Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 2olfess »

s.arik píše: Se neomlouvej, nemám na tom žádný...citový podíl či co.
Mě to taky nudilo, obvykle to nedělám vůbec, ale že je to kámoška...a aspoň jsem se zamyslela nad tím, jak dobře vnímám signály svého těla, kde mám rezervy.
Jinak to bylo trochu divný, vycházela mi tam ta vnímavost nějak moc často.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od s.arik »

O té diplomce mnoho nevím a dotazník má jako všechny řadu "divných" bodů a nabízených možností.
Je mi úplně jedno, co z toho autorka vyvodí. Jen jsem byla ráda za ten nový pohled, jak jsem ukotvená v těle. Ať už v tom dobrém, nebo špatném slova smyslu. Tenká hranice mezi vnímavostí a ulpíváním...nebudu filosofovat, není čas, jdu chystat jídlo :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od awa »

Dva důvody o zrušení mého deníku:
1)O jeho zrušení jsem už jednou opravdu uvažovala, protože se mi nezdál pro mě osobně přínosný (vypisovat se s tím, co dělám přirozeně mě dlouhodobě nudilo-papání, kakání, klystýrování, juchání atd.), a také jsem rozhodla jinak zhodnotit svůj čas produktivnějšími a hmatatelnějšími aktivitami pro sebe i druhé, což mělo za následek razatní redukci času stráveném na PC. Výsledky mě přesvědčily, že to bylo správně, budu tak nadále pokračovat. Napíšu jen to, co budu považovat za přínosné i pro ostatní .
2)Deník považuji za soukromé místo. Charakter deníku je určen k vyjádření vlastních pocitů, dojmů, zážitků a všeho, co mu dotyčný majitel chce s důvěrou sdělit. Všichni ostatní jsou hosté na návštěvě. Jenže Cepheus to nerespektoval, ale projevil tolik drzosti, že přišel znova (ačkoliv už jednou byl vykázán) se sprchou osočování a urážek, které jak vidno nemají konce. Nelíbilo se mi, že bez důkazů uráží jiné a podsouvá jim pohnutky, jaké ani nemají a skutky, které neudělali. Pouze se domnívá, domýšlí a neuvědomuje si, že ubližuje. Zábavné mi to nepřipadá, jestli to tak pojal, ale co se dá dělat.
Nehodlám mít svého deníku skládku jedu, proto byl můj deník na radu Huga dočasně zmrazen (místo zrušen), abych se rozmyslela, jak s ním nakonec naložím. Svého času a energie si opravdu vážím, proto nebudu reagovat na jakékoliv provokace od Cephea ( ani kohokoliv jiného). Takže od této chvíle to bude psát ve skutečnosti jen pro svoji obhajobu.
Co se týká Květy, tak si myslím, že jsme si kvit, což pochopí každý, kdo tu už nějaký pátek je a pořádně si přečetl celý její deník. Také bych mohla žádat omluvy za ty neoprávněné urážky, ale já to tak neberu. Každý má někdy úlet, včetně mě. Beru ji takovou, jaká je. Co se týká setkání ,každá z nás tvrdí něco jiného- je to tvrzení proti tvrzení, bez důkazů… ani jedna nic nedokáže, ale to nešlo. Chtěla jsem konfrontaci mezi virtuálem a reálem, protože jsem to považovala za velký přínos. Za to se mohu omluvit. Na to jsem opravdu neměla právo. Neuvědomila jsem si, že jsem chtěla sebrat někomu jeho sen, který mu pomáhal se lépe vypořádat s životem.
Nemám problém se omluvit, jestli to někomu pomůže: Omlouvám se,že jsem sen někoho dotkla jeho niterného problému aniž jsem tušila. Že jsem napsala, že jsem se viděla s Květou, že měla na sobě to a to a vyznělo to všelijak, protože píšu vrstevnatě, v širších souvislostech a někdy mezi řádky. Že jsem si dělala srandu z toho, že jsem neduchapřítomná a nemám důkazy a příště si udělám fotku, abychom se na tím s Květou zasmály…Omlouvám se, za to, co ani nevím. Teď to zní a vypadá jako ironie, ale omluva je upřímná a doufám, že někomu pomohla.
Uf. Doufám, že takové romány už píšu naposledy. Tak si jdu dát na dlouho půst od PC, mám dost. Awa
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 19:39, celkem upraveno 1 x.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

cepheusi, :D je to ok, se svobodně vyjádřit, nechápu proč by jsi se měl omlouvat. všimla jsem si, že se tu měří dvojím metrem. awa mě tu presentuje jako strašáka, a když někdo projeví jiný názor, vyhazuje ho ze svého deníčku, který pak zmrazí a vše je ok, tím myslím v pořádku.

