Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Zkus nad jídlem tolik nepřemýšlet a neřešit ho. Nikdo tě k ničemu nenutí. Ti ostatní (aspoň většina), kteří jsou podle tebe tak zdraví, do sebe cpou všechno a jsou v pohodě. Ale ty svinstva co do sebe člověk nacpe ho postupně ničí.
mandragora píše:měl jsem za rok asi 180 dní nemocenské. Možná kdybych seděl denně u TV & DVD & Playstation s pivem a Chipsama... bez pohybu... a dal si co deset minut cigárko a jednou týdně se řádně vykalil do němoty... dohnal to řádně promaštěnou pečínkou a zákusečkem se zmrzlinkou po obědě... tak bych měl té nemocenské asi taky jako ostatní... jen pár dní.
Tento životní styl spoustě lidí vyhovuje a pokud si tělo zvykne, tak se dá i dlouho přežívat, důležité je (imho), že to těm lidem vyhovuje a neničí si psychiku přemýšlením nad tím, jestli je ta promaštěná pečínka lék nebo jed.

Zkus prostě na chvíli vypnout a relaxovat (třeba přes víkend), minimálně by se ti měla zlepšit nálada :-).
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

kdyz to tak ctu zpetne a uvazim, ze jsem prakticky presvedcena ze mandragora = stesticko, tak mi treba tohle
Já prostě nechci být podvodník. Jestliže mám někomu poradit VITA musím mít prokázanou skutečnost... a sám musím vypadat podle toho co hlásám. Jinak bych mohl jen mlčet. Stejně je zajímavé, že když pošpiním 100% VITA že je nedokonalé tak je to u vás špatně, když chci prosadit 100% VITA tak je to u vás zase špatně a měl bych si dát občas cokoliv. Pak ty rozpory a těch více lidí je pouze ve vás... a proto jsem zase jen já jediný špatný protože je zviditelňuju jen tím, že se poctivě zajímám.
zni jako docela drsna ironie... takovej nelicenej udiv, kdo ze je ten stesticko, on smazal vsechny prispevky. Nechci pouzivat silna slova, ale tady asi malokdo rika neco co neni - vetsina lidi klidne prizna, ze jsou vita z X%.
Narozdil od nekoho, kdo smaze vsechny prispevky a tvari se strasne prekvapene ze by ho nekdo mohl ztotoznovat s nekym jinym :-)
Pokud (a to si myslim ze neni prilis pravdepodobne) stesticko neni mandragora, hluboce se mu omlouvam :-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

180 dni nemocenske rocne, to mi vychazi na 3-4 dny tydne... clovicku, na co si vlastne stezujes, tvuj zamestnavatel je svaty clovek :) To by vetsine z nas beznych lidi asi nehrozilo. Spis bychom dostali padaka, a dokud bychom jen trosku dokazali lezt po svych, nemeli bychom narok ani na invalidni.

I kdyz predstava skalniho vitariana sportovce skuhrajiciho pul roku rocne na nemocenske je svym zpusobem originalni a zajimava, mel bys trikrat zvazit nez nekoho nazves lharem a pokrytcem.
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

NUUUDAAAAAA....
přepněte kanál...kristova smradlavá noho vzchop se, smrt už není takovej handicap jako kdysi :lol:
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Hvodnik
Příspěvky: 77
Registrován: ned bře 09, 2008 21:19

180 dnu nemocenske?

Příspěvek od Hvodnik »

:?: To mne prijde na vitariana skutecne velmi nepravdepodobny. Ja mam nemocenske mozna 18dnu za poslednich 15 roku pricemz za poslednich 4-5 roku celkem nula dnů. A to nejsem (zatím) jeste ani vitarian a dokonce ani vegan, nyrbz teprve neco pres rok vegetarian.... :oops:
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

minsc píše:NUUUDAAAAAA....
přepněte kanál...kristova smradlavá noho vzchop se, smrt už není takovej handicap jako kdysi :lol:

Kristova smradlava noho????takove osloveni take existuje?neni nekdy dobre zamyslet se nad tim jaka slova pouzivame?
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

