Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Ozeki píše:Rude pravo - Pravo - Novinky? To jsou loupeznici :lol:
A Ty osel .. mas zase Janku periodickou tydenni propustku z blazince ?
Ze jsi sem zase zavital osvitit nas svymi dobroserskymi moudry :D))) ..
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Jane »

Zdravím, nevíte, jestli ještě funguje diskuze na zdravi-az? Poslední příspěvky jsou z roku 2012 a je tam spousta dotazů bez odpovědí. Žije ještě Zajíček? :-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Co to meles devce nestastny, a toto psal neboztik predevcirem ?? .. kam jsi to koukala ? :D (:-) ..
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... 484#p78484
------------------------------
Onehdy tu Ester zase pro zmenu sirila famu, ze "slysela" jak nekde jedna pani povidala, ze umrela Kveta ovocna kytka:).
Nakonec se ukazala na FB az moc nazivu (nastesti) :D).
Cize az budu chtit umrit a pohrbit, tak Vam reknu o informaci a budu zit naveky, hehehe :mrgreen: (:-) ..
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Ladič »

Ta diskuse patří sem Pavle. Sám jsi to potvrdil. Viz:
PavelM píše:
pát úno 02, 2018 18:16
Už ste tam měli dávno být :))
Pavle, Cefee, pánové. Mám dojem, že si nerozumíme. Vy jste nabyli dojmu, že se dožaduji u Pavla diskuse? Tak to ale není. Pod Pavlův post jsem hodil svůj postřeh o "tlamohubě" pro kohokoli koho to zaujme. Rozsévám semínka. Které se ujme není má věc. Nezapomínejte, že jsme na veřejném prostoru. To ty Pavle jsi se mnou začal vykecávat a vyptávat se. Já jen ze slušnosti odpovídal. Určitě Tě nechci zdržovat. Můj návrh jít sem znamenal jen to, jít sem, protože to sem patří a nic víc. Nevidím jediný důvod proč bychom měli dělat kecárnu z tematického topicu. A také nevidím jediný důvod proč by Tě Pavle mělo omezit před žáky jestli nebudeš psát tam ale zde. Tudíž tato:
PavelM píše:
pát úno 02, 2018 21:53
Až za mě odpovíš na maily všem žákum tak se tam s Tebou pudu vykecávat :lol:
poznámka postrádá smysl.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Ale no taaaaak Ladic, smysl/nesmysl, show skoncila:) .
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Ladič »

Ahoj Cefee. Mail s vysvětlením jsem Ti už poslal a zde dodám jen... HALELUJÁÁÁ !!! Už jsme zde ve freestylu a zde se můžem vykecávat o čemkoliv! HALELUJÁ! :lol:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Ladič píše:
pát úno 02, 2018 21:44
...Pando!!! Slyšíš mě! Vymazal si mi několik příspěvků aniž by porušovaly pravidla fóra a bez domluvy se mnou. Jsem na tebe naštvaný! Ani ses mi neomluvil! Taky mi kvůli tomu klesla reputace na tvém fóru. Kvůli tomu jsem také na tebe naštvaný....
Ladiči Tvé příspěvky byly smazané v rámci redukce rozsáhlejší části diskuze, která byla off topic (ne kvůli porušování pravidel fóra - za to se uděluje ban). Na fóru průběžně odmazávám části, které se buď odchylují od tématu (a nejsou vhodné k přesunu jinam) nebo pokud se jedná o volnou kecárnu. To co bylo třeba tak si diskutníci sdělili, pro budoucí návštěvníky to nemá hodnotu a jen by to znepřehledňovalo dostupnost důležitých informací na fóru. (to bylo vidět na vláknu Freestyle, které dosáhlo takové délky, že tohle rozhodně není nikdo schopný pročítat a proto musí být průběžně čištěné, ať zbytečně nepřekáží ve vyhledávání).
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Ladič »

A toto Pando mám považovat za omluvu? Vím co jsi u sebe na fóru dělal. Sledoval jsem to. Takto se ani žumpa (mocenský systém) k uživatelům nějakého prostoru nechová. I žumpa když chce někomu z vůle moci něco sebrat, tak mu alespoň zašle předem oznámení fornou nějakého úředního dopisu. Očekával bych například "Omlouvám se Ladiči. Příště budu lidi předem informovat před čištěním fóra aby si mohli svoje příspěvky zazálohovat.". Místo toho Tě popadl amok a mazals a mazals hlava nehlava. Tak jak?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Nemá to být omluva, protože omluva není potřeba. Tohle spadá do vstupních podmínek zahrnutých při registraci (jedná se o obecné neupravené podmínky phpBB fóra): "Souhlasíte s tím, že „Breatharián.eu“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné." Odmazávání nepotřebných částí se děje na fóru odjakživa, jinak by fórum nabobtnalo do nepoužitelného rozměru. Zeptej se Pavla na redukce fóra pust.cz. Mimochodem uvedením příspěvku na veřejném fóru tento příspěvek již nepatří do vlastnictví autora (pokud se nejedná o uměleckou tvorbu, což je už zas jiná oblast).
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od PetrK »

