Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

Ice age 3
Dá se stáhnout, ale zatím špatná kvalita, asi.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Monciina »

Pando to demo mam za minutu a půl hotový, vypovídá to něco :D ? Jak dlouho trvalo Tobě? A to si tu hru musim asi koupit co, abych dostala ty dva melouny... No tak ale dobrá investice by to možná byla :) Nepřijde mi to zas tak složitý, když neni jenom jedna možnost jak to složit...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Jo to demo se dá složit rychle, má to působit jako lákadlo. Hra se musí buď koupit nebo si ji od někoho vytisknout. Jsou k dispozici ještě menší verze, tréninkové ("stopy"), ty je celkem reálné složit.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

:idea: Komu se nechce dát za hru asi 600,-
ale přesto by si rád zahrál,
(potřební, sociálně slabí, kolenovrti)
je tu hra ETERNIT.:
Vylezte na střechu,
urvěte eternit-krytinu,
flákněte s ní o asfalt, beton, nebo o hlavu
a vzniklé dílky složte v časovém limitu.
První úspěšný skladatel komponista,
je vítěz, nad smysluplným využitím
volného času.
Kdo si hraje, nezlobí. m:-) :shock: :oops: :roll:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

To vypadá, že si nemám s čím hrát. :?
Mám, ale je to neslušné.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od midsummer »

(:-) Tak teď jsem sem něco napsala OMYLEM. Vypadá to opravdu na nekontrolovatelný chaos - v mé hlavě (:-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

midsummer píše:(:-) Tak teď jsem sem něco napsala OMYLEM. Vypadá to opravdu na nekontrolovatelný chaos - v mé hlavě (:-)
Kam přesně?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od midsummer »

No sem :roll: , do tohoto "vlákna", ale už jsem si to sama smazala, tím že jsem to přepsala tím výše viditelným oznámením. A to proto, že původní příspěvek mi šel sice upravit, nikoli však zcela vymazat. Takže tam původně byla blbina. Teď je tam oznámení, že tam původně byla blbina...

m:-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

To bylo určitě důležité sdělení a Ty si to jen tak smažeš a přepíšeš něčím, co postrádá jakoukoliv fantazii?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

Cokoliv, ať už verbálně, nebo písemně proneseme,
již v minulosti, někdo troufalý vyřkl, či sepsl.
Nic nového pod slunečními paprsky, víceméně jasně
dopadajícími na povrch a úvahy.
A kde že je v tomto sdělení obsažen kýžený chaos?
Skrytě i zřetelně.
Všeho s mírou.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dgm »

Jenom tak pro zajimavost, vim, ze tady nemate¨(nemame :wink: ) radi zasahovat do presvedceni druhych, ale prece jenom, alespon si to prectete ... je to fakt zajimave, jak se mezi tolika prispevky najde jeden sotva nesmely naznak na syrove ovoce a zeleninu ...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php ... upOffset=0

a neco hodne podobneho tady

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php ... Last=1#end
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Monciina »

http://www.jaknaruletu.cz/navod-ruleta - Co myslíte? Vůbec neumim odhadnout důvěryhodnost, ale tady myslím důvěryhodní jste, tak prosím o názor - je to fakt pravda? :) Dííííky :mrgreen:
Dgm jdu mrknou na modrýho koníka :)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

dgm píše:Jenom tak pro zajimavost, vim, ze tady nemate¨(nemame :wink: ) radi zasahovat do presvedceni druhych, ale prece jenom, alespon si to prectete ...
Je to smutné co tam řeší - alergie, které prášky používat a jaký sladký jogurt. Škoda že neznají skutečnou příčinu. Prý "to raději tabletky než exémy". Je to hodně smutné tyhle neznalosti.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Monciina píše:http://www.jaknaruletu.cz/navod-ruleta - Co myslíte? Vůbec neumim odhadnout důvěryhodnost, ale tady myslím důvěryhodní jste, tak prosím o názor - je to fakt pravda? :) Dííííky :mrgreen:
Dgm jdu mrknou na modrýho koníka :)
Monci proboha neblázni, rychle ruce pryč od těchhle věcí!
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

