Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Lifefood

Příspěvek od Sitar »

olfess píše:Bylo by každopádně fajn, kdyby se alespoň párkrát do roka ozvali a dali o sobě něco málo vědět, ale třeba se bojí, že by je to zase vtáhlo zpět nebo nevím.

Doufám, že tu s námi setrváš a že nepláchneš, co?

Jen hledej :D ,

třeba tě to posune zase někam dál. Já už jsem pláchnul dávno, nemám ty správný nervy (:-) moje chyba, mám na normálního běžného člověka příliš extrémní postoje a názory, ale jednou za čas mi to nedá a zajdu zaprudit 8). Já teĎ nevim kam dřív, potřebuju se rekordně rychle naučit španělsky, chytla mě zase další odvětví alternativní medicíny a duchovního vývoje, takže pro mě jde leccos už na vedlejší kolej. Zase tu budeš mít větší klid.

Hele, jak vidíš Davis Cup? :idea: :?: :?: Tip na výsledek?
To zní dobře, je dobrý se do věci opřít, dokud na to jsou zdroje. A je taky důležitý umět nepodstatné věci odstavit na vedlejší kolej. Nemyslím, že by Tě tu někdo vnímal jako prudiče.

DC vidím dost reálně, tedy pokud se nestane něco zásadního, skončíme na krásném druhém místě. Na sázení asi nebudu mít nervy.

Tak ať se Ti daří a dej o sobě určitě zase někdy vědět. Možná si dám taky přes zimu přestávku a využiju dlouhých zimních večerů jinak.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od buc11 »

na www.exotika.orbion.cz/thajsko diskuze vznikla až hádka s vulgovýrazy tak nějak nečekaně, prakticky všici proti sprosťákovi, já vnitřně též, ale sem mu na jeho dotaz jedinej odpověděl a tak sme si pak chvíli súkromně písali a to se jevil dosti v normálu, takže vlastně jen nedorozumnění vyvolalo jeho kakofonickou reakci, takžetak
a sobě se jaxi vyhnout mi moc nelze
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

buc11 píše:na http://www.exotika.orbion.cz/thajsko diskuze vznikla až hádka s vulgovýrazy tak nějak nečekaně, prakticky všici proti sprosťákovi, já vnitřně též, ale sem mu na jeho dotaz jedinej odpověděl a tak sme si pak chvíli súkromně písali a to se jevil dosti v normálu, takže vlastně jen nedorozumnění vyvolalo jeho kakofonickou reakci, takžetak
a sobě se jaxi vyhnout mi moc nelze
Tak to jsem nebyl já :D
Ale na orbion chodím taky, na Karibik.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od awa »

buc11 píše:na http://www.exotika.orbion.cz/thajsko diskuze vznikla až hádka s vulgovýrazy tak nějak nečekaně, prakticky všici proti sprosťákovi, já vnitřně též, ale sem mu na jeho dotaz jedinej odpověděl a tak sme si pak chvíli súkromně písali a to se jevil dosti v normálu, takže vlastně jen nedorozumnění vyvolalo jeho kakofonickou reakci, takžetak
a sobě se jaxi vyhnout mi moc nelze
Vyhnout se tomu lze, ale to je pro vyvolené, kteří se nenechají ovládat svými emocemi. V tu chvíli to nejsou oni sami za sebe, tak leda démon v podobě přebujelých emocí a rozpínajícího se ega. Pokud člověk dokáže brát druhé takové jací jsou, bez posuzování, analyzování atd., nijak ho momentální výpad nerozladí, to je ve skutečnosti problém vnitřního světa toho dotyčného, tak co to přiživovat? Kde není dříví, hasne oheň. Tahle konfrontace byla užitečná pro všechny, co o ni zavadili. Zdaleka ne tak hrozná. Kdo chtěl, našel poučení.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Pokoj navonok, pohyb vnútri...
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od awa »

