Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Arion »

Ahoj lidi, tak co je tu někdo z Prahy? Rad bych někoho poznal, protože si už začínám připadat jako UFO >:-) :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

Neboj nejsi sám, i v Praze je dost lidí na vita.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od jans »

@Arion: zkus tady viewtopic.php?f=8&t=1887
dvdmchl

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dvdmchl »

Jestli se někdo, stejně jako já, také nechcete sčítat, tak tady je návod jak to provést a neplatit pokutu.
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011030606
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od luca »

Arion píše:Ahoj lidi, tak co je tu někdo z Prahy? Rad bych někoho poznal, protože si už začínám připadat jako UFO >:-) :lol:
já jsem z Prahy - ale doufám, že už dlouho nebudu :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od buc11 »

luca píše:
Arion píše:Ahoj lidi, tak co je tu někdo z Prahy? Rad bych někoho poznal, protože si už začínám připadat jako UFO >:-) :lol:
já jsem z Prahy - ale doufám, že už dlouho nebudu :D
doufám že taky nebudu
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pepík Ševců »

buc11 píše:
luca píše:
Arion píše:Ahoj lidi, tak co je tu někdo z Prahy? Rad bych někoho poznal, protože si už začínám připadat jako UFO >:-) :lol:
já jsem z Prahy - ale doufám, že už dlouho nebudu :D
doufám že taky nebudu
Já jsem z Prahy a jsem tu spokojenej ;)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Hledám názory na sčítání lidu a tento je dost podobný mému
http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2011030001
Jak to řešíte vy?
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pepík Ševců »

Já jsem to vyplnil po netu za 15 minut pro celou famílii a nějak mi to moc nevadí.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Aj na Slovensku sa budeme spočitavať. Tiež s tým moc nemám problém.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Je to asi zbytečně drahý, ale vyplnil jsem to přes net, bez problémů. Nemám s tím větší problém.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Vadí mi další manipulace s lidma, kde se člověk nemůže svobodně rozhodnout. Že nejsou peníze a je ekonomická krize, to je asi taky relativní, nebo tady peníze jsou. Jestliže jsou pro ně tyto info důležité měli by je získávát od dobrovolníků. Kolik je lidí stejně vědí přesně. :)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Jindra »

Nejsem ze sčítání nadšenej, ale co mne mile překvapilo byla absence dotazů na vybavení domácnosti, prostě jsem rád, že lidem v dotazníku nešťouraj zbytečně do soukromí (zhruba příjmy, zhruba výdaje, počet aut, vlastnictví chaty, televize atd. atd. - je dobře, že to tam není)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Je tady vlastně ještě někdo, kdo se nesčítal?
dvdmchl

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dvdmchl »

ajla píše:Je tady vlastně ještě někdo, kdo se nesčítal?
Já. Ale vzhledem k tomu že mám trvalej pobyt na úřadě mi asi nic nehrozí. Taky a to je zajímavé, jsem nemusel platit poplatek za psa, protože nemám bydliště.
Převést si trvalák na ohlašovnu silně doporučuju. :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sweetie »

je, ono je to ze zakona povinny? pod jakou sankci? taky jsem to jeste neposlala.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pavluska »

neresim. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dvdmchl

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dvdmchl »

Hrozej pokutou 10k a je to napsany tak, ze i lidi zijici v zahranici si to musej obstarat a vyplnit.
Je to hnus.
Stálo to 2mld. Vytiskli 10mil formulářů, kolik na to padlo stromů asi tušíte. A chtějí informace, které už dávno jsou zapsané po matrikách a jiných úřadech.
Elektronické podání není elektronické, protože si nejdřív musíte vyzvednout papírovej formulář a z něj opsat číslo formuláře pro vyzvednutí toho elektronického.

Vzhledem k morálnímu stavu služebníků virtuální obludy zvané stát, očekávám, že se data zanedlouho dostanou do rukou dalších virtuálních oblud.

