplnou, laskyplnou bytosti s respektem ke vsemu zivemu ve vesmiru.
At to zkratim.
Nechtejte nikdo po nas co jsme se rozhodli si nejaky ten "ridicak" udelat, aby jsme to zvladli za jediny zivot, potazmo za jedinou 40-ku a vice si tyto veci radeji nekde v klidu a tichosti nastudsujte, nez zacnete delat soudy o jinych lidech s vykriky vlastni ukrivdenosti a vlastnich konfliktu pochazejicich z nevedomosti.
Macik *THUMBS UP* za super postreh. Z uvedeneho vyplyva, ze tam rovnitko nutne nemusi byt, (ale taky muze nekterych lidi, kteri se blizi konci sve duchovni cesty) a proto jej tam nevidis, proto muze vznikat zmatek v hlavach nekterych prihlizejicich lidi v jinych stupnich vyvoje.
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Josef Ilta »

:-) pravil nový člověk, který sem kdykoli v minulosti cokoli dal, tak smazal to se fuck nedá nekomentovat, ale có Františku, jsi jeden ze zúčastněných v této kauze, čili máš taky svůj podíl na mém ukřižování. Kažopádně si mi i hodně pomohl, dokonce víc než kdokoli jiný, čili díky a sem s tebou v naprostém klidu, pa ;-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Vedel jsem, ze si nabehnes jako vzdy, i kdyz jsem nemluvil k Tobe osobne a nemam Ti uz toho moc co rict.
Ale kdyz uz na me mluvis, aniz jsi byl tazan, tak se musim zeptat, kam jsi uklidil svuj denik, kde Te proklinaly Tve adeptky na spolecne "pustovani", ci jak tomu rikas ?
Bojim se, ze kdyby jej Hugo (z nejakeho duvodu) zviditelnil ze zalohy, asi by Vam doma bavicim se u obrazovek ponekud zamrznul usmev, ze Josef ?
Moje blbosti klidne obnovit muze, byl jsem jen vzteklej a blbej, to si Ty ale nikdy nepriznas, budes jen vecne ublizena obet (ve sve hlave).
Cize tolik k mazani a mej se vytentovane jak jen chces, to je ode me na rozloucenou s Tebou "fše":))))))))).
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Josef Ilta »