Jista píše:
minsc píše:NUUUDAAAAAA....
přepněte kanál...kristova smradlavá noho vzchop se, smrt už není takovej handicap jako kdysi :lol:

Kristova smradlava noho????takove osloveni take existuje?neni nekdy dobre zamyslet se nad tim jaka slova pouzivame?
Ne, to je ztráta času :D
Ale přihodím k lepšímu jednu historku:
Ptali se dalajlámy na jednom semináři, jak to dělá, když ho v noci obtěžuje komár a on ho jako budhista nesmí zabít? "No, když mě štípne, tak ho prostě odeženu. Když mě štípne podruhé, odeženu ho důrazně. A když mě štípne potřetí, tak to už ho prostě plácnu."
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

mandragoro,nevim jestli tu jeste jsi nebo ne,ale asi si to tu ctes.ja si to taky procetl,a rad bych take pridal svuj nazor,treba Ti to v necem pomuze.
Prekvapuje me totiz jak usilovne hledas nekoho kdo je na vita leta,a mas pro to zrejme nejaky silny duvod,najit urimneho vitariana.
Pak se doctes ze Radka je na vita leta,7 let veganka,a Ty ji napises jen..no to bys mela zarit....je tohle ten duvod proc tak usilovne hledas uprimneho vitariana?
Hledas tajemstvi stesti a zdravi v B12...99 procent sveta maji nadbytek B12,ale nikdo z nich neni stastny.
Mas milion informaci o B12,ale stejne nejsi spokojeny,a brzy si snad zacnes myslet ze to je priorita zivota.
Jidlo Te nespasi,ani vitamin,a Ty to dobre vis.Ale stejne si myslis ze psychicka pohoda zavisi na B12,a to me hodne prekvapuje,zvlast pokud jsi Stesticko...
Ja mel za to ze jsi probuzeny clovek,a Ty tu resis takove prkotiny.
Kup si od Cisla ty tabletky z Uk,jsou super,vsichni vitariani v UK je berou,a treba budes stastny.
Vis co dnes rikaji budhisti v Tibetu?Ze nase civilizace zanikne v dusledku premiry informaci.To me napada kdyz ctu Tve prispevky.Ty toho vis tak uzasne hodne ze to muze bejt prave kamen urazu.
Hasal jsi tu prirozenost ze jsem mel pocit ze chces zit jak lesni zver,ale vse ostatni tomu uz odporuje.Tak to zkus nejak jednoduseji.a beze strachu.
Tak preju hodne pokoje....
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Jupí :)))))

Uživatelský avatar
mandragora
Příspěvky: 454
Registrován: sob bře 15, 2008 21:18

Příspěvek od mandragora »

Glykemický index může mít hodnotu od 0 do 100a jako kontrolní bod se používá čistá glukóza vesvé maximální hodnotě 100.

Například: banán má glykemický index 62, což znamená, že banán zvýší hladinu cukru v krvi ze 62 % oproti čisté glukóze. Potraviny pod hodnotou indexu 55 jsou klasifikovány jako potraviny s nízkým glykemickým indexem, potraviny v rozmezí 55-70 jsou potravinyse středním glykemickým indexem a nad 70 jsou považovány za potraviny s vysokým indexem:

Nízký GI Jablka (39), pomeranče (40), hrušky (38), sojovéboby (15), fazole (29), čočka (29), ovesná kaše(49), celozrnný žitný chléb (41), obiloviny (35),burské oříšky (15).

Vysoký GI Bílý chléb (70), bílá rýže (70), pečené brambory(85), bramborová kaše (90), vařená mrkev (85).

http://www.weightlossresources.co.uk/di ... tables.htm
Všechno velké je jednoduché.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

dnes jsme nějací čílí takto večer, takových přihlášených lidí.... :) já jdu už za chviličku spát
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Ako vravíš. :wink: Tento víkend som v napätí - synove preteky, Komonice... A teraz ma skolila nejaká viróza :roll:
Čakám na syna a skáčem tu zo stránky na stránku - skoro ako chat :wink:
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Renáta píše:Ako vravíš. :wink: Tento víkend som v napätí - synove preteky, Komonice... A teraz ma skolila nejaká viróza :roll:
Čakám na syna a skáčem tu zo stránky na stránku - skoro ako chat :wink:
Tak to jsme na tom podobně :) Koukám, jestli se neozve Komonice a navíc jsem celý víkend na nervy z pondělka - bratr má první chemoterapii, tak jsem z toho, mírně řečeno, dost zděšená :? Takže nakonec trávím většinu času chaotickým procházením netu, stahováním audioknih a různých rozhlasových pořadů (aby se "při tom" měl čím zabavit) a snahou zabavit sebe sama, než to udeří.