awo, nechápu, jak můžeš psát o našem setkání, nesetkali jsme se. pokud vím psala jsi, že jsi mě viděla a to začátkem května, když jsem ti na to odpověděla, že jsem nikdy v květnu v marjánkách nebyla, odpověděla jsi, že už je to dávno a nepamatuješ si to. tak jsem to vzdala, protože, řeknu li ti nadále, že oranžovou sukni nemám, napsala bys asi, že už si to taky nepamatuješ. taky jsi psala, že byla venku zima, kdybych na to reagovala, že když je venku zima, ven nejdu ani náhodou, třeba bys odpověděla, že vlastně ani taková zima nebyla.. o takovou debatu nemám zájem. urazila li jsem tě a nebo jak jsi psala i další členy tohoto fora, nejsem si toho vědomá a bylo by hezký, kdyby jsi k tomu teda dala i link, jako důkaz. mě osobně tvoje reakce na mě v tvém deníčku dosti překvapila. nechápu co myslíš tím, že jsme si kvit. ale chápat se to ani nesnažím, protože pochopit nesmysl není možné. jesli chceš můžeme se setkat osobně a můžeme si to jaká jsem vyříkat s očí do očí bez internetovýho obecenstva. pravdě zdar.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

awa píše: Teď to zní a vypadá jako ironie, ale omluva je upřímná a doufám, že někomu pomohla.
Uf. Doufám, že takové romány už píšu naposledy. Tak si jdu dát na dlouho půst od PC, mám dost. Awa
Ospravedlnenie sa prijíma. Aj ja sa pridávam, tiež sa ospravedlňujem. Malá kopa pýta viac. Kto ďalší? Sme tu len na návšteve, na tomto svete, je toto treba? Takto si to tu znepríjemňovať? Vitarián bol pre mňa ostrov pokoja, azda zasa bude. Či?
Kveti, si podľa foto vysoká dosť. Vyrastieš ešte kúsok?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 2olfess »

awa píše: Omlouvám se,že jsem sen někoho dotkla jeho niterného problému aniž jsem tušila. …
Omlouvám se, za to, co ani nevím. Teď to zní a vypadá jako ironie, ale omluva je upřímná a doufám, že někomu pomohla.
Awa
Obdivuju lidi, kteří umí vystihnout slovy i písmem drobné nuance a podstatu jevu. Je to mimořádně vzácný úkaz a dar. Podobnou schopností tady vládne i např. Maria, ale ta už to od některých z nás slyšela dávno. Je to velmi inspirativní.
Naposledy upravil(a) 2olfess dne pát črc 15, 2011 19:25, celkem upraveno 1 x.
dvdmchl

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dvdmchl »

Já dneska viděl na poli mrtvou myš, té se doopravdy něco stalo. A nikdo se jí na žádném internetovém fóru neomluvil. Ten svět je taká sviňa nespravedlivá.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 2olfess »

awa píše: Svého času a energie si opravdu vážím, proto nebudu reagovat na jakékoliv provokace od Cephea ( ani kohokoliv jiného). Takže od této chvíle to bude psát ve skutečnosti jen pro svoji obhajobu.
Jsem rád, že si tohle napsala a rozhodl jem se nezávisle na tobě totožně už před desátkami hodin. Když pominu energii a čas, tak druhým problémem je i význam toho všeho. Tam, kde je dočasně omezena nebo chybí schopnost rozlišovací a na její místo nastoupí emoce, které odpovídají aktuálnímu stavu rozháranému nitra, tam je pouze destruktivní chaos všude kolem.