Panda píše:
sob úno 03, 2018 19:58
Mimochodem uvedením příspěvku na veřejném fóru tento příspěvek již nepatří do vlastnictví autora (pokud se nejedná o uměleckou tvorbu, což je už zas jiná oblast).
To se pak nediv že už ti tam nenapíše nikdo nic.
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Ladič »

To vím také. A Ty víš, že jsem byl admin na jednom fóru. Také to bylo phpBB fórum. Jenže zvykem a slušností je to několik dnů předem oznamovat. Dělali jsme to u nás a dělají to i na většině jiných fór. Ono je to totiž o zachování lidskosti.
Indicie
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 26, 2018 16:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Indicie »

Proboha chlapi, už s tím neotravujte tady. Jste jak slepice, kterým někdo sebral zrní. Nejsem na ničí straně, ale admin Breathariana vám to píše dobře - pokud přispíváte do veřejného prostoru, musíte počítat s tím, že vám to taky někdo může smáznout. Ptal se snad hugo na to, jestli může smazat ten chaos, co tu vypuknul před pár dny? To je prostě riziko podniku. Ladič, pokud byly tvé příspěvky taková pecka, tak to přece z fleku můžeš vymyslet znova. Já to vidím jako hašteření za každou cenu, aby se zase rejplo do admina B.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Ahoj "Indicie", proc mam takovy neodbytny pocit, ze se uz odnekud zname ?
Vidis to spatne a delas z agresora obet .
Ladič
Příspěvky: 217
Registrován: sob led 27, 2018 3:14

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Ladič »

Indicie píše:
sob úno 03, 2018 20:59
Proboha chlapi, už s tím neotravujte tady. Jste jak slepice...
Chichichi, Ahoj Indicie. Neboj, už jsem řekl co jsem chtěl. Otravovat nebudu. I když... jsme přeci ve freestylu a tak snad trochu chaosu nikomu neublíží. Od Pandy by mi stačilo jediné slůvko do PM když už jsem se ozval a bylo by vyřešeno. Ale už se v tom hrabat nebudu.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Pando nevazim si Te uz ani trochu - podekuj svemu kamaradovi ze IV. cenove, ozralovi, looserovi a srotakovi Zdeninovi za "clanek":) .
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Kei »

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Pockej, to je jako realny sutr, to nasli ? .. uzasny :D)))
..................

Kdyz uz jsme ve freestyle, (tohe pry ted uz taky smejdi zacali nekde blokovat) :
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12151-ru ... y-meteorit

taky narez, ceho se (opet za nas) panove z NASA tolik boji kdyz obri binarni CD v obili rika jasne, ze strach neni na miste ?:))
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12153-po ... nebezpecne
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát úno 16, 2018 19:07, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jinak lidi bacha, tzv. freemail centrum.cz - ctou vam tam postu (robotama) a ty vam nasledne protizakonne zahazuji jako "zavadne" .
https://aeronet.cz/news/v-ceske-republi ... -aeronetu/