cepheus píše:Vedel jsem, ze si nabehnes jako vzdy, i kdyz jsem nemluvil k Tobe osobne a nemam Ti uz toho moc co rict.
Ale kdyz uz na me mluvis, aniz jsi byl tazan, tak se musim zeptat, kam jsi uklidil svuj denik, kde Te proklinaly Tve adeptky na spolecne "pustovani", ci jak tomu rikas ?
Bojim se, ze kdyby jej Hugo (z nejakeho duvodu) zviditelnil ze zalohy, asi by Vam doma bavicim se u obrazovek ponekud zamrznul usmev, ze Josef ?
Moje blbosti klidne obnovit muze, byl jsem jen vzteklej a blbej, to si Ty ale nikdy nepriznas, budes jen vecne ublizena obet (ve sve hlave).
Cize tolik k mazani a mej se vytentovane jak jen chces, to je ode me na rozloucenou s Tebou "fše":))))))))).
Františku, nikam sem ho neuklidil, posílám ho dál, tomu, kdo má o něj zájem a netuším o jakým proklínání je řeč, možná o tom mém tady, který byl mým duševním vlastnictvím, jexem se dozvěděl, čili sem požádal Huga ať to smázne a táhl sem pryč, ostatní veřejná má diskuze tu stále je, nikdy sem jí nesmazal, max. upravil své gram. chybky, což dělám furt i tady, je dole napsaný, kolikrát sem to upravil, páč dyž si to znova pročítám, tak vidim, že to není ještě dost konkrétní a dostačující, asi bych tuto mou úchylku taky měl ňák poladit :-) čili kdo si chce zaplavat v žumpě a hledat Pravdu, taxi fše najde ve vlákně půst, kde sou fšecky moje tehdejší komentáře a kde po tobě zbyly jen hvězdičky. V mém deníku zde, se to proměnilo fakt v žumpu a vzájemný osočování, jaxi na mě ty a tobě podobní, veřejně plival, nazval feťákem, paxi smazal, paxes tulil, zase smazal a bla bla bla psal si o mě veřejně i jiným do SZ jasné a dle tebe totální důkazy o tom, jaxem si fše vymyslel a další jiný župmpárny lumpárny a do telefonu´s mi tenkrát říkal, jak i Pavel řeší žumpárny a že mi věříš, že sem to dal a zase nekonečný bla bla bla. Mj. ty jako 1. jsi mi sdělil, že ti Pavel do mailu sdělil, že mi nevěří, že to dávám a společně sme se tomu divili pamatuješ? ... to sem ještě nevisel a byli sme kámoši, než sem se začal vobouvat do Pavla, že lže a ty´s ho začal spěpě obhajovat, hllava nehlava :-) Nečekám, že se k tomuto veřejně přiznáš, ani to po tobě nechci ... vřejně´s mě napadl, že tě obtěžuju telefonicky a paxi sám zjistil, že to byla porucha, kterou si mi o5 přiznal jen soukr. a omlouval se za to, ale to fše sme tady na veřejnosti nemuseli nikdy probírat, to je celý. Jinak můj tehdejší deník o mém půstu, někdo ho už dávno hodil na ulož.to taxem se ptal Huga, jestli to nebyl tenkrát on, že bych rád opravil gramatický chyby a ještě trošku upravil konkrétně, logicky a poPravdě některý věci, který sem napsal teď sem. Tak tě žádám, neřeš to už veřejně, taky nebudu, pokud to řešit chceš, tak sem f klidu k dispozici soukr. Pavel tu vaši debatu na svém servru už smazal o což sem ho prosil celou tu dobu soukromě, čili taky díky, taky sem byl vobčas neurvalej, blbej, vzteklej, jako ty a mám dle mýho soudu, mám fak hroznou češtinu, přiznávám se bez mučení OK? Měj se ;-)
Naposledy upravil(a) Josef Ilta dne pon led 23, 2012 19:59, celkem upraveno 10 x.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

já si myslím, že každej kdo má opravdu půstovací zkušenosti, jasně vidí, že pavel má co se týče půstu v tom docela zmatek, a proto mi dlouho netrvalo, když jsem mrkla už před dosti lety na půst.cz, vidět že o tom spíš mluví, ale skutek utek.. :D
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

Koukám na fórum breath šup jsem tady... :)

tomu říkám skutečný freestyle bez rukavic... ring volný :lol:
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od lesi »

kveta píše:já si myslím, že každej kdo má opravdu půstovací zkušenosti, jasně vidí, že pavel má co se týče půstu v tom docela zmatek
Mluv za sebe.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mun »

Koukám, že ze semínka roste krásný strom a možná padne i kult Pavla.
Zdar Pepíno, doufám že se Ti a rodině daří. My máme 5měs. prcka a dává nám zabrat :)
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Zdeníno »

Tak myslím, že se Pavel svým ad hominem útokem na Pepína dopustil diskuzního faulu. Je-li Pepíno nemravný sexuální svůdce může být jistě zajímavé a třeba i legitimní téma, avšak nemá-li zde přímou souvislost s jeho domnělou či skutečnou 40kou (což si myslím, že nemá), pak je takový argument demagogický a neplatný.