A protože se jedná o destruktivní chaos, a tedy ne o skutečnou podstatu dotyčné osoby, je zbytečné se na ni zlobit za to, co v tomto stavu činí a říká. Je to přece jenom odchylka a i ta pomine. Připomíná mi to situaci jako pouštět se do výměny názoru s člověkem, který je pod vlivem alkoholu nebo drog nebo dostane nervový záchvat. Ostatně bylo by ode mne spíš nezdvořilé podporovat výměnou názorů délku tohoto stavu a tím dotyčného dostávat do nepěkného světla před ostatními. Samozřejmě jsme bezmocní, pokud tak činí sám, ale to už je jeho svobodná vůle. No nic, mažu od PC a stýskat se mi po něm dlooouho nebude :).
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 19:39, celkem upraveno 1 x.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 2olfess »

2olfess píše:
awa píše: Svého času a energie si opravdu vážím, proto nebudu reagovat na jakékoliv provokace od Cephea ( ani kohokoliv jiného). Takže od této chvíle to bude psát ve skutečnosti jen pro svoji obhajobu.
Jsem rád, že si tohle napsala a rozhodl jem se nezávisle na tobě totožně už před desítkami hodin....Samozřejmě jsme bezmocní, pokud tak činí sám, ale to už je jeho svobodná vůle. No nic, mažu od PC a stýskat se mi po něm dlooouho nebude :).
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pavluska »

dvdmchl píše:Já dneska viděl na poli mrtvou myš, té se doopravdy něco stalo. A nikdo se jí na žádném internetovém fóru neomluvil. Ten svět je taká sviňa nespravedlivá.
Promin mysicko. Tvoje Ruby. :D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 19:39, celkem upraveno 1 x.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od kveta »

hi hi hi ... smích léčí
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 19:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 22, 2011 19:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od midsummer »

Pavluska píše:
dvdmchl píše:Já dneska viděl na poli mrtvou myš, té se doopravdy něco stalo. A nikdo se jí na žádném internetovém fóru neomluvil. Ten svět je taká sviňa nespravedlivá.
Promin mysicko. Tvoje Ruby. :D
Promiň myško - doufám, že tvoje astrální duše už našla nové tělíčko.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pavluska »

nevím kam s tím.... situace v Somálsku
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... panim.html
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

*
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od s.arik »

pozitivní kravinka, škoda, že mi některé "fan" věci přijdou spíše evil, nebo minimálně že mají svůj rub i líc... nemyslím jen tu Colu :D
http://www.videacesky.cz/reklamy-reklam ... vody-verit
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

s.arik píše:pozitivní kravinka, škoda, že mi některé "fan" věci přijdou spíše evil, nebo minimálně že mají svůj rub i líc... nemyslím jen tu Colu :D
http://www.videacesky.cz/reklamy-reklam ... vody-verit
To mi napadlo u té bomby vs. dort, jestli opravdu bomby zabijou víc lidí a zvířat než ty čokoládové dorty.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 800914 »

cakam kedy si Bing Bot zalozi denik :) nediskriminujte ho prosim ak k tomu dojde. AI ma tiez narok na raw data :idea:
Registrovaní uživatelé: 800914, Bing [Bot]
vitaj na fore Bingy. vidim ze uz tu par tyzdnov zbieras info. nehambi sa a napis co si o Rawfude myslite vy boty z nadhladu nezaujatej Artifišl Inteligencie to by ma zaujimalo. co ti dava viac zmyslu? 811? paleo? fruta? breatha?
Naposledy upravil(a) 800914 dne úte srp 23, 2011 8:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od hugo »

800914 píše:cakam kedy si Bing Bot zalozi denik :) nediskriminujte ho prosim ak k tomu dojde. AI ma tiez narok na raw data :idea:
Registrovaní uživatelé: 800914, Bing [Bot]
Roboti jsou všudypřítomní :-)
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od hugo »