Ju. Jsem zvědavá, kdy dneska usnu :oops: :wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Doubravko, tie pocity poznám :( Len som ich prežívala s mamou. Bola som s ňou na každej chemoterapii a najradšej by som si tam ľahla za ňu. Držte sa, myslím na vás!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

minsc píše:
Jista píše:
minsc píše:NUUUDAAAAAA....
přepněte kanál...kristova smradlavá noho vzchop se, smrt už není takovej handicap jako kdysi :lol:

Kristova smradlava noho????takove osloveni take existuje?neni nekdy dobre zamyslet se nad tim jaka slova pouzivame?
Ne, to je ztráta času :D
Ale přihodím k lepšímu jednu historku:
Ptali se dalajlámy na jednom semináři, jak to dělá, když ho v noci obtěžuje komár a on ho jako budhista nesmí zabít? "No, když mě štípne, tak ho prostě odeženu. Když mě štípne podruhé, odeženu ho důrazně. A když mě štípne potřetí, tak to už ho prostě plácnu."
ano tak
proč by neměly být cítit, už jen třeba kvůli živočišnýmu příjmu?
nebrat se (to) tak vážně
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Jista píše:
minsc píše:NUUUDAAAAAA....
přepněte kanál...kristova smradlavá noho vzchop se, smrt už není takovej handicap jako kdysi :lol:

Kristova smradlava noho????takove osloveni take existuje?neni nekdy dobre zamyslet se nad tim jaka slova pouzivame?
Já měl svýho času oblíbený rčení „Pro Kristovy rohy!“

Uživatelský avatar
mandragora
Příspěvky: 454
Registrován: sob bře 15, 2008 21:18

Příspěvek od mandragora »

Jista píše:Ja mel za to ze jsi probuzeny clovek, a Ty tu resis takove prkotiny.
Většinou když člověk vyřeší to hlavní, má teprve čas pozorně studovat jak fungují ty všední prkotiny. Jinak nevím... co jiného by měl dělat. Třeba i takový Dalajláma musí denně řešit tisíce prkotin podobných těm komárům v noci... Jenže z pohledu probuzeného není žádný rozdíl mezi prkotinou a neprkotinou. Takže může dělat z komárů vebloudy a opačně... a přitom se sám tím vším děním v tom zorném poli vědomí bavit. Jak strachem, tak chtíčem, jak zlostí, tak láskou... prostě svět proměn. Omezení tu žádná nejsou.

Co jsem se dočetl o E konzervantech.

V praxi se však lze setkat s četnými případy, kdy mnozí výrobci podle zákonných ustanovení neuvádějí některé užité látky, protože je nezařazují mezi přísady nebo mají jiné úlevy, a tudíž se na ně nevztahuje povinnost deklarace. To prý vyplývá i z obecného tlaku konzumentů na producenty, aby zvýšili počet průmyslových výrobků bez přídatných látek. Výrobci naopak tlačí na zákonodárce ve snaze užívat co nejvíce pomocných látek ke »zlepšování« svých produktů, takže uvolnění mnohých látek z povinnosti deklarace prý pomáhá oběma stranám – občan má své oblíbené pamlsky »očištěné« od přídatných látek a výrobce zase širší pole působnosti pro zjednodušení a zlevnění výroby.

