Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od 2olfess »

Lesi,
když to smazal, tak si to asi přál smazat, hotovo... Mnoho lidí Cepheuse za kamaráda nepovažuje. Ale opakuju, jsme v rubrice rakovina, kecárny jsou jinde, ale já se nechci zúčastnit ani kecáren na toto téma.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od culka »

Sweetie píše:
rudo píše:sa oslavuje deň študenstva, alebo štbHavlova kontrarevolúcia ?
no tak snad si uvedomujeme ze to je hlavne protest studentu proti nacisticky okupaci, zastreleni jana opletala a jeho pohreb a nasledny obsazeni VS pozatykani a popravy studentu. ale jak k tomu prislo slovensko..tam asi za B.
Za koho?
Svitus, ale statny sviatok sa z toho spravil az teraz. Za nasich mladych cias sme chodili na lampionove sprievody a robili nastenky ku dnu studentstva.
Hlavna vec, ze sa nerobi. To si vravim tu aj ja, ked oslavujeme narodeniny davno zomretej kralovnej Viktorie a vzdy to padne na treti pondelok v maji.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

culka píše:To si vravim tu aj ja, ked oslavujeme narodeniny davno zomretej kralovnej Viktorie a vzdy to padne na treti pondelok v maji.
a tu zasa na druhý pondelok v juni

ked je tu najzimšie a najsychravejšie, naprd nám taký 3 dňový víkend, sneh ešte nie len mokro a zima
5 2 8
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od lesi »

2olfessi, já jsem nechtěl, aby mi někdo posílal zálohu toho, co cepheus smazal nebo tak něco. Nějaké cepheovi příspěvky jsem četl jak na pust.cz , tak něco málo zde, než to bylo smazáno, případně pokud tot tu nějak zůstalo po smazání. Nepřišel mi rozhodně trhlejší než většina zdejších diskutujících. Kdyby mi někdo řekl "dost lidí (dost lidí ho tu nemá rádo (případně já ho nemám rád), protože to a to", neviděl bych na tom z jeho strany nic vůči cepheovi neférového, když už dává najevo, že rád ho nemá. Je mi jedno, v jakém vláknu, nebo jestli třeba soukromou zprávou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Prajem všetkým pekný deň plný lásky :D
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od lesi »

:)
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od 2olfess »

lesi píše:2olfessi, já jsem nechtěl, aby mi někdo posílal zálohu toho, co cepheus smazal nebo tak něco. Nějaké cepheovi příspěvky jsem četl jak na pust.cz , tak něco málo zde, než to bylo smazáno, případně pokud tot tu nějak zůstalo po smazání. Nepřišel mi rozhodně trhlejší než většina zdejších diskutujících. Kdyby mi někdo řekl "dost lidí (dost lidí ho tu nemá rádo (případně já ho nemám rád), protože to a to", neviděl bych na tom z jeho strany nic vůči cepheovi neférového, když už dává najevo, že rád ho nemá. Je mi jedno, v jakém vláknu, nebo jestli třeba soukromou zprávou.
Lesi,
nezlob se, ale vkládáš se do záležitostí, které se tě netýkají a týkají se soukromí někoho jiného. Dále mám obavu, že se tu snažíš znovu tuto debatu rozdmýchávat. Přiznávám se, že nevidím jediný důvod, proč bych si měl s tebou o Cepheusovi nebo někom jiném dopisovat. Máme s Cepheusem na sebe email a je mi rozhodně jako člověk bližsí než tvá osoba, kterou neznám, nedělej nám advokáta pls, když si budeme chtít s Cephe promluvit, tak můžeme.

Hugo, dá se to přesunout do kecáren?
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od lesi »

Já jsem ale vůbec nemyslel, že mi máš odpovědět zrovna Ty. Já jsem ptal, protože co jsem od něj četl, mi přišlo rozhodně v normě a zde na vitarianu jsem měl pocit, že je proti němu nějaký dost rozšířený odpor. Nic se rozdmýchávat nesnažím, prostě jsem se zeptal.
A ten druhý post jsem psal proto, že jsem měl pocit, že mě osočuješ, že nerespektuju Cepheovo smazání příspěvků a že se to nesluší. Kdybych Tě nutil, ať odpovíš zrovna Ty, bylo by to něco jiného, ale takhle...

(Stejně tak kdyby mi někdo řekl, že ty antipatie nepramení z toho, jak tu vystupoval, ale ze soukromých styků, samozřejmě bych do toho nešťoural.)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sweetie »

culi, jj, slovensko to ma zalozeny na sametovy revoluci. u nas je to pocta boju studentu za svobodu vseobecne, zejmena kvuli 39tymu, kvuli tomu vysli i toho 89.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 2olfess »

Ne Culi, u nás už to dávno pocta studentům z r. 39 není. Sweeťulka tu během oslav nemohla být, jinak by věděla, že i u nás je tento svátek postaven na roku 89 (tu naplánovanou šaškárnu fakt revolucí nenazvu), v tv a ostatních médiích se nějaké historii roku 39 věnují sotva z 5%, zbytek je všechno totatalita, komunismus, 17. listopad a pravdoláskaři, takže jako u vás na Slovensku.
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od lesi »

2olfess píše:(tu naplánovanou šaškárnu fakt revolucí nenazvu)
lol
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Yeff »

http://www.airpano.ru/files/Angel-Water ... art_e.html

mrkněte na Salto Ángel z různých výšek a úhlů :shock:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Yeff píše:http://www.airpano.ru/files/Angel-Water ... art_e.html

mrkněte na Salto Ángel z různých výšek a úhlů :shock:
Nádhera.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
dave0402
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 20, 2010 14:57
Bydliště: Vlašim

tmp

Příspěvek od dave0402 »

Pavla jsem poznal před pár lety na jednom diskuzním serveru a můžu říct, že jak se tam občas choval, tak to nebylo nic moc (např. zneužívání cizích loginů poté, co mu byl zakázán přístup).
A ani moc nebylo to, jak se choval k zákazníkům, když rozjížděl výrobu rotorových listů na modely vrtulníků (zdroj runryder.com i Pavlovo vyprávění na té diskuzi) - asi máme každý jiný žaludek.

Takže pro mě je Pavel rozhodně dobrým zdrojem informací o půstu, ale zároveň je pro mě upozorněním, že ani několik 40 nezaručuje vaše osvícení (nevím jak to lépe popsat).
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Od Pavla:

Trochu si zkus dohledat informace než přijmeš názor za svoje přesvědčení
cizi loginy: http://aeroomni.com/wordpress/2010/03/1 ... ik-puntik/
runryder: http://aeroomni.com/wordpress/2010/03/1 ... runryderu/
možná pochopíš více....
dave0402
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 20, 2010 14:57
Bydliště: Vlašim

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dave0402 »

Odpověď pro Pavla Máchu:
na tom fóru jsem od roku 2004, takže si dobře pamatuji, jak to bylo nejen s prodejem fóra, ale i s tvým přihlašováním pod loginem Aera (kdy už tvůj účet byl zakázán). Takže tak, jak to popisuješ na tom blogu, tak to nebylo.