Renáta píše:Pokoj navonok, pohyb vnútri...
Potřebuji tlumočníka. :!: Vysvětli to lépe, prosím, Renátka.
Pohyb uvnitř si občas uvědomuju v dutých orgánech, jak tam různé tekutiny a spol. putují nebo cirkulaci dechu.
Ten největší pokoj mám uvnitř bez ohledu na okolnosti, je trvalý. Emoce, projevy atd. mi procházejí přesto jako přes filtr. Proto jsem klidná, vnitřně šťastná. Ale není samozřejmé, k tomu člověk postupným vývojem doroste.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Fuujin »

jelikož je tu nekontrolovatelný chaos...
http://www.royaloutlet.cz/everlast-band ... nd-wrap-1/

Myslíte, že ta cenu je jen jedna, nebo dvě ? Kdo to nezná, to se motá kolem ruky, pro zpevnění a ochranu pěsti
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Fuujin píše:jelikož je tu nekontrolovatelný chaos...
http://www.royaloutlet.cz/everlast-band ... nd-wrap-1/

Myslíte, že ta cenu je jen jedna, nebo dvě ? Kdo to nezná, to se motá kolem ruky, pro zpevnění a ochranu pěsti
Jedna bandáž, jedna cena, bych řekl.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

awa píše:
Renáta píše:Pokoj navonok, pohyb vnútri...
Potřebuji tlumočníka. :!: Vysvětli to lépe, prosím, Renátka.
Awi, no, tak mi to napadlo, keď som čítala Olfessove príspevky, akože sa tu nič nedeje... Je to ako keď cvičíš Veľký strom v chi-kungu. Navonok je to statické, v jednom postoji dlhý čas a vo vnútri je to úžasná dynamika. Tak nejako. Neznamená, že keď navonok nie je hurhaj, že vnútri, v nás, nie je pohyb a vývoj. Niekedy človek i dlhšie potrebuje pokoj navonok, aby ten prerod vnútri vedel precítiť a prehodnotiť. Pre mňa sú tieto stránky stále veľkým prínosom.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Myslíte si, že ti lidé, co se chovají neuctivě až hrubě ke zvířatům, by se chovali stejně k lidem, kdyby se nebáli postihu či toho, že jim to ten dotyčný vrátí?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od buc11 »

Sitar píše:Myslíte si, že ti lidé, co se chovají neuctivě až hrubě ke zvířatům, by se chovali stejně k lidem, kdyby se nebáli postihu či toho, že jim to ten dotyčný vrátí?
ano, a i ti (ne všichni) co se chovají uctivě (z různých důvodů)
někdo má rád zvířata, že nemá rád lidi
Uživatelský avatar
Michal S.
Příspěvky: 229
Registrován: stř čer 06, 2007 19:37
Bydliště: Svitavsko

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Michal S. »

No, řekněte , kdo z vás má takovou ženu :?:
http://www.novinky.cz/krimi/185526-mohl ... pravo.html
Uživatelský avatar
Michal S.
Příspěvky: 229
Registrován: stř čer 06, 2007 19:37
Bydliště: Svitavsko

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Michal S. »

Hmm, asi nikdo.
Já asi taky ne, ale kdo ví?
:)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Fiona »

Skoda. Moc jsem jim prala aby jim to vyslo... ma muj respekt!
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od awa »

Fiona píše:Skoda. Moc jsem jim prala aby jim to vyslo... ma muj respekt!
Takovou ženu ( v mém případě asi muže) bych nechtěla. Pro partnerství a vztahy je člověk, kterého přespříliš ovládají emoce nebezpečný, nejen sám sobě. Celkem vzato její nesoudnost zkrátila život jejího muže. Teď už se s ním nikdy neobejme, neuvidí ho. Stálo to za to chvilkové potěšení?-dá-li se to tak nazvat?
Omlouvat to láskou, touhou? Nešlo jí víc nakonec o ní samotnou než o něj?
Kdyby opravdu nezištně milovala, bez nároků, tak tohle neudělá. Láska bude silnější než touha. To se pochopí, když se popřemýšlí o tom, co ta slova opravdu znamenají.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Fiona »