Nedávno můj brácha udělal 21 z 0*, ač jsem ho varoval, maje na paměti svoje drsné pády a selhání, ale k mému překvapení zvládnul půst v pohodě a návratovku lépe než já :). Je to podobný typ jako Pepíno, dbá na své tělo, rád se pozoruje v zrcadle, nepřecpává se, naopak léta jedl zdravě, taky sportuje pravidelně, čili opak mě. A Pepíno je ve věku svých nejlepších fyzických sil, tak si myslím, že by to mohl dát, že to není až tak nereálné, jak to Pavel někde popisuje. Tak bych mu to uznal, ať má chlapec radost. A co? Lpíte na 40 jak na bájné metě, ale ani její dosažení nějak extra Cepheuse neposunulo k "ohleduplné, láskyplné bytosti s respektem ke všemu živému ve vesmíru", protože právě po čtyřicítce zde ve zlosti zbořil skoro půlku fóra. Což mu nikterak nevyčítám, já taky dělám hovadiny, ale spoléhat jen na půst jako efektivní cestu k osvícení se zdá zkrátka bláhové.

* edit: když nad tím tak přemýšlím, asi měl nějaké jakoby zkušenosti s půstem, v mládí jako vrcholový sportovec musel rychle shazovat do své hmotnostní kategorie, čili není to pecivál, co by se rozhodnul od stolu plného jídla, že udělá 21.
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Josef Ilta »