Neverite ? - delate dobre - proverte jednoduse, poslete znamemu link na web aeronet.cz na .....@centrum.cz a pak overovaci mejl to same bez linku(!) na web aeronet.cz, pak spocitejte kolik mejlu skutecne prislo:)
U me overeno, blokuji to .. SIRTE, SIRTE, SIRTE !!! cenzura uz vykrenila zuby nadrzo :wink:
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Kei »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 13:07
Pckej, to je jako realny sutr, to nasli ? .. uzasny :D)))
Reálný... našli, řízli, nasvítili :-)) Jasně to nasvícení tomu ještě pomáhá, ale je to přírodnina :D
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od garfield »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 13:07
Kdyz uz jsme ve freestyle, (tohe pry ted uz taky smejdi zacali nekde blokovat) :
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12151-ru ... y-meteorit
Nerad kazim ufologicke veseli, ale to "neco co sestrelilo meteorit" je omyl, kachna. :( Porovnej si pohyb "objektu" s pohybem smouhy na skle, co je kousek nad ni, jsou presne synchronni. To neni objekt, to je lom svetla ve skrabanci na skle auta.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jasne, zapomnel jsem dopsat "pokud neni fake, ci mylka" .. ale hezky by se na to koukalo, vedet, ze Nekdo(Neco) "dozoruje" nad nasimy prusery ci preslapy, vid :D)))
Nejaci ti povereni "guardians angels":))) .
Ono s temi ufo je to vubec osemetny, jako neopodstatnenemu veseli z nich urcite nepropadam:)), nechavam to jen nadale otevrene, co my vime:) ..
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od garfield »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 13:07
Pckej, to je jako realny sutr, to nasli ? .. uzasny :D)))
Krystalove jeskyne (muzeum) v Athertonu, severni Australie
https://www.crystalcaves.com.au/self-gu ... r-gallery/
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Kei píše:
pát úno 16, 2018 13:47
Reálný... našli, řízli, nasvítili :-)) Jasně to nasvícení tomu ještě pomáhá, ale je to přírodnina :D
Parada:)) .
Vim ze to existuje v mensim, nevzhledny nicim nezajimavy sutr, rozriznes, na postupnem brusu vybrousis do jemna, prelestis a "vyzir-ate, myzir-ame" :)) ..
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát úno 16, 2018 19:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jeskyne parada kocoure, pamatuju uz jako decka nas krystaly primo fascinovaly, kamarad byl "mlady chemik" a to bylo neco:))) .
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát úno 16, 2018 19:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od garfield »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 19:06
Jasne, zapomnel jsem dopsat "pokud neni fake, ci mylka" .. ale hezky by se na to koukalo, vedet, ze Nekdo(Neco) "dozoruje" nad nasimy prusery ci preslapy, vid :D)))
Nejaci ti povereni "guardians angels":))) .
Ono s temi ufo je to vubec osemetny, jako neopodstatnenemu veseli z nich urcite nepropadam:)), nechavam to jen nadale otevrene, co my vime:) ..
Jo jo, tak. Take by se mi libilo vedet, ze jsme pod dohledem vyssi rozumne rasy. Ale jaksi uz zacinam mit dojem, ze si v tom sajrajtu slapeme sami za sebe. :?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Rasy, vyssi rasy - zalezi jak se na to podivas .. ono na pojmoslovi potom az tak nesupi:) ..
A taky netreba byt az takovy skarohlid:)), za 1) my na to nemame jako bakterie na povrchu cehosi "koule", abysme to tu rozbili UPLNE cele:) .)
Za 2) ze TO tu mame jen pujceny, a ze se TO "samo-organizuje" (odzdola z hmoty az nahoru kam uz ani Hubble nedohidne) je evidentni:) .
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Kei »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 19:11
Vim ze to existuje v mensim, nevzhledny nicim nezajimavy sutr, rozriznes, ..... a "vyzir-ate, myzir-ame" :)) ..
Přesněě tak :D
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Kei »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 19:19
za 1) my na to nemame jako bakterie na povrchu cehosi "koule", abysme to tu rozbili UPLNE cele:)
Kdyby jsme byli až tak "šikovní", třeba existuje Slartibartfast a jeho banda stavitelů planet... a pojedeme po restatru dál s novou planetou :lol: Ale přecijen bych na to radši nesázela :mrgreen:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Slarti - co ??? :D))) .. tak to je dobra fantasmagorie, to je z "Pruvodce po galaxii" ? .. uz si to moc nepamatuju:)) .

Heh, diky Bohu ze nas prdnul tam kam nas prdnul, vedel dobre co dela, se podivej kolem sebe, vsude zahynes, bez "life support" :wink: .
At uz ve vode, v mrazu, ve vakuu+mrazu mimo Zem atd. brrrr .. jen pomylet, zlatych 21°C a zlata postylka na noc, kdy je duse fuc a telo moc "netopi" :D) ..
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Kei »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 19:58
Slarti - co ??? :D))) .. tak to je dobra fantasmagorie, to je z "Pruvodce po galaxii" ? .. uz si to moc nepamatuju:)) .
jj, bingo :)) je to ze Stopaře :)
Slarti - to je ten jak dělal na Zemi fjordy, dostal za ně i cenu :lol: A pracuje i na druhé verzi Země, kterou si opět objednaly myši, původní byla odstřelena kvůli expresní galaktické dálnici (:-)


jj, máme perfektní dokonalé místo k životu :) o kousek jiným směrem a všecko by zmrzlo nebo lehlo popelem - to sou "náhody" :wink:
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Kei »

cepheus píše:
pát úno 16, 2018 19:58
telo moc "netopi" :D) ..
Čuju nějaký souvis s tím, že ložnic má být chladnější než provozní prostory? Aby jsme zbytečně nezvyšovali nutný deficit :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jako kazdopadne se v chladnejsi mistnosti lip spi .. proc ? .. nevim, ale je to mozne:) .
+ otevrene okno v noci kde je klid, ne rusna ulice, je hotova lahudka:)) .
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jeste dodatek - delaji to soudruzi "centrum centrumovic centrumov" a jeste soudruh "atlas atlasovic atlasov":) .
"Seznam seznamovic seznamov" je snad zatim ok a gmail to je jistota a letita zkusenost, ze vsecko prijde tak, jak zabalite a odeslete:)