Malá pravděpodobnost výhry a velká prohry.
Pravidlo je, že vydělává provozovatel.
Dá se, třeba u karet, podvádět jejich počítáním,
ale na to musí být člověk génius a je to vo kejhák,
když na to přijdou.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Vše je přesně spočítané - pravděpodobnosti výhry, zisky provozovatele. Výhry jsou jen lákadla která mají hráče udržet v herně, je to hodně o psychologii. Ve skutečnosti jediný kdo má opravdu zisk je provozovatel, protože málokterý hráč odolá lákadlu to po výhře nezkusit znovu. Herny jsou jen pro hráče kteří si chtějí užívat vzrušení z hry i za cenu velkých výdajů, ale kdo chce mít zisk pro toho to není. Vím to - programuji to. ;-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Monciina píše:http://www.jaknaruletu.cz/navod-ruleta - Co myslíte? Vůbec neumim odhadnout důvěryhodnost, ale tady myslím důvěryhodní jste, tak prosím o názor - je to fakt pravda? :) Dííííky :mrgreen:
Dgm jdu mrknou na modrýho koníka :)
Monci, pokud máš neomezené množství peněz, tak by to mohlo vyjít. Ale tuším, že je i nějaký limit na jednotlivou sázku, takže i v tomto případě bys nemusela vyhrát. Nikdy nevíš, jestli padne pětkrát nebo patnáctkrát za sebou ta samá barva. Zkus si to představit. Vsadíš 100 a nevyjde to, vsadíš 200, zase to nevyjde. Po pár kolech neúspěchů budeš hodně nervózní, ale vydržíš. Po nějakých šesti sedmi kolech už budeš prohrávat několik desítek tisíc. V osmém kole vyhraješ a jseš 100 kaček v plusu. Stojí to riziko a ty nervy za to?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Trochu teorie proč tyhle "zaručené" systémy v praxi nefungují (kvůli omezení výše sázky):

http://cs.wikipedia.org/wiki/Martingale
http://www.vyhravat.estranky.cz/stranka/ruleta
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dgm »

Kde jste vsichni??? Varite?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od culka »

Ale coby, citaju tu knihu co sem Dano zavesil v piatok (do osobnosti syrove stravy). Pako, som si myslela, ze ked mame ten dlhy vikend, tak si upracem, vymenim letne za zimne, kedze pred 3 tyzdnami sme mali 33.8 a teraz uz treti den snezi, ale nie. Vcera rano som ju natiahla a vecer, namiesto inej bohulibej cinnosti, sme si kazdy citali svoje (starky ma nos strceny v novom Brownovi)
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Jedávate topinambury? Ponúkajú ich v zozname biopotravín, tak neviem... Jeden človiečik z pustu.cz písal, že preňho je to základná vitariánska potrava v zimnom období. Tuším vezmem na skúšku. Inak sa mi čosi marí, že sa topinambury veľmi odporúčajú cukrovkárom.
Tak som kukla cez google http://liptov.sme.sk/c/4829741/topinamb ... karov.html
Môže to byť chutné s tým postrúhaným jabĺčkom. No ja keď počujem postrúhané jabĺčko, tak mi tam automaticky naskakuje asociácia mak a škorica :wink:
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Fuujin »

Ruleta je na nic, za to takový poker proti lidem už k něčemu je..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Jedávate topinambury? Ponúkajú ich v zozname biopotravín, tak neviem... Jeden človiečik z pustu.cz písal, že preňho je to základná vitariánska potrava v zimnom období. Tuším vezmem na skúšku. Inak sa mi čosi marí, že sa topinambury veľmi odporúčajú cukrovkárom.
Tak som kukla cez google http://liptov.sme.sk/c/4829741/topinamb ... karov.html
Môže to byť chutné s tým postrúhaným jabĺčkom. No ja keď počujem postrúhané jabĺčko, tak mi tam automaticky naskakuje asociácia mak a škorica :wink:
včera sem sklidil dajký to pytel, já je ščavím do gaspača, mně to docela chutí
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Vyskúšam. Vlastne sme ich tiež niekedy pestovali, keď sme boli úplne mladí a mali sme požičanú záhradu. Ale to som bola, pokiaľ ide o vita, ešte úplne sprostá, tak sme ten porast používali ako záchodík - nebolo tam široko dookola kde a to vytvorilo taký vysoký porast... Tak sme potom úrodu nekonzumovali...
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Přesunuto z Lifefoodu

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
awa píše:......igelitové sáčky s horní svorkou...
Sáčky s horní svorkou? Proboha, co když si je někdo namaže na placky! :shock:
Tak tohle je teda SÍLA :(
Já jenom Pando, že podle fotky a nicku, si Vegana pamatuju jako jednoho z prvních v téhle zemi, kdo psal již před několika lety něco o výživě. Tedy v době, kdy jsi do sebe pravděpodobně cpal ještě vepřové, tak tento člověk už byl dávno někde jinde a tohle chování si teda doopravdy na tomto serveru nezaslouží. No nic, nebudu tady rozdmýchávat vášně.