Clovek nadela hlouposti... ale nektere jsou odpustitelnejsi nez jine ;) Jsem pro ni nasla pisnicku, skoda ze k ni nedoleti...

http://www.youtube.com/watch?v=2yGbKCmXvTM
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mirunnka »

Fiona píše:Skoda. Moc jsem jim prala aby jim to vyslo... ma muj respekt!
Zas jednou mi mluvíš z duše, Fi :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od buc11 »

awa píše:
Fiona píše:Skoda. Moc jsem jim prala aby jim to vyslo... ma muj respekt!
Takovou ženu ( v mém případě asi muže) bych nechtěla. Pro partnerství a vztahy je člověk, kterého přespříliš ovládají emoce nebezpečný, nejen sám sobě. Celkem vzato její nesoudnost zkrátila život jejího muže. Teď už se s ním nikdy neobejme, neuvidí ho. Stálo to za to chvilkové potěšení?-dá-li se to tak nazvat?
Omlouvat to láskou, touhou? Nešlo jí víc nakonec o ní samotnou než o něj?
Kdyby opravdu nezištně milovala, bez nároků, tak tohle neudělá. Láska bude silnější než touha. To se pochopí, když se popřemýšlí o tom, co ta slova opravdu znamenají.
ano,
plno lidí žije v lásce (snad) a nepáchají násilí, proč pořád fandit zlosynům?
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od tristazmista »

Fiona píše:Clovek nadela hlouposti... ale nektere jsou odpustitelnejsi nez jine ;) Jsem pro ni nasla pisnicku, skoda ze k ni nedoleti...

http://www.youtube.com/watch?v=2yGbKCmXvTM
v nasi zemi neni dostupne, asi se budu muset fakt prestahovat :)
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od awa »

tristazmista píše:
Fiona píše:Clovek nadela hlouposti... ale nektere jsou odpustitelnejsi nez jine ;) Jsem pro ni nasla pisnicku, skoda ze k ni nedoleti...

http://www.youtube.com/watch?v=2yGbKCmXvTM
v nasi zemi neni dostupne, asi se budu muset fakt prestahovat :)
Ještě včera bylo. Nějaká černoška s dreadema nebo copánky, působilo to na mě alternativně, nezaujalo. Ale každý má jiný vkus.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

tristazmista píše:
Fiona píše:Clovek nadela hlouposti... ale nektere jsou odpustitelnejsi nez jine ;) Jsem pro ni nasla pisnicku, skoda ze k ni nedoleti...

http://www.youtube.com/watch?v=2yGbKCmXvTM
v nasi zemi neni dostupne, asi se budu muset fakt prestahovat :)
Žalářník od ASA tam byl, docela to šlo. "Trubice" se občas ucpe.
Začíná se mi kazit můj dobrý hard and heavy předkus.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Ten DC, to je ale k nas...í. Že já na to koukal.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

Seděl jsem na kabelu, už vyšel, tak nevím, co jsi sledoval a nebylo to vhod :?:
Už vím :idea: , rychlé tenisáky, já žádné sporty nesleduji.
Z reakcí kolegů v práci, co tím žijí vím, že je to vždycky nas.. nepotěší.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Vždycky ne, když se vyhrává, radost se rozdává.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od minsc »

Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od culka »

Uz viem ako vyzeral Babylon. Boli sme v Tampe, chceli sa dostat az na breh mora. V aute GPS (teda nas, starky ho ma v telefone), pred nami dialnica s milion pruhmi, v smeroch sa uz ani ony nevyznal, v radiu naladena domaca stanica, kde volne prechadzali z anglictiny do spanielciny a spat (skoro ako u nas doma, len mi namiesto spanielciny pouzivame slovencinu), z GPS nas Miloslav navigoval po cesky a zo sedadla sofera mu Miro nadaval po slovensky, kam nas to posiela. Nakoniec sme sa vymotali, ale bola to sranda.

Najlepsie hlasky su "na kruhovem objezde jedte rovne", co mu sibe, vsak je tam fontana.