Dobrovolné příspěvky na provoz fóra byly tak od poloviny roku 2005, prodej fóra se uskutečnil v roce 2007 (doufám že jsem se nespletl), ale v tvém podání na blogu to vypadá tak, že Puntík nasyslil peníze a vzápětí to prodal.

Beru tě jako odborníka na půst a jsem rád za tvé stránky o půstu i za knížku, kterou jsem si koupil. Ale na tvém příkladu i na příkladu jiných je vidět, že 40 není ničeho zárukou.

Tak a tímto na tohle téma opravdu končím.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Od Pavla:

No počkej, někoho napadneš jménem, avšak sám skrytý za nickem a když Ti dojdou argumenty, tak utíkáš z boje? Trochu divné jednání ne? Když chceš někoho napadat, tak se nejdříve představ plným jménem a pokud mluvíš o jiném foru, tak nickem pod kterým tam jsi ať se mohu podívat s kým mám tu čest. K věci: Ano přesně tak, byly to dobrovolné příspěvky, jakmile lidi v průběhu dvou let nakoupili vlaječky, tak to prodal. Někdo z nás dvou má krátkou paměť. Aerovo nick jsem zneužít nemohl, musel bych znát jeho heslo. Je to samé, jako kdybys tvrdil, že teď zneužívám nick Pandy. Pokud chceš pokračovat v této diskuzi, tak se nejdříve představ. Milerád to tu s Tebou dobojuji ;) Pokud se nemíníš představit, raději mlč.......
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

Viděli jste film Sedm samurajů? Která role by tak pasovala na Pavla? ;)

Mimochodem, filmový remake Sedm statečných je docela zajímavý, ale toliko z toho důvodu, jak dokáže uchopit dané téma americká mentalita.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

P & P
(Pavel & Panda)

:mrgreen:
dave0402
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 20, 2010 14:57
Bydliště: Vlašim

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dave0402 »

Panda píše:Od Pavla:

No počkej, někoho napadneš jménem, avšak sám skrytý za nickem a když Ti dojdou argumenty, tak utíkáš z boje? Trochu divné jednání ne? Když chceš někoho napadat, tak se nejdříve představ plným jménem a pokud mluvíš o jiném foru, tak nickem pod kterým tam jsi ať se mohu podívat s kým mám tu čest. K věci: Ano přesně tak, byly to dobrovolné příspěvky, jakmile lidi v průběhu dvou let nakoupili vlaječky, tak to prodal. Někdo z nás dvou má krátkou paměť. Aerovo nick jsem zneužít nemohl, musel bych znát jeho heslo. Je to samé, jako kdybys tvrdil, že teď zneužívám nick Pandy. Pokud chceš pokračovat v této diskuzi, tak se nejdříve představ. Milerád to tu s Tebou dobojuji ;) Pokud se nemíníš představit, raději mlč.......
Pavle, nehodlám s tebou bojovat. Kdyby sis dal trochu práce, tak mě pod stejným nickem jako mám zde najdeš na daném fóru a zjistíš mé celé jméno.

Ad příspěvky Puntíkovi - je sakra rozdíl napsat, že dobrovolné příspěvky se začaly vybírat cca v červnu 2005 (dobrovolný příspěvek byl na 1 rok) a k prodeji fóra došlo v lednu 2007 s tím, že Puntík nabídl těm lidem, kteří zaplatili dobrovolný příspěvek na další rok, jeho vrácení pokud chtějí a tím co jsi napsal v blogu - cituji:
Byl to šikovný trik. Potom co přispěli první a měli plaketu, přispěl i zbytek fora aby nevypadal blbě:) Když přispívání skočilo, padla první rána: Puntík, oznámil že forum prodal, ale neřekl komu, protože si byl jist že by byl okamžitě ukamenován:)

A zajímalo by mě, kde jsi přišel k tomu, že přispělo celé fórum nebo aspoň jeho většina? On Puntík zveřejnil nějaké statistiky? Samotného by mě to zajímalo.

A k zneužíti nicku - opět budu citovat přímo tebe: http://dilna.aeroomni.com/html/ban_aeroomni.html
Jenže ona existuje lepší branka tedy přímo velebrána, a tím je blbost lidská, potažmo uživatelská. Tímto se ihned omlouvám panu Sádlovi, kterého si velmi vážím za vše co pro mě udělal, ale první mě napadlo, že Aero bude mít asi heslo savex. Vyšlo to abyl sem tam:) S uživatelem vasa co měla heslo vasa to dopaldo podobně = úspěšně několik sekund po zabanování Aera. Také vase se omlouvám za případné komplikace. Podle mého odhadu má stejné heslo jako uživatelské jméno minimálněů na mojehobby.

Neobhajuju Puntíka ani následující majitele a ani chování dalších lidí na fóru (v některých věcech s tebou naprosto souhlasím), ale prostě mi VADÍ, když člověk jako TY neustále mluví o půstu a 40 jako cestě k duchovnosti a pak následně mluví polopravdy (příspěvky a prodej) a nebo přímo lže (logování pod cizím nickem).

A to je vše, co jsem chtěl svým prvním příspěvkem ohledně tebe říct.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Že vás lidi baví dohadovat se o hloupostech, rozpitvávat minulost. To není moc konstruktivní. Každý má právo na nějaké slabosti, omyly, chyby, je třeba se učit tolerovat, chápat cizí chyby, ne snažit se "mít vždy navrch".
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od cepheus »

dave0402 píše:Neobhajuju Puntíka ani následující majitele a ani chování dalších lidí na fóru (v některých věcech s tebou naprosto souhlasím), ale prostě mi VADÍ, když člověk jako TY neustále mluví o půstu a 40 jako cestě k duchovnosti ..
Ale to je Tvuj vnitrni konflikt Davide se kterym se peres, NIKDO z jinych lidi Ti jej nevyresi, uvedom si to cim driv, tim lip pro Tebe.
Nic na tom nezmeni ani to, ze budes ukazovat prstem na chyby jinych lidi. Musis na sobe tvrde zamakat sam, jina moznost neni.
Dobre Ti to pise Panda. Nesud, abys nebyl souzen (jen dodavam):).
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

...smazáno...
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Jelikož se to tu zvrhlo, byl jsme nucen udělat účet a tím děkuji Pandovi za funkci mluvčího:)

Takže k věci!
Pando a Cepheusi co blbnete? Proč někoho, kdo hledá duchovního učitele, odrazujte od zkoumání jeho minulosti? Podívejte se na http://pust.cz/html/2011.html - máte tam jasně znovu a opět napsáno, jděte po mém životě a sledujte jak šel vývoj! To co Vy dva tady teď děláte, je přesně to, co nechci a na co už doplatilo mnoho lidí. Staré čínské přísloví říká: Co není prověřeno časem, to neexistuje!! Zatímco v Evropě je tomu přesně naopak, každá novinka, která byla před hodinou v reklamě je zcela automaticky považována nejmodernější a spolehlivý produkt i přesto, že to zatím nikdo nevyzkoušel a nejsou na to dlouholeté reference! Chápete ten rozdíl?