Jenom jsem si všiml, že tento portál jakoby nikam nepostupuje, čas se tu zastavil, nová info nejsou nebo jsou okamžitě smetena ze stolu, vše nasvědčuje tomu, že to bude lidmi.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Panda »

olfess píše:...Já jenom Pando, že podle fotky a nicku, si Vegana pamatuju jako jednoho z prvních v téhle zemi, kdo psal již před několika lety něco o výživě. Tedy v době, kdy jsi do sebe pravděpodobně cpal ještě vepřové, tak tento člověk už byl dávno někde jinde a tohle chování si teda doopravdy na tomto serveru nezaslouží....
Nešlo o odbornou diskusi týkající se problematiky vita stravy, kde bych jeho zkušenosti a zásluhy plně respektoval, v jiných oblastech nehrají žádnou roli.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Lifefood

Příspěvek od veri »

nejde o respektovani vedmosti, ale o respektovani cloveka jako takoveho
doesn't matter :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
olfess píše:...Já jenom Pando, že podle fotky a nicku, si Vegana pamatuju jako jednoho z prvních v téhle zemi, kdo psal již před několika lety něco o výživě. Tedy v době, kdy jsi do sebe pravděpodobně cpal ještě vepřové, tak tento člověk už byl dávno někde jinde a tohle chování si teda doopravdy na tomto serveru nezaslouží....
Nešlo o odbornou diskusi týkající se problematiky vita stravy, kde bych jeho zkušenosti a zásluhy plně respektoval, v jiných oblastech nehrají žádnou roli.
Respektoval, opravdu? :o
Jako někdo, kdo si dovolil tvrdit, že může jezdit auto na vodu, toho si taky před časem respektoval? Ty jsi opravdu odborník na ledacos.

P.S. Pro tvoji informaci, na tu vodu milej zlatej Pando :) , jezdí už dokonce po Praze pár aut už nějaký ten rok. Spi dál :lol:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Panda »

Za označení "auto na vodu" bych chápal případ, kdy je voda zdrojem energie. Ale pokud slouží jen ke zvýšení účinnosti dieslového motoru (což je samozřejmě také velké plus), tam není takové označení moc na místě.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

Panda píše:Za označení "auto na vodu" bych chápal případ, kdy je voda zdrojem energie. Ale pokud slouží jen ke zvýšení účinnosti dieslového motoru (což je samozřejmě také velké plus), tam není takové označení moc na místě.

Ano Pando,

voda je zdrojem energie, netankuje se :lol: :lol: :lol: .
Máš před sebou krásnou budoucnost, plnou technických zázraků, kam oko dohlédne. To víš, mě to tak nezajímá, já to tedy tolik nedocením, takže mám v tomto ohledu smůlu.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od hugo »

Pánové, jděte se hádat jinam. Toto vlákno je věnováno Lifefoodu.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

hugo píše:Pánové, jděte se hádat jinam. Toto vlákno je věnováno Lifefoodu.
Tak ti nevim Hugo,

zda by si mě neměl pro svůj klid vymazat kompletně z vitariana.cz, za tak oooooobrovský přestupek, za poslední 3 sránky zde bylo víc příspěvků mimo, ale zrovinka u mě jak na potvoru, ( a to zrovna, když jsem čirou náhodou označil tyto stránky za něco, kde se zastavil čas, které nepostupují dál a že to bude pravděpodobně lidmi ... (:-) ) taková to reakce. :D To je náhodička, panečku, máme to takové hezké k výročí 17. listopadu. Hm.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od hugo »

Když si to přečteš pořádně, tak minimálně jednu stejnou reakci ode mě najdeš. A nebylo to mířeno jen na tebe, tak nehledej zbytečné konflikty. S tím hodnocením stránek souhlasím, nic se tu neděje. Pokud to změníš, třeba napsaním článku budu jen rád.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

hugo píše:Když si to přečteš pořádně, tak minimálně jednu stejnou reakci ode mě najdeš. A nebylo to mířeno jen na tebe, tak nehledej zbytečné konflikty. S tím hodnocením stránek souhlasím, nic se tu neděje. Pokud to změníš, třeba napsaním článku budu jen rád.
Poslední odbočení:
Tohle už bohužel nezmění ani 10 článků, to je osazenstvem, až na Květu a drobné vyjímky, každý kdo měl letité zkušenosti a jel téměř nebo zcela na 100% buď odešel nebo už nediskutuje (to chápu, taky k tomu spěju) a ujali se inciativy lidé, kteří si za chvíli vědecky vyargumentujou i návrat k masu... tak to jenom na závěr, proč to tu vypadá, jak to vypadá.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Lifefood