mun píše:Koukám, že ze semínka roste krásný strom a možná padne i kult Pavla.
Zdar Pepíno, doufám že se Ti a rodině daří. My máme 5měs. prcka a dává nám zabrat :)
čus Destilko ;-) Jak vidíš, vrátil sem se a dokončil, to, co mi trvalo dost dlouhou dobu, páč něco už sem tušil, dyž sem si s Pavlem psal maily. Absolutní absence pokory a vlídnosti, byl pro mě jasným ukazatelem, že není něco ok a má intuice bila na poplach, ale vzhledem k tomu, že půst měl přesně ty vysledky, co Pavel popisoval, byl sem zmatenej a o5 hledal chybu f sobě. Vše mi docvaklo, až dyž mě vyvěsil na svých stránkách jakožto odstrašující příklad a lháře a začal ten boj tady a fšude kde sem se objevil, pronásledovalo mě to jak mor, páč od Pavla to mělo větší váhu, než má Pravda a taky to zmátlo spoustu lidí. Byl sem na to sám, proti velkýmu kultu osobnosti, který si neuhlídal svoje ego, což i chápu, páč někteří jím vyléčení jedinci, sou až pak nezdravě vděčný, že se k němu začínali modlit a uctívat ho, na místo toho, aby byli vděčný předefším sobě, páč je to pouze každýho jedince zásluha, jestli že dojde k nějakým ceným informacím a ten na druhé straně, co je předává, je jen Boží nástroj, kterýmu se jen pokorně poděkuje a jde se dál. To samé pokušení zažívají politici, při braní úplatků, musí bejt člověk hodně morálně silnej, aby to ustál. Pavel to neustál a udělal ze sebe patent na Pravdu sekaje okolo sebe sekyrou, čehož si ve svý zaslepenosti ani nefšiml, ale dá se to pochopit a neodsuzuji ho za to, jen už bylo na čase, aby se probral, páč jak řekl moudrej breatharian Henri Monfort, "je nás tu 7 miliard, čili existuje 7 miliadr cest" Bingo! Dle mýho takto vznikají sekty, nenápadně, ale jen tím, že si nějaký Guru, prstě neuhlídá základní lidský vlastnosti, který sou častovaný f pohádkách (nad, nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj,ke Štěstí vede cesta klikatá, ale do Pekla přímo atd. ) v tom je ta stará babičkovská moudrost, nikoli v nadprůměrný inteligenci nabité sečtělostí. Sem taky v mnoha směrech nedokonalej, prošel sem si v životě Peklem a poznal, že alespoň pro mě tudy vede cesta do Ráje, páč dyž má člověk chuť sám sebe vychovávat, tak k tomu nepotřebuje žádnýho učitele, fšecky svý neduhy a svinstva vidí jasně ve svým okolí, ve kterým se to dokonale zrcadlí. To dyž každej objeví, má vyhráno, nepotřebuje k tomu žádnýho Guru ani tleskající dav lidí nevědomě a sytě ho krmící Božskou energií, je to totiž mnohanásobně krásnější, než prachy a drogy, proto ta závislost a proto to velký pokušení a zkoužka pro takové vůdce. Pak nebylo těžký odhadnout Pavla, dyž ke mě přicházely dost hnusný odkazy na netu, aniž bych je kdy vyhledával, jak na zlatým podnosu. Neříkám, že fšechny ty svinstva sou Pravda, ale o5 stačí vzít přísloví "na každym šprochu, Pravdy trochu" a přečíst si ty jeho diskuze v Aeronovinách, jak soudí, odsuzuje a vystupuje a už bylo patrný, že to víno co nalejvá, nejni až tak čistý atd. PoPravdě řečeno, nejsem si jistej, čeho bude ještě schopnej, jestli se mi bude chtít třeba nabourat do PC a hodit mi tam dětský porno a pak na mě pošle Policii, nebo u mě doma najdou drogy, jako se to děje ve filmech. Sem připravenej na fšecko, páč vím, že je schopnej pěknýho hnusu a proto to tady píšu veřejně, dyby si chtěl se mnou ještě vyřizovat účty, za to, že sem ho odhalil. Počítám u něj raději se fším a postupuju dost opatrně, páč mi je jasný, že sem píchnul do vosího hnízda, ale nemám strach, jen se jistim, páč už sem o5 o něco víc poučenej. Nicméně jednu žumpu, kde mě probírali u něj na servru, kde Pavel všem vysvětloval dle svý ucpaný logiky, jaxem 40 z 0 nemohl dát smazal a zmizel. Vyjádřil se tady jednou, pro mě přesně tak, jaxem potřeboval, aby sám sebe usvědčil. Dyby chlapec skopil uši, uznal svou nedokonalost tady a veřejně, spousta lidí, by si ho začala zase vážit a mohl by tak trochu obhájit, že na tom se svým charakterem nejni až tak špatně, ale to už je jeho věc a jeho boj. Nešlo by tady už o mě, ale o něj, kde se mohl korektně a slušně obhájit pouhou pokornou omluvou. Tím by se ještě zachánil a nesplálch by sám sebe do žumpy. Mě šlo pouze o to doložit, že půst má taky 7 miliard možných cest a nikdo nemá absolutní Pravdu a patent na cestu k osvícenosti. Ostatně, kdo ze zasvěcených a sledujících toto tema došel až sem, do týhle žumpy, kam nás Hugo právem přesunul, tak je mu to nadefše jasný, jaxe věci mají a pro mě tudíž jak říká Bolek Polífka " Hotove vyřízene! ;-) " ...pýcha předchází pád...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Josef Ilta píše:Nicméně jednu žumpu, kde mě probírali u něj na servru, kde Pavel všem vysvětloval dle svý ucpaný logiky, jaxem 40 z 0 nemohl dát smazal a zmizel. Vyjádřil se tady jednou, pro mě přesně tak, jaxem potřeboval, aby sám sebe usvědčil.
Zase ve vzteku lzes a nevis kdy prestat:).
http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=186
http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=195
-------------
http://www.zdravi-az.cz/Forum/search.ph ... mit=Hledat
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Josef Ilta »

cepheus píše:
Josef Ilta píše:Nicméně jednu žumpu, kde mě probírali u něj na servru, kde Pavel všem vysvětloval dle svý ucpaný logiky, jaxem 40 z 0 nemohl dát smazal a zmizel. Vyjádřil se tady jednou, pro mě přesně tak, jaxem potřeboval, aby sám sebe usvědčil.
Zase ve vzteku lzes a nevis kdy prestat:).
http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=186
http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=195
-------------
http://www.zdravi-az.cz/Forum/search.ph ... mit=Hledat