Tak třeba u sušeného E 200, 210 a 220 jsou silně karcinogenní látky... a pochybuju že se dají omýt vodou. Tak se tam prostě uvádí jen olej. Což by mě zajímalo zase jaký... možná obohacený E.
Všechno velké je jednoduché.
Uživatelský avatar
mandragora
Příspěvky: 454
Registrován: sob bře 15, 2008 21:18

Příspěvek od mandragora »

Dále jsem se pídil po tom, jestli kysané mléčené výrobky... ponevadž nemají na obalu napsáno PASTERIZOVÁNO a našel že dle zákonů nějaké hygieny... se musí mléko vždy pasterizovat a tím se tedy připraví i příznivé podmínky pro rozšíření kysaných baktérií. Takže výsledný produkt není pasterizován, ale každé mléko co přijde do mlékárny musí projít pasterizací.

Dále jsem našel velmi důsledné varování před konzumací domácích mléčných produktů od sedláku a pod... poněvadž obsahují mega zárodků které mohou vést kdoví k čemu. Takže se obávám že i kozí mléko je pasterizované a kozí sýr vyroben taktéž s pasterizovaného polotovaru.

Nicméně... celý článek byl pochvalný... pro alergiky zase kritický... takže výsledkem bylo... že mléko léčí mega věcí... ale škodí také v mega věcech. A vyvrcholilo to nějakými umělými acidophylus přípravky.

http://www.darius.cz/archeus/ZP_mleko.html

Mě by zajímalo na co jsou acydophylus bakterie vitariánovi ve střevě... když podle toho co jí nemají co žrát... ty jsou vhodné podle mě na zprcování živočišných produktů a potravin vařených... Chtěl bych vědět jaké bakterie má třeba kůň, nebo Orangutan... nebo veverka.
Všechno velké je jednoduché.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Terez, diky za odkaz. Uz jsem to rozeslala i svym znamych, snad tech 500 000 hlasu proti dame!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Doporučuji přečíst si prohlášení u té petice než se tam podepíšete.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Mě moc lhostejnej neni, to je pravda. Já ho tady chci :)

Sorry, moc Ti nepomůžu.

babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

To koukam!

Příspěvek od babicka »

Prave jsem si precetla, ze na webu=ve vitarianu je 643 lidi. To je ale dav! Mozna (nas:)) je uz hodne? Hodne vic, nez si myslime? (Uz se k vam mohu radit? Dnes je to paty den ...? :oops: )
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

babicka: Super! 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

Advid píše:babicka: Super! 8)
Babicka zdravi Advida:)
BTW Kde se pridavaji quotes=pod carou? Mam taky jednu intelikentni:)
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

babicka píše:
Advid píše:babicka: Super! 8)
Babicka zdravi Advida:)
BTW Kde se pridavaji quotes=pod carou? Mam taky jednu intelikentni:)
Ťukneš hore na profil a napíšeš do podpisu.
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

hugis píše:
babicka píše:
Advid píše:babicka: Super! 8)
Babicka zdravi Advida:)
BTW Kde se pridavaji quotes=pod carou? Mam taky jednu intelikentni:)
Ťukneš hore na profil a napíšeš do podpisu.
Tak schvalne: :roll:
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

hugis píše:
babicka píše:
Advid píše:babicka: Super! 8)
Babicka zdravi Advida:)
BTW Kde se pridavaji quotes=pod carou? Mam taky jednu intelikentni:)
Ťukneš hore na profil a napíšeš do podpisu.
TED je to ono! DIKY:) (P.S. Pani, ono se to samo upravilo VSUDE!)
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

:lol: :lol: :lol: Zajímavý citát :wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

doubravka píše::lol: :lol: :lol: Zajímavý citát :wink:
Tesi mne, Doubravko, ze se vam libi. Uz od mladi vzdy, kdyz jsem nepochopena nebo oznacovana za jinobarevnou ovci, se jim hladim:)
Uživatelský avatar
mandragora
Příspěvky: 454
Registrován: sob bře 15, 2008 21:18

Příspěvek od mandragora »