Příspěvek od Sitar »

olfess píše:
hugo píše:Pánové, jděte se hádat jinam. Toto vlákno je věnováno Lifefoodu.
Tak ti nevim Hugo,

zda by si mě neměl pro svůj klid vymazat kompletně z vitariana.cz, za tak oooooobrovský přestupek, za poslední 3 sránky zde bylo víc příspěvků mimo, ale zrovinka u mě jak na potvoru, ( a to zrovna, když jsem čirou náhodou označil tyto stránky za něco, kde se zastavil čas, které nepostupují dál a že to bude pravděpodobně lidmi ... (:-) ) taková to reakce. :D To je náhodička, panečku, máme to takové hezké k výročí 17. listopadu. Hm.
Konspirační teorie v praxi. ;-)

Hugo, přehoď prosím poslední příspěvky netýkající se LF někam jinam, je to docela zajímavé téma, tahle údajná stagnace zde, tak by nebylo od věci v tom pokračovat, i když na místě příhodnějším.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

[Hugo, přehoď prosím poslední příspěvky netýkající se LF někam jinam, je to docela zajímavé téma, tahle údajná stagnace zde, tak by nebylo od věci v tom pokračovat, i když na místě příhodnějším.[/quote]

Konspirační teorie, jo? :) Nepovídej.
Kvůli mně nic nepřehazuj, já jsem na toto téma domluvil, ty jako nedávný začátečník (a propó chtěl jsem se zeptat, už si si ověřil, zda se v těle může ukládat rťuť a další sajrajt nebo se stále domníváš, že žádná detoxikace neexistuje, tu debatu jsme tenkrát neukončili, že se zeptáš v nemocnici ...) tedy ty tu "údajnou stagnaci" stejně těžko posoudíš, a lidi, co by mohli tu už dávno nejsou nebo poskrovnu, případně se k nim chováme jako k Veganovi.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od hugo »

Tak jsem to přesunul sem, tady máte volnost.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od buc11 »

věřím, že přispívat sem zůstane nepovinné, ale čím víc tím líp
stagnace?
osobně prostě jím (vesměs) nevařený a nic víc,
spousta náhledů se zdá některým mým mozkům nesmyslný a příčících a na některé i reaguji, aby se vidělo, že lze zde mít i jiný postoj,
ale kéž zůstávají, ovšem chtějí-li, jsem tomu rád
avšak, můžu-li, neupřednostňuji styk s jedinci negativně vyzařujícími
a jaký může mít vitarián vývoj?, víc syrovější se jíst přece nedá,
takže z mého pohledu jde vlastně jen o skladbu, množství a kdy
má-li být posun, pak snad třeba přesun na breatha,fruta, či jiné ánství, www.změnasvětaapodsvětí.cz apod
PS:a stagnace? ano, po shlédnutí namátkou svého deníčku souhlasím
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Panda »

olfess píše:Ano Pando,

voda je zdrojem energie, netankuje se :lol: :lol: :lol: .
Máš před sebou krásnou budoucnost, plnou technických zázraků, kam oko dohlédne. To víš, mě to tak nezajímá, já to tedy tolik nedocením, takže mám v tomto ohledu smůlu.
Mýlíš se. Současná "auta na vodu" využívají obohacování běžného paliva vodíkem a kyslíkem (vytvářeným klasickou elektrolýzou) a tím se zvýší účinnost motoru o 30% (v nejlepším případě). Čili voda tam není zdrojem energie. Někdy se tak nesprávně označují auta jezdící na vodík, který si vozí v bombě. Metoda získávání energie studenou fúzí vody je jen teoretická a (zatím?) jen scifi.