Nenuťte tedy Davida, aby si předem neprověřil toho, kdo jednou bude učit jeho duši a ducha, tedy duchovního učitele! Pokud by Vás David poslechl, skončí u nějakého podvodníka nebo v sektě!

Chyba kterou David udělal, je jinde. Bez toho aby si ověřil fakta, bez rozmyslu naskočil na vlnu pomluv které se o mě sem tam šíří po netu a které ignoruju a ignoroval bych i v případě, že by to nebyl zrovna David. Jenže je tu háček, vlastně dva!

David je na foru od roku 1994 - tedy ho dokonale zná a dobře ví, že tam mám 2000 příspěvků v dílně a radil jsem tam lidem se stavbou CNC strojů

David se velmi dobře zná s Vaškem Sádlem, tedy nickem Savex a také ví, že Vašek tam napsal také přes tisíc příspěvků na téma laminování a výroba forem.

I přesto, že David může ověřit pravdivost svých tvrzení lousknutím prstu, neudělal to a místo toho hodil žhavou slinu na veřejné forum. Jenže věci se mají jinak a hodně lidí se bude divit.

Takže bojujeme dále, Davide, prosím vezmi telefon a zavolej Vaškovi ať Ti řekne jak to bylo s jeho nickem a heslem k účtu Savex. Pak sem prosím napiš odpověď.. A vy dva P+C už lidi k takovýmto věcem nenavádějte, pokud nechcete nést zodpovědnost za to, že si někde tvrdě naběhli.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

PavelM píše:...Nenuťte tedy Davida, aby si předem neprověřil toho, kdo jednou bude učit jeho duši a ducha, tedy duchovního učitele! Pokud by Vás David poslechl, skončí u nějakého podvodníka nebo v sektě!...
(možná jsem to jen nepochopil, když tak to ignoruj, nechci s tím obtěžovat)
Myslím že žádná fakta se nedají dostatečně spolehlivě ověřit, vždy se dá narazit na omyly a lži (nevím, možná se jedná jen o internet a v reálu je situace jiná) - nedá se pak 100% vložit důvěru v učitele, bez risku, učitel by proto měl vystupovat spíš v roli poradce, který ukazuje směr, ale každý by si měl vše ověřovat vlastními zkušenostmi. V tom případě pak učitelova minulost není rozhodující, důležité je jen co přináší tady a teď. Podle zásady "důvěřuj, ale prověřuj".
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Myslím že žádná fakta se nedají dostatečně spolehlivě ověřit,
Pando, nechtěl bych Tě za kopilota s tímto názorem :) Jsem vychován přesně opačným způsobem - naložit si lidi za záda a letět s nima někam, kde nemám na 100% ověřené počasí v destinaci a na 100% si nejsem jist, že mám tolik paliva abych tam doletěl a ještě také případně na záložní letiště, tak už tady asi nejsem... ;) Duše, duch a tělesné zdraví, je to nejcennější, co člověk na Zemi má. Právě v těchto věcech by si měl učitele velice dobře vybrat, pokud od něho nechce chytit duševní a duchovní nemoce. Jinými slovy, pokud učitel není čistý, přenesou se na žáka jeho negativní vlastnosti. Žák musí mít 100% jistotu, že svůj osud vkládá do rukou někomu, na koho se může plně spolehnout a nenechá ho sejít z cesty. Pokud prověrku hodíte za hlavu, nedivte, se že někomu naběhnete..
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

PavelM píše:Pando, nechtěl bych Tě za kopilota s tímto názorem :)...
Tak asi bude vážně hlavní rozdíl mezi virtuálním světem a realitou - protože na netu (i v knihách) jsem narazil už na tolik klamů (u věcí kterým jsem dřív věřil), že bez dostatečného ověření vlastními zkušenostmi už ničemu nevěřím. Takže už to chápu a mlčím.

(existují lidé, které jsem poznal jen přes net a věřil bych jim na 100% i bez prověření historie, ale bylo to dlouhým vzájemným poznáváním)
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Tak asi bude vážně hlavní rozdíl mezi virtuálním světem a realitou - protože na netu (i v knihách) jsem narazil už na tolik klamů (u věcí kterým jsem dřív věřil), že bez dostatečného ověření vlastními zkušenostmi už ničemu nevěřím. Takže už to chápu a mlčím.
No hurá :) Už někdo někdy viděl ode mě nabádání - kupujte jen moji knihu, ta je ta pravá? Sám mám nemalé zkušenosti se zdroji které popisuješ a proto bych si nikdy nedovolil nabádat lidi - kupte jen moje informace, ale naopak, nabádám lidi kupte si toho co nejvíce i za cenu, že tomu budete muset věnovat spoustu času. Pak to všechno přečtěte a vydestilujte si z toho závěry, které se zdají být pravdivé proto, že jsou uvedeny ve většině zdrojů. To je způsob, který se mi nejvíce osvědčil a proto ho doporučuji. Rozdíl mezi realitou a virtuální realitou není - lže se v obou realitách úplně stejně - nedělej si iluze, že v reálném světě je to lepší ;) Google je jen produkt lidské žumpy - taky tam najdeš všechno ;) V obou realitách je potřeba stejné opatrnosti. Skutečnost, že někoho znáš osobně neznamená vůbec nic. Abys člověka, jeho jednání a zvyky poznal, musel bys s nim pár let bydlet.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

PavleM, jde o to, že jsi prostě v těhlech sporech ponořen nad uši a oči a nevidíš to...

Čímž nechci nikoho nikterak poučovat (natož vést osobní šarvátky), nejsem žádný guru, ale zajímají mě tyto souvislosti s breathariánstvím.

Možná je to tak, že daný mentální status quo člověka půst/breath zintenzivňuje, čili následně konzervuje.
http://www.moviepilot.de/files/images/0 ... hoto-1.jpg
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od lesi »

Zdeníno píše:PavleM, jde o to, že jsi prostě v těhlech sporech ponořen nad uši a oči a nevidíš to...
Prosím Tě, Zdeníno, PavelM se tu snaží "očistit" v jedný kause, pokud to bylo tak, jak říká na blogu - a nikdo tu nedokázal, že ne - tak v tomhle případě "je v těch sporech" nevinně. Máš nějakej případ, kde "je ve sporech", protože třeba udělal nějaký podraz a můžeš to nějak prokázat?
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

lesi píše:Prosím Tě, Zdeníno, PavelM se tu snaží "očistit" v jedný kause, pokud to bylo tak, jak říká na blogu - a nikdo tu nedokázal, že ne - tak v tomhle případě "je v těch sporech" nevinně. Máš nějakej případ, kde "je ve sporech", protože třeba udělal nějaký podraz a můžeš to nějak prokázat?
Jestli je v těch sporech vinně či nevinně nedovedu posoudit a není o tom můj příspěvek. Jde o to, zda je k těmto sporům připoután. A to jenom v souvislosti s jeho breathariánstvím, které věřím, že by mohl mít.
Zkrátka duchovní cesta a tedy i potažmo breathariánství je to, co mě zajímá a proč tu diskutuji, nestarám se o konkrétní osoby, omlouvám se za to, ale mám dost starostí s tou svojí ;).
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Kluci klid, tady nejde o žádné očištění. Vím svoje, žiju si svůj život, pomáhám těm, co mi věří a je mi 30 co se o mě říká. Jde tu o to ukázat, jak někteří lidé bezmyšlenkovitě hodí na veřejné forum zlou slinu a když jim řeknete dokaž, nebo si to obratem ověř tam a tam, tak se najdou kroutí jako had a nechce se přímo u zdroje zeptat jak to bylo, protože mu mezitim došlo, že ono to bylo asi všechno trochu dost jinak.