Ale, ked vsetko zlyha, pouzi zdravy rozum (mapu, precitaj si navod, kazdy nech si doplni, co chce) a vypni electronic device.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

tmp

Příspěvek od olfess »

Renáta píše:Olfess, ospravedlňujem sa. Akosi mi ani nenapadlo, že niekto môže písať pod nickom určitej osoby a to dokonca na rôzne fóra - bez toho, že by aspoň nejako náznakom neupozornil ľudí, že teraz ja nie som ja. Tiež sme doma viacerí na 1 počítač, svoje deti milujem, ale nedovolila by som im písať pod mojím nickom a ani ja by som pod ich nepísala (rešpektujem ich svojbytnosť, nie všetky názory máme totožné) - a napokon, asi by tu na vitariánovi z toho mali pekný hokej, keby tu v mojom zastúpení začal písať jeden alebo druhý syn. Chápem vysvetlenie kvôli prihlasovaniu na pust cz (no sama by som aspoň naznačila, že ja nie som ja, prípadne napísala v mene druhého - preto ma to zmiatlo a ospravedlňujem sa - Tebe aj Tvojej partnerke).
Pandi, ďakujem za citácie, dúfam, že viaceré nebudú potrebné. Blokovanie si ponechávam i všetky predchádzajúce postoje a názory :wink: (Nech má čo psychouš čítať (:-) )
Marci, dík, ale nie som nič extra - len baba z mäsa a kostí, tiež s chybami - vraj sú ľudské:D
Děkuji, omluvu přijímám.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Renátě:
olfess píše:
Renáta píše:Olfess, ospravedlňujem sa. Akosi mi ani nenapadlo,...
Děkuji, omluvu přijímám.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od dgm »

olfess píše:.... Mimochodem, dle mého skromného názoru, ta je z vás místních "bab" asi nejlepší, i když hodná možná až moc.
Jo, jo, jo, nenapsala bych sice nejlepsi, protoze stejne dobrych lidi je tu vic, ale je moc faaaaajm :lol: m:-)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od macik »

dgm píše:
olfess píše:.... Mimochodem, dle mého skromného názoru, ta je z vás místních "bab" asi nejlepší, i když hodná možná až moc.
Jo, jo, jo, nenapsala bych sice nejlepsi, protoze stejne dobrych lidi je tu vic, ale je moc faaaaajm :lol: m:-)

a já ji znám osobně, heč :mrgreen: ...dgm, to je speciálně pro tebe, ty víš, co tím myslím :wink:
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od mira »

Nikoho bych neblokoval, žádné bariéry, i kdyby mi sděloval 10x v jednom
příspěvku, že jsem blb, vždycky je tu ta možnost, že má pravdu, v mém případě :) ,
k cenzuře se nevracejme, mohli bychom stanout v místech, kde se kdysi
kálelo, buďme na sebe hodní, těžko řici, zda toho jsme hodni, ale přesto.
A kdo bude zlobit, půjde do kouta klečet na hrách. :|
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od macik »

olfess píše:Jo jo Macíku asi budu provokatér ;),
a koukám, že ti nedám spát.... jinak o psychouše se neboj, je to kámoš a zná mě velmi dobře :D a když jsem ho kontaktoval s touhle věcí, tak mi řekl - a jéje "šťoural sebevědomý nejapný" .... :lol: :lol: :lol: , takže myslim, že to bude v dobrých rukou.
S Partykovou jsem napsal, že Jednou budu mít lepší výsledky, to je pravda a pevně v to doufám, na povzbuzování není nic špatnýho. Jo jo a dokonce i pamatuju, co mě tam tak zarazilo, to byla ta pani po operaci a poměrně brzo půstovala, že jo? Jakpak se jí asi daří? Snad dobře.
Ale trochu mě zamrzelo, že jsem do Arika "agresivně kopal" ....Macku :roll: ? To snad ne... Mimochodem, dle mého skromného názoru, ta je z vás místních "bab" asi nejlepší, i když hodná možná až moc.
myslím, že kdybys psal pořád takto, tak by nikdo problém neměl.... :wink:

a neprzni mi nick, už tak je blbej, ale nechce se mi ho měnit, když už je zažitej...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

macik píše:
olfess píše:Jo jo Macíku asi budu provokatér ;),
a koukám, že ti nedám spát.... jinak o psychouše se neboj, je to kámoš a zná mě velmi dobře :D a když jsem ho kontaktoval s touhle věcí, tak mi řekl - a jéje "šťoural sebevědomý nejapný" .... :lol: :lol: :lol: , takže myslim, že to bude v dobrých rukou.
S Partykovou jsem napsal, že Jednou budu mít lepší výsledky, to je pravda a pevně v to doufám, na povzbuzování není nic špatnýho. Jo jo a dokonce i pamatuju, co mě tam tak zarazilo, to byla ta pani po operaci a poměrně brzo půstovala, že jo? Jakpak se jí asi daří? Snad dobře.
Ale trochu mě zamrzelo, že jsem do Arika "agresivně kopal" ....Macku :roll: ? To snad ne... Mimochodem, dle mého skromného názoru, ta je z vás místních "bab" asi nejlepší, i když hodná možná až moc.


myslím, že kdybys psal pořád takto, tak by nikdo problém neměl.... :wink:
O pani som písala ja (vtedy si písal, že by ťa zaujímalo, aký jej to pomáha odborník) - nebola po operácii bezprostredne, ale po cht v lete a v novembri odmietla pokračovať s ožiarmi (zobrala ich len pár). Pokračuje v alternatívnej liečbe a darí sa jej dobre (podľa jej slov nemá žiadnu rakovinu, plus podľa toho ako vyzerá - žiadna sivo-zelená farba, strach a smútok v očiach a pod., ale ružové líčka a úsmev v očiach. S dr. Partykovou je v kontakte ( a nielen s ňou i s inými, ktorí jej pomáhajú) a chystá sa v tomto období na ďalší pôst - podľa rád MUDr. Partykovej. Ten minulý vydržala 25 dní. Stravuje sa niekde medzi vita a MB.
Ale to už do tohto vlákna nepatrí, tak sorry.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

olfess píše:...já myslim, že je to moje přirozenost, Dano má zase svojí přirozenost. Není mi to vlastní,...
Olfessi způsob jednání člověka není jednou daná, vrozená a neměnlivá věc. Jestli bych Ti mohl doporučit (a nejen Tobě) - je k dispozici moře knížek zaměřených na asertivní jednání s lidmi. Často vysvětlují na modelových situacích jak a proč lidé jednají a co je k tomu vede. Umožní to lépe poznat svou psychiku. Člověk si uvědomí jak velmi často je jeho jednání ovlivněné psychickými stavy které s obsahem toho jednání nemají nic společného. Učit se asertivitě pomáhá lépe zvládat možné konfliktní situace a tím nejen vycházet lépe s lidmi ale i zlepšovat si své fyzické i duševní zdraví. Mně to hodně pomohlo v poznání psychiky a zas mě to dost posunulo dál. I když si třeba myslíš že "na vině jsou ti druzí" tak studium těchto otázek člověku hodně dá a zlepší jeho život k lepšímu. Například pro základní představu:
http://www.chovani.eu/clanky/zobrazit/449-Asertivita
http://www.chovani.eu/clanky/zobrazit/4 ... vni_vycvik
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Xion »

Sitar píše:Rád bych popsal moje pocity ohledně několika posledních nedorozumění mezi olfessem, Renátou a spol.