OK, díky za upozornění Františku, vzteklej nejsem, nesud mě dle sebe ok? Sem v naprostým klidu, chvíli to bylo smazaný, páč sem to tam hledal a nebylo to čili to zas obnovil, aby se tim neusvědčil, nebo mi to prostě nešlo a byla chyba v prohlížeči, to už je fuk, pokud chce v tom pokračovat, aniž by se nad sebou a tim vším zamyslel, je to už jen jeho boj a já už se k tomu nebudu dál vyjadřovat, napsal sem tady pouze Pravdu a víc už nemá cenu. Pokud to tam bude dál viset, jsem o5 rád, páč si to tam každej alespoň může přečíst a udělat si o tom vlastní názor na věc. Předpokládám, že si teď někde píše proti mě dlouhej elaborát, kde bude tahat na mě nějaký svinstva, aby dokázal, jakej sem lhář, jako to děláš ty Fanouši, tak se totiž chová duchovně nevyspělej člověk, ale k tomu, co je jádrem pudla, se nadále nevyjádří, jako to udělal Pavel při jeho 1.reakci tady. Povedlo se mi s ním setkat tady jakoby tváří v tvář za účasti WOX POPULI, čili mohl věcně, slušně a v klídku argumentovat a debatovat. Na místo trumfu vytáhl žumpu a zmizel si rozmyslet, jak vymyslet něco, čím by mě srazil, to se uvidí v budoucnosti a o5 se tím spláchne, nebo se k tomu postaví čelem a s pokorou, kterou želBohu nedisponuje, ale třeba jí v sobě najde, nic není nemožné... Zdeníno to vystihl zcela přesně!
Jsem rád, že se toto všechno odehrálo a loučím se tady
s Bohem
Naposledy upravil(a) Josef Ilta dne úte led 24, 2012 15:35, celkem upraveno 4 x.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

lesi píše:
kveta píše:já si myslím, že každej kdo má opravdu půstovací zkušenosti, jasně vidí, že pavel má co se týče půstu v tom docela zmatek
Mluv za sebe.
za sebe mluvím:

mám zkušenosti jak s půstem tak se syrovou ovocnou stravou a to mnoho let, a vím, že pan pavel si jen na něco hraje, říká, že když ostatní mluví o svých půstovacích zkušenostech, je to nebezpečné, sám to ale dělá, navíc jeho povídačky nedávají zasvěceným slmysl. takže mu uvěří jen ten, kdo nikdy nepůstoval.

kdo zná pravdu, pozná i lež. (:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Josef Ilta píše:Sem v naprostým klidu, chvíli to bylo smazaný, páč sem to tam hledal a nebylo to čili to zas obnovil, aby se tim neusvědčil, nebo mi to prostě nešlo a byla chyba v prohlížeči, to už je fuk ..
:))) taky sbohem Jesefe.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

kveta píše:
lesi píše:
kveta píše:já si myslím, že každej kdo má opravdu půstovací zkušenosti, jasně vidí, že pavel má co se týče půstu v tom docela zmatek
Mluv za sebe.
za sebe mluvím:

mám zkušenosti jak s půstem tak se syrovou ovocnou stravou a to mnoho let, a vím, že pan pavel si jen na něco hraje, říká, že když ostatní mluví o svých půstovacích zkušenostech, je to nebezpečné, sám to ale dělá, navíc jeho povídačky nedávají zasvěceným slmysl. takže mu uvěří jen ten, kdo nikdy nepůstoval.

kdo zná pravdu, pozná i lež. (:-)
Kveto, mylis se:).
A prekvapuje me tato reakce prave od Tebe, ktera jsi se tu nedavno hajila a bila za spravnost svoji fruitarianske cesty, kterou Ti verim a respektuji ji jako Tvoji cestu a rozhodnuti, vzpominas ?
Chces tim rict, ze jsem trouba ktery Ti vse veri, protoze fruitarianstvi nikdy nepraktikoval ?
To je mi ale divna logika tech zasvecenych, kteripak zasveceni to jsou ?
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

jestli mi věříš je na tobě a ne na mě, bylo to tvé a ne mé rozhodnutí.