Já bych na ten citát řekl... (Ač má mnoho úrovní... a záleží jak ho atuor vlastně myslel abych ho nepřecenil) že mládež právě nějvíce bojuje rozličnými metodami... kerkování apod. proti tomu aby se nestala jen podřadným a tedy k nějakému vzoru společnosti spějícím embryem... Možná kdyby nebyla do té méněcenné role vměstnávána... nevznikl by ani rok, ani metal, nani punk, ani mnoho dalších... směšných výstředností jimiž se snaží dávat na jevo svou nezávislost a svobodu.
Všechno velké je jednoduché.
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

mandragora píše:... mládež ... bojuje rozličnými metodami... kerkování apod. proti tomu aby se nestala jen podřadným a tedy k nějakému vzoru společnosti spějícím embryem... Možná kdyby nebyla do té méněcenné role vměstnávána... nevznikl by ani rok, ani metal, nani punk, ani mnoho dalších... směšných výstředností jimiž se snaží dávat na jevo svou nezávislost a svobodu.
Preludium: netusim, co je kerkovani :shock:
- - -
Doufam, ze mam pravdu, kdyz reknu, ze je osudem, ba smyslem existence mladeze byt JINA. A (hloupi=konzervativni) dospeli jsou predurceni ji v tom branit.

Nebylo by spolecenske evoluce, kdyby nebylo mladeze. Stari umiraji vstoje ve chvili, kdy si pevne zafixovali spolecenska pravdila. Zmenu mohou prinest jen (nekteri) mladi.

A je to tak dobre, protoze (lidska) spolecnost by neunesla prilis mnoho zmen - dostane jich tedy jen tolik kolik si jich mladi vyvzdoruji ...

Vsechno ma tak nadherny smysl ... (jsem proto verici:))
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

kérkování = kérka = tetování
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: To koukam!

Příspěvek od Sluníčko »

babicka píše:Prave jsem si precetla, ze na webu=ve vitarianu je 643 lidi. To je ale dav! Mozna (nas:)) je uz hodne? Hodne vic, nez si myslime? (Uz se k vam mohu radit? Dnes je to paty den ...? :oops: )
já jen pro upřesnění... ne všichni co jsou přihlášení sem píší, ne všichni z tohoto čísla jsou vitariáni, ne všichni co sem píšou jsou vitariáni :)

ale je tady směsice opravdu moc moc zajímavých lidí, kteří se snaží o to, aby jejich život byl lepším :) jak ve stravování, tak celkově
Uživatelský avatar
mandragora
Příspěvky: 454
Registrován: sob bře 15, 2008 21:18

Příspěvek od mandragora »

babicka píše:(jsem proto verici:))
A v co vlastně věří takový veřící...
Všechno velké je jednoduché.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

mandragora píše:
babicka píše:(jsem proto verici:))
A v co vlastně věří takový veřící...
A v co věří nevěřící?
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

Seraf píše:kérkování = kérka = tetování
No to koukam:) Diky.

Sakrys, ted zase dumam, z jakeho slova to mohlo vzniknout?
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

babicka píše:
Seraf píše:kérkování = kérka = tetování
No to koukam:) Diky.

Sakrys, ted zase dumam, z jakeho slova to mohlo vzniknout?
kérka, khérka– krimin. tetování, též kéres.


Dej hledat slovo "kérka"
http://www.maskil.cz/5767-12/index.htm
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

Seraf píše:kérkování = kérka = tetování
Tak ono to je slovo romske ... aha. A stale se pouziva, jak vidim. Dik. Moc hezky, exquisitne jsem si pocetla. (I o plytvani potravinami. Z hruzy, ze budu o hladu jsem si nakoupila moc ... )
Uživatelský avatar
mandragora
Příspěvky: 454
Registrován: sob bře 15, 2008 21:18

Příspěvek od mandragora »

Seraf píše:A v co věří nevěřící?
Je-li nějaká víra a nevíra jen výtvorem našeho ega... a dokáže být tak mocná... jak je asi mocný stav bez ega a jeho hraček k mastrubaci?
Všechno velké je jednoduché.
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

mandragora píše:
Seraf píše:A v co věří nevěřící?