A co dělají ovečky? Bečej, stojej v řadě a nechávaj si propichovat ouška. Vždyť to nebolí a za minutku už zase můžou na pastvu. Sklonit hlavu a vidět už zase jen tu zelenou travičku.

Přitom by stačilo, kdyby jen část stáda zvedla ukazováček, aspoň někdy.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

dvdmchl píše:Hrozej pokutou 10k a je to napsany tak, ze i lidi zijici v zahranici si to musej obstarat a vyplnit.
Je to hnus.
Stálo to 2mld. Vytiskli 10mil formulářů, kolik na to padlo stromů asi tušíte. A chtějí informace, které už dávno jsou zapsané po matrikách a jiných úřadech.
Elektronické podání není elektronické, protože si nejdřív musíte vyzvednout papírovej formulář a z něj opsat číslo formuláře pro vyzvednutí toho elektronického.

Vzhledem k morálnímu stavu služebníků virtuální obludy zvané stát, očekávám, že se data zanedlouho dostanou do rukou dalších virtuálních oblud.

A co dělají ovečky? Bečej, stojej v řadě a nechávaj si propichovat ouška. Vždyť to nebolí a za minutku už zase můžou na pastvu. Sklonit hlavu a vidět už zase jen tu zelenou travičku.

Přitom by stačilo, kdyby jen část stáda zvedla ukazováček, aspoň někdy.
A co dělá to zmatené stádo, co se zuby nehty brání sčítání a pořádá různé bojkoty? Bojí se a třese se, jak někdo zneužije jejich cenná a tajná data. Jasně, jsou to vyhozený prachy, ale kdybyste raději vynaloženou energii směřovali do užitečnějšího boje.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od jans »

dvdmchl píše:kdyby jen část stáda zvedla ukazováček
prostředníček :P
dvdmchl

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dvdmchl »

Prostředníček pravda. :)

A jakej je užitečnější boj, než boj se státní zlovůlí? Stát je virtuální věc, založená na hromadě papírů.

Podle mého je třeba se nejdříve zbavit všeho virtuálního. Přestat sloužit něčemu co vůbec neexistuje a žít ve skutečném světě.
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Tady je to taky hezky napsané a vlastně celkem pravda

http://devian.cz/2011/scitani-lidu-nastroj-diktatury/

Sitare, je to o něčem jiným, než jak to chápeš ty. Ti co nechtějí podporovat zbytečné vyhazování peněz, když není na důležité věci, nejsou zmatené stádo, ale lidé, kteří se nechtějí nechat vláčet nesmyslnými nařízeními, ale chtějí jednat v souladu se svým přesvědčením. Tady nejde o to, co skrývají, to je jen výsměch státní sankční politice, oni touží po svobodě. :)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Jinak díky za vaše odpovědi s Davidem jsme na tom stejně :)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

dvdmchl píše:Prostředníček pravda. :)

A jakej je užitečnější boj, než boj se státní zlovůlí? Stát je virtuální věc, založená na hromadě papírů.

Podle mého je třeba se nejdříve zbavit všeho virtuálního. Přestat sloužit něčemu co vůbec neexistuje a žít ve skutečném světě.
Davide, sám jsi psal o paušalizaci. Není žádný stát, natož pak virtuální. Za tím vším jsou konkrétní lidé.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Fiona »

Obavam se ze jsem byla sectena bez meho vedomi, i kdyz v podstate je mi to fuk. Mozna je to dobre, protoze si budu zadat o pas, do te doby se radeji moc uredni oblude nepripominat, nebudit pozornost a neprovokovat 8) Pokud bych ale byla primo konfrontovana s nutnosti to bud vyplnit nebo prejit do ilegality, nejspis bych to vyplnila a co nejvic pri tom mlzila :twisted:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pavluska »

jans píše:
dvdmchl píše:kdyby jen část stáda zvedla ukazováček
prostředníček :P
ja ho sice ukazala, ale byla jsem sectena jako clen domacnosti, takze to dikybohu nemusim resit. Co se vyplnilo, mi je naprosto putna :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Asi to sčítání nakonec odešlu, nemám chuť se s nima popotahovat a třeba ještě platit pokutu,když jsem v současnosti fakticky bez příjmů.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sweetie »

dvdmchl píše:Prostředníček pravda. :)

A jakej je užitečnější boj, než boj se státní zlovůlí? Stát je virtuální věc, založená na hromadě papírů.