já jsem tě možná překvapila, ale ty mě ne. o nikom si nemyslím, že je trouba.

zasvěcení jsou ti, kteří mají praxi. :D
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od gabrielik »

kveta píše:
lesi píše:
kveta píše:já si myslím, že každej kdo má opravdu půstovací zkušenosti, jasně vidí, že pavel má co se týče půstu v tom docela zmatek
Ja som začala a pokračujem podľa Pavlových rád. Prosím mohla by si to konkretizovať? V čom má podľa teba Pavel zmatek? Na ktoré časti máš iný názor?
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od north108 »

tak toto len dokazuje, že pôst do médií nepatrí, dokonca ani na vitariána, však nás normálne rozdeľuje...čo je smutné...
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Možná je potřeba si jen zvyknout, že lidi mají zkrátka různé názory.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

Ja som začala a pokračujem podľa Pavlových rád. Prosím mohla by si to konkretizovať? V čom má podľa teba Pavel zmatek? Na ktoré časti máš iný názor?[/quote]

není třeba abych tu psala zdlouhavé zprávy, až budeš půstovat delší dobu, budeš to vědět sama. :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

north108 píše:tak toto len dokazuje, že pôst do médií nepatrí, dokonca ani na vitariána, však nás normálne rozdeľuje...čo je smutné...
v tom případě nepatří do medií nic, nebot na vše mají lidé různé názory, a každý má přece svobodu vyjádřit ten svůj. :D
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od gabrielik »

Rozdeliť ľudí môže všeličo. Dokonca aj dlhoročné páry sa niekedy rozchádzajú a často je to skôr z nudy. Takže kým je tu živo, tak nás to skôr spája ako rozdeľuje :)

Som rada že k nám Pavel zavítal, pretože jeho fórum mám prečítané. Ale je uzavreté a tu sa ho budem možno môct skôr opýtať ako tam u neho. Mám kúpenú aj knihu. Ale bolo mi ľúto, že neexistuje celá tá stará diskuzia, pretože ja si rada čítam aj nezdary a príbehy ľudí, kotrí sa popálili, lebo niečo nepochopili a robili zle, alebo mali hromadu primitívnych opakujúcich sa otázok...
Proste rada sa učím na cudzích chybách a vyberám si čo ma posúva vpred. Takto je výber v knižke sice dobrý, ale je urobený Pavlom. Ja by som si určite vyberala inak pre mňa informácie.

A zaujímajú ma aj názory iných napríklad ako to vidí Kveta, pretože jej funguje to frutariánstvo, čo iným nejde, takže jej možno bude aj pôstovanie fungovať inak ako ostatným.
Ale ak nechceš, samozrejme akceptujem. Možno by to ale zaujímalo ostatných. Možno ak nechceš verejne, tak môžeš aj súkromne. Ale myslím si že to čo chápeš ty, nemusím chápať nikdy. Kažý ten svet vidíme inak. Niekedy nám ten druhý pohlad vie podať len niekto iný sprostredkovane.

Čo sa týka pôstov, tak je pravda, že som začiatočník. A zatial mám čo sa týka emócií iné skúsenosti ako tu píšete. Že by mal človek byť lepší a zrelší a trpezlivejší a takďalej. Ale to mám u seba v denníčku aj s mojou úvahou prečo tomu tak je.
Naposledy upravil(a) gabrielik dne úte led 24, 2012 15:30, celkem upraveno 1 x.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

Panda píše:Možná je potřeba si jen zvyknout, že lidi mají zkrátka různé názory.
přesně tak.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

gabrielik píše:Rozdeliť ľudí môže všeličo. Dokonca aj dlhoročné páry sa niekedy rozchádzajú a často je to skôr z nudy. Takže kým je tu živo, tak nás to skôr spája ako rozdeľuje :)