Olfess je dle mého tak trochu podivín a vyjadřuje se ne zcela běžným způsobem, ale špatný pocit z toho nemám. No a holky to podle mne neskously a vzaly si to moc osobně. Celá kauza se mi moc líbila, stejně jako před časem případ Vegan vs. Panda. ;-) Je to takové zpestření, bouře, co pročistí vzduch. Hlavní je, nepřikládat tomu moc velkou váhu.
Presne rovnaky nazor, s tym rozdielom, ze olfessa nepokladam za podivina, ale za provokatera. Takych ludi poznam, v beznom zivote su vsade a mam takeho aj v rodine, musel som si na to vypestovat rezistenciu. Mozno niekto takych ludi v blizkom okoli nema, a tak si to berie (zbytocne) osobne. Mna sa jeho prispevky vobec nedotykaju, a davam mu za pravdu v tom, ze ak niekoho ano, je prilis precitlively a skor by mal hladat problem v sebe a pokusit sa ho zvladnut. V zivote sa mu to potom niekolkonasobne vyplati.
Olfess, psychologa sem preboha neposielaj, najprv ho posli na seba, a opytaj sa ho, preco sa vyjadrujes provokacne. ;-) Ale lepsi by bol etikoterapeut, psychologia je prilis kratkozraka. :-) S tou sektou asi viem, co chces povedat, bohuzial, tiez som to uz par krat zacitil, a len co by sa zrusilo vlakno MMS, moj dovod chodit na toto forum by sa skoncil. Nie kvoli MMS, toho su plne aj ine fora, ale preto, ze tabu, predsudky, ani kacirstvo neuznavam, naopak, som za otvorene fora, kde je mozne diskutovat o vsetkych temach bez kacirstva.
Inak, dobry trening na toto sa da ziskat na www.crohnclub.sk. ;-) Olfess, mozno by si mal skusit par prispevkov tam, ked si pouzil slovo sekta uz tu, tak len tam by si zistil, aku blbost si spravil, ze si si ten termin vyplytval tu a tam ti uz ziaden vystizny neostal. :-)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

Xion píše:[quo"].
Olfess, psychologa sem preboha ...........a tam ti uz ziaden vystizny neostal. :-)
[/quote]
No, tak konzultace už proběhla, mám k tomu pár větiček, ale absolutně se to sem v tento čas nehodí, viz. odborná diskuze dnes v poledne, a tudíž na to nemám ani náladu a na nějaké další diskuze rovněž. Někdy později to sem v pár větách hodim, co jsem si zapsal. To je vše .
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od mira »

Máš pravdu, jsem tu pohodil tu a tam pár větviček, co se na nic nehodily,
ale pálit je už nebudu, i když vypadají cymicky.
Snad mi to projde. :roll:
Všeho s mírou.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

To mira:
tobě vždycky všechno projde, o to bych se nebál :wink:.
Ale jinak zmrznul úsměv na rtu dneska, co? ... Mně taky ... :( dokonce chápu i ty jeho pocity o pomstě a pod., ale ono ho to přejde. To nikam nevede.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od mira »

Raději nemám žádné nápady, ani připomínky. :oops:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od hugo »

Jelikož už jste byli dlouho OT, tak jsem to přesunul do kecárny.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od s.arik »

To jsem se pobavila, nechápu, nač tolik povyku, ale uznávám, že kdo se zrovna nudí (zdravím macika), rád se vyjadřuje i k prkotinám, dělám to naprosto běžně, 12 hodin denně - akorát (pro vaše dobro) na jiném fóru, tady jsem hodná (:-) (:-) (:-)

Olfess, můj nick vznikl vynuceným zmršením jména Šárka, oslovuj mě jak chceš, jen tě upozorňuji na to, že na Arika jsem čučela jak puk a došlo mi snad až ve třetím příspěvku, že myslíš mě :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Samira »

Ja by som sa chcela opytat, preco ma vlastne vitarian.cz podnadpis - "mame to na haku". Hm?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Asi mäso a zmýšľanie druhých o nás, myslím....
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od culka »

A este Janosika.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

Mám na háku v práci montérky a Hák topenář(reklama), tam dělá ústřední topení.
Vytopil už garáž.
Všeho s mírou.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dgm »