Je-li nějaká víra a nevíra jen výtvorem našeho ega... a dokáže být tak mocná... jak je asi mocný stav bez ega a jeho hraček k mastrubaci?
Napsana vedle sebe jsou to hezka slova navozujici "tajemny smysl". :) Tak jo, budu reagovat :mrgreen:

Kez bych vedela, co je "vira", co je "ne-vira", "ego", "mocne ego ...", "stav bez ega" (to bylo obzvlast pusobive ...:)), "hracka". Urcite vim, co je "masturbace" (jaka to uleva ... dvojsmyslne, ze?) a urcite NEVIM, co je to "ja", ani ("okolni) realita"... :D
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Seraf píše:
mandragora píše:
babicka píše:(jsem proto verici:))
A v co vlastně věří takový veřící...
A v co věří nevěřící?
tedy za mně ... v přírodu a sebe
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

A v co věří nevěřící?
tedy za mně ... v přírodu a sebe
No dyk, co to je "v prirodu"? Co to je "v sebe"? Ja napriklad ani nevim, KDE to "sebe" mam:) Hezky vikend.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

S viacerymi vecami z tohto clanku nesuhlasim, ale s viacerymi zasa ano, tak ho sem kopirujem:

pite vodu .....

V Japonsku je bežné piť vodu každé ráno a to hneď po prebudení sa. Vedecké výskumy dávno potvrdili blahodarný vplyv tohoto zvyku na zdravie a tvrdia, že voda je u Japoncov veľmi účinným liekom pre známe vážne ochorenia ako bolesti hlavy, migrény, srdcové ochorenia, tachykardia (zrýchlené srdce), epilepsiu, obezitu, bronchiálnu astmu, zápaly klbov (artritidy), tuberkulózu, meningitídu, ochorenia močových ciest (vrátane obličiek), zápchu, zrakové problémy, maternicu, nádory, menštruačné ťažkosti, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, duševné ochorenia a iné.

Metóda liečby:

1) Hneď po prebudení, pred umytím zubov, je potrebné vypiť 4 x 160 ml pohárov čistej (nebublinkovej!) vody.

2) Po umytí zubov (poznámka č.1) nejesť a nepiť NIČ počas nasledujúcich 45 minút.

3) Po 45 minútach môžete raňajkovat, pomaly, aspoň 15 minút. (poznámka č 2).

4) Po raňajkách, obede a večeri (poznámka č 3) nejesť a nepiť nič počas nasledujúcich dvoch hodín. Po dvoch hodinách je potrebné hlavne doplniť zásoby vody (KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!! Úprimne si odpovedzte na otázku: "Koľko čistej vody vypijete denne???").

5) Starší a chorí, ktorí nemôžu vypiť 4 poháre vody naraz môžu na začiatku začat s menším množstvom vody a postupne zvyšovat na 4 poháre. Telo si postupne na vodu zvykne tak, ako si počas dlhodobého dehydrovania od vody odvyklo.

Táto liečba hydratáciou tela skutočne pomohola mnohým trpiacim na rôzne ochorenia a záleží len na vás, či pomôže aj vám.

Upozornite na túto liečbu svojho lekára, ktorý vám samozrejme povie, aká je toto hlúpost a to len preto, aby vám mohol predpísať další chemický liek, ktorý bol nasilu lekárovi predaný farmaceutickým ("medicínskym") reprezentantom.

Doba potrebná na liečbu/kontrolu/zlepšenie pomocou tejto najjednoduchšej, najlacnejšej a preto utajovanej metódy:

- Vysoký krvný tlak - 30 dní

- Zápal a bolesti žalúdka - 10 dní. Pri vrede žalúdka sa odporúča piť 2 poháre vody každé dve hodiny. Takto istý lekár, bývalý študent Dr Fleminga, vyliečil viac ako 3000 pacientov so žalúdočným vredom.

- Cukrovka - 30 dní

- Zápcha - 10 dní

- Nádory - 180 dní (vylúčit bravčové, hovädzie, mlieko, syry, cukor, vyprážané jedlá, bielu múku a ostatné nezdravé jedlá. Jesť veľa ovocia, zeleniny, strukovín, rýb, cesnaku, vitamínu C , marhuľových jadierok (10 jadierok 6 krát denne!!!), orechov a iné zdravé jedlá.

- Tuberkulóza - 90 dní

- Zápaly klbov - počas prvého týždna treba použit túto metódu len počas prvých troch dní, potom prestať. Na ďalší týždeň pokračovať v liečbe už normálne).