Současný stav této minikomedie je takovýto: David mě bombarduje v PM:
Dave: Pavle po třetí se Tě ptám. Dovolili ti pánové Václav Sádlo (aero) a Václav Bláha (vasa) přihlásit se na fórum pod svými loginy a sdělili ti svá hesla k nim?

Moje odpověď: Neřeknu Ti to, zašel si za mez slušnosti a napad si mě na veřejnym foru. Když mu nezavoláš sám, počkám do zítra, napíšu žes zbaběle utek z boje a vysvětlím jak to bylo.
Kdyby mu záleželo skutečně na pravdě, zavolal by Vaškovi okamžitě obratem, řekl by sorry, popsal bych další detaily které zná Cepheus a několik dalších zainteresovaných lidí dávno, zasmáli bychom se a byl by klid. Počkáme si tedy do rána, ale už teď je jasné, že povaha Davida není z těch, se kterými si rád píšu a kterým rád pomoho.. There is something wrong...
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Zdeníno »

PavelM píše:Pando, nechtěl bych Tě za kopilota s tímto názorem :) Jsem vychován přesně opačným způsobem - naložit si lidi za záda a letět s nima někam, kde nemám na 100% ověřené počasí v destinaci a na 100% si nejsem jist, že mám tolik paliva abych tam doletěl a ještě také případně na záložní letiště, tak už tady asi nejsem... ;) Duše, duch a tělesné zdraví, je to nejcennější, co člověk na Zemi má. Právě v těchto věcech by si měl učitele velice dobře vybrat, pokud od něho nechce chytit duševní a duchovní nemoce. Jinými slovy, pokud učitel není čistý, přenesou se na žáka jeho negativní vlastnosti. Žák musí mít 100% jistotu, že svůj osud vkládá do rukou někomu, na koho se může plně spolehnout a nenechá ho sejít z cesty. Pokud prověrku hodíte za hlavu, nedivte, se že někomu naběhnete..
Tak 100%ní jistotu nelze mít ve světě nikdy, protože je poznáván skrze smyslové vnímání, a smysly vždy přinášejí informaci se zpožděním. Mezi úchvatným pohledem na hvězdu zářící na obloze, která už ale několik tisíc let neexistuje, a pohledem na palivoměr v kabině je toliko v míře, v zásadě jsou oba pohledy stejné (opírají se o něco, co již aktuálně neexistuje). Nehledě na to, že palivoměr může být porouchán, počasí se může náhle změnit, meteorolog kecá atpod.

100%ní jistotu lze míti ve věcech vnitřních, čili neopírajících se o smyslové vnímání, ale to vidím jaksi mlhavě, tak nějak ve tmě, takže to nemůžu tvrdit na 100%. :)
dave0402
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 20, 2010 14:57
Bydliště: Vlašim

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dave0402 »

Chtěl jsem to nechat být, ale když už jsi Pavle vytáhl naší SZ (a lehce upravil - NIKDY jsem tam nenapsal toto: "po třetí"), tak se do toho můžu zapojit.
PavelM píše:Kluci klid, tady nejde o žádné očištění. Vím svoje, žiju si svůj život, pomáhám těm, co mi věří a je mi 30 co se o mě říká. Jde tu o to ukázat, jak někteří lidé bezmyšlenkovitě hodí na veřejné forum zlou slinu a když jim řeknete dokaž, nebo si to obratem ověř tam a tam, tak se najdou kroutí jako had a nechce se přímo u zdroje zeptat jak to bylo, protože mu mezitim došlo, že ono to bylo asi všechno trochu dost jinak.

Současný stav této minikomedie je takovýto: David mě bombarduje v PM:
Dave: Pavle po třetí se Tě ptám. Dovolili ti pánové Václav Sádlo (aero) a Václav Bláha (vasa) přihlásit se na fórum pod svými loginy a sdělili ti svá hesla k nim?

Moje odpověď: Neřeknu Ti to, zašel si za mez slušnosti a napad si mě na veřejnym foru. Když mu nezavoláš sám, počkám do zítra, napíšu žes zbaběle utek z boje a vysvětlím jak to bylo.
Kdyby mu záleželo skutečně na pravdě, zavolal by Vaškovi okamžitě obratem, řekl by sorry, popsal bych další detaily které zná Cepheus a několik dalších zainteresovaných lidí dávno, zasmáli bychom se a byl by klid. Počkáme si tedy do rána, ale už teď je jasné, že povaha Davida není z těch, se kterými si rád píšu a kterým rád pomoho.. There is something wrong...
Celé je to o tom, že jsem tvrdil, že jsi zneužíval cizí loginy (množné číslo!) - konkrétně moje citace
Pavla jsem poznal před pár lety na jednom diskuzním serveru a můžu říct, že jak se tam občas choval, tak to nebylo nic moc (např. zneužívání cizích loginů poté, co mu byl zakázán přístup).
Na to jsi odpověděl, že si nezneužil login Aera
Aerovo nick jsem zneužít nemohl, musel bych znát jeho heslo. Je to samé, jako kdybys tvrdil, že teď zneužívám nick Pandy.

Jenže ve SVÉM článku http://dilna.aeroomni.com/html/ban_aeroomni.html (naštěstí je indexován i na archive.org) jsi napsal toto
Jenže ona existuje lepší branka tedy přímo velebrána, a tím je blbost lidská, potažmo uživatelská. Tímto se ihned omlouvám panu Sádlovi, kterého si velmi vážím za vše co pro mě udělal, ale první mě napadlo, že Aero bude mít asi heslo savex. Vyšlo to abyl sem tam:) S uživatelem vasa co měla heslo vasa to dopaldo podobně = úspěšně několik sekund po zabanování Aera. Také vase se omlouvám za případné komplikace. Podle mého odhadu má stejné heslo jako uživatelské jméno minimálněů na mojehobby.

A tyto 2 prohlášení jsou podle mě v přímém rozporu a oboje jsi napsal TY sám.

A proto jsem se tě ptal na jasnou odpověď na otázku, kterou jsi zde už ocitoval, ale dám jí sem znova:
Pavle Mácho, dovolili ti pánové Václav Sádlo (aero) a Václav Bláha (vasa) přihlásit se na fórum pod svými loginy a sdělili ti svá hesla k nim?

Opravdu stačí napsat jen "ANO" nebo "NE" a nebo ještě "tenhle mi to dovolil a tenhle ne". A ptám se opravdu na OBA loginy, to jen aby jsi se zase nezačal ohánět Aerem a vasu jsi opomněl.