Podle mého je třeba se nejdříve zbavit všeho virtuálního. Přestat sloužit něčemu co vůbec neexistuje a žít ve skutečném světě.
stat a jeho nastroje. legislativa, statistiky, vykonni cinitele, media.vse je konstrukce. jen k tomu scitani, zrovna ted nemam cas vyhledavat zase neci vymysl ohledne vyplnovani scitani v cr i kdyz ziju v zahranici?
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Sweetie, včera mi na statistickém úřadě řekli, že ti co jsou zrovna v době sčítání v zahraničí to nemají povinné, budou sečteni administrativně. Jsem jim říkala, že jsem to schválně nechávala na poslední chvíli a vůbec se mi do toho nechce, že není správné aby to bylo ze zákona povinné, mnozí lidé se to ani nemusí dozvědět,když se někde toulají po horách mimo civilizaci. Tak mi právě řekli o těch v cizině.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sweetie »

aha, mockrat diky. ja si rikala, ze kdyz zas platim dane a zdravotni v zemi kde jsem, tak tam se pocitam:) ale pak dvd poznamka a me vyvstalo ze mam obcanku a pas s ceskou adresou.
stejne statistiky neodrazej realitu, tak kdo to zas takhle vymyslel a cim to podlozil, vzdyt zadnej report o tom snad ani neni jako oduvodneni.
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od ajla »

Máte někdo zkušenosti s tímto tropickým ovocem čerstvým nebo mrazem sušeným v prášku? Jak přibližně chutná? Díky.

http://www.mojavitalita.sk/obchod/ovoci ... 50g-2.html
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Katarína »

Ahoj, ajla, sme si to prave kupili s kamosmi predvcerom na Gurman Feste. Celkom v pohode, chuti to priblizne ako plody ciernej bazy.

P.S.: V nejakom inom vlakne som citala o Tvojich zdravotnych problemoch. Drzim velmi palce, nech sa Ti polepsi. Urcite sa snazis, ako sa Ti len da, o tom vobec nepochybujem. Posielam objatie.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

tmp

Příspěvek od kveta »

2olfess píše:Myslel jsem tim to, že vykazuje známky(závažné....) podvýživy. Bohužel stav tkání jejího těla, kůže, vlasů a pod. neodpovídá možnostem její věkové kategorie (lépe by to jistě z videa posoudil lékař, doporučuji někoho kontaktovat, pokud se o to chceš zajímat dál). A samozřejmě má deficit vliv i na jiné věci než hmotu.
Květa rovněž trpí několik let výraznou alkalózou, která se dokonce nedá ani přesně změřit lakmusovými papírky :shock: !, což je záležitost, která je pro nervový systém a samozřejmě i její psychiku klíčová a bohužel může mít pro organismus násletky definitivní, tedy konečné...

Jinak Květu v reálu v posledních měsících viděla v ČR Awa a byla z
toho lehce šokovaná, pokud jsem ji dobře pochopil. :roll:

Tady už končí veškerá legrace, o těchto věcech se prostě musí mluvit, protože to může být životu nebezpečné. Takže věty typu: "nechte ty lidičky být, vůbec je neznáte" nejsou v tomto bodě absolutně na místě. Ke Květě se ta informace dostala, ale svobodně se rozhodla pokračovat ve stejné stravovací strategii, takže OK, je to její rozhodnutí.