Táto liečebná metóda nemá žiadne známe vedľajšie účinky, avšak na začiatku budete močiť častejsie, ale to len pokiaľ sa doposiaľ dehydrované telo naučí zdržiavat v sebe vodu.

Bolo by prospešné, aby každý v tejto procedúre pokračoval aj po zmiznutí choroby. To samozrejme platí aj pre zdravých ľudí. Táto procedúra by mala byť bežným stravovacím návykom.

Prosím, povedzte o liečbe vodou VŠETKÝM, s ktorými sa stretávate, hlavne tým, na ktorých vám záleží. Takto môžete pomôcť mnohým zbytočne trpiacim. Ľudia v 20 storočí sa žiaľbohu odchýlili od pitia vody k používaniu všakovakých druhov nápojov, čo je tragické, kedže NIČ nesmie zameniť vodu. Smutné je preto aj to, keď lekári, namiesto toho, aby povedali pacientovi, aby pil dostatok vody, kážu piť dostatok tekutín.

Pite čistú nebublinkovú vodu a ostanete zdravší a aktívni veľmi dlho!

Poznámky:

1) Odporúčam používať zubnú pastu bez fluoridu. Žiaľ mnohé pasty obsahujú toxický fluór, ktorý sa inak používa aj ako jed na myši! Nechcete si predsa čistiť zuby jedom na myši.

2) Výživoví (metabolickí) lekári a špecialisti vyzdvihujú fakt, že tráviaca sústava sa dopoludnia stále zbavuje zbytkov stravy z predošlého dňa. Preto je prospešné, ak človek (aj zdravý) má ako raňajky pár druhov ovocia, čo výrazne pomôže tráviacej sústave.

3) Po hlavných jedlách obsahujúcich oleje a masti sa musí piť teplá voda, alebo čaj (1-2 poháre). Tí, čo pijete po jedle chladné nápoje, vedzte, že každý chladný nápoj zahusťuje, či stužuje oleje a masti, ktoré ste práve zjedli. Tieto stuhnuté oleje výrazne spomaľujú trávenie. Keď táto stuhnutá zmes potom reaguje so zvýšenou žalúdočnou kyselinou, rozloží sa a je vstrebaná v dnanástorniku rýchlejšie ako ostatné jedlo a ostáva v dvanástorniku. Čoskoro sa táto hmota premení na tuky a výsledkom je často nádor. Teda prosím, šetrite sa a pite po jedle teplé nápoje, najlepšie teplú vodu.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Katarína píše: KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!!
ajajaj drazdis tigra :))
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

800914 píše:
Katarína píše: KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!!
ajajaj drazdis tigra :))
Já myslím, že pokud někdo nejí JEN ovoce, tak pít prostě musí. :) A ledviny poděkují.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

800914 píše:
Katarína píše: KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!!
ajajaj drazdis tigra :))
Vytrhl jsi to z kontextu. Vždyť Katka len citovala článek. :) Alebo nie?
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
babicka
Příspěvky: 299
Registrován: ned dub 06, 2008 12:00

Příspěvek od babicka »

Advid píše:
800914 píše:
Katarína píše: KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!!
Pominu-li, ze kdyz slyslim "kazdy" a "musi", jezi se mi srst, at uz je to citat ci ne, tak cely zivot mam snizenou potrebu pit a nic s tim nenadelam. Jednu dobu jsem zkousela pit vic a to nuceni nebylo prijemne, Pak jsem taky zkousela pit vlaznou az teplou voduic a musela jsem toho nechat, protoze mne zacal silene bolet zaludek. :(
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Advid píše:
800914 píše:
Katarína píše: KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!!
ajajaj drazdis tigra :))
Vytrhl jsi to z kontextu. Vždyť Katka len citovala článek. :) Alebo nie?
Presne tak, skopirovala som clanok v povodnom zneni, iba som v nom opravila nejake gramaticke chyby. A hned na zaciatku som pisala, ze s viacerymi vecami tam nesuhlasim. Takze ziadne drazdenie tigra. :wink:
Odpovědět