Svoje důkazy jsem tady předložil (tvé citace) a pokud ty chceš dodat své důkazy, tak si je laskavě obstarej sám a nepřenášej na mě důkazní břemeno.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

nezačal ohánět Aerem a vasa jsi opomněl.
Hele misto abys zved telefon a znal za 2 minuty pravdu, sejříš síru celé odpoledne do PM nejen mě, ale už si začal vyšetřovat i Cepheuse. Prosim Tě uklidni se, zapni mozek a podívej se dobře na ty nicky! Koukej aspoň - mno u Tebe odhaduju tak dvacet minut. Jinej člověk na to příjde tak za minutu. ! Zítra ráno tu z Tebe budou mít všichni pěknou psinu (:-)
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Jindra »

Tohle je vlákno o breathariánství, nikoli o hádkách a sporech, kluci :wink: Navíc je to přece pod vaši úroveň se takhle handrkovat.

A tak když už Ti můžu takhle bezprostředně napsat, Pavle, protože jsi "tady a teď", chci Ti rozhodně poděkovat za Tvůj článek http://pust.cz/html/2011.html To je podle mne velmi pěkně a velmi rozumně napsané. Jmenovitě děkuju za zajímavé zmínky o vitariánství v souvislosti s půstem, nejvíc ale děkuju za popis Tvýho breathariánství, protože teď už tomu věřím. Když jsem viděl přednášky Henriho, nějak mi to "smrdělo" komercí a měl jsem problém tomu plně věřit. Ty jsi, Pavle, popsal breathariánství podle mne výstižně a tak, že mám pocit, mám v tom poměrně jasno a už ne zmatek. Za to Ti děkuju.
A jen opakuju - parádní článek, dííík.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Jindro a ostatní sory ale, tohle prostě patří na cestu "nahoru" k zelenej čáře. Když tyhle věci nevyřešíte a nepostavíte se jim čelem, budou se k Vám vracet pořád dokola třeba i několik životů! To není handrkování, to je ukázka toho, jak jeden zarputilec, který má celé odpoledne šanci vyřešit problém za dvě minuty telefonem, dokáže svými výlevy otrávit celé svoje okolí. A je úplně jedno, zda je to na foru, nebo v reálném životě. I tohle je prostě součást života a životní cesty. Musíte se k těmto lidem a problémům které způsobují, umět rázně postavit čelem.

Jindro,
ať článek pomůže všem hledajícím. Nakonec jsem se rozhodl že link na hlavní stránku nedám. Ti kteří hledají, si ho našli rychle sami, stejně jako pust.cz samotný. A ti co nehledají, ať o něm raději neví - asi tak. To co říkáš Ty o jednoduchosti, to už mi napsalo mnoho lidí. Ano, jednoduché to skutečně je, obzvlášť když existuje český návod bez jinotajů. Jeden čtenář mi napsal že je to ledově až mrazivě jednoduché :) Kdybych kdysi takový článek měl, dosáhl jsem toho podstatně dříve. Jenže jsem technik a proto jsem si musel vše sám sobě zdůvodnit a načíst ze stovek - tisíců? knih, abych došel kam sem došel. Tak zkoušejte posouvat svoje hranice pravidelně po málu a opatrně jak jde a bez násilí..
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od jans »

Tady se to rozjelo :)

@Jindra: Nestěžuj si, tohle vlákno právě teď dostálo svému názvu - konečně tu máme alespoň jednoho brethariána v akci. :D
@PavelM: Článek fajn, spoustu věcí můžu posoudit jenom intuitivně, protože tyhle brethapraktiky jdou zatím mimo mě. Bohužel ale jedinou věcí, kterou můžu posoudit je to, že nemáš pravdu s tím pdf wwwpustcz. To rozhodně není zkopírovaný současný web. Je tam stará asi diskuze, která je v knize. (to nemůžu 100% ověřit, knížku jsem měl půjčenou z knihovny a už jsem ji vrátil) Jinak souhlas s těmi rychlokurzy a zasvěceními, je to jako když tam dají člověku ikonu na plochu - může na ni klikat a dělá to danou věc, ale víc do toho nevidí, což se nakonec projeví.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Je tam stará asi diskuze, která je v knize. (to nemůžu 100% ověřit, knížku jsem měl půjčenou z knihovny a už jsem ji vrátil)
Jo to sem taky viděl, je tam celá stará diskuze original nepročištěná kterou někdo stahnul webdownloaderem ještě když běžela. Nikomu se asi nechce kopírovat nebo scanovat 500 stran. Nicméně kniha je stále jen v papírovém vydání což vyhovuje hodně lidem, ale dost lidí už poptává nějaký formát do čtečky. A ten není, proto koluje kde co.. Takže mi asi nezbývá než udělat i soubor do čteček. Musim to pokoumat jak na to. V knihovnách je to také stále problém, protože lidi si knihu nechávají, nahlásí že ji ztratili a zaplatí ji za zbytkovou cenu. Divný trik, ale funguje :( Kniha pak není v knihovnách k sehnání. Aby to někdo okopíroval, tomu samozřejmě nezabráním, kdo to bude chtít udělat, ten to udělá. Z knihy mám bídná 3 eura takže akorát tak pozvat pěknou dámu na kafe a pro mě bublinkovou vodu :lol: Bestseller to samozřejmě nikdy nebude:) Kniha mi však přináší mnohem větší sekundární hodnotu a tou je ušetřený čas odpovídáním na ty samé začátečnické otázky. To má opravdu hodnotu! Upozorňuji tedy začátečníky, pokud si knihu někde stahnou, aby si nějak skutečně ověřili, zda je to ta s opravenou a vyčištěnou diskuzí.
Nestěžuj si, tohle vlákno právě teď dostálo svému názvu - konečně tu máme alespoň jednoho brethariána v akci.
Moc se netěš, mám na starosti řadu leteckých programů a výcviků, píšu Aeronoviny a stavim letadlo. Takže diskutovat nemám moc času a to je také hlavní důvod, proč jsem psal ten článek o breathariánství téměř měsíc a snažil se předem odhadnout na co se asi lidi budou ptát abych neměl zasypanej mail. Tak doufám že to bude fungovat stejně dobře jako kniha pust.cz Článek už má finální podobu, včera jsem přidal aktuální fotku mojeho fyzična a pár odpovědí na dotazy - tak si to znovu projeďte.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
dave0402
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 20, 2010 14:57
Bydliště: Vlašim

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dave0402 »

Jindro a ostatní sory ale, tohle prostě patří na cestu "nahoru" k zelenej čáře. Když tyhle věci nevyřešíte a nepostavíte se jim čelem, budou se k Vám vracet pořád dokola třeba i několik životů! To není handrkování, to je ukázka toho, jak jeden zarputilec, který má celé odpoledne šanci vyřešit problém za dvě minuty telefonem, dokáže svými výlevy otrávit celé svoje okolí. A je úplně jedno, zda je to na foru, nebo v reálném životě. I tohle je prostě součást života a životní cesty. Musíte se k těmto lidem a problémům které způsobují, umět rázně postavit čelem.
Ve svém prvním příspěvku jsem napsal, že si zneužíval cizí loginy a to samé popisuješ na svých stránkách http://dilna.aeroomni.com/html/ban_aeroomni.html.