Tam jeste na dobrem jmenu spolecnosti zakladaji, neni arogance jako u soudruhu:) .
Tak jenom aby lidi vedeli komu sverit svoji postu k doruceni, tihle dva saskove vam ji ctou a zahazuji bez vaseho vedomi (je to nezakonne):) .

https://www.root.cz/clanky/centrum-cz-a ... virusfree/
sumis
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 17, 2018 16:28

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od sumis »

Ahoj,
seznam seznamovič mi zatím nic nefiltruje a dělá (asi) co má :)
Sumis
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Tak snad ten jediny ma rozum, mam jich dost v gmailovem mailovniku a zatim no problem, ale neumel velke prilohy (obrazky, videjka):) .
Gmail umi cokoli:) .
Bych neveril, ze takove kreteny cenzorske jeste nekdy Zem bude nosit, ze zaziju podruhy jeste po komousich:) .
...................
Ze Te znam sumis ? :D))
sumis
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 17, 2018 16:28

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od sumis »

Jo, znáš :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Uz vim, tak vitej pustari :))
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Kei píše:
pát úno 16, 2018 20:30
- to sou "náhody" :wink:
"Nahoda" je jen nepochopenim nasledku, lidska nemoznost videni uplneho retezce pricin hluboko v minulosti Vesmiru:)) .
Zadne nahody neexistuji, jen zamer/pricina + nasledek .
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od PavelM »

Když už se tady pouštíte na tento velice tenký led dávných filozofií, tak najděte rozdíl mezi vesmírem a kosmem:) Co je vesmír? A co je kosmos?
Help: Proč nazývám svoje zeměděltví Kosmické a ne Vesmírné? Proč kosmonaut létá do vesmíru? Proč nelétá vemířan do kosmu? :))))))))
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
spacice
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 11, 2018 21:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od spacice »

PavelM píše:
ned úno 18, 2018 12:02
Když už se tady pouštíte na tento velice tenký led dávných filozofií, tak najděte rozdíl mezi vesmírem a kosmem:) Co je vesmír? A co je kosmos?
Help: Proč nazývám svoje zeměděltví Kosmické a ne Vesmírné? Proč kosmonaut létá do vesmíru? Proč nelétá vemířan do kosmu? :))))))))
kosmos - nekonečný
vesmír - ohraničený
proto létáme se do vesmíru nikoliv do kosmu j
naši kosmonauti letétají do vesmíru aby poznávali
vesmířan to tu zná tak se létat nemusí ale může
kosmické zemědělství myslím pracuje přímo s živly které dodává
Naposledy upravil(a) spacice dne ned úno 18, 2018 13:14, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od garfield »

Kosmos oznacuje viditelnou cast sveta mimo Zemi, vesmir je oznaceni vseho, vcetne hmoty, energie, Zeme. Kosmos znamena stav usporadanosti okolniho pozorovaneho sveta. Kosmicke zemedelstvi = usporadane organizovane nadcasove.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od PavelM »

Vytvořil jsem novej strom páč to bude mela:)
Naposledy upravil(a) PavelM dne ned úno 18, 2018 14:15, celkem upraveno 1 x.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Kei »

Kosmos - svět 3D, včetně toho za atmosferou Země
Vesmír - všechno :))

Kosmos je podjednotka Vesmíru? :))

zeměděltví Kosmické - jinde než v kosmu by nebylo k ničemu... obyvatelé vesmíru, kteří nejsou vázáni na kosmos třeba ani nepotřebujou zemědělství :mrgreen:
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od PavelM »

pokaracujen tady tohle rozhodne nepatri do zumpy :)
viewtopic.php?f=3&t=48292
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jeste link na cenzura-show serial na pokracovani:) .
https://aeronet.cz/news/zdenek-bakala-p ... l-skandal/
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Ladislav Větvička :
"Ameryčanum by určitě bylo lito, kdyby zabili pravě ty hodne Syřany.
A proto, aby bylo Syřanum zabraněno zabit jine Syřany, tak Ameryka zabije uplně jine Syřany, a tym bude spravedlnosti učiněne zadost."
:|
https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=658469
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od PavelM »

Cepe................................
co s tim udelas TY ??? :)) heheh Domluvíš Trumpovi nebo asadovi?, Heheh :)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Udelam ? .. vubec nic, jen se mi libil ten Vetvickuv trefny sarkasmus, dost vystizny :)
Tobe se ten chlapek nelibi ? :)
Bych rekl, ze srovnano v makovici celkem ma, prestoze si z toho cirkusu pro duverive, nemyslici ovce dela docela dobrou prdel:)
Odpovědět