olfessi tady opravdu končí veškerá legrace. to co jsi tu napsal jasně svědčí o tom že si vymýšlíš a chybí ti logika.

jak můžeš z videa posoudit mojí kondici vlasů a kůže..? a nebo si dovolit bez důkazů říct, že jsem podvýživená? Awa mě neviděla ani já jí, to se Ti asi zdál sen a myslíš si že se to stalo nebo máš halucinace.. dále, jaká informace se ke mě dostala? ve skutečném životě po celých dvacetpět let mojí ovocné životosprávy jsem takový nehorázný blábol ještě neslyšela. ne, že by mě nikdo nekritizoval, ale to co jsi tu předvedl ty je opravdu vyjímečné. naopak, a právě že v reálu slyším hlavně chválu, a to i od mojí paní doktorky ke který chodím jenom proto, že jsem postižená tělesně a mám řidičák, a p doktor mi musí opakovaně potvrzovat že jsem schopná řídit. řídím jenom rukama. zajímalo by mě co je tvým cílem, já jsem klidná ale vadí mi, že tu píšeš očividný lži. ještě chci dodat že ani doktorce netajím, že se živím jen syrovým ovocem. :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

tmp2

Příspěvek od kveta »

pane jo, tady si teda počtu.. :D
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: B12

Příspěvek od s.arik »

Květo, opravdu ses s Awou neviděla? Není možné, že poznala jen ona tebe, třeba na nějakém raw sraze, nebo v tom raw baru v Praze nebo jinde? Vzpomínám si, že mi tě loni zmínila v SZ! No, nechci si hrát na detektiva, co je mi do druhých, ale...psala to.
Jsme tady ale hodně mimo téma už.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: B12

Příspěvek od kveta »

šariku, já jsem awu neviděla, na žádném raw sraze atd. nebyla. snad se tu awa objeví a vysvětlí nám tu záhadu. taky bych víc uvítala aby to napsala sem a ne do soukromé zprávy, pomlouvá mě za mými zády. taky by mě zajímalo ne jen Kde ale KDY mě viděla a co shledala na mě tak hrozného. :D
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: B12

Příspěvek od s.arik »

Pomluvou bych to nenazvala. Psaly jsme si dlouze o něčem úplně jiném a ona jen zmínila, že tě také viděla a (vzhledem k tehdy probíhající diskuzi) si jí připadala ...nevzpomenu si na přesné slovo, je to rok... něco ve smyslu podvyživená.
Neber si to osobně, nikomu (samozřejmě krom tebe) přece nejde výslovně o tvé tělo, jen všeobecně debatujeme o tom, zda ovocná strava obsahuje všeho dost, nebo jsou ořechy/oleje atd. důležitou součástí optimální stravy. Když v mailu někomu napíšu svůj názor o postavě nějakého herce nebo jiné osoby, známé na netu, taky to není pomluva, přece nebudu dotyčnému psát mail, že jsem o něm něco prohlásila. Kdo dá svou fotku či video na net, musí počítat s tím, že se o jeho vizáži budou lidé bavit, aniž by si to všechno mohl dohledat a přečíst.

Hehe, možná bych Awě podvyživená připadala i já, ona Awa myslím psala, že přiměřeně zaoblená i z těch dvou jablek a jednoho vlašáku denně ;) To já teda nejsem.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: B12

Příspěvek od kveta »

díky šárko, už to vidím trochu jinak, on jak to podal olffes, že jsem se s awou setkala a ona se zděsila toho jak vypadám, tak mě to udivilo, nepotkala jsem jí, a v normálním životě takovýhle reakce od lidí nemám, ale naopak. :D je li awa oblých tvarů na mini dietě je vyjímečný přírodní úkaz, ale vyjímky a budou, a to je ok. jestli tomu věřím nebo ne, to už je čistě moje věc, jak se říká myslím si o tom svoje.. život jde dál. uznávám že lidi na syrové stravě a zvláště fruitariani jsou víc hubení. mě to ale nevadí ani u mě ani u druhých. spíš naopak a o to jde, co mě u mě vyhovuje a ne jiným, nežiju podle nich ale podle sebe. :D ještě jednou dík
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: B12