Na mou jasnou otázku NECHCEŠ odpovědět, protože tvé odpovědi můžou být:
1) ANO, dovolili mi to - to znamená, že na svých stránkách LŽEŠ
2) NE - to znamená, že jsi cizí loginy zneužil a já napsal pravdu
3) jeden ANO, druhý NE - opět to znamená, že na svých stránkách LŽEŠ

Chtěl jsem to nechat být a proto jsem tady na fóru už nechtěl reagovat, ale svými dalšími příspěvky do toho stále šťouráš.

Cepheus se ti pochlubil, co jsem mu napsal? Tak ať si to ostatní přečtou (kdyby do toho nešťoural, nic bych mu nenapsal).
Vím že je Pavel tvůj oblíbenec, takže to že lže v přímém přenosu (viz Aerovo nick jsem zneužít nemohl, musel bych znát jeho heslo kontra jeho citace na svých vlastních stránkách Tímto se ihned omlouvám panu Sádlovi, kterého si velmi vážím za vše co pro mě udělal, ale první mě napadlo, že Aero bude mít asi heslo savex. Vyšlo to abyl sem tam:)) dost možná vytěsňuješ ze své mysli. Ale to už je tvoje věc.

A o tom makání máš samozřejmě pravdu a totéž bych s dovolením doporučil i já tobě, ptž zpětné promazávání svých příspěvků zde na fóru moc o duševní vyrovnanosti nesvědčí.
A jak už jsem ti napsal do první SZ:
Nehodlám sabotovat tvou činnost. Kdo se chce postit, tak nemám pochyby že se mu od tebe dostane dobrých rad a vedení. Ale je pro mě nepochopitelné, že lžeš kvuli takovým prkotinám, ačkoliv se často oháníš půstem jako duchovní cestou.
A přesně kvuli tomuhle jsem ten první příspěvek napsal ...
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Máme tu ráno, jdeme na věc a trochu ze široka, aby pochopili i ostatní.

Vašek Sádlo je majitelem firmy Savex která vyrábí laminovací formy a z nich pak modely. Pokud jsem se něco hodnotného v modelařině něco naučil, pak je to právě to umění, které v republice ovládá jen několik málo lidí a Vašek je v tom skutečný a uznávaný mistr. Odpovídá tomu i poplatek za workshop v jeho dílně - nevím kolik je přesně ale je hodně vysoký. Ve Vaškově dílně jsem sice nikdy nebyl, vše mě naučil mailem nebo po telefonu. ZADARMO!!

Poznali jsme se na tehdy veřejné diskuzi modelhobby, kde Vašek lidem taktéž zadarmo napsal přes dva tisíce příspěvků modelářské komunitě na téma laminování, tmelení, stříkání modelů a leštění povrchů. Mých 2000 příspěvků pro modelářskou komunitu byla na téma domácí CNC. Vše šlo v pohodě, dobrá nálada, diskutovalo se jako o závod, stavěly se stroje.. Klikněte sem http://cnc.usysla.eu/index.php?go=about tady máme jeden z úspěchů, kterým se můžeme chlubit.

Jenže pak přišla rána, kterou nikdo nečekal, tehdejší majitel nickem Puntík vyhlásil, že svoje forum prodal, ale zatím neřekne komu. Už v této chvíli si Vašek a další obchodníci uvědomili, že to bude asi průšvih, protože jejich soukromé zprávy se dostanou do nepovolaných rukou. V nich samozřejmě všechny prodejní kontakty, plány a vyvíjené technologie. Bohu žel, předtucha se naplnila do poslední kapky, přišla druhá rána. Forum Puntík prodal největšímu rivalovi a konkurenci Vaška! Hrozilo, že se obsah Vaškových soukromých zpráv dostane do rukou konkurence, která uvidí návody na formule leštidel a brusných past, které Vašek s několika lidma vyvíjel a prodával.

Mě i Vaškovi vadilo, že soukromá firma, která má špatné jméno a v republice měla problém s každým, bude najednou prodávat naše znalosti, které jsme zadarmo dali publiku. Je nutno dodat, že majitel této firmy je předrevoluční vekslák, který postával před Tuzexem a prodával bony.

Vyrazili jsme tedy do boje :) Požadovali jsme po Puntíkovi smazání všech našich příspěvků, soukromých zpráv a nakonec i našich nicků. Řvali jsme řádně a nahlas, můj nick Aeroomni byl nakonec zablokován, proto Vašek obratem nabídl svoje dva nicky - Savex a VaSa Ano, Savex a vasa - zkratka Václav Sádlo, je jeden člověk:) To je překvápko Davide co? Vašek však nechtěl jít s vekslákem do přímé konfrontace, proto jsme se dohodli, že to vezmu na sebe a napíšu, že jsem uhádl heslo. Vašek samozřejmě není idiot, aby měl stejné heslo jako login, změnil hesla na stejná minutu potom, co jsme se na této taktice dohodli. Zabralo to, Puntík viděl, že se nevzdáme, přitvrdili jsem na tlaku, sdělili jsme mu, že s tím půjdeme na úřad pro ochranu osobních údajů, protože SZ jsou naše duševní vlastnictví - tedy spíš Vaškovo, protože v mých SZ byly akorát vtipy a kraviny :) To zabralo, Puntík po chvilce natahování a výmluv vyhověl a bylo po bitvě. Zda se informace z Vaškova SZ k vekslákovi dostaly nebo ne, to už je věc svědomí Puntíka, který měl samozřejmě zálohy fora.

Takže Davide, na to že se chvástáš že si ve foru od roku 1994,toho oněm moc nevíš. Řada dalších lidí jako Cepheus tyto věci už vědí dávno. Že Tě netrklo, že vasa je zkratka Václav Sádlo je dobrá psina :) Tento nick byl promazán do základu a Vašek jej dal kolegovi, který teď prodává jeho L-39 a turbofany.

Pro ostatní hledající zde na foru: David nám právě předvedl s jakým cílem sem přišel a na něm nadále pracuje - poškodit, pošpinit, pomluvit. I když mu bylo jasně řečeno, že se mýlí, že nejsou věci tak jak si myslí a že si to může ověřit za dvě minuty telefonem, přesto tvrdohlavě pokračuje na dokazování toho, co toho co si původně předsevzal.. Kdyby jeho cílem bylo to co tvrdí, tedy ověřování pravdomluvnosti a dalších kvalit učitele, ověřil by si informaci u Vaška obratem. Rukolapně to není pravda, Davidovi o tohle vůbec nejde.