Som rada že k nám Pavel zavítal, pretože jeho fórum mám prečítané. Ale je uzavreté a tu sa ho budem možno môct skôr opýtať ako tam u neho. Mám kúpenú aj knihu. Ale bolo mi ľúto, že neexistuje celá tá stará diskuzia, pretože ja si rada čítam aj nezdary a príbehy ľudí, kotrí sa popálili, lebo niečo nepochopili a robili zle, alebo mali hromadu primitívnych opakujúcich sa otázok...
Proste rada sa učím na cudzích chybách a vyberám si čo ma posúva vpred. Takto je výber v knižke sice dobrý, ale je urobený Pavlom. Ja by som si určite vyberala inak pre mňa informácie.

A zaujímajú ma aj názory iných napríklad ako to vidí Kveta, pretože jej funguje to frutariánstvo, čo iným nejde, takže jej možno bude aj pôstovanie fungovať inak ako ostatným.
souhlasím s tebou, až na to, že frutariánstvo funguje i jiným, nejsem sama a pár lidí znám i osobně včetně mého muže. navíc jsem půstovala i s více lidmi a tak vím, že nejsem žádná vyjímka co se týče půstovacích zkušeností. neříkám, že jsme to všichni prožívali úplně stejně, záleželo na tom, kdo jak byl toxický, ale ve většině případů to byly zkušenosti hodně si podobné i stejné. :D
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od north108 »

kveta píše:
Panda píše:Možná je potřeba si jen zvyknout, že lidi mají zkrátka různé názory.
přesně tak.
jedna vec je iny nazor, co ju uplne v poriadku a druha je vediet respektovat druhy aj ked je iny...
neboj Kvetka nenarazam na Teba :D,
no miestami sa to trochu zvrhava, a ked si uplne novy clovek precitat tu nieco o poste, tak vytrva len ak ma ozaj
velky zaujem...
Naposledy upravil(a) north108 dne úte led 24, 2012 18:20, celkem upraveno 3 x.
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od lesi »

Jsi směšná, kveto. Máš v něčem jiné zkušenosti s půstem než Pavel a jsi proto ochotná ignorovat kvanta lidí, kteří se Pavlovými radami s úspěchem řídí, a co on říká, se jim potvrzuje.

(A nemluvila si za sebe - psala jsi "každej kdo má opravdu půstovací zkušenosti, jasně vidí...")
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

lesi, :D
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

Vážení přátelé.. :)
jsem na tomto fóru nová a jen zírám "vy zíráte my zíráme" :) ...zde probíhající taškařice na téma Pavel, Cephus vs Pepino a dohady zda je ten nebo onen takový nebo makový nebo zda půst, frukto, vego nebo zda má Pavel pro někoho roli Kecala nebo ze sebe dělá Gurua ... promiňte ale báby na pavlači by mohly závidět.... myslím že nově příchozí se bud dobře pobaví a počkají si na hodnotné info a nebo to zabalí a jdou jinam...což si myslím že je škoda, lidí co mají zkušennosti je tu zdáse dosti... závěrem bych chtěla říct, že dokud máme zadek na dvě půlky jsme si všichni rovni ...nicméně každému co jeho jest a čas ukáže každému z nás kde to bral objíždkou a kde přímo
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od north108 »

ABCD píše:Vážení přátelé.. :)
jsem na tomto fóru nová a jen zírám "vy zíráte my zíráme" :) ...zde probíhající taškařice na téma Pavel, Cephus vs Pepino a dohady zda je ten nebo onen takový nebo makový nebo zda půst, frukto, vego nebo zda má Pavel pro někoho roli Kecala nebo ze sebe dělá Gurua ... promiňte ale báby na pavlači by mohly závidět.... myslím že nově příchozí se bud dobře pobaví a počkají si na hodnotné info a nebo to zabalí a jdou jinam...což si myslím že je škoda, lidí co mají zkušennosti je tu zdáse dosti... závěrem bych chtěla říct, že dokud máme zadek na dvě půlky jsme si všichni rovni ...nicméně každému co jeho jest a čas ukáže každému z nás kde to bral objíždkou a kde přímo
:) toť si mi zobrala tie slová z klávesov...
K+
Naposledy upravil(a) north108 dne úte led 24, 2012 18:40, celkem upraveno 1 x.
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jo ABCD, tak zirej, kdyz uz jsi tu nova, vitej:).
Kveti, jakou Ty mas zkusenost jak rikas s pusty ?
Muzes prozradit kolik dosazenych dni pustu a jestli ciste o vode ? A nebo jak si to tu casto lidi pletou s jezenim juicovych stav ?
Diky:).
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