Příspěvek od midsummer »

Tak Květuš, já nevím, jestli "můj úhel pohledu" není trochu potrefen vitariánstvím, ale jedny z nejzajímavějších fotografií v tvém blogu jsou pro mě fotky ze setkání s bývalými spolužačkami a z kurzu malování, kde jsi vyfotografovaná společně s dalšími ženami. Pro mě je to jasný obrázek - porovnání, jak může vypadat člověk, žijící v souladu s přírodou, nezanešený zbytečným a nesmyslným balastem: teda ty a k tomu ten obrovský kontrast tzv. "normální populace" s odstrašujícím vzhledem. Pro mě je to porovnání všeříkající, a kdyby nic jiného, tyhle fotografie jsou pro mě docela slušnou motivací, kam chci směřovat. A směrem "vzhled vypapaného prasátka" to teda určitě není :D
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: B12

Příspěvek od 2olfess »

kveta píše: olfessi tady opravdu končí veškerá legrace. to co jsi tu napsal jasně svědčí o tom že si vymýšlíš a chybí ti logika.
Květka, tady opravdu končí veškerá legrace. Cyklíš, nedělej překvapenou, že tento text čteš prvně. Po tvém velkém návratu v květnu, tě na něj upozornil Buc zde 12.5.2011, všechno si už četla a dokonce se k tomu vyjádřila. Myslim, že si mne moc nešetřila, že? :)
viewtopic.php?f=9&t=1490&start=900

Text je z března!!! a byl na téma, zda jseš příkladem dlouhodobého vitariána, který prezentuje zbytečnost suplementace. Čili vypadá Květka jako zdravá a dobře vyživená? Někdo si myslí, že ano, někdo si myslí, že ne. (mezi tuto skupinku se řadím já a bohužel i daleko víc lidí, než by se ti líbilo.. :wink: ). Od té doby tu absolutně nepřibylo nic nového, vyřizovala sis to se mnou i v mém deníku, svůj názor jsem nezměnil.:
viewtopic.php?f=9&t=1859&start=100

Takže Květo, opravdu tu nejsem a ani nebudu v nejbližší době pravidelně, abych mohl donekonečna téma tvé vizáže omílat. Nepsal jsem, že si se setkala s Awou, ale že tě viděla. Což tu Awa i psala veřejně, že nám doporučuje se na tebe podívat až budeš v ČR, přiznám se, že mně to stačilo přes web. Nejseš pro mne vzorem úspěšného vitariána. TEČKA. Zkus se s tím smířit, ostatně myslel jsem si, že se ti to už povedlo. Psal jsem ti, že máš své fandy, tak se nech opěvovat fandama, ne? :wink: Když se to někomu líbí, tak tě bude určitě následovat a komu se to nelíbí, tak tě následovat nebude. Jednoduché :idea:, ne?

Co si píšeme nebo nepíšeme v SZ je zcela soukromá záležitost a já tu nezveřejnim o nikom ani čárku.
Děláš si ze mne otloukánka na toto téma a zneužíváš mě v tomto tématu, opakuju ti znovu, že je tu daleko víc podobných názorů, pouze to nepsal nikdo veřejně. Takže doufám, že to takto stačí, protože mne už OPRAVDU NEBAVÍ tě řešit!!! :cry:
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: B12

Příspěvek od kveta »

ollfesi, díky, za názor, je mi jasný že jsou tu na foru takoví co si myslí že vypadám zdravě, a tací co ne. je mi to fuk. co mi není fuk jakým způsobem se o mě vyjadřuješ, cítím z tebe jak už jsem psala závist. ano nechci se taky v tomto kolotoči točit, ale přesto budu psát co mě se líbí, a to i očekávám od ostatních. na to jak jsi mohl posoudit z videa stav mojí kůže a vlasů, jsi mi zatím neodpověděl. :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: B12