Jak je již uvedeno v příspěvcích výše, ověřit si, s kým mám tu čest a komu se svěřím do výchovy, je pro hledajícího povinnost, kterou když podcení, může nepěkně skončit. Zkoumat minulost učitele není hřích, ale je to naopak pro učitele znamení a naděje, že žák hledá pravdu. A jak nám David právě předvedl, pravdu rozhodně nehledá, hledá cestu jak uškodit. Kdyby ji opravdu hledal, znal by ji za dvě minuty od okamžiku, kdy dostal radu zavolat Vaškovi. Lidé jako David nikdy daleko nedojdou. Je to zcela logické, pakliže problém, který se dal vyřešit jedním telefonem za dvě minuty, řeší 24 hodin, bude tomu zcela stejně i u jiných problémů, které ve svém životě řeší. Hledající musí na svojí svízelné cestě překonat miliony problémů. Kdo už na nějakou cestu nastoupil, ten dobře ví, o čem je řeč. Tak jak to předvedl David,skutečně nikam dojít nelze.

Takže Davide, nic ve zlém, děkuji Ti žes tu posloužil jako dobrý příklad toho, jak se spory mezi lidma a problémy v životě nemají řešit. Jak Tě již trochu znám, je jasné, že začneš řvát, že na svých stránkách lžu. Ano, není tam pravda, byl to taktický tah s cílem uchránit Vaška před přímou konfrontací s vekslákem. Nechám to tam i nadále, protože za ta léta co to tam visí vím, že slušní lidé se zeptají, jak to tehdy vlastně bylo. Jen hlupáci mě za to napadají na veřejných forech. A za ta léta také vím, že hlupákovi je lépe se zdaleka vyhnout a jít si svou cestou, protože hlupák v tomto životě už hlupákem zůstane.
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Panda »

Pavle myslím ale že není třeba abys Davida zahrnoval mezi špatné lidi. Postupoval celkem správně, viděl rozporuplné informace a obhajoval jasnou a zřejmou pravdu kterou viděl, o které byl tak přesvědčený, že si ji proto ani důkladněji neprověřil. Což byla sice chyba, ale celkem pochopitelná. Byl to jen omyl, který se může stát každému a je výchovným, ne důvodem k odsouzení (ani k označení za hlupáka který hlupákem zůstane - omyl není špatná vlastnost, jen nedostatek zkušeností). Špatní lidé vystupují jinak, snaží se uškodit jiným úmyslně, což se tu nestalo.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Jestliže o někom něco napíšu a napadnu ho, on mi obratem řekne, že to není pravda a mohu si to během dvou minut ověřit, tak to obratem udělám a vzápětí se mu omluvím. Pakliže jím nabízenou možnost ignoruju a nadále se snažím prosadit svůj skutečný cíl, tedy za každou cenu dokázat že dotyčný je špatný, pak se nesmím divit, že mě dotyčný zcela logicky považuje za idiota, se kterým se nemá cenu nadále bavit..
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
dave0402
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 20, 2010 14:57
Bydliště: Vlašim

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dave0402 »

Vidíš Pavle a tohle jsi mohl napsat hned do první SZ. Takže pokud to je s loginem Aera jak píše, tak se ti omlouvám.

Ale chtěl bych něco upřesnit a zeptat se:

1. NIKDE jsem nenapsal a ani se nechvástám, že jsem na fóru od roku 1994 - to jsi napsal ty a já jsem tam navíc od roku 2004. Tady na tom je bohužel vidět, jak si upravuješ informace (viz např. tvá drobná úprava mé citace z naší SZ)

2. Puntík prodej stránek oznámil 22.01.2007 a v bodě 2) napsal toto:
Novým majitelem stránek bude firma z oblasti modelařiny. Kdo to bude si zatím nechám pro sebe a nesdělím to nikomu ani v poště, je zbytečné se mě na to ptát. Až bude čas, vše se dozvíte. Mění se tedy status stránek z nekomerčních na komerční a z toho vyplývá několik věcí. Jak už jsem se zmínil, prodávám to všechno sakumprdum, tj. včetně dat. Přestože jsem přesvědčen, že nikdo tato data nebude zneužívat je fér vás upozornit na to, že jestli tu řešíte v poště nějaké své obchody tak pro klid své duše máte čas si to vymazat, k převodu dojde myslím někdy za 2-3 týdny.

3. Vašek Bláha má příspěvek na fóru z 14.02.2007 22:32:51 a je zde i podepsán (viz http://www.mojehobby.cz/diskuze/odpoved ... syn=711504)
Vzhledem k tomu, že na svých stránkách uvádíš u použití loginů Aera a vasa datum 22.6.2007, tak je to trochu divné, ne?
To už mu v únoru předal Vašek Sádlo svůj nick? Ale je možné, že ten nick měl ještě Aero a VB přes něj jen poslal zprávu. A tak mě to zajímá.

4. Já žil v domění, že VASA Model patřilo odjakživa Václavu Bláhovi? Viz výpis z živnostenského rejstříku (http://www.rzp.cz/)
Václav BLÁHA - VASA MODEL
IČ: 69481792
Datum vzniku: 26.04.2000

Tenhle bod sem píšu, protože souvisí s předchozím bodem a taky s tím, co jsi teď napsal: "Že Tě netrklo, že vasa je zkratka Václav Sádlo je dobrá psina :) Tento nick byl promazán do základu a Vašek jej dal kolegovi, který teď prodává jeho L-39 a turbofany."
VASA totiž prodává nejen dmychadla, ale i své modely - např. L-159B (model roku na Model Hobby 2005)

5. Díky za potvrzení toho, že na svých stránkách k tomuhle případu uvádíš LŽIVÉ informace.

Děkuji za opověď - na body 3 a 4

David
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Vidíš Pavle a tohle jsi mohl napsat hned do první SZ. Takže pokud to je s loginem Aera jak píšeš, tak se ti omlouvám.
Nemohl, protože bys řek že se vymlouvám a nebyl bys první - tyto informace se ověřujou u zdroje.
Měls zavolat a bylo by jasno za dvě minuty. Omluva i přes to všechno přijata ;)

1994 2004 překlep sorry ale i přes to je to 8 let
Přestože jsem přesvědčen, že nikdo tato data nebude zneužívat
Bylo to zneužití v principu - na jiných forech si můžeš smazat všechno, tady to nešlo, nám šlo i o smazání všech našich příspěvků nejen PM Zda předal Puntík forum se starými zálohami kde byly SZ, to ví jen on..

3 a 4. Nevím co je mezi nima optej se Vaška

5. Lživé informace tam jsou to máš 100% pravdu a zůstanou tam. Pokud mě někdo v budoucnosti napadne, že jsem zneužil cizí nicky, udělám to samé co Tvém případě - doporučím mu, aby si zavolal Vaškovi z jistil si pravdu. Pokud to neudělá a bude si nadále mlýt svoje, napíšu si ho vlevo a skončím s ním, protože nehledá pravdu, ale spor. Dobrý nástroj jak odlišit hledajícího od hnidopicha že? ;)

Doufám že seš spokojen a můžeme tuto komedii uzavřít... ;)
pát led 20, 2012 12:18 jsi zprávu napsal - doporučení ověřit si to jsi dostal obratem
máme ned led 22, 2012 15:21 strávil jsi nad problémem který šel vyřešit za dvě minuty 3 dny. Zamysli se nad sebou a sám si odpověz na otázku, kam chceš tímto způsobem dojít..
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
dave0402
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 20, 2010 14:57
Bydliště: Vlašim

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od dave0402 »

Pavle, zajímá mě ten bod 3, protože takhle to vypadá, že Vašek Bláha měl nick k dispozici již 14.02.2007 22:32:51 (další příspěvek je v jiném vlákně z 16.06.2007 a opět podepsán Václav Bláha)
a k použití nicku z tvé strany došlo (dle tebe) 22.6.2007
Prostě dle dostupných údajů to vypadá, že Václav Bláha měl ten nick k použití již před tvou akcí s loginy a tudíž by ti k němu musel dát heslo.