[quote="cepheus"]Jo ABCD, tak zirej, kdyz uz jsi tu nova, vitej:).

Děkuji... :D
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

no koukám že to ještě s těmi okýnky na odpovědi neumím, tak to bude chvilku pokus omyl :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

ABCD píše:no koukám že to ještě s těmi okýnky na odpovědi neumím, tak to bude chvilku pokus omyl :D
Jednoduche - kliknes vpravo nahore na okynko /CITOVAT/ a nic s tim dal uy nedelas, jen pises za posledni zavorku /qote] .. Tvuj text ..
a das pred odeslanim okynko /Náhled/ a tam si to prohlidnes pekne bez pokus omyl nez das /Odeslat/:).
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

cepheus píše:
ABCD píše:no koukám že to ještě s těmi okýnky na odpovědi neumím, tak to bude chvilku pokus omyl :D
Jednoduche - kliknes vpravo nahore na okynko /CITOVAT/ a nic s tim dal uy nedelas, jen pises za posledni zavorku /qote] .. Tvuj text ..
a das pred odeslanim okynko /Náhled/ a tam si to prohlidnes pekne bez pokus omyl nez das /Odeslat/:).
dekuji snad už se zadaří nebo pak bude chyba mezi klávesnicí a židlí :D
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

ABCD píše:nebo pak bude chyba mezi klávesnicí a židlí :D
Leží Ti na klíně kočka? Tak ji odnauč chytat do tlapek myš.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

ABCD píše:.. dekuji snad už se zadaří nebo pak bude chyba mezi klávesnicí a židlí :D
NZ, koukam jsi vesela kopa:), jo i to se stava "not enough memory" mi to taky obcas hlasi:)).
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

Panda píše:
ABCD píše:nebo pak bude chyba mezi klávesnicí a židlí :D
Leží Ti na klíně kočka? Tak ji odnauč chytat do tlapek myš.
no leží ... :lol: a myši nechytá, neb žádné myši doma nemáme... :D
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Tak to já s našima kočkama takhle nikdy moc neudělal, protože vždy hned vyskakovaly a chytaly na monitoru vše co se hýbalo nebo myš na stole když jsem s ní hýbal (obvykle pak na ní držely tlapku "Tady bude").
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

Panda píše:Tak to já s našima kočkama takhle nikdy moc neudělal, protože vždy hned vyskakovaly a chytaly na monitoru vše co se hýbalo nebo myš na stole když jsem s ní hýbal (obvykle pak na ní držely tlapku "Tady bude").
mě moc šanci nedá...zalehne a nehne se :)
ABCD
Příspěvky: 132
Registrován: pát led 13, 2012 13:15

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ABCD »

cepheus píše:
ABCD píše:.. dekuji snad už se zadaří nebo pak bude chyba mezi klávesnicí a židlí :D
NZ, koukam jsi vesela kopa:), jo i to se stava "not enough memory" mi to taky obcas hlasi:)).
jo a když se to stane tak je lepší všeho nechat a jít chytat lelky :wink:
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od gabrielik »

ABCD vitaj v Nekontrolovanom chaose a ničomu sa nediv. Tak to má byť na tomto mieste :P
Po cenné rady sa musíš poohliadnuť v iných rubrikách... stačí aspoň o rubriku ďalej do Odbornej diskusie. :wink:
Odpovědět