V přemíře informací na netu je těžké rozlišit co je kachna a co seriozní článek.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Lifefood

Příspěvek od Sitar »

olfess píše:
Panda píše:
olfess píše:...Já jenom Pando, že podle fotky a nicku, si Vegana pamatuju jako jednoho z prvních v téhle zemi, kdo psal již před několika lety něco o výživě. Tedy v době, kdy jsi do sebe pravděpodobně cpal ještě vepřové, tak tento člověk už byl dávno někde jinde a tohle chování si teda doopravdy na tomto serveru nezaslouží....
Nešlo o odbornou diskusi týkající se problematiky vita stravy, kde bych jeho zkušenosti a zásluhy plně respektoval, v jiných oblastech nehrají žádnou roli.
Respektoval, opravdu? :o
Jako někdo, kdo si dovolil tvrdit, že může jezdit auto na vodu, toho si taky před časem respektoval? Ty jsi opravdu odborník na ledacos.

P.S. Pro tvoji informaci, na tu vodu milej zlatej Pando :) , jezdí už dokonce po Praze pár aut už nějaký ten rok. Spi dál :lol:
Jak je to s těma autama? Dá se to i vidět? Nebo odkud máš prosím tu informaci?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
olfess píše:Ano Pando,

voda je zdrojem energie, netankuje se :lol: :lol: :lol: .
Máš před sebou krásnou budoucnost, plnou technických zázraků, kam oko dohlédne. To víš, mě to tak nezajímá, já to tedy tolik nedocením, takže mám v tomto ohledu smůlu.
Mýlíš se. Současná "auta na vodu" využívají obohacování běžného paliva vodíkem a kyslíkem (vytvářeným klasickou elektrolýzou) a tím se zvýší účinnost motoru o 30% (v nejlepším případě). Čili voda tam není zdrojem energie. Někdy se tak nesprávně označují auta jezdící na vodík, který si vozí v bombě. Metoda získávání energie studenou fúzí vody je jen teoretická a (zatím?) jen scifi.

V přemíře informací na netu je těžké rozlišit co je kachna a co seriozní článek.

Pando,

opakuji, tvá budoucnost bude krásná, protože " A PŘECE SE TOČÍ"....měj se hezky. (:-)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

[
P.S. Pro tvoji informaci, na tu vodu milej zlatej Pando :) , jezdí už dokonce po Praze pár aut už nějaký ten rok. Spi dál :lol:[/quote]
Jak je to s těma autama? Dá se to i vidět? Nebo odkud máš prosím tu informaci?[/quote]

Sitare,

zaptej se Pandy :D , to je odborník, já jsem tu přece na ty konspirační teorie, ne? :lol:
Kdo hledá, najde! Měj se chlape.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

buc11 píše:věřím, že přispívat sem zůstane nepovinné, ale čím víc tím líp
stagnace?
osobně prostě jím (vesměs) nevařený a nic víc,
spousta náhledů se zdá některým mým mozkům nesmyslný a příčících a na některé i reaguji, aby se vidělo, že lze zde mít i jiný postoj,
ale kéž zůstávají, ovšem chtějí-li, jsem tomu rád
avšak, můžu-li, neupřednostňuji styk s jedinci negativně vyzařujícími
a jaký může mít vitarián vývoj?, víc syrovější se jíst přece nedá,
takže z mého pohledu jde vlastně jen o skladbu, množství a kdy
má-li být posun, pak snad třeba přesun na breatha,fruta, či jiné ánství, http://www.změnasvětaapodsvětí.cz apod
PS:a stagnace? ano, po shlédnutí namátkou svého deníčku souhlasím
Správně Buci,
hlavně se vyhybej těm negativně vyzařujícím jedincům... :wink:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

olfessi já myslím že jsi zbytečně zklamaný z fóra - je jasné že dlouhodobí vitariáni už své řekli, teorie se ujasnily a sepsaly, takže už nemají co řešit a přestávají mít důvod se do fóra zapojovat. Teď zas noví začátečníci čerpají z jejich poznatků - jednak z už sepsaných a jednak se ptají na rady zkušenějších. Asi nemůžeš čekat že to bude stále stejné jako dřív (že se budou řešit odborné problémy řešené dříve) - myslím že to neni chyba ale přirozený pochopitelný vývoj.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