Chci nekde poprat komonici k narozeninam, ale neni kde :roll: :roll:
Tak jestli to tu najdes, tak vsechno nejlepsi!!! :D :D
A jeste jsem chtela napsat, treba, at nas casteji navstevujes, ale lepsi by bylo, at jsi tu doma :D :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Nejako som tu stratila niť. Som na chvíľku nakukla. Aj také slová som našla, že do akej spoločnosti má zmysel privádzať deti, či čo. Teda s tým už nič nenarobím, keď sú tu. Ach ja porodivší egoista. :roll:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Renáta píše:Nejako som tu stratila niť. Som na chvíľku nakukla. Aj také slová som našla, že do akej spoločnosti má zmysel privádzať deti, či čo. Teda s tým už nič nenarobím, keď sú tu. Ach ja porodivší egoista. :roll:
Taky jsem nakukoval a dík za Om Mani Padme Hum .. :wink: hezké .
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

Cepheusi, plácáš dohromady pátý přes devátý, nicméně jsem pochopil, že jseš v tom nepoučitelnej a že si musíš honit triko za každou cenu. Čekáš s vyplazeným jazýčkem, jak lišák za jedličkou, kdy mi to konečně budeš moct natřít! :D Johaně jsem řekl, že lidem ubližuje a může ublížit i dalším, protože prostě občas nepřemejšlí to je fakt a nic špatnýho na tom není. (Málem byla schopná i tady zlikvidovat přípravek MMS, díky její mozkové aktivitě). Nevim proč do její odpovědi taháš Pavla a mě, mám toho snad litovat co jsem ti napsal do SZ? Smiř se s tím, že mě AKTUÁLNĚ nepousoudíš, ať se ti to líbí nebo nelíbí ( to tě nemá urazit, prostě to tak jenom je), neposoudíš mě ani myšlenkově, ani intelektuálně ani duchovně. Je to tak, a tim, že mi tady začneš spílat a budeš se mě snažit já nevim co (:-) , se nezmění vůbec nic, maximálně ti můžu odpovídat a ty si zase budeš připadat blbě. Na Máří Magdalenu bych opravdu nic neházel, nevim proč bych to dělal. Ale ty si koukám nemůžeš pomoct, viď? Jakmile máš příležitost, házíš hned :wink:. Mysli si o mě co chceš, je mi to absolutně putna, to je jako bych se hroutil z nazorů přemýšlivé Johan a spol.

Jenom o jedno tě prosím, nepleť ve svým zájmu ten ezoterickej, bibleckej a duchovní guláš dohromady, nemáš to ještě zažitý a je to znát! Vynech debaty o tom, co je dar být učitel a co ne, víš o tom kulový, musel by ti někdo říct, že to žádnej dar není, že to přijde samo. Prostě ta debata mezi náma nemá význam a upřímně řečeno, dost bolo. :wink:

Mimochodem, co říká "pravdoláskovej" Chaun (Pražáci budou vědět co to znamená), myslim nikoho moc nezajímá (:-)

Sbohem cepheusi
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Lišák za jedličkou koukal, cože se tu v jednom kuse hádáš a co nenašel - v listopadu loni jsi si tu otvíral hubu zde na Huga, takříkajíc "pána domu".
Jakoby Ti to nestačilo, o týden později jsi se chytil i s Pavlem s podobným průběhem. Ten Tě však ve slušnosti vypoklonkoval ven a tak prudíš tady, u "příbuzných". To je celá záhada.
Přeletím dlouhý seznam lidí co Ti překáží zde a i Chaun je podle Tebe (jakožto vševědoucího Pražáka, jak jinak) debil.
Prozradím Ti tajemství olfessi, já nula, Brňák.
Ne lidi okolo Tebe, Ty máš problém, něco s tou Tvojí periodickou zlobou dělej.
Pak se na Tebe možná budou usmívat i ti Slováci, až tam zase přijedeš, fakticky, mám tam příbuzné i přátele z vojny ještě z dob CSSR a nikdo se tam na mě nikdy nemračil, čím to asi bude ?

Na můj guláš se klidně vybodni, budu jej baštit sám, bez obav.

Sbohem olfessi
Odpovědět