800914 píše:cakam kedy si Bing Bot zalozi denik :) nediskriminujte ho prosim ak k tomu dojde. AI ma tiez narok na raw data :idea:
Registrovaní uživatelé: 800914, Bing [Bot]
vitaj na fore Bingy. vidim ze uz tu par tyzdnov zbieras info. nehambi sa a napis co si o Rawfude myslite vy boty z nadhladu nezaujatej Artifišl Inteligencie to by ma zaujimalo. co ti dava viac zmyslu? 811? paleo? fruta? breatha?
Tak koukám, že už ses do toho pustil :-). Ale sorry, uživatele jsem smazal.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Poprava? Tý jo, tady je to drsný. :shock: Ani nám nestačil říct, kterému defragmentátoru dává při půstech přednost a jestli jede už 100% na raw binary packets nebo ještě je tam občas nějaký ten tcpíček nebo aspoň udípek.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 800914 »

hugo píše:
800914 píše:cakam kedy si Bing Bot zalozi denik :) nediskriminujte ho prosim ak k tomu dojde. AI ma tiez narok na raw data :idea:
Registrovaní uživatelé: 800914, Bing [Bot]
vitaj na fore Bingy. vidim ze uz tu par tyzdnov zbieras info. nehambi sa a napis co si o Rawfude myslite vy boty z nadhladu nezaujatej Artifišl Inteligencie to by ma zaujimalo. co ti dava viac zmyslu? 811? paleo? fruta? breatha?
Tak koukám, že už ses do toho pustil :-). Ale sorry, uživatele jsem smazal.
:) sory hugo nudil som sa tak poranu.. ziadne organicke bytosti sa tu nevyskytovali >:-)
pride doba ked budu aj botom uznane ludske prava. :) sobasit sa budu chodit spociatku samozrejme len na holandske servery.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od 800914 »

Bing Bot ma uz zacina znervoznovat. cumi cumi a nic nepise. zrejme robi nadcasy aby dobehol Googl Bota.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Len som vám chcela napísať, že vás mám všetkých rada (tuším aj toho Bing Bota :D ).A nelietajte! Aspoň nie na starých črepoch, keď už to musí byť.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Objednala som sa na odber krvi - s rozborom aj všetkých možných onkomarkerov. A ja blbec som povedala mužovi, čo mi všetko budú zisťovať. Tak má z toho stres a ja neviem prečo. Kúrńa, som to za somára. Bolo mi treba otvoriť hubu. :(
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

Renáta píše:Objednala som sa na odber krvi - s rozborom aj všetkých možných onkomarkerov. A ja blbec som povedala mužovi, čo mi všetko budú zisťovať. Tak má z toho stres a ja neviem prečo. Kúrńa, som to za somára. Bolo mi treba otvoriť hubu. :(
koza, pred vlastnym capom tolko nemekoc :twisted:
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

rudo píše: koza, pred vlastnym capom tolko nemekoc :twisted:
No, sprostá koza, hotové nešťastie. Ešte, že viem, ako capka opiť rožkom :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Samira »

A kedy budu vysledky? Ani mne si to radsej nemala pisat, fcul sa bojim o Teba, ze co Ti najdu (lebo dr. vzdy cosi najdu) a aj o Tvojho chuapa, lebo sa stresuje.
Hlavne sa nenechaj liecit! :) (nadsazka)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Jéé, Sami, čoho sa báť? Však zlá zel(en)ina nevykape. Tak sa neboj. Leda ak o moju polovičku, lebo on je dobrýýýý :D Výsledky budem vedieť až niekedy okolo 10. 10., však na ten odber idem až na konci mesiaca a tie onko trvajú vraj dlhšie.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Samira »

Zober rovno na testy aj toho svojho. Nech ma aspon padny dovod sa bat :)
A mas recht - je dobryyyyyy (som ho videla! aj ked blbol na takom malom auticku pre deti! zlatyyyyy :D )
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Sami, to je nemysliteľné. Pár ráz v poslednom čase som skúšala ho vyhnať na odber krvi, ale to nééééé. Nehovoriac o preventívke prostaty - k ftákológovi ho nedostanem ani párom volov. No, svokor má rakovinu prostaty, tak som myslela, že by sa mohol skočiť dať preštárať aj môj muž, ale to nééééé. Asi ako ja na gyndu. Tak radšej čuším :roll:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Tak si to s manželem vyměňte. Na gyndu by šel možná rád.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Pandi, tam on chodí každý mesiac - na gyndu aj na neonatologické. To sa mu nezavďačím :D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od culka »