Příspěvek od kveta »

Arion píše:Ahoj, našel jsem toto téma a rozhodl jsem se, že taky napíšu o svých zkušenostech s B12. A jsou takové, že za poslední roky bez masa mi vitamin B12 nechybí a vůbec jej neřeším. Vím, že potřebujeme jen málo množství a navíc zásoby z minulá vydrží několik let, takže uvidíme jak to bude dál, ale také věřím, že příroda se o mně postará a všechno potřebné tělo buď vyrobí samo anebo získá z okolí. Proto bych diskuse o nedostatku B12 bral jenom jako zastrašování. Jinak podle dostupných a prověřených mnou zdrojů informace - žádné opice nemají s člověkem nic společného, až na několik druhů, které ale pozor - v důsledků silné degradace a z následků atomových válek dříve na Zemi probíhajících se "vyvinuli" (spíš zmutovali) z člověka, nikoliv naopak. Nejbližší k člověku zvíře - je prase, protože bylo vyvinuté z lidské DNA, proto se říká, že ten kdo jí prasečí maso je kanibal. :wink:
arione, co se týče toho b12 s tebou souhlasím, mě nikdy takový věci nezajímaly. jím ovoce protože chci, zdraví mi slouží, jsem sama se sebou spokojená. Můj muž Mango to vidí taky tak.

jinak o těch opicích a prasatech to je zajímavý :D
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: B12

Příspěvek od Arion »

Ahoj, to jsem rád Kveto, líbí se mi to tvoje světlo co z tebe vyzařuje :wink:
Zajímalo by mně co by doktoři hovořili o brethariánech - což je mým cílem - kdy člověk nic nejí a nepije a má všeho dostatek, hmm? :wink:
Naposledy upravil(a) Arion dne čtv črc 07, 2011 16:45, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: B12

Příspěvek od Fiona »

Nemas nahodou na mysli breathariany? :wink:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: B12

Příspěvek od 2olfess »

No podívej se Květka,
jestli by někdo mohl být poněkud udiven, jak se o něm píše z nás dvou, tak bude ten balónek na mé straně. ... jinými slovy o způsobech, které používáš bych pomlčel...
Dále nerozumím tomu, když je ti to tak fuk, co si kdo myslí, tak proč se NEUSTÁLE A OPAKOVANĚ dožaduješ nějakého hodnocení tvého fyzična, když víš, že je stále stejné? :shock: Co to má za význam?

Co po mně chceš teď? Mám hodnotit tvoje vlasy, kůži? Aby si zase do mne mohla rejt? :wink:
Podívej se na sebe do zrcadla a zkus se zhodnit sama. Co mám pro tebe ještě udělat? Mám ti dát nějaký obrázek pro srovnání? Koho? Někoho, kdo se taky zajímá o jídlo? Nějakou tvoji vrstevnici? To bych mohl, nějakou padesátnici, dokonce nevita? Tak kdo mě napadá? Tak třeba Nigella? Jo světově uznávaná kuchařka Nigella, přes 50 let, jí všechno a má takovou kondici, tak bych čekal, že jako vitariáni budeme v padesáti taky fit, alespoň jako obežraná Nigella dokonce s nadváhou. Já si na to budu muset ještě počkat.

http://www.askmen.com/celebs/women/mode ... awson.html
http://www.nigella.com/

Jinak o sobě vím jednu věc a vůbec o tom nemusím nikoho přesvědčovat, absolutně nejsem závistivý člověk. :)
A pokud se na to obvinění podívám racionálně, tak vlastně ani vůbec netuším čeho by se ta závist měla týkat? :shock:
Nebo máš nějaké skryté poklady hodny závidění :P?