Panda píše:olfessi já myslím že jsi zbytečně zklamaný z fóra - je jasné že dlouhodobí vitariáni už své řekli, teorie se ujasnily a sepsaly, takže už nemají co řešit a přestávají mít důvod se do fóra zapojovat. Teď zas noví začátečníci čerpají z jejich poznatků - jednak z už sepsaných a jednak se ptají na rady zkušenějších. Asi nemůžeš čekat že to bude stále stejné jako dřív (že se budou řešit odborné problémy řešené dříve) - myslím že to neni chyba ale přirozený pochopitelný vývoj.
Já jsem docela intuitivní člověk Pando,
tak za tím trochu cítím něco jiného ... Samozřejmě, že nečekám, že to bude pořád stejné, to by byla stagnace. Jenom jsem rád, že jsem se mohl inspirovat kolem toho roku 2000 a ne dnes, to bych zažil dost nerad. I když naštěstí existují i zahraniční fóra a přece jenom tady je pár měsíců nová vlaštovka v podobě nové fresh stránky. A nebo už jsem znechucen "místním klimatem a podmínkami v této kotlině", což už výhledově stejně řešim trvalým přesunem do teplejších krajů na jiném kontinentě. Tak jenom, až narazíš v budoucnu na to auto, tak si vzpomeň, že už ti to tenkrát někdo říkal .. 8) Čus
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

olfess píše:...Tak jenom, až narazíš v budoucnu na to auto, tak si vzpomeň, že už ti to tenkrát někdo říkal .. 8) Čus
Nechám Ti Tvé optimistické přesvědčení. :-D ... Ale přece jen ještě, zvažuju, možná máme na mysli každý trochu něco jiného. Předpokládám, že souhlasíš se zákonem zachování hmoty a energie - jakou máš představu, jestli je na vstupu jen voda, co je na výstupu, čeho je méně, z čeho se energie vzala? Wojnarův článek se mi zas tak důkladně studovat nechtělo. ... Ale nemusíš na to odpovídat, mne tahle oblast zas tak moc nezajímá.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Lifefood

Příspěvek od Sitar »

olfess píše:
P.S. Pro tvoji informaci, na tu vodu milej zlatej Pando :) , jezdí už dokonce po Praze pár aut už nějaký ten rok. Spi dál :lol:
Sitar píše:Jak je to s těma autama? Dá se to i vidět? Nebo odkud máš prosím tu informaci?
Sitare,

zaptej se Pandy :D , to je odborník, já jsem tu přece na ty konspirační teorie, ne? :lol:
Kdo hledá, najde! Měj se chlape.
Nedělej ofuky a kápni božskou. Chtěl bych najít co nejdřív. ;-)

Co se týče starých vitariánů, neřekl bych, že už sem nechodí proto, že by je tu něco znechutilo, ale prostě šli dál svojí cestou. Taky bych se rád trochu odpoutal od této závislosti, ale mám to tu rád a pořád mi to něco dává a někam snad posouvá.

Bylo by každopádně fajn, kdyby se alespoň párkrát do roka ozvali a dali o sobě něco málo vědět, ale třeba se bojí, že by je to zase vtáhlo zpět nebo nevím.

Doufám, že tu s námi setrváš a že nepláchneš, co?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
olfess píše:...Tak jenom, až narazíš v budoucnu na to auto, tak si vzpomeň, že už ti to tenkrát někdo říkal .. 8) Čus
Nechám Ti Tvé optimistické přesvědčení. :-D ... Ale přece jen ještě, zvažuju, možná máme na mysli každý trochu něco jiného. Předpokládám, že souhlasíš se zákonem zachování hmoty a energie - jakou máš představu, jestli je na vstupu jen voda, co je na výstupu, čeho je méně, z čeho se energie vzala? Wojnarův článek se mi zas tak důkladně studovat nechtělo. ... Ale nemusíš na to odpovídat, mne tahle oblast zas tak moc nezajímá.
Pando,

necháme to budoucnosti. Čus
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Lifefood

Příspěvek od olfess »

Bylo by každopádně fajn, kdyby se alespoň párkrát do roka ozvali a dali o sobě něco málo vědět, ale třeba se bojí, že by je to zase vtáhlo zpět nebo nevím.

Doufám, že tu s námi setrváš a že nepláchneš, co?[/quote]


Jen hledej :D ,

třeba tě to posune zase někam dál. Já už jsem pláchnul dávno, nemám ty správný nervy (:-) moje chyba, mám na normálního běžného člověka příliš extrémní postoje a názory, ale jednou za čas mi to nedá a zajdu zaprudit 8). Já teĎ nevim kam dřív, potřebuju se rekordně rychle naučit španělsky, chytla mě zase další odvětví alternativní medicíny a duchovního vývoje, takže pro mě jde leccos už na vedlejší kolej. Zase tu budeš mít větší klid.

Hele, jak vidíš Davis Cup? :idea: :?: :?: Tip na výsledek?
Odpovědět