Reni, dnes sme s mojim chlapom v kolektive pozerali Healing cancer inside out. teda pre mna uz repriza, ale on mi to niekde stiahol a sam zacal pozerat. Tak, ako Sami pise, len sa preboha nezacni liecit. Alebo ako som pred casom nasmu dr. povedala: "banda doktorska, vam sa tak dostat do ruk"

Kedze si vysledky neprecitame v rannej tlaci, budes musiet podat hlasenie.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Culka, pravdu máš. Možno :wink: Sú aj takí, ktorí sa vyliečili - napriek lekárskej pomoci :D Či vďaka? No, vyznaj sa v tom. Já ti nevím, Karle, čo by som robila, keby... Výsledky? No, jo, však ty sa v tých číslach vyznáš, tak dúfam, že CA125 bude tak 12 a nie 1350 :roll:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

Renáta píše:Sami, to je nemysliteľné. Pár ráz v poslednom čase som skúšala ho vyhnať na odber krvi, ale to nééééé. Nehovoriac o preventívke prostaty - k ftákológovi ho nedostanem ani párom volov. No, svokor má rakovinu prostaty, tak som myslela, že by sa mohol skočiť dať preštárať aj môj muž, ale to nééééé. Asi ako ja na gyndu. Tak radšej čuším :roll:
prave som dostal vysledky krvi, ani som nevedel zo do zoznamu co vsetku maju testovat doktor napisal aj daky indikator na prostatu, takze koli tomu netreba is k antigynelokogovi
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

No hej, Rudko. ale z očí mu to nevyčítam, keď nechce ísť na krv a ja práve nie som excelentný iridológ :wink: Ťažký "pacient", ten môj muž. Zato na pivo ide dobrovoľne a rád :D
A ty? Výsledky ok?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

Renáta píše:No hej, Rudko. ale z očí mu to nevyčítam, keď nechce ísť na krv a ja práve nie som excelentný iridológ :wink: Ťažký "pacient", ten môj muž. Zato na pivo ide dobrovoľne a rád :D
A ty? Výsledky ok?

prostatovy index ci co to je PSA uplne OK, som sa dodatocne dozvedel ze doktor ma prostatovu rakovinu aj bol nedavno na rezacke, takze asi preto to kazdemu nanucuje
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Tak dobrá správa - áno, je to PSA. Svokor mal až nad 11, ale tretie štádium - tak našťastie nerezali. Vyzerá to dobre fčul. Po zlikvidovaní mužského hormónu liečbou (teda po dočasnom potlačení presnejšie povedané) to kleslo až na 0+ nejaké desatiny. Teraz, keď to umelo neblokujú to opäť stúplo, ale furt nízke hodnoty, takže v norme. Svokrovi voperovali zrniečka, ktoré mu rok žiarili. Bohuvďaka, že ho neoperovali, už by bolo asi po ňom - púzdro už bolo prasknuté a všimol si to až jeden doktor, čo mu robil posledný ultrazvuk v deň plánovanej operácie, tak to ihneď stopli a nerezali.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Bratia Česi, máte aj vy zajtra sviatok, alebo chytím u vás ľudkov makať v práci? Dík za info.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Renáta píše:Bratia Česi, máte aj vy zajtra sviatok, alebo chytím u vás ľudkov makať v práci? Dík za info.
I máme, sestro. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Som myslela, tož môžeme sláviť, zabudneme na prácu :D Vďaka.
lesi
Příspěvky: 144
Registrován: stř čer 01, 2011 21:40

tmp

Příspěvek od lesi »

Co proti tomu Cepheovi máte? (Já si ani nemůžu přečíst, co tady vyved, anžto jsou jeho příspěvky smazaný...)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: KARCINOM MALIGNÍ - praktická zkušenost

Příspěvek od Renáta »

Ja proti Cephovi nemám nič. Je to kamarát.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

sa oslavuje deň študenstva, alebo štbHavlova kontrarevolúcia ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sweetie »

rudo píše:sa oslavuje deň študenstva, alebo štbHavlova kontrarevolúcia ?
no tak snad si uvedomujeme ze to je hlavne protest studentu proti nacisticky okupaci, zastreleni jana opletala a jeho pohreb a nasledny obsazeni VS pozatykani a popravy studentu. ale jak k tomu prislo slovensko..tam asi za B.
Odpovědět