Piš si co chceš, ale přestaň se do mně opakovaně navážet za stejné informace, které zde zazněly před několika měsícema a za které si mi už několikrát vynadala. Opravdu mne to nebaví a mám toho dost Květo, takže očekávám, že sem na konci srpna přijdu a neuvidím podobné věci, které si vytvořila dneska. Rozumíme si? Je to všechno?
Naposledy upravil(a) 2olfess dne čtv črc 07, 2011 14:59, celkem upraveno 1 x.
dvdmchl

Re: B12

Příspěvek od dvdmchl »

Stejně by mě zajímalo jestli fakt existujou nějací breathariáni.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: B12

Příspěvek od Sitar »

Si piš, já už jsem asi půl hodiny, ale kouká na mě krabička angreštu, tak nevím, jak to dopadne.

Jinak Niqella dobrá, hezkej kukuč, krásný proporce, deset dvacet kilo navíc. Jen by mě zajímalo, jak bude vypadat bez makeupu a pod těma hadříkama.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Arion
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 08, 2010 18:52

Re: B12

Příspěvek od Arion »

Fiona píše:Nemas nahodou na mysli breathariany? :wink:
Jejda, no jo, to je automatickou kontrolou pravopisu, bretharianství není totiž ve slovníku. :)
dvdmchl píše:Stejně by mě zajímalo jestli fakt existujou nějací breathariáni.
Ano, ale nečekej, že se budou hned jen tak předvádět na věřenosti a chlubit se tím. Když někdo se předvádí na publiku tak většinou jde o podvrh. Bretheriáni jsou mezi nás všude, jsou jenom po tichu, protože systém, ve kterém žijeme takové lidi nepotřebuje.. A to hovoří samo za sebe ani nemusím pokračovat.
Obrázek
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: B12

Příspěvek od kveta »

2olfess píše:No podívej se Květka,
jestli by někdo mohl být poněkud udiven, jak se o něm píše z nás dvou, tak bude ten balónek na mé straně. ... jinými slovy o způsobech, které používáš bych pomlčel...
Dále nerozumím tomu, když je ti to tak fuk, co si kdo myslí, tak proč se NEUSTÁLE A OPAKOVANĚ dožaduješ nějakého hodnocení tvého fyzična, když víš, že je stále stejné? :shock: Co to má za význam?

Co po mně chceš teď? Mám hodnotit tvoje vlasy, kůži? Aby si zase do mne mohla rejt? :wink:
Podívej se na sebe do zrcadla a zkus se zhodnit sama. Co mám pro tebe ještě udělat? Mám ti dát nějaký obrázek pro srovnání? Koho? Někoho, kdo se taky zajímá o jídlo? Nějakou tvoji vrstevnici? To bych mohl, nějakou padesátnici, dokonce nevita? Tak kdo mě napadá? Tak třeba Nigella? Jo světově uznávaná kuchařka Nigella, přes 50 let, jí všechno a má takovou kondici, tak bych čekal, že jako vitariáni budeme v padesáti taky fit, alespoň jako obežraná Nigella dokonce s nadváhou. Já si na to budu muset ještě počkat.

http://www.askmen.com/celebs/women/mode ... awson.html
http://www.nigella.com/

Jinak o sobě vím jednu věc a vůbec o tom nemusím nikoho přesvědčovat, absolutně nejsem závistivý člověk. :)
A pokud se na to obvinění podívám racionálně, tak vlastně ani vůbec netuším čeho by se ta závist měla týkat? :shock:
Nebo máš nějaké skryté poklady hodny závidění :P?

Piš si co chceš, ale přestaň se do mně opakovaně navážet za stejné informace, které zde zazněly před několika měsícema a za které si mi už několikrát vynadala. Opravdu mne to nebaví a mám toho dost Květo, takže očekávám, že sem na konci srpna přijdu a neuvidím podobné věci, které si vytvořila dneska. Rozumíme si? Je to všechno?
Nerozumíme si. Navíc ta obézní paní kuchařka :mrgreen: opravdu jsi mě zase rozesmál.
Odpovědět