Takže mi to tvé tvrzení o nicku "vasa" nějak nesedí a proto mě to zajímá.

A aby bylo jasno, nijak nezpochybňuji, že tento nick před tím mohl mít Aero.
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Fakt nevím, dostal jsem oba nicky od Vaška se stejným heslem a s vysvětlením, že je to jeho druhý nick odvozený od jeho jména - nebyl důvod nevěřit že vasa = vaclav sadlo.... Ale tohle už fakt patří do SZ a ne sem. A už mu konečně zavolej a zjisti si co Tě zajímá.
End of Story is here
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Josef Ilta
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 22, 2012 19:06

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Josef Ilta »

Ahoj ve spolek,
Možná si někteří zde vzpomenou na můj příběh, který se tu dost kontroverzně rozebíral a který je ještě pro mnoho zúčastněných otevřen, včetně mě. Byl sem tu pod nickem KutilPepíno.
Už sem tu dlouho nebyl a myslel si že už ani nebudu. Jelikož se tu objevil Pavel Mácha, který mě onehdá v červnu leta páně 2010 označil na svých stránkách jakožto odstrašující příklad a lháře, který si svůj 40ti denní půst vymyslel . viz zde: http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php? ... ce=message
Nemohl sem se k tomu u něj nikdy vyjádřit, páč sem nebyl vpuštěn do této diskuze ani na jeho server a Pavel mi na mé soukromé maily přestal reagovat, dle svého rčení že na hlupáky nereaguje, donutil mě k tomu, abych se ho tady zeptal veřejně.
Pavle proč ze mě udělal lháře a podvodníka? Svůj 40ti denní půst sem si nevymyslel a to, co sem napsal ve svém autentickém deníku je Pravda a nic než Pravda.
Proč sis vymyslel další lži, že sem tě kontaktoval pod jiným nickem a mailovou adresou, jakožto začínající půstař, že sem na tebe sesílal v mailech hromy a blesky a podobný nesmysly? Nikdy sem to neudělal, mám naši mailovou debatu ještě pořád uloženou, čili ji mohu klidně doložit.
Proč si mě odsoudil na základě pouhých svých domněnek, když sám o5 hlásáš, že člověka nikdy nelze odstřelit na základě svých domněnek?
A v neposlední řadě bych se tě rád zeptal, když o5 svérázně zdůrazňuješ, jaxi karma každého najde a každý si tedy ponese následky svého jednání. Proč se taky nezamyslíš sám nad sebou a nezeptáš se sám sebe, proč na tebe někteří lidé jedovatě plivou a házejí špínu a lži?
Není to třeba tím, že to samé děláš ty a tudíž se ti vrací, to co vysíláš?
Dle rčení „čistému vše čisté“ je dost patrný, že ani tak vypůstovanej člověk až breatharian, jako seš ty, máš sice dokonale vyčištěný a fungující tělo, ale charakter, mysl a duch se ti zrcadlí ve tvém okolí. Používám jen pouhou logiku, jak všude hlásáš a hledám Pravdu taxe k tomu prosím po skoro dvou letech vyjádři.
Děkuji Pepíno
PavelM
Příspěvky: 1524
Registrován: sob led 21, 2012 15:35

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od PavelM »

Ahoj ve spolek,
Možná si někteří zde vzpomenou na můj příběh, který se tu dost kontroverzně rozebíral a který je ještě pro mnoho zúčastněných otevřen, včetně mě. Byl sem tu pod nickem KutilPepíno.
Už sem tu dlouho nebyl a myslel si že už ani nebudu. Jelikož se tu objevil Pavel Mácha, který mě onehdá v červnu leta páně 2010 označil na svých stránkách jakožto odstrašující příklad a lháře, který si svůj 40ti denní půst vymyslel . viz zde: http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php? ... ce=message
Nemohl sem se k tomu u něj nikdy vyjádřit, páč sem nebyl vpuštěn do této diskuze ani na jeho server a Pavel mi na mé soukromé maily přestal reagovat, dle svého rčení že na hlupáky nereaguje, donutil mě k tomu, abych se ho tady zeptal veřejně.
Pavle proč ze mě udělal lháře a podvodníka? Svůj 40ti denní půst sem si nevymyslel a to, co sem napsal ve svém autentickém deníku je Pravda a nic než Pravda.
Proč sis vymyslel další lži, že sem tě kontaktoval pod jiným nickem a mailovou adresou, jakožto začínající půstař, že sem na tebe sesílal v mailech hromy a blesky a podobný nesmysly? Nikdy sem to neudělal, mám naši mailovou debatu ještě pořád uloženou, čili ji mohu klidně doložit.
Proč si mě odsoudil na základě pouhých svých domněnek, když sám o5 hlásáš, že člověka nikdy nelze odstřelit na základě svých domněnek?
A v neposlední řadě bych se tě rád zeptal, když o5 svérázně zdůrazňuješ, jaxi karma každého najde a každý si tedy ponese následky svého jednání. Proč se taky nezamyslíš sám nad sebou a nezeptáš se sám sebe, proč na tebe někteří lidé jedovatě plivou a házejí špínu a lži?
Není to třeba tím, že to samé děláš ty a tudíž se ti vrací, to co vysíláš?
Dle rčení „čistému vše čisté“ je dost patrný, že ani tak vypůstovanej člověk až breatharian, jako seš ty, máš sice dokonale vyčištěný a fungující tělo, ale charakter, mysl a duch se ti zrcadlí ve tvém okolí. Používám jen pouhou logiku, jak všude hlásáš a hledám Pravdu taxe k tomu prosím po skoro dvou letech vyjádři.
Děkuji Pepíno
No když chceš pravdu, tak tady ji máš

Ta druhá ženská, kterou si balil, sliboval jí duchovní zasvěcení a zval na rande, jsem byl milý Pepíno já...... Když mi napsalo několik žen, že tato svinstva provozuješ, nemohl jsem tomu uvěřit a proto jsem se přihlásil na zdravi-az.cz jako žena. Zabrals na první nahození a fakt jsem začínal už mít strach že mě fakt ojedeš....

A teď se běž podívat do zrcadla.... Máš cos chtěl, tisíckát jsem Ti řek, nech to tak být, zapoměň na to...
Všichni tam běželi!! Pustil jsem je před sebe! Šel jsem v klidu, volným krokem a pomalu. A stejně jsem tam byl první!! :)
Miliony teoretiků produkují miliony teorií které v praxi a skutečném životě běžného člověka nakonec nefungují..........